Fixtures - June 05, 2009
LKS Kmita Zabierzów
0:3
Tur Turek
GKS Jastrzebie Zdroj
0:1
Katowice
Podbeskidzie
0:0
Znicz
ZKS Stal Stalowa Wola
0:0
Wisla Plock
Widzew
3:0
Odra Opole
Gornik Leczna
2:0
Warta
Gorzów Wielkopolski
6:1
Motor
MKS Dolcan Zabki
0:1
Korona
MKS Flota Swinoujscie
2:3
Zaglebie
KF Fjardabyggd
4:3
IR Reykjavik
Thor Akureyri
2:3
HK Kopavogs
Afturelding
0:0
Ka Akureyri
UMF Selfoss
3:0
Vikingur Olafsvik
Haukar Hafnarfjordur
3:2
IA Akranes
Leiknir Reykjavik
1:5
Vikingur Reykjavik
Bi/Bolungarvik
5:1
ÍH / Hamrarnir / Vinir
Vídir
1:2
UMF Hvöt Blönduósi
Hamar
0:0
Hottur Egilsstadir
UMF Tindastoll
0:3
UMF Njardvik
Grotta
4:2
Reynir Sandgerdi
Magni
3:2
KF Fjallabyggd
Feldkirchen
1:4
FC Wels
SV Allerheiligen
1:1
SC Weiz
SV Spittal/Drau
0:1
WAC St. Andra
Sturm Graz II
0:2
Blau-Weiss Linz
Union St Florian
1:2
ASK Voitsberg
SAK Celovec/Klagenfurt
1:1
St. Veit / Glan
Grazer AK
2:0
Hartberg
Kärnten
0:3
SV Bad Aussee
SC Neusiedl
0:0
First Vienna
Wiener SK
1:1
Horn
SV Stegersbach
6:2
SC Ostbahn XI
SC Zwettl
1:5
Amstetten
Young Style SC Wienerberg
0:5
SV Wurmla
Admira Wacker II
1:0
SC Parndorf
Waidhofen/Ybbs
1:1
FAC
Rapid Vienna II
2:0
Mattersburg II
Oks Stomil Olsztyn
4:0
TS Sokol Aleksandrow Lodzki
Piotrków Trybunalski
3:5
MKS Sandecja Nowy Sacz
Ruch Wysokie Mazowieckie
1:1
KS Przebój Wolbrom
Brzesko
0:0
Pelikan Łowicz
KS Górnik Wieliczka
0:1
Wigry Suwalki
MKS Stal Poniatowa
1:3
KS Kolejarz Stróże
KS Nida Pińczów
6:0
Łomża
Start Otwock
1:0
KSZO SSA Ostrowiec Sw.
KS Jeziorak Iława
3:1
Hetman Zamosc
Miedz
2:1
Chemik Police
MKS Polonia Słubice
1:4
Nielba Wągrowiec
Elana Torun
1:0
MKP Kotwica Kolobrzeg
Rakow
3:1
KS Gawin Królewska Wola
Jarota Jarocin
3:1
Zielona Góra
Pogon
1:1
Unia Janikowo
Tychy
0:1
Zaglebie Sosnowiec
Zawisza Bydgoszcz
5:2
MG LKS Victoria Koronowo
MKS Czarni Żagań
2:3
MKS Kluczbork
Chrobry
4:0
KS Wulkan Wroclaw
MKS Tęcza Krosno Odrzańskie
1:1
Zaglebie II Lubin
MKS Pogoń Oleśnica
1:0
MKS Łucznik Strzelce Krajeńskie
KP Unia Kunice Zary
1:4
MKS Ilanka Rzepin
Polkowice
2:1
MKS Pogoń Świebodzin
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
3:0
UKP Zielona Góra II
KS Orzeł Ząbkowice Śląskie
4:1
KP Polonia Sparta Świdnica
MKP Arka Nowa Sól
3:0
MKS Oława
Kildare County
2:3
Longford Town FC
Athlone Town AFC
0:2
Limerick FC
Finn Harps FC
2:0
Mervue United FC
Monaghan United FC
2:3
University College Dublin
Shelbourne FC
1:0
