Fixtures - April 19, 2009
Real Valladolid
0:0
Villarreal
Almería
2:1
Osasuna
Espanyol
1:0
Racing Santander
Valencia
3:1
Sevilla
Betis
2:0
Sporting Gijón
Palermo
4:1
Bologna
Siena
0:2
AC Chievo Verona
Udinese
3:1
Fiorentina
Roma
3:2
Lecce
Cagliari
2:0
Napoli
Atalanta
0:1
Urbs Sportiva Reggina 1914
Catania
2:0
Sampdoria
Milan
5:1
Torino
Rio Ave
2:1
Trofense
CS Maritimo Madeira
1:1
Belenenses
Academica Coimbra
0:3
Porto
Vitória Setúbal
0:4
Benfica
MKE Ankaragucu
3:2
Eskişehirspor
Antalyaspor
2:1
Kayserispor
Denizlispor
2:1
Kocaelispor
Gaziantepspor
0:0
Hacettepe
Basaksehir FK
0:1
Galatasaray
Besiktas JK
0:0
Bursaspor
NY Red Bulls
2:0
Real Salt Lake
Chicago Fire
2:2
Sporting Kansas City
Chivas USA
2:0
Seattle Sounders
San Jose Earthquakes
1:1
LA Galaxy
Houston Dynamo
1:0
Colorado Rapids
Monterrey
1:0
San Luis
Cruz Azul
1:2
Puebla FC
Morelia
2:0
Pachuca
Necaxa
1:0
Tigres UANL
Toluca
1:0
Chiapas
Indios
0:0
Pumas UNAM
Santos Laguna
4:1
Atlas
Bohemians Prague
1:0
FC Banik Ostrava
Zbrojovka Brno
0:2
FK Viktoria Zizkov
SK Sigma Olomouc
1:1
SK Dynamo Ceske Budejovice
FK Mlada Boleslav
1:0
FK Teplice
IF Brommapojkarna
2:3
AIK
Malmö FF
1:1
Trelleborg FF
Kalmar FF
0:1
Halmstads BK
Gefle IF
1:2
Elfsborg
GAIS
3:0
BK Hacken
Stabaek Fotball
2:3
Molde
Rosenborg
1:1
Odds BK
Aalesunds FK
1:1
IK Start
Sandefjord Fotball
1:1
Bodo/Glimt
Stromsgodset IF
1:1
Lyn FK
Valerenga IF
1:1
SK Brann
Gimnasia y Esgrima
1:1
Rosario Central
Racing Avellaneda
1:0
Banfield
Boca Juniors
1:1
River Plate
Newell's Old Boys
1:1
Godoy Cruz
Wehen Wiesbaden
0:1
Greuther Furth
Nürnberg
2:0
St. Pauli
MSV Duisburg
2:3
TuS Koblenz
Alemannia Aachen
2:0
FSV Frankfurt
Freiburg
3:2
Ingolstadt
Beira-Mar
1:1
Olhanense
SC Freamunde
1:2
CD das Aves
Portimonense
1:2
GD Estoril Praia
Gil Vicente
1:1
SC Covilha
Gondomar SC
2:0
FC Vizela
União de Leiria
2:0
Boavista
Feirense
0:1
UD Oliveirense
CD Santa Clara
1:0
Varzim SC
FC Irtysh Pavlodar
0:0
FC Taraz
FC Kazakhmys
3:2
FK Vostok Ust-Kamenogorsk
FK Atyrau
2:0
Shakhter Karagandy
FC Zhetysu
4:0
Kyzyl-Zhar
FC Kaisar Kyzylorda
1:1
FC Ordabasy
Astana
4:0
Tobol Kostanay
FC Aktobe
1:2
FC Okzhetpes
Diyarbakırspor
3:2
Gungoren Bld Spor
Giresunspor
2:3
Orduspor
Kartalspor
0:1
Boluspor
Kasımpaşa
2:1
Samsunspor
Sakaryaspor
3:1
Kardemir Karabukspor
Bastendorf
3:0
SC Ell
Blue Boys Muhlenbach
0:2
Jeunesse Schieren
Daring Echternach
4:1
Lorentzweiler
Wincrange
0:0
FC Mamer 32
Orania Vianden
0:4
Alliance Aischdall
Green Boys
1:0
Jeunesse Gilsdorf
Young Boys
3:2
Kehlen
CeBra 01
1:0
Obercorn
Ehlerange
3:3
Bettembourg
FC Una Strassen
1:4
Sandweiler
Union 05 Kayl-Tetange
2:0
FC Rodange 91
US Esch
1:1
Munsbach
Syra Mensdorf
1:2
Sporting Bertrange
US Bous
0:5
US Mondorf-Les-Bains
Thisted
2:2
BK Frem
FC Roskilde
3:1
Nykoebing FC
Lyngby
3:0
FC Amager
Hvidovre IF
1:2
Silkeborg
FC Fredericia
3:0
Koge BK
Viborg FF
1:2
Naestved BK
Ljubić Prnjavor
3:2
FK Borac Šamac
FK Glasinac Sokolac
2:0
Sutjeska Foča
FK Drina HE Višegrad
1:0
Sloga Doboj
FK Radnik Bijeljina
1:0
Jedinstvo Brčko
Sloboda Novi Grad
1:1
FK Rudar Prijedor
FK Kozara Gradiska
1:0
Mladost Gacko
Proleter Teslić
3:1
FK Drina Zvornik
FK Olimpic Sarajevo
0:1
NK Iskra Bugojno
NK Gosk Gabela
3:1
NK Omladinac Mionica
SC Binningen
0:4
FC Laufen
FC Langenthal
1:2
Küsnacht
FC Lugano II
3:1
Losone Sportiva
FC Freienbach
2:1
SC Bruhl St Gallen
Bex
0:1
FC Grand-Lancy
Lyss
3:0
Dürrenast
FC Alle
4:1
Liestal
Goldau
2:0
FC Brugg
FC Signal
2:1
Racing Club GE
FC Moutier
2:0
FC Porrentruy
Akhisar Belediyespor
1:0
Mersin İdmanyurdu
Beylerbeyi AS
1:2
Gaziosmanpasa
Darica Genclerbirligi
3:2
Bozuyukspor
Çanakkale Dardanelspor
2:1
Gebzespor
AS Sariyer
1:0
Pendikspor
Fethiyespor
3:0
Denizli Belediyespor
Altinordu FK
1:3
Alanyaspor
Afyonkarahisarspor
0:1
Marmaris Belediyespor
Turgutluspor
1:0
Akhisar Belediyespor
Zeytinburnuspor
1:1
Konya Anadolu Selcukspor
Alibeykoy SK
0:0
MKE Kirikkalespor
Maltepespor
1:2
İstanbulspor
Turk Telekomspor
1:1
C. Sekerspor
Yozgatspor
0:0
Karsspor
Cankiri Bld Spor
7:1
Arsynspor
Ofspor
0:1
1461 Trabzon
Akçaabat Sebatspor
0:1
Erzurumspor
Malatyaspor
0:2
Adıyamanspor
Elazığspor
0:2
Sanliurfaspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor Kulübü
0:1
GASKİ Spor Kulübü
Mardinspor
1:0
Iskenderun Demir Celikspor
Beykozspor 1908
1:2
Bucaspor
Tarsus Idman Yurdu
4:3
Amed Sportif Faaliyetler
Eyupspor
1:1
Korfez SK
Tokatspor
0:0
Corumspor 1967
DNŠ Mladi upi Šentjur
1:1
