Fixtures - March 04, 2007
Stal Alchevsk
3:0
Metalurh Donetsk
Tavriya Simferopol
1:0
FC Vorskla Poltava
Kharkiv
0:0
Metalist Kharkiv
Karpaty
1:1
FC Kryvbas Kriviy Rih
Chernomorets
2:0
Arsenal Kyiv
Dynamo Kyiv
3:1
Metalurh Zaporizhya
Sevilla
2:1
Barcelona
Espanyol
1:1
Villarreal
Mallorca
3:1
Levante
Real Zaragoza
3:2
Real Sociedad
Deportivo La Coruna
0:1
Betis
Athletic Bilbao
0:2
Gimnàstic Tarragona
Racing Santander
1:0
Osasuna
Real Madrid
1:1
Getafe
Recreativo Huelva
1:0
Atletico Madrid
Cagliari
2:0
Atalanta
Udinese
0:1
Empoli
Messina
2:0
Palermo
Parma
2:2
Urbs Sportiva Reggina 1914
Lazio
1:0
Sampdoria
Catania
1:1
Siena
Fiorentina
5:1
Torino
CD das Aves
0:1
Benfica
Beira-Mar
1:3
Naval 1º de Maio
Nacional
4:0
Academica Coimbra
Estrela Amadora
1:0
CS Maritimo Madeira
União de Leiria
0:0
Sporting CP
CS Pandurii Targu Jiu
1:0
FC Politehnica Iasi
Vaslui
1:0
FC FCSB
Politehnica Timișoara
1:1
Dinamo Bucharest
Ceahlaul
4:3
Otelul
Osmanlıspor
1:0
Sakaryaspor
Manisaspor
0:3
Gençlerbirliği
Gaziantepspor
0:1
Kayseri Erciyesspor
Atiker Konyaspor 1922
1:2
Trabzonspor
Fenerbahce
2:2
Sivasspor
AEK Athens
0:2
Panionios
Ergotelis
1:0
Atromitos/H.
Iraklis Thessaloniki FC
0:1
Apollon Pontou
Kerkyra
0:0
PAOK
Larissa
1:2
OFI Crete FC
Olympiakos
0:1
Panathinaikos
Banfield
2:1
Independiente
Arsenal de Sarandi
3:1
Velez Sarsfield
Boca Juniors
0:3
San Lorenzo
Gimnasia Jujuy
2:1
Godoy Cruz
Quilmes
1:0
Nueva Chicago
Rosario Central
2:3
Lanus
Incheon United
0:1
Pohang Steelers
Seoul
2:0
Daegu
Ulsan Hyundai
1:1
Gyeongnam
Suwon Samsung Bluewings
2:1
Daejeon Hana Citizen
Busan IPark
0:1
Jeju United
Gimcheon Sangmu
0:2
Jeonbuk Hyundai Motors
Hércules
0:2
Almería
UD Salamanca
1:1
Real Valladolid
CP Ejido
1:1
SD Ponferradina
Ciudad de Murcia
1:1
Elche
Numancia
3:0
UD Vecindario
Sporting Gijón
0:1
Real Madrid Castilla
Xerez
1:0
Lorca Deportiva CF
Freiburg
2:1
MSV Duisburg
Hansa
0:0
SV Wacker
TuS Koblenz
3:1
Paderborn
RWE
2:2
Offenbach
1860 Munich
2:0
Eintracht Braunschweig
Leixões
1:0
GD Estoril Praia
CD Olivais e Moscavide
0:1
Gondomar SC
Chaves
0:1
Vitoria Guimaraes
Penafiel
2:1
Olhanense
Feirense
2:0
Portimonense
Gil Vicente
1:2
Rio Ave
Varzim SC
3:2
FC Vizela
İstanbulspor
2:2
Malatyaspor
Turk Telekomspor
2:2
Gazisehir Gaziantep FK
Orduspor
4:1
Eskişehirspor
Diyarbakırspor
1:0
Kocaelispor
Akçaabat Sebatspor
