Fixtures - October 18, 2009
Xerez
2:1
Villarreal
Espanyol
2:1
Tenerife
Mallorca
3:1
Getafe
Real Zaragoza
2:2
Racing Santander
Málaga
1:2
Almería
Athletic Bilbao
1:2
Sporting Gijón
Osasuna
3:0
Atletico Madrid
Catania
2:1
Cagliari
AC Chievo Verona
1:2
Bari 1908
Lazio
1:1
Sampdoria
Livorno
1:2
Palermo
Napoli
2:1
Bologna
Parma
1:0
Siena
Udinese
1:3
Atalanta
Milan
2:1
Roma
VVV Venlo
1:1
Roda JC Kerkrade
RKC Waalwijk
0:1
Heracles
NEC Nijmegen
1:1
ADO Den Haag
Groningen
0:0
Utrecht
Sparta Rotterdam
2:1
Feyenoord Rotterdam
Stal Alchevsk
1:0
FC Nyva Ternopil
Naftovyk-Ukrnafta
2:1
FC Arsenal Bila Tserkva
Kharkiv
0:4
SFC Desna Chernihiv
Krymteplitsya Molodizhne
1:2
Sevastopol
Stal Kamyanske
2:2
FC Kremin Kreminchuh
Metalurh Zaporizhya II
1:2
Olimpik Donetsk
Kryvbas
1:5
Tytan Armyansk
Shakhtar Sverdlovsk
2:1
Girnik-Sport
Shakhtar Donetsk III
1:2
FC Poltava
FC Dnipro 75 Dnipropetrovsk
2:1
FC Sumy
Skala Stryi
0:3
FC Nyva-V Vinnytsia
Bukovina Chernovtsy
1:0
Lviv II
FC Karpaty Lviv II
1:3
Veres Rivne
FK Mykolaiv
2:1
Dynamo Khmelnytskyi
Ros
0:0
Bastion
Gloria Bistrita
2:1
Otelul
AFC Astra Giurgiu
3:1
FC Universitatea Craiova
AS Municipal SR Brasov
0:1
Dinamo Bucharest
FC Politehnica Iasi
0:2
FC FCSB
Gençlerbirliği
2:0
Sivasspor
Basaksehir FK
1:0
Manisaspor
Kayserispor
3:0
MKE Ankaragucu
Gaziantepspor
2:1
Fenerbahce
Osmanlıspor
0:3
Eskişehirspor
Antalyaspor
4:1
Diyarbakırspor
Galatasaray
4:3
Trabzonspor
Atromitos/H.
3:0
Levadiakos
Larissa
2:0
Xanthi
Iraklis Thessaloniki FC
0:2
Panionios
Kavala
2:2
Panathinaikos
AEK
3:2
Panthrakikos
New England Revolution
0:0
Chicago Fire
DC United
1:0
Columbus Crew
Sporting Kansas City
2:3
Seattle Sounders
FC Dallas
2:1
Colorado Rapids
Chivas USA
2:2
San Jose Earthquakes
Houston Dynamo
0:0
LA Galaxy
Sao Paulo SP
0:1
Atletico Mineiro MG
Avai SC
2:1
Goias GO
Gremio Barueri SP
0:0
Santos
Sport Recife PE
2:0
Corinthians
Gremio FB Porto Alegrense
2:0
Coritiba PR
Fluminense RJ
2:2
Internacional RS
Palmeiras
0:2
Flamengo
Cruzeiro MG
1:0
Botafogo RJ
Vitoria BA
3:1
Nautico PE
Atletico Paranaense
3:0
EC Santo Andre
Monterrey
1:2
Chiapas
Cruz Azul
3:1
Estudiantes Tecos
Toluca
1:1
Tigres UANL
Morelia
2:0
Pachuca
Indios
0:2
Atlante FC
Atlas
0:1
Queretaro FC
San Luis
1:0
Pumas UNAM
FK Mlada Boleslav
4:2
Bohemians Prague
Bohemians Prague 1905
0:1
1 FC Slovacko
SK Kladno
0:2
Slavia Praha
SK Sigma Olomouc
5:0
Zbrojovka Brno
Lyn FK
0:1
Stromsgodset IF
IK Start
0:1
Aalesunds FK
Viking FK
0:0
Rosenborg
Sandefjord Fotball
2:2
Lillestrom SK
Bodo/Glimt
1:1
Tromsø
SK Brann
1:2
Valerenga IF
Argentinos Juniors
2:0
Racing Avellaneda
Arsenal de Sarandi
1:1
Banfield
Independiente
1:1
Chacarita Juniors
Huracan
0:0
River Plate
Jeju United
0:2
Incheon United
Jeonbuk Hyundai Motors
2:0
Gimcheon Sangmu
Seongnam
3:2
Suwon Samsung Bluewings
Hércules
1:1
Real Murcia
Numancia
3:1
Girona
Levante
1:0
Real Sociedad
Córdoba
1:1
Gimnàstic Tarragona
Albacete Balompie
2:2
Elche
FC Politehnica
0:5
Sheriff
CSCA Rapid Chisinau
1:1
FC Sfintul Gheorghe
Zimbru
1:4
FC Zaria Balti
FC Nistru Otaci
1:2
FC Iskra Stali Ribnita
Milsami
2:0
FC Academia Chisinau
FC Tiraspol
0:3
FC Dacia Chisinau
FC Shakhter Soligorsk
0:1
BATE Borisov
FC Partizan Minsk
0:2
Dinamo Minsk
Naftan Novopolotsk
2:0
FC Neman Grodno
Giresunspor
0:1
Adanaspor
Bucaspor
3:0
Samsunspor
Altay Izmir
3:0
Boluspor
Orduspor
3:1
Kardemir Karabukspor
Kartalspor
2:0
Karsiyaka
Gazisehir Gaziantep FK
0:1
Hacettepe
Çanakkale Dardanelspor
0:1
Rizespor
Bastendorf
1:5
Lorentzweiler
Green Boys
2:2
Atert Bissen
Blue Boys Muhlenbach
3:2
Norden
Alisontia Steinsel
1:2
Kehlen
CeBra 01
3:5
Sandweiler
Sporting Bertrange
1:2
FC Una Strassen
Tricolore Gasperich
2:0
Clemency
Munsbach
1:2
FC Rodange 91
Union Mertert
0:0
US Mondorf-Les-Bains
Bettembourg
1:1
Sanem
Ehlerange
3:2
Flaxweiler-Beyren
FC Mamer 32
1:2
Daring Echternach
Sporting Mertzig
3:0
Marisca Mersch
Wincrange
0:1
Alliance Aischdall
FC Baulmes
2:2
FC Ugs
Fribourg
2:0
FC Bulle
Winterthur II
0:3
Basel II
ES FC Malley
1:1
FC Naters
Grasshopper II
1:1
FC Zürich II
FC Lugano II
0:0
SC Cham
Hvidovre IF
0:1
FC Fredericia
Skive IK
4:3
Lyngby
FC Vestsjaelland
1:1
BK Frem
FC Roskilde
1:1
Naestved BK
Vejle BK
1:0
AC Horsens
Kolding FC
2:3
FC Fyn
United FC
1:0
Black Leopards FC
Witbank Spurs
1:1
Batau
Hanover Park FC Cape Town
0:1
Ikapa Sporting Cape Town
Carara Kicks FC
3:1
Atlie
FK Famos-SAŠK Napredak Hrasnica
1:0
NK Žepče
Igman Konjic
2:1
HNK Orasje
FK Buducnost Banovici
2:0
Krajišnik Velika Kladuša
NK Gosk Gabela
2:0
Slaven Živinice
NK Omladinac Mionica
1:1
Goražde
NK Iskra Bugojno
1:0
NK Vitez
NK Jedinstvo Bihac
1:2
NK Bosna Visoko
Sloga Trn
2:0
FK Kozara Gradiska
FK Drina Zvornik
4:0
