Fixtures - March 24, 2007
Kazakhstan
2:1
Serbia
Republic of Ireland
1:0
Wales
Faroe Islands
0:2
Ukraine
Scotland
2:1
Georgia
Albania
0:0
Slovenia
Luxembourg
1:2
Belarus
Poland
5:0
Azerbaijan
Lithuania
0:1
France
Moldova
1:1
Malta
Cyprus
1:3
Slovakia
Estonia
0:2
Russia
Israel
0:0
England
Norway
1:2
Bosnia and Herzegovina
Liechtenstein
1:4
Northern Ireland
Croatia
2:1
FYR Macedonia
Netherlands
0:0
Romania
Greece
1:4
Turkey
Czech Republic
1:2
Germany
Spain
2:1
Denmark
Portugal
4:0
Belgium
Sri Lanka
1:4
Malaysia
Austria
1:1
Ghana
Costa Rica
4:0
New Zealand
Japan
2:0
Peru
Haiti
3:0
Panama
El Salvador
0:2
Honduras
Brazil
4:0
Chile
Qatar
0:1
Iran
Venezuela
3:1
Cuba
Taiwan
0:1
Uzbekistan
China
0:2
Australia
Republic of Korea
0:2
Uruguay
Jagiellonia
1:1
Piast
Slask
3:0
Zawisza Bydgoszcz
KS Polonia Bytom SA
2:0
LKS Kmita Zabierzów
Podbeskidzie
0:2
Lechia
Bournemouth
2:0
Tranmere Rovers
Bradford City
1:3
Blackpool
Brighton
0:0
Huddersfield Town
Carlisle United
5:0
Gillingham
Crewe Alexandra
1:0
Rotherham United
Doncaster Rovers
0:1
Bristol City
Leyton Orient
2:2
Scunthorpe United
Nottingham
3:0
Cheltenham Town
Port Vale
2:0
Millwall
Swansea City
2:1
Northampton Town
Yeovil Town
1:0
Chesterfield
Accrington Stanley
2:0
Hereford United
Bristol Rovers
0:1
Wrexham
Bury
0:1
Notts County
Chester City
2:0
Barnet FC
Grimsby Town
0:2
Peterborough
Shrewsbury Town
1:0
Torquay United
Stockport County
2:7
Rochdale
Winnerspark Pietersburg
4:1
Dynamos Giyani
Atlie
1:0
Western Province United
Free State Stars FC
2:0
Witbank Spurs
Polokwane City
4:0
PJ Stars Kings
Ljubić Prnjavor
0:2
Sloga Doboj
Rudar Ugljevik
0:1
FK Glasinac Sokolac
Jedinstvo Brčko
0:0
FK Drina Zvornik
FK Laktasi
3:2
FK Kozara Gradiska
FK Drina HE Višegrad
2:0
FK Rudar Prijedor
FK BSK Banja Luka
1:1
FK Borac Šamac
Sloboda Novi Grad
6:0
Omladinac Banja Luka
Gaziosmanpasa
5:1
Kastamonuspor
Aliağa Belediye Spor Kulübü
0:0
Bursa Merinos Spor Kulübü
Amed Sportif Faaliyetler
2:0
Batman Petrolspor
Tarım Kredi Spor Kulübü
2:1
Iğdırspor
Nigeria
1:0
Uganda
Seychelles
0:3
Tunisia
Cameroon
3:1
Liberia
Senegal
4:0
Tanzania
Burkina Faso
1:1
Mozambique
Gambia
0:2
Guinea
Algeria
2:0
Cape Verde
Togo
3:1
Sierra Leone
Chad
0:3
South Africa
Real Arroyo Seco
0:3
Juventud Pergamino
Luján de Cuyo
1:0
Gimnasia y Esgrima Mendoza
Atletico Tucuman
2:1
9 de Julio
Rio Branco ES
2:2
Jaguaré EC
Vilavelhense FC
4:0
CTE Colatina FC
CA Colatinense
1:0
Linhares
Vitoria ES
0:2
Pinheiros FC
Club Cortulua
1:1
Academia
Atletico FC
0:0
Patriotas Boyacá
Leones FC
4:1
Alianza Petrolera
Envigado
3:1
Atlético La Sabana
Real Santander
1:2
Bogota FC
Jablonec II
2:2
Mladá Boleslav II
FK Nachod
0:1
FC Kolin
FC Hvezda Cheb
3:0
Ovcary
Viktoria Plzeň II
0:2
Bohemians Prague
Teplice II
0:1
SK Sparta KRC
