Fixtures - October 22, 2005
Blackburn
2:0
Birmingham City
Arsenal
1:0
Man City
Aston Villa
0:2
Wigan Athletic
Fulham
2:0
Liverpool
Man United
1:1
Tottenham
Portsmouth
1:2
Charlton Athletic
Hertha
3:1
Mainz
Mönchengladbach
4:1
Kaiserslautern
Wolfsburg
0:0
Schalke
Bayern
4:0
MSV Duisburg
Eintracht Frankfurt
6:3
Köln
Hannover 96
0:0
Werder Bremen
Nürnberg
2:3
Arminia
Krymteplitsya Molodizhne
4:0
Spartak S
Energetik Burschtin
0:1
CSKA Kiev
Obolon
3:0
Dynamo Khmelnytskyi
FC Borysfen Boryspil
0:0
Shakhtar Donetsk II
FC Zorya Lugansk
2:0
Naftovyk-Ukrnafta
Karpaty
4:1
Igroservis Simferopol
Odra Wodzisław Śląski
1:2
Arka
Wisla Plock
2:1
Gornik Leczna
Amica
3:1
Gornik Zabrze
Dyskobolia Grodzisk SSA
1:2
Polonia
Lech
1:1
GKS Belchatow
Zaglebie
0:1
Legia
Cardiff City
6:1
Crewe Alexandra
Crystal Palace
2:0
Burnley
Hull City
2:1
Derby County
Ipswich Town
0:1
Watford
Luton Town
1:1
Plymouth Argyle
Millwall
0:2
Southampton
Queens Park Rangers
3:0
Norwich City
Stoke City
0:1
Reading
Wolverhampton
1:1
Preston North End
Aberdeen
0:1
Hibernian
Falkirk
1:3
Dundee United
Hearts
2:0
Dunfermline
Livingston
1:1
Inverness CT
Rangers
2:0
Motherwell
CFR Cluj
0:0
FC Politehnica Iasi
CS Jiul Petrosani
1:1
CS Pandurii Targu Jiu
Progresul Bucureşti
1:0
FC Farul Constanta
Vaslui
0:0
Otelul
Gent
3:0
Beveren
Zulte-Waregem
1:5
Sint-Truiden
Genk
1:0
Excelsior Mouscron
Westerlo
1:1
Sporting Lokeren
Beerschot
0:1
RWDM Brussels
La Louvière
1:0
Lierse
Cercle Brugge
2:2
SV Roeselare
Sao Paulo SP
1:2
Santos
Juventude RS
2:1
Internacional RS
Figueirense FC
4:0
Ponte Preta SP
Fortaleza CE
1:1
Palmeiras
Vasco Da Gama RJ
2:1
Flamengo
Atletico Paranaense
2:0
Atletico Mineiro MG
Botafogo RJ
2:0
Coritiba PR
Cruzeiro MG
4:3
Paysandu PA
Corinthians
1:0
Parana Clube PR
Toluca
1:0
Atlante FC
Cruz Azul
3:0
San Luis
Chiapas
5:1
Pumas UNAM
Monterrey
1:1
Necaxa
Morelia
1:0
Santos Laguna
Atlas
1:2
Dorados de Sinaloa
Austria Wien
0:2
Rapid Wien
SK Austria Karnten
2:3
Wacker Innsbruck
Grazer AK
2:2
Ried
SV Mattersburg
3:1
Admira Wacker Mödling
I. Shanghai
1:1
Shenzhen
Chongqing Lifan
1:1
Sichuan Guancheng FC
Tianjin Jinmen Tiger
2:0
Qingdao Hainiu
Shandong Taishan
4:2
Beijing Guoan
Kashima Antlers
1:0
Nagoya Grampus
Omiya Ardija
1:3
Urawa Reds
JEF United
4:0
Vissel Kobe
Tokyo Verdy
1:2
Tokyo
Albirex Niigata
1:0
Yokohama F. Marinos
Shimizu S-Pulse
1:1
Jubilo Iwata
Gamba Osaka
1:2
Oita Trinita
UC Albinoleffe
2:0
Pescara
US Arezzo
1:0
US Catanzaro 1929
US Avellino 1912
1:1
Rimini
Brescia
2:2
Bari 1908
US Cremonese
1:2
Mantova 1911
Crotone
1:0
Atalanta
Modena
1:1
Hellas Verona
Torino
2:1
Piacenza
Vicenza
2:1
Ternana Calcio
Feirense
1:1
FC Marco
Olhanense
1:1
FC Barreirense
CD Santa Clara
0:0
GD Estoril Praia
Varzim SC
2:1
CD das Aves
Radomiak
1:0
Ruch Chorzow
Piast
1:1
KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Zawisza Bydgoszcz
1:1
Jagiellonia
Szczakowianka Jaworzno
2:1
Lechia
Blackpool
0:0
Brentford
Bournemouth
1:2
Port Vale
Bradford City
1:0
Gillingham
Chesterfield
4:3
Huddersfield Town
Hartlepool United
2:1
Milton Keynes Dons
Oldham Athletic
4:3
Bristol City
Rotherham United
2:2
Swansea City
Southend United
1:1
Barnsley
Swindon Town
1:1
Scunthorpe United
Tranmere Rovers
0:0
Colchester United
Walsall
1:0
Doncaster Rovers
Yeovil Town
3:0
Nottingham
Bristol Rovers
2:1
Wrexham
Chester City
1:1
Bury
Darlington FC
3:1
Cheltenham Town
Grimsby Town
0:1
Leyton Orient
Lincoln City
1:2
Wycombe Wanderers
Mansfield Town
4:0
Barnet FC
Notts County
0:0
Carlisle United
Oxford United
0:0
Boston United FC
Peterborough
3:1
Rochdale
Rushden & Diamonds
3:0
Shrewsbury Town
Stockport County
4:2
Northampton Town
Torquay United
1:1
Macclesfield Town
FC Kairat Almaty
2:1
Ekibastuz
FC Aktobe
2:1
FK Astana-1964
FK Bulat-Amt Temirtau
0:3
FC Irtysh Pavlodar
FK Atyrau
2:1
Kyzyl-Zhar
FC Zhetysu
0:1
Shakhter Karagandy
FC Taraz
0:0
FC Ordabasy
Ameri
1:0
Borjomi
FC Dila Gori
3:0
FC Tbilisi
FC Dinamo Batumi
1:0
Kakheti
Kolkheti 1913 Poti
4:0
Dinamo Sokhumi
FC Partizan Minsk
1:0
Naftan Novopolotsk
FC Dnepr Mogilev
4:0
Energetik Bgu
FC Shakhter Soligorsk
4:0
Torpedo Belaz Zhodino
FC Gomel
2:1
Dinamo Minsk
FC Slavia Mozyr
0:1
Darida Zhdanov
Ventspils II
3:0
Ditton Daugavpils
Valmiera FK/BJSS
2:2
Zibens Zemessardze
Alberts
1:7
FK Jelgava
JFC Skonto
12:0
FK Ogre
Rīga II
0:0
FK Jūrmala II
FK BSK Banja Luka
2:0
Mladost Gacko
FK Kozara Gradiska
1:1
FK Drina Zvornik
Sloga Doboj
2:1
FK Glasinac Sokolac
Sloboda Novi Grad
0:3
Ljubić Prnjavor
FK Laktasi
2:0
FK Famos Vojkovići
FK Rudar Prijedor
4:2
FK Nikos Kanbera Rudanka
Sloga Trn
0:1
FK Borac Banja Luka
Jedinstvo Brčko
2:0
Rudar Ugljevik
NK Podgrmeč
1:2
FK Velez Mostar
Rudar Kakanj
2:0
Radnički Lukavac
NK Vitez
2:0
NK Gosk Gabela
NK Mramor
1:0
NK Iskra Bugojno
FK Famos-SAŠK Napredak Hrasnica
0:0
FK Olimpic Sarajevo
NK Bosna Visoko
4:0
NK Sloga Ljubuski
NK Troglav Livno
4:2
NK Kresevo Stanic
FK Teteks Tetovo
0:0
Horizont Turnovo
Napredok
3:0
FK Metalurg Skopje
FK Pelister Bitola
3:1
Novaci
FK Karaorman Struga
1:2
Madžari Solidarnost
FK Skopje
1:1
FK Vardar Negotino
LAFC Lučenec
0:0
MSK Rimavska Sobota
Družstevník Bác
1:1
SK Odeva Lipany
ŠK Futura Humenné
3:1
Nitra II
1. FC Tatran Presov
3:0
FC Spartak Trnava II
Slovan Bratislava
2:1
FC Senec
Dunajska Streda
0:0
FK Zeleziarne Podbrezova
Slovan Duslo Šaľa
2:1
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
Yanbian Fude
3:2
Hunan Xiangjun
Henan Songshan Longmen
1:4
Guangdong
Shanghai 9th City
1:1
Dalian Changbo
Harbin Guoli
0:3
Chengdu Wuniu
Changchun Yatai
3:1
Zhejiang Greentown
Nei Mongul Zhongyou F.C.
