Fixtures - April 07, 2002
Espanyol
2:0
Celta Vigo
Alaves
2:1
Villarreal
Real Valladolid
1:1
Sevilla
Valencia
4:0
Real Sociedad
Málaga
2:0
Tenerife
Betis
0:0
Osasuna
Parma
2:0
Udinese
Inter
1:2
Atalanta
Lazio
1:0
Lecce
AC Chievo Verona
1:1
Milan
Brescia
0:0
Hellas Verona
Perugia
0:4
Juventus
Piacenza
3:0
Fiorentina
Venezia
2:2
Roma
Sporting CP
4:0
CS Maritimo Madeira
União de Leiria
2:1
Alverca Futebol
Vitoria Guimaraes
0:0
Beira-Mar
Paços de Ferreira
0:0
Varzim SC
Gil Vicente
3:2
Belenenses
Malatyaspor
0:1
Besiktas JK
Kocaelispor
4:4
MKE Ankaragucu
Antalyaspor
4:2
Trabzonspor
Yozgatspor
1:1
İstanbulspor
Samsunspor
0:1
Galatasaray
Olympiakos
2:2
Akratitos
Iraklis Thessaloniki FC
3:0
Panachaiki 2005
Ethnikos Asteras FC
1:0
AEK Athens
OFI Crete FC
4:1
PAOK
Aris Thessaloniki FC
0:3
AEK
Panionios
2:0
Xanthi
SK Sigma Olomouc
3:0
FC Hradec Kralove
Synot
2:0
FK Teplice
1 FK Pribram
1:1
FK Viktoria Zizkov
SFC Opava
3:1
FK Drnovice
FK Chmel Blsany
3:1
FC Banik Ostrava
Bohemians Prague 1905
1:0
Zbrojovka Brno
Boca Juniors
3:0
Union Santa Fe
Colon
1:1
Chacarita Juniors
Gimnasia y Esgrima
2:3
Racing Avellaneda
Newell's Old Boys
2:1
Argentinos Juniors
Nueva Chicago
1:0
Estudiantes de La Plata
San Lorenzo
0:0
River Plate
Belgrano
1:0
Lanus
Dalian Shide
2:1
Q. Hademen
Liaoning Shenyang Whowin
1:1
Y. Hongta
Shandong Taishan
3:0
B. Zhenbang
S. Zhongyuan
1:0
S. Guoli
Shenzhen
2:0
S. Dahe
Tianjin Jinmen Tiger
2:1
Shanghai Shenhua
Real Jaen
1:1
Recreativo Huelva
Racing de Ferrol
1:2
Levante
Eibar
0:1
UD Salamanca
Burgos CF
0:0
Sporting Gijón
Racing Santander
3:0
CD Badajoz
CF Extremadura
0:2
Numancia
Real Oviedo
0:0
Albacete Balompie
Gimnàstic Tarragona
1:0
Córdoba
CP Ejido
0:0
Elche
Urbs Sportiva Reggina 1914
2:0
Crotone
Palermo
0:2
Siena
Cagliari
1:0
AS Cittadella
Empoli
0:0
Modena
Ancona
3:1
Salernitana
Napoli
1:0
Bari 1908
AC Pistoiese
3:3
Ternana Calcio
Cosenza Calcio
0:0
Messina
Rio Ave
3:0
Penafiel
Academica Coimbra
0:1
Estrela Amadora
FC Maia
0:0
UD Oliveirense
CD das Aves
1:2
Nacional
Chaves
1:0
Moreirense
SC Espinho
0:1
FC Felgueiras 1932
Uniao Lamas
1:2
Naval 1º de Maio
Leca FC
0:1
AD Ovarense
Campomaiorense
1:2
Portimonense
Gornik Leczna
1:1
Arka
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
1:3
Tloki
GKS Belchatow
4:1
Odra Opole
Szczakowianka Jaworzno
1:0
Polar
Jagiellonia
1:1
Ruch Radzionkow
LKS
2:1
Wlokniarz Kietrz
Orlen
0:0
Polkowice
Hutnik Kraków
1:2
KS Ceramika Opoczno
Zaglebie Sosnowiec
0:0
Hetman Zamosc
MKS Myszków
0:2
Lech
FC Torpedo 2008 Kutaisi
2:1
Kolkheti 1913 Poti
FC Dinamo Batumi
0:1
FC Dinamo Tbilisi
FC Lokomotivi Tbilisi
3:0
FC Merani-91 Tbilisi
