Fixtures - May 12, 2007
Energie Cottbus
0:3
Bayern
Nürnberg
0:2
Hamburger SV
Dortmund
2:0
Schalke
Hertha
2:3
Leverkusen
Bochum
2:3
Stuttgart
Mainz
3:0
Mönchengladbach
Arminia
3:1
Hannover 96
Werder Bremen
1:2
Eintracht Frankfurt
Alemannia Aachen
2:2
Wolfsburg
Oleksandria
6:0
Dynamo Khmelnytskyi
Lviv
0:0
Stal Kamyanske
Dinamo-2 Kiev
3:4
Krymteplitsya Molodizhne
Naftovyk-Ukrnafta
3:2
Spartak Ivano Frankivsk
Obolon
0:2
FC Kobra Kharkiv
Volyn Lutsk
2:2
Energetik Burschtin
Dnipro Cherkasy
2:0
CSKA Kiev
FK Mykolaiv
0:0
FC Borysfen Boryspil
Hoverla Uzhhorod
3:0
Igroservis Simferopol
Zaglebie
6:2
Pogon
Odra Wodzisław Śląski
2:1
Gornik Leczna
Gornik Zabrze
1:2
Lech
LKS
0:1
Arka
GKS Belchatow
2:1
Wisla Plock
Legia
2:0
Widzew
Hearts
2:0
Hibernian
Celtic
2:1
Aberdeen
Falkirk
2:0
Dundee United
Inverness CT
2:1
Dunfermline
Motherwell
2:3
St. Mirren
Otelul
2:1
Dinamo Bucharest
CS Pandurii Targu Jiu
1:2
Vaslui
CS Jiul Petrosani
2:0
AFC Uta Arad
Ceahlaul
1:1
FC Arges Pitesti
Politehnica Timișoara
1:5
FC Universitatea Craiova
Standard Liege
1:0
Club Brugge
Genk
0:2
Royal Charleroi SC
Beveren
0:0
Mons
SV Roeselare
3:2
Sint-Truiden
Gent
1:2
Beerschot
Lierse
3:3
Excelsior Mouscron
Zulte-Waregem
1:1
Sporting Lokeren
Anderlecht
6:0
RWDM Brussels
Columbus Crew
1:1
Chivas USA
Sporting Kansas City
1:2
FC Dallas
LA Galaxy
2:3
New England Revolution
Toronto
3:1
Chicago Fire
SV Mattersburg
2:1
RB Salzburg
SK Austria Karnten
3:1
Wacker Innsbruck
Austria Wien
0:1
Sturm Graz
Altach
0:2
Ried
Yokohama F. Marinos
0:2
Nagoya Grampus
Sanfrecce Hiroshima
0:2
Yokohama
Shimizu S-Pulse
3:1
Albirex Niigata
Kashiwa Reysol
2:0
Oita Trinita
Kashima Antlers
2:1
Jubilo Iwata
Tokyo
4:1
JEF United
UD Salamanca
3:2
Real Madrid Castilla
Málaga
3:2
UD Vecindario
Elche
0:1
Tenerife
SD Ponferradina
1:1
Real Murcia
Ciudad de Murcia
5:1
Alaves
Sporting Gijón
1:0
Numancia
Las Palmas
0:1
Albacete Balompie
Crotone
1:2
US Arezzo
Rimini
0:1
Bari 1908
Juventus
3:1
Bologna
Treviso
1:1
Cesena
Hellas Verona
2:2
Frosinone
Piacenza
3:1
Pescara
Lecce
0:1
Spezia Calcio
UC Albinoleffe
0:0
Vicenza
Modena
2:2
Mantova 1911
Odra Opole
1:1
Slask
Unia Janikowo
1:1
Łomża
ZKS Stal Stalowa Wola
3:0
Zawisza Bydgoszcz
Ruch Chorzow
3:0
LKS Kmita Zabierzów
FC Aktobe
1:0
FK Atyrau
FK Astana-1964
1:0
FC Kaisar Kyzylorda
FK Vostok Ust-Kamenogorsk
1:0
FC Irtysh Pavlodar
Ekibastuz
2:0
FC Okzhetpes
Kyzyl-Zhar
0:0
Tobol Kostanay
Shakhter Karagandy
3:1
FC Zhetysu
FC Alma Ata
1:1
FC Ordabasy
Borjomi
4:1
Kakheti
Sioni Bolnisi
0:0
FC Zestafoni
FC Torpedo 2008 Kutaisi
1:3
FC Lokomotivi Tbilisi
Ameri
6:0
