Fixtures - September 20, 2009
FC Vorskla Poltava
0:0
FC Kryvbas Kriviy Rih
Arsenal Kyiv
2:4
Donetsk
Metalurh Donetsk
0:0
Tavriya Simferopol
Metalist Kharkiv
1:2
Dynamo Kyiv
Athletic Bilbao
3:2
Villarreal
Real Zaragoza
1:2
Real Valladolid
Almería
1:0
Getafe
Real Madrid
5:0
Xerez
Valencia
2:2
Sporting Gijón
Bari 1908
4:1
Atalanta
Cagliari
1:2
Inter
Catania
1:1
Lazio
AC Chievo Verona
3:1
Genoa
Milan
1:0
Bologna
Parma
1:0
Palermo
Sampdoria
4:1
Siena
Roma
3:1
Fiorentina
Academica Coimbra
1:1
Belenenses
Naval 1º de Maio
0:1
Vitória Setúbal
Nacional
2:1
CS Maritimo Madeira
União de Leiria
1:2
Benfica
FC FCSB
1:0
CS Pandurii Targu Jiu
CFR Cluj
2:1
AS Municipal SR Brasov
Dinamo Bucharest
2:1
Unirea Urziceni
Vaslui
0:1
Politehnica Timișoara
Levadiakos
2:2
Ergotelis
PAS Giannina
1:1
AEK
Xanthi
1:0
Panthrakikos
Panathinaikos
2:1
Aris Thessaloniki FC
PAOK
1:2
Olympiakos
Houston Dynamo
3:2
Real Salt Lake
Sporting Kansas City
3:2
FC Dallas
LA Galaxy
2:0
Toronto
Chicago Fire
2:2
Columbus Crew
Nautico PE
0:0
Atletico Mineiro MG
Vitoria BA
2:0
Internacional RS
Atletico Paranaense
1:0
Sport Recife PE
Avai SC
4:0
Gremio Barueri SP
Gremio FB Porto Alegrense
5:1
Fluminense RJ
EC Santo Andre
1:1
Sao Paulo SP
Cruz Azul
4:2
San Luis
Pachuca
1:3
Monterrey
Tigres UANL
0:0
Indios
Guadalajara
1:0
Chiapas
Atlante FC
0:1
Santos Laguna
Toluca
2:0
Atlas
Puebla FC
1:1
Pumas UNAM
Queretaro FC
0:0
América
Bohemians Prague
1:0
1 FK Pribram
SK Dynamo Ceske Budejovice
0:0
1 FC Slovacko
FK Teplice
1:0
Bohemians Prague 1905
SK Sigma Olomouc
1:2
SK Kladno
IF Brommapojkarna
1:4
Djurgardens IF
Kalmar FF
1:3
Örebro
Trelleborg FF
2:2
BK Hacken
IFK Goteborg
2:0
Hammarby IF
Lillestrom SK
2:2
Bodo/Glimt
Tromsø
1:0
Molde
Rosenborg
4:0
Sandefjord Fotball
Stromsgodset IF
4:1
Fredrikstad FK
Valerenga IF
4:1
Lyn FK
Argentinos Juniors
2:1
Atletico Tucuman
Independiente
2:2
Velez Sarsfield
Lanus
0:2
Newell's Old Boys
San Lorenzo
0:0
Racing Avellaneda
Chengdu Tiancheng
1:1
Dalian Shide
Nei Mongul Zhongyou F.C.
4:1
Zhejiang Greentown
Shanghai Shenhua
4:0
Tianjin Jinmen Tiger
Changchun Yatai
1:1
Qingdao Hainiu
Shandong Taishan
1:1
Guangzhou
Hércules
1:0
Cadiz
Real Sociedad
2:2
Girona
UD Salamanca
0:1
Las Palmas
Recreativo Huelva
2:1
CF Villarreal B
Albacete Balompie
1:3
Betis
UD Oliveirense
2:1
SC Freamunde
AD Carregado
1:2
CD Santa Clara
CD Fatima
1:2
Beira-Mar
CD das Aves
3:2
Penafiel
FC Irtysh Pavlodar
1:0
FC Kaisar Kyzylorda
Kyzyl-Zhar
0:7
Tobol Kostanay
FC Okzhetpes
0:5
Shakhter Karagandy
FK Atyrau
1:2
Astana
FC Taraz
5:0
FC Kazakhmys
FC Academia Chisinau
1:1
FC Politehnica
FC Dacia Chisinau
1:2
FC Iskra Stali Ribnita
Milsami
1:0
FC Sfintul Gheorghe
Zimbru
0:1
CSCA Rapid Chisinau
FC Tiraspol
0:1
FC Zaria Balti
Bastendorf
2:2
Atert Bissen
Lorentzweiler
1:5
Daring Echternach
FC Mamer 32
2:4
Wincrange
Sporting Mertzig
2:0
Green Boys
Blue Boys Muhlenbach
2:3
Alliance Aischdall
Alisontia Steinsel
1:2
Marisca Mersch
Norden
2:4
Kehlen
CeBra 01
3:0
Tricolore Gasperich
Munsbach
3:0
Sporting Bertrange
Bettembourg
0:2
FC Una Strassen
Ehlerange
0:0
Clemency
Flaxweiler-Beyren
4:3
FC Rodange 91
Sanem
0:2
US Mondorf-Les-Bains
Union Mertert
1:2
Sandweiler
Skive IK
1:1
FC Roskilde
Vejle BK
2:2
Lyngby
FC Vestsjaelland
5:0
Thisted
Hvidovre IF
2:4
AB Gladsaxe
Kolding FC
0:3
Naestved BK
AC Horsens
8:1
BK Frem
Sloga Trn
1:0
FK Romanija Pale
Ljubić Prnjavor
1:2
FK Famos Vojkovići
FK Kozara Gradiska
6:0
Mladost Gacko
FK Drina Zvornik
2:0
FK BSK Banja Luka
Sloga Doboj
2:0
Proleter Teslić
FK Drina HE Višegrad
1:0
FK Radnik Bijeljina
Sloboda Novi Grad
1:1
Sutjeska Foča
AEZ
2:2
EN Thoi Lakatamias FC
AS Spartakos Kitiou
1:1
Kissos Kissonergas
Elpida Xylofagou
0:0
Iraklis Yerolakkou
Ethnikos Ashias FC
2:0
Ahironas
NK Kovinar Štore
0:0
Šmartno
NK Tromejnik Kuzma
0:3
Odranci
NK Brda
6:1
NK Zagorje
NK Radomlje
4:2
Jadran Dekani
Opava II
0:2
FK San Jv Sumperk
FC Velke Mezirici
1:0
Slovácko II
Meteor Prague
0:1
SK Strakonice
Dukla Praha II
1:6
SK Senco Doubravka
Hradec Králové II
2:1
SK Horni Mecholupy
Lázne Velké Losiny
0:1
Slavia Orlová-Lutyně
MFK Havirov
1:2
Brumov
SK Kravaře
0:2
Zlín II
Tj Valasske Mezirici
0:1
Jakubcovice
Sokol Konice
0:3
Napajedla
FK Pelhimov
2:4
FC Slovan Rosice
FK Taborsko
1:0
FK Horovicko
SK Sokol Brozany
3:0
Spartak Chodov
SK Rakovnik