Waterford United FC
Wexford
0:1
Sporting Fingal FC
FC Jazz
2:1
P-Iirot
FC Espoo
0:2
KaaPo Kaarina
FC Sinimustat Turku
0:3
EIF
OPS
4:1
Santa Claus
ÅIFK
2:1
PJK Pirkkala
FC Mäder
0:0
FC Rätia Bludenz
FC Wacker Innsbruck II
3:2
SV Matrei und Umgebung
FC Stadlau
3:0
Donaufeld
Deutschlandsberger SC
3:2
SC Kalsdorf
FC Großklein
0:1
ATV Irdning
Kapfenberger SV II
0:3
SC Furstenfeld
SC Gleisdorf 1919
2:1
Gleinstätten
FC Gratkorn II
1:1
SVL Flavia Solva
ASK Köflach
4:1
Wildon
Bruck an der Mur
4:0
TSV Hartberg II
Grazer AK II
2:1
Fehring 1947
SK Treibach
3:1
FC Lendorf
Villacher SV
1:0
VST Voelkermarkt
Union Weißkirchen
3:3
Grün Weiß Micheldorf
ASK Baumgarten
1:1
SC Oberpullendorf
SV Gussing
3:3
Klingenbach
SCU Ardagger
2:0
Ortmann
Asc Sapient Gotzendorf
3:1
SC Herzogenburg
Sollenau
3:1
SV Gaflenz
SV Stockerau
3:2
Mistelbach
SK Jenbach
2:1
SC Kirchberg
FC Juniors OO
4:0
SV Grieskirchen
Gerasdorf Stammersdorf
2:4
DSV Fortuna 05
Kohfidisch
3:1
SV Forchtenstein
Wefaq
1:0
Al-Akhdar
Al-Wehda
0:1
Al Hilal
Al-Ahli Benghzi
4:0
Al Amen Al Aam
Aschat SC
1:9
Al Ahli Tripoli
Al Jazeera
1:0
Asswehly SC
Luceafărul M. Eminescu
0:3
Panciu
FC Ceahlăul Piatra Neamţ II
1:3
Paşcani
Roman
5:0
Ozana Târgu Neamţ
CSM Rarăul Câmpulung Moldovenesc
0:14
Râmnicu Sărat
Acs Foresta Suceava
2:1
CS Willy Bacău
Focşani
1:1
Voluntari
FC Municipal Bacău II
0:3
FC Politehnica Iaşi II
Aerostar Bacau
3:0
AS FC Barlad
Oţelul II
7:1
FC Pambac Bacău
CS Eforie
0:0
AFC Dunarea 2005 Calarasi
CS Ovidiu
0:0
Unirea Slobozia
Acs Dacia Unirea Braila
2:1
Medgidia
Callatis Mangalia
1:2
CS Portul Constanta
AFC Sageata Navodari
5:0
Rocar Bucureşti
CS Inter Gaz Bucureşti
0:3
Politehnica Galaţi
Rapid II
2:1
AS Viitorul Însurăţei
CS Chimia Brazi
0:1
CS Urban Titu
CS Victoria Bod
1:4
CS Tricolorul Breaza
CS Petrolul Videle
1:0
Berceni
CS Conpet Ploieşti
2:0
Unirea Tărlungeni
CS FC Royal Braşov
1:1
AFC Filipeştii de Pădure
CS Inter Clinceni
0:3
Victoria Brăneşti
SC FC Progresul Bucureşti II
0:3
Săcele
CS Petrolistul Kaproni Boldeşti
2:2
Asc Daco-Getica Bucuresti
Minerul Jilţ Mătăsari
0:2
CS Progresul Corabia
CS Turnu Severin
1:1
Caracal
CS Armata Craiova
1:1
CS Muscelul Cimpulung
Oltchim Râmnicu Vâlcea
4:1
CS Minerul Motru
AS Viitorul Pucioasa
1:0
Argeş Piteşti II
CS Victoria 2008 Adunații-Copăceni
3:0
FC Balş 2007
CS Prometeu Craiova
2:1
ACS Energia Rovinari
Olt Slatina
4:0
FC Petrom Chimia Craiova
CF Gloria Progresul Bistriţa
