Fixtures - April 03, 2010
FC Zorya Lugansk
0:2
Dynamo Kyiv
FC Vorskla Poltava
3:0
Mariupol
Metalist Kharkiv
1:1
Tavriya Simferopol
Metalurh Donetsk
0:1
FC Kryvbas Kriviy Rih
Dnipro
1:0
Hoverla Uzhhorod
Obolon
0:1
Donetsk
Man United
1:2
Chelsea
Arsenal
1:0
Wolverhampton
Bolton Wanderers
0:1
Aston Villa
Portsmouth
0:0
Blackburn
Stoke City
2:0
Hull City
Sunderland
3:1
Tottenham
Burnley
1:6
Man City
Inter
3:0
Bologna
Parma
1:1
Fiorentina
Genoa
1:1
Livorno
Cagliari
2:3
Milan
Lazio
1:1
Napoli
Bari 1908
0:1
Roma
AC Chievo Verona
1:2
Sampdoria
Atalanta
2:0
Siena
Catania
2:0
Palermo
Udinese
3:0
Juventus
Schalke
1:2
Bayern
Eintracht Frankfurt
3:2
Leverkusen
Dortmund
2:1
Werder Bremen
Freiburg
1:1
Bochum
Stuttgart
2:1
Mönchengladbach
Nürnberg
2:0
Mainz
Köln
0:3
Hertha
Saint-Etienne
2:0
Le Mans
Valenciennes
1:0
LOSC
Grenoble
1:2
Lorient
Rennes
1:2
Lyon
Bordeaux
1:2
Nancy
Nice
0:0
Sochaux
Montpellier
0:0
Monaco
VVV Venlo
0:2
Twente
Vitesse
3:0
Groningen
AZ Alkmaar
2:0
Utrecht
Roda JC Kerkrade
5:1
RKC Waalwijk
Heerenveen
4:1
Sparta Rotterdam
Volyn Lutsk
4:0
Feniks-Illichovets
SFC Desna Chernihiv
4:0
FC Nyva Ternopil
FC Arsenal Bila Tserkva
1:3
Lviv
Energetik Burschtin
1:2
Sevastopol
Dinamo-2 Kiev
2:2
FC Kobra Kharkiv
Prykarpattya Ivano-Frankivsk
0:1
Krymteplitsya Molodizhne
FC Odessa
2:0
Kharkiv
Oleksandria
1:2
Stal Alchevsk
Naftovyk-Ukrnafta
2:1
Zirka Kropyvnytskyi
Paços de Ferreira
0:0
Belenenses
Olhanense
2:2
Vitória Setúbal
Academica Coimbra
0:0
União de Leiria
Porto
4:1
CS Maritimo Madeira
Yednist Plysky
1:2
Bastion
Bukovina Chernovtsy
2:0
Skala Stryi
FC Karpaty Lviv II
0:1
FC Nyva-V Vinnytsia
FK Mykolaiv
5:0
Veres Rivne
Ros
0:3
Dynamo Khmelnytskyi
FC Sumy
0:0
Olimpik Donetsk
FC Poltava
2:1
Tytan Armyansk
Kryvbas
2:0
Metalurh Zaporizhya II
Shakhtar Sverdlovsk
2:1
Illichivets' II
FC Dnipro 75 Dnipropetrovsk
0:0
Olkom Melitopol
FC Kremin Kreminchuh
0:0
Girnik-Sport
Bristol City
1:1
Nottingham
Coventry City
0:1
Derby County
Doncaster Rovers
1:2
Plymouth Argyle
Ipswich Town
2:1
Reading
Middlesbrough
1:1
Crystal Palace
Peterborough
2:3
Newcastle
Preston North End
1:1
Watford
Queens Park Rangers
1:1
Sheffield Wednesday
Sheffield United
0:0
Barnsley
Cardiff City
2:1
Swansea City
Internaţional
1:2
Rapid Bucharest
FC Universitatea Craiova
1:2
Politehnica Timișoara
Vaslui
3:0
FC Unirea Alba Iulia
CFR Cluj
1:0
Gloria Bistrita
Anderlecht
2:2
Club Brugge
Yellow-Red KV Mechelen
3:1
Sporting Lokeren
Cercle Brugge
2:0
Westerlo
Royal Charleroi SC
0:1
Beerschot
Cerezo Osaka
3:1
Kyoto Sanga
Yokohama F. Marinos
1:2
Shimizu S-Pulse
Albirex Niigata
0:0
Omiya Ardija
Montedio Yamagata
1:0
Sanfrecce Hiroshima
Nagoya Grampus
2:0
Vissel Kobe
Urawa Reds
2:1
Shonan Bellmare
Huesca
0:0
Córdoba
Gimnàstic Tarragona
1:1
Recreativo Huelva
Real Murcia
0:2
Albacete Balompie
Las Palmas
0:1
FC Cartagena
Elche
2:2
Rayo Vallecano
Celta Vigo
0:1
Real Union de Irun
CD Fatima
0:1
Portimonense
SC Freamunde
0:2
GD Estoril Praia
Penafiel
2:0
Chaves
CD das Aves
2:0
Varzim SC
Gil Vicente
1:0
UD Oliveirense
AD Carregado
0:1
Feirense
CD Santa Clara
1:1
SC Covilha
Motor
3:2
Pogon
MKS Sandecja Nowy Sacz
2:1
Gornik Zabrze
MKS Flota Swinoujscie
0:1
Gornik Leczna
MKS Kluczbork
1:0
Znicz
Podbeskidzie
2:2
ZKS Stal Stalowa Wola
Gorzów Wielkopolski
1:2
LKS
Leeds United
0:3
Swindon Town
Leyton Orient
1:3
Hartlepool United
Milton Keynes Dons
0:1
Charlton Athletic
Oldham Athletic
1:0
Gillingham
Southend United
0:0
Yeovil Town
Stockport County
1:1
Walsall
Wycombe Wanderers
1:2
Huddersfield Town
Bournemouth
1:0
Bradford City
Burton Albion
1:2
Darlington FC
Cheltenham Town
1:0
Lincoln City
Chesterfield
2:0
Rochdale
Dag & Red
3:1
Accrington Stanley
Hereford United
2:1
Barnet FC
Macclesfield Town
1:1
Aldershot Town FC
Notts County
5:0
Bury
Rotherham United
1:2
Port Vale
Torquay United
2:1
Shrewsbury Town
Tobol Kostanay
0:0
Shakhter Karagandy
FC Ordabasy
1:0
FC Taraz
Astana
3:0
FC Irtysh Pavlodar
FC Zhetysu
0:1
FC Aktobe
FC Kairat Almaty
1:0
FC Okzhetpes
Akzhayik
1:1
FK Atyrau
FC Tskhinvali
1:3
Sioni Bolnisi