Merani Tbilisi
FC Dila Gori
0:1
FC Rustavi
FC Dinamo Tbilisi
1:0
FC Wit Georgia Tbilisi
FC Dinamo Batumi
3:0
FC Chikhura Sachkhere
FK Shuvalan
1:0
Keshla FK
PFK Simurq
3:0
Qarabag
Turan Tovuz
2:3
Khazar Lenkoran
FK Neftchi Baku
5:0
FK Şahdağ Gusar
FK Genclerbirliyi Sumqayıt
1:0
Karvan
FC Vitebsk
0:0
FC Neman Grodno
Torpedo Belaz Zhodino
1:0
FC Smorgon
FC Brest
2:1
BATE Borisov
Darida Zhdanov
0:0
FC Minsk
FC Gomel
4:0
FC Dnepr Mogilev
Naftan Novopolotsk
1:0
Dinamo Minsk
FC Shakhter Soligorsk
1:1
FC Partizan Minsk
Tom Tomsk
1:0
Dinamo Moskva
CSKA Moskva
1:1
Spartak Moscow
Krylya Sovetov
3:0
Luch Vladivostok
Spartak Nalchik
1:0
Moskva
Mardinspor
2:1
Altay Izmir
Eskişehirspor
0:0
Diyarbakırspor
Karsiyaka
1:1
Elazığspor
Akçaabat Sebatspor
3:1
İstanbulspor
Usakspor
0:2
Kasımpaşa
Hacettepe
2:0
Kocaelispor
Gazisehir Gaziantep FK
1:3
Orduspor
Malatyaspor
0:0
Samsunspor
Basaksehir FK
0:0
Turk Telekomspor
NK Bosna Visoko
2:0
NK Gosk Gabela
NK Troglav Livno
0:0
Radnički Lukavac
NK Travnik
3:0
TOŠK Tešanj
Igman Konjic
2:0
FK Buducnost Banovici
Rudar Kakanj
1:0
NK Zvijezda Gradacac
Eidsvold
2:0
FK Gjovik-Lyn
Lillehammer
1:6
FK Tonsberg
Groruddalen BK
6:0
Ullensaker/Kisa
Kjelsaas
1:3
Nybergsund IL-Trysil
Sarpsborg FK
0:0
Strommen IF
Averøykameratene IL
2:0
Nardo
Baerum SK
2:2
Levanger
Ranheim IL
0:0
Kristiansund BK
Steinkjer
1:3
Strindheim IL
Follo
2:1
Amot IF
Lorenskog IF
2:0
Drøbak / Frogn IL
Flekkeroy
2:2
Vard Haugesund
Fyllingen Fotball
1:0
Askoy FK
Sandnes Ulf
3:0
Os
Horizont Turnovo
1:0
FK Vardar Negotino
Sloga Jugomagnat
4:0
Ilinden Velmej
FK Belasica Strumica
2:1
Madžari Solidarnost
FK Karaorman Struga
1:0
FK Metalurg Skopje
FK Milano Kumanovo
1:0
FK Skopje
Cementarnica 55 Skopje
1:2
FK Teteks Tetovo
SK Aqua Turcianske Teplice
0:2
FK Zeleziarne Podbrezova
MFK Zemplin Michalovce
2:0
LAFC Lučenec
1. FC Tatran Presov
3:0
Dunajska Streda
VMFD Zalgiris
1:1
FK Atlantas Klaipeda
FK Silute
1:3
FK Suduva Marijampole
FK Ekranas
2:1
FK Siauliai
FBK Kaunas
8:0
FK Interas Visagino
FK Vetra
1:2
FC Vilnius
Fortaleza CE
3:1
Associacao Portuguesa de Desportos
Ponte Preta SP
1:0
Gama DF
Gremio Barueri SP
2:1
Remo PA
Ipatinga MG
2:1
Santa Cruz PE
Criciuma SC
3:2
AD Sao Caetano
Brasiliense DF
2:2
Marilia SP
Coritiba PR
3:1
Paulista
Vitoria BA
5:1
Avai SC
EC Santo Andre
1:3
CRB AL
Ituano FC SP
2:3
Ceara CE
Nanjing Yoyo FC
0:0
Chengdu Tiancheng
Qingdao Hailifeng FC
0:1
Guangzhou
Tibet Huitong
1:1
Chongqing Lifan
Yanbian Fude
1:1
Shanghai Shenxin
Shanghai Stars Kangbo
0:0
Harbin Yiteng
Beijing Institute of Technology FC
0:1
Nei Mongul Zhongyou F.C.