2:3
FC Chomutov
Rezuz Decín
1:1
FK Baník Sokolov II
Pencin Turnov
2:0
Tj Sokol Zivanice
Tj Dvur Kralove Nad Labem
3:0
Novy Bydzov
Drogheda United FC II
10:0
Galway United FC II
Dundalk FC II
2:1
Sligo Rovers FC II
SD Galway FC
2:0
Tullamore Town
FC Carlow
1:2
Bray Wanderers AFC II
Sporting Fingal FC II
2:0
St Patrick's Athletic FC II
Tralee Dynamos FC
3:1
Cobh Ramblers
FC Pakruojis
1:3
FK Siauliai
FK Suduva Marijampole
0:0
FK Tauras
FK Vetra
2:0
FK Banga Gargzdai
FK Ekranas
3:0
FK Atletas Kaunas
Përmeti
1:0
KF Himara
KS Albpetrol Patos
1:0
KS Domosdova Prrenjas
FK Tomori
3:1
Tepelena
KS Pojani Korçë
5:0
Këlcyra
KF Vlora
4:1
Maliqi
Delvina
4:1
KS Poliçani
Adriatiku Mamurrasi
1:0
Terbuni Puke
KS Naftetari
0:2
Luzi 2008
KS Veleciku Koplik
3:0
Egnatia Rrogozhine
KS Olimpiku Tiranë
2:1
KS Kukesi
KF Erzeni
1:2
Sukthi
KS Fieri
0:0
Korabi Peshkopi
9 de Julio
1:0
Guillermo Brown
Sportivo Belgrano
2:1
Rivadavia Lincoln
Gimnasia y Esgrima Concepcion
2:0
Huracán Tres Arroyos
Cipolletti
3:2
Ben Hur
Talleres
3:0
Desamparados San Juan
Throttur Reykjavik
2:2
Keflavik IF
UMF Grindavik
1:3
Fram Reykjavik
Fjolnir Reykjavik
0:2
Breidablik Kopavogur
KR Reykjavik
7:3
Stjarnan Gardabae
FH Hafnarfjordur
2:0
Valur Reykjavik
Operario
1:0
Tondela
Praiense
1:0
Electrico FC
Santana
0:1
Atletico CP
GD Lagoa
1:3
Pontassolense
Moreirense
1:0
SC Espinho
Maritimo Madeira B
0:1
Clube Oriental de Lisboa
CD Mafra
1:0
Sertanense FC
Arouca
1:0
Vitória do Pico
FC Pampilhosa
1:1
UD da Serra
Academico de Viseu
2:3
GD Tourizense
AC Marinhense
2:0
Oliveira Bairro
Mineiro Aljustrelense
0:0
GD Igreja Nova
CD Pinhalnovense
1:1
AD Camacha
Reguengos Monsaraz
2:1
Odivelas FC
Louletano
1:0
Estrela Amadora
GD Ribeirao
3:2
SC Vianense
Vieira SC
1:0
Gondomar SC
FC Tirsense
4:2
AD Lousada
FC Vizela
1:1
Boavista
Merelinense FC
0:0
Aliados FC Lordelo
Lusitania FC
0:0
Uniao SC Paredes
Real Sporte
1:2
União Madeira
Atletico Huila
2:1
Deportes Pereira
Santa Fe
2:2
Junior
Once Caldas
1:2
Atletico Nacional Medellin
Independiente Medellin
1:0
La Equidad
Boyaca Chico FC
3:1
Deportes Quindio
Real Cartagena
2:3
Deportes Tolima
Deportivo Pasto
1:0
Cucuta Deportivo
Academia
4:0
Alianza Petrolera
Atlético La Sabana
4:1
Club Cortulua
Fortaleza FC
1:0
Tigres FC
U. M. Santa Marta
0:0
U. d. Popayan
San Luis de Quillota
3:1
San Marcos de Arica
Deportes Concepcion
1:0
Puerto Montt
Deportes Copiapo
4:1
Union La Calera
Provincial Osorno
1:1
Santiago Wanderers
Antofagasta
1:0
Union San Felipe
Melipilla
5:0
Coquimbo Unido
Vysehrad
4:1
Mladá Boleslav II
SK Sigma Olomouc B
0:1
FK Mutenice
Baník Ostrava II
0:1
FC Tvd Slavicin
1 SC Znojmo FK
0:0
SK Hanacka Slavia Kromeriz
Bystrc Kníničky
0:0
1 HFK Olomouc
FK Kraluv Dvur
1:1
Ceska Lipa
FK Varnsdorf
3:1
České Budějovice II
FK Viktoria Žižkov II
1:1
Viktoria Plzeň II
Séwé Sport
0:3
ASEC Mimosas
ASC Ouragahio
0:1
Stade d'Abidjan
Bassam
2:2
Stella Club d'Adjamé
Africa Sports
5:1
AS Denguélé d'Odienné
Avarta
0:1
Allerød
Brøndby IF II
2:2
FC Kobenhavn
Nykoebing FC
0:2
BK Søllerød-Vedbæk
Vendsyssel FF
4:0
Naesby BK
FC Svendborg
6:2
Aarhus Fremad
Holstebro
0:2
Jammerbugt FC
Herfølge BK II
0:1
Boldklubben 1921 Nykøbing
FC Helsingoer
4:0
Boldklubben 1903
Nexø Boldklub Bornholm
1:2
Frederiksberg Boldklub
Akademi Helsingborgs IF
7:0
Asmundtorps IF
Panellinios IF
1:2
Nykoping BIS
Eskilstuna City
6:2
Älvsjö AIK FF
Friska Viljor FC
1:1
Umedalens IF
Alviks IK
3:1
Anundsjö IF
Falu FK
1:2
Gamla Upsala SK
Bodens BK
3:0
Mariehem SK
Myresjö / Vetlanda FK
4:0
Annelunds IF
Skiljebo SK
3:2
Dalkurd FF
FC Gute
0:1
Värmbols
IS Halmia
0:0
Utsiktens BK
FC Etzella Ettelbruck
2:4
Union Titus Petange
FC Progres Niederkorn
1:4
Swift Hesperange
F91 Dudelange
3:1
Differdange FC 03
FC Rm Hamm Benfica
0:1
Jeunesse Esch
CS Fola Esch
4:2
US Rumelange
FC Mondercange
1:2
Racing FC Union Luxembourg
CS Grevenmacher
5:2
Un Kaerjeng 97
Sol de América
2:1
12 de Octubre de Itaugua
CS 2 de Mayo
0:1
Olimpia
Tacuary
1:1
Sportivo Luqueño
Nacional Asunción
2:0
Libertad
OFK Bar
1:1
Crvena Stijena
Zabjelo
2:1
FK Jezero Plav
OFK Titograd
2:2
FK Bratstvo Cijevna
Otrant-Olympic
1:1
FK Bokelj Kotor
FK Gusinje
1:4
FK Jedinstvo Bijelo Polje
Ibar
0:0
FK Celik Niksic
SC Enschede
0:1
Rheden
SV Vaassen
0:5
vv Rigtersbleek
SC NEC
3:0
Koninklijke UD
DHC Delft
4:0
RKAVV