Ljubić Prnjavor
Sloga Doboj
1:1
FK Romanija Pale
FK Drina HE Višegrad
3:0
FK Famos Vojkovići
Sloboda Novi Grad
4:0
Mladost Gacko
Sutjeska Foča
1:0
FK BSK Banja Luka
FK Radnik Bijeljina
1:0
Proleter Teslić
Bex
0:1
FC Colombier
AC Malcantone
0:0
Team Aargau
Goldau
3:0
Aegeri
FC Porrentruy
2:3
Nordstern
FC Freienbach
2:2
FC Thalwil
Zürich-Affoltern
1:1
FC Red Star Zh
Lausanne Sport II
2:3
US Terre Sainte
Le Locle Sports
3:7
Neuchâtel Xamax II
Geneva
2:1
FC Monthey
FC Black Stars
0:1
FC Alle
FC Moutier
2:3
Liestal
Gebzespor
2:1
Sakaryaspor
Zeytinburnuspor
2:2
Turk Telekomspor
TKI Tavsanli Linyitspor
2:2
Beykozspor 1908
Yalovaspor
0:0
Pendikspor
Gungoren Bld Spor
1:1
Korfez SK
Erzurumspor
0:1
Corumspor 1967
Ofspor
2:1
C. Sekerspor
Kırşehirspor
1:1
Tokatspor
Karsspor
2:0
1461 Trabzon
Akçaabat Sebatspor
0:2
Cankiri Bld Spor
P. Bugsasspor
2:1
Golbasispor AS
Buyuk. Tepecikspor
1:0
Konya Anadolu Selcukspor
Alanyaspor
1:1
Eyupspor
Turgutluspor
0:0
AS Sariyer
Fethiyespor
2:5
Akhisar Belediyespor
Sanliurfaspor
0:0
Malatyaspor
Adana Demirspor
0:2
Iskenderun Demir Celikspor
Akhisar Belediyespor
2:1
Kahramanmarasspor AS
Adıyamanspor
0:3
Mardinspor
Amed Sportif Faaliyetler
1:2
Tarsus Idman Yurdu
NK Krsko
3:2
NK Mura
NK Bela Krajina
0:2
NK Triglav Kranj
DNŠ Mladi upi Šentjur
1:0
Dravinja
Nd Primorje
1:0
NK Aluminij Kidricevo
Šencur
0:1
NK Ivancna Gorica
Alibeykoy SK
0:0
Bandirmaspor
Inegolspor
1:1
Luleburgazspor
Karacabey Birlik Spor A.s
1:0
Gaziosmanpasa
Balıkesirspor
2:1
Bayrampasa
Keçiören Sportif
2:0
Nazilli Bld Spor
Isparta Spor Kulübü
2:1
Afyonkarahisarspor
Muglaspor
5:1
Izmirspor
Altinordu FK
3:0
Marmaris Belediyespor
Kemerspor 2003
1:2
Menemen Belediyespor
Orhangazi Belediyespor
3:2
Keciorengucu
MKE Kirikkalespor
2:2
Golcukspor
Pazarspor
3:1
Araklıspor
Kastamonuspor
2:1
Yozgatspor
Arsynspor
4:0
1926 Bulancak Spor Kulübü
Trabzon Akcaabat
1:1
Unyespor
Gumushanespor
0:1
Sürmene Spor Kulübü
Hatayspor
1:0
Batman Petrolspor
Malatyaspor
2:0
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor Kulübü
72 Batman Spor
0:1
Diyarbakır Kayapınar Belediye Spor Kulübü
Siirtspor
2:1
Kirikhanspor
NK Tromejnik Kuzma
0:0
Čarda Martjanci
SD Stojnci
0:3
NK Sampion Celje
Odranci
3:4
Šmartno
NK Radomlje
2:2
Adria
NK Krka
3:0
Šobec Lesce
Opava II
3:0
Zlín II
Pribram II
3:2
Slavoj Revnice
Meteor Prague
4:0
FK Tachov
Hradec Králové II
2:1
Cesky Dub
SK Prevysov
1:2
SK Horni Mecholupy
FC Velke Mezirici
3:1
Sokol Konice
MFK Havirov
0:3
Slavia Orlová-Lutyně
SK Kravaře
3:1
SK Hranice
Tj Valasske Mezirici
1:0
Rymarov
FK San Jv Sumperk
2:0
FK Mikulovice
FK Pelhimov
0:1
FC Viktoria Otrokovice
Boskovice
3:4
Zdar Nad Sazavou
FK Taborsko
0:0
Kunice
SK Sokol Brozany
3:2
FK Admira Prague
SK Rakovnik
0:1
Teplice II
Rezuz Decín
1:0
Spartak Chodov
FK Baník Sokolov II
1:2
FK Baník Most II
Tj Dvur Kralove Nad Labem
2:2
Tj Jiskra Usti Nad Orlici
Novy Bydzov
3:0
Velim
Sligo Rovers FC II
0:5
Drogheda United FC II
Bray Wanderers AFC II
1:7
Sporting Fingal FC II
Shamrock Rovers II
3:0
FC Carlow
Tralee Dynamos FC
1:2
Bohemian FC II
FC Pakruojis
1:2
FK Banga Gargzdai
FK Tauras
3:0
FK Atletas Kaunas
FK Siauliai
0:3
FK Ekranas
FK Suduva Marijampole
1:1
FK Vetra
KF Himara
2:0
Këlcyra
KS Poliçani
0:2
KS Domosdova Prrenjas
Delvina
7:0
Maliqi
Përmeti
1:0
Tepelena
KS Pojani Korçë
3:4
KS Butrinti Sarande
KS Albpetrol Patos
3:0
FK Tomori
Sukthi
1:1
Terbuni Puke
Egnatia Rrogozhine
1:1
Korabi Peshkopi
KS Veleciku Koplik
3:0
KS Kukesi
KF Erzeni
1:1
Luzi 2008
Adriatiku Mamurrasi
2:1
KF Iliria Fushe-Kruje
KS Fieri
1:1
KS Naftetari
Union de Mar Del Plata
1:2
Rivadavia Lincoln
Santamarina
2:0
Villa Mitre
Union Sunchales
2:0
Ben Hur
Juventud Pergamino
2:0
Guillermo Brown
Crucero del Norte
3:1
Gimnasia y Esgrima Concepcion
Patronato
0:0
Sportivo Belgrano
Talleres
3:0
Racing Cordoba
Pembroke Hamilton Club
2:2
Somerset Trojans
Devonshire Cougars
1:0
Dandy Town Hornets
Boulevard Community Club
3:2
Somerset Eagles
Southampton Rangers
2:0
Devonshire Colts
Hamilton Parish
1:8
North Village Rams
Tihad Casablanca
0:0
Chabab Kasba Tadla
Chabab Houara
2:0
Khenifra
Raja Al Hoceima
0:1
Chabab Rif Al Hoceima
CODM
1:0
Mouloudia Oujda
Chabab Mohammedia
1:0
Ittihad Tanger
Liaoning Shenyang Whowin
5:0
Pudong Zhongbang FC
Nanjing Yoyo FC
0:2
Beijing BSU
Shanghai Shenxin
5:0
Yanbian Fude
Beijing Institute of Technology FC
5:2
Shenyang Zhongze FC
Shanghai Port
2:3
Shenyang Dongjin FC
Guangdong
1:0
Qingdao Hailifeng FC
FC Fiorentino
4:3
SS Folgore Falciano Calcio
SS San Giovanni
1:2
FC Domagnano
AC Juvenes/Dogana
0:2
SS Virtus
Millonarios
1:1
Santa Fe
Deportes Quindio
1:2
Independiente Medellin
Once Caldas
2:1
Deportivo Cali
Cucuta Deportivo