FC Samtredia
1:0
FC Wit Georgia Tbilisi
Zugdidi
1:1
FC Rustavi
FC Gagra
0:1
FC Dinamo Tbilisi
FK Neftchi Baku
1:2
Qabala
PFK Simurq
1:0
FK Mughan Salyan
FK Shuvalan
4:1
Turan Tovuz
Khazar Lenkoran
2:1
Qarabag
FC Dacia Chisinau
0:0
Sheriff
FC Iskra Stali Ribnita
3:0
FC Nistru Otaci
FC Zaria Balti
2:0
FC Sfintul Gheorghe
Zimbru
2:0
FC Politehnica
CSCA Rapid Chisinau
4:1
FC Tiraspol
FC Academia Chisinau
3:0
Milsami
Torpedo Belaz Zhodino
0:1
BATE Borisov
Naftan Novopolotsk
1:0
FC Partizan Minsk
FC Minsk
2:1
FC Dnepr Mogilev
FC Brest
1:1
FC Shakhter Soligorsk
FC Belshina Bobruisk
0:2
Dinamo Minsk
FC Neman Grodno
0:0
FC Vitebsk
Sloga Trn
1:0
Sloboda Novi Grad
FK Drina HE Višegrad
3:0
Sutjeska Foča
Sloga Doboj
0:2
FK Radnik Bijeljina
FK Drina Zvornik
0:0
Proleter Teslić
FK Kozara Gradiska
3:0
FK BSK Banja Luka
Ljubić Prnjavor
2:1
Mladost Gacko
FK Romanija Pale
1:0
FK Famos Vojkovići
Rudar Kakanj
3:1
NK Vitez
Igman Konjic
4:3
NK Bosna Visoko
FK Buducnost Banovici
2:1
NK Jedinstvo Bihac
NK Gosk Gabela
1:0
NK Iskra Bugojno
FK Famos-SAŠK Napredak Hrasnica
5:0
NK Omladinac Mionica
HNK Orasje
2:0
Krajišnik Velika Kladuša
NK Žepče
1:1
Goražde
Novaci
0:1
FK Drita Bogovinje
11 Oktomvri
1:0
FK Belasica Strumica
Napredok
2:1
FK Ohrid
Lokomotiva
2:0
KF Vellazerimi 77
FK Skopje
1:1
Shkendija 79 Tetovo
FK Bregalnica Stip
5:0
Cementarnica 55 Skopje
LAFC Lučenec
1:1
Dolný Kubín
Slovan Duslo Šaľa
0:0
Ružomberok II
MSK Rimavska Sobota
1:0
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
AS Trencin
1:0
FK Puchov
NK Krsko
1:0
NK Aluminij Kidricevo
NK Ivancna Gorica
0:1
Nd Primorje
Dravinja
1:3
Šencur
NK Triglav Kranj
5:0
DNŠ Mladi upi Šentjur
NK Mura
0:3
NK Bela Krajina
Kucukkoyspor
0:3
Karacabey Birlik Spor A.s
İstanbul Kartal Belediyesi Spor Kulübü
3:2
Orhangazi Belediyespor
Unterhaching
2:0
Jahn Regensburg
Ingolstadt
2:2
Carl Zeiss Jena
Rot-Weiss Erfurt
0:0
Erzgebirge Aue
VfL Osnabrück
4:1
Bayern II
Holstein Kiel
1:1
Wehen Wiesbaden
SV Wacker
3:0
VfB Stuttgart II
Eintracht Braunschweig
3:0
Wuppertaler SV
Werder Bremen II
1:1
Heidenheim
NK Kamnik
2:0
Šobec Lesce
NK Verzej
6:3
Mons Claudius
NK Tromejnik Kuzma
2:1
SD Stojnci
NK Kovinar Štore
2:1
Odranci
NK Sladki Vrh
1:3
Šmartno
NK Dravograd
0:1
NK Sampion Celje
NK Malečnik
1:0
ŠD Partizan Pesnica
Zreče
1:4
Čarda Martjanci
NK Sava
2:1
NK Krka
NK Radomlje
0:3
NK Kranj
NK Ankaran
0:2
Jadran Dekani
Adria
3:0
NK Zagorje
Dukla Praha II
2:4
Kunice
Pribram II
2:1
SK Senco Doubravka
Poruba
2:3
FC Msa Dolni Benesov
Litvínov
2:0
FK Baník Sokolov II
Teplice II
3:2
Vilémov
Afk Chrudim
0:2
Velim
Cesky Dub
1:5
Pardubice
FK Taborsko
1:0
SK Benesov
Zlín II
4:0
SK Hranice
SK Viktorie Jirny
1:0
SK Kladno II
FC Viktoria Otrokovice
0:0
Napajedla
FC Slovan Rosice
0:0
Rousínov
Třebíč
0:1
Šardice
Boskovice
2:3
FK Apos Blansko
Slavia Orlová-Lutyně
5:2
Rymarov
FK Mikulovice
3:0
MFK Havirov
Jakubcovice
4:1
SK Kravaře
SK Marila Votice
5:0
Tj Jiskra Domazlice
Slavoj Revnice
1:1
SK Strakonice
FK Tachov
0:1
Malše Roudné
FC Predni Kopanina
2:0
FC Chomutov
Cesky Brod
2:0
Spartak Chodov
FK Nachod
1:1
Tj Sokol Zivanice
Letohrad
2:1
Novy Bydzov
FK Dobrovice
1:3
SK Prevysov
1 FK Nova Paka
2:2
SK Horni Mecholupy
FK Tauras
2:0
FK Atletas Kaunas
FK Mazeikiai
0:2
FK Ekranas
FK Vetra
FC Pakruojis
FK Siauliai
1:0
FK Banga Gargzdai
Deportivo Maipu
2:2
Desamparados San Juan
Union Sunchales
1:0
Crucero del Norte
Huracán Tres Arroyos
0:1
Guillermo Brown
Liefering
1:0
WSG Tirol
Axams / Götzens
3:3
VfB Hohenems
SC Rheindorf Altach II
2:0
FC Hard
SC Sankt Stefan im Lavanttal
1:0
Sturm Graz II
SW Bregenz
2:2
Blau-Weiß Feldkirch
Young Style SC Wienerberg
3:1
FAC
Union St Florian
4:2
SVL Flavia Solva
SV Gaflenz
0:4
Mattersburg II
SV Wurmla
3:2
SC Zwettl
FC Wacker Innsbruck II
2:0
FC Kufstein
SC Schwaz
2:0
Union Innsbruck
FC Juniors OO
3:1
Blau-Weiss Linz
RSS Settat
1:1
CODM
Ittihad Tanger
2:1
Chabab Kasba Tadla
Ittihad Fkih Ben Salah
1:0
Racing de Casablanca
Rachad Bernoussi
2:1
Raja Al Hoceima
Khenifra
0:1
US Témara
Chabab Rif Al Hoceima
1:0
Youssoufia