NK Ivancna Gorica
NK Olimpija
5:1
NK Bela Krajina
NK Triglav Kranj
2:0
NK Zagorje
NK Mura
2:2
NK Krsko
Usakspor
0:3
Aksaray Belediye Spor
Yesil Bursa AS
4:0
Golcukspor
Yalovaspor
3:1
Orhangazi Gençlerbirliği Spor Kulübü
Mustafakemalpaşa Spor Kulübü
0:2
Isparta Spor Kulübü
Menemen Belediyespor
1:1
Nazilli Bld Spor
Torbalispor
2:1
Bandirmaspor
Keçiören Sportif
1:2
Keciorengucu
Duzcespor
1:3
Inegolspor
Unyespor
3:1
Demir Çelik Divriği Spor Kulübü
Araklıspor
2:0
Sürmene Spor Kulübü
Ceyhanspor
1:2
Siirtspor
Kilis Bld Spor
0:3
72 Batman Spor
Fiskaya Gençlik Bağlar Vural Spor Kulübü
0:1
Diyarbakır Kayapınar Belediye Spor Kulübü
Batman Petrolspor
3:1
Belediye Bingölspor
Šmartno
1:2
NK Malečnik
Čarda Martjanci
3:3
NK Verzej
NK Sampion Celje
1:0
SD Stojnci
NK Brda
1:0
Jadran Dekani
NK Radomlje
5:0
NK Sava
NK Korte
3:2
Adria
FC Velke Mezirici
0:0
Zdar Nad Sazavou
Brumov
1:1
FC Tvd Slavicin
Meteor Prague
3:0
Slavia Vejprnice
Pribram II
1:1
Loko Vltavin
Šardice
1:1
FC Viktoria Otrokovice
Protivanov
1:1
SK Lisen
Rájec-Jestrebí
3:0
FK Mohelnice
Sokol Konice
0:6
MFk Vyskov
SK Hranice
0:2
Bystrice pod Hostýnem
Rymarov
1:2
Lázne Velké Losiny
SK Kravaře
2:0
Velké Karlovice
FK Mesto Albrechtice
0:0
MFK Havirov
FK San Jv Sumperk
5:0
Tj Valasske Mezirici
Týnište nad Orlicí
0:0
Pencin Turnov
Novy Bydzov
4:0
SK Holice
Tj Dvur Kralove Nad Labem
0:2
SK Horni Mecholupy
Rezuz Decín
2:3
Litvínov
SK Rakovnik
3:1
Spartak Chodov
Ceska Lipa
2:1
Nový Bor
SK Sokol Brozany
1:3
FK Chmel Blsany
SK Benesov
2:2
Motorlet
ZVVZ Milevsko
0:3
FK Horovicko
Bohemian FC II
0:3
Bray Wanderers AFC II
Derry City FC II
2:0
Sligo Rovers FC II
Finn Harps FC II
2:0
Dundalk FC II
Tralee Dynamos FC
3:0
FC Carlow
KF Gramshi
1:2
Luzi 2008
Adriatiku Mamurrasi
2:0
KS Albpetrol Patos
KS Olimpiku Tiranë
0:0
Korabi Peshkopi
KS Fieri
0:2
KS Kukesi
KS Veleciku Koplik
1:0
Egnatia Rrogozhine
KF Iliria Fushe-Kruje
2:1
KF Erzeni
KS Poliçani
0:0
KF Himara
Tepelena
0:2
KF Vlora
KF Memaliaj
6:2
FK Tomori
KS Pojani Korçë
3:2
Delvina
KS Butrinti Sarande
0:2
KS Domosdova Prrenjas
Këlcyra
2:0
Përmeti
Ben Hur
1:0
Union Sunchales
Guillermo Brown
2:4
Cipolletti
Real Arroyo Seco
1:4
Gimnasia y Esgrima Concepcion
Gimnasia y Esgrima Mendoza
0:3
Deportivo Maipu
Huracán Tres Arroyos
1:1
Juventud Pergamino
Ittihad Tanger
1:0
Tihad Casablanca
Ittihad Fkih Ben Salah
1:1
Union Mohammédia
Rachad Bernoussi
4:1
Chabab Rif Al Hoceima
Wydad Fes
0:2
CODM
Racing de Casablanca
2:3
Club Wafa Widad
Stade Marocain
3:0
RSS Settat
Youssoufia
2:0
Olympique de Marrakech
Chabab Houara
2:0
Sidi Kacem
US Témara
0:0
FUS
Vitoria PE
3:2
Santa Cruz PE
Nautico PE
0:0
Sport Recife PE
Ypiranga PE
4:2
Porto PE
Central PE
1:1
Sete de Setembro EC
Serrano FC
1:0
Petrolina PE
AD Cabense
2:2
Salgueiro PE
Djoliba
0:0
ZESCO United
Heartland
2:1
Coton Sport
TP Mazembe
1:0
IZK Itihad Z Khemisset
ASEC Mimosas
1:0
Monomotapa FC
Primeiro de Agosto
3:1
al-Hilal Khartum
Pontassolense
1:1
FC Tirsense
Moreirense
3:2
CA Valdevez
Chaves
0:0
Maritimo Madeira B
GD Ribeirao
2:1
SC Maria Fonte
SC Mirandela
1:1
Caniçal
SC Vianense
0:1
CD Ribeira Brava
Penafiel
2:1
Aliados FC Lordelo
SC Espinho
0:1
União Madeira
SC Esmoriz
2:1
Lusitania FC
Arouca
2:1
AD Lousada
Santana
2:2
Amarante FC
Infesta
1:0
AD Sanjoanense
Grupo Desportivo Recreativo Monsanto
1:1
FC Pampilhosa
UD da Serra
1:0
GD Tourizense
CD Fatima
3:0
Operario
Penalva Do Castelo
1:0
Oliveira Bairro
SL Nelas
0:0
Electrico FC
Real Sporte
1:1
Atletico CP
AD Carregado
2:1
CD Pinhalnovense
Odivelas FC
1:2
GD Lagoa
SCU Torreense
1:2
CD Mafra
Clube Oriental de Lisboa
3:1
Mineiro Aljustrelense
CD Olivais e Moscavide
1:0
GD Beira Mar Algarve
Woden Weston
3:0
Canberra City
Tuggeranong United
1:3
Belconnen United
Canberra
1:0
Queanbeyan City FC
O'Connor Knights FC
0:3
Australian National University FC
America de Cali
1:0
Deportes Pereira
Junior
2:1
Independiente Medellin
Deportes Tolima
2:0
Santa Fe
La Equidad
0:0
Atletico Huila
Deportes Quindio
0:1
Envigado
Cucuta Deportivo
2:0
Real Cartagena
Atletico Nacional Medellin
1:2
Deportivo Cali
Once Caldas
1:1
Deportivo Pasto
Togo Telecom FC
0:1
Etoile Filante Lomé
Athletic Club Merlan
0:0
AS Douanes de Lomé
Dynamic Togolais
2:1
US Koroki
Kotoko FC
1:0
Foadan FC
Maranatha Fiokpo
1:0
Tchaoudjo Athlétic Club
ASKO
2:0
US Masseda
Semassi
0:0
Gomido
Melipilla
1:1
San Luis de Quillota
Coquimbo Unido
2:1
Deportes Concepcion
San Marcos de Arica
2:1
