Fixtures - May 19, 2007
Karpaty
0:0
Donetsk
FC Kryvbas Kriviy Rih
0:0
Tavriya Simferopol
Dynamo Kyiv
2:0
Kharkiv
Metalist Kharkiv
2:0
Mariupol
Wolfsburg
0:2
Werder Bremen
Eintracht Frankfurt
1:2
Hertha
Leverkusen
2:1
Dortmund
Hannover 96
0:3
Nürnberg
Bayern
5:2
Mainz
Schalke
2:1
Arminia
Mönchengladbach
0:2
Bochum
Hamburger SV
4:0
Alemannia Aachen
Stuttgart
2:1
Energie Cottbus
Auxerre
2:1
LOSC
Le Mans
1:1
Bordeaux
Lens
0:0
Nice
Monaco
1:0
Lyon
Nancy
5:2
Sochaux
Nantes
0:0
Toulouse
PSG
2:1
Troyes
Rennes
4:1
Lorient
Saint-Etienne
1:2
Marseille
Sedan
1:1
Valenciennes
Wisla Plock
2:1
LKS
Arka
3:0
Gornik Zabrze
Widzew
1:2
Odra Wodzisław Śląski
Pogon
0:2
Cracovia
Wisla Krakow
0:4
Dyskobolia Grodzisk SSA
Lech
3:1
Legia
Vaslui
2:0
CS Jiul Petrosani
FC Arges Pitesti
0:3
Progresul Bucureşti
FC Politehnica Iasi
0:1
CFR Cluj
Dinamo Bucharest
1:2
Unirea Urziceni
FC FCSB
1:0
CS Pandurii Targu Jiu
Excelsior Mouscron
2:0
Standard Liege
Club Brugge
3:3
Cercle Brugge
Westerlo
1:1
Gent
RWDM Brussels
3:1
Genk
Royal Charleroi SC
2:1
Zulte-Waregem
Sporting Lokeren
1:4
Lierse
Sint-Truiden
3:2
Beveren
Mons
3:1
Anderlecht
NY Red Bulls
4:0
Columbus Crew
Houston Dynamo
0:1
New England Revolution
Colorado Rapids
1:1
Sporting Kansas City
Toronto
1:2
DC United
Arsenal de Sarandi
2:2
Banfield
Argentinos Juniors
0:0
Rosario Central
Newell's Old Boys
0:1
San Lorenzo
Velez Sarsfield
0:0
Gimnasia y Esgrima
Lanus
3:0
Colon
Changchun Yatai
0:0
Beijing Guoan
Qingdao Hainiu
2:1
Henan Songshan Longmen
Zhejiang Greentown
1:2
Shenzhen
Guangzhou R&F FC
1:1
Shanghai Shenhua
Incheon United
0:2
Seongnam
Suwon Samsung Bluewings
1:2
Ulsan Hyundai
Gimcheon Sangmu
0:1
Pohang Steelers
Jeju United
1:1
Gyeongnam
Daejeon Hana Citizen
1:1
Jeonnam Dragons
Gamba Osaka
2:1
Kashiwa Reysol
Albirex Niigata
1:1
Kashima Antlers
Nagoya Grampus
1:2
Urawa Reds
Oita Trinita
2:0
Kawasaki Frontale
Omiya Ardija
1:0
Yokohama
JEF United
1:3
Sanfrecce Hiroshima
Ventforet Kofu
0:0
Shimizu S-Pulse
UD Vecindario
2:1
Real Madrid Castilla
Almería
3:1
SD Ponferradina
Hércules
2:0
Xerez
Alaves
2:1
CP Ejido
Numancia
3:0
Las Palmas
Sporting Gijón
2:1
UD Salamanca
Pescara
2:3
UC Albinoleffe
Bologna
0:1
Brescia
Triestina Calcio
2:0
Crotone
Bari 1908
2:2
Genoa
US Arezzo
1:5
Juventus
Vicenza
1:3
Lecce
Napoli
1:1
Modena
Cesena
1:1
Piacenza
Spezia Calcio
3:4
Rimini
Frosinone
1:1
Treviso
Mantova 1911
0:2
Hellas Verona
Jagiellonia
1:0
Ruch Chorzow
Łomża
1:1
Lechia
Miedz
0:1
Podbeskidzie
KSZO SSA Ostrowiec Sw.