1:0
Qingdao Hisense
Xiamen Lanshi
2:0
Nanjing Yoyo FC
Lommel United
2:0
KMSK Deinze
Yellow-Red KV Mechelen
2:1
FC Tubize
Waasland-Beveren
2:2
SK Ronse
Beringen-Heusden-Zolder
KV Oostende
Royal Excelsior Virton
0:0
Mons
Angers
2:2
Châtellerault
Cannes
0:2
Raon-l'Etape
Cherbourg
0:0
Tours
L'Entente SSG
1:0
US Boulogne
Louhans-Cuiseaux
2:1
Gazélec Ajaccio
Nimes
0:0
Evian TG
Sporting de Toulon
3:0
Moulins
Vannes
1:1
Libourne
Airdrieonians
1:0
Stranraer
Clyde
1:0
Ross County
Hamilton
3:0
Brechin City FC
Queen of The South
1:3
St. Johnstone
St. Mirren
0:0
Dundee
Teplice II
0:2
Bohemians Prague
Pribram II
1:0
FK Varnsdorf
Jablonec II
0:1
Brevnov
SK Sparta KRC
1:0
České Budějovice II
FK Nachod
4:0
FC Chomutov
Bystrice pod Hostýnem
0:1
Baník Ostrava II
FC Msa Dolni Benesov
2:0
Breclav
Jakubcovice
3:2
1 SC Znojmo FK
Kohoutovice
0:0
SK Hranice
FK Fotbal Trinec
0:3
Unex Unicov
Vitkovice-B
2:1
SK Lipová
Amager Boldklub af 1970
0:2
Værløse BK
BK Glostrup Albertslund
1:2
B 93
Dalum IF
0:1
Silkeborg IF II
Esbjerg fB II
2:1
Boldklubben 1909
Hobro IK
1:3
Naesby BK
Jammerbugt FC
4:0
Kalundborg GB
Aarhus Fremad
1:1
Holstebro
Hyde United FC
1:1
Worksop Town
Redditch United
3:6
Workington AFC
Bognor Regis Town
2:2
Bishop's Stortford
Carshalton Athletic
1:3
Havant & Waterlooville FC
Maidenhead United FC
2:2
Eastleigh FC
St Albans City
1:0
Newport County
Lancaster City
3:3
Moor Green FC
Leigh Genesis
1:3
Stafford Rangers
Stalybridge Celtic
1:1
Hinckley United
Ashford Town Middlesex
1:1
Dunstable Town FC
Beaconsfield Town
1:3
Swindon Supermarine
Bracknell Town
0:2
Clevedon Town
Hemel Hempstead
3:2
Willenhall Town
Rushall Olympic
0:0
Brackley Town FC
Solihull Borough FC
0:1
Bedworth United
Stourport Swifts
1:1
Leighton Town
Sutton Coldfield
2:0
Taunton Town
Banstead Athletic
2:1
Corinthian Casuals
Burgess Hill Town
2:1
Tooting & Mitcham United
Croydon Athletic
2:0
Ashford Town (Kent)
Dulwich Hamlet
0:1
Bashley FC
Hastings United
1:1
Leatherhead FC
New Milton Town
3:3
Walton Casuals
Metropolitan Police
1:2
Dover Athletic FC
Molesey
0:0
Whyteleafe FC
Tonbridge Angels
7:0
Newport Isle of Wight
Paulton Rovers
1:3
Marlow
Barking & EH
2:1
Aveley FC
Berkhamsted FC
1:6
Barton Rovers FC
Boreham Wood FC
3:0
Chatham Town
Enfield Town
0:1
Corby Town
Harlow Town
1:1
Great Wakering Rovers
Rothwell Town
3:0
Dartford FC
Sittingbourne FC
1:3