0:2
Hacettepe
Altay Izmir
2:0
Samsunspor
Mardinspor
0:4
Usakspor
Free State Stars FC
3:2
Cape Town City
Ubuntu Cape Town
0:0
Polokwane City
Dynamos Giyani
1:2
Garankuwa United
Gebzespor
3:0
Cankiri Bld Spor
Kardemir Karabukspor
0:0
Keciorengucu
Maltepespor
1:1
Pendikspor
Zeytinburnuspor
2:1
Darica Genclerbirligi
Adana Demirspor
2:2
Sanliurfaspor
Alanyaspor
2:0
Kartalspor
Kucukkoyspor
1:1
Arsynspor
AS Sariyer
0:2
Boluspor
Tarsus Idman Yurdu
1:0
MKE Kirikkalespor
Fethiyespor
1:1
Nazilli Bld Spor
Izmirspor
2:3
Bucaspor
Muglaspor
2:2
Mersin İdmanyurdu
Turgutluspor
1:1
Marmaris Belediyespor
Eyupspor
0:0
Çanakkale Dardanelspor
Inegolspor
3:0
Gungoren Bld Spor
C. Sekerspor
1:1
Yesil Bursa AS
Yalovaspor
0:4
Karagümrük
Golcukspor
0:0
Bakırköyspor
Beykozspor 1908
0:1
Beylerbeyi AS
Fenerspor
0:1
Bilecik Spor Kulübü
Afyonkarahisarspor
2:1
Balıkesirspor
Kastamonuspor
1:0
Orhangazi Gençlerbirliği Spor Kulübü
Bursa Merinos Spor Kulübü
3:1
Denizli Belediyespor
Orhangazi Belediyespor
0:4
Çorlu Spor Kulübü 1947
Göztepe
0:1
Karacabey Birlik Spor A.s
Kütahyaspor
1:0
Isparta Spor Kulübü
Mustafakemalpaşa Spor Kulübü
1:0
Akhisar Belediyespor
Side Spor Kulübü
0:1
Altinordu FK
Side Spor Kulübü
1:0
Yeni Burdur Gençlik Spor Kulübü
Aksaray Belediye Spor
2:1
Mezitli Spor Kulübü
Batman Petrolspor
2:2
Adanaspor
Ceyhanspor
0:1
Diyarbakır Kayapınar Belediye Spor Kulübü
5 Temmuz İskenderun Spor Kulübü
3:0
Karaman Spor Kulübü
Kilis Bld Spor
0:0
Yeni Ereğli Spor Kulübü
Şırnak Spor Kulübü
5:4
Nusaybin Demir Spor Kulübü
Akhisar Belediyespor
1:1
72 Batman Spor
Ankara Demirspor
1:2
1926 Bulancak Spor Kulübü
Corumspor 1967
2:2
Gumushanespor
Iğdırspor
0:1
1461 Trabzon
İlkadım Belediyesi Spor Kulübü
3:0
Demir Çelik Divriği Spor Kulübü
Ofspor
4:2
P. Bugsasspor
Juventud Pergamino
1:1
Rivadavia Lincoln
Santamarina
2:0
Douglas Haig
Real Arroyo Seco
1:1
Gimnasia y Esgrima Concepcion
San Martin Mendoza
4:0
Alumni
Juventud Unida Universitario
0:1
Racing Cordoba
Desamparados San Juan
1:2
Luján de Cuyo
Central Norte
2:2
Talleres de Perico
Social y Deportivo La Florida
2:3
Juventud Antoniana
Sportivo Patria
0:1
Atletico Tucuman
Union Sunchales
2:1
9 de Julio
Keshla FK
3:2
FK Genclerbirliyi Sumqayıt
Khazar Lenkoran
0:1
FK Baku
Karvan
0:1
MKT Araz
Turan Tovuz
0:1
FK Neftchi Baku
Pride of Gall Hill FC
1:2
BDF