Ferroviário Maputo
2:0
Supersport United
ASFA-Yennenga
1:3
Esperance
Stade Tamponnaise
1:0
Ismaily
Al Merrikh
2:0
FC Gazelle
Moroka Swallows
0:1
CAPS United
ZESCO United
2:0
Warri Wolves
Coton Sport
2:0
Leopards
V.Club
3:2
Panthère
FAR
1:1
Belouizdad
Stade Malien de Bamako
2:0
Séwé Sport
Primeiro de Agosto
3:0
COB
Haras El Hodood
5:0
Commercial Bank of Ethiopia SA
Football Canon 105 de Libreville
0:1
Motema Pembe
Shenyang Dongjin FC
0:1
Hunan Xiangtao FC
Beijing BSU
2:1
Yanbian Fude
Guangzhou
3:1
Beijing Institute of Technology FC
Shenyang Zhongze FC
1:0
Wuhan Zall
FK Buducnost
3:1
FK Kom
FK Mogren Budva
0:0
FK Mornar Bar
FK Lovcen
1:0
OFK Petrovac
OFK Grbalj
5:0
FK Berane
FK Decic Tuzi
1:0
FK Sutjeska
Santana
0:1
GD Lagoa
Vitória do Pico
2:1
GD Tourizense
Operario
2:1
Grupo Desportivo Recreativo Monsanto
Odivelas FC
1:1
União Madeira
AD Camacha
2:1
Pontassolense
Estrela Amadora
0:1
Clube Oriental de Lisboa
GD Igreja Nova
0:2
Maritimo Madeira B
Atletico CP
1:0
Real Sporte
Mineiro Aljustrelense
0:0
Louletano
Reguengos Monsaraz
3:2
CD Pinhalnovense
Electrico FC
1:0
UD da Serra
SC Esmoriz
1:1
Oliveira Bairro
Tondela
2:0
AC Marinhense
Sertanense FC
0:0
Academico de Viseu
CD Mafra
1:0
FC Pampilhosa
Arouca
1:0
Praiense
Boavista
2:1
Uniao SC Paredes
Aliados FC Lordelo
1:1
SC Espinho
SC Vianense
0:1
Moreirense
Gondomar SC
3:1
Lusitania FC
GD Ribeirao
1:2
Merelinense FC
Vieira SC
0:3
Padroense
FC Vizela
4:3
FC Tirsense
Jaguaré EC
2:1
Linhares
Vitoria ES
1:0
Serra ES
Rio Branco ES
4:0
Espirito Santo ES
São Mateus
1:0
Desportiva ES
CFZ do Rio SE
4:1
Mesquita FC
Portuguesa RJ
1:2
Fênix 2005 FC
Quissamã FC
3:1
Nova Iguacu RJ
Profute FC
3:1
Sampaio Corrêa RJ
Artsul
1:0
Bonsucesso
Sendas
3:3
Itaperuna EC
Goytacaz
1:1
Céres FC
Valledupar FC
0:1
Alianza Petrolera
Rionegro Águilas
1:0
Atletico Bucaramanga
U. d. Popayan
0:0
Bogota FC
Fortaleza FC
1:0
Patriotas Boyacá
Academia
0:0
Barranquilla FC
Lierse
3:1
KFC Turnhout
Oud-Heverlee
1:1
KV Oostende
Dender
1:2
FC Tubize
RFC Tournai
2:1
Beveren
Waasland-Beveren
2:2
AS Eupen
Antwerp
3:3
Boussu Dour Borinage
FC Liege
0:0
SK Ronse
Dundee
3:0
Ayr United
Dunfermline
1:2
Ross County
Inverness CT
4:3
Raith Rovers
Airdrieonians
2:0
Partick Thistle
Greenock Morton
3:3
Queen of The South
Deportes Naval
1:2
Rangers de Talca
Unión Temuco
3:3
Deportes Concepcion
Coquimbo Unido
0:0
Deportes Iquique
Obercorn
0:3
Differdange FC 03
Young Boys
1:2
Swift Hesperange
Clemency
1:4
CS Grevenmacher
CS Fola Esch
4:2
Un Kaerjeng 97
Jeunesse Esch
0:0
US Rumelange
FC Rm Hamm Benfica
1:2
F91 Dudelange
Fotbal Frydek Mistek
3:1
Breclav
1. FC Karlovy Vary
2:0
Viktoria Plzeň II
Loko Vltavin
2:3
České Budějovice II
1 HFK Olomouc
2:0
SK Sigma Olomouc B
SK Lisen
1:1
Vysočina Jihlava II
Ovcary
2:0
Mladá Boleslav II
Mas Taborsko
1:0
Slovan Liberec II
Jeunesse Club d'Abidjan Treichville
3:0
Stade d'Abidjan
So de Larmee
0:0
ASC Ouragahio
AS Denguélé d'Odienné
1:2
Sabé Sports de Bouna
Young Boys
0:1
Huizen
Montfoort
3:1
Ajax Amateurs
Swift
3:0
De Merino's
s Gravenzandse SV
2:4
VV Zwaluwen Vlaardingen
Voorschoten '97
5:1
SHO
Excelsior Maassluis
1:1
VV Smitshoek
GSVV The Knickerbockers
2:0
CVVB
ONS Sneek
1:1
HZVV
Noordscheschut
1:1
Drachtster Boys
CVV Viboa
2:2
Oranje Nassau
Meppel FC
1:2
Holwierde
Rijsoord
0:1
Heerjansdam
Nivo Sparta
3:0
Schelluinen
Achilles Veen
1:2
Nieuw Lekkerland
DOS Kampen
2:2
Oranje Nassau Almelo
Roda '46
0:2
SV Geinoord II
Olde Veste '54
3:1
Grijpskerk
VVGZ
3:2
GPC Vlissingen
FC Zutphen
1:2
Dvs 33 Ermelo
Vlissingen
2:2
LONGA
RCS
1:3
WSC
Leonidas
1:1
DHC Delft
SJC Noordwijk
6:1
HVV Den Haag
Vpv Purmersteijn
1:1
Recht Op Doel Af '46 Zondag
TOP Oss Amateurs
1:3
EHC
Sparta '25
1:1
SV Someren
Laura-Hopel Combinatie
0:3
Schaesberg
IFC
4:4
Geldrop
SC Enschede
4:4
SV Vaassen
WSV
3:2
Koninklijke UD
SC Erica
2:2
Appingedam
Tubantia
4:0
Titan
FVC
3:0
Gronitas
Stevo
1:2
SVBO
RKSV Bekkerveld
1:2
GSV '28
Stevenage
0:1
Luton Town
Altrincham FC
3:2
Kidderminster Harriers FC
Eastbourne Borough
1:0
Forest Green Rovers
Gateshead FC
2:0
Cambridge Utd.