Hradec Králové II
2:0
Tatran Prachatice
FK Mutenice
2:5
Breclav
SK Hranice
1:0
Brumov
CA 3 de Febrero
1:0
Libertad
Guaraní
2:2
Sportivo Luqueño
12 de Octubre de Itaugua
2:1
Sol de América
Tacuary
1:4
Cerro Porteño
Deportivo Municipal
0:0
Universidad Catolica
Manta FC
0:0
Tecnico Universitario
L.D.U. Portoviejo
3:1
Delfin
CD Espoli
3:0
L.D.U. Loja
Aucas
2:1
Brasilia Quininde
Burton Albion
2:1
Morecambe FC
Exeter City
1:1
York City FC
St Albans City
1:1
Kidderminster Harriers FC
Stafford Rangers
4:2
Grays Athletic
Stevenage
0:1
Altrincham FC
Weymouth FC
3:1
Tamworth FC
Woking FC
1:1
Southport FC
Bishop's Stortford
0:1
Bognor Regis Town
Cambridge City
3:0
Havant & Waterlooville FC
Farnborough
1:1
Dorchester Town
Histon FC
5:0
Hayes FC
Sutton United FC
0:0
Braintree Town FC
Weston Super Mare FC
1:2
Welling United
Yeading FC
2:5
Eastbourne Borough
Blyth Spartans AFC
1:2
Redditch United
Droylsden FC
4:1
Farsley Celtic FC
Harrogate Town FC
1:1
Moor Green FC
Hinckley United
1:1
Gainsborough Trinity
Hucknall Town
2:1
Stalybridge Celtic
Lancaster City
0:2
Alfreton Town FC
Buxton FC
2:0
Gresley FC
Cammell Laird
3:0
Harrogate Railway
Alsager Town
1:1
Stocksbridge Park Steels
Bamber Bridge
3:0
Shepshed Dynamo
Chorley FC
3:0
Wakefield
Clitheroe
3:2
Belper Town
Colwyn Bay
1:1
Bridlington Town
Kidsgrove Athletic FC
2:1
Brigg Town
Rossendale United
1:2
Eastwood Town
Skelmersdale United
0:3
Ossett Albion
Warrington Town
4:0
Goole
Woodley Sports
2:1
Bradford Park Avenue AFC
Bedworth United
1:1
Rushall Olympic
AFC Hornchurch
2:1
AFC Sudbury
Aveley FC
0:0
Harlow Town
Bury Town FC
3:0
Canvey Island
Great Wakering Rovers
0:1
Potters Bar Town FC
Ilford
2:2
Arlesey Town FC
Maldon & Tiptree
1:0
Wingate & Finchley
Redbridge
0:1
Tilbury FC
Waltham Abbey
1:3
Enfield FC
Ware FC
1:3
Walthamstow
Witham Town
0:3
Flackwell Heath
Wivenhoe Town
0:0
Enfield Town
Barton Rovers FC
2:0
Leighton Town
Berkhamsted FC
2:1
Stourport Swifts
Brackley Town FC
0:1
Bishop's Cleeve
Chasetown FC
4:1
Bromsgrove Rovers
Cinderford Town
0:1
Evesham United
Rothwell Town
3:0
Aylesbury Utd
Solihull Borough FC
1:2
Willenhall Town
Spalding United
0:2
Dunstable Town FC
Stourbridge FC
1:1
Malvern Town
Woodford United
1:2
Sutton Coldfield
Ashford Town (Kent)
0:1
Walton Casuals
Burgess Hill Town
1:1
Metropolitan Police
Cray Wanderers
0:0
Whyteleafe FC
Dartford FC
4:0
Corinthian Casuals
Dover Athletic FC
2:1
Godalming Town FC
Dulwich Hamlet
0:0
Maidstone United FC
Hastings United
1:1
Leatherhead FC
Horsham YMCA
0:1
Croydon Athletic
Kingstonian FC
3:3
Tooting & Mitcham United
Molesey
1:3
Fleet Town
Sittingbourne FC
3:1
Chatham Town
Andover
6:1
Newport Isle of Wight
Beaconsfield Town
0:1
Bracknell Town
Didcot Town
3:0
Paulton Rovers
Hanwell Town
0:3
Chesham Utd