0:1
Polonia
Zaglebie Sosnowiec
2:0
Odra Opole
Slask
2:0
KS Polonia Bytom SA
Gandzasar Kapan FC
0:1
Banants Yerevan FC
Ararat Yerevan FC
2:0
FC Mika Yerevan
Ulisses Yerevan FC
0:2
Shirak Gyumri FC
FC Neman Grodno
2:1
FC Partizan Minsk
Dinamo Minsk
1:0
FC Shakhter Soligorsk
FC Dnepr Mogilev
0:0
Naftan Novopolotsk
FC Smorgon
1:0
FC Brest
Spartak Moscow
1:2
Lokomotiv Moskva
Rostov
1:1
Khimki
Saturn Ramenskoye
1:1
Spartak Nalchik
Krasnodar
1:1
Luch Vladivostok
Kauguri
2:1
FK Jauniba
FK Auda
7:0
Rigas Futbola Skola
Zibens Zemessardze
3:4
Valmiera FK/BJSS
Tranzīts
1:1
Ilūkste
NK Troglav Livno
2:0
NK Gosk Gabela
FK Krajina Cazin
2:1
FK Famos-SAŠK Napredak Hrasnica
Igman Konjic
5:0
Radnički Lukavac
FK Drina HE Višegrad
3:0
Rudar Ugljevik
FK BSK Banja Luka
2:0
Ljubić Prnjavor
Mladost Gacko
1:0
FK Laktasi
Sloboda Novi Grad
4:0
Jedinstvo Brčko
Omladinac Banja Luka
0:3
Sloga Doboj
FK Borac Šamac
3:1
FK Glasinac Sokolac
FK Rudar Prijedor
3:1
FK Kozara Gradiska
Cementarnica 55 Skopje
2:2
Horizont Turnovo
FK Teteks Tetovo
1:0
FK Milano Kumanovo
FK Skopje
2:0
FK Karaorman Struga
FK Metalurg Skopje
0:1
FK Belasica Strumica
Madžari Solidarnost
1:2
Sloga Jugomagnat
Ilinden Velmej
1:0
FK Vardar Negotino
1. FC Tatran Presov
4:1
LAFC Lučenec
Dunajska Streda
1:0
ŠK Futura Humenné
MFK Zemplin Michalovce
2:0
FK Zeleziarne Podbrezova
VSS Košice II
2:0
SK Aqua Turcianske Teplice
FK Interas Visagino
3:0
FK Silute
FK Siauliai
0:0
FBK Kaunas
FC Vilnius
1:2
FK Ekranas
FK Atlantas Klaipeda
3:1
FK Vetra
FK Suduva Marijampole
1:1
VMFD Zalgiris
US Témara
0:0
Youssoufia
Sidi Kacem
3:1
Club Wafa Widad
RSS Settat
1:1
FUS
Racing de Casablanca
0:0
KAC Kenitra
Chabab Mohammedia
3:1
Berkane
Chabab Houara
1:1
Stade Marocain
Hilal Association de Nador
2:1
Union Mohammédia
Rachad Bernoussi
0:0
UTS
Santa Cruz PE
3:0
Gremio Barueri SP
Paulista
2:2
Ponte Preta SP
Avai SC
4:2
Brasiliense DF
CRB AL
1:2
Fortaleza CE
Gama DF
1:0
Coritiba PR
Remo PA
1:0
Ipatinga MG
Marilia SP
4:3
Ituano FC SP
AD Sao Caetano
2:0
Vitoria BA
Harbin Yiteng
1:0
Beijing Institute of Technology FC
Shanghai Shenxin
2:0
Shanghai Stars Kangbo
Chongqing Lifan
4:3
Yanbian Fude
Guangzhou
7:0
Tibet Huitong
Chengdu Tiancheng
3:0
Qingdao Hailifeng FC
FK Buducnost
3:0
FK Berane
FK Jedinstvo Bijelo Polje
3:0
FK Decic Tuzi
FK Zeta Golubovci
2:0
FK Sutjeska
FK Rudar Pljevlja
3:0
FK Kom
OFK Grbalj
0:1
FK Mogren Budva
OFK Petrovac
0:0
OFK Titograd
Envigado