Uxbridge FC
Stamford
2:1
Enfield FC
Walthamstow
4:0
Ilford
Wingate & Finchley
3:1
Arlesey Town FC
Wivenhoe Town
2:1
Potters Bar Town FC
Bamber Bridge
3:1
Eastwood Town
Bridlington Town
4:1
Chorley FC
Clitheroe
2:2
Kidsgrove Athletic FC
Gresley FC
3:1
Ossett Albion
Kendal Town
0:0
Colwyn Bay
Mossley AFC
3:0
Goole
Belper Town
0:1
Rossendale United
Shepshed Dynamo
2:1
Warrington Town
Spalding United
2:1
Bishop Auckland
Stocksbridge Park Steels
1:2
Fleetwood Town
Woodley Sports
2:2
Brigg Town
Hampton & Richmond
3:1
Hendon FC
AFC Telford United
3:2
Prescot Cables
Bradford Park Avenue AFC
2:1
Wakefield
Ilkeston Town FC (1945)
0:1
Guiseley FC
Matlock Town
4:1
Whitby Town
Runcorn FC Halton
2:4
North Ferriby Utd
Witton Albion
3:0
Lincoln Utd
Frickley Athletic
0:0
Marine FC
Gateshead FC
3:2
Ashton United FC
Salisbury City
3:0
Rugby Town FC
Bath City FC
0:0
Halesowen Town FC
Evesham United
1:1
Bedford Town Football Club
Grantham Town
0:1
Cheshunt FC
Hitchin Town
3:0
Banbury United
Kings Lynn
4:2
Team Bath
Northwood FC
3:5
Mangotsfield Utd
Yate Town
5:2
Chesham Utd
AFC Wimbledon
1:0
Fisher Athletic
Harrow Borough
0:0
Redbridge
Heybridge Swifts
2:0
Windsor & Eton
Leyton
4:2
Maldon & Tiptree
Margate FC
1:0
Wealdstone FC
Slough Town FC
0:1
Chelmsford City
Staines Town
0:1
Worthing FC
Walton & Hersham
1:0
East Thurrock United
FCI Levadia Tallinn
5:0
JK Merkuur-Juunior Tartu
JK Tervis Pärnu
2:1
Lasnamae FC Ajax
FC TVMK Tallinn II
3:3
JK Tallinna Kalev
Tallinna JK
1:3
Parnu Linnameeskond
Lelle
2:1
FC Elva
Royal Leopards
1:1
Manzini Wanderers
Manzini Sundowns FC
1:0
Mhlambanyatsi Rovers FC
Moneni Pirates
0:0
Green Mamba FC
Ely Rangers
0:1
Barry Town United FC
Caerleon
0:0
Dinas Powys FC
Buckley Town
6:0
Queens Park
Holyhead Hotspur
0:4
CPD Bodedern FC
Lex XI Glyndwr FC
1:1
Gresford Athletic
Penrhyncoch
0:2
Glantraeth FC
Guilsfield
1:1
Bala Town FC
Flint Town United
2:5
Ruthin Town
Llangefni Town
1:0
Llanfairpwll FC
Llandudno FC
3:0
Holywell
B36 II
0:3
FS Vágar 2004
Tofta Itrottarfelag B68
8:1
Gøtu Ítróttarfelag II
Royn
4:0
B71 Sandoy
AB Argir
7:1
Sumba
LÍF Leirvik
0:0
HB II
AEK Larnaca
2:1
Olympiakos Nicosia
Digenis Akritas
0:1
APOEL
Omonia
2:1
EN Thoi Lakatamias FC
AEL
3:0
Anorthosis
FK Dubnica Nad Vahom
0:2
FC Petrzalka 1898
FK Puchov
0:1
MFk Dukla Banska Bystrica
FC Nitra
3:1
AS Trencin
FC Spartak Trnava
3:0
FK Inter Bratislava
