Fixtures - September 12, 2007
Armenia
Azerbaijan
Kazakhstan
2:2
Belgium
Finland
0:0
Poland
Andorra
0:6
Croatia
Slovakia
2:5
Wales
Norway
2:2
Greece
Cyprus
3:0
San Marino
Lithuania
2:1
Faroe Islands
Bulgaria
3:0
Luxembourg
Turkey
3:0
Hungary
Slovenia
1:0
Belarus
Denmark
4:0
Liechtenstein
Bosnia and Herzegovina
0:1
Moldova
Iceland
2:1
Northern Ireland
Czech Republic
1:0
Republic of Ireland
FYR Macedonia
1:1
Estonia
Albania
0:1
Netherlands
Ukraine
1:2
Italy
France
0:1
Scotland
England
3:0
Russia
Spain
2:0
Latvia
Portugal
1:1
Serbia
Scotland U21
0:0
Denmark U21
Malta U21
0:2
France U21
Luxembourg U21
1:2
Northern Ireland U21
Hungary U21
2:1
Serbia U21
Armenia U21
0:2
Ukraine U21
Faroe Islands U21
0:2
Greece U21
Venezuela
1:1
Panama
Azerbaijan
1:1
Georgia
Brazil
3:1
Mexico
Honduras
2:1
Ecuador
Peru
2:0
Bolivia
South Africa
0:0
Uruguay
Colombia
1:0
Paraguay
Canada
1:1
Costa Rica
Malta
0:1
Armenia
Germany
3:1
Romania
Singapore
1:1
United Arab Emirates
Montenegro
1:2
Sweden
Argentinos Juniors
2:0
Banfield
Independiente
3:0
Huracan
Arsenal de Sarandi
2:1
River Plate
San Martin San Juan
0:2
Racing Avellaneda
Velez Sarsfield
1:0
Estudiantes de La Plata
Boca Juniors
2:0
Olimpo
Turgutluspor
0:1
Alanyaspor
P. Bugsasspor
1:0
Kucukkoyspor
Alibeykoy SK
4:2
Buyuk. Tepecikspor
Kırşehirspor
1:3
Pendikspor
MKE Kirikkalespor
1:0
Turk Telekomspor
Mesquita FC
0:0
Duque de Caxias RJ
Rubro Social EC
1:1
CFZ do Rio SE
Angra dos Reis
1:3
Bonsucesso
Grande Rio Bréscia Clube
1:2
Resende RJ
FC Msa Dolni Benesov
2:4
Vysočina Jihlava II
Zlín II
1:1
MFK Karvina
SK Sulko Zabreh
0:4
SK Sigma Olomouc B
Fotbal Frydek Mistek
0:1
Zbrojovka Brno II
Slovácko II
3:0
Unex Unicov
Breclav
0:0
SK Hanacka Slavia Kromeriz
Bystrc Kníničky
1:2
1 SC Znojmo FK
FK Mutenice
2:1
SK Lipová
Harrogate Railway
1:1
Mossley AFC
Ossett Albion
1:0
Newcastle Blue Star
Alsager Town
2:4
Cammell Laird
Cinderford Town
1:3
Chesham Utd
Bagé
2:2
Ipiranga Sarandi
Inter Santa Maria
1:1
SER Santo Ângelo
Grêmio Esportivo Sapucaiense
3:2
Ypiranga Futebol Clube RS
PSIS Semarang
1:0
PSDS
Persela
3:0
Persiraja
Persik
1:1
Persija (IPL)
Persatuan Sepak Bola Malang
1:0
Semen Padang
Bontang FC
2:1
Persma Manado
Persiba
1:0
Persibom Bolaang Mongondow
Arek Malang
3:2
PSIM
Persekabpas Pasuruan
0:0
Deltras
Arieşul Turda
1:0
Caracal
CS Gaz Metan Medias
2:1
AFC Arieşul 1907 Turda
Hunedoara
1:0
FCM Târgovişte
FC Unirea Alba Iulia
0:1
FC CFR Timişoara
CS Politehnica Timişoara
0:1
CF Liberty Oradea
CS Jiul Petrosani
2:0
Mureşul Deva
CS Minerul Lupeni