Mpact Mgrafix Haggatt Hall FC
0:0
Brittons Hill
Arawak Cement Youth Milan FC
3:1
Notre Dame
Alagoinhas AC BA
1:2
Juazeiro BA
Itabuna EC
1:1
Vitoria Da Conquista BA
Fluminense de Feira BA
2:2
EC Poções
Camaçari
4:7
Vitoria BA
EC Bahia BA
3:1
Colo Colo BA
Figueirense FC
2:2
Chapecoense SC
GE Juventus SC
1:2
Avai SC
CA Hermann Aichinger Ibirama
1:0
Brusque SC
Esporte Clube Próspera
2:4
Criciuma SC
Metropolitano SC
2:0
Marcilio Dias SC
Joinville SC
0:2
EC Guarani RS
Novo Hamburgo RS
1:2
Internacional RS
Gremio Esportivo Gloria RS
4:0
Guarany de Bagé
Juventude RS
2:0
Veranopolis RS
Guarani RS
1:1
Esportivo RS
GE São José
1:0
Caxias RS
Brasil de Pelotas RS
0:4
15 Novembro
Atletico Goianiense
1:0
Itumbiara GO
Trindade GO
2:1
Mineiros EC
Goias GO
2:0
Crac GO
Anapolina GO
2:2
Goiania GO
AA Rioverdense
1:0
AE Canedense
AE Jataiense
0:1
Vila Nova GO
Democrata SL
3:0
Boa Esporte Clube
Rio Branco de Andradas FC
1:1
Caldense MG
Villa Nova MG
2:1
Ipatinga MG
Tupi MG
1:1
EC Democrata MG
America Mineiro MG
1:2
Cruzeiro MG
Tuna Luso Brasileira
0:0
Bragantino Clube Para
Pedreira EC
0:5
Ananindeua
Aguia de Maraba PA
1:0
Paysandu PA
Vênus AC
2:3
Remo PA
Abaeté
2:0
Castanhal EC PA
Parana Clube PR
0:3
Atletico Paranaense
Cianorte PR
3:2
ADAP Galo Maringa FC
Londrina PR
4:2
Rio Branco PR
Nacional PR
3:4
AC Paranavaí
AER Engenheiro Beltrão
2:2
Roma Esporte de Apucarana
América FC (São Paulo)
1:1
Guaratingueta SP
Bragantino
2:1
Noroeste
Corinthians
0:3
Palmeiras
Ponte Preta SP
3:1
EC Santo Andre
Rio Branco EC
0:0
Gremio Barueri SP
Santos
2:1
Paulista
EC Sao Bento
1:6
Marilia SP
Sertãozinho
0:0
Rio Claro FC
AD Cabense
1:3
Sport Recife PE
Nautico PE
6:0
Ypiranga PE
Porto PE
0:4
Vera Cruz FC (Vitória de Santo Antão)
Serrano FC
1:1
Central PE
Potiguar Esporte Clube
1:0
Alecrim RN
Baraunas RN
2:2
Santa Cruz RN
Assu RN
1:1
Macau EC
ABC RN
3:2
Guamaré EC
São Gonçalo FC
1:4
América RN
Highlanders
0:0
Al Ahly
Desportivo Maputo
1:1
Mamelodi Sundowns
al-Hilal Khartum
2:0
Zamalek
Apr FC
2:0
Maranatha Fiokpo
Douanes
0:0
Wydad Casablanca
Young Africans
3:0
Petro Luanda
Ashanti Gold FC
2:0
FAR
AS Mangasport
3:1
JS Kabylie
Saint-Pauloise
0:0
Green Buffaloes
Ports Authority FC
3:2
Gafsa
Les Astres
Tema Youth
Kwara United
3:0
MC Alger
Sport Luanda e Benfica
4:1
Motema Pembe
OC Bukavu Dawa
0:2
Issia Wazi
Têxtil do Púnguè