1:0
Valledupar FC
Leones FC
1:1
U. M. Santa Marta
Bogota FC
1:1
U. d. Popayan
Academia
3:1
Patriotas Boyacá
FC Chiasso
2:0
Lugano
Concordia Basel
3:1
SC Kriens
SR Delemont
1:0
Vaduz
Lausanne
0:1
FC La Chaux De Fonds
FC Locarno
2:1
Yverdon
Servette
0:3
Bellinzona
FC Wil
4:0
Juventus Zurich
Winterthur
1:0
FC Wohlen
Neuchâtel Xamax
5:0
FC Baulmes
Pribram II
0:5
Bohemians Prague
Mladá Boleslav II
3:0
SK Sparta KRC
České Budějovice II
1:0
Tatran Prachatice
Jablonec II
1:0
Hradec Králové II
Slavia Praha II
4:0
Teplice II
FK Nachod
3:1
Viktoria Plzeň II
Fotbal Frydek Mistek
2:1
Breclav
MFK Karvina
4:0
Brumov
FC Kolin
2:2
1. FC Karlovy Vary
FC Hvezda Cheb
0:2
Sparta Praha II
Issia Wazi
2:1
ES Bingerville
Sabé Sports de Bouna
4:0
SC Gagnoa
Stade d'Abidjan
0:2
AS Denguélé d'Odienné
Séwé Sport
2:0
So de Larmee
Ikast FS
1:0
Vejle BK II
Esbjerg fB II
1:2
Skive IK
BK Søllerød-Vedbæk
3:2
Holstebro
Skjold
1:3
Vendsyssel FF
Skovlunde IF
0:3
B 93
Brønshøj
2:3
FC Roskilde
Laholms FK
3:0
IFK Hässleholm
Nacka FF
3:0
Spårvägens FF
Akropolis IF
4:1
Värmbols
Rynninge IK
2:2
Arameiska-Syrianska
Umedalens IF
4:0
Infjärdens SK
IFK Sundsvall
3:0
Robertsfors IK
Luleå FF
0:4
Anundsjö IF
IK Frej
1:2
IK Brage
Hudiksvalls Forenade FF
0:2
Syrianska IF Kerburan
Västerås IK
1:0
Kubikenborgs IF
FK Linköping
1:3
Tibro AIK FK
Tenhults IF
3:2
Lindsdals IF
Fässbergs IF
2:2
IK Oddevold
Melleruds IF
2:0
Skene IF
Varbergs BoIS
2:2
Ahlafors
Lunds BK
0:4
FC Rosengaard 1917
Nike
0:5
Helsingborgs Sodra BIS
Hogaborgs BK
3:2
Sölvesborgs GoIF
Kirseberg IF
4:1
Almeboda Linneryd
L.D.U. Portoviejo
0:1
Brasilia Quininde
Universidad Catolica
2:1
Aucas
Deportivo Municipal
1:0
Tecnico Universitario
Takdier Boys
0:7
Jai Hanuman
Inter Moengo Tapoe
3:2
SV Walking Boyz Company
Robin Hood
2:2
Voorwaarts
FCS Nacional
1:0
Transvaal
Mount Cameroon FC de Buéa
5:0
As Cetef
Lion Ngoma
1:0
Université FC de Ngaoundéré
AS Aigle Royal Menoua
1:2
Sportive de Douala
Sahel FC de Maroua
1:1
Foudre d'Akonolinga
Fovu Club
1:0
Tonnerre
CPSA
0:1
Espérance de Guider
SFC Opava
2:0
SK Sigma Olomouc B
FK Fotbal Trinec
0:2
FK Usti Nad Labem
Jakubcovice
2:1
Bystrc Kníničky
1 HFK Olomouc
3:2
FC Hlucin
Tofta Itrottarfelag B68
4:1
LÍF Leirvik
B36 II
2:3
FS Vágar 2004
KÍ II
1:0
HB II
NSÍ II
3:0
TB
Sørvágs Ítróttarfelag
1:3
IF Fuglafjordur
Slovan Bratislava
3:1
FC Petrzalka 1898
FC VSS Kosice
0:0
FC Senec
MFK Ruzomberok
1:0
FC Nitra
MSK Zilina
5:0