Deportes Naval
Puerto Montt
2:3
Antofagasta
Union La Calera
2:3
Provincial Osorno
Lota Schwager
1:0
Deportes Copiapo
Santiago Wanderers
1:1
Union San Felipe
Vysehrad
0:0
Mas Taborsko
Unex Unicov
2:1
FK Apos Blansko
1. FC Karlovy Vary
1:3
Slavia Praha II
Zlín II
1:2
Baník Ostrava II
Bystrc Kníničky
2:3
Breclav
FK Mutenice
1:0
Slovácko II
SK Sulko Zabreh
1:0
Zbrojovka Brno II
1 SC Znojmo FK
4:3
SK Sigma Olomouc B
FK Viktoria Žižkov II
0:2
Viktoria Plzeň II
FK Kraluv Dvur
1:1
FK Varnsdorf
Skovlunde IF
1:0
FC Kobenhavn
FC Vestsjaelland
3:3
HIK Hellerup
Greve
1:4
Brøndby IF II
FC Fyn
5:1
Aarhus Gymnastikforening II
Råsunda IS
1:1
IK Frej
Nässjö
0:5
FK Linköping
FK Karlskrona
3:1
Lindsdals IF
BK Kenty
2:2
KB Karlskoga FF
IFK Hässleholm
3:0
Lilla Torg FF
Eskilstuna City
1:0
Panellinios IF
Älvsjö AIK FF
2:1
Enskede IK
Ahlafors
1:0
Jonsereds IF
Racing FC Union Luxembourg
1:3
CS Grevenmacher
Differdange FC 03
1:4
Un Kaerjeng 97
Avenir Beggen
0:2
F91 Dudelange
Swift Hesperange
1:3
FC Rm Hamm Benfica
Steinfort
0:3
Jeunesse Esch
CS Fola Esch
2:0
FC Progres Niederkorn
FC Etzella Ettelbruck
0:2
US Rumelange
Evolucas Lamentin
0:0
CS Le Moule
Amical Club
1:1
Unité Sainte-Rosienne
Vieux-Habitants
1:1
Racing Club
Etoile de Morne-à-l'Eau
2:0
Camaz 89
FK Ribnica Konik
1:2
FK Bokelj Kotor
FK Bratstvo Cijevna
0:1
Crvena Stijena
Zabjelo
0:1
Otrant-Olympic
FK Celik Niksic
3:0
FK Mornar Bar
Arsenal Tivat
3:1
Ibar
FK Berane
2:1
OFK Titograd
Imbabura Sporting Club
2:2
L.D.U. Loja
Rocafuerte
0:1
Aucas
Universidad Catolica
7:1
Grecia
Deportivo Azogues
0:0
Independiente
MSC
2:0
Achilles 1894 Assen
SVBO
2:2
FVC
Sportclub Feyenoord
0:0
TONEGIDO
Nieuwenhoorn
1:2
SC Woerden
RKAVV
0:1
Leonidas
DCV
2:4
Boshuizen
SJC Noordwijk
1:2
DHC Delft
Jai Hind Rotterdam
3:2
Neptunus-Schiebroek
UDI '19
4:1
FC Vinkenslag
Appingedam
4:2
Bergum
VV Nieuw Buinen
0:1
SV Vaassen
Blauw Geel 38
6:0
RVU Rothem
AWC
0:2
SC Enschede
Juliana '31
2:1
Avanti Wilskracht
RKHVV
1:0
Rheden
Koninklijke UD
1:1
Jonge Kracht
SC NEC
4:1
ATC 65
Oss 20
4:0
Internos
Tielse Sportvereniging Theole
0:1
Geldrop
GVV Unitas
4:2
PSV Amateurs
Best Vooruit
2:1
RKSV Nuenen
RCS
2:1
WSC
Unitas 30
1:2
Dongen
SV Someren
0:1
Schaesberg
GSV '28
3:3
HVCH
TOP Oss Amateurs
1:1
EHC
Groene Ster
5:1
RKSV Bekkerveld
CD Aguila
2:4
AD Isidro Metapan
Alacranes del Norte FC
2:1
CD Luis Angel Firpo
CD Juventud Independiente
1:0
CD FAS
Chalatenango
2:0
Atlético Balboa
Alianza FC (Slv)
1:2
Vista Hermosa
Viljandi JK Tulevik II
2:2
FCI Levadia Tallinn
Kohtla-Jarve JK Jarve
2:0
Parnu Linnameeskond
Rakvere JK Tarvas
2:1
Kivioli FC Irbis
Valga FC Warrior
2:0
Lasnamae FC Ajax
Tallinna JK Legion
4:2
Tallinna FC Flora
IF Sylvia
1:0
Västra Frölunda
Enkoping SK
0:1
Umea FC
Gröndals IK
1:1
Skelleftea FF
Vasteraas SK
1:0
BK Forward
FC Hradec Kralove
1:1
1 HFK Olomouc
Bohemians Prague 1905
2:0
FK Caslav
FK Usti Nad Labem
0:1
FK Banik Sokolov
Nybergsund IL-Trysil
1:0
Haugesund FK
Tromsdalen
2:0
Stavanger IF
Bryne FK
1:1
Honefoss BK
Notodden FK
1:1
Mjondalen
Kongsvinger IL
3:1
Lov-Ham
Moss FK
0:5
Alta IF
Sarpsborg
0:0
Skeid Fotball
Petapa
1:1
Jalapa
Xelajú
3:2
Comunicaciones
Municipal
2:0
Heredia
Zacapa
1:1
Xinabajul
Suchitepéquez
2:1
Marquense
NK Inter Zapresic
0:2
Hajduk Split
Croatia Sesvete
0:4
Dinamo Zagreb
NK Zadar
0:1
NK Slaven
VSNK Varazdin
2:2
HNK Sibenik
Rijeka
2:0
NK Zagreb
HNK Cibalia-Vinkovci
1:1
Osijek
DWV
2:2
VV Sint Bavo
VUC
1:1
HBS
USV Elinkwijk
0:3
FC Hilversum
RKVV Westlandia
2:0
HVV Hollandia Hoorn
Babberich
2:1
WSV
SC Joure
3:1
WVV Alcides
Wke
4:0
Quick '20
Amsterdamsche FC
4:4
Haaglandia
Ado '20
0:0
Argon Mijdrecht
SV Deurne
1:2
VV Gemert
VV Una
3:2
OJC Rosmalen
Venray
2:0
Schijndel
Dijkse Boys
0:2
DESK
VV Baronie Breda
2:0
LONGA
Voetbalvereniging Germania
2:1
SWZ Boso Sneek
Be Quick 1887
2:2
Achilles '29
HSC 21
3:1
De Bataven
De Treffers
2:2
FC Lienden
SV Meerssen
4:0
VV Papendrecht
SC Angrense
0:0
Capelense SC
Boavista São Mateus
1:1
Vitória do Pico
Gd Joane
2:2
AD Fafe
AD Limianos
0:4
Merelinense FC
GD Braganca
1:1
Vieira SC
Anadia FC
2:0
Fiaes SC
Tocha
0:1
Tondela
CD Cinfaes
1:2
Academico de Viseu
AC Marinhense
1:1
Sertanense FC
UD Gandara
1:1
Castelo Branco
GR Vigor Mocidade
2:0
Pombal
Sintrense
1:1
UD Rio Maior
AD Camacha
4:1
CD Portosantense
GD Igreja Nova
2:0
Casa Pia Atletico
Louletano
4:2
Pescadores Costa Caparica
Juventude Evora
0:2
Sporting Farense
CD Cova Piedade
1:1
Reguengos Monsaraz