Grays Athletic
0:0
Kettering Town
Histon FC
1:3
AFC Wimbledon
Mansfield Town
0:1
Wrexham
Tamworth FC
3:0
Barrow AFC
Alfreton Town FC
3:0
Redditch United
Blyth Spartans AFC
4:3
Hyde United FC
Fleetwood Town
3:0
Droylsden FC
Harrogate Town FC
2:3
Southport FC
Ilkeston
2:1
AFC Telford United
Northwich Victoria
2:3
Workington AFC
Stafford Rangers
3:1
Vauxhall Motors
Stalybridge Celtic
4:1
Solihull Moors FC
Basingstoke Town
1:1
Havant & Waterlooville FC
Bromley FC
3:3
Chelmsford City
Dover Athletic FC
2:1
Eastleigh FC
Newport County
4:1
Maidenhead United FC
St Albans City
2:4
Bishop's Stortford
Weymouth FC
1:2
Weston Super Mare FC
Woking FC
2:0
Lewes FC
East Thurrock United
3:1
Thamesmead Town
Great Wakering Rovers
1:0
Northwood FC
Heybridge Swifts
4:3
Tilbury FC
Lowestoft Town
2:0
Redbridge
Potters Bar Town FC
0:1
Leyton
VCD Athletic FC
2:0
Ilford
Walthamstow
1:3
Cheshunt FC
Ware FC
2:3
Brentwood Town
Wingate & Finchley
1:6
Concord Rangers
AFC Sudbury
0:2
Bury Town FC
Arlesey Town FC
1:2
Hitchin Town
Aylesbury Utd
0:1
Chesham Utd
Bedworth United
3:1
Woodford United
Burnham FC
2:2
Marlow
Slough Town FC
3:1
Beaconsfield Town
Stourport Swifts
5:1
Bromsgrove Rovers
Sutton Coldfield
2:2
Romulus FC
Ashford Town (Kent)
0:1
Leatherhead FC
Chatham Town
0:1
Walton Casuals
Chipstead FC
2:0
Horsham YMCA
Dulwich Hamlet
3:1
Merstham
Eastbourne Town
0:2
Ramsgate
Fleet Town
0:0
Sittingbourne FC
Whitstable Town
0:3
Godalming Town FC
Worthing FC
2:1
Croydon Athletic
Abingdon United
4:0
Bracknell Town
AFC Totton
1:3
Sholing FC
Andover
0:2
Gosport Borough
Bridgwater Town
3:1
Paulton Rovers
Thatcham Town
2:1
Hungerford Town FC
Yate Town
0:1
Cirencester Town
Bedford Town Football Club
0:4
Bashley FC
Brackley Town FC
1:0
Merthyr Tydfil
Chippenham Town
5:0
Banbury United
Evesham United
0:2
Hemel Hempstead
Nuneaton Town FC
1:0
Tiverton Town
Oxford City
2:2
Halesowen Town FC
Rugby Town FC
0:3
Cambridge City
Stourbridge FC
2:1
Leamington FC
Swindon Supermarine
3:2
Clevedon Town
AFC Hornchurch
1:0
Ashford Town Middlesex
Canvey Island
0:1
Boreham Wood FC
Hastings United
2:0
Tooting & Mitcham United
Kingstonian FC
2:1
Sutton United FC
Margate FC
1:1
Bognor Regis Town
Barry Town United FC
0:0
Caldicot Town
Bethesda Athletic FC
2:3
Guilsfield
Lex XI Glyndwr FC
2:2
Denbigh Town
Penrhyncoch
4:0
Holyhead Hotspur
Llandudno FC
4:0
Caernarfon Town FC
Llangollen Town FC
2:2
Berriew
Gresford Athletic
0:2
Llangefni Town
Flint Town United
0:0
Buckley Town
Ruthin Town
1:2
Llanfairpwll FC
FK Banik Sokolov
1:0
FK Dukla Prague
Sparta Praha II
0:0
Baník Most
SFC Opava
1:1
FK Caslav
FC Sellier & Bellot Vlasim
3:0
FC Hlucin
HB II
3:0
EB / Streymur II
TB
3:0
AB II
Víkingur II
5:1
B68 II
KI Klaksvik
1:1
Hoyvík
07 Vestur Sorvagur
0:0
NSÍ II
FK Sileks Kratovo
Pobeda Junior
FK Milano Kumanovo
2:2
FK Pelister Bitola
Vardar Skopje
0:0
FK Metalurg Skopje
Horizont Turnovo
0:1
FK Rabotnicki Skopje
FK Teteks Tetovo
0:1
FK Renova
MFk Dukla Banska Bystrica
4:0
FC Petrzalka 1898
Slovan Bratislava
0:0
FC VSS Kosice
FK Senica
1:1
FK Dubnica Nad Vahom
Dunajska Streda
2:1
1. FC Tatran Presov
MSK Zilina
5:1
FC Spartak Trnava
Guarany de Bagé
3:1
Grêmio Atlético Farroupilha
Brasil de Pelotas RS
1:0
SC Rio Grande
EC 14 de Julho
2:1
Bagé
Sao Paulo RS
0:2
Guarany FC (Camaquã)
Passo Fundo
7:0
Juventus AC (Santa Rosa)
SER Panambi
2:3
Riograndense SM
CA Carazinho
1:0
Sport Club Gaucho Passo Fundo RS
SER Santo Ângelo
0:0
EC Milan
Grêmio Esportivo Sapucaiense
1:3
Guarani RS
Clube Esportivo Lajeadense RS
0:0
Brasil Farroupilha
Cruzeiro de Porto Alegre RS
3:0
Clube Esportivo Aimore RS
Gremio Esportivo Gloria RS
1:2
Cerâmica
HNK Cibalia-Vinkovci
0:0
NK Istra 1961
VSNK Varazdin
5:1
HNK Sibenik
NK Lokomotiva Zagreb
0:0
NK Karlovac
NK Slaven
4:0
Croatia Sesvete
NK Zadar
2:1
Osijek
Rijeka
2:2
Dinamo Zagreb
Fort William FC
2:3
Fraserburgh
Brora Rangers
2:3
Cove Rangers
Deveronvale FC
3:4
Wick Academy FC
Nairn County
1:3
Keith FC
Turriff United
1:2
Formartine United
Sportclub Feyenoord
0:4
Amsterdamsche FC
Scheveningen
4:5
Ter Leede
Quick Boys
2:1
VV Katwijk
VV Papendrecht
2:2
Venray
Rijnsburgse Boys
0:3
BVV Barendrecht
VV Noordwijk
0:2
ltijd Sterker Worden Hendrik-Ido-Ambacht
VV Capelle
3:0
DOTO
Tot Ons Genoegen Rotterdam
3:6
SV Alphense Racing Club
LRC
4:1
Zwaluwen '30
SDC Putten
4:1
Bennekom
Be Quick '28
0:2