MFk Dukla Banska Bystrica
AS Trencin
3:1
Slovan Duslo Šaľa
FC Spartak Trnava
3:1
FK Inter Bratislava
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
3:0
FK Dubnica Nad Vahom
FK Mocenok
3:2
MSK Rimavska Sobota
Lokomotive Sofia
3:5
Levski Sofia
Litex Lovech
5:1
Lokomotiv Plovdiv
PFC Slavia Sofia
1:0
Marek
CSKA Sofia
1:0
PFC Rodopa Smolyan
Botev 1912 Plovdiv
1:2
PFC Vihren Sandanski
Beroe Stara Zagora
6:0
Conegliano Sofia
PFC Rilski Sportist Samokov
1:2
Belasitsa
PFC Spartak Varna
2:0
Cherno More Varna
VSNK Varazdin
1:1
NK Zagreb
Osijek
2:2
HNK Sibenik
NK Istra 1961
0:0
NK Slaven
HNK Cibalia-Vinkovci
3:0
NK Medimurje Cakovec
Rijeka
2:0
Velika
Dinamo Zagreb
3:0
Hajduk Split
KF Tirana
4:2
KF Vllaznia
Shkumbini Peqin
0:1
KS Teuta Durres
Luftetari Gjirokaster
3:1
Partizani Tirana
KS Kastrioti Kruje
2:1
Besa Kavaje
Flamurtari Vlore
2:3
Dinamo Tirana
Apolonia Fier
1:1
KF Elbasani
CS Otopeni
0:1
FC Snagov
FC Municipal Bacau
1:0
AFC Astra Giurgiu II
Dunărea Galaţi
2:0
Acs Dacia Unirea Braila
FC Cetatea Suceava
2:1
CS Chimia Brazi
Săcele
3:2
AS Municipal SR Brasov
FC Delta Tulcea
7:1
FC Gloria Buzau
FC Prefabricate 05 Modelu Calarasi
0:0
FC Petrolul Ploiesti
Botosani
4:1
FC Sportul Studentesc
CS Forex Braşov
1:0
FC Municipal Câmpina
AFC Arieşul 1907 Turda
1:0
CS Auxerre
CSM Râmnicu Vâlcea
2:0
Unirea Dej
FC CFR Timişoara
2:0
CS Minerul Lupeni
FC Municipal Resita
3:1
CS Politehnica Timişoara
Bihor Oradea
1:0
FC Baia Mare
CS Building Vanju Mare
2:1
FCM Târgovişte
Caracal
0:1
FC Unirea Alba Iulia
FC Universitatea Cluj
0:0
Mioveni
Hunedoara
1:1
CS Gaz Metan Medias
Hapoel Beʼer Sheva
1:1
Hapoel Bnei Lod
Hapoel Haifa
1:3
Hapoel Nof HaGalil
Ironi Kiryat Shmona
2:1
Hapoel Jerusalem
Hapoel Raanana FC
1:1
Hapoel Ashkelon FC
Hapoel Ironi Nir
1:1
Maccabi Achi Nazareth FC
Perlis
0:1
Perak
Pahang
0:1
Terengganu
Melaka
3:0
Sarawak
Melaka Telekom
3:1
Negeri Sembilan
Selangor
2:3
JDT
Penang
1:4
Kedah
Paksi
4:2
Vasas
Rakospalotai EAC
2:4
FC Tatabanya
Honved
1:1
Diosgyor
Pecs
2:3
Kaposvari Rakoczi FC
Matav Sopron FC
3:1
Vac FC
Jászberényi
2:1
Kazincbarcika
Nyiregyhaza Spartacus
5:1
Baktalórántháza
Orosháza FC
4:1
Makó
Tuzsér SE
1:2
Jászapáti Városi SE
Vecses FC
2:2
Bőcs
Soroksar
1:2
Dunaújváros
Celldomolki VSE
0:5
Hévíz FC
Siofok
5:1
Balatonlelle SE
Lombard Papa TFC
1:1
MTE
FC Felcsút
2:0
Integral DAC Gyor SE
Gyirmot
1:0
Budaorsi SC
Kecskemet
2:1
Szolnoki MAV FC
Ben Hur
0:1
Almagro
Aldosivi
3:1
C.A.I.