2:0
Boyaca Chico FC
Deportes Tolima
1:0
Envigado
Junior
1:1
Deportes Pereira
America de Cali
1:1
La Equidad
Deportes Naval
2:2
Union La Calera
San Marcos de Arica
1:0
Lota Schwager
San Luis de Quillota
1:1
Santiago Wanderers
Deportes Concepcion
3:2
Antofagasta
Melipilla
3:0
Deportes Copiapo
Coquimbo Unido
2:4
Union San Felipe
Puerto Montt
1:1
Provincial Osorno
Vysehrad
2:1
Slovan Liberec II
Baník Ostrava II
2:0
1 SC Znojmo FK
Unex Unicov
1:1
SK Sigma Olomouc B
Vysočina Jihlava II
7:0
SK Hanacka Slavia Kromeriz
Bystrc Kníničky
1:0
FK Mutenice
SK Sulko Zabreh
1:1
Zbrojovka Brno II
FK Varnsdorf
3:2
Ceska Lipa
FK Viktoria Žižkov II
2:0
FC Pisek
FC Kobenhavn
0:2
Skjold
Avarta
5:2
B 1908
Vendsyssel FF
3:1
Tjørring
Nykoebing FC
1:0
Vanløse
Holstebro
2:1
Otterup
FC Svendborg
0:0
Jammerbugt FC
CS Grevenmacher
2:0
CS Fola Esch
Un Kaerjeng 97
0:1
FC Rm Hamm Benfica
Racing FC Union Luxembourg
2:2
F91 Dudelange
US Rumelange
0:3
FC Progres Niederkorn
Jeunesse Esch
1:2
FC Etzella Ettelbruck
Differdange FC 03
1:1
Swift Hesperange
Union Titus Petange
5:2
FC Mondercange
OFK Bar
0:0
OFK Titograd
Otrant-Olympic
0:1
Zabjelo
FK Gusinje
2:1
Crvena Stijena
Ibar
3:2
FK Jezero Plav
FK Celik Niksic
0:1
FK Bratstvo Cijevna
FK Jedinstvo Bijelo Polje
1:0
FK Bokelj Kotor
SC Enschede
0:6
WSV
SV Vaassen
0:2
Voetbalvereniging Germania
vv Rigtersbleek
2:1
Koninklijke UD
Rheden
0:1
Jonge Kracht
DHC Delft
3:1
HVV Den Haag
SJC Noordwijk
0:0
Neptunus-Schiebroek
Nieuwenhoorn
1:0
RKAVV
Leonidas
1:2
VUC
Vpv Purmersteijn
4:0
JOS Watergraafsmeer
Recht Op Doel Af '46 Zondag
2:1
DWV
De Kennemers
1:1
Kooger Football Club
AFC '34
3:0
VV De Meern
SV NVC
3:2
Blauw Wit Amsterdam FC
WSC
3:1
GVV Unitas
GVAV-Rapiditas
5:1
MSC
Tubantia
2:0
CVV Germanicus
FVC
6:1
Titan
SC Erica
1:0
Gronitas
Stevo
3:0
Appingedam
RKHVV
2:0
Voorwaarts T
JHR
0:2
Quick
Alphense Boys
1:1
TOGB
USV Hercules
0:2
VV de Zouaven
Geldrop
3:0
LONGA
Dongen
2:2
Best Vooruit
De Valk
2:0
IFC
RKSV Nuenen
5:1
Unitas 30
RCS
0:3
Vlissingen
SV Someren
2:0
TOP Oss Amateurs
SV Deurne
2:1
EHC
Laura-Hopel Combinatie
0:2
Blauw Geel 38
FC Vinkenslag
2:0
RKSV Bekkerveld
Sparta '25
2:3
Groene Ster
GSV '28
1:1
Schaesberg
Hoogeveen
5:1
SVBO
Skovlunde IF Women
4:0
Team Viborg Fodbold Women
Odense Q Women
0:2
KoldingQ Women
Skovbakken IK Women
1:2
Brøndby Women
Rakvere JK Tarvas
2:3
FCI Levadia Tallinn
Kohtla-Jarve JK Jarve
2:3
Valga FC Warrior
Viljandi JK Tulevik II
1:2
Kivioli FC Irbis
Tallinna FC Flora
4:2
Parnu Linnameeskond
Tallinna JK Legion
0:3
Lasnamae FC Ajax
Valsta Syrianska
4:2
Syrianska IF Kerburan
Karlslunds IF
0:2
Degerfors IF
Arameiska-Syrianska
0:1
Umea FC
Enkoping SK
0:2
Ostersunds FK
Carlstad United
5:0
Skelleftea FF
Gröndals IK
0:0
BK Forward
Vasteraas SK
1:2
IK Brage
Lov-Ham
3:2
Nybergsund IL-Trysil
Haugesund FK
6:0
Notodden FK
Moss FK
0:3
Sogndal IL
Stavanger IF
4:2
Tromsdalen
Alta IF
3:1
Mjondalen
Ham-Kam
2:4
Bryne FK
Honefoss BK
6:0
Skeid Fotball
FK Sileks Kratovo
0:5
FK Renova
FK Teteks Tetovo
1:0
Horizont Turnovo
Makedonija GjP
0:0
FK Pelister Bitola
Vardar Skopje
1:2
FK Rabotnicki Skopje
Pobeda Junior
FK Milano Kumanovo
Sloga Jugomagnat
0:1
FK Metalurg Skopje
Anagennisi Karditsas 1904
3:1
Panetolikos
Doxa Dramas
1:2
Olympiakos Volos
Ionikos
1:1
Pierikos FC
Kalamata FC
1:1
Agrotikos Asteras FC
Rhodos FC
0:1
OFI Crete FC
Thrasyvoulos
0:0
GS Ilioupoli
Victoria Kings
2:0
Milerock
Rosignol United
1:2
Alpha United
Liquid Gold
1:2
Seawall FC
Buxton United
0:2
Camptown
Doxa Kranoulas
1:1
Kozani FC
Eordaikos 2007
1:0
Anagennisi Giannitsa FC
Ethnikos Filippiadas FC
0:0
Veria
FC Fokikos
1:0
Pao Neon Epivaton
FC Kastoria
0:5
Anagennisi Serron
Makedonikos FC
1:0
Thermaikos Thermis
Niki Volos
2:1
Pyrsos Grevena
Visaltiakos
0:1
Anagennisi Epanomis FC
Panachaiki 2005
1:1
Panathlitikos Omililos Atsaleniou
Chaidari AO
2:2
Platanias
Aias Salamina
0:0
Enosi Panaspropyrgiakou Doxas
FC Korinthos
0:2
PAE Olympiakos Chersonisos
Panegialios FC
1:1
Pao Rouf
Saronikos Eginas
0:2
Panargiakos
Vizas Megaron
1:0
AO Agia Paraskevi
APS Zakynthos
1:0
Keravnos Kerateas
King Faisal
1:2
Medeama
Heart of Lions
2:0
Hearts of Oak
Real Tamale United
0:0
Sekondi Hasaacas
Berekum Arsenal FC
1:1
Aduana Stars
Ashanti Gold FC
1:0
Berekum Chelsea
Eleven Wise
1:1
Legon Cities
Accra Great Olympics
1:1
Asante Kotoko
Santos
3:0
Desportivo Huíla
Recreativo do Libolo
0:0
Interclube
1º de Maio
1:2
Bravos Maquis
Académica Petróleo Kwanda Soyo
2:0
Académica do Lobito
Recreativo da Caála
2:1
Kabuscorp SCP
Petro Luanda
2:1
ASA
Municipal
1:1
Comunicaciones
Suchitepéquez
1:2
Marquense
Heredia
4:2
Jalapa
Halcones
1:2
Juventud Retalteca
Xelajú
3:0
Zacapa
Hong Kong Rangers
6:2
Wing Yee