Genemuiden
Flevo Boys
2:1
Berkum
Nunspeet
2:0
HHC Hardenberg
Harkemase Boys
3:3
Apeldoorn CSV
PKC '83
2:4
Whc
Staphorst
1:4
Excelsior '31
VV Sint Bavo
1:2
HBS
DESK
2:2
Dijkse Boys
EVV Echt
4:4
VV Una
Babberich
2:2
Wke
VV Nieuw Buinen
1:1
HSC 21
SC Joure
0:3
Quick '20
VV Baronie Breda
2:0
SV Meerssen
SWZ Boso Sneek
3:2
Achilles '29
UDI '19
1:0
OJC Rosmalen
FC Hilversum
3:0
Almere City II
Coagh United
1:2
Limavady United FC
Donegal Celtic FC
4:0
Carrick Rangers
Glebe Rangers
1:3
Armagh City FC
Larne
1:1
Bangor FC
Resovia
2:0
Pelikan Łowicz
Ruch Radzionkow
1:0
Jarota Jarocin
Hetman Zamosc
0:3
Bruk-Bet Termalica
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
2:1
KS Przebój Wolbrom
TS Sokol Aleksandrow Lodzki
0:1
GKS Jastrzebie Zdroj
Olimpia Grudziadz
0:0
Zaglebie Sosnowiec
PKS Olimpia Elblag
1:0
Ruch Wysokie Mazowieckie
Brzesko
3:0
Start Otwock
Zielona Góra
0:2
Polkowice
Oks Stomil Olsztyn
1:2
KS Kolejarz Stróże
Unia Janikowo
2:2
Elana Torun
Tur Turek
2:0
MKS Polonia Słubice
Ślęza Wrocław
0:0
Rakow
MKS Czarni Żagań
1:2
Tychy
SC Maria Fonte
0:2
GD Braganca
AD Limianos
2:2
SC Valenciano
SC Mirandela
0:0
Macedo Cavaleiros
Fão
3:2
CDC Montalegre
Amares
2:1
Marinhas
Morais FC
0:1
Santa Maria FC
Vila Meã
1:0
AD Fafe
AD Oliveirense
1:1
Gd Joane
Amarante FC
1:2
Famalicao
Leca FC
2:3
Rebordosa
Infesta
1:1
GD Torre de Moncorvo
Serzedelo
5:0
Pedrouços
FC Cesarense
4:3
Fiaes SC
SC Coimbroes
2:0
Avanca
Candal
0:1
Penalva Do Castelo
Andorinha
5:1
Caniçal
CD Ribeira Brava
1:0
Calheta
Csd Camara de Lobos
1:0
CD Portosantense
CF União da Madeira II
3:4
Machico
Porto Moniz
2:2
Cruzado Canicense
1º Maio Funchal
1:2
Porto Cruz
Sao Joao Ver
3:1
AD Sanjoanense
Ol Douro
0:0
CD Cinfaes
SPG Meda
2:0
GD Milheiroense
Anadia FC
4:1
Pombal
UD Gandara
3:1
Mangualde
Fornos de Algodres
1:2
Sourense
GR Vigor Mocidade
6:0
SL Nelas
Castelo Branco
1:1
Tocha
Clube Desportivo de Alcains
1:1
AD Penamacorense
AD Oeiras
1:1
Alcochetense
SCU Torreense
1:0
1 Dezembro
Atlético Tojal
2:3
Casa Pia Atletico
Esperanca de Lagos
2:1
Pescadores Costa Caparica
Juventude Evora
1:0
Sporting Farense
GD Beira Mar Algarve
1:0
CD Cova Piedade
Quarteirense
1:2
Fabril Barreiro
Castrense
2:1
Lusitano Evora
União Montemor
3:3
Moura
KS Promień Żary
2:0
KP Polonia Sparta Świdnica
TSSR Polonia Trzebnica
1:1
MKS Ilanka Rzepin
Rozwoj Katowice
0:1
HKS Ruch Zdzieszowice
NKS Start Namysłów
1:0
KS Krasiejów
KS Victoria Częstochowa
2:2
LKS Victoria Chróścice
LKS Orzeł Babienica Psary
1:0
LKS Start Bogdanowice
LZS Leśnica
4:1
SKF TOR Dobrzeń Wielki
KS Row 1964 Rybnik
1:2
LKS Skalnik Gracze
Rks Garbarnia Krakow
2:0
KS Górnik Wieliczka
ZKS Izolator Boguchwała
0:2
Podlasie Biała Podlaska
NKS Astra Ustronie Morskie
0:7
MKP Kotwica Kolobrzeg
KKS Orzeł Kolno
0:1
KS Sokół Sokółka
MZKS Alwernia
2:0
MKS Orlicz Suchedniów
KS Dalin Myślenice
3:2
KS Nida Pińczów
KS Energetyk Gryfino
2:2
Cartusia Kartuzy
CWKS Vęgoria Węgorzewo
0:2
MKS Kaczkan Huragan Morag
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
0:0
Chrobry
LKS Mazur Karczew
1:0
MKS Narew Ostrołęka
Radomiak
1:2
KS Piaseczno
Blekitni Stargard S.
3:1
SKP Gryf 95 Słupsk
KS Kaszubia Kościerzyna
2:1
MKS Orkan Rumia
Chojnice
4:0
MKS Dąb Dębno
LKS Promień Mońki
2:0
BKS Tur Bielsk Podlaski
MKP Arka Nowa Sól
3:2
MKS Pogoń Świebodzin
Górnik Wałbrzych
1:0
MKS Łucznik Strzelce Krajeńskie
KS Vitrosilicon Iłowa
1:3
MKS Oława
Naprzód Jędrzejów
4:1
LZS Lubrzanka Kajetanów
MKS Czarni Połaniec
1:1
MKS Wierna Małogoszcz
KS Wda Świecie
2:1
MKS Lubuszanin Trzcianka
KS Legia Chełmża
0:1
Unia Swarzędz
KS Mieszko Gniezno
5:3
IKS Goplania Inowrocław
LKS Nadnarwianka Pułtusk
4:0
Wisła Płock II
Pogon Siedlce
4:0
ZKS Włókniarz Zelów
Bytovia Bytow
1:2
TKS Rega Trzebiatów
MKS Piast Choszczno
2:0
Gryf Wejherowo
Olimpia Zambrow
1:0
MKS Mazur Ełk
KS Warmia Grajewo
2:2
Concordia Elbląg
KS Orzeł Ząbkowice Śląskie
0:0
MKS Tęcza Krosno Odrzańskie
MKS Pogoń Oleśnica
0:0
KKP Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Hutnik Kraków
1:2
LKS Kmita Zabierzów
Puszcza
3:0
ZKS Unia Tarnów
KS Hetman Włoszczowa
0:0
GKS Glinik Gorlice
KKS Juventa Starachowice
2:0
AKS Beskid Andrychów
CKS Zdrój Ciechocinek
0:7
MG LKS Victoria Koronowo
KS Notecianka Pakość
1:5
Górnik Konin
Lech Rypin
4:0
WKP Włocłavia Włocławek
MKS Sparta Oborniki
1:0
KS Polonia 1912 Leszno
