Fixtures - March 24, 2010
Arsenal Kyiv
2:0
FC Vorskla Poltava
Hoverla Uzhhorod
1:0
Dynamo Kyiv
Obolon
1:1
Mariupol
Dnipro
3:1
FC Kryvbas Kriviy Rih
Metalist Kharkiv
5:1
Chernomorets
Sevilla
1:1
Xerez
Tenerife
2:2
Villarreal
Real Valladolid
0:0
Espanyol
Racing Santander
0:0
Mallorca
Barcelona
2:0
Osasuna
Almería
1:0
Real Zaragoza
Valencia
1:0
Málaga
Atalanta
3:1
Cagliari
Udinese
0:0
AC Chievo Verona
Catania
1:0
Fiorentina
Inter
3:0
Livorno
Parma
1:0
Milan
Genoa
2:2
Palermo
Bologna
0:2
Roma
Bari 1908
2:1
Sampdoria
Lazio
2:0
Siena
SFC Desna Chernihiv
0:0
Lviv
FC Odessa
0:1
Naftovyk-Ukrnafta
FC Nyva Ternopil
0:2
Sevastopol
Energetik Burschtin
0:0
FC Kobra Kharkiv
Dinamo-2 Kiev
1:2
Stal Alchevsk
Prykarpattya Ivano-Frankivsk
1:1
Kharkiv
Oleksandria
2:1
Feniks-Illichovets
FC Arsenal Bila Tserkva
1:1
Krymteplitsya Molodizhne
Republic of Ireland U17
3:0
Austria U17
Greece U17
2:1
Finland U17
Croatia U17
0:2
Portugal U17
Bosnia and Herzegovina U17
3:3
Romania U17
Cardiff City
1:1
Sheffield United
Leicester City
1:2
Reading
Sheffield Wednesday
2:1
Watford
West Brom
1:0
Coventry City
RB Salzburg
3:0
Sturm Graz
Ried
0:1
Austria Wien
SC Wiener Neustadt
2:1
SK Austria Karnten
LASK
1:1
Kapfenberger SV
Bohemians Prague
0:3
FC Banik Ostrava
SK Dynamo Ceske Budejovice
0:0
Bohemians Prague 1905
SK Sigma Olomouc
1:2
FK Mlada Boleslav
Viktoria Plzeň
3:1
1 FK Pribram
Zbrojovka Brno
3:0
SK Kladno
FK Jablonec
0:0
Sparta Prague
Sloga Doboj
0:1
Sloboda Novi Grad
FK Drina Zvornik
3:0
Sutjeska Foča
FK Kozara Gradiska
3:2
FK Radnik Bijeljina
Ljubić Prnjavor
1:0
Proleter Teslić
FK Romanija Pale
0:1
FK BSK Banja Luka
FK Famos Vojkovići
4:1
Mladost Gacko
Sloga Trn
2:3
FK Drina HE Višegrad
Dolný Kubín
2:0
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
FK Puchov
2:1
MSK Rimavska Sobota
AS Trencin
6:0
Ružomberok II
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
2:1
MFK Zemplin Michalovce
SV Wacker
1:1
Werder Bremen II
Erzgebirge Aue
2:0
Dynamo Dresden
Eintracht Braunschweig
1:0
Jahn Regensburg
Rot-Weiss Erfurt
0:3
Carl Zeiss Jena
Borussia Dortmund II
0:1
Ingolstadt
Holstein Kiel
2:2
Unterhaching
Changchun Yatai
1:2
Jeonbuk Hyundai Motors
Adelaide United
3:2
Sanfrecce Hiroshima
Kashima Antlers
5:0
Persipura
Pohang Steelers
1:0
Shandong Taishan
Zob Ahan
3:0
Bunyodkor
Al Sadd
4:1
Mes Kerman
Al Wahda
0:2
Al Ittihad
Al-Hilal
1:1
Shabab Al Ahli
Sriwijaya
1:0
Binh Duong
SHB Da Nang
3:0
Wofoo Tai Po
East Bengal
2:3
Al Qadsia
Victory
2:1
Selangor
Port
2:2
Geylang International
Al Helal Al Sahely
1:2
Churchill Brothers
Al Ittihad Aleppo
4:2
Al Nejmeh
Bangu RJ
1:1
America RJ
Boavista RJ
0:1
Friburguense RJ
Resende RJ
1:0
Duque de Caxias RJ
Macae Esporte RJ
3:1
Olaria
CFZ do Rio SE
2:2
Quissamã FC
Mesquita FC
1:2
Nova Iguacu RJ
Fênix 2005 FC
3:3
São Cristóvão FR
Profute FC
3:3
Bonsucesso
Sendas
5:1
Angra dos Reis
Sampaio Corrêa RJ
2:1
Itaperuna EC
Goytacaz
0:2
Artsul
OFK Titograd
0:0
OFK Bar
Zabjelo
2:0
Otrant-Olympic
Crvena Stijena
1:0
FK Gusinje