San Martin Tucuman
2:0
Union Santa Fe
Platense
2:1
Villa Mitre
Defensa y Justicia
1:0
Huracán Tres Arroyos
Chacarita Juniors
3:0
Atletico de Rafaela
Bahlinger SC
0:2
SV Sandhausen
FC 08 Villingen
3:1
VfR Mannheim
TSV 1846 Crailsheim
3:0
FC Emmendingen 03
SC Freiburg II
3:1
Heidenheim
Eintracht Frankfurt II
1:1
KSV Baunatal
SV Bernbach
0:3
RSV Würges
TSG Wörsdorf 1887
1:2
Bayern Alzenau
Buchonia Flieden
2:3
Fernwald
Waldgirmes
1:1
SC Borussia 04 Fulda
Eschborn
0:2
FSV Frankfurt
Viktoria Aschaffenburg
1:3
KSV Klein-Karben
OSC Vellmar
2:2
1. FC Schwalmstadt
Bad Vilbel
3:0
FSV Braunfels
Hansa Rostock II
4:1
Berliner AK
Bayreuth
4:0
SC Fürstenfeldbruck
Wurzburger FV
1:0
Bayern Hof
Memmingen
2:0
1. FC Bad Kötzting
Feucht
3:4
SpVgg Weiden
Heimstetten
0:1
Greuther Fürth II
Mechtersheim
1:2
Eintracht Bad Kreuznach
Cloppenburg
2:1
St. Pauli II
Engers
0:0
Borussia Neunkirchen
TuS Hohenecken
0:3
TuS Mayen
SpVg Emsdetten 05
1:3
Sportfreunde Lotte
Kamloops Heat
3:2
Khalsa
FK Pacific
4:1
Surrey United
Fraser Valley Action
5:0
Okanagan Challenge
PSSA Rapids
3:4
Victoria United
Nasaf
2:0
Buxoro
Andijon
3:1
Navbahor
Neftchi Fargona
3:1
PFK Dinamo Samarqand
Vobkent FK
2:4
Qizilqum
Lokomotiv Tashkent
0:0
PFK Mash AL Mubarek
FK Velez Mostar
2:1
NK Celik Zenica
FK Zeljeznicar
3:1
FK Borac Banja Luka
FK Radnik Bijeljina
2:4
NK Jedinstvo Bihac
FK Modrica Maxima
2:0
FK Sloboda Tuzla
NK Posusje
2:2
HNK Orasje
FK Leotar Trebinje
4:0
FK Sarajevo
NK Siroki Brijeg
0:2
Hsk Zrinjski Mostar
FK Slavija Sarajevo
1:0
NK Žepče
Hapoel Tel Aviv
5:1
Hapoel Petah Tikva
Maccabi Haifa
2:0
Bnei Yehuda
Maccabi Petah Tikva
0:0
Hapoel Kfar Saba
Maccabi Netanya
2:1
Hakoah Ramat Gan
Ashdod
0:2
Maccabi Herzliya
Narva JK Trans
2:0
Lasnamae FC Ajax
Tulevik
0:4
Levadia Tallinn
JK Tallinna Kalev
0:2
Jalgpallikool Tammeka
FC Kuressaare
3:0
Parnu Linnameeskond
FC TVMK Tallinn
6:0
FC Flora Tallinn
Flandria
0:0
Sportivo Italiano
San Telmo
1:1
Sarmiento
Deportivo Armenio
1:1
Atlanta
Temperley
0:0
Brown de Adrogue
Almirante Brown
1:1
Estudiantes BA
All Boys
1:0
Central Córdoba
Deportivo Espanol
1:0
Deportivo Moron
Defensores de Belgrano
1:1
Defensores de Cambaceres
Sporting Cristal
3:1
Universitario de Deportes
CC Deportivo Municipal
0:1
Universidad San Martin
Sport Boys
1:0
Sport Ancash
Antofagasta
0:1
Cobresal
Deportes La Serena
1:0
Univ. Concepción
Santiago Wanderers
5:2
Lota Schwager
Universidad Católica
4:1
O`Higgins
FK Napredak Krusevac
5:2
Spartak Subotica
FK Mladost Lucani
0:0
FK Javor Ivanjica
BSK Borca
3:3
Srem Sremska Mitrovica
Čelarevo
1:1
Mladenovac
FK Indija
2:1
Radnicki Pirot
FK Sloboda Uzice
2:3
FK Novi Pazar
NK Bela Krajina
0:1
ND Gorica
NK Drava Ptuj
3:1
NK Celje
NK IB Ljubljana
0:0
NK Domzale
NK Nafta Lendava
0:4
Maribor
Nd Primorje
2:1
FC Koper
Rot Weiss Ahlen
0:3
Mönchengladbach II