FK Sutjeska
1:1
FK Buducnost
OFK Titograd
2:0
OFK Grbalj
OFK Petrovac
2:0
FK Jedinstvo Bijelo Polje
FK Mogren Budva
1:2
FK Rudar Pljevlja
FK Kom
0:0
FK Zeta Golubovci
FK Berane
1:2
FK Decic Tuzi
America de Cali
4:2
Atletico Bucaramanga
Atletico Nacional Medellin
3:0
Boyaca Chico FC
Cucuta Deportivo
1:0
Deportes Pereira
Junior
2:2
La Equidad
Millonarios
3:0
Atletico Huila
Once Caldas
2:2
Deportivo Cali
Deportivo Pasto
1:0
Real Cartagena
Deportes Quindio
0:4
Independiente Medellin
Deportes Tolima
1:2
Santa Fe
Atletico Bello
2:0
U. M. Santa Marta
Academia
1:0
Club Cortulua
Barranquilla FC
2:0
Rionegro Águilas
Patriotas Boyacá
2:1
Atletico FC
Alianza Petrolera
0:1
Leones FC
U. d. Popayan
1:0
Sucre
Atlético La Sabana
2:1
Envigado
Bogota FC
3:2
Real Santander
Tigres FC
3:1
Valledupar FC
Concordia Basel
1:7
Winterthur
Lausanne
4:0
Lugano
FC Locarno
3:2
SC Kriens
Servette
3:1
FC La Chaux De Fonds
Vaduz
3:3
FC Wohlen
FC Wil
0:2
Bellinzona
Neuchâtel Xamax
3:1
Yverdon
Teplice II
1:2
FK Nachod
Hradec Králové II
0:3
Slavia Praha II
SK Sparta KRC
3:0
České Budějovice II
Bohemians Prague
3:1
Mladá Boleslav II
Ovcary
2:1
FC Kolin
Fulnek
4:1
Zbrojovka Brno II
FK Mutenice
4:1
Unex Unicov
Vysočina Jihlava II
0:0
Slovácko II
SK Hranice
0:1
Baník Ostrava II
FC Msa Dolni Benesov
0:1
MFK Karvina
Breclav
1:0
1 SC Znojmo FK
So de Larmee
1:2
Issia Wazi
SC Gagnoa
1:1
Stella Club d'Adjamé
Réveil Club de Daloa
0:1
Séwé Sport
Africa Sports
3:0
Stade d'Abidjan
ES Bingerville
2:0
Lagoke FC Daloa
Naesby BK
5:1
Esbjerg fB II
Hobro IK
1:2
Silkeborg IF II
Vejle BK II
0:0
Skjold
Amager Boldklub af 1970
2:2
Skovlunde IF
B 93
1:1
Hvidovre IF
BK Glostrup Albertslund
1:5
Greve
Brøndby IF II
1:2
Nykoebing FC
KB Karlskoga FF
4:1
Nacka FF
Tyresö
1:5
Rynninge IK
Infjärdens SK
1:2
Skelleftea FF
Robertsfors IK
0:0
Luleå FF
Ersboda SK
2:0
Kiruna FF
IFK Holmsund
1:0
IFK Sundsvall
Brynas IF FK
2:1
Vartans
Heby AIF
0:1
IK Frej
Kubikenborgs IF
3:2
Älvsjö AIK FF
Syrianska IF Kerburan
2:3
Vallentuna BK
BK Kenty
2:1
FK Linköping
Lindsdals IF
0:1
IK Sleipner
Tibro AIK FK
1:1
Tord
Ahlafors
3:4
Melleruds IF
IK Oddevold
0:1
Lindome GIF
Jonsereds IF
0:0
Varbergs BoIS
Angered United
0:0
Sandared
Almeboda Linneryd
2:1
Nike
FC Höllviken
1:2
Kirseberg IF
FC Rosengaard 1917
2:2
FK Karlskrona
Sölvesborgs GoIF
1:3
Laholms FK
Brasilia Quininde
1:0
Deportivo Municipal
Universidad Catolica
3:0
Delfin
Tecnico Universitario
1:0
CD Espoli
BK Forward
2:0
Syrianska FC
IFK Timrå
1:0
Skiljebo SK
Qviding FIF
3:0
Skovde AIK
FC Trollhattan
1:3