HVV Den Haag
1:1
VUC
TOGB
0:1
Quick
Leonidas
3:1
Neptunus-Schiebroek
Vpv Purmersteijn
3:3
SV NVC
Recht Op Doel Af '46 Zondag
4:3
AFC '34
De Kennemers
2:0
Blauw Wit Amsterdam FC
DWV
1:7
JOS Watergraafsmeer
WSC
0:4
De Valk
GVV Unitas
2:0
LONGA
GVAV-Rapiditas
2:2
Stevo
Tubantia
2:1
SC Erica
FVC
3:1
Appingedam
Titan
3:4
SVBO
Voorwaarts T
2:1
De Bataven
Voetbalvereniging Germania
2:1
WSV
JHR
1:2
Nieuwenhoorn
Alphense Boys
0:2
SJC Noordwijk
Kooger Football Club
0:3
VV de Zouaven
USV Hercules
1:1
VV De Meern
Geldrop
5:2
RKSV Nuenen
Dongen
4:1
Unitas 30
Best Vooruit
1:2
Vlissingen
RCS
4:2
IFC
SV Someren
3:3
Sparta '25
SV Deurne
0:1
FC Vinkenslag
Laura-Hopel Combinatie
1:5
Groene Ster
EHC
2:0
TOP Oss Amateurs
GSV '28
0:3
RKSV Bekkerveld
CVV Germanicus
0:1
MSC
Hoogeveen
0:1
Gronitas
CD FAS
0:1
CD Aguila
Alianza FC (Slv)
0:0
AD Isidro Metapan
Municipal Limeno
0:0
Vista Hermosa
Atlético Marte
1:2
CD Luis Angel Firpo
Lasnamae FC Ajax
4:0
Parnu Linnameeskond
Valga FC Warrior
2:1
Tallinna FC Flora
Kohtla-Jarve JK Jarve
3:1
Tallinna JK Legion
Rakvere JK Tarvas
0:2
Viljandi JK Tulevik II
FCI Levadia Tallinn
4:0
Kivioli FC Irbis
Royal Leopards
0:2
Umbelebele Jomo Cosmos
Malanti Chiefs
3:0
Manzini Wanderers
Mhlambanyatsi Rovers FC
1:2
Eleven Men in Flight FC
Highlanders
1:2
Young Buffaloes
Arameiska-Syrianska
0:3
Vasteraas SK
Valsta Syrianska
4:3
Skelleftea FF
Enkoping SK
2:1
Gröndals IK
IK Sleipner
6:0
IK Oddevold
Syrianska IF Kerburan
1:2
Ostersunds FK
Lov-Ham
2:2
Ham-Kam
Nybergsund IL-Trysil
4:2
Notodden FK
Moss FK
2:1
Tromsdalen
Stavanger IF
0:2
Sarpsborg
Alta IF
1:1
Skeid Fotball
Sogndal IL
0:0
Mjondalen
Honefoss BK
1:1
Bryne FK
Anagennisi Karditsas 1904
0:0
Rhodos FC
Diagoras FC
2:2
Doxa Dramas
Ethnikos Asteras FC
1:0
Kalamata FC
GS Ilioupoli
1:1
Pierikos FC
Kerkyra
1:0
Ionikos
OFI Crete FC
1:0
Agrotikos Asteras FC
Anagennisi Giannitsa FC
2:0
Ethnikos Filippiadas FC
Eordaikos 2007
1:0
Niki Volos
FC Kastoria
0:0
Doxa Kranoulas
Kozani FC
2:1
Visaltiakos
Anagennisi Serron
0:1
Makedonikos FC
Pao Neon Epivaton
0:0
Anagennisi Epanomis FC
Pyrsos Grevena
1:0
Thermaikos Thermis
Trikala
1:0
Veria
APS Zakynthos
1:0
Panegialios FC
Saronikos Eginas
0:1
Aias Salamina
Enosi Panaspropyrgiakou Doxas
1:0
AO Agia Paraskevi
Chaidari AO
1:2
Kallithea
Keravnos Kerateas
3:1
Vizas Megaron
Panargiakos
0:0
FC Korinthos
Platanias
1:1
Panathlitikos Omililos Atsaleniou
Pao Rouf
3:3
Panachaiki 2005
Académica do Lobito
1:0
Desportivo Huíla
Kabuscorp SCP
2:0
Académica Petróleo Kwanda Soyo
Recreativo da Caála
3:1
Petro Luanda
Marquense
1:0
Xinabajul
Jalapa
1:0
Comunicaciones
Juventud Retalteca
4:0
Zacapa
Municipal
1:0
Suchitepéquez
Heredia
2:0
Xelajú
Halcones
1:1
Universidad San Carlos
Kwai Tsing District FA
5:2
Pontic Football Team
Double Flower
8:0
Sai Kung Friends FC
Hong Kong Rangers
2:5
HKFC
Wing Yee
2:2
Fukien AC
USV Elinkwijk
1:2
VV Sint Bavo
RKVV Westlandia
2:2
Argon Mijdrecht
HBS
2:0
Ado '20
Almere City II
2:3
FC Hilversum
TONEGIDO
1:1
Chabab
SC Joure
1:2
FC Lienden
WVV Alcides
3:1
Babberich
ROHDA Raalte
2:2
VV Nieuw Buinen
Wke
1:1
Quick '20
Amsterdamsche FC
2:0
Haaglandia
VV Una
0:0
OJC Rosmalen
Venray
0:0
DESK
SV Meerssen
1:2
EVV Echt
VV Papendrecht
2:3
VV Gemert
VV Baronie Breda
1:0
UDI '19
Schijndel
2:0
Oss 20
Dijkse Boys
1:1
JVC Cuijk
HSC 21
1:2
SWZ Boso Sneek
Be Quick 1887
2:1
Achilles '29
Lusitania Dos Acores
3:0
Rabo de Peixe
Porto Moniz
3:0
Porto Cruz
CD Portosantense
3:3
Caniçal
CF União da Madeira II
1:2
Csd Camara de Lobos
1º Maio Funchal
1:1
Machico
Andorinha
0:0
CD Ribeira Brava
Cruzado Canicense
3:2
Calheta
Santiago
2:1
SC Angrense
Flamengos
2:1
Boavista São Mateus
Micaelense
1:1
Capelense SC
Madalena
5:2
Barreiro
Fornos de Algodres
1:0
Mangualde
SL Nelas
2:2
Clube Desportivo de Alcains
UD Gandara
2:1
Anadia FC
Castelo Branco
1:1
AD Penamacorense
Pombal
3:2
Tocha
Sourense
1:0
GR Vigor Mocidade
Caldas SC
3:3
1 Dezembro
CD Olivais e Moscavide
2:2
Gavionenses
Casa Pia Atletico
2:0
SCU Torreense
AD Portomosense
3:4
Gd Peniche
Alcochetense
1:2
Atlético Tojal
Sintrense
2:4
AD Oeiras
Pescadores Costa Caparica
3:2
União Montemor
Juventude Evora
4:1
Moura
Quarteirense
3:1
Esperanca de Lagos
GD Beira Mar Algarve
2:1
CD Cova Piedade
Fabril Barreiro
1:1
Sporting Farense
Castrense
1:1
Lusitano Evora
Santa Maria FC