0:3
Sportive de Douala
AD Camacha
0:1
União Madeira
Uniao SC Paredes
1:1
Dragoes Sandinenses
SC Espinho
0:0
CD Portosantense
Lusitania FC
2:0
Fiaes SC
UD Oliveirense
2:1
FC Marco
Uniao Lamas
3:1
Infesta
Machico
0:1
SC Esmoriz
SC Freamunde
2:0
Pontassolense
Lixa
1:0
FC Maia
GD Ribeirao
2:0
Vila Meã
SC Maria Fonte
2:1
AD Lousada
AD Fafe
5:0
Maritimo Madeira B
Famalicao
3:3
GD Braganca
CD Ribeira Brava
2:1
Moreirense
Abrantes FC
2:0
CD Pinhalnovense
FC Barreirense
1:0
UD Rio Maior
SCU Torreense
1:1
Imortal Albufeira
Real Sporte
2:1
Electrico FC
Estrela Vendas Novas
0:0
CD Mafra
Louletano
1:3
Odivelas FC
Atletico CP
1:2
Messinense
Operario
1:2
SC Covilha
CD Fatima
4:0
Madalena
Lusitania Dos Acores
1:2
SL Nelas
Avanca
0:1
FC Pampilhosa
Penalva Do Castelo
0:0
Oliveira Bairro
CA Mirandense
1:4
GD Tourizense
Pombal
1:1
AD Portomosense
Real Cartagena
2:2
America de Cali
Cucuta Deportivo
2:1
Deportes Tolima
Atletico Huila
2:1
Atletico Bucaramanga
La Equidad
3:3
Deportes Pereira
Once Caldas
2:0
Millonarios
Deportes Quindio
2:0
Deportivo Pasto
Santa Fe
1:0
Boyaca Chico FC
Patriotas Boyacá
1:1
U. d. Popayan
Club Cortulua
3:1
Tigres FC
Atlético La Sabana
0:1
Barranquilla FC
Atletico FC
1:0
Real Santander
Sucre
3:0
Alianza Petrolera
FC Chiasso
1:1
Vaduz
Concordia Basel
3:2
FC La Chaux De Fonds
SC Kriens
2:1
FC Baulmes
Lausanne
0:3
SR Delemont
FC Locarno
0:2
Bellinzona
Servette
2:0
FC Wil
Winterthur
1:2
Lugano
Neuchâtel Xamax
0:1
Juventus Zurich
Kortrijk
0:0
Antwerp
FC Vigor Wuitens Hamme
1:2
KMSK Deinze
Oud-Heverlee
2:0
FC Tubize
K.Racing Waregem
2:0
Union Saint-Gilloise
Jeunesse Club d'Abidjan Treichville
0:2
ES Bingerville
SC Gagnoa
0:1
Africa Sports
AS Denguélé d'Odienné
1:0
So de Larmee
Stella Club d'Adjamé
0:1
Sabé Sports de Bouna
FC Mondercange
2:2
Differdange FC 03
FC Progres Niederkorn
1:3
F91 Dudelange
CS Grevenmacher
1:1
Swift Hesperange
Union Titus Petange
2:2
Un Kaerjeng 97
FC Etzella Ettelbruck
2:0
FC Mamer 32
Racing FC Union Luxembourg
0:0
FC Victoria Rosport
Jeunesse Esch
0:2
FC Wiltz 71
Bashkimi
2:2
Pobeda Junior
Makedonija GjP
0:2
Vardar Skopje
FK Pelister Bitola
2:2
Napredok
FK Renova
3:0
FK Bregalnica Stip
FK Sileks Kratovo
0:0
Shkendija 79 Tetovo
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
0:1
FK Mocenok
FC Petrzalka 1898
1:0
FC Nitra
MSK Zilina
3:2