IFK Varnamo
Newport YMCA AFC
0:0
Cardiff Metropolitan University FC
Bridgend Town
2:2
Bryntirion Athletic
Dinas Powys FC
2:3
Neath
LÍF Leirvik
1:3
Sørvágs Ítróttarfelag
TB
1:1
IF Fuglafjordur
HB II
0:3
Tofta Itrottarfelag B68
FS Vágar 2004
4:1
NSÍ II
B36 II
2:2
KÍ II
Slovan Duslo Šaľa
1:1
FK Dubnica Nad Vahom
Slovan Bratislava
0:0
FC VSS Kosice
MSK Zilina
6:1
FC Petrzalka 1898
MFK Ruzomberok
0:0
FC Senec
PFC Spartak Varna
1:0
PFC Rodopa Smolyan
CSKA Sofia
5:0
PFC Vihren Sandanski
PFC Slavia Sofia
8:0
Conegliano Sofia
Litex Lovech
7:1
Belasitsa
Lokomotiv Plovdiv
2:0
Cherno More Varna
PFC Rilski Sportist Samokov
3:0
Marek
NK Zagreb
0:4
Dinamo Zagreb
Hajduk Split
2:2
Rijeka
HNK Sibenik
3:4
VSNK Varazdin
NK Slaven
0:1
Osijek
NK Medimurje Cakovec
1:0
NK Istra 1961
Velika
1:3
HNK Cibalia-Vinkovci
Daugavpils Daugava
1:2
Liepajas Metalurgs
FK Ventspils
1:0
Rīga
JFK Olimps
1:4
Skonto Riga
FC Dinaburg
0:0
FK Daugava Riga
Vitesse Delft
3:2
Excelsior Maassluis
Rijnsburgse Boys
1:2
Tot Ons Genoegen Rotterdam
DOTO
3:0
VV Noordwijk
VV Capelle
1:4
FC Lisse
Ter Leede
3:3
Heerjansdam
VV Katwijk
2:0
SHO
ltijd Sterker Worden Hendrik-Ido-Ambacht
2:0
Kozakken Boys
Sportvereniging Geinoord Nieuwegein
2:1
Bennekom
SSV 65
1:3
Gvvv
Huizen
1:1
VV Kloetinge
Ajax Amateurs
3:2
SV Spakenburg
VV IJsselmeervogels
4:0
Vvog
Hoek
2:5
Quick Boys
Nunspeet
2:2
Sparta Nijkerk
Oranje Nassau
3:3
Berkum
ONS Sneek
3:2
Flevo Boys
Urk
2:0
Harkemase Boys
Be Quick '28
4:0
ACV Assen
HHC Hardenberg
2:2
Excelsior '31
DOS Kampen
0:1
Go Ahead
Whc
3:1
Genemuiden
OPS
1:0
FC Kiisto
FC Lynx Napapiiri
0:4
TP 55 Seinajoki
Narpes Kraft
6:0
Jakobstads Bollklubb
Norrvalla FF
0:2
PS Kemi Kings
Jalkapalloseura FC YPA
0:6
Kings SC
Sepsi 78 Seinajoki
1:1
OLS Oulu
Rakuunat
2:3
HyPS Hyvinkää
LPS
1:1
Mikkelin Palloilijat
FC Kuusankoski
1:0
FC City Stars
Malmin Palloseura
0:0
IF Gnistan
Musa Pori
1:0
SalPa
P-Iirot
3:1
Lohjan Pallo
Grankulla IFK
1:2
FC PoPa
IF Finstroms Kamraterna
1:2
Someron Voima
KS Teuta Durres
2:0
KF Tirana
KF Vllaznia
2:1
Apolonia Fier
Partizani Tirana
5:0
Shkumbini Peqin
Besa Kavaje
1:2
Luftetari Gjirokaster
Dinamo Tirana
2:0
KS Kastrioti Kruje
KF Elbasani
1:1
Flamurtari Vlore
FS Metta Lu
3:0
FK Tukums 2000/TSS
Valmiera FK/BJSS
0:4
SK Blazma
FK 1948 Dobeles Daugava
0:3
FK Vindava Ventspils
FC Jurmala
0:5
Dinamo-Rinuzi / LASD
Rigas Futbola Skola
3:2
RFS Flaminko Riga
FC Ķekava
0:5
FK 1625 Liepaja
Al-Mabarrah
4:1
Al Ansar
Sagesse
2:1
Shabab Al Sahel
Al-Rayyan (Liban)
1:1
Al Safa
Al Nejmeh
0:0
Al Tadamon Sour
Al Ahed