MSK Zilina
0:1
MFK Ruzomberok
Cherno More Varna
3:1
Pirin 1922
Lokomotive Sofia
3:0
PFC Chernomorets Pomorie
Marek
1:0
Beroe Stara Zagora
PFC Rodopa Smolyan
1:2
Levski Sofia
PFC Vihren Sandanski
2:0
Belasitsa
Osijek
1:1
Hajduk Split
NK Slaven
1:0
NK Zagreb
VSNK Varazdin
1:3
Velika
NK Inter Zapresic
1:3
NK Medimurje Cakovec
NK Istra 1961
3:0
Rijeka
Dinamo Zagreb
1:0
HNK Cibalia-Vinkovci
Brora Rangers
1:4
Huntly
Clachnacuddin FC
4:2
Keith FC
Nairn County
5:1
Rothes FC
Wick Academy FC
2:1
Fraserburgh
VV Kloetinge
1:5
Rijnsburgse Boys
Scheveningen
3:4
FC Lisse
SV Alphense Racing Club
2:2
Excelsior Maassluis
VV Noordwijk
1:1
Ajax Amateurs
ltijd Sterker Worden Hendrik-Ido-Ambacht
2:2
SV Deltasport
VV IJsselmeervogels
1:0
Gvvv
Be Quick '28
3:2
Whc
Go Ahead
2:4
Harkemase Boys
Consadole Sapporo
3:1
Montedio Yamagata
ThespaKusatsu
0:0
Shonan Bellmare
Yokohama
1:2
Vegalta Sendai
Ventforet Kofu
5:0
Tokushima Vortis
Kyoto Sanga
3:1
Mito Hollyhock
KF Elbasani
1:0
KF Tirana
Partizani Tirana
2:0
KF Vllaznia
KS Lushnja
3:2
Shkumbini Peqin
Skënderbeu Korçë
0:1
Dinamo Tirana
Botosani
1:0
Săcele
Acs Dacia Unirea Braila
0:0
AS Municipal SR Brasov
FCM Târgovişte
0:0
FC Gloria Buzau
Roman
1:0
Callatis Mangalia
Altay Constanţa
0:0
AS Petrolul Moineşti
CS Forex Braşov
3:0
FC Cetatea Suceava
CS Portul Constanta
1:0
CS Năvodari
Ceahlaul
2:0
Dunărea Galaţi
CS Otopeni
1:0
FC Petrolul Ploiesti
Dinamo Bucureşti II
1:3
CS Inter Gaz Bucureşti
Caracal
2:1
AFC Astra Giurgiu
Asc Daco-Getica Bucuresti
2:1
Rapid II
AFC Astra Giurgiu II
1:1
CSM Râmnicu Vâlcea
Unirea Urziceni
4:0
FC Sibiu
AFC Fortuna Poiana Câmpina
2:0
FC Universitatea Craiova
FC Municipal Resita
1:0
Bihor Oradea
Unirea Dej
1:3
CF Liberty Oradea
FC CFR Timişoara
1:0
AFC Arieşul 1907 Turda
CS Unirea Sânnicolau Mare
1:1
Hunedoara
FC Universitatea Cluj
1:0
AFC Uta Arad
CF Gloria Progresul Bistriţa
3:0
CS Minerul Lupeni
FC Unirea Alba Iulia
2:0
Olimpia Satu Mare
Hapoel Ashkelon FC
0:2
Hapoel Haifa
Hakoah Ramat Gan
2:3
Hapoel Acre
Maccabi Be'er Sheva FC
1:0
Hapoel Rishon LeZion
CF Alacranes de Durango
1:1
Correcaminos UAT
Club Tigres de la UANL Premier
2:2
Xolos de Tijuana
Albinegros de Orizaba
2:0
Lobos BUAP
Cruz Azul Oaxaca
3:0
Reboceros La Piedad
Matav Sopron FC
2:0
Vasas
FC Tatabanya
4:0
Rakospalotai EAC
Lombard Papa TFC
1:4
Gyori ETO
Honved
1:0
Ujpest
Fehervar
3:0