Metalurgi Zestafoni
4:1
FC Guria Lanchkhuti
Sioni Bolnisi
4:2
FC Rustavi
Dinamo Moskva
5:0
Rostov
Zenit
1:1
FC Shinnik Yaroslavl
FC Elista
3:3
CSKA Moskva
Saturn Ramenskoye
1:1
FC Anzhi Makhachkala
Torpedo-ZIL
0:2
Lokomotiv Moskva
FC Sokol Saratov
0:0
Krylya Sovetov
Kayserispor
0:1
Osmanlıspor
Izmirspor
0:1
Atiker Konyaspor 1922
Siirtspor
0:0
Akçaabat Sebatspor
Erzurumspor
3:1
Çanakkale Dardanelspor
Hatayspor
4:0
Batman Petrolspor
Gumushanespor
4:1
Kayseri Erciyesspor
Adanaspor
1:1
Elazığspor
Sivasspor
0:1
Sakaryaspor
Skive IK
2:2
FC Fredericia
Koge BK
2:4
Randers FC
B 93
1:3
BK Frem
SonderjyskE
5:1
Brønshøj
Hvidovre IF
2:2
AC Horsens
İstanbul Kartal Belediyesi Spor Kulübü
1:1
Kartalspor
Kucukkoyspor
1:2
Eskişehirspor
Mezitli Spor Kulübü
1:1
Maltepespor
Sapanca Spor Kulübü
2:1
Zeytinburnuspor
Unex Unicov
2:0
SK Sulko Zabreh
FK Fotbal Trinec
0:1
Baník Ostrava II
FC Msa Dolni Benesov
0:1
Synot-B
Hradec Králové II
4:1
Sokol Semice
1. FC Karlovy Vary
1:1
Semily
Halkidona
1:1
Apollon Smirnis
Kalamata FC
1:0
Apollon Pontou
Patraikos
1:1
Paniliakos
Agios Nikolaos
1:0
PAS Giannina
Olympiakos Volos
1:0
Panegialios FC
Dunedin
1:2
Miramar
Napier
1:0
Central United
Mt. Wellington
2:2
Young Heart Manawatu
Tauranga
2:0
Canterbury United
Waitakere City FC
0:1
North Shore
Sant Julia
3:3
FC Rangers
FC Santa Coloma
3:1
Encamp FC
Club Esportiu Principat
0:0
Inter Club de Escaldes
SC Escaldes
0:4
Lusitanos FC
CD Cobreloa Calama
1:1
Union San Felipe
Santiago Wanderers
2:1
Audax Italiano
Univ. Concepción
1:0
Rangers de Talca
Coquimbo Unido
0:2
Universidad Chile
Bayern II
9:0
SC Borussia 04 Fulda
Kaiserslautern II
0:2
Elversberg
Werder Bremen II
4:1
Holstein Kiel
Preußen Münster
2:0
Fortuna Düsseldorf
Union Saint-Gilloise
4:2
Lyra
Oud-Heverlee
5:0
Royal Wallonia Walhain CG
Olen
0:3
Torhout 1992 Km
Verbr. Denderhoutem
2:0
Royal Cappellen FC
KFC Schoten SK
1:4
KV Oostende
Dobrudzha
1:0
Himik Devnya
Svilengrad
0:3
PFC Rilski Sportist Samokov
Akademik Svishtov
1:1
Vidima-Rakovski Sevlievo
FC Pirin Blagoevgrad
1:0
OFC Botev Vratsa
PFC Dunav Rousse
1:0
Svetkavitsa 1922 Targoviste
Botev 1912 Plovdiv
5:4
PFC Minyor Pernik
Sef Torres Calcio
2:0
Giulianova Calcio
US Avellino 1912
0:0
Pescara
Calcio Lecco
4:0
Varese
Chieti
2:1
Fermana FC
Virtus Lanciano
2:1
Sora
SS Taranto 1927
2:0
Benevento
Vis Pesaro
2:0
Lodigiani
Aquila
2:0
Asd Nocerina 1910
Castel di Sangro
2:0
Viterbese Calcio
Ascoli
1:0
Catania
Livorno
0:1
Spezia Calcio
UC Albinoleffe
2:0
AlzanoCene
AS Lucchese Libertas 1905
1:0
Monza
Spal 2013
0:1
Pisa
Calcio Padova
3:1
Cesena
Reggina
0:0
US Arezzo
Carrarese Calcio 1908
0:1
AC Lumezzane