Pontic Football Team
2:5
Fukien AC
Tuen Mun SA
10:0
Sai Kung Friends FC
Kwai Tsing District FA
0:0
Double Flower
FK Ventspils
4:1
FK Daugava Riga
JFK Olimps
3:2
SK Blazma
Rigas Futbola Skola
2:1
Tranzīts
Skonto Riga
1:6
Liepajas Metalurgs
Argon Mijdrecht
1:0
Haaglandia
VV Sint Bavo
2:0
Ado '20
USV Elinkwijk
0:0
HVV Hollandia Hoorn
RKVV Westlandia
2:0
Chabab
HBS
3:0
TONEGIDO
Almere City II
3:0
Sportclub Feyenoord
Babberich
1:2
Juliana '31
FC Lienden
5:1
VV Nieuw Buinen
SC Joure
1:1
SWZ Boso Sneek
WVV Alcides
0:4
Achilles '29
ROHDA Raalte
2:2
Be Quick 1887
Wke
2:0
HSC 21
Amsterdamsche FC
1:2
FC Hilversum
EVV Echt
4:1
OJC Rosmalen
DESK
0:4
VV Gemert
VV Una
1:1
UDI '19
Venray
3:3
Oss 20
SV Meerssen
3:2
JVC Cuijk
VV Papendrecht
1:4
Dijkse Boys
VV Baronie Breda
1:1
Schijndel
De Treffers
3:1
Quick '20
Wisła Płock II
1:0
UKS SMS Łódź
MKS Mazur Ełk
1:3
KKS Orzeł Kolno
BKS Tur Bielsk Podlaski
2:0
KS Start Działdowo
KS Pogoń Łapy
0:2
KS Sokół Sokółka
MLKS Czarni Olecko
3:1
CWKS Vęgoria Węgorzewo
LKS Start Bogdanowice
0:1
LKS Skałka Żabnica
Radomiak
4:3
LKS Mazur Karczew
KS Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
2:0
Kutno
Carpenedolo
1:0
Sudtirol
AC Feralpi Salo
0:0
Crociati Noceto
AC Legnano 1913
1:0
FC Pavia 1911
AC Mezzocorona
3:1
Spezia Calcio
Olbia
0:1
Canavese
Pro Vercelli
0:0
Alghero
Rodengo Saiano
1:0
Valenzana
Sambonifacese
3:1
Ssd Pro Sesto
Villacidrese
0:0
AS Pro Belvedere Vercelli
ASD Olimpia Colligiana Calcio
0:1
Bellaria Igea
Giacomense
1:1
Celano
Gubbio
2:0
Asd Nocerina 1910
US Itala San Marco
1:1
Bassano Virtus
Poggibonsi
0:2
Fano
Prato
1:1
Sacilese
Vastese Calcio 1902
1:1
AS Lucchese Libertas 1905
San Marino Calcio
2:1
AC Sangiustese
Asd Sangiovannese 1927
1:1
Carrarese Calcio 1908
Brindisi
2:1
AS Aversa Normanna
Asd Cassino Calcio 1924
0:0
Ssd Citta Di Gela
US Catanzaro 1929
2:0
Barletta Calcio
Melfi
1:0
Igea Virtus Barcellona
AS Noicattaro Calcio
1:1
Juve Stabia
SS Scafatese Calcio 1922
3:3
SS Monopoli 1966
US Vibonese Calcio
0:0
Isola Liri
Tochigi
1:2
Ventforet Kofu
Yokohama
2:1
Fagiano Okayama
Kataller Toyama
0:3
Shonan Bellmare
Roasso Kumamoto
0:1
Avispa Fukuoka
Tokyo Verdy
2:0
Mito Hollyhock
Cerezo Osaka
3:1
Ehime FC
Sagan Tosu
1:1
Vegalta Sendai
August Town FC
1:0
Sporting Central Academy
Humble Lions
1:2
Village United FC
St. George's SC
1:0
Rivoli United
Besa Kavaje
1:0
Flamurtari Vlore
KF Vllaznia
2:0
Shkumbini Peqin
KS Kastrioti Kruje
2:1
Skënderbeu Korçë
KS Teuta Durres
2:1
KF Laci
Dinamo Tirana
2:1
KF Tirana
FC Zhetysu
1:0
FC Taraz
FK Atyrau
3:0
FC Kaisar Kyzylorda
FK Vostok Ust-Kamenogorsk
0:4
FC Aktobe
Shakhter Karagandy
3:0
FC Irtysh Pavlodar
DSV Fortuna 05
2:2
SV Post Vienna
Favoritner AC
3:0
Donaufeld
Gersthofer SV
1:1
Gerasdorf Stammersdorf
FC Schwarzach
1:0
Andelsbuch
Viktoria Bregenz
1:1
Röthis
USK Piesendorf
2:2
FC Zell am See
FC Lendorf
0:0
Feldkirchen
Bizau
3:2
FC Mäder
Rot-Weiß Rankweil
1:1
FC Wolfurt
SV Forchtenstein
0:1
SC Ritzing
USC Wallern
2:3
SV Schattendorf
SV Leobendorf
1:0
Mistelbach
SKN St. Polten II
5:1
Schrems
Straßwalchen
5:1
UFC Maria Alm
SC Schwanenstadt 08
1:1
SV Neuhofen/Ried II
Brauerei Egg
4:1
Dornbirner SV
Admira Landhaus
2:0
SV Aspern
Gleinstätten
3:1
Fehring 1947
Brujas
1:0
Puntarenas
Deportivo Saprissa
2:1
Santos de Guápiles
Cartaginés
2:3
Pérez Zeledón
Municipal Liberia
3:2
Alajuelense
La U Universitarios
0:2
Ramonense PO
Herediano
2:0
San Carlos
Walter Ferretti
3:1
Deportivo Ocotal
Real Madriz
2:2
Xilotepelt FC
Chinandega
2:3
VCP Chinandega
Diriangén
2:0
Real Estelí
AD Barrealeña
1:2
AD Sagrada Familia
Guanacasteca
0:0
Carmelita
San Carlos Zona Norte
2:1
Orión
Uruguay
1:1
AD La Suerte
AD Paraíso Total
4:3
Rosario AD
Coto Brus
2:0
Barrio México
Grecia
1:1
Consultants Moravia
Belén
0:0
Limón
Cariari Pococí
0:0
Generación Saprissa
Sfaxien
2:1
Stade Tunisien
Olympique Béja
1:0
ES Zarzis
Etoile du Sahel
3:1
Bizertin
Gafsa
1:0
Kairouan
Hammam-Lif
1:3
Esperance
Club Pumas Morelos
0:0
Lobos BUAP
Albinegros de Orizaba
1:1
Universidad Guadalajara
Venados
1:1
Irapuato
León
0:2
CF Alacranes de Durango
Cruz Azul Hidalgo
2:0
Necaxa
Atlante UTN (Potros Neza)
4:1
Dorados de Sinaloa
Reboceros La Piedad
0:0
Guerreros FC
Győri ETO II
0:0
Fehérvár II
Zalaegerszegi TE II
0:3
Siofok
Bőcs
2:0
Cegledi VSE
MTK Hungária FC II
0:1
Mezokovesdi
Makó
2:0
Bekescsaba 1912 Elore
Rakospalotai EAC
7:2
Baktalórántháza
Kaposvári Rákóczi FC II
1:1
Pogány SE
Budapesti Vasas SC II
0:1
Szolnoki Spartacus
Ócsárd SE
1:3
Bajai
Nagykanizsai TE
1:0
Szekszardi UFC
Paksi SE II
2:1
Komlói Bányász SK
Szentlorinc SE
0:0
Nagyatádi
Lindab-Törökbálinti TC
2:5
Újpest II
Dunaharaszti MTK
2:1
Újbuda TC
Bogad SE
0:2
Dombóvári FC-Rutin