Slovan Bratislava
Asteras Tripolis
1:0
Panthrakikos
Ethnikos Piraeus
1:0
Agrotikos Asteras FC
Ilisiakos FC
0:1
Thrasyvoulos
Kalamata FC
1:0
Proodeftiki
Kallithea
1:2
Panserraikos
Levadiakos
1:0
PAS Giannina
Messiniakos Kalamata
1:0
FC Kastoria
GS Ilioupoli
3:1
APS Zakynthos
AE Giannina
0:0
Polykastro
Anagennisi Karditsas 1904
2:1
Nafpaktiakos
Gravia
1:2
Kavala
Enosi Thraki
0:1
Doxa Dramas
Paone
0:1
Ethnikos Katerinis FC
Trikala
1:1
Anagennisi Artas
Agios Dimitrios FC
2:0
Eolikos Mytilinis
Diagoras FC
0:0
Tiva
O F Ierapetras
0:0
Panathlitikos Omililos Atsaleniou
AO Koropi FC
1:2
Vizas Megaron
Panetolikos
3:0
Thyella Patras
Panachaiki 2005
2:1
Aharnaikos
Brasil Farroupilha
1:1
Cruzeiro de Porto Alegre RS
Porto Alegre FC
4:1
Clube Esportivo Aimore RS
Clube Esportivo Lajeadense RS
0:1
Inter Santa Maria
Sociedade Esportiva e Recreativa São Gabriel
2:1
Avenida RS
Riograndense SM
0:1
Cachoeira do Sul FC
Três Passos AC
0:5
SC Internacional B
Ypiranga Futebol Clube RS
0:0
SER Santo Ângelo
Bagé
1:0
SC Rio Grande
Sport Lubango e Benfica
3:1
Santos
Atletico Petroleos do Huambo
2:1
Sagrada Esperança
Grupo Desportivo Atletico Juventude de Moxico
0:0
Académica Petróleo Kwanda Soyo
ASA
1:0
Desportivo Huíla
1º de Maio
0:2
Primeiro de Agosto
Almere City II
0:2
VV Sint Bavo
FC Hilversum
2:0
Ado '20
Türkiyemspor
1:1
Argon Mijdrecht
VUC
2:1
Excelsior '20 Schiedam
USV Elinkwijk
2:1
HVV Hollandia Hoorn
DWV
3:3
TONEGIDO
OJC Rosmalen
2:2
Groene Ster
SV Triborgh Tilburg
1:4
Blauw Geel 38
VV Baronie Breda
3:0
UDI '19
SV Meerssen
2:1
VV Papendrecht
SWZ Boso Sneek
2:3
FC Lienden
Babberich
1:0
Be Quick 1887
Achilles '29
2:1
MSC
HSC 21
5:0
SC Joure
Wke
1:2
WSV
ROHDA Raalte
1:0
Quick '20
AS Biellese 1902
0:0
Carpenedolo
AC Legnano 1913
3:1
AC Lumezzane
Valenzana
1:0
FC Nuorese Calcio
Calcio Lecco
1:0
Olbia
AC Cuneo 1905
4:3
US Pergocrema
Montichiari
1:1
Pro Vercelli
Bassano Virtus
2:1
SSD Unione Sanremo
Portogruaro Summaga
1:1
Sudtirol
Sef Torres Calcio
2:1
Varese
Carrarese Calcio 1908
0:1
US Castelnuovo Garfagnana
Bellaria Igea
0:0
Atlético Roma
Prato
0:0
Cuoiovaldarno Romaiano FC
Gubbio
1:1
Foligno Calcio
Paganese Calcio 1926
2:1
SSC Giugliano
Viterbese Calcio
0:3
Reggina
Rovigo
1:2
FC Rieti
Poggibonsi
1:0
AC Sansovino
Boca San Lazzaro
0:3
Spal 2013
Melfi
2:1
Benevento
Vastese Calcio 1902
2:3