Hillingdon Borough
4:1
Burnham FC
New Milton Town
0:1
Thatcham Town
Oxford City
2:0
AFC Hayes
Swindon Supermarine
0:0
Bashley FC
Taunton Town
2:3
Marlow
Uxbridge FC
3:2
Windsor & Eton
Winchester City FC
2:0
Abingdon United
AFC Telford United
2:2
Fleetwood Town
Ashton United FC
0:3
Gateshead FC
Guiseley FC
5:1
Mossley AFC
Ilkeston Town FC (1945)
3:0
Whitby Town
Kendal Town
2:0
Frickley Athletic
Marine FC
1:1
Hednesford Town
North Ferriby Utd
0:2
Burscough
Ossett Town
1:3
Lincoln Utd
Prescot Cables
2:2
Leek Town
Witton Albion
1:0
Matlock Town
Ashford Town Middlesex
0:1
Billericay Town
Chelmsford City
7:3
Staines Town
East Thurrock United
1:5
Bromley FC
Hampton & Richmond
2:0
AFC Wimbledon
Harrow Borough
2:0
Horsham FC
Hendon FC
1:2
Boreham Wood FC
Leyton
0:1
Tonbridge Angels
Margate FC
0:1
Heybridge Swifts
Slough Town FC
0:3
Ramsgate
Walton & Hersham
3:1
Folkestone Invicta
Worthing FC
0:0
Carshalton Athletic
Banbury United
4:3
Tiverton Town
Bath City FC
3:1
Corby Town
Chippenham Town
1:0
Gloucester City
Cirencester Town
0:1
Team Bath
Clevedon Town
1:3
Maidenhead United FC
Halesowen Town FC
5:3
Wealdstone FC
Hitchin Town
1:0
Merthyr Tydfil
Kings Lynn
2:1
Hemel Hempstead
Northwood FC
2:4
Cheshunt FC
Stamford
0:2
Mangotsfield Utd
Yate Town
2:3
Rugby Town FC
Glantraeth FC
1:4
Gresford Athletic
Penrhyncoch
3:1
Holyhead Hotspur
Llangefni Town
3:0
Llandyrnog United FC
Ruthin Town
0:1
Llandudno FC
Guilsfield
2:3
Buckley Town
Pontardawe Town
2:1
Maesteg Park AFC
Bridgend Town
0:2
Afan Lido
Bryntirion Athletic
1:4
Cardiff Metropolitan University FC
Dinas Powys FC
0:0
Cardiff Grange Harlequins
Ely Rangers
0:0
Croesyceiliog AFC
Neath
7:0
Barry Town United FC
Newport YMCA AFC
0:5
Goytre United
Ton Pentre
0:0
Pontypridd Town
Bala Town FC
3:0
Queens Park
Buckie Thistle FC
4:1
Wick Academy FC
Deveronvale FC
2:1
Clachnacuddin FC
Forres Mechanics FC
1:1
Keith FC
Lossiemouth
0:3
Inverurie Loco Works
Rothes FC
0:2
Nairn County
VV Katwijk
2:3
Rijnsburgse Boys
ltijd Sterker Worden Hendrik-Ido-Ambacht
7:1
Vitesse Delft
Kozakken Boys
3:2
Heerjansdam
FC Lisse
2:1
SHO
DOTO
1:2
Ter Leede
VV Capelle
1:2
Excelsior Maassluis
VV Noordwijk
1:2
Tot Ons Genoegen Rotterdam
Hoek
6:2
SSV 65
Nunspeet
0:0
Sportvereniging Geinoord Nieuwegein
Sparta Nijkerk
3:1
Vvog
SV Spakenburg
3:2
Quick Boys
Huizen
0:2
VV IJsselmeervogels
Ajax Amateurs
0:1
Bennekom
VV Kloetinge
2:2
Gvvv
DOS Kampen
2:1
ONS Sneek
Whc
1:2
Oranje Nassau
Genemuiden
0:2
Excelsior '31
ACV Assen
3:0
Go Ahead
Urk
2:3
HHC Hardenberg
Be Quick '28
3:0
Berkum
Harkemase Boys
0:1
Flevo Boys
HSC 21
3:0
ROHDA Raalte
Dundela FC
1:1
Ards FC
Bangor FC
0:3
Banbridge Town
Tobermore United
0:5
Harland and Wolff Welders FC
Institute
3:0
Coagh United
Carrick Rangers
2:1
Ballinamallard United FC