1:0
Al-Ahli Sidon
Tripoli
7:1
Salam Zgharta
FC Petrolul Ploiesti
5:0
FC Snagov
FC Gloria Buzau
1:1
FC Prefabricate 05 Modelu Calarasi
AS Municipal SR Brasov
2:3
FC Delta Tulcea
CS Chimia Brazi
1:0
Dunărea Galaţi
Acs Dacia Unirea Braila
2:2
Săcele
CS Otopeni
1:2
CS Forex Braşov
FC Municipal Câmpina
2:0
Botosani
FC Sportul Studentesc
1:2
FC Municipal Bacau
AFC Astra Giurgiu II
0:1
FC Cetatea Suceava
FC Unirea Alba Iulia
2:2
CS Auxerre
FCM Târgovişte
0:0
Caracal
FC Baia Mare
1:1
CS Building Vanju Mare
CS Politehnica Timişoara
2:0
FC CFR Timişoara
CS Minerul Lupeni
2:1
Bihor Oradea
AFC Arieşul 1907 Turda
4:1
Hunedoara
CS Gaz Metan Medias
0:0
FC Universitatea Cluj
Mioveni
2:0
CSM Râmnicu Vâlcea
Unirea Dej
1:2
FC Municipal Resita
Maccabi Achi Nazareth FC
2:0
Hapoel Haifa
Hapoel Bnei Lod
1:0
Hapoel Acre
Hapoel Ashkelon FC
1:3
Hapoel Beʼer Sheva
Bnei Sakhnin
2:0
Ironi Kiryat Shmona
Hapoel Jerusalem
1:1
Hapoel Ironi Nir
Hapoel Nof HaGalil
2:0
Hapoel Raanana FC
FC Tatabanya
3:2
Ujpest
Paksi
1:2
Honved
Vasas
3:3
Pecs
Kaposvari Rakoczi FC
2:2
Matav Sopron FC
Vac FC
0:5
Zalaegerszeg
Ferencvaros
7:2
Jászberényi
Budafok
2:3
Nyiregyhaza Spartacus
Baktalórántháza
3:0
Tuzsér SE
Szolnoki MAV FC
1:2
Orosháza FC
Kazincbarcika
2:2
Karcag SE
Budaorsi SC
1:0
Soroksar
Dunaújváros
0:1
FC Felcsút
Integral DAC Gyor SE
1:1
Lombard Papa TFC
Hévíz FC
1:2
Barcsi SC
MTE
0:3
Kaposvölgye
Haladas
0:3
Siofok
Huracan
3:0
Ben Hur
Huracán Tres Arroyos
1:2
Platense
Atletico de Rafaela
1:0
Ferro Carril Oeste
Union Santa Fe
0:0
Talleres
Tigre
2:0
Aldosivi
Wuppertaler SV II
2:1
Uerdingen
SV Henstedt-Ulzburg
0:4
Cloppenburg
VfR Mannheim
0:0
SC Freiburg II
Heidenheim
2:1
Waldhof
FC Pforzheim
0:0
SV Bonlanden
Freiberg
1:1
FC Nottingen
Bahlinger SC
7:2
Stuttgarter Kickers II
Gmünd
0:0
Ulm
FSV Braunfels
0:1
Buchonia Flieden
Fernwald
4:1
TSG Wörsdorf 1887
Bayern Alzenau
3:2
Eintracht Frankfurt II
KSV Baunatal
2:1
1. FC Schwalmstadt
OSC Vellmar
4:2
Eschborn
FSV Frankfurt
3:0
SV Bernbach
SV Germania 90 Schöneiche
1:1
BFC Dynamo
BFC Preussen Berlin
1:1
Ludwigsfelder
Torgelower SV Greif
1:1
Berliner AK
MSV 1919 Neuruppin
0:2
TSG Neustrelitz
Jahn Regensburg
4:0
Nürnberg II
SC Fürstenfeldbruck
2:2
Ismaning
1. FC Bad Kötzting
4:2
Eintracht Bamberg
Bayern Hof
0:1
TSV Aindling
Greuther Fürth II
4:1
Feucht
SV Wacker Burghausen Abteilung Fußball II
0:2
Wurzburger FV
SpVgg Weiden
0:3
Memmingen
VfL Frohnlach 1919
1:3
Bayreuth
Carl Zeiss Jena II
0:3
Eilenburg
Auerbach
0:0
Budissa Bautzen
Chemnitzer FC
2:0
FSV Zwickau
Borussia Neunkirchen