Asd Cassino Calcio 1924
Celano
1:1
US Catanzaro 1929
Vigor Lamezia
2:0
Ssd Citta Di Gela
Progreditur Marcianise
2:0
SS Monopoli 1966
Igea Virtus Barcellona
1:0
Asd Nocerina 1910
Cosenza Calcio
1:2
Potenza
US Vibonese Calcio
1:2
Sorrento Calcio
Andria BAT
0:0
SSD Atessa Val di Sangro
Sriwijaya
1:0
Persib
Persitara Jakarta Utara
2:0
PSS
Semen Padang
0:1
PSMS
Persija (IPL)
3:0
PSSB Bireun
Persita
1:0
Persela
Madura United
1:2
PSIS Semarang
Persegi Bali FC
2:0
Persipura
Persebaya
1:0
Persiwa
Deltras
0:1
PSM
PSIM
2:0
Perseman Manokwari
Persijap
1:1
Persiba
Persis
2:0
Bontang FC
Atlético Olanchano
1:0
Marathón
Broncos de la Universidad
0:0
Victoria
Real España
0:1
Olimpia
Motagua
2:2
Platense
Diriangén
5:1
Diablos Rojos del América
Scorpion
5:4
CD Bluefields
Deportivo Jalapa
1:0
Walter Ferretti
Masatepe
2:1
Real Madriz
FC San Marcos
1:3
Real Estelí
Dom Bosco MT
1:1
Sorriso EC
Luverdense MT
1:0
Sinop MT
Operario MT
1:3
Cacerense EC
Barra do Garças
2:0
Uniao Rondonopolis
Vila Aurora
2:1
Mixto MT
GE Jaciara
1:1
SEeR Juventude
Académicos Guadalajara
2:2
Universidad Guadalajara
Cruz Azul Hidalgo
1:0
Indios
Puebla FC
2:0
Xolos de Tijuana
León
2:1
Club Santos Laguna Premier
Celaya
2:1
Dorados de Sinaloa
Spartaki Tbilisi
1:0
FC Meshakre Agara
FC Ameri Tbilisi II
1:0
Meshakhte
FC Norchi Dinamo Tbilisi
6:0
Mertskhali
Mglebi
2:0
FC Guria Lanchkhuti
WIT Georgia II
2:1
FC Gagra
Meskheti
1:0
Dinamo Tbilisi II
FC Chikhura Sachkhere II
0:5
FC Tbilisi
FC Zestafoni II
3:1
Magharoeli Chiatura
FC Racha Ambrolauri
2:1
FC Samtredia
Ocean Boys FC Brass
1:0
Wikki Tourist
Heartland
1:1
Kaduna United FC
Akwa United
1:1
Bendel Insurance
Lobi Stars
1:0
Gombe United
Zamfara United FC
1:0
El Kanemi Warriors FC
Enyimba
3:0
Bayelsa United
SV Yesilyurt
0:2
Tennis Borussia
Eilenburg
2:0
SV Dessau 05
FV Preußen Eberswalde
1:1
FC Schonberg 95
Türkiyemspor Berlin
0:0
Torgelower SV Greif
VFC Plauen
0:1
Carl Zeiss Jena II
Hallescher
1:1
Rot-Weiß Erfurt II
Sachsen Leipzig
2:0
Meuselwitz
Bergedorf 85
1:2
Meppen
St. Pauli II
0:0
Wolfsburg II
Holstein Kiel II
4:1
Arminia Hannover
VfL Osnabrück II
4:0
Oberneuland
SV Henstedt-Ulzburg
2:1
VSK Osterholz-Scharmbeck
Rot Weiss Ahlen II
0:1
Delbrucker SC
Schalke II
2:1
Erkenschwick
Eintracht Rheine
2:4
DSC Arminia Bielefeld II
SC Fürstenfeldbruck
0:2
SpVgg Weiden
Nürnberg II