Balmazújvárosi
3:2
Jászberényi
Gyöngyös
3:1
Püspökladányi LE
Ózdi FC
2:4
Ferencváros II
Tura Városi SK
3:1
Dunakeszi Vasutas SE
Dabas
2:1
Battonyai TK
Hódmezővásárhely
0:3
Soroksar
Berettyoujfalui SE
0:4
Tiszalöki Városi SE
Kótaj SE
0:3
Nyíregyháza Spartacus FC II
Nagyecsed RSE
0:0
Nyirmadai ISE
Diósgyőr II
3:0
Balkanyi SE
Tiszakanyár SE
3:2
Kemecse SE
Ibrány Városi SE
1:1
Létavértes SC '97
Répcelaki SE
1:3
Veszprem FC
Szombathelyi Haladás II
4:1
KSE Csesztreg
Buk TK
1:2
MTE
Sarvar
0:2
Lipót Pékség
FC Norchi Dinamo Tbilisi
1:0
35-e Skola
Meshakhte
6:2
Magharoeli Chiatura
Meskheti
0:2
FC Merani Martvili
Mertskhali
4:1
Kolkheti Khobi
Sunshine Stars
1:0
Shooting Stars
Kaduna United FC
2:0
Ocean Boys FC Brass
Lobi Stars
2:1
Enugu Rangers
Warri Wolves
1:0
Ranchers Bees
Enyimba
1:0
Zamfara United FC
Kano Pillars
4:0
Heartland
Paloma
0:1
Victoria Hamburg
RB Leipzig
2:0
1 FC Gera 03
TSG Neustrelitz
2:2
Optik Rathenow
Berliner AK
4:0
Torgelower SV Greif
Greifswalder FC
1:3
Reinickendorfer Füchse
Lichtenrader BC 25
1:0
SV Falkensee-Finkenkrug
Halberstadt
1:2
Rot-Weiß Erfurt II
Carl Zeiss Jena II
4:0
VfB Pößneck
Sachsen Leipzig
1:1
FC Erzgebirge Aue II
Budissa Bautzen
1:0
SV Schott Jena
FSV Zwickau
0:2
VfL Halle
Barmbek-Uhlenhorst
1:0
SV Curslack-Neuengamme 1919
Altona
3:3
Bergedorf 85
Halstenbek-Rellingen
0:0
Oststeinbeker SV
Rain/Lech
1:0
TSV Aindling
VfL Osnabrück II
1:1
SV Bavenstedt 1946
Meppen
1:2
Oldenburg
Ramlingen-Ehlershausen
2:3
SV Bad Rothenfelde
VfL Oldenburg
2:0
VfL Bückeburg
TSV Havelse
4:0
VfL Oythe
Elversberg II
1:1
SV Rot-Weiss Hasborn
Sportfreunde Köllerbach
6:0
Hassia Bingen
Habenhauser FV
1:1
Blumenthaler SV
SV Türkspor Bremen
2:0
VfL 07 Bremen
TuS Schwachhausen
1:5
Brinkumer SV
MSV Duisburg II
7:1
Bergisch Gladbach
VfB Hüls
2:1
Hammer SpVg
Rot-Weiss Essen II
1:1
SW Essen
Kleve
3:2
DSC Arminia Bielefeld II
Velbert
0:4
Fortuna Köln
Westfalia Herne
3:1
Schermbeck
Germania Windeck
3:2
Sprockhövel
VfR Neumunster
2:1
Altenholz
SV Eichede
0:2
Union Neumünster
FC Itzehoe
1:2
Weiche Flensburg
1. Schleswiger SV 06
0:3
SV Henstedt-Ulzburg
Heikendorfer SV
2:1
TSV Kropp 1946
SG Rot-Weiss Frankfurt
0:1
Eschborn
VfV Hildesheim
2:0
TuS Heeslingen
SV Blau Weiß Bornreihe
0:2
Lupo-Martini
SV Ahlerstedt / Ottendorf
1:2
TSV Ottersberg
Buchholz
0:1
Eintracht Norderstedt
TSV Uetersen
2:0
SV Lurup Hamburg
SV Spielberg
1:1
Gmünd
Hoffenheim II
3:1
FC 08 Villingen
FSV Erlangen-Bruck
3:1
Schalding-Heining
TuS Güldenstern Stade
0:1
SV Drochtersen/Assel
Atlético Chiriquí
1:0
Chorrillo
Alianza
2:2
San Francisco
Sporting San Miguelito
4:4
Tauro
Plaza Amador
4:2
CA Veragüense
Deportivo Caaguazu
1:0
Independiente FBC
Sportivo Iteno
2:1
Silvio Pettirossi
General Caballero
0:0
Sportivo Trinidense
Aliados FC Lordelo
2:0
Machico
Tondela
1:2
UD Oliveirense
CD Cinfaes
1:1
Pescadores Costa Caparica
Leca FC
0:3
Chaves
UD da Serra
3:2
SC Coimbroes
Beira-Mar
4:0
GD Torre de Moncorvo
AD Oeiras
6:1
Operario
Sintrense
0:0
CD Pinhalnovense
FC Tirsense
1:0
Oliveira Bairro
SC Freamunde
3:0
AD Carregado
Academica Coimbra
2:1
Portimonense
Paços de Ferreira
3:1
Mineiro Aljustrelense
Leixões
2:1
Casa Pia Atletico
Merelinense FC
1:2
União de Leiria
Belenenses
3:1
Clube Oriental de Lisboa
Naval 1º de Maio
1:0
Padroense
Atletico CP
0:2
Vitória Setúbal
União Madeira
2:0
Clube Desportivo de Alcains
Cruzado Canicense
1:4
GR Vigor Mocidade
CD Fatima
3:0
Vila Meã
AD Camacha
3:1
Uniao SC Paredes
CD Santa Clara
2:1
Maritimo SC
Vitoria Guimaraes
3:1
Feirense
Rio Ave
2:1
SC Esmoriz
Gil Vicente
6:1
SL Nelas
Sporting CP
3:0
Penafiel
FC Santa Coloma
0:0
Sant Julia
Lusitanos FC
0:2
Club Esportiu Principat
UE Engordany
1:4
UE Santa Coloma
Inter Club de Escaldes
2:3
Encamp FC
Juan Aurich de Chiclayo
0:0
Sporting Cristal
Sport Huancayo
1:0
Universitario de Deportes
Universidad San Martin
5:0
Club Sportivo Cienciano
Alianza Lima
1:1
Jose Galvez FBC
Centro Italo
1:3
Caracas FC
Llaneros FC
2:0
Aragua FC
Carabobo FC
2:1
Zulia FC
Monagas SC
1:0
Deportivo Lara
Trujillanos FC
3:1
Atlético El Vigía
Deportivo Petare
1:1
Mineros de Guayana
Dep. La Guaira
0:1
Zamora FC
Yaracuyanos FC
0:2
Deportivo Tachira
Mixco
3:2
Coatepeque
San Benito
2:1
Achuapa
Guastatoya
1:1
Petapa
Iztapa
3:1
San Pedro
Nueva Concepción
1:2
Juventud Escuintleca
Mictlán
1:0
Sacachispas
Malacateco
4:1
Club América de Chimaltenango
Carchá
1:2
Teculután
Aurora
1:2
Antigua GFC
O`Higgins
2:2
Deportes Iquique
CD Cobreloa Calama
0:1
Audax Italiano
Rangers de Talca
1:0
Palestino
Cobresal
2:0
Everton de Vina Del Mar
Curico Unido
3:0
Nublense
Huachipato
0:2
Colo Colo
Tacuarembo FC
3:1
Central Espanol FC
Defensor Sporting
1:0
CS Cerrito
Racing
1:2
Danubio