Zaglebie II Lubin
3:0
UKP Zielona Góra II
KP Unia Kunice Zary
2:6
Polkowice
Orlęta Radzyń Podlaski
1:2
Stal Kraśnik
GLKS Spartakus Szarowola
1:0
Karpaty Krosno
ŁKS Orlęta Łuków
0:2
ZKS Izolator Boguchwała
Stal Rzeszow
1:0
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
MZKS Unia Nowa Sarzyna
1:1
Stal
MKS Orzeł Przeworsk
1:0
BKS Lada Bilgoraj
Avia Świdnik
2:0
GKS Górnik Łęczna II
GLKS Nadarzyn
2:1
Broń Radom
Kutno
2:0
Woy Bukowiec Opoczynski
LKS Mazur Karczew
0:1
KS Legionovia Legionowo
KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki
1:1
LKS Omega Kleszczów
GKS Mazowsze Grójec
1:1
MKS Narew Ostrołęka
Wisła Płock II
5:2
KS Warta Sieradz
UKS SMS Łódź
0:6
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
LKS Nadnarwianka Pułtusk
0:1
KS Stal Niewiadów
MKS Wierna Małogoszcz
4:0
LZS Lubrzanka Kajetanów
Rks Garbarnia Krakow
0:1
MKS Czarni Połaniec
Korona Kielce II
1:0
ZKS Unia Tarnów
GKS Glinik Gorlice
1:1
KS Dalin Myślenice
MKS Orlicz Suchedniów
1:2
Granat
Puszcza
4:1
MKS Neptun Konskie
Bruk-Bet Termalica
2:0
Hutnik Kraków
MKS Pohon 1945 Staszów
0:2
Naprzód Jędrzejów
MKS Cresovia Siemiatycze
1:1
KS Sokół Sokółka
MKS Kaczkan Huragan Morag
2:1
Concordia Elbląg
KS Start Działdowo
2:0
AKS Sparta Augustów
MKS Mielnik
0:2
MKS Supraslanka Suprasl
MKS Mrągowia Mrągowo
2:2
CWKS Vęgoria Węgorzewo
KS Pogoń Łapy
1:4
KS Warmia Grajewo
PKS Olimpia Elblag
1:0
MLKS Czarni Olecko
Olimpia Zambrow
4:0
KKS Orzeł Kolno
Cartusia Kartuzy
2:1
KS Kaszubia Kościerzyna
SKS Baltyk Gdynia
2:0
MKS Slawa Slawno
MKKS Darzbór Szczecinek
2:0
TKS Rega Trzebiatów
MKS Dąb Dębno
1:2
KKS Rodlo Kwidzyn
KP Olimpia Sztum
0:1
Bytovia Bytow
Blekitni Stargard S.
3:0
MKS Orlęta Reda
NKS Astra Ustronie Morskie
2:4
SKP Gryf 95 Słupsk
MKS Orkan Rumia
1:1
Zatoka Puck SSA
AS Figline
0:0
Bassano Virtus
Gubbio
0:1
ASD Olimpia Colligiana Calcio
Rovigo
2:0
Cuoiovaldarno Romaiano FC
AC Sangiustese
2:2
Giacomense
Poggibonsi
0:1
Giulianova Calcio
Carrarese Calcio 1908
3:1
Prato
Bellaria Igea
1:2
San Marino Calcio
Celano
2:0
Asd Sangiovannese 1927
Pescina
1:0
Barletta Calcio
Ssd Citta Di Gela
3:1
US Catanzaro 1929
SS Monopoli 1966
0:0
Cosenza Calcio
Vigor Lamezia
0:1
Igea Virtus Barcellona
Melfi
2:2
Isola Liri
Asd Cassino Calcio 1924
0:0
Manfredonia Calcio
Andria BAT
0:1
AS Noicattaro Calcio
AS Aversa Normanna
2:1
SS Scafatese Calcio 1922
SSD Atessa Val di Sangro
0:0
US Vibonese Calcio
Sambonifacese
1:2
Alghero
Como 1907
1:0
Carpenedolo
Rodengo Saiano
1:2
US Itala San Marco
Alessandria
1:0
Ivrea
Canavese
2:2
Montichiari
Olbia
1:2
Pergolettese
FC Pavia 1911
1:1
Pro Vercelli
AC Mezzocorona
0:1
Sudtirol
Varese
2:1
Valenzana
Consadole Sapporo
4:1
Cerezo Osaka
Mito Hollyhock
0:1
Yokohama
Sagan Tosu
0:1
Roasso Kumamoto
Ventforet Kofu
2:1
Tokyo Verdy
Tokushima Vortis
2:1
Avispa Fukuoka
Shonan Bellmare
2:2
FC Gifu
Fagiano Okayama
1:2
Kataller Toyama
Arnett Gardens FC
0:0
Village United FC
Waterhouse
2:2
Harbour View FC
Portmore United
1:0
Boys Town
Meadhaven United FC
2:0
Rivoli United
St. George's SC
2:1
Reno FC
Sporting Central Academy
1:2
Tivoli Gardens
Giravanz Kitakyushu
2:0
Honda Lock
Sagawa Printing Kyoto SC
2:0
Sony Sendai
Blaublitz Akita
0:2
Tokyo Musashino City
Mizushima
2:5
V-Varen Nagasaki
FC Ryukyu
0:1
Honda
Oriente Petrolero
2:1
Wilstermann
Bolívar
0:0
Blooming
Real Potosí
1:1
Nacional Potosí
Real Mamoré
1:1
Universitario
Gersthofer SV
1:5
Rennweger SV
Favoritner AC
0:3
Donaufeld
Viktoria Bregenz
0:2
SC Rheindorf Altach II
SC Schwanenstadt 08
2:0
ASKO Donau Linz
Wildon
1:4
SC Kalsdorf
Bleiburg
3:3
SV Rapid Lienz
Wolfsberg
1:1
WAC / Sankt Andrä II
SV ASKÖ Sittersdorf
1:1
FC Lendorf
Nenzing
0:2
Röthis
FC Mäder
0:3
FC Wolfurt
SV Anthering
4:1
ASK Salzburg
Admira Landhaus
2:0
Mannswörth
Gleinstätten
4:0
SC Furstenfeld
SK Jenbach
1:2
SV Längenfeld
La U Universitarios
1:3
Deportivo Saprissa
Municipal Liberia
3:2
Alajuelense
Carmelita
1:3
Brujas
San Carlos
3:1
Pérez Zeledón
Ramonense PO
1:1
Puntarenas
Universidad Guadalajara
0:3
Club Pumas Morelos
CF Alacranes de Durango
0:0
CF Rayados de Monterrey Premier
Tampico Madero
1:2
Dorados de Sinaloa
Atlético Mexiquense
0:2
León
Xolos de Tijuana
2:1
Lobos BUAP
America Teofilo Otoni MG
2:1
Funorte EC
Democrata SL
1:1
Valeriodoce EC
Poços de Caldas FC
2:2
Ideal FC
EC Itaúna
1:0
Caldense MG
Urt MG
1:4
Araxá
Ipatinga MG
2:1
Formiga EC
Jászberényi
3:1
Esmtk Budapest
BKV Elore
0:2
Cegledi VSE
Bőcs