3:1
FC CFR 1907 Cluj II
FC Silvania Şimleu Silvaniei
11:2
CS Marmaţia '96 Sighet
CSM Sebeş
1:2
AS CS Ena Inter Fagaras
CS Sanatate Cluj
1:0
Unirea Ungheni
CF Liberty Oradea II
3:0
Cisnădie
CS FC Zalău
2:2
CF Bihorul Beiuş
Avântul Reghin
3:0
CS FC Bihor Oradea II
FC Baia Mare
0:3
SC Gaz Metan Târgu Mureş
CS FC Seso Iara
3:4
Unirea Dej
CS Unirea Sânnicolau Mare
4:2
CS Progresul Gătaia
National Sebis
3:1
CS Vulcan (Hunedoara)
AS Alto Gradimento Albina
1:0
CS Gloria CTP Arad
CS CFR Simeria
3:1
ACS Fortuna Covaci
FC Viitorul Sânandrei
2:2
CS Building Vanju Mare
CS Politehnica Timişoara
0:0
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic
Ineu
1:0
CS Calor Timişoara
FC 08 Villingen
3:2
FV Illertissen
VfL 07 Bremen
4:0
TSV Wulsdorf
Vatan Sport
0:6
Brinkumer SV
TSV Blau-Weiß Melchiorshausen
1:1
SAV
OSC Bremerhaven
1:2
Blumenthaler SV
Vahr-Blockdiek
0:2
Habenhauser FV
SV Türkspor Bremen
2:4
TSV Osterholz-Tenever
TuS Schwachhausen
1:2
FC Bremerhaven
Werder Bremen III
1:3
Bremer SV
FC Nottingen
4:2
Stuttgarter Kickers II
Saint Patrick's Athletic FC
3:1
Bohemians Dublin FC
Galway United
1:1
Drogheda United FC
Dundalk
3:0
Bray Wanderers AFC
Cork City
0:0
Shamrock Rovers
Sligo Rovers FC
0:1
Derry City FC
SKA Rostov
2:2
FK Astrakhan
Dinamo Stavropol
0:1
Avtodor
Krasnodar 2000
1:0
FK Angusht Nazran
Torpedo Armavir
1:1
Energiya Volzhskiy
Gazprom Transgaz
0:2
FK Rotor Volgograd
FC Nosta Novotroitsk
2:0
Luch Vladivostok
FC Anzhi Makhachkala
1:0
MVD Rossii-Krylatskoye
FC Volgar Astrakhan
2:0
FC Chita
FC Shinnik Yaroslavl
1:0
FC Metallurg Lipetsk
Vityaz Podolsk
1:1
SKA Khabarovsk
Krasnodar
2:3
FC Sibir Novosibirsk
FC Chernomorets Novorossiysk
1:1
FC Ural Yekaterinburg
FC Baltika Kaliningrad
2:2
FC Salyut Belgorod
FK Chumerna Elena
0:2
FK Bali 2000 Debelec
FK Botev Dimovo
4:1
FK Sitomir Nikopol
Akademik Svishtov
3:2
FK Marija Luiza
Tryavna
1:0
Lokomotiv Dryanovo
Pavlikeni
1:0
OFK Levski
Yantra 2019
2:1
OFC Botev Vratsa
FK Storgozija Pleven
3:2
FK Gigant Belene
Gorna Oryahovitsa
1:0
Bdin
FK Strandzha-Metalurg Sredec
0:3
Levski Karlovo
FK Arda Kurdzhali
4:0
FK Metalik Sopot
FK Chernomorec Nesebar
3:0
Gigant Saedinenie
FK Strambolovo 2007
3:0
FK Hebros 1921 Harmanli
Sozopol
4:0
FK Kosmos Burgas
Tundzha Yambol
0:1
FK Gorubso Rudozem
Botev Galabovo
0:0
Pomorie
FK Brestnik 1948 Plovdiv
3:0
FK Asenovets 2005 Asenovgrad
FK Tundzha 2006 Yagoda
5:2
Haskovo