Cerro
3:2
Fénix
Cerro Largo
1:2
Peñarol
FC Wiltz 71
6:0
Colmarberg
US Hostert
3:1
Avenir Beggen
FC Victoria Rosport
3:3
Koeppchen
Erpeldange
1:3
Steinfort
Union 05 Kayl-Tetange
1:0
Minerva Lintgen
Obercorn
1:2
FC Jeunesse Canach
Young Boys
2:1
Jeunesse Schieren
Hertha BSC II
7:3
Meuselwitz
SC Freiburg II
3:1
Ulm
SG Sonnenhof Grossaspach
2:2
Darmstadt
Eintracht Frankfurt II
3:1
Stuttgarter Kickers
Mainz II
2:0
Fortuna Düsseldorf II
FK Ryazan
1:2
Saturn Moscow
Spartak Tambov
1:1
Znamya Truda
Avangard Podolsk
2:0
FSA Voronezh
Serpukhov
0:1
Metallurg-Oskol
Lokomotiv Liski
2:0
FK Orel
FC Fakel Voronezh
Yelets
FC Avangard Kursk
0:1
FC Dynamo Bryansk
FK Gubkin
2:1
FC Dnepr Smolensk
K Sportclub Tongeren
2:1
BX Brussels
RSC Vervietois
3:3
Olympic Charleroi
Koninklijk Diegem-Sport
0:2
Excelsior Veldwezelt
White Star Bruxelles
1:2
K Bocholter VV
Union Saint-Gilloise
1:2
KV Woluwe-Zaventem
SK Kermt-Hasselt
3:2
Visé
Union Royale La Louviere Centre
0:2
Ur Namur
Ternat
2:3
FC Vigor Wuitens Hamme
KVV Coxyde
3:1
KRC Mechelen
KSC Wielsbeke
0:2
Sottegem
Sportkring Sint-Niklaas
1:4
K Rupel Boom FC
Royal Cappellen FC
1:4
Torhout 1992 Km
Vk Ieper
1:2
KSK Heist
Willebroek-Meerhof
0:4
Hoogstraten VV
Zamora II
2:1
Tucanes FC
Union Lara FC
2:1
Atletico Venezuela
Fundación Cesarger
0:0
Lara FC
Hermandad Gallega
1:2
Atlético San Antonio
Portuguesa FC
2:0
Atlético Nacional
US Arezzo
2:0
Paganese Calcio 1926
US Cremonese
1:0
Benevento
Calcio Lecco
3:1
Alessandria
AC Lumezzane
1:4
Novara Calcio
Perugia
1:0
US Pergocrema
Pro Patria
1:0
Como 1907
Sorrento Calcio
1:2
Monza
Varese
1:0
AS Figline
Ssd Viareggio 2014
0:2
Foligno Calcio
Andria BAT
1:0
Portogruaro Summaga
Cavese 1919
1:0
Ternana Calcio
Foggia Calcio
0:0
SS Taranto 1927
Giulianova Calcio
1:1
Spal 2013
Pescara
2:1
Ravenna FC 1913
Pescina
1:1
Virtus Lanciano
Reggina
0:0
Hellas Verona
Rimini
2:0
Progreditur Marcianise
AC Castellana Castel Goffredo
2:1
PD Castellarano
Mezzolara
2:1
SSD Castel San Pietro Terme Calcio
FC Ponsacco 1920
0:3
Santarcangelo
GS Rosignano 6 Rose
1:0
Carpi FC
Rovigo
0:0
Pisa
US Russi
1:1
Polisportiva Virtus Castelfranco
Valleverde Riccione FC
1:2
ASD Cecina
Acqui US
0:2
Vigevano
ASD Albese Calcio
3:3
ACD Rivoli
ASD Polisportiva Borgorosso Arenzano
2:0
Vallée d’Aoste
Chieri
1:2
ACD Aquanera
Derthona
0:0
Virtus Entella
FS Sestrese Calcio 1919
1:2
Casale
ASD Pro Settimo & Eureka
0:0
Lavagnese
ASD Sarzanese Calcio 1906
2:0
AC Settimo
Savona FBC
1:0
AC Cuneo 1905
Messina
2:2
ASD Sambiase
Comprensorio Normanno
2:2
Polisportiva Viribus Unitis
US Castrovillari Calcio
0:2
Nissa FC ASD
ASD Modica Calcio
0:2
FC Rossanese 1909 ASD
AC Palazzolo ASD
2:1
HinterReggio
AS Rosarno
2:2
US Avellino 1912
SSD Sapri Calcio
0:1
Milazzo
Trapani Calcio
1:1
GSD Mazara 1946
Vigor Lamezia
2:0
ACRD Acicatena
Castel Rigone
2:2
SSD Calcio Città di Castello
US Forcoli 1921 Valdera
1:0
AC Monteriggioni
ASD Fortis Juventus 1909
1:1
AS Sestese Calcio
Gavorrano
2:1
Deruta
Guidonia Montecelio
0:0
ASD Sporting Terni
Polisportiva Monterotondo Lupa
4:2
Sansepolcro Calcio
Orvietana Calcio
1:3
Montevarchi Calcio Aquila 1902
Scandicci
1:0
Calenzano
Borgosesia
0:2
SS Tritium
Caravaggio
2:2
AlzanoCene
US Fiorenzuola 1922
1:3
Pergolettese
Olginatese
4:2
US Calcio Colognese
AC Ponte San Pietro-Isola
3:0
SG Stradellina
AC Renate
2:1
Caronnese
US Sestese
1:1
AC Cantù GS San Paolo
Solbiatese Arno Calcio
1:0
Folgore Caratese
Voghera
3:1
US Darfo Boario
US Citta Di Fasano
0:1
SS Matera Calcio SRL
Asd Calcio Pomigliano
1:1
Bitonto
Casertana FC
1:0
ADC Ars et Labor Grottaglie
Polisportiva Club Sportivo Pisticci
0:2
Sant Antonio Abate
ASD Forza e Coraggio
2:0
Bacoli Sibilla
ASD Francavilla Calcio
0:1
ASD Pianura
Ostuni Sport
1:1
Ischia
FC Turris 1944 ASD
0:4
FC Francavilla 1931
Virtus Casarano
3:3
Asd Turris Calcio
SSD Atessa Val di Sangro
2:0
Civitanovese Calcio
ASD Bojano
1:0
Chieti
Casoli
1:0
Campobasso
Aquila
1:0
SS Real Montecchio
Morro d´Oro Calcio
2:0
Elpidiense
Olympia Agnonese
2:1
ASD Miglianico Calcio
Recanatese
1:1
SSD Centobuchi
RC Angolana
0:3
Atletico Trivento
Santegidiese
5:0
ASD Luco Canistro
Albignasego
1:2
Tamai
Belluno
1:2
Montichiari
US Citta di Jesolo
1:0
AS Union Quinto
SSD Domegliara
3:1
ASD Sanvitese
Manzanese
2:2
ACD Città di Concordia
AC Palazzolo
1:1
UC Montecchio Maggiore
Pordenone Calcio
2:1
Montebelluna
ASD Porfido Albiano
1:1
ASD Villafranca
Venezia
1:1
Este
Virtus Verona
0:0
Nuova Verolese Calcio
Arzachena Costa Smeralda Calcio
1:0
ASD Cynthia 1920
Atletico Boville Ernica
2:1
Pomezia
Budoni Calcio
1:2
ASD Astrea
AS Castelsardo Calcio
1:1
FC Aprilia
Flaminia
2:0
AS Morolo Calcio
Fondi
2:1
ASD Selargius Calcio
Polisportiva Gaeta