1:0
FC Drobeta-Turnu Severin
Bihor Oradea
1:1
FC Municipal Resita
FC Arges Pitesti
4:0
CSM Râmnicu Vâlcea
Botosani
2:0
FC Delta Tulcea
FC Petrolul Ploiesti
3:1
Focşani
FC Municipal Câmpina
1:0
CS Forex Braşov
FC Prefabricate 05 Modelu Calarasi
0:2
AFC Astra Giurgiu II
FC Municipal Bacau
1:0
CS Inter Gaz Bucureşti
Dinamo Bucureşti II
2:2
Dunărea Galaţi
Săcele
0:1
Progresul Bucureşti
AS Municipal SR Brasov
2:0
CS Otopeni
FC Sportul Studentesc
0:4
Concordia
Chantimelle FC
0:2
Hurricanes
Paradise
5:3
Hard Rock
Queens Park Rangers
3:2
Fontenoy United
South Stars
1:0
Eagles Super Strikers
Granma
2:2
Ciudad de La Habana
Isla Juventud
1:2
Guantánamo
Pinar del Río
1:0
Santiago de Cuba
Holguín
0:1
La Habana
Industriales
0:3
Las Tunas
Ciego de Ávila
3:2
Cienfuegos
Sancti Spiritus
1:3
Villa Clara
Matanzas
0:0
Camagüey
Gfk Sterlitamak
1:2
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
FC Spartak-MZhK Ryazan
0:3
SKA Khabarovsk
FC Anzhi Makhachkala
0:0
FC Sibir Novosibirsk
FC Nosta Novotroitsk
4:0
FC Alaniya Vladikavkaz
FC Ural Yekaterinburg
1:0
FC Zvezda Irkutsk
Akhmat
3:1
FC Novokuznetsk
FC Tekstilshchik Ivanovo
0:1
FC Shinnik Yaroslavl
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
5:2
FC Dynamo Bryansk
FC Mordovia Saransk
3:1
FC Avangard Kursk
Torpedo Moskva
2:0
FC Salyut Belgorod
FC Baltika Kaliningrad
3:0
SKA Rostov
FK Kopaonik Brus
1:0
Timok Zaječar
Sloga Leskovac
0:2
FK Svrljig
Župa
2:2
FK Dinamo Vranje
FK Železničar Niš
2:0
OFK Nis
Sinđelić Niš
2:1
FK Trajal Krusevac
FK Balkanski Dimitrovgrad
2:1
FK Rudar Alpos Aleksinački Rudnik
FK Železničar Vranjska Banja
3:1
Ozren Sokobanja
Morava Vladičin Han
0:1
Dubočica
FK Sloven Ruma
2:1
FK Mladost Bački Jarak
Big Bul
2:0
Spartak Subotica
FK Tekstilac Odžaci
1:2
FK Indija
Radnički Nova Pazova
1:2
FK Proleter Novi Sad
FK Palić
3:2
Jedinstvo Stara Pazova
FK Sloga Temerin
3:1
Radnički Sombor
FK Vršac
0:0
FK Spartak Debeljača
FK Spartak Subotica
3:0
OFK Backa Palanka
Sloga Petrovac
2:0
FK Sloga Bajina Bašta
Jedinstvo Ub
1:2
Železničar Lajkovac
FK Mladi Radnik
3:1
FK Morava Velika Plana
FK Budućnost Valjevo
1:0
FK Čačak
FK Šumadija 1903 Kragujevac
1:1
FK Sloboda Čačak
FK Vujić Voda Valjevo
1:0
FK Metalac Kraljevo
FK Požarevac
1:1
Radnicki Kragujevac
Šumadija Jagnjilo
3:0
Radnicki Beograd
FK Obilić Beograd
1:4
Lokomotiva Beograd
BASK
1:0
Srem Jakovo
Radnički Obrenovac
3:1
FK Palilulac Beograd
Posavac
0:2
FK Beograd
FK Sopot Beograd
1:0
FK Kolubara Lazarevac
FK Železničar Beograd
3:1
FK Dorćol Beograd