0:1
Amares
Fão
0:2
SC Maria Fonte
GD Braganca
2:1
Macedo Cavaleiros
SC Valenciano
2:1
CDC Montalegre
Morais FC
1:2
SC Mirandela
GD Torre de Moncorvo
0:0
Amarante FC
Serzedelo
3:1
Rebordosa
Pedrouços
1:3
Gd Joane
Famalicao
0:1
Leca FC
AD Fafe
1:0
AD Oliveirense
Vila Meã
5:2
Infesta
Penalva Do Castelo
2:3
GD Milheiroense
Sao Joao Ver
3:0
SPG Meda
SC Coimbroes
2:0
Ol Douro
Fiaes SC
3:2
CD Cinfaes
AD Sanjoanense
2:1
Candal
FC Cesarense
0:1
Avanca
MKS Ilanka Rzepin
1:0
KS Promień Żary
MZKS Unia Nowa Sarzyna
2:0
Avia Świdnik
MLKS Czarni Olecko
2:1
MKS Mrągowia Mrągowo
CWKS Vęgoria Węgorzewo
1:1
KKS Orzeł Kolno
MKS Czarni Połaniec
3:1
MKS Orlicz Suchedniów
Puszcza
2:1
KKS Juventa Starachowice
Naprzód Jędrzejów
1:2
MKS Wierna Małogoszcz
LZS Lubrzanka Kajetanów
1:3
ZKS Unia Tarnów
Radomiak
4:1
KS Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
GLKS Spartakus Szarowola
0:0
ZKS Izolator Boguchwała
Stal Kraśnik
1:2
GKS Górnik Łęczna II
LKS Kmita Zabierzów
2:2
KS Nida Pińczów
Chrobry
3:0
MKP Arka Nowa Sól
KS Energetyk Gryfino
1:0
Gryf Wejherowo
Carpenedolo
1:3
AC Legnano 1913
Crociati Noceto
3:2
Villacidrese
AC Feralpi Salo
2:0
FC Pavia 1911
AC Mezzocorona
1:0
Valenzana
Olbia
1:0
Sudtirol
Pro Vercelli
1:0
AS Pro Belvedere Vercelli
Sambonifacese
0:0
Rodengo Saiano
Spezia Calcio
1:1
Canavese
Carrarese Calcio 1908
0:2
AC Sangiustese
Celano
0:0
Fano
Giacomense
2:0
Poggibonsi
Gubbio
0:1
ASD Olimpia Colligiana Calcio
US Itala San Marco
0:1
AS Lucchese Libertas 1905
Asd Nocerina 1910
3:0
Bellaria Igea
Prato
3:3
Bassano Virtus
Sacilese
0:1
Asd Sangiovannese 1927
San Marino Calcio
2:2
Vastese Calcio 1902
AS Aversa Normanna
1:1
Barletta Calcio
Brindisi
1:1
SS Scafatese Calcio 1922
Ssd Citta Di Gela
1:0
SS Monopoli 1966
Igea Virtus Barcellona
0:0
US Vibonese Calcio
Isola Liri
0:2
Asd Cassino Calcio 1924
Juve Stabia
4:0
Manfredonia Calcio
Melfi
3:0
Siracusa
AS Noicattaro Calcio
1:4
US Catanzaro 1929
Vico Equense
0:0
Atlético Roma
Consadole Sapporo
1:0
Avispa Fukuoka
Vegalta Sendai
2:0
Tochigi
ThespaKusatsu
1:0
Ventforet Kofu
Ehime FC
0:1
Fagiano Okayama
Tokushima Vortis
6:0
Roasso Kumamoto
Yokohama
2:0
Tokyo Verdy
Cerezo Osaka
2:1
Shonan Bellmare
Boys Town
0:0
Portmore United
Village United FC
1:1
Rivoli United
Sporting Central Academy
3:0
Humble Lions
August Town FC
0:2
St. George's SC
FC Kuusankoski
2:4
Grankulla IFK
Warkaus JK
1:1
IF Gnistan
Mikkelin Palloilijat
2:2
HyPS Hyvinkää
FC Jazz
2:1
PP-70
P-Iirot
2:0
Narpes Kraft
OLS Oulu
2:3
Pallo Kerho 37
FK Aktobe Zhas
3:0
Lashyn
FK Bulat-Amt Temirtau
3:1
Spartak Semey
Gefest
0:1
Zhetysu Sunkar
Ile-Saulet
2:1
Akzhayik
FC Kairat Almaty
5:0
Turkestan
FK Kaspiy Aktau
3:0
Ayzharik
FK Astana-1964
2:1
Ekibastuz
Slovan HAC
0:2
Simmeringer SC
DSV Fortuna 05
3:4
IC Favoriten
Favoritner AC
0:0
Mannswörth
Admira Landhaus
1:2
SC Columbia Floridsdorf
FC Schwarzach
4:4
Höchst
Viktoria Bregenz
3:0
FC Mäder
SV Hall
1:1
SPG Reichenau / Union II
Rot-Weiß Rankweil
1:3
Brauerei Egg
SC Schwanenstadt 08
5:0
Bad Schallerbach
Bizau
3:1
Dornbirner SV
Andelsbuch
1:3
FC Wolfurt
Röthis
1:1
Austria Lustenau II
USC Wallern
1:0
Kohfidisch
SV Leobendorf
2:2
SC Retz
SKN St. Polten II
2:1
Bad Voslau
SV Aspern
2:2
Donaufeld
Straßwalchen
1:0
ASK Salzburg
Dinamo Bucureşti II
1:3
Victoria Brăneşti
FC Farul Constanta
1:0
FC Sportul Studentesc
Râmnicu Sărat
0:0
FCSB II
Brujas
2:1
La U Universitarios
Deportivo Saprissa
0:0
Cartaginés
San Carlos
0:2
Puntarenas
Municipal Liberia
4:1
Pérez Zeledón
Herediano
2:0
Ramonense PO
Santos de Guápiles
1:0
Alajuelense
Chinandega
1:1
Deportivo Ocotal
Real Madriz
1:0
Diriangén
VCP Chinandega
2:1
Real Estelí
Xilotepelt FC
1:1
Walter Ferretti
Guanacasteca
0:1
Deportivo Cartagena-Guanacaste S.A.D
Uruguay
2:1
Puma Generaleña
AD Paraíso Total
2:5
Turrialba
Grecia
3:0
San Carlos Zona Norte
AD La Suerte
1:3
Limón
Rosario AD
1:0
Barrio México
AD Barrealeña
1:1
Coto Brus
Cariari Pococí
1:0
Belén
Necaxa
2:1
Correcaminos UAT
Veracruz
0:0
Club Pumas Morelos
Irapuato
1:0
Reboceros La Piedad
Dorados de Sinaloa
1:0
Albinegros de Orizaba
CF Alacranes de Durango
0:0
Lobos BUAP
Atlante UTN (Potros Neza)
1:1
Venados
Universidad Guadalajara
1:1
León
Xolos de Tijuana
4:0
Cruz Azul Hidalgo
Kaposvölgye
3:3
Kozarmisleny
Honvéd II
1:3
Gyirmot
Zalaegerszegi TE II
0:1