3:1
Eintracht Bad Kreuznach
Wormatia
6:0
SG 06 Betzdorf
TuS Mayen
0:0
SC Hauenstein
Velbert
2:0
SW Essen
SpVgg EGC Wirges
1:1
TuS Hohenecken
Engers
1:1
FSV Ludwigshafen-Oggersheim 1913
Surrey United
4:2
Kamloops Heat
Peace Arch Soccer Club
2:2
FK Pacific
Khalsa
2:2
Okanagan Challenge
Victoria United
4:0
Fraser Valley Action
FK Zeljeznicar
1:0
FK Sloboda Tuzla
NK Posusje
1:0
NK Celik Zenica
FK Leotar Trebinje
5:3
NK Jedinstvo Bihac
FK Velez Mostar
1:0
NK Žepče
HNK Orasje
2:0
FK Borac Banja Luka
NK Siroki Brijeg
2:0
FK Radnik Bijeljina
FK Slavija Sarajevo
1:1
FK Sarajevo
FK Modrica Maxima
1:3
Hsk Zrinjski Mostar
Hapoel Kfar Saba
1:0
Maccabi Haifa
Hapoel Petah Tikva
1:1
Maccabi Petah Tikva
Bnei Yehuda
3:2
Ashdod
Maccabi Herzliya
2:3
Maccabi Netanya
Hakoah Ramat Gan
0:2
Maccabi Tel Aviv
FC TVMK Tallinn
3:1
Tulevik
FC Flora Tallinn
0:2
Narva JK Trans
Lasnamae FC Ajax
1:4
FC Kuressaare
Parnu Linnameeskond
0:1
JK Tallinna Kalev
Jalgpallikool Tammeka
1:3
Levadia Tallinn
Defensores de Cambaceres
1:0
Deportivo Espanol
Los Andes
2:1
Temperley
Sportivo Italiano
0:2
Deportivo Armenio
Atlanta
1:2
Deportivo Merlo
Universitario de Deportes
3:3
Sport Boys
Bolognesi
1:1
Alianza Atletico
Club Sportivo Cienciano
1:0
Sporting Cristal
Total Chalaco FBC
1:3
CC Deportivo Municipal
Universidad San Martin
3:0
FBC Melgar
Colo Colo
3:1
Santiago Wanderers
Coquimbo Unido
0:4
Melipilla
O`Higgins
1:2
Audax Italiano
Palestino
2:0
Deportes Concepcion
Univ. Concepción
2:3
Huachipato
Tacuarembo FC
1:1
River
CS Cerrito
1:2
Rampla Juniors
Central Espanol FC
2:1
Wanderers
CA Progreso
0:1
Rocha FC
Spartak Subotica
3:4
FK Novi Pazar
FK Rad
3:0
FK Sloboda Uzice
FK Obilić Beograd
0:2
FK Indija
FK Radnicki Nis
3:1
Macva Sabac
Mladenovac
2:1
FK Dinamo Vranje
FK Cukaricki
0:0
BSK Borca
FK Javor Ivanjica
1:0
BASK
FK Napredak Krusevac
2:0
FK Mladost Lucani
SV Wilhelmshaven
0:2
Magdeburg
Bayer Leverkusen II
3:2
Dynamo Dresden
St. Pauli
2:0
Fortuna Düsseldorf
Ingolstadt
2:2
VfB Stuttgart II
SC Pfullendorf
3:1
Karlsruher SC II
Saarbrucken
4:2
VfR Aalen
SSV Reutlingen
0:2
Hoffenheim
Pirmasens
2:0
Hessen Kassel
FC Lokomotiv Stara Zagora
1:3
PFC Chernomorets Pomorie
Maritsa Plovdiv
1:1
PFC Dunav Rousse
PFC Nesebar
4:0
Svetkavitsa 1922 Targoviste
PFC Minyor Radnevo
2:0
OFC Sliven 2000
Panayot Volov
1:0
Spartak Plovdiv
PFC Chernomorets Burgas
4:0
Dobrudzha
Haskovo
0:0
Kaliakra Kavarna
PFC Montana 1921
1:0
Vikhar Gorublyane Sofia
PFC Belite orli Pleven
3:0
PFC Minyor Pernik
Vidima-Rakovski Sevlievo
8:0