KS Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
1:0
KS Legionovia Legionowo
KP Calisia Kalisz
1:1
MKS Polonia Nowy Tomyśl
Samaraa SC
1:1
Al Mosul
Kirkuk
2:3
Al Masafi
Al Nasiriya
1:1
Al Diwaniya
Al Shirqat
1:4
Erbil
Al Karkh
1:0
Al Kufa
Al Quwa Al Jawiya
4:1
Masafi Al-Junoob
Al Hasanain
1:1
Al Sinaah FC
Al Hindiya
0:1
Al Zawra'a
Sambonifacese
1:1
Alghero
FC Pavia 1911
2:1
Canavese
Carpenedolo
2:1
Crociati Noceto
AC Mezzocorona
1:2
AC Feralpi Salo
AC Legnano 1913
2:1
Pro Vercelli
AS Pro Belvedere Vercelli
0:0
Spezia Calcio
Rodengo Saiano
4:0
Sudtirol
Olbia
1:0
Valenzana
Bellaria Igea
0:1
Bassano Virtus
Gubbio
2:1
Carrarese Calcio 1908
ASD Olimpia Colligiana Calcio
0:1
Celano
Asd Sangiovannese 1927
0:0
Fano
Prato
4:0
Poggibonsi
Giacomense
0:1
Vastese Calcio 1902
AS Lucchese Libertas 1905
1:0
Sacilese
US Itala San Marco
1:1
San Marino Calcio
Asd Nocerina 1910
0:1
AC Sangiustese
US Catanzaro 1929
0:0
AS Aversa Normanna
Asd Cassino Calcio 1924
2:4
Brindisi
Atlético Roma
0:0
Ssd Citta Di Gela
Juve Stabia
5:1
Igea Virtus Barcellona
AS Noicattaro Calcio
0:0
Isola Liri
US Vibonese Calcio
1:2
Melfi
Manfredonia Calcio
1:1
SS Monopoli 1966
Siracusa
2:1
SS Scafatese Calcio 1922
Barletta Calcio
2:1
Vico Equense
Gangneung City
2:0
Mokpo City
Chungju Hummel FC
1:1
Goyang Hi FC
Yesan FC
3:2
Busan Transportation
Gyeongju HNP
1:2
Daejeon Korail
Kookmin Bank
1:0
Cheonan City
Cheongju
2:0
Goyang Citizen
Yesan United FC
2:0
Seoul FC Martyrs
Seoul United
2:2
Gwangju Gwangsan
Chuncheon
0:2
Cheongju City
Chunnam Youngkwang
0:2
Pocheon
Gyeongju Citizen
3:5
Yongin
Namyangju United FC
0:2
Icheon Citizen
Bucheon
1:0
Jeonju EM FC
KS Pogradeci
2:1
KF Memaliaj
Dajti Kamza
2:0
KS Burreli
KF Elbasani
3:0
KF Gramshi
Turbina Cerrik
1:2
Partizani Tirana
Luftetari Gjirokaster
4:3
FK Skrapari
KS Lushnja
8:0
Bilisht Sporti
Beselidhja Lezhe
1:0
Sopoti Librazhd
KS Ada
1:1
Bylis Ballsh
Hallwang
1:1
Austria Salzburg
SK Vorwarts Steyr
2:0
SV Neuhofen/Ried II
Austria Lustenau II
0:4
Höchst
SV Absam
4:1
Fügen
FC Schwarzach
3:1
Rot-Weiß Rankweil
SC Schwanenstadt 08
6:1
Grün Weiß Micheldorf
SC Holz Pfeifer Kundl
0:0
Telfs
Mondsee
1:1
SV Sierning
SV Grieskirchen
3:2
SV Gmunden
FC Kitzbuhel
6:0
SC Kirchberg
SV Hall
1:1
Imst
Villacher SV
0:1
Bleiburg
Viktoria Bregenz
0:1
Bizau
Röthis
2:2
FC Koblach
Andelsbuch
3:4
SK CHT Austria Meiningen
FC Mäder
2:1
Brauerei Egg
Kohfidisch
2:0
SV Schattendorf
SV Forchtenstein
1:4
Neuberg
FC Pinzgau Saalfelden
0:4
Eugendorf
USK Piesendorf
2:1
Straßwalchen
ÖTSU Henndorf
2:3
FC Zell am See
ASK Salzburg
0:3
UFC Maria Alm
Puch
0:1
SAK 1914 Salzburg
SV Anthering
1:4
Erdal Hallein' 04
FC Großklein
1:0
Liezen
Union Weißkirchen
2:2
Bad Schallerbach
Union Vocklamarkt
2:0
ASKO Donau Linz
ATSV Sattledt
3:1
SV Traun
FC Wolfurt
0:1
Dornbirner SV
SV Leobendorf
0:2
ASV Vösendorf
SC Herzogenburg
0:4
Sollenau
Mistelbach
5:0
Schrems
Innsbrucker AC
0:0
Kirchbichl
SPG Reichenau / Union II
0:0
SV Innsbruck
SC ESV Parndorf 1919 II
0:2
SC Oberpullendorf
SC Ritzing
2:0
USC Wallern
Persiwa
1:0
Bali United
Persipura
5:1
Bontang FC
Persik
2:0
PSPS
Persebaya
0:0
Persija (IPL)
Arek Malang
6:1
Madura United
FC Cetatea Suceava
0:3
Victoria Brăneşti
Dinamo Bucureşti II
1:0
Concordia
Botosani
1:1
FC Petrolul Ploiesti
Râmnicu Sărat
1:1
CS Tricolorul Breaza
FC Delta Tulcea
3:1
FCSB II
Dunărea Galaţi
0:0
FC Gloria Buzau
FC Municipal Bacau
3:1
AFC Astra Giurgiu II
FC Farul Constanta
1:2
FC Snagov
FC Universitatea Cluj
3:1
ACS Fortuna Covaci
CS Otopeni
4:2
CS Minerul Lupeni
Asa Targu Mures
2:0
FC Baia Mare
Mureşul Deva
2:1
Bihor Oradea
FC Drobeta-Turnu Severin
0:3
CSM Râmnicu Vâlcea
CS Jiul Petrosani
0:3
Mioveni
AFC Sageata Navodari
0:1
FC Sportul Studentesc
Maccabi Be'er Sheva FC
1:0
Maccabi Ironi Bat Yam FC
Hapoel Ashkelon FC
5:0
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Hapoel Jerusalem
0:1
Hapoel Kfar Saba
Ironi Kiryat Shmona
1:0
Maccabi Herzliya
Tricordiano MG
3:0
Urt MG
Mamoré
0:3
Funorte EC
Poços de Caldas FC
2:1
Araxá
Tombense MG
1:1
Guarani MG
EC Itaúna
0:0
Formiga EC
Kecskemet
2:2
Lombard Papa TFC
Paksi
0:2
MTK
Haladas
1:0
Ujpest
Honved
0:0
Gyori ETO
Ferencvaros
0:0
Kaposvari Rakoczi FC
Vasas
1:0
Diosgyor
Vecses FC
1:1
Debrecen II
Bekescsaba 1912 Elore
1:5
Rakospalotai EAC
Fehérvár II
4:2
Budaorsi SC
Szigetszentmiklósi TK
1:0
Hévíz FC
Siofok
3:0
Honvéd II
Vac FC
1:2