Szigetszentmiklósi TK
Szolnoki MAV FC
2:1
BKV Elore
MTK Hungária FC II
4:2
Makó
Rakospalotai EAC
2:0
Mezokovesdi
Újpest II
11:0
Sárisáp-Tatabányai Alapítvány SK
Budapesti Vasas SC II
0:1
Orosháza FC
Nagyatádi
2:2
Kaposvári Rákóczi FC II
Nagykanizsai TE
1:3
Paksi SE II
Püspökladányi LE
1:1
Tura Városi SK
Maglódi TC
1:0
Egri FC
Újbuda TC
2:1
Rákosmenti KSK
Zsámbéki SK
2:4
Móri SE
Csepel
1:1
Lindab-Törökbálinti TC
Dunaharaszti MTK
2:2
Érdi VSE
Kecskeméti TE II
0:0
BSS Monor
Szolnoki Spartacus
1:2
Szeol SC
Nyíregyháza Spartacus FC II
1:4
Tuzsér SE
Balkanyi SE
0:0
Berettyoujfalui SE
Diósgyőr II
0:1
Tiszakanyár SE
MTE
1:0
Badacsonytomaji SE
Szombathelyi Haladás II
0:2
Soproni VSE
Sarvar
3:1
Buk TK
FC Merani Martvili
1:1
FC Guria Lanchkhuti
FC Lagodekhi
2:2
FC Norchi Dinamo Tbilisi
Meskheti
1:5
FC Torpedo 2008 Kutaisi
Meshakhte
3:0
FC Chikhura Sachkhere
FC Dinamo Batumi
0:0
Kolkheti Khobi
35-e Skola
1:2
Mertskhali
Kolkheti 1913 Poti
3:1
International Black Sea University
Gateway FC
1:1
Kwara United
Rivers United FC
1:1
Ocean Boys FC Brass
Wikki Tourist
2:1
Kaduna United FC
Enyimba
0:0
Lobi Stars
Sunshine Stars
2:1
Enugu Rangers
Warri Wolves
5:0
Zamfara United FC
Paloma
2:0
Wedeler TSV
Werder Bremen III
1:0
VfL 07 Bremen
Torgelower SV Greif
1:1
Malchower SV 90
SV Falkensee-Finkenkrug
1:4
Berliner AK
Reinickendorfer Füchse
0:3
BFC Dynamo
BSC Süd 05
2:3
Lichtenrader BC 25
Greifswalder FC
1:3
TSG Neustrelitz
1 FC Gera 03
1:2
Carl Zeiss Jena II
SV Schott Jena
0:2
FSV Zwickau
Dynamo Dresden II
0:2
RB Leipzig
Budissa Bautzen
1:0
Halberstadt
VfB Pößneck
2:2
FC Erzgebirge Aue II
VfL Halle
4:1
Rot-Weiß Erfurt II
Halstenbek-Rellingen
1:1
SV Curslack-Neuengamme 1919
Altona
6:0
SV Lurup Hamburg
Hassia Bingen
0:5
Pirmasens
TSV Wulsdorf
2:0
FC Bremerhaven
Sprockhövel
1:1
Sportfreunde Siegen
DSC Arminia Bielefeld II
0:2
Germania Windeck
SW Essen
1:0
Westfalia Herne
Rot-Weiss Essen II
4:4
Velbert
VfB Speldorf
3:1
VfB Hüls
Union Neumünster
1:8
Holstein Kiel II
Flensburger SpVgg 08
2:6
SV Henstedt-Ulzburg
SV Eichede
3:0
TSV Kropp 1946
FC Itzehoe
2:3
SC Comet Kiel
Eckernforder SV
3:1
Weiche Flensburg
1. Schleswiger SV 06
1:1
Heider
Heikendorfer SV
2:5
VfR Neumunster
FT Braunschweig
1:2
TSV Ottersberg
TuS Güldenstern Stade
1:0
Eintracht Braunschweig II
Luneburger SK Hansa
1:2
VSK Osterholz-Scharmbeck
SVG Göttingen
3:0
Gifhorn
SV Rot-Weiß Cuxhaven
2:2
SV Ahlerstedt / Ottendorf
Lupo-Martini
0:4
SV Drochtersen/Assel
TuS Heeslingen
2:0
Eintracht Northeim
VfV Hildesheim
0:0
BSV Ölper 2000
Niendorfer
1:1
Oststeinbeker SV
Buchholz
3:0
TSV Uetersen
TSV Havelse
4:1
VfL Osnabrück II
SV Bad Rothenfelde
3:2
SC Langenhagen
Oldenburg
4:0
Eintracht Nordhorn
SC Hauenstein
4:1
Auersmacher
Sport Colombia
2:2
Porteno PF
Independiente FBC
0:1
Club Fernando de La Mora
Deportivo Caaguazu
0:1
Sportivo Trinidense
CA Colegiales (Paraguay)
1:1
Sportivo Iteno
B36 Torshavn
5:2
NSI Runavik
AB Argir
0:3
Eb/Streymur
IF Fuglafjordur
3:0
HB Torshavn
KI Klaksvik
2:1
07 Vestur Sorvagur
Vikingur Gota
2:0
Tofta Itrottarfelag B68
Njube Sundowns FC
1:1
Black Rhinos
Hwange
1:0
Kiglon FC
Underhill FC
1:0
Motor Action
Highlanders
0:0
Lengthens FC
UE Santa Coloma
1:0
Inter Club de Escaldes
FC Santa Coloma
2:1
Lusitanos FC
Sant Julia
6:2
Encamp FC
UE Engordany
3:4
Club Esportiu Principat
Colegio Nacional de Iquitos
1:1
Ayacucho FC
FBC Melgar
1:1
Alianza Atletico
Juan Aurich de Chiclayo
1:2
Jose Galvez FBC
Sport Ancash
4:0
Universidad Cesar Vallejo
Sport Huancayo
3:2
Club Sportivo Cienciano
Sporting Cristal
1:1
Alianza Lima
Universitario de Deportes
0:0
Universidad San Martin
Aragua FC
0:2
Deportivo Anzoategui
Atlético El Vigía
1:6
Caracas FC
Deportivo Lara
2:1
Centro Italo
Mineros de Guayana
3:2
Llaneros FC
Monagas SC
1:0
Trujillanos FC
Zulia FC
3:2
Deportivo Tachira
Zamora FC
3:2
Yaracuyanos FC
Dep. La Guaira
0:0
Carabobo FC
San Benito
2:0
Mictlán
Teculután
4:1
Sacachispas
Petapa
5:0
Cobán Imperial
Iztapa
3:0
Mixco
Achuapa
3:1
Izabal Juventud Católica
Antigua GFC
1:0
Nueva Concepción
Coatepeque
2:0
Juventud Escuintleca
Carchá
2:2
Guastatoya
Aurora
1:2
Malacateco
San Pedro
1:1
Club América de Chimaltenango
Rampla Juniors
0:0
Racing
Central Espanol FC
0:4
Defensor Sporting
CA Atenas de San Carlos
0:1
Cerro
CS Cerrito
1:2
Wanderers
Nacional
2:1
Liverpool M.