2:2
Kazincbarcika
Makó
2:1
Szolnoki MAV FC
Kaposvölgye
1:1
Ajka
Győri ETO II
1:1
Kozarmisleny
Zalaegerszegi TE II
4:2
Integral DAC Gyor SE
Pecs
3:0
Barcsi SC
Nagyatádi
2:1
Pecsvarad Spartacus
Paksi SE II
4:1
Marcali VFC
Szentlorinc SE
3:0
Bogad SE
Kecskeméti TE II
3:3
Orosháza FC
Szolnoki Spartacus
1:0
Érdi VSE
Kiskunfelegyhazi HTK
1:2
BSS Monor
Jászapáti Városi SE
1:1
Szeol SC
Honvéd II
3:0
Budafok
Dabas
3:1
Gyulai Termál
Újpest II
0:1
Salgótarjáni BTC
Veresegyhaz VSK
3:3
Rákosszentmihályi Atlétikai FC
Tura Városi SK
4:1
Budapesti Vasas SC II
Gyöngyös
1:2
Ózdi FC
Tiszafuredi VSE
6:3
Tiszaujvaros
Lindab-Törökbálinti TC
2:2
Csepel
Balatonlelle SE
0:3
Velence SE
Csillaghegyi MTE
1:3
Kornye SE
Móri SE
1:1
III Ker Tue Upe
Nyirmadai ISE
1:2
Kemecse SE
Nagyecsed RSE
5:2
Diósgyőr II
Hajdúböszörményi TE
2:0
Tiszalöki Városi SE
Balkanyi SE
2:1
Tuzsér SE
Ibrány Városi SE
2:0
Berettyoujfalui SE
Nyíregyháza Spartacus FC II
1:3
Tiszakanyár SE
Kisvarda
2:0
Hajdúszoboszlói SE
Répcelaki SE
1:2
Soproni VSE
TIAC Honved VSE Tapolca
1:3
Csornai SE
Sarvar
4:1
Lipót Pékség
Szombathelyi Haladás II
2:0
Buk TK
Bankstown City Lions
0:0
Bonnyrigg White Eagles
Wollongong Wolves
0:7
Marconi Stallions
Sydney United
6:1
APIA Leichhardt Tigers
SC Condor Hamburg 1956
0:0
Halstenbek-Rellingen
Meuselwitz
1:0
FC Grün-Weiß Wolfen
Werder Bremen III
7:1
VfL 07 Bremen
SSV Vorsfelde
2:4
TSV Ottersberg
TSG Neustrelitz
4:0
FSV Bentwisch
Berliner AK
0:1
SV Falkensee-Finkenkrug
Greifswalder FC
1:4
BFC Dynamo
Reinickendorfer Füchse
2:2
Torgelower SV Greif
SSV Markranstädt
0:1
Rot-Weiß Erfurt II
FC Erzgebirge Aue II
4:1
Eilenburg
Budissa Bautzen
0:3
1 FC Gera 03
Carl Zeiss Jena II
3:0
FSV Zwickau
Magdeburg II
2:3
Lok Leipzig
Halberstadt
1:0
VfB Pößneck
Arminia Hannover
0:1
Eintracht Nordhorn
Heesseler SV
3:2
TuS Pewsum
SC Langenhagen
8:1
SV Bad Rothenfelde
VfL Oldenburg
2:0
VfV Hildesheim
SV Wilhelmshaven II
0:4
Meppen
SV Bavenstedt 1946
0:3
Oldenburg
TuS Lingen 1910
0:5
BSV Rehden
Bonner SC
0:0
FC Germania Dattenfeld 1910
Gütersloh
0:1
Westfalia Herne
Sportfreunde Siegen
1:3
DSC Arminia Bielefeld II
Hammer SpVg
1:1
MSV Duisburg II
Schermbeck
2:1
Alemannia Aachen II
Velbert
0:1
Fortuna Düsseldorf II
Delbrucker SC
1:5
Fortuna Köln
Habenhauser FV
3:1
SV Türkspor Bremen
BSV Ölper 2000
1:3
VSK Osterholz-Scharmbeck
Eintracht Northeim
4:3
TuS Heeslingen
TuS Güldenstern Stade
1:2
Goslarer SC 08
VfL Maschen 1911
0:4
Eintracht Braunschweig II
SV Blau Weiß Bornreihe
2:3
Gifhorn
Luneburger SK Hansa
1:2
SC Weende Göttingen
SV Henstedt-Ulzburg
1:1
1. Schleswiger SV 06
FC Itzehoe
1:3
Holstein Kiel II
Lübeck II
3:0
VfR Horst 1946
Eckernforder SV
0:3
VfR Neumunster
Offenbacher FC Kickers 1901 II
3:1
KSV Klein-Karben
Buchholz
2:0
SC Vorwärts-Wacker 1904
SV Lurup Hamburg
0:2
Barmbek-Uhlenhorst
Bergedorf 85
5:1
Eintracht Norderstedt
Hoffenheim II
2:0
Offenburger FV
SG Bad Breisig
0:0
TuS Mayen
SG Sonnenhof Grossaspach
2:0
Freiberg
Iserlohn
2:0
Rot-Weiss Essen II
Wattenscheid
2:2
VfB Hüls
Clube Atlético Sorocaba
1:2
AA Flamengo
Ferroviaria
0:0
América FC (São Paulo)
Grêmio Catanduvense de Futebol
4:0
Portuguesa Santista
Juventus
2:1
União Barbarense
Rio Branco EC
4:1
Atletico Linense SP
Rio Claro FC
2:2
Monte Azul
Rio Preto
0:1
CA Taquaritinga
São José EC
1:1
Comercial
Sertãozinho
3:0
EC Sao Bento
União São João
2:1
Sao Bernardo FC
SE Itapirense
0:0
AA Francana
Xv de Piracicaba
1:0
AA Internacional
SE Palmeiras II
4:3
EC XV de Novembro (Jaú)
União Mogi das Cruzes FC
0:8
Votoraty FC
SC Barueri
1:0
São Carlos FC
Osvaldo Cruz FC
2:1
Bandeirante EC
Batatais
0:0
Penapolense
San Pedro Bull Sharks
3:2
San Pedro Seadogs FC
Nizhee Corozal
2:2
Belize Defence Force
FC Belize
2:1
Suga Boys Juventus
Verdes
2:0
Alliance Scorpions
Ilagulei
4:1
Tafari
Gunners FC
1:0
Black Rhinos
Bantu Rovers FC
0:2
Motor Action
Hwange
1:0
Highlanders
Highway FC
2:1
Underhill FC
FC Santa Coloma
3:1
Lusitanos FC
UE Engordany
4:0
FC Rangers
Sant Julia
5:0
Club Esportiu Principat
Inter Club de Escaldes
1:5
UE Santa Coloma
Total Chalaco FBC
1:0
Sport Huancayo
Club Sportivo Cienciano
0:0
Bolognesi
Sport Ancash
0:0
Juan Aurich de Chiclayo
Alianza Atletico
1:1
FBC Melgar
Colegio Nacional de Iquitos
0:1
Jose Galvez FBC
Ayacucho FC
2:0
Universidad Cesar Vallejo
Alianza Lima
2:1
Sporting Cristal
Estrella Roja FC
1:1
Deportivo Lara
Atlético El Vigía
0:1
Estudiantes de Merida FC
Carabobo FC
1:0
Portuguesa FC