Persita
0:2
Sriwijaya
Madura United
1:1
Persitara Jakarta Utara
Semen Padang
2:0
Persik
Persija (IPL)
3:1
Persatuan Sepak Bola Malang
Persijap
2:0
Persegi Bali FC
Persis
5:0
Persebaya
Acs Dacia Unirea Braila
0:2
AFC Astra Giurgiu II
Săcele
0:0
Dunărea Galaţi
CS Chimia Brazi
1:0
CS Otopeni
AS Municipal SR Brasov
1:1
FC Sportul Studentesc
FC Petrolul Ploiesti
2:1
CS Forex Braşov
FC Gloria Buzau
3:2
FC Municipal Câmpina
FC Snagov
1:0
Botosani
FC Prefabricate 05 Modelu Calarasi
0:1
FC Municipal Bacau
FC Delta Tulcea
2:1
FC Cetatea Suceava
CS Minerul Lupeni
1:0
Unirea Dej
Bihor Oradea
1:0
FC CFR Timişoara
CS Politehnica Timişoara
4:1
AFC Arieşul 1907 Turda
FC Baia Mare
0:1
Mioveni
FC Unirea Alba Iulia
2:1
Hunedoara
FCM Târgovişte
1:0
CS Gaz Metan Medias
CS Auxerre
0:1
FC Universitatea Cluj
Caracal
0:2
CSM Râmnicu Vâlcea
CS Building Vanju Mare
2:1
FC Municipal Resita
Selangor
2:0
Pahang
Penang
1:0
Melaka
Kedah
4:1
Melaka Telekom
JDT
0:0
Brunei DPMM
Perak
5:1
Negeri Sembilan
Terengganu
5:1
Sarawak
Ferro Carril Oeste
0:0
Chacarita Juniors
Almagro
0:2
San Martin San Juan
Talleres
1:1
Tigre
Defensa y Justicia
2:0
Olimpo
Eintracht Braunschweig II
2:3
Altona
Arminia Hannover
2:4
Bergedorf 85
Waldgirmes
1:0
Viktoria Aschaffenburg
Eschborn
1:1
Buchonia Flieden
OSC Vellmar
1:1
TSG Wörsdorf 1887
FSV Frankfurt
3:3
Eintracht Frankfurt II
Delbrucker SC
0:3
Preußen Münster
SC Freiburg II
1:1
Waldhof
Bahlinger SC
4:0
FC Emmendingen 03
Torgelower SV Greif
1:0
BFC Dynamo
MSV 1919 Neuruppin
2:2
BFC Preussen Berlin
SV Germania 90 Schöneiche
1:0
Türkiyemspor Berlin
1. FC Bad Kötzting
3:2
SV Wacker Burghausen Abteilung Fußball II
Greuther Fürth II
2:0
SpVgg Unterhaching II
TSV Grossbardorf
2:3
Jahn Regensburg
Carl Zeiss Jena II
0:0
Sachsen Leipzig
SV Rot-Weiss Hasborn
3:0
Mechtersheim
Wormatia
5:1
Eintracht Trier
SpVgg EGC Wirges
1:2
FC Homburg
1. FC Saarbrücken II
5:0
SG 06 Betzdorf
FSV Salmrohr 1921
3:0
TuS Hohenecken
Engers
0:2
Mainz II
União São João
3:1
Rio Preto
Clube Atlético Sorocaba
2:2
Nacional SP
Mogi Mirim SP
4:1
Associacao Portuguesa de Desportos
Annagh United FC
0:0
Lurgan Celtic
Dergview FC
3:0
Chimney Corner
Ballyclare Comrades FC
4:0
Queens University
Oxford United Stars
0:2
Wakehurst
Psni FC
1:2
Brantwood
Haverfordwest County
0:1
Welshpool Town
Connahʼs Quay
2:2
Cwmbran Town
Airbus UK Broughton
1:4
Llanelli AFC
Caernarfon Town FC
1:0
Newtown AFC
Coleraine
2:1
Cliftonville
Donegal Celtic FC
2:4
Portadown
Glenavon
0:3
Glentoran
Larne
0:1
Armagh City FC
Lisburn Distillery FC
3:1
Ballymena United
Loughgall
0:6
Linfield
Newry City FC
2:1
Crusaders
Defensores de Belgrano
1:2
El Porvenir
Deportivo Merlo
1:0
Deportivo Espanol
Comunicaciones
1:2
Central Córdoba
Sarmiento
2:1
Deportivo Moron
Brown de Adrogue