Colmarberg
2:1
Minerva Lintgen
Jeunesse Schieren
0:1
FC Jeunesse Canach
Steinfort
3:1
Obercorn
Koeppchen
3:2
Union 05 Kayl-Tetange
Avenir Beggen
0:0
Young Boys
US Hostert
1:1
FC Victoria Rosport
Sloga Kraljevo
0:0
FK Mladost Apatin
FK Mladost Lucani
1:0
FK Teleoptik
Srem Sremska Mitrovica
3:0
FK Kolubara Lazarevac
FK Proleter Novi Sad
0:1
FK Bezanija
Meuselwitz
1:2
Hallescher
Hansa Rostock II
0:3
VFC Plauen
Türkiyemspor Berlin
0:0
SV Wilhelmshaven
Bonner SC
2:3
Sportfreunde Lotte
Hessen Kassel
1:0
Eintracht Frankfurt II
Torpedo-ZIL
1:3
Zelenograd
Dimitrov
0:1
Volga Tver
FK Sportakademklub Moscow
4:0
Smena-Zenit
FC Pskov-747
1:1
Volochanin-Ratmir
Spartak Kostroma
3:0
Spartak Shcholkovo
FC Tekstilshchik Ivanovo
1:0
FC Torpedo Vladimir
Sever
2:1
Dinamo Vologda
Dinamo St. Petersburg
1:1
Sheksna
FC Istra
3:0
Lokomotiv Moskva II
Dagdizel Kaspiysk
4:2
Dinamo Stavropol
Avtodor
1:2
Krasnodar 2000
FK Angusht Nazran
2:2
FC Volgograd
Bataisk 2007
3:1
Druzhba Maikop
FK Stavropol
3:1
Taganrog
Energiya Volzhskiy
0:0
SKA Rostov
FK Rotor Volgograd
0:3
Torpedo Armavir
FC Zhemchuzhina Sochi
5:1
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
Koninklijk Diegem-Sport
1:1
Wezel
RSC Vervietois
1:4
Ur Namur
K.Racing Waregem
1:2
KSK Heist
KSC Wielsbeke
3:1
KVV Coxyde
Royal Cappellen FC
1:2
FC Vigor Wuitens Hamme
Sportkring Sint-Niklaas
3:4
Ternat
Vk Ieper
0:0
KRC Mechelen
Willebroek-Meerhof
1:1
Sottegem
UCV
1:2
Lara FC
Union Lara FC
2:2
Angostura
Fundación Cesarger
2:2
Hermandad Gallega
Portuguesa FC
6:0
Unión Atlético Piar
Atletico Venezuela
1:0
Tucanes FC
SD Quito
3:0
L.D.U. Quito
CD Espoli
3:2
El Nacional
CSD Macara
1:1
Tecnico Universitario
CD Olmedo
1:1
Deportivo Cuenca
Manta FC
3:2
L.D.U. Portoviejo
US Alessandria Calcio 1912
0:2
AS Figline
US Arezzo
1:0
Benevento
Como 1907
0:1
Perugia
Foligno Calcio
1:2
US Cremonese
Monza
1:0
Ssd Viareggio 2014
US Pergocrema
1:1
Novara Calcio
Pro Patria
0:2
Calcio Lecco
Sorrento Calcio
1:1
Paganese Calcio 1926
Varese
4:2
AC Lumezzane
Andria BAT
1:0
Cosenza Calcio
Giulianova Calcio
1:1
Pescara
Pescina
2:0
Rimini
Potenza
0:2
Progreditur Marcianise
Reggina
1:0
Cavese 1919
SS Taranto 1927
1:2
Spal 2013
Virtus Lanciano
0:2
Portogruaro Summaga
Messina
3:2
Nissa FC ASD
Comprensorio Normanno
0:0
ACRD Acicatena
HinterReggio
1:1
ASD Sambiase
AC Palazzolo ASD
1:0
Milazzo
AS Rosarno
2:0
GSD Mazara 1946
SSD Sapri Calcio
1:0
ASD Modica Calcio
Trapani Calcio
3:0
FC Rossanese 1909 ASD
Vigor Lamezia
4:0
US Castrovillari Calcio
Polisportiva Viribus Unitis
1:1
US Avellino 1912
Castel Rigone
0:0
Polisportiva Monterotondo Lupa
US Forcoli 1921 Valdera
1:1
Scandicci
ASD Fortis Juventus 1909
1:1
Montevarchi Calcio Aquila 1902
Gavorrano
5:1
ASD Sporting Terni
SSD Calcio Città di Castello
1:0
ASD Ponte Vecchio
Guidonia Montecelio
2:0
Calenzano
Orvietana Calcio
1:0
Sansepolcro Calcio
Sangimignanosport
2:2
AC Monteriggioni
Borgosesia
2:4
AC Cantù GS San Paolo
AS Sestese Calcio
0:1
Deruta
Folgore Caratese
1:2
AlzanoCene
Caravaggio
1:2
US Darfo Boario
US Fiorenzuola 1922
3:0
SG Stradellina
Olginatese
2:2
AC Renate
Pergolettese
0:0
SS Tritium
AC Ponte San Pietro-Isola
2:4
Voghera
US Sestese
0:3
Caronnese
Solbiatese Arno Calcio
0:0
US Calcio Colognese
Asd Calcio Pomigliano
2:2
SS Matera Calcio SRL
Casertana FC
2:0
Bacoli Sibilla
Polisportiva Club Sportivo Pisticci
1:2
US Angri Calcio 1927 ASD
FC Francavilla 1931
3:1
Asd Turris Calcio
ASD Francavilla Calcio
1:1
US Citta Di Fasano
Ischia
1:3
ADC Ars et Labor Grottaglie
Ostuni Sport
2:2
Bitonto
FC Turris 1944 ASD
3:1
Sant Antonio Abate
Virtus Casarano
1:0
ASD Pianura
SSD Atessa Val di Sangro
3:0
ASD Bojano
Casoli
0:0
Atletico Trivento
Aquila
1:0
Civitanovese Calcio
ASD Luco Canistro
1:0
SSD Centobuchi
Olympia Agnonese
2:0
Morro d´Oro Calcio
SS Real Montecchio
0:1
Campobasso
Recanatese
1:2
Chieti
RC Angolana
3:1
Elpidiense
Santegidiese
2:0
ASD Miglianico Calcio
Albignasego
1:1
AS Union Quinto
US Citta di Jesolo
1:0
Montichiari
SSD Domegliara
0:0
Belluno
Manzanese
0:1
Este
UC Montecchio Maggiore
3:3
ASD Villafranca
AC Palazzolo
1:2
ACD Città di Concordia
Pordenone Calcio
0:1
Nuova Verolese Calcio
ASD Porfido Albiano
1:1