Monagas SC
2:0
Deportivo Anzoategui
Zamora FC
0:0
Llaneros FC
Angostura
2:1
Mineros de Guayana
Deportivo Petare
0:0
Caracas FC
O`Higgins
1:2
Audax Italiano
Santiago Morning
1:3
Unión Española
Curico Unido
0:1
Univ. Concepción
Palestino
1:1
Nublense
Universidad Chile
1:3
Colo Colo
Cobresal
2:2
Deportes La Serena
CD Cobreloa Calama
1:0
Everton de Vina Del Mar
Flaxweiler-Beyren
2:1
Erpeldange
Atert Bissen
1:0
FC Mondercange
FC Jeunesse Canach
3:0
FC Victoria Rosport
Koeppchen
4:0
Colmarberg
US Hostert
2:1
Minerva Lintgen
Sporting Mertzig
1:1
FC Wiltz 71
Union Titus Petange
3:0
Union Mertert
Chemnitzer FC
1:3
Hallescher
FC Energie Cottbus II
1:1
VFC Plauen
Oberneuland
0:3
Hamburger SV II
Eintracht Bamberg
0:2
Nürnberg II
Eintracht Frankfurt II
1:1
Heidenheim
RWE
0:4
Preußen Münster
FC Nizhny Novgorod
0:1
FC Chita
FC Nosta Novotroitsk
2:2
FC Anzhi Makhachkala
FC Metallurg Lipetsk
0:0
FC Sibir Novosibirsk
FC Shinnik Yaroslavl
1:0
Volga Nizhny Novgorod
Vityaz Podolsk
2:0
FC Volgar Astrakhan
FC Baltika Kaliningrad
2:0
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
FC Alaniya Vladikavkaz
1:0
MVD Rossii-Krylatskoye
FC Salyut Belgorod
2:0
FC Ural Yekaterinburg
RFC Wetteren
2:0
Union Saint-Gilloise
KSC Wielsbeke
0:1
KSV Oudenaarde
Sportkring Sint-Niklaas
5:1
La Louvière
Royal Mouscron
2:0
K.Racing Waregem
Boussu Dour Borinage
3:0
Eendracht Aalst
RFC Union La Calamine
2:3
KRC Mechelen
K Bocholter VV
3:0
Excelsior Veldwezelt
Willebroek-Meerhof
2:1
Royal Cappellen FC
RSC Vervietois
4:1
Hoogstraten VV
RRC Hamoir
3:1
KFC Dessel Sport
Visé
3:1
K Sportclub Tongeren
Hermandad Gallega
0:1
Trujillanos FC
Atlético Trujillo
2:2
Centro Italo
Yaracuyanos FC
2:1
Unión Atlético Piar
Tecnico Universitario
0:2
Manta FC
Deportivo Cuenca
0:1
SD Quito
L.D.U. Portoviejo
1:1
CSD Macara
El Nacional
0:2
CD Espoli
Barcelona SC
1:0
CD Olmedo
Sambenedettese
0:0
Calcio Lecco
Calcio Padova
3:1
Monza
Portogruaro Summaga
0:1
Novara Calcio
Reggina
1:0
US Pergocrema
Hellas Verona
0:0
Pro Patria
AC Lumezzane
2:0
Ssd Pro Sesto
US Cremonese
1:2
Ravenna FC 1913
Cesena
3:0
Venezia
Gallipoli Calcio
2:0
Benevento
AC Pistoiese
1:1
Cavese 1919
Sorrento Calcio
1:0
Crotone
US Arezzo
0:0
Perugia
Juve Stabia
3:1
Pescara
Potenza
2:1
Progreditur Marcianise
Foggia Calcio
2:0
SS Taranto 1927
Paganese Calcio 1926
1:1
Ternana Calcio
Foligno Calcio
0:0
Virtus Lanciano
Spal 2013
4:1
AC Legnano 1913
AC Salò Valsabbia
3:3
SSD Castel San Pietro Terme Calcio
AlzanoCene
4:0
FBC Casteggio Broni
ASD Borgomanero
2:2
AC Renate
Folgore Caratese
1:2
AS Pro Belvedere Vercelli
US Calcio Colognese
3:2
US Darfo Boario
Olginatese
2:1
Caravaggio
US Sestese
4:2
Nuova Verolese Calcio
SS Tritium
1:1
AC Merate
GS Salus et Virtus Turate
1:0
Solbiatese Arno Calcio
Voghera
2:2
Asd Fanfulla
GS Arrone
0:3
Sansepolcro Calcio
ASD Cecina
0:0
Armando Picchi Calcio
Deruta
2:2
Sangimignanosport
US Forcoli 1921 Valdera
1:1
Orvietana Calcio
ASD Fortis Juventus 1909
3:2
Sporting Lucchese
Gavorrano
2:3
Pontedera
FC Ponsacco 1920
2:1
Montevarchi Calcio Aquila 1902
AC Sansovino
2:4
ASD Pontevecchio
Scandicci
0:2
FC Rieti
AS Sestese Calcio
4:0
US Massese
Belluno
2:0
SSD Eurotezze
FC Bolzano 1996
1:0
Chioggia Sottomarina
UC Montecchio Maggiore
0:1
Montebelluna
Pordenone Calcio
1:1
ACD Città di Concordia
Sandonà
1:2
ASD Sanvitese
Somma
1:2
Sacilese
Tamai
0:0
Trento
AS Union Quinto
1:1
SSD Domegliara
Virtus Verona
1:1
US Citta di Jesolo
Carpi FC
2:1
Mezzolara
US Comacchio Lidi
0:1
Santarcangelo
Crociati Noceto
1:0
Polisportiva Virtus Castelfranco
Este
3:0
US Fiorenzuola 1922
AC Feralpi Lonato
0:0
Albignasego
US Russi
2:1
PD Castellarano
Suzzara Calcio 2000
2:3
AC Castellana Castel Goffredo
ASD Verucchio
0:0
Calenzano
Angri
0:0
ADC Ars et Labor Grottaglie
Bitonto
1:0
ASD Francavilla Calcio
US Citta Di Fasano
1:2
FC Sporting Genzano
FC Francavilla 1931
1:0
Gelbison Vallo D L
Ischia
1:0
Brindisi
SS Matera Calcio SRL
2:1
ASD Pianura
Asd Calcio Pomigliano
3:2
Asd Nocerina 1910
Sant Antonio Abate
3:2
US Venafro
FC Turris 1944 ASD
2:1
Bacoli Sibilla
Virtus Entella
3:2
ACD Rivoli
ASD Astrea
0:0
Arzachena Costa Smeralda Calcio
AS Castelsardo Calcio
1:2
ASD Ferentino Calcio
ASD Civitavecchia 1920
2:1
SS Tavolara Calcio
ASD Cynthia 1920
2:0
Lupa Roma FC
Guidonia Montecelio
1:1
Atletico Boville Ernica
Polisportiva Monterotondo Lupa
0:0
Budoni Calcio
AS Morolo Calcio
1:1
FBC Calangianus 1905
Villacidrese