1:0
Viterbese Calcio
Latina
2:1
SS Tavolara Calcio
ASD Sanluri Calcio
2:1
FC Rieti
SSD FC Bikkembergs Fossombrone
2:0
Usd Adriese 1906
AC Dorando Pietri Carpi
1:0
Chioggia Sottomarina
Borgo a Buggiano
1:1
Pontedera
MSK Zilina B
0:2
ŽP Šport Podbrezová II
1. FC Tatran Prešov II
2:1
Rakytovce
Nemšová
1:1
Nové Zámky
Bernolákovo
1:0
SFM Senec
Nitra II
1:0
Rača
Vrbové
3:0
DAC 1904 Dunajská Streda II
Spartak Vráble
2:0
Slovan Bratislava II
CD Roquetas
1:1
Aguilas CF
Real Betis B. B
0:1
Jerez Industrial CF
Alcorcon AD
1:2
Atletico Madrid B
Universidad de Las Palmas
0:0
CP Cacereno
Lanzarote
3:3
Sporting Gijon B
Real Oviedo
1:0
CD Tenerife B
CF Villanovense
1:0
AD Cerro Reyes Badajoz
UD Vecindario
1:1
Leganés
CF Gava
0:3
CE Sabadell
CF Badalona
3:0
Sporting Mahones
RCD Mallorca B
1:1
Ontinyent CF
CF Union Estepona
2:1
Sevilla Atletico
Real Murcia B
3:0
AD Ceuta
Melilla UD
1:1
Marbella FC
Racing de Ferrol
2:1
CD Guijuelo
CD Toledo Sad
0:2
Ub Conquense
RS Gimnastica de Torrelavega
1:0
UD Puertollano
Real Madrid Castilla
1:1
RSD Alcala
CD Denia
0:0
UE Sant Andreu
Terrassa FC
1:4
Alicante CF
Moratalla CF
2:1
Lucena CF
CF Palencia
1:0
SD Ponferradina
CD Mirandes
2:2
Montaneros CF
Sestao River Club
3:1
Celta de Vigo B
Barakaldo CF
1:1
CD Izarra
Eibar
3:2
Lemona SD
CD Lugo
0:0
Alaves
SD Compostela
0:1
Cultural Leonesa
CA Osasuna B
1:0
Zamora CF
CP Ejido
2:0
Ciudad de Murcia
Granada
2:0
Sangonera Atlético
Caravaca CF
2:1
Ecija Balompie
Benidorm CD
2:1
UD Logrones
Orihuela CF
1:0
UDA Gramenet
Lleida
0:0
Villajoyosa CF
FK Sloboda Čačak
1:1
Šumadija Aranđelovac
Sloga Petrovac
2:1
Železničar Lajkovac
Macva Sabac
3:0
FK FAP Priboj
FK Svrljig
1:0
FK Radnik Surdulica
FK Rudar Alpos Aleksinački Rudnik
1:2
Sinđelić Niš
Car Konstantin
1:2
Dubočica
Župa
3:0
Vlasina
FK Kopaonik Brus
4:0
Jedinstvo Paraćin
FK Spartak Debeljača
2:1
FK Radnički Šid
FK Senta
2:1
FC Donji Srem Pecinci
Srem Jakovo
1:0
FK Sopot Beograd
Radnički Obrenovac
1:0
FK Železničar Beograd
Šumadija Jagnjilo
2:0
FK Dorćol Beograd
FK Beograd
1:4
FK Sindelic Beograd
Assyriska FF
4:1
Landskrona BoIS
GIF Sundsvall
0:3
Ljungskille SK
IK Sirius FK
3:0
FC Trollhattan
IFK Norrkoping
1:0
Jonkopings Sodra
Qviding FIF
0:2
Syrianska FC
Vasalunds IF
0:1
Aatvidaberg FF
Angelholms FF
2:0
AFC Eskilstuna
Mjallby AIF
2:1
Falkenbergs FF
FC Linth 04
1:4
Luzern
FC Biel-Bienne
3:2
Aarau
Yverdon
1:3
Young Boys
Thun
2:1
Sion
FC Harkingen
1:3
FC Solothurn
FC Wil
1:2
St. Gallen
Lugano
1:0
Grasshopper
Stade Nyonnais
1:2
Lausanne
Vallecas CF
0:1
CD Artistico Navalcarnero
Retuerto Sport SD
2:3
Santurtzi
CD Santa Fé
2:1
Atl Mancha Real
Atletico Malagueno
4:2
CD Ronda
CD Móstoles
1:1
Alcobendas Sport
Trival Valderas A.
2:4
Rayo Vallecano B
Ciempozuelos
2:1
AD Colmenar Viejo
San Fernando Henares
4:1
Galáctico Pegaso
Atlético Pinto
0:2
Club Atlético de Madrid III
AD Parla
1:1
Real Madrid C
Esporles
0:0
SCD Independiente
Illescas
2:1
Mora
Coria CF
4:0
Cordoba CF B
Sevilla III
0:0
CD Alcala
Torrellano Illice Elche Parque Empresarial CF
3:1
UD Juventud Barrio del Cristo
Real Zaragoza Deportivo Aragon
4:2
SD Ejea
UD Almeria B
3:1
El Palo
CP Ejido II
1:0
Comarca de Níjar
CD Ciudad de Vícar
2:0
UD Carboneras
Club Portugalete
2:2
Scd Durango
AD Adra
1:1
CD Alhaurino
Condal Club
1:0
Covadonga
Gijón Industrial
2:1
Astur CF
Antequera CF
2:0
Baza
Real Sociedad B
4:0
SD Eibar II
CF Rayo Majadahonda
4:1
Santa Ana
San Sebastian Reyes
1:4
CF Getafe B
Fuenlabrada
4:1
AD Arganda CF
CD Atletico Baleares
1:0
Atlètic de Ciutadella
CP Olivenza
0:1
Mérida UD
Universidad Oviedo
2:1
CD Tuilla
FC Benavent
0:1
CD Blanes
Europa
2:1
CE Premià
Albacete II
3:1
UD Socuellamos CF
Cadiz B
3:3
CF Algeciras
Los Palacios
1:0
Puerto Real CF
Atletico Sanluqueno
2:1
RC Portuense
AD Cartaya
0:2
CD Mairena
Murallas de Ceuta FC
0:3
Atlético Onubense
UM Escobedo
2:1
Barreda
Ribamontán al Mar
0:0
Atlético Albericia
Valdefierro
0:2
CD La Muela
Cuarte
2:3
CD Villanueva
Velez CF
1:2
Motril
CD Loja
1:1
Arenas de Armilla
UD Villa Santa Brigida
0:1
UD Fuerteventura
Laguna
3:2
CD Marino
Atlético Granadilla
0:0
Playas Jandia
UD Realejos
3:1
Universidad de Las Palmas de Gran Canaria CF II
CD Mensajero
1:1
Castillo
CD Victoria de Tazacorte
1:2
Corralejo
UD Las Palmas B
2:0
UD Tijarafe
UD Teror Balompié
1:1
CD Charco del Pino
CE Alaior
0:2
Pd Santa Eulalia
Siete Villas
2:0
Solares
Pontevedra CF II
0:1
Negreira
UD Aretxabaleta
0:1
Zalla
CD Llosetense
0:0
Alcúdia
Marino Luanco
1:1
Caudal Deportivo
CF Olesa de Montserrat
0:1
Pobla de Mafumet CF
Castro
1:2
SD Buelna
Selaya
2:1
Textil Escudo
CD Onda
0:0
Villarreal C
Anguiano
4:0
Alberite
River Ebro
4:0
AF Calahorra
Calasancio
0:3
Naxara CD
Barbastro