ASD Sanvitese
Tamai
2:0
Montebelluna
Venezia
5:3
Virtus Verona
SSD FC Bikkembergs Fossombrone
2:0
SSD Castel San Pietro Terme Calcio
AC Dorando Pietri Carpi
1:6
Pisa
Borgo a Buggiano
0:4
Carpi FC
Mezzolara
2:1
PD Castellarano
Arzachena Costa Smeralda Calcio
2:0
AS Morolo Calcio
Atletico Boville Ernica
0:1
SS Tavolara Calcio
Budoni Calcio
0:0
Viterbese Calcio
AS Castelsardo Calcio
4:2
ASD Selargius Calcio
ASD Cynthia 1920
3:0
FC Aprilia
Flaminia
6:3
ASD Sanluri Calcio
Polisportiva Gaeta
3:2
FC Rieti
Latina
0:0
Fondi
Pomezia
1:2
ASD Astrea
FC Ponsacco 1920
1:2
Rovigo
GS Rosignano 6 Rose
3:1
AC Castellana Castel Goffredo
US Russi
2:1
Pontedera
Valleverde Riccione FC
2:3
Santarcangelo
Polisportiva Virtus Castelfranco
0:1
Chioggia Sottomarina
Acqui US
2:0
AC Settimo
ASD Albese Calcio
3:2
Lavagnese
ASD Polisportiva Borgorosso Arenzano
1:2
Virtus Entella
Casale
2:2
Vigevano
FS Sestrese Calcio 1919
2:2
AC Cuneo 1905
ASD Pro Settimo & Eureka
0:1
Chieri
ACD Rivoli
4:1
Vallée d’Aoste
ASD Sarzanese Calcio 1906
1:0
ACD Aquanera
Savona FBC
3:0
Derthona
VSS Košice II
3:2
Čadca
MSK Zilina B
1:0
Rakytovce
Nemšová
3:0
DAC 1904 Dunajská Streda II
Bernolákovo
1:0
Slovan Bratislava II
Nitra II
1:4
Spartak Vráble
Sporting Gijon B
2:0
Leganés
UDA Gramenet
3:1
Villajoyosa CF
CD Toledo Sad
1:0
UD Vecindario
CD Guadalajara
3:1
Universidad de Las Palmas
Alcorcon AD
2:0
Lanzarote
Racing Santander B
3:0
CF Villanovense
Ub Conquense
1:0
RS Gimnastica de Torrelavega
CD Tenerife B
5:1
RSD Alcala
CF Gava
1:3
Barcelona B
Sporting Mahones
0:2
Ontinyent CF
CF Union Estepona
1:1
Real Murcia B
Montaneros CF
1:2
CD Lugo
Atletico Madrid B
0:2
Real Oviedo
CD Denia
2:0
CF Badalona
CE Sabadell
2:1
Valencia CF Mestalla
UE Sant Andreu
0:0
Orihuela CF
CD Alcoyano
1:2
Lleida
SD Ponferradina
1:0
Eibar
Ciudad de Murcia
0:2
Sangonera Atlético
FK Železničar Beograd
1:2
FK Vozdovac
FK Beograd
1:1
FK Resnik
FK Radnički Stobex Klupci
1:0
Šumadija Aranđelovac
FK Sloboda Čačak
2:0
FK Vujić Voda Valjevo
FK Radnik Surdulica
0:1
Sinđelić Niš
Radnicki Pirot
3:0
FK Hajduk Veljko Negotin
FK Svrljig
0:2
Dubočica
FK Rudar Alpos Aleksinački Rudnik
3:1
Jedinstvo Paraćin
Car Konstantin
2:3
Župa
FK Spartak Debeljača
1:3
FK Veternik Viskol Novi Sad
FK Senta
2:2
FK Metalac Futog
Srem Jakovo
0:2
FK Dorćol Beograd
Radnički Obrenovac
5:1
Hajduk Beograd
Šumadija Jagnjilo
2:1
BASK
FK Kovačevac
2:1
Mladenovac
GIF Sundsvall
1:2
Aatvidaberg FF
Falkenbergs FF
0:2
AFC Eskilstuna
Qviding FIF
0:0
IK Sirius FK
Assyriska FF
0:0
FC Trollhattan
Angelholms FF
1:0
Vasalunds IF
SC Cham
0:3
Basel
FC Echichens
0:6
FC Le Mont Ls
FC Vernier
0:7
Stade Nyonnais
Farvagny / Ogoz
0:3
Yverdon
US Giubiasco
1:3
St. Gallen
CF Getafe B
8:2
Alcobendas Sport
CD Móstoles
0:0
AD Colmenar Viejo
Trival Valderas A.
3:4
CD Artistico Navalcarnero
Ciempozuelos
1:4
Club Atlético de Madrid III
San Fernando Henares
0:1
AD Parla
Vallecas CF
1:2
Atlético Pinto
Esporles
0:1
UD Arenal
Club Portugalete
0:1
Arenas Club de Getxo
Vera
0:0
CD Santa Fé
Illescas
0:1
CD Carranque
CD Alcala
4:1
Atlético Onubense
UD Carboneras
1:3
Atl Mancha Real
Siete Villas
0:0
Tropezon
Santa Ana
2:3
Rayo Vallecano B
San Sebastian Reyes
2:1
Galáctico Pegaso
Fuenlabrada
1:1
Real Madrid C
CP Sanvicenteño
1:0
CD Coria
Miajadas
3:1
Moralo
CD Santa Marta
2:4
Arroyo Cp
Real Valladolid B
4:0
UD SANTA MARTA
Pobla de Mafumet CF
3:0
Europa
FC Santboia
1:0
CF Reus Deportiu
AE Prat
0:0
UE Llagostera
CE Premià
2:0
CF Vilanova
UE Rapitenca
0:0
Castelldefels
Velez CF
3:2
CD Loja
Lorca Deportiva CF
2:1
Cartagena II
Arenas de Armilla
0:1
CD Ronda
Talavera CF
1:0
UD Socuellamos CF
Dos Hermanas CF
1:4
Real Balompedica Linense
Cordoba CF B
1:1
AD Cartaya
UD Marinaleda
3:1
RC Portuense
UD Puçol
1:1
Villarreal C
Valdefierro
0:2
Real Zaragoza Deportivo Aragon
CD La Muela
0:1
CA Monzon
Alcañiz CF
1:1
CD Tauste
RC Deportivo Fabril
1:1
CD Cultural Areas
Sporting Villanueva
6:1
CP Montehermoso
Los Palacios
2:1
Murallas de Ceuta FC
CD Alhaurino
2:2
Baza
Laguna
1:0
UD Los Llanos de Aridane
CD Mensajero
1:0
CD Charco del Pino
CD Victoria de Tazacorte
3:2
UD Teror Balompié
UD Realejos
1:2
UD Fuerteventura
UD Aretxabaleta
2:1
SD Amorebieta