Kaposvari Rakoczi FC
Dunaújváros
0:6
FC Felcsút
Siofok
0:1
Haladas
Budakalász
2:0
Ajka
Celldomolki VSE
0:2
Paksi
Gyirmot
4:0
Integral DAC Gyor SE
Hévíz FC
2:2
Kaposvölgye
Soroksar
3:1
Orosháza FC
Vecses FC
4:2
Jászapáti Városi SE
Baktalórántháza
3:0
Kecskemet
Budafok
1:1
Szolnoki MAV FC
Sharks FC
1:0
Lobi Stars
Kano Pillars
2:1
Rivers United FC
Nigerian Ports Authority
1:0
Gombe United
Shooting Stars
1:0
Niger Tornadoes
Uerdingen
5:0
MSV Duisburg II
Heidenheim
1:0
Hoffenheim II
FC Emmendingen 03
1:5
SV Sandhausen
Waldhof
2:2
TSV 1846 Crailsheim
ASV Durlach
1:2
SC Freiburg II
FV Lauda
0:1
SG Sonnenhof Grossaspach
Freiberg
1:1
FC Nottingen
Ulm
4:1
Stuttgarter Kickers II
SV Wilhelmshaven
7:3
Arminia Hannover
Eintracht Braunschweig II
0:1
Bergedorf 85
VfR Neumunster
2:2
Altona
Wolfsburg II
2:1
Brinkumer SV
FC Kempten
2:0
Ismaning
SpVgg Unterhaching II
1:1
Memmingen
Greuther Fürth II
2:0
SG Quelle Fürth
SC Fürstenfeldbruck
3:1
Wurzburger FV
1. FC Passau
1:2
Feucht
TSV Grossbardorf
0:1
VfL Frohnlach 1919
BFC Dynamo
4:0
SV Falkensee-Finkenkrug
Ludwigsfelder
1:3
Union Berlin
SV Yesilyurt
0:2
BFC Preussen Berlin
Torgelower SV Greif
2:3
SV Babelsberg
SC Borea Dresden
0:3
FC Oberlausitz Neugersdorf
Auerbach
2:1
Eilenburg
SV 1919 Grimma
5:3
Hallescher
TSV Völpke
0:1
VFC Plauen
Hessen Kassel
2:1
Buchonia Flieden
OSC Vellmar
1:2
Waldgirmes
1. FC Germania 08 Ober-Roden
2:3
KSV Baunatal
TSG Wattenbach
3:4
SV Erzhausen
1. FC Schwalmstadt
2:1
TSG Wörsdorf 1887
FSV Frankfurt
2:0
Viktoria Aschaffenburg
SC Hauenstein
2:0
Wormatia
SpVgg EGC Wirges
2:1
1. FC Saarbrücken II
FSV Ludwigshafen-Oggersheim 1913
1:2
Eintracht Bad Kreuznach
Borussia Neunkirchen
1:1
SV Rot-Weiss Hasborn
NK Jedinstvo Bihac
1:3
Hsk Zrinjski Mostar
HNK Orasje
6:1
FK Radnik Bijeljina
FK Zeljeznicar
2:1
NK Žepče
FK Sloboda Tuzla
1:3
FK Sarajevo
NK Celik Zenica
1:4
FK Slavija Sarajevo
NK Travnik
0:1
NK Siroki Brijeg
B36 Torshavn
2:1
HB Torshavn
Skala IF
2:2
GI Gota
KI Klaksvik
5:6
NSI Runavik
IF Fuglafjordur
0:0
TB
Vagur
1:1
Eb/Streymur
The New Saints FC
5:0
Aberystwyth Town FC
Caersws
1:0
Connahʼs Quay
Newtown AFC
2:3
Haverfordwest County
Bangor City
3:0
Cwmbran Town
Port Talbot Town
4:0
Airbus UK Broughton
Armagh City FC
0:1
Ballymena United
Cliftonville
0:0
Newry City FC
Coleraine
0:0
Glentoran
Glenavon
0:4
Loughgall
Institute
1:1
Larne
Limavady United FC
1:1