3:2
UD Fraga
CD Mallén
2:0
Sarinena
CA Cirbonero
1:0
CD Aoiz
CD Zarramonza
0:3
Valle de Egues
Pena Sport FC
4:0
CD Aluvión
Llanes
2:1
Ceares
Luarca CF
0:1
CD Lealtad
SD Colloto
2:1
Candás CF
Praviano
0:1
Navarro
Amurrio
1:0
Beasain
SD Salvatierra
2:4
SD Gernika Club
SD Amorebieta
3:2
Arenas Club de Getxo
CD Pena Azagresa
0:2
CD Iruña
River Ega
0:0
Murchante
San Rafael
3:1
Collerense
Imperio de Mérida CP
1:1
CP Montehermoso
CD Don Benito
1:2
UC La Estrella
UD Extremadura
0:1
CD Badajoz
CD Valdelacalzada
0:4
Jerez
CD Santa Marta
1:1
CD Coria
UD Badajoz
0:1
AD Ciudad de Plasencia CF
Real Aviles
0:2
Ribadesella CF
UP Langreo
5:1
CD Cudillero
Gimnastica Segoviana
4:0
UD Salamanca II
Jupiter Leones
1:1
CD Villaralbo
CD Aguilar
1:3
CD Huracán Z
Atletico Tordesillas
2:1
Almazán
CD Íscar
0:3
Real Valladolid B
Arandina CF
1:0
Numancia II
Atletico Bembibre
1:1
UD SANTA MARTA
Racing Lermeño CF
1:0
CF Venta de Baños
CF Amposta
1:1
CE Lhospitalet
Palamos
0:1
AE Prat
CF Reus Deportiu
4:1
UE Rapitenca
AEC Manlleu
1:0
UD Cassà
Mazarrón
1:1
CD Lumbreras
Jumilla
1:2
Yeclano Deportivo
Atlético Pulpileño
2:0
CF Base Abarán
CD Beniel
5:1
Calasparra FC
FC Puente Tocinos
2:0
UCAM Murcia
Club Edeco Fortuna
1:3
Lorca Deportiva CF
Santomera CF
1:2
Cartagena II
CD Cieza
3:1
Jumilla CD
Pinatar CF
4:1
CD Bala Azul
Daimiel RCF
1:1
CF Gimnástico Alcázar
Hellín Deportivo
1:0
CP Villarrobledo
Tomelloso
1:0
Almansa
Marchamalo
1:0
Talavera CF
Torrijos
3:1
La Roda CF
Real Balompedica Linense
0:1
Ayamonte CF
Los Barrios
1:2
UD Marinaleda
Vimenor
3:0
Tropezon
CD Pontejos
2:3
SD Reocín
Rayo Cantabria
6:0
Atlético Deva
Racing Club Villalbes
0:0
Verín CF
Crevillente Deportivo
1:0
Novelda
CD Torrevieja
4:0
Alicante II
CD Olimpic de Xativa
3:1
CF La Nucia
UD Alzira
3:1
Elche B
CD Calahorra
5:0
Yagüe
Arnedo
4:0
Aldeano
CD Cenicero
0:3
Alfaro CD
Club Haro Deportivo
2:0
Vianés
Utebo
4:3
AD Sabinanigo
CD Teruel
3:0
Andorra CF
CF Jacetano
1:0
Alcañiz CF
CA Monzon
1:1
CD Giner Torrero
Atlético Calatayud
0:0
CD Tauste
CD Lalín
1:0
Narón Balompé Piñeiros
Céltiga FC
1:1
Alondras CF
UD Somozas
0:0
CD Cultural Areas
Huétor Tájar
7:0
Vera
Miajadas
4:0
SP Villafranca
Plus Ultra
2:1
Cartagena FC
Sporting La Gineta CF
2:2
CD AZUQUECA
CD Piedrabuena
1:3
Quintanar del Rey
Cerceda
2:0
Rapido de Bouzas
SD Órdenes
2:1
RC Deportivo Fabril
Villalonga FC
0:0
CD Ourense
CP Sanvicenteño
1:1
Sporting Villanueva
CF Balaguer
1:3
FC Santboia
Club Deportivo Eldense
1:1
UD Puçol
Bergantinos CF
0:0
FC Coruxo
UD Cornella
2:2
Castelldefels
SD Leioa
1:1
CD Laudio
Buriram United
4:1
Navy Football Club
Chonburi
2:1
Port
Muang Thong United
2:0
Police Tero
Super Power Samut Prakan FC
1:3
Thawiwatthana Sriracha FC
Samut Prakan City
2:1
Bbcu FC
Samut Songkhram
1:1
Bangkok United
Nakhon Pathom United
2:5
BG Pathum United
TTM
1:1
TOT SC
US Givry
4:0
Hannut
Jeunesse Tamines
5:0
FC Jeun Lorr Arlonaise
Royal Aywaille FC
2:2
Sérésien
Belœil
0:1
KRC Gent
Royal Ch. Fleurus
5:1
Diksmuide
K Olsa Brakel
2:0
Sparta Petegem
Géants Athois
2:0
Paturages
KFC Izegem
2:1
FC Charleroi
Sporting West Harelbeke
2:3
Eendracht Zele
Berchem Sport
1:2
K FC SP St-Gillis Waas
VC Groot Dilbeek
3:1
Verbroedering Meldert
Olympia SC Wijgmaal
3:1
Kfco Beerschot Wilrijk
KSV Bornem
0:1
FC Duffel
Opwijk
3:2
Oosterwijk
K Londerzeel SK
1:0
Vrasene
KSC Grimbergen
0:0
Tempo Overijse
Lyra
0:0
Vilvoorde
Bree
0:0
Malmundaria
Faymonville
1:1
KFC Lille
Spa
0:3
K Esperanza Pelt
FK Strandzha-Metalurg Sredec
0:1
Levski Karlovo
FK Torpedo 2004 Borovan
4:0
Pavlikeni
Lokomotiv Dryanovo
4:0
FK Almus Bir Stalijska mahala
Gorna Oryahovitsa
1:2
FK Botev Dimovo
FK Gigant Belene
2:0
OFK Levski
Yantra 2019
2:2
FK Sitomir Nikopol
Parva atomna
1:1
Chavdar Byala Slatina
Septemvri Tervel
2:0
Benkovski Byala
Topoli
3:1
FK Chernolomets 04 Popovo
Sportist G.Toshevo
1:0
Botev Novi Pazar
FK Aksakovo
1:3
FK Dve Mogili
FK Rapid Shumen
0:2
Ludogorets
FK Chernomorets 2003 Byala
7:1
Kubrat
FK Suvorovo
2:2
Dorostol
FK Shabla
3:0
FK Endzhe Carev Brod
FK Skrita Sila Madrevo
1:0
FK Veliki Preslav
FK Gabrovnitsa 04 Gorno Sahrane
1:2
Haskovo
FK Ravda 1954
1:0
Sozopol
FK Strambolovo 2007
2:1
FK Tundzha 2006 Yagoda
Dimitrovgrad
2:3
FK Hebros 1921 Harmanli
Gigant Saedinenie
0:0
Botev Galabovo
Maritsa Plovdiv
3:0
FK Arda Kurdzhali
Tundzha Yambol
0:1
Zagorets
FK Metalik Sopot
2:1
Rozova Dolina
Slivnishki geroy
2:2
Perun Kresna
OFK Kostinbrod
1:2
Malesh
Hebar
3:1
FK Levski 1923 Elin Pelin
FK Novi Iskar
0:2
Pirin Razlog
Velbazhd
0:1
FK Vitosha Dolna Dikanya
Mesta
4:0
FC Vitosha Bistrica
FK Minyor Bobov dol
4:0
Belasitsa
Botev Ihtiman
0:1
FK Benkovski Pazardzhik
FK Germaneya Sapareva banya
3:2
Strumska Slava