VfL Osnabrück
3:2
Holstein Kiel
Fortuna Düsseldorf
3:2
Hamburger SV II
Dynamo Dresden
3:0
Kickers Emden
Magdeburg
1:1
Bayer Leverkusen II
Wuppertaler SV
5:2
SV Wilhelmshaven
Borussia Dortmund II
1:1
Union Berlin
Lubeck
4:0
Hertha BSC II
Ingolstadt
1:0
Bayern II
Hessen Kassel
2:1
Stuttgarter Kickers
VfR Aalen
3:2
Sportfreunde Siegen
Karlsruher SC II
0:0
Saarbrucken
Svetkavitsa 1922 Targoviste
3:2
Maritsa Plovdiv
PFC Chernomorets Burgas
4:1
FC Lokomotiv Stara Zagora
Dobrudzha
1:2
Panayot Volov
OFC Sliven 2000
1:6
PFC Nesebar
PFC Dunav Rousse
1:2
Haskovo
Spartak Plovdiv
3:1
PFC Minyor Radnevo
Kaliakra Kavarna
0:0
PFC Chernomorets Pomorie
PFC Pirin Gotse Delchev
2:0
Hebar
FC Pirin Blagoevgrad
2:1
Etar 1924
Spartak Pleven
4:1
Vidima-Rakovski Sevlievo
PFC Lokomotiv Mezdra
3:1
PFC Belite orli Pleven
PFC Minyor Pernik
4:1
PFC Montana 1921
Vikhar Gorublyane Sofia
4:0
FK Minyor Bobov dol
Chavdar Byala Slatina
4:1
Velbazhd Kyustendil
Granada
2:1
Ecija Balompie
AD Cerro Reyes Badajoz
1:0
CD Villanueva
AD Ceuta
1:1
Real Jaen
Linares
3:1
CF Villanovense
Córdoba
1:2
Melilla UD
RS Gimnastica de Torrelavega
1:1
Racing Santander B
Real Oviedo
1:1
Marino Luanco
FK Vujić Voda Valjevo
2:0
Sloga Požega
Loznica
1:2
FK Rudar Kostolac
FK Požarevac
2:2
FK Metalac Kraljevo
FK Budućnost Valjevo
1:0
FK Morava Velika Plana
Takovo
0:2
Bane Raška
FK Sloboda Čačak
3:2
Jadar
OFK Balkan Mirijevo
1:2
FK Sopot Beograd
Radnički Nova Pazova
3:2
Crvenka
FK Dinamo 1945 Pancevo
1:4
Novi Sad
Cement Beočin
2:0
FK Vršac
Big Bul
2:1
Radnički Sombor
Sajkas
0:1
Jedinstvo Stara Pazova
FK Đerdap Kladovo
0:2
Toplicanin Prokuplje
FK Zemun
1:2
FK Banat Zrenjanin
OFK Belgrade
4:0
FK Smederevo
FK Vozdovac
1:0
FK Borac Cacak
FK Hajduk Kula
1:0
FK Bezanija
FK Mladost Apatin
0:1
Red Star Belgrade
Buriram United
1:2
Army United FC
Chonburi
0:0
Bangkok Bank FC
Bangkok United
1:3
TTM
Suphanburi
2:2
Thailand Honda FC
Police Tero
2:0
Navy Football Club
Krung Thai Bank FC
2:1
Police United
Port
3:2
Super Power Samut Prakan FC
Cleveland City Stars
3:2
Seacoast United Phantoms
Richmond Kickers
1:0
Charlotte Eagles
Penn
0:0
Western Mass Pioneers
Wilmington Hammerheads
0:3
Crystal Palace Baltimore
Westchester Flames FC
0:0
Cape Cod Crusaders
Orlando City B
0:2
North Carolina Fusion
Northern Virginia Royals
1:0
Delaware Dynasty
Cocoa Expos
0:0
North Carolina II
Rhode Island Stingrays
4:0
Vermont Voltage SC
West Virginia Alliance FC
1:3
Ocean City Nor'easters
LA Laguna
2:1
San Jose Frogs
Nashville Metros
1:1
Atlanta Silverbacks U23
New Orleans Jesters
3:0
Baton Rouge Capitals
Sioux Falls SpitFire
2:0
Saint Louis FC II
Des Moines Menace
0:1
St. Louis Lions SC
Southern California Seahorses
3:4
San Fernando Valley Quakes
El Paso Patriots
0:0
Mississippi Brilla
Sound
2:0
BYU Cougars
Cascade Surge
1:0
Ogden Outlaws