Szolnoki MAV FC
Pecs
2:1
Gyirmot
Komlói Bányász SK
0:1
Pogány SE
Bajai
1:1
Nagyatádi
Körmendi FC-Boldizsár Trans
1:2
Csornai SE
Ózdi FC
2:2
Hevesi LSC
Maglódi TC
5:0
Dunakeszi Vasutas SE
Dombóvári FC-Rutin
2:1
Szekszardi UFC
Gyöngyös
0:1
Balmazújvárosi
Várpalotai BSK
2:8
Kaposvári Rákóczi FC II
Százhalombattai LK
1:3
Szeol SC
San Martin San Juan
4:0
Sportivo Italiano
Ferro Carril Oeste
1:0
Gimnasia Jujuy
Olimpo
2:1
All Boys
Aldosivi
1:0
Union Santa Fe
Quilmes
2:1
Defensa y Justicia
Mukura
1:0
Police
Marines
0:0
Kiyovu Sports
Rayon Sports FC
2:0
Musanze
AS Kigali
0:2
Etincelles
Electrogaz FC
3:2
Amagaju FC
West Sydney Berries FC
3:2
Manly United
Wollongong Wolves
2:2
Blacktown City
Bonnyrigg White Eagles
4:0
Bankstown City Lions
Sutherland Sharks
5:1
APIA Leichhardt Tigers
Marconi Stallions
0:3
Sydney United
Niger Tornadoes
2:0
Gateway FC
Ranchers Bees
0:1
Kano Pillars
Gombe United
2:0
Rivers United FC
Sharks FC
2:0
Wikki Tourist
Kwara United
2:1
Kaduna United FC
Shooting Stars
0:0
Lobi Stars
FT Eider Büdelsdorf
1:1
1. Schleswiger SV 06
Heikendorfer SV
0:2
Weiche Flensburg
Auersmacher
3:1
SC Hauenstein
TSG Weinheim
2:1
FC 08 Villingen
Bayern Hof
0:3
Memmingen
Thannhausen
0:1
FSV Erlangen-Bruck
VfL Frohnlach 1919
1:2
TSV Grossbardorf
TSV Klausdorf
0:4
Heider
Union Neumünster
1:0
SV Henstedt-Ulzburg
Flensburger SpVgg 08
0:7
VfR Neumunster
SV Eichede
4:1
Altenholz
Lupo-Martini
2:0
TSV Ottersberg
Oldenburg
0:1
Cloppenburg
ASV Durlach
0:0
TSV 1846 Crailsheim
Denzlingen
1:0
SV Spielberg
SV Bonlanden
0:0
Kehler FV 07
FV Illertissen
2:2
Bahlinger SC
Freiberg
3:0
VfL Kirchheim unter Teck
Pirmasens
2:1
Hassia Bingen
FC Homburg
3:0
Eisbachtal
SpVgg EGC Wirges
1:0
Mechtersheim
Zweibrücken
1:1
TuS Mayen
Elversberg II
4:1
Alemannia Waldalgesheim
SG 06 Betzdorf
0:0
Borussia Neunkirchen
Sportfreunde Köllerbach
0:1
Idar Oberstein
Eckernforder SV
1:1
TSV Kropp 1946
Eintracht Northeim
2:1
VSK Osterholz-Scharmbeck
FT Braunschweig
1:3
SV Ahlerstedt / Ottendorf
TuS Güldenstern Stade
4:0
SV Rot-Weiß Cuxhaven
Luneburger SK Hansa
0:0
Gifhorn
SV Blau Weiß Bornreihe
1:2
SVG Göttingen
VfV Hildesheim
0:1
Eintracht Braunschweig II
TuS Heeslingen
0:0
SV Drochtersen/Assel
SpVgg Preußen Hameln 07
3:0
VfL Oldenburg
Meppen
1:0
SV Bavenstedt 1946
PFK Dinamo Samarqand
0:0
Metallurg Bekabad
Qizilqum
0:1
Lokomotiv Tashkent
Andijon
0:0
PFK Xorazm
AGMK
0:0
PFK Mash AL Mubarek
Bunyodkor
1:1
PFC Shurtan
Harland and Wolff Welders FC
4:1
Wakehurst
Chimney Corner
0:3
Tobermore United
Dundela FC
2:0
Annagh United FC
Killymoon Rangers
2:3
Lurgan Celtic
Knockbreda FC
2:1
Moyola Park FC
Psni FC
2:2
Queens University
FK Slavija Sarajevo
2:0
FK Rudar Prijedor
NK Zvijezda Gradacac
2:2
FK Sloboda Tuzla
NK Siroki Brijeg
2:0
FK Modrica Maxima
FK Leotar Trebinje
0:0
FK Olimpic Sarajevo
FK Laktasi
2:1
FK Sarajevo
FK Zeljeznicar
2:0
NK Travnik
NK Celik Zenica
2:1
FK Velez Mostar
Hsk Zrinjski Mostar
3:0
FK Borac Banja Luka
Maccabi Tel Aviv
0:1
Maccabi Achi Nazareth FC
Hapoel Raanana FC
1:4
Hapoel Tel Aviv
Hapoel Acre
2:2
Maccabi Petah Tikva
Hapoel Haifa
0:0
Hapoel Beʼer Sheva
Hapoel Petah Tikva
2:1
Maccabi Netanya
Bnei Sakhnin
1:0
Ashdod
Hapoel Ramat Gan
0:0
Beitar Jerusalem
Bangor City
1:1
Port Talbot Town
Cefn Druids
0:3
Aberystwyth Town FC
Connahʼs Quay
5:0
Caersws
Newtown AFC
3:3
Airbus UK Broughton
Porthmadog FC
1:4
Carmarthen Town AFC
Jalgpallikool Tammeka
1:0
Kohtla-Jarve JK Jarve
Nomme Kalju FC
1:1
Paide Linnameeskond
FC Kuressaare
0:4
JK Sillamae Kalev
Narva JK Trans
2:0
Tulevik
Levadia Tallinn
2:1
FC Flora Tallinn
Atlanta
2:0
Defensores de Belgrano
Villa San Carlos
1:1
Almagro
Tristan Suarez
2:2
Acassuso
Estudiantes BA
3:0
Flandria
Comunicaciones
1:2
San Telmo
Ferrocarril Midland
1:0
Defensores Unidos
Berazategui
2:0
Argentino Rosario
Talleres Remedios
0:0
General Lamadrid
Excursionistas
2:1
San Miguel
Barracas Central
2:0
Leandro Nicéforo Alem
Sportivo Barracas Bolivar
1:2
Defensores de Cambaceres
Fenix
0:1
Deportivo Laferrere
Villa Dalmine
2:2
Argentino Merlo
Luján
0:1
Sacachispas
Dock Sud
1:1
Claypole
Central Ballester
1:0
Victoriano Arenas
Deportivo Muñiz
0:4
Deportivo Riestra
Juventud Unida
0:4
Liniers
Centro Español
2:1
Ituzaingo
Lugano
1:0
Canuelas
FK Novi Pazar
1:0
Radnički Sombor
FK Zemun
4:2
FK Proleter Novi Sad
FK Indija
1:2
FK Bezanija
Srem Sremska Mitrovica
2:1