2:1
Flaminia
Viterbese Calcio
1:1
Polisportiva Gaeta
Comprensorio Normanno
1:0
Messina
ASD Castiglione
1:4
Nissa FC ASD
Vittoria
1:0
Trapani Calcio
HinterReggio
2:1
AC Palazzolo ASD
ASD Polisportiva Libertas Acate
1:0
US Castrovillari Calcio
Asd Turris Calcio
1:1
ACRD Acicatena
AC Savoia 1908
1:0
AS Rosarno
Siracusa
1:1
ASD Atletico Puteolana 2008
Vico Equense
4:0
SSD Sapri Calcio
Chieti
1:0
Santegidiese
Elpidiense
4:1
ASD Luco Canistro
Fano
1:1
Morro d´Oro Calcio
SP Grottammare 1899
1:0
Atletico Trivento
Maceratese
1:2
Vastese Calcio 1902
Campobasso
0:1
Casoli
Olympia Agnonese
1:1
Recanatese
RC Angolana
2:1
SS Real Montecchio
Tolentino
1:1
SSD Centobuchi
AS Biellese 1902
3:0
USD Ciriè Calcio
Casale
1:2
ASD Albese Calcio
AC Cuneo 1905
1:0
Savona FBC
Derthona
1:0
USD Novese
Lavagnese
1:0
USD Rivarolese 1906
ASD Pro Settimo & Eureka
2:0
FCD Lottogiaveno
FS Sestrese Calcio 1919
1:3
Spezia Calcio
Vallée d’Aoste
0:0
ASD Sarzanese Calcio 1906
FC Artmedia Petržalka II
0:0
FK Puchov
FC Spartak Trnava II
4:2
MŠK Iskra Petržalka
Spartak Vráble
5:0
OTJ Moravany nad Váhom
Blava 1928
1:0
FK Dúbravka Bratislava
MSK Zilina B
3:0
SK Odeva Lipany
FK Dukla Banská Bystrica II
4:2
FK Poprad
1. FC Tatran Prešov II
0:1
Dolný Kubín
CA Osasuna B
4:0
Orihuela CF
Real Betis B. B
1:2
Real Jaen
Ibiza-Eivissa
1:1
Valencia CF Mestalla
CD Atletico Baleares
1:0
Pd Santa Eulalia
UE Sant Andreu
1:2
UDA Gramenet
Racing Santander B
0:0
Cultural Leonesa
Celta de Vigo B
0:0
Racing de Ferrol
Real Sociedad B
0:0
Sestao River Club
Universidad de Las Palmas
0:0
Leganés
UD Villa Santa Brigida
0:2
Atletico Madrid B
Mérida UD
3:0
UD Las Palmas B
UD Fuerteventura
0:2
CA Ciudad de Lorqui
Alcorcon AD
2:1
Lanzarote
Real Murcia B
3:0
UD Vecindario
Lucena CF
1:1
CD Roquetas
CF Badalona
1:3
CF Gava
Melilla UD
2:0
CD San Fernando
Marino Luanco
1:0
Barakaldo CF
Sporting Gijon B
3:0
Real Valladolid B
Pontevedra CF
0:4
Ciudad de Santiago
Real Madrid Castilla
0:1
Cartagena
Lorca Deportiva CF
4:0
Playas Jandia
Alfaro CD
1:2
Sangonera Atlético
Lleida
5:1
Terrassa FC
CD Alcoyano
2:1
UD Alzira
CD Denia
1:0
CE Sabadell
Cadiz
1:0
CP Ejido
Antequera CF
0:0
Real Balompedica Linense
Granada
1:0
CD Guadalajara
UD Puertollano
2:2
Granada 74
AD Ceuta
5:1
RC Portuense
Linares
0:1
Ub Conquense
Real Union de Irun
1:1
Athletic Bilbao B
RC Deportivo Fabril
2:3
CD Lugo
SD Ponferradina
2:0
Zamora CF
CD Guijuelo
1:1
Lemona SD
Aguilas CF
2:1
CD Artistico Navalcarnero
FK Čačak
0:3
Macva Sabac
Železničar Lajkovac
3:2
FK Požarevac
Car Konstantin
2:2
Vlasina
FK Radnik Surdulica
2:1
Dubočica
Župa
3:1
Toplicanin Prokuplje
FK Spartak Debeljača
1:3
FK Tekstilac Odžaci
Srem Jakovo
0:1
FK Zemun
FK Lisovic
1:0
BASK
FK Beograd
2:1
Radnički Obrenovac
Radnički Novi Beograd
0:0
Šumadija Jagnjilo
FK Železničar Beograd
1:1
FK Sindelic Beograd
Cene MS
2:2
Itaporã
Sete de Setembro Dourados MS
0:0
Naviraiense MS
Corumbaense Futebol Clube MS
3:1
Ivinhema FC
Comercial MS
6:0
Aquidauanense MS
Coxim AC
3:2
Rio Verde
Maracaju
1:2
Pantanal FC
Misto
2:0
CE União
Operario FC MS
2:3
Nova Andradina
Falkenbergs FF
0:4
Angelholms FF
Mjallby AIF
4:0
Assyriska FF
Landskrona BoIS
3:0
IK Sirius FK
Syrianska FC
2:1
FC Trollhattan
Ljungskille SK
1:1
Vasalunds IF
CD Pozo Estrecho
0:3
Cartagena II
Pinatar CF
3:0
CD Bala Azul
Caravaca CF
7:0
Calasparra FC
Plus Ultra
0:1
Lorca Deportiva CF II
Moratalla CF
1:0
Yeclano Deportivo
Murcia Deportivo CF
3:2
Muleno CF
Verín CF
3:1
Negreira
Alondras CF
2:1
Villalonga FC
Montaneros CF
3:0
SD Órdenes
FC Coruxo
2:0
Narón Balompé Piñeiros
Rapido de Bouzas
2:1
Cerceda
Gran Peña FC
0:1
SD Compostela
Pontevedra CF II
2:1
CD Ourense
Portonovo SD
1:0
UD Somozas
Santa Comba CF
1:0
Céltiga FC
AD Adra
1:3
Comarca de Níjar
CD Santa Fé
0:1
UD Almeria B
CD Alhaurino
1:2
Atletico Malagueno
CF Union Estepona
4:0
UD Melilla B
Motril
3:1
CD Ciudad de Vícar
CD Ronda
1:2
CP Granada 74
Velez CF
5:2
Granada Atlético CF
Vera
3:2
CP Ejido II
CD Imperio de Albolote
0:2
CD Loja
Atlético Calatayud
3:1
UD San Lorenzo de Flumen
Vilajuïga
0:1
CE Lhospitalet
Talavera CF
1:2
Albacete II
CF Vilanova
0:1
Palamos
Almansa
0:0
Manchego Ciudad Real CF
Banyoles
2:0
CF Amposta
Illescas
0:0
CF Gimnástico Alcázar
Europa
2:1
CD Blanes
Marchamalo
3:1
Hellín Deportivo
CF Balaguer
0:1
UD Cassà
AE Prat
2:0
Pobla de Mafumet CF
La Roda CF
1:1
CD AZUQUECA
UD Cornella
1:1
CE Premià
UD Socuellamos CF
2:1
CP Villarrobledo