FK Jezero Plav
1:1
Ibar
FK Bratstvo Cijevna
2:1
FK Celik Niksic
FK Bokelj Kotor
0:0
FK Jedinstvo Bijelo Polje
Bishop's Cleeve
0:2
Frome Town
Leigh Genesis
0:0
Curzon Ashton FC
Ashford Town (Kent)
1:1
Chipstead FC
Eastbourne Town
1:2
Burgess Hill Town
Walthamstow
3:4
Wingate & Finchley
Swindon Supermarine
1:1
Didcot Town
Tiverton Town
1:2
Nuneaton Town FC
Worksop Town
0:2
North Ferriby Utd
Whitby Town
2:0
Boston United FC
FC United of Manchester
1:5
Bradford Park Avenue AFC
JK Tallinna Kalev
1:0
Rakvere JK Tarvas
Parnu Linnameeskond
3:1
Tallinna FC Flora
Lasnamae FC Ajax
2:2
FCI Levadia Tallinn
Johvi FC Lokomotiv
0:1
Tallinna JK Legion
Valga FC Warrior
0:4
Kivioli FC Irbis
FK Renova
1:0
FK Teteks Tetovo
FK Sileks Kratovo
Makedonija GjP
Horizont Turnovo
0:1
Vardar Skopje
FK Pelister Bitola
Pobeda Junior
FK Rabotnicki Skopje
Sloga Jugomagnat
FK Milano Kumanovo
0:0
FK Metalurg Skopje
FK Senica
1:2
1. FC Tatran Presov
MFk Dukla Banska Bystrica
2:2
FC VSS Kosice
FK Dubnica Nad Vahom
2:0
FC Petrzalka 1898
Dunajska Streda
0:0
MFK Ruzomberok
FC Nitra
2:2
FC Spartak Trnava
Slovan Bratislava
2:0
MSK Zilina
CSKA Sofia
1:1
FC Pirin Blagoevgrad
PFC Chernomorets Burgas
3:0
PFC Lokomotiv Mezdra
PFC Slavia Sofia
4:0
PFC Montana 1921
Lokomotive Sofia
2:0
Levski Sofia
Rothes FC
1:0
Fort William FC
Brora Rangers
1:3
Nairn County
Strathspey Thistle
2:2
Wick Academy FC
Turriff United
0:3
Fraserburgh
Formartine United
0:1
Buckie Thistle FC
Clachnacuddin FC
3:1
Lossiemouth
Forres Mechanics FC
2:0
Inverurie Loco Works
Keith FC
0:1
Deveronvale FC
Cove Rangers
5:0
Huntly
KS Mieszko Gniezno
0:0
WKP Włocłavia Włocławek
KP Calisia Kalisz
1:0
Unia Swarzędz
KS Legia Chełmża
1:4
MG LKS Victoria Koronowo
MKS Lubuszanin Trzcianka
1:1
Lech Rypin
Hapoel Ironi Nir
3:1
Hapoel Beʼer Sheva
Ashdod
2:1
Bnei Sakhnin
Hapoel Ramat Gan
2:1
Maccabi Haifa
Beitar Jerusalem
1:1
Maccabi Tel Aviv
Arek Malang
3:1
Persijap
Persatuan Sepak Bola Malang
1:2
Persela
Persitara Jakarta Utara
1:1
Persiba
Madura United
3:1
PSM
Bali United
3:1
Bontang FC
FC Costuleni
5:0
Gagauziya
FC Olimpia-2 Tiligul
4:2
Dacia Buiucani
Sheriff II
0:0
FC Podis Inesti
FC Mipan-Voran Chisinau
0:3
Cahul
FC Zimbru Chisinau 2
1:2
Real Succes
FC Sfîntul Gheorghe II
0:3
Intersport-Aroma
Locomotiv Bălţi
3:0
Academia II
Meppen
1:1
SpVgg Preußen Hameln 07
Ingolstadt II
2:0
Thannhausen
TSV Aindling
1:2
SV Seligenporten
VfL Frohnlach 1919
1:0
Ansbach
Wattenscheid
1:0
MSV Duisburg II
Sprockhövel
0:3
Hammer SpVg
Rot-Weiss Essen II
2:1
Alemannia Aachen II
Kleve
0:1
Wiedenbruck
VfB Speldorf
2:0
Fortuna Köln
Sportfreunde Siegen
0:2
Westfalia Herne
RB Leipzig
3:1
Carl Zeiss Jena II
Budissa Bautzen
0:0
Sachsen Leipzig
Lok Leipzig
2:2
FC Erzgebirge Aue II
VfL Bückeburg
3:1
SC Langenhagen
TSV 1860 Rosenheim
1:3
Memmingen
Idar Oberstein
3:0
Eisbachtal
Elversberg II
0:2
SV Rossbach
SV Drochtersen/Assel
6:0
SV Blau Weiß Bornreihe
Rio Preto
1:1
Marilia SP
Grêmio Osasco
2:0
AA Flamengo
Votoraty FC
1:3
São José EC