0:0
Memmingen
TSV Aindling
1:1
Heimstetten
Mechtersheim
2:0
FSV Salmrohr 1921
Eintracht Frankfurt II
4:0
SV Bernbach
VfB Speldorf
1:1
Alemannia Aachen II
Köln II
0:0
Bergisch Gladbach
Bocholt
0:1
1. FC Union Solingen
Uerdingen
2:0
Bonner SC
MSV Duisburg II
4:1
VfB Homberg
Taubaté
4:0
Comercial
Botafogo SP
6:1
União São João
CA Taquaritinga
3:2
Portuguesa Santista
EC XV de Novembro (Jaú)
3:0
AA Internacional
Mirassol FC
0:0
Guarani FC SP
Mogi Mirim SP
2:1
Rio Preto
Oeste SP
0:1
Associacao Portuguesa de Desportos
São José EC
2:1
Bandeirante EC
CAPS United
1:1
CAPS FC
Eastern Lions
1:0
Dynamos
Hwange
1:0
Black Rhinos
Monomotapa FC
2:0
Masvingo FC
Motor Action
1:0
Njube Sundowns FC
Shooting Stars FC
1:0
Chapungu United
Mineros de Guayana
1:1
Deportivo Tachira
Portuguesa FC
0:4
Zamora FC
Trujillanos FC
2:1
Aragua FC
UA Maracaibo
1:0
Carabobo FC
Coquimbo Unido
1:1
Audax Italiano
Everton de Vina Del Mar
1:2
Nublense
CD Cobreloa Calama
2:0
Puerto Montt
Melipilla
1:1
Deportes Concepcion
Huachipato
1:0
Santiago Wanderers
Universidad Católica
0:0
Universidad Chile
Univ. Concepción
0:0
Palestino
Miramar Misiones
2:2
CA Progreso
River
3:0
Rocha FC
Defensor Sporting
3:2
Liverpool M.
Peñarol
2:2
Rampla Juniors
FC Rm Hamm Benfica
0:0
CS Fola Esch
Sporting Mertzig
4:2
Jeunesse Schieren
Avenir Beggen
3:0
US Rumelange
Steinfort
3:1
US Hostert
CeBra 01
1:2
Erpeldange
Koeppchen
0:3
Union Mertert
Obercorn
1:3
FC Jeunesse Canach
Solin
3:1
NK Imotski
Pomorac
2:4
NK Vukovar 91
Marsonia Brod
1:0
NK Mosor Zrnovnica
NK Hrvatski Dragovoljac
10:1
Čakovec
Dinamo Makhachkala
Lokomotiv Moskva
Zenit
1:0
Saturn Ramenskoye
Rostov
3:1
FC Rubin Kazan
Dinamo Moskva
2:0
Tom Tomsk
Torpedo Moskva
0:1
FC Dynamo Bryansk
Amkar
2:3
Moskva
Sprimont-Comblain
2:0
Royal Wallonia Walhain CG
Visé
3:1
SK Kermt-Hasselt
RFC Union La Calamine
1:1
Ur Namur
K Bocholter VV
0:1
La Louvière
FC Liege
0:2
RSC Vervietois
K Londerzeel SK
3:0
KRC Mechelen
Sporting West Harelbeke
0:4
KFC Turnhout
Royal Mouscron
1:0
Maldegem
Sportkring Sint-Niklaas
0:5
Koninklijk Diegem-Sport
ASV Geel
2:4
RFC Wetteren
Iraklis Yerolakkou
0:2
Doxa
Halkanoras
0:0
ASIL
APOP/ Kinyras Peyias
2:0
Omonia Aradippou
MEAP Nisou
0:0
Anagennisi Derynia FC
Akritas
1:3
EN Thoi Lakatamias FC
Alki Larnaca FC
13:0
AE Mesogis
Onisilos Sotira FC
2:1
Apep Pitsilias
Llaneros FC