UE Rapitenca
2:2
Mataró
CD Piedrabuena
2:1
AD Torpedo 66
CD Toledo Sad
0:0
CD Unión Criptanense
AEC Manlleu
0:1
Espanyol Barcelona B
CF Reus Deportiu
3:1
FC Santboia
Villanueva CF
0:1
CD Teruel
Brea
1:4
CA Monzon
Cuarte
3:1
CD La Muela
SD Ejea
2:0
CD Giner Torrero
Andorra CF
4:2
Binéfar
Miajadas
0:2
CP Cacereno
CD Badajoz
1:1
AD Cerro Reyes Badajoz
Barbastro
2:2
Alcañiz CF
CF Villanovense
3:0
Sporting Villanueva
Imperio de Mérida CP
1:1
CD Valdelacalzada
CD Santa Marta
1:2
CD Don Benito
CP Olivenza
1:0
Díter Zafra
Valdivia
1:1
CP Sanvicenteño
Jerez
2:1
UD Badajoz
AD Sabinanigo
1:1
Utebo
Sarinena
3:2
CD Zuera
CD San Roque
1:1
AD Cartaya
Cadiz B
3:2
Chiclana CF
CD Pozoblanco
3:3
Los Palacios
Atlético Onubense
3:0
CA Antoniano
Los Barrios
4:2
Sevilla III
Astur CF
2:1
CD Tuilla
Nalón
4:3
Ribadesella CF
Real Aviles
2:0
Covadonga
Mosconia
2:0
Gijón Industrial
CD Lealtad
1:3
Condal Club
UP Langreo
0:0
Caudal Deportivo
Candás CF
2:2
Real Oviedo
Universidad Oviedo
2:2
Llanes
CD Torrevieja
1:0
Novelda
Burjassot CF
1:0
Villarreal C
Crevillente Deportivo
2:1
CD Castellón II
Club Deportivo Eldense
4:1
CD Utiel
Ribarroja CF
1:1
CF La Nucia
CD Idoya
2:1
River Ega
CD Tudelano
0:3
CD Izarra
CD Aluvión
1:2
CD Oberena
Pena Sport FC
3:1
Murchante
Atlètic de Ciutadella
0:0
UD Ibiza Eivissa II
CE Alaior
2:0
CD Montuïri
Ferriolense
6:0
CE Artà
CE Andratx
1:1
Sporting Mahones
Alcúdia
1:1
CE Mercadal
Cultural Cebrereña
2:2
UD Salamanca II
CD Becerril
1:1
Arandina CF
Jupiter Leones
0:4
CD Mirandes
UD SANTA MARTA
1:1
Gimnastica Segoviana
CD Aguilar
0:1
Real Avila CF
Zalla
0:2
SD Leioa
Club Portugalete
2:1
SD Gernika Club
San Ignacio
1:1
SD Eibar II
Berceo
0:0
Calasancio
Arnedo
3:1
CD Cenicero
AF Calahorra
0:2
River Ebro
Club Haro Deportivo
2:4
CD Calahorra
Alberite
1:1
Agoncillo
CD Mensajero
1:0
Atlético Granadilla
UD Tegueste
1:2
UD Realejos
CD Tenerife B
6:0
CD Teguise
UD Los Llanos de Aridane
0:1
Tenisca
CD Marino
1:1
CD Victoria de Tazacorte
AD Parla
4:1
Atlético Pinto
RSD Alcala
1:0
San Sebastian Reyes
Club Atlético de Madrid III
0:1
Fuenlabrada
Galáctico Pegaso
3:1
CD Colonia Ofigevi
Rayo Vallecano B
3:1
Vallecas CF
Las Rozas
5:5
Puerta Bonita
Santa Ana
3:1
Pozuelo Alarcón
CF Getafe B
2:4
Alcobendas Sport
Atlético Deva
0:0
Castro
Collado Villalba
0:2
CD Móstoles
Atlético Albericia
1:4
Ribamontán al Mar
Siete Villas
1:0
Cultural Guarnizo
Tropezon
1:0
SD Reocín
Barreda
1:0
Santoña CF
Cayón
0:4
RS Gimnastica de Torrelavega
Bezana
3:3
CD Laredo
Rayo Cantabria
0:2
SD Noja
BG Pathum United
2:1
Samut Prakan City
Super Power Samut Prakan FC
2:1
Port
TTM
0:1
Samut Songkhram
TOT SC
1:1
Bangkok United
Eendracht Zele
3:1
KFC Schoten SK
Verbroedering Meldert
3:0
Tubantia Borgerhout VK
VC Groot Dilbeek
1:0
Eendracht Buggenhout
KSC Grimbergen
2:2
Kfco Beerschot Wilrijk
Ternat
2:4
Opwijk
Berchem Sport
0:3
FC Duffel
KSV Bornem
2:1
K Londerzeel SK
Spouwen-Mopertingen
3:1
Olympia SC Wijgmaal
Witgoor Sport
1:3
ASV Geel
KSK Heist
3:0
Heusden-Zolder
RFC Huy
3:3
Sprimont-Comblain
Royal Wallonia Walhain CG
4:0
Hannut
Spa
1:0
Royale Entente Bertrigeoise
Vaux-Noville
2:1
Racing Jet Wavre
Sparta Petegem
0:3
KVV Coxyde
K Olsa Brakel
2:0
Jeunesse Tamines
Vk Ieper
3:2
Royal Ch. Fleurus
Lauwe
1:3
Belœil
KFC Izegem
1:0
Torhout 1992 Km
NK Dakovo
1:0
Radnik Križevci
NK Olimpija Osijek
2:1
Bjelovar
Slavija Pleternica
4:1
FK Mladost Prelog
Koprivnica
1:0
Višnjevac
NK Mladost Cernik
6:2
NK Croatia Dakovo
Virovitica
0:1
NK Grafičar Osijek
NAŠK Našice
0:1
NK Vukovar 91
Nedelišće
3:3
Graničar Županja
SD Polet Buševec
1:2
HAŠK
NK Rudes
3:1
NK Novalja
NK Orijent Rijeka
4:0
Rudar Labin
NK Samobor
1:1
NK Vrapce
NK Konavljanin Čilipi
1:0
NK Dugopolje
FK Shabla
3:5
FK Veliki Preslav
Himik Devnya
0:3
Benkovski Byala
FK Aksakovo
4:1
FK Endzhe Carev Brod
Sportist G.Toshevo
2:1
FK Rapid Shumen
Dorostol
1:0
FK Dve Mogili
FK Chernomorets 2003 Byala
2:3
FK Orlovets Pobeda
Dobrudzha
0:2
FK Skrita Sila Madrevo
FK Chernolomets 04 Popovo
0:3
Ludogorets
FK Ariston Ruse
3:1
Septemvri Tervel
Kairouan
0:0
Béni-Khalled
Djerba
4:0
Menzel Bourguiba
Stade Gabesien
3:2
ES Zarzis
Zarzouna
4:0
Korba
Olympique du Kef
3:2
Ben Guerdane
Ariana
0:1
M'saken
EM Mahdia
0:0
Gabès
Puerto Rico Islanders
2:1
Vancouver Whitecaps
North Carolina FC
1:0
Rochester Rhinos
Charleston Battery
0:0
Montreal Impact
Fort Lauderdale Strikers
3:1
Cleveland City Stars
Orlando City SC
1:1
Minnesota Thunder