Gremio Osasco Audax SP
3:1
América FC (São Paulo)
Osvaldo Cruz FC
1:2
Sao Bernardo FC
Ferroviaria
1:0
Xv de Piracicaba
Batatais
2:3
AA Francana
Taubaté
2:2
Força EC
Atlético Esportivo Araçatuba
3:1
Red Bull Brasil
Asyut Petrol
3:3
El Geish
Al Ittihad Alexandria
1:0
Ghazl El Mahallah
El Mansurah
0:1
Al Masry
Al Mokawloon
0:0
Ittihad El-Shorta
Zamalek
2:0
El-Entag El-Harby
Hamburger SV II
1:1
Magdeburg
Hallescher
0:0
Chemnitzer FC
Meuselwitz
1:1
Hansa Rostock II
SV Wilhelmshaven
0:1
Wolfsburg II
Lubeck
3:1
Goslarer SC 08
Tennis Borussia
2:2
VFC Plauen
Waldhof
3:1
Mainz II
Kaliakra Kavarna
2:1
Panayot Volov
PFC Rodopa Smolyan
0:3
PFC Dunav Rousse
Spartak Plovdiv
0:2
FK Brestnik 1948 Plovdiv
Chernomorets Balchik
2:0
PFC Dobrudzha Dobrich
Svilengrad
2:1
PFC Minyor Radnevo
Svetkavitsa 1922 Targoviste
2:1
PFC Chernomorets Pomorie
Vidima-Rakovski Sevlievo
2:0
Marek
PFC Vihren Sandanski
1:0
PFC Academik Sofia
FC Kom-Minyor
0:2
Chavdar Etropole
PFC Rilski Sportist Samokov
2:1
Bdin
Etar 1924
1:2
Bansko
PFC Pirin Gotse Delchev
0:0
OFC Botev Vratsa
Septemvri Simitli
1:0
FC Botev Krivodol
Balkan Botevgrad
3:0
PFC Belite orli Pleven
NK Nafta Lendava
3:0
NK IB Ljubljana
NK Triglav Kranj
2:2
Maribor
ND Gorica
0:1
NK Domzale
NK Celje
1:0
NK Rudar Velenje
FK Sindelic Beograd
1:1
Srem Jakovo
Hajduk Beograd
1:1
FK Vozdovac
BASK
3:1
FK Dorćol Beograd
Grafičar
1:3
FK Železničar Beograd
FK Resnik
1:3
FK Sopot Beograd
Mladenovac
0:1
Radnički Obrenovac
FK Kovačevac
3:2
Šumadija Jagnjilo
FK Beograd
0:1
FK Palilulac Beograd
FK Palić
5:1
FK Spartak Debeljača
FK Dolina Padina
2:3
FC Donji Srem Pecinci
FK Vršac
0:1
FK Veternik Viskol Novi Sad
FK Metalac Futog
0:0
FK Mladost Bački Jarak
Big Bul
2:1
FK Radnički Šid
FK Sloga Temerin
1:0
FK Tekstilac Ites
FK Kikinda
1:1
OFK Backa Palanka
Radnički Nova Pazova
1:0
FK Senta
FK Cukaricki
1:0
BSK Borca
FK Vojvodina
1:2
FK Partizan
FK Mladi Radnik
1:1
FK Napredak Krusevac
FK Javor Ivanjica
0:0
FK Jagodina
FK Borac Cacak
0:0
FK Rad
FK Hajduk Kula
2:1
FK Spartak Subotica
OFK Belgrade
3:2
FK Metalac GM
Red Star Belgrade
2:1
FK Smederevo
Orientación Marítima
1:1
Tenisca
CD Aguilar
1:1
CD Villaralbo
AD Huracan
2:0
UD Tijarafe
CD Zarramonza
1:1
AD San Juan Pamplona
Ribamontán al Mar
2:0
SD Buelna
San Sebastian Reyes
3:4
AD Parla
Atletico Sanluqueno
0:2
UD Marinaleda
Perun Kresna
1:0
Pirin Razlog
FK Vitosha Dolna Dikanya
2:0
FK Levski 1923 Elin Pelin
FK Skrita Sila Madrevo
1:0
FK Aksakovo
FK Dve Mogili
0:0
Septemvri Tervel
Ludogorets
2:0
Botev Novi Pazar
Kubrat
2:2
FK Chernolomets 04 Popovo
Dorostol
4:0
Benkovski Byala
FC Vitosha Bistrica
1:0
Malesh
FK Endzhe Carev Brod
0:3
Topoli
Belasitsa
3:3
Slivnishki geroy
FK Veliki Preslav
1:1
Sportist G.Toshevo
FK Benkovski Pazardzhik
1:2
OFK Kostinbrod
FK Shabla
1:2
FK Rapid Shumen
FK Chepinets Velingrad
5:0
Hebar
FK Suvorovo
2:2
FK Chernomorets 2003 Byala
Strumska Slava
1:1
FK Novi Iskar
FK Germaneya Sapareva banya
1:1
Velbazhd
Botev Ihtiman
0:1
FK Minyor Bobov dol