PFC Lokomotiv Mezdra
Etar 1924
2:1
Spartak Pleven
Velbazhd Kyustendil
1:2
FC Pirin Blagoevgrad
PFC Pirin Gotse Delchev
1:0
Chavdar Byala Slatina
Hebar
1:0
FK Minyor Bobov dol
Fénix
2:2
Juventud
Plaza Colonia
1:0
Basáñez
Sud America
2:1
Platense
Deportivo Maldonado
3:1
Cerro Largo
CA Atenas de San Carlos
2:2
El Tanque Sisley
La Luz
2:3
Asociación Atlética Durazno FC
Cerro
2:1
Racing
Sloga Požega
1:1
FK Mladi Radnik
Radnicki Kragujevac
2:2
FK Budućnost Valjevo
FK Rudar Kostolac
1:0
Takovo
FK Vujić Voda Valjevo
1:0
Loznica
FK Morava Velika Plana
1:1
FK Metalac GM
FK Metalac Kraljevo
2:0
FK Čačak
Crvenka
2:0
Jedinstvo Stara Pazova
Radnik Stari Tamis
0:3
Sajkas
FK Sloga Temerin
3:1
Big Bul
OFK Backa Palanka
3:1
Cement Beočin
Radnički Nova Pazova
2:2
FK Dinamo 1945 Pancevo
Radnički Sombor
0:1
FK Tekstilac Odžaci
FK Vršac
2:1
FK Spartak Subotica
Novi Sad
3:0
FK Becej 1918
Toplicanin Prokuplje
3:2
Dubočica
Kosanica
2:5
FK Đerdap Kladovo
Sinđelić Niš
3:1
Jedinstvo Paraćin
OFK Nis
2:3
Car Konstantin
Sloga Leskovac
2:1
FK Svrljig
OFK Bor
3:2
FK Železničar Niš
Timok Zaječar
0:1
FK Jagodina
FK Dorćol Beograd
0:1
FK PKB Padinska Skela
FK Bezanija
2:1
FK Partizan
FK Hajduk Kula
2:1
FK Mladost Apatin
FK Borac Cacak
3:1
FK Zemun
FK Smederevo
2:1
FK Vozdovac
FK Banat Zrenjanin
1:2
OFK Belgrade
Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging Women
0:3
SV Fortuna Wormerveer Women
HZVV Women
SC 't Zand Women
Western Mass Pioneers
2:0
Penn
Crystal Palace Baltimore
0:1
Richmond Kickers
Cincinnati Kings
1:2
Cleveland City Stars
Charleston Battery
2:0
Fort Lauderdale Strikers
Atlanta Silverbacks
1:2
North Carolina FC
California Victory
1:3
Rochester Rhinos
Seattle Sounders
1:3
Vancouver Whitecaps
Atlanta Silverbacks U23
2:1
North Carolina II
Toronto Lynx SC
0:3
West Michigan Edge
Delaware Dynasty
0:1
Ocean City Nor'easters
Virginia Legacy 76
2:0
West Virginia Alliance FC
Cape Cod Crusaders
4:1
Albany Admirals
Brooklyn Knights
5:0
Vermont Voltage SC
North Carolina Fusion
3:0
Nashville Metros
Long Island Rough Riders
1:0
Rhode Island Stingrays
Baton Rouge Capitals
0:2
Dallas-Fort Worth Tornados
Austin Lightning
3:1
New Orleans Jesters
Saint Louis FC II
3:1
Colorado Rapids U-23
Des Moines Menace
5:0
Sioux Falls SpitFire
Laredo Heat
1:0
El Paso Patriots
Bakersfield Brigade
1:2
Ventura County Fusion
San Fernando Valley Quakes
1:1
USFC Blue Star
Yakima Reds SC
2:1
Cascade Surge
Spokane Spiders SC
3:2
Sound
San Jose Frogs
2:1
Southern California Seahorses
Lancaster Rattlers
1:2
San Francisco Seals