Dungannon Swifts
Linfield
2:0
Ards FC
Lisburn Distillery FC
1:0
Portadown
Unión Española
1:3
Colo Colo
Union San Felipe
1:1
CD Cobreloa Calama
Everton de Vina Del Mar
2:1
Audax Italiano
Deportes Temuco
1:0
Santiago Wanderers
Univ. Concepción
1:1
Coquimbo Unido
Deportes La Serena
2:0
Puerto Montt
Rangers de Talca
2:2
Palestino
Huachipato
3:1
Deportes Concepcion
NK Domzale
1:0
NK Drava Ptuj
FC Koper
2:1
NK Rudar Velenje
Maribor
1:1
NK Bela Krajina
Nd Primorje
2:0
NK Nafta Lendava
NK Celje
2:1
ND Gorica
Čakovec
1:1
NK Grafičar Osijek
Dilj
1:2
NK Vukovar 91
Bjelovar
0:0
Belišće
Marsonia Brod
1:0
Slavonija Požega
Mladost Molve
2:4
Koprivnica
HNK Sibenik
4:0
NK Mosor Zrnovnica
NK Zadar
2:2
Pomorac
NK Imotski
3:2
Segesta Sisak
NK Karlovac
0:1
NK Novalja
Solin
3:0
Naftas Ivanic
St. Pauli
2:1
VfL Osnabrück
RW Oberhausen
1:0
Wuppertaler SV
Lubeck
3:1
Hertha BSC II
Kickers Emden
0:0
Preußen Münster
Rot-Weiss Erfurt
1:0
Chemnitzer FC
Werder Bremen II
0:2
Carl Zeiss Jena
Wehen Wiesbaden
2:4
Karlsruher SC II
Jahn Regensburg
2:1
Kaiserslautern II
Elversberg
0:0
TuS Koblenz
Dumbarton
6:0
Ayr United
Forfar Athletic
1:3
Gretna FC
Peterhead
3:1
Alloa Athletic
Raith Rovers
1:2
Greenock Morton
Stirling Albion
1:2
Partick Thistle
Arbroath
1:2
Albion Rovers FC
Berwick Rangers
3:0
East Fife
Cowdenbeath FC
5:1
East Stirlingshire FC
Montrose
2:0
Elgin City
Stenhousemuir
1:0
Queen's Park
RFC Tournai
0:0
KVK Tienen
Maldegem
2:2
KSV Bornem
Torhout 1992 Km
1:1
KRC Mechelen
White Star Bruxelles
2:3
Eendracht Aalst
PFC Lokomotiv Mezdra
0:0
Etar 1924
Yantra 2019
0:1
PFC Belite orli Pleven
Spartak Pleven
3:0
FK Minyor Bobov dol
PFC Montana 1921
0:0
Vidima-Rakovski Sevlievo
FK Chernomorets Burgas
1:0
Hebar
PFC Rilski Sportist Samokov
1:1
PFC Pirin Gotse Delchev
PFC Minyor Pernik
4:0
Balkan Botevgrad
Zagorets
1:1
PFC Spartak Varna
Haskovo
2:0
AKB Minyor
Pomorie
1:1
PFC Nesebar
Dobrudzha
4:1
PFC Dunav Rousse
Spartak Plovdiv
1:1
Svetkavitsa 1922 Targoviste
Panayot Volov
2:0
OFC Sliven 2000
FK Buducnost
1:1
FK Borac Cacak
FK Javor Ivanjica
0:0
FK Hajduk Kula
FK Jedinstvo Bijelo Polje
1:4
FK Rad
FK Obilić Beograd
1:0
Buducnost Banatski Dvor
FK Partizan
2:3
FK Vozdovac
FK Smederevo
1:3
Red Star Belgrade
FK Zemun
1:1
FK Vojvodina
CA Osasuna B
2:0
CF Badalona
Negreira
0:4
Pontevedra CF
Lemona SD
0:0
Real Oviedo
Scd Durango
0:2
Athletic Bilbao B