1:3
Defensores de Cambaceres
Temperley
2:0
Tristan Suarez
San Telmo
0:2
Talleres Remedios
Deportivo Armenio
1:1
All Boys
Argentino Rosario
0:3
Barracas Central
Fenix
0:0
Sportivo Barracas Bolivar
General Lamadrid
1:1
Luján
Canuelas
1:4
Justo Jose de Urquiza
Sacachispas
2:1
San Miguel
Werder Bremen II
0:2
Rot Weiss Ahlen
Bayer Leverkusen II
2:1
St. Pauli
Magdeburg
1:0
Dynamo Dresden
Wuppertaler SV
3:1
Rot-Weiss Erfurt
Borussia Dortmund II
1:0
Fortuna Düsseldorf
Lubeck
2:0
VfL Osnabrück
Darmstadt
1:0
1860 Munich II
Bayern II
3:0
SSV Reutlingen
Kaiserslautern II
1:4
Elversberg
VfB Stuttgart II
0:3
Hoffenheim
SK Kermt-Hasselt
1:1
FC Charleroi
Olympic Charleroi
1:2
K Sportclub Tongeren
White Star Bruxelles
2:0
Sprimont-Comblain
Sérésien
1:3
Ur Namur
Torhout 1992 Km
1:6
Verbroedering Geel
KSV Oudenaarde
0:1
RFC Tournai
KFC Turnhout
3:2
RFC Wetteren
PFC Dunav Rousse
3:0
OFC Sliven 2000
Haskovo
1:1
PFC Chernomorets Burgas
Maritsa Plovdiv
1:0
Panayot Volov
PFC Nesebar
1:2
PFC Minyor Radnevo
Svetkavitsa 1922 Targoviste
0:1
FC Lokomotiv Stara Zagora
Kaliakra Kavarna
3:0
Spartak Plovdiv
PFC Chernomorets Pomorie
5:0
Dobrudzha
PFC Lokomotiv Mezdra
1:0
Hebar
PFC Minyor Pernik
0:1
Spartak Pleven
FK Minyor Bobov dol
0:0
Chavdar Byala Slatina
PFC Montana 1921
0:2
PFC Pirin Gotse Delchev
PFC Belite orli Pleven
0:2
Velbazhd Kyustendil
Vidima-Rakovski Sevlievo
1:0
Etar 1924
Vikhar Gorublyane Sofia
2:1
FC Pirin Blagoevgrad
Fénix
1:2
Racing
Asociación Atlética Durazno FC
1:2
Cerro
La Luz
1:1
CA Atenas de San Carlos
Cerro Largo
2:2
El Tanque Sisley
Platense
1:1
Deportivo Maldonado
Plaza Colonia
1:4
Sud America
Juventud
3:1
Basáñez
Linares
3:1
Granada
Celta de Vigo B
2:0
CD Ourense
Racing de Ferrol
0:0
Cobeña
Lemona SD
1:0
Universidad Oviedo
Barakaldo CF
0:0
Eibar
CA Osasuna B
0:1
Vilajuïga
Valencia CF Mestalla
0:0
Lleida
Sloga Požega
1:2
Jedinstvo Ub
FK Rudar Kostolac
0:2
FK Morava Velika Plana
FK Vujić Voda Valjevo
0:1
FK Mladi Radnik
Takovo
1:3
FK Budućnost Valjevo
Loznica
1:1
FK Metalac GM
FK Vršac
1:2
FK Sloga Temerin
OFK Backa Palanka
0:1
Radnički Sombor
Novi Sad
2:0
Radnik Stari Tamis
Radnički Nova Pazova
4:1
Jedinstvo Stara Pazova
FK Dinamo 1945 Pancevo
3:0
Sajkas
Cement Beočin
1:0
Big Bul
Crvenka
1:2
FK Palić
FK Đerdap Kladovo
1:2
OFK Nis
Toplicanin Prokuplje
2:1
Car Konstantin
Sinđelić Niš
2:0
FK Rudar Alpos Aleksinački Rudnik
OFK Bor
0:1
Sloga Leskovac
Timok Zaječar
2:0
FK Trajal Krusevac
Kosanica
0:2
Jedinstvo Paraćin
FK Jagodina
4:1
FK Svrljig
OFK Balkan Mirijevo
0:0
Srem Jakovo
FK Dorćol Beograd
3:2
Milutinac
Navy Football Club
0:2
Thailand Honda FC
TOT SC
1:2
Chonburi
Krung Thai Bank FC
1:0
Army United FC
Port
1:1
Bangkok Bank FC
Police United
0:3
TTM
Super Power Samut Prakan FC
0:0
Nakhon Pathom United