Selaya
0:1
SD Buelna
CF Olesa de Montserrat
0:0
FC Benavent
CE Ferreries
3:3
Collerense
CD Binisalem
1:0
UD Poblense
Real Aviles
3:0
Gijón Industrial
Marino Luanco
3:1
UP Langreo
Caudal Deportivo
0:0
Universidad Oviedo
CD Cudillero
1:1
Navarro
UC La Estrella
0:5
CD Badajoz
CD Tuilla
4:0
Candás CF
Imperio de Mérida CP
2:5
Jerez
CD Don Benito
1:0
SP Villafranca
UD Extremadura
6:0
AD Ciudad de Plasencia CF
UD Badajoz
3:2
CP Olivenza
Jupiter Leones
1:2
Atletico Tordesillas
CD Blanes
3:2
UD Cassà
SD Salvatierra
0:1
Real Sociedad B
Jumilla
5:0
CD Beniel
Mazarrón
2:2
Plus Ultra
Calasparra FC
2:4
CD Cieza
Cartagena FC
3:0
CD Bala Azul
UCAM Murcia
4:0
Jumilla CD
Daimiel RCF
3:0
Tomelloso
CP Villarrobledo
0:0
CD Piedrabuena
CF Algeciras
0:0
Los Barrios
CD Pontejos
1:1
UM Escobedo
Rayo Cantabria
3:1
Vimenor
Castro
4:1
Atlético Deva
Novelda
1:0
Club Deportivo Eldense
CD Calahorra
4:0
ACD San Marcial
Alondras CF
1:0
Racing Club Villalbes
CD Valdelacalzada
0:2
Mérida UD
Quintanar del Rey
0:3
La Roda CF
CD Pena Azagresa
2:0
Cortes
River Ega
0:1
Pena Sport FC
Alcúdia
0:3
Pd Santa Eulalia
CE Alaior
2:0
Ferriolense
Condal Club
2:1
Praviano
CD Aguilar
0:0
Racing Lermeño CF
Mora
1:2
Torrijos
Cayón
0:1
SD Reocín
CF La Nucia
0:1
Atletico Levante UD
Anguiano
2:1
Alfaro CD
Agoncillo
1:1
Naxara CD
CD Mallén
1:3
Utebo
Barbastro
0:1
CD Teruel
Sarinena
2:2
Cuarte
Andorra CF
1:1
SD Ejea
CD Villanueva
4:0
CD Giner Torrero
Narón Balompé Piñeiros
0:2
Pontevedra CF II
Negreira
2:1
Verín CF
CD Tudelano
2:0
CD Aoiz
CA Cirbonero
2:0
Murchante
Astur CF
0:1
SD Colloto
Gimnastica Segoviana
2:1
La Granja
Almazán
1:2
Atletico Bembibre
Real Avila CF
0:1
CF Venta de Baños
Burgos CF
4:1
Numancia II
CF Balaguer
1:2
Palamos
El Palo
2:0
AD Adra
Atlético Pulpileño
1:2
Pinatar CF
CF Base Abarán
1:4
Santomera CF
CD Laredo
2:0
Barreda
CD Olimpic de Xativa
1:1
Catarroja CF
CD Torrevieja
1:2
UD Alzira
Crevillente Deportivo
1:1
Burjassot CF
Alicante II
1:1
Torrellano Illice Elche Parque Empresarial CF
Arnedo
0:0
Pradejón
Club Haro Deportivo
0:1
River Ebro
UD Fraga
1:0
CF Jacetano
AD Sabinanigo
2:3
Atlético Calatayud
Cerceda
1:0
Villalonga FC
Bergantinos CF
0:0
Céltiga FC
Rapido de Bouzas
2:0
UD Somozas
FC Coruxo
2:1
SD Órdenes
Motril
1:1
CD Ciudad de Vícar
Buriram United
4:1
Samut Prakan City
Navy Football Club
0:1
BG Pathum United
TOT SC
1:0
Thawiwatthana Sriracha FC
Chonburi
2:2
TTM
Sporting West Harelbeke
0:1
Royal Ch. Fleurus
US Givry
2:2
FC Jeun Lorr Arlonaise
Royal Aywaille FC
1:1
RUW Ciney
RRC Hamoir
2:0
Wanze / Bas-Oha
Paturages
5:2
BS Poperinge
K Olsa Brakel
0:2
Eendracht Zele
Géants Athois
0:1
Sint-Eloois-Winkel
KFC Izegem
3:2
KRC Gent
FC Duffel
3:1
Vrasene
VC Groot Dilbeek
0:1
Lyra
Olympia SC Wijgmaal
0:2
Tempo Overijse
KSV Bornem
3:1
Vilvoorde
Opwijk
4:2
Verbroedering Meldert
K Londerzeel SK
0:4
K FC SP St-Gillis Waas
Berchem Sport
0:2
KSC Grimbergen
RFC Union La Calamine
2:1
KFC Lille
Bree
4:1
Overpelt
Faymonville
4:1
KFC Zwarte Leeuw
FC Charleroi
1:1
Sparta Petegem
Pavlikeni
1:2
FK Botev Dimovo
Lokomotiv Dryanovo
3:1
OFK Levski
Tryavna
1:0
FK Sitomir Nikopol
FK Balkan Belogradchik
0:1
Chavdar Byala Slatina
Gorna Oryahovitsa
5:1
Parva atomna
FK Gigant Belene
4:0
Yantra 2019
Septemvri Tervel
3:1
Botev Novi Pazar
FK Chernolomets 04 Popovo
0:1
FK Dve Mogili
Benkovski Byala
3:1
Ludogorets
Topoli
4:2
Kubrat
Sportist G.Toshevo
1:2
Dorostol
FK Aksakovo
2:0
FK Endzhe Carev Brod
FK Rapid Shumen
1:0
FK Veliki Preslav
FK Chernomorets 2003 Byala
1:1
FK Skrita Sila Madrevo
FK Suvorovo
1:3
FK Shabla
FK Metalik Sopot
2:0
FK Gabrovnitsa 04 Gorno Sahrane
Neftochimik 1962 Bourgas
6:1
Tundzha Yambol
Levski Karlovo
2:1
Gigant Saedinenie
Rozova Dolina
0:1
FK Strambolovo 2007
Zagorets
0:6
FK Ravda 1954
FK Arda Kurdzhali
2:1
Haskovo
Botev Galabovo
1:0
Sozopol
FK Hebros 1921 Harmanli
5:1
FK Tundzha 2006 Yagoda
Perun Kresna
2:1
Botev Ihtiman
FK Germaneya Sapareva banya
3:1
Mesta
Strumska Slava
1:2
Velbazhd
FK Chepinets Velingrad
1:2
FK Novi Iskar
FK Benkovski Pazardzhik
2:0
Hebar
Belasitsa
1:1
OFK Kostinbrod
FC Vitosha Bistrica
3:0
Slivnishki geroy
FK Vitosha Dolna Dikanya
2:5
Malesh
Pirin Razlog
4:1
FK Levski 1923 Elin Pelin