1:4
Estrella Roja FC
Union Lara FC
3:2
Deportivo Anzoategui
Estudiantes de Merida FC
1:1
Caracas II
Atlético El Vigía
2:1
Deportivo Lara
Olímpico Pirambú FC
AC Lagartense
Olimpico EC SE
1:0
Itabaiana SE
AA Guarany
0:0
Amadense SE
Confianca SE
0:0
Sergipe SE
São Cristóvão FC
2:1
América FC (Sergipe)
Giulianova Calcio
1:1
Cavese 1919
Gallipoli Calcio
1:1
Foggia Calcio
Martina Franca
0:0
Juve Stabia
San Marino Calcio
0:2
Perugia
Salernitana
0:1
Ravenna FC 1913
Manfredonia Calcio
0:1
Sambenedettese
Ternana Calcio
1:2
SS Taranto 1927
US Avellino 1912
2:0
Teramo
AS Cittadella
0:0
US Grosseto
US Cremonese
0:0
Ivrea
Pro Patria
2:0
AS Lucchese Libertas 1905
AC Pistoiese
4:0
US Massese
Monza
1:0
Calcio Padova
Asd Sangiovannese 1927
1:1
FC Pavia 1911
Novara Calcio
1:1
Pisa
Venezia
1:0
Pergolettese
Sassuolo
1:0
Ssd Pro Sesto
AD Ceuta
0:1
Sevilla Atletico
AD Cerro Reyes Badajoz
0:0
Córdoba
Granada
1:0
Melilla UD
Atletico Malagueno
0:2
Marbella FC
Ecija Balompie
0:0
CF Villanovense
CD Villanueva
1:3
Mérida UD
Real Jaen
2:0
Baza
FC Cartagena
2:0
RC Portuense
Pontevedra CF
0:0
Celta de Vigo B
Lanzarote
2:2
Atletico Madrid B
Universidad de Las Palmas
0:1
Leganés
CD Ourense
4:2
Fuenlabrada
UD Puertollano
0:1
Talavera CF
RS Gimnastica de Torrelavega
1:3
CD Lugo
Alcorcon AD
1:1
Racing de Ferrol
San Sebastian Reyes
0:0
Orientación Marítima
Rayo Vallecano
1:0
Playas Jandia
Cobeña
2:5
Racing Santander B
Real Oviedo
2:0
Amurrio
Universidad Oviedo
0:2
Sestao River Club
CD Logroñés
0:0
Barakaldo CF
Real Valladolid B
2:1
Athletic Bilbao B
CF Palencia
2:2
Zamora CF
Eibar
1:0
CD Guijuelo
Real Sociedad B
2:1
Logroñés CF
Real Union de Irun
2:0
Cultural Leonesa
Alfaro CD
1:0
Marino Luanco
Burgos CF
0:0
Lemona SD
CF Badalona
0:1
CD Alcoyano
Vilajuïga
1:0
Orihuela CF
CE Lhospitalet
1:1
Valencia CF Mestalla
UE Sant Andreu
3:4
Benidorm CD
Barbastro
0:1
Huesca
Lleida
2:0
Terrassa FC
Alicante CF
1:2
UDA Gramenet
Atletico Levante UD
1:0
Espanyol Barcelona B
Villajoyosa CF
0:0
Barcelona B
Club Deportivo Eldense
1:1
CA Osasuna B
CD Alcala
1:1
Aguilas CF
CF Extremadura
1:0
Linares
Coxim AC
2:0
Sete de Setembro Dourados MS
Chapadão
CA Mundo Novo
Cene MS
2:1
CA Paranaibense
Rio Verde
1:3
Aguia Negra MS
Corumbaense Futebol Clube MS
1:0
Costa Rica
União Marambaia e Juventude Esporte Clube
1:0
Operario FC MS