FK Sloboda Uzice
Čelarevo
4:3
FK Dinamo Vranje
FK Mladost Lucani
1:0
FK Banat Zrenjanin
Sloga Kraljevo
1:2
FK Kolubara Lazarevac
Novi Sad
0:0
FK Radnicki Nis
FK Mladost Apatin
1:0
FK Teleoptik
NK Olimpija
5:0
ND Gorica
FC Koper
1:1
NK Drava Ptuj
NK Celje
3:2
NK Nafta Lendava
NK Domzale
2:1
NK IB Ljubljana
Maribor
0:1
NK Rudar Velenje
SC Freiburg II
3:0
Bayern Alzenau
Hallescher
0:1
Hamburger SV II
Eintracht Bamberg
3:1
SSV Reutlingen
Darmstadt
2:0
1860 Munich II
Ulm
2:1
SpVgg Weiden
Greuther Fürth II
2:1
Stuttgarter Kickers
Lubeck
1:5
Wolfsburg II
Hannover 96 II
2:2
Türkiyemspor Berlin
Bochum II
2:1
Fortuna Düsseldorf II
Mainz II
0:0
Verl
Bayer Leverkusen II
1:0
Schalke II
Preußen Münster
0:1
Elversberg
Sportfreunde Lotte
2:1
Wormatia
Waldhof
3:2
Bonner SC
Mönchengladbach II
0:4
Köln II
Cowdenbeath FC
1:0
Stenhousemuir
Brechin City FC
1:2
Peterhead
Clyde
0:2
Arbroath
East Fife
0:1
Alloa Athletic
Stirling Albion
1:2
Dumbarton
Annan Athletic
2:0
Livingston
East Stirlingshire FC
3:1
Albion Rovers FC
Elgin City
1:2
Stranraer
Forfar Athletic
2:0
Berwick Rangers
Queen's Park
3:0
Montrose
Panayot Volov
1:4
PFC Nesebar
PFC Rodopa Smolyan
0:3
FK Brestnik 1948 Plovdiv
PFC Spartak Varna
3:1
PFC Dobrudzha Dobrich
Spartak Plovdiv
3:2
PFC Minyor Radnevo
Svilengrad
2:3
Ljubimec 2007
Vidima-Rakovski Sevlievo
1:3
PFC Academik Sofia
PFC Vihren Sandanski
1:0
Bdin
FC Kom-Minyor
0:2
Bansko
PFC Rilski Sportist Samokov
0:1
OFC Botev Vratsa
Etar 1924
3:0
FC Botev Krivodol
PFC Pirin Gotse Delchev
3:0
PFC Belite orli Pleven
Septemvri Simitli
0:0
Balkan Botevgrad
Marek
3:0
Chavdar Etropole
Miramar Misiones
2:2
Juventud
Sud America
3:4
Deportivo Maldonado
Asociación Atlética Durazno FC
0:4
Rocha FC
CA Progreso
0:2
CA Bella Vista
Boston River
0:0
CA Rentistas
Benevento
1:1
Como 1907
Foligno Calcio
2:0
US Alessandria Calcio 1912
AC Lumezzane
1:1
AS Figline
Paganese Calcio 1926
1:1
Monza
Calcio Lecco
1:1
Novara Calcio
US Cremonese
1:1
US Pergocrema
US Arezzo
1:1
Perugia
Ssd Viareggio 2014
2:1
Pro Patria
Sorrento Calcio
1:1
Varese
Giulianova Calcio
1:1
Andria BAT
Pescara
3:1
Cosenza Calcio
Rimini
0:1
Foggia Calcio
Pescina
2:1
Ravenna FC 1913
Portogruaro Summaga
1:0
Spal 2013
Cavese 1919
1:0
SS Taranto 1927
Progreditur Marcianise
1:0
Hellas Verona
Ternana Calcio
1:1
Virtus Lanciano
FK Slavoj Trebisov
1:0
SK Odeva Lipany
ŠK Futura Humenné
0:0
VSS Košice II
Bodva Moldava
3:1
FK Poprad
Vranov nad Topľou
3:0
MSK Zilina B
MFK Goral Stará Ľubovňa
0:0
Lokomotiva Zvolen
Rača
2:1
Spartak Myjava
AFC Nove Mesto Nad Vahom
3:1
FC Spartak Trnava II
Vrbové
0:0
OTJ Moravany nad Váhom
Nitra II
2:3
Bernolákovo
Sloga Požega
1:0
Sloga Petrovac
FK Sloboda Čačak
4:1
FK Morava Velika Plana
Jedinstvo Ub
0:1
Macva Sabac
FK Budućnost Valjevo
0:1
FK Metalac Kraljevo
FK Sloboda Užice
1:0
FK Vujić Voda Valjevo
FK Radnički Stobex Klupci
2:1
FK FAP Priboj
Radnicki Kragujevac
2:1
FK Rudar Kostolac
Šumadija Aranđelovac
4:1
Železničar Lajkovac
FC Donji Srem Pecinci
3:1
FK Spartak Debeljača
FK Palić
0:0
FK Veternik Viskol Novi Sad
FK Vršac
2:1
FK Radnički Šid
FK Metalac Futog
0:3
FK Tekstilac Ites
Big Bul
1:0
OFK Backa Palanka
FK Sloga Temerin
1:1
FK Senta
FK Kikinda
0:2
Radnički Nova Pazova
BASK
1:3
FK Sopot Beograd
Mladenovac
1:3
FK Palilulac Beograd
FK Vozdovac
0:1
Srem Jakovo
FK Balkanski Dimitrovgrad
1:3
Radnički Svilajnac
FK Jedinstvo Bošnjace
3:1
Župa
FK Svrljig
1:0
FK Kopaonik Brus
Timok Zaječar
2:1
Dubočica
Sinđelić Niš
2:1
FK Hajduk Veljko Negotin
Corumbaense Futebol Clube MS
2:0
Sete de Setembro Dourados MS
Comercial MS
1:2
Costa Rica
Misto
2:3
Rio Verde
FK Cukaricki
2:1
FK Jagodina
FK Hajduk Kula
2:1
FK Rad
FK Borac Cacak
1:0
FK Metalac GM
FK Mladi Radnik
0:0
FK Smederevo
OFK Belgrade
0:2
Red Star Belgrade
FK Vojvodina
2:0
BSK Borca
FK Javor Ivanjica
1:0
FK Napredak Krusevac
FK Partizan
2:0
FK Spartak Subotica
Launceston United SC
1:4
Riverside
Launceston City
1:2
Burnie United FC
Somerset FC
3:2
Prospect Knights FC
Devonport City
2:1
Ulverstone FC
South Hobart
2:0
Olympia Warriors
Kingborough Lions
1:4
Glenorchy Knights
New Town Eagles FC
3:1
Taroona SC
Murallas de Ceuta FC
2:0
Puerto Real CF
Ceares
0:1
Condal Club
CF Base Abarán
3:4
Yeclano Deportivo
Los Barrios
1:0
Atletico Sanluqueno
Barreda
1:1
Atlético Deva
CF Gandia
3:0
Crevillente Deportivo
CD Carranque
3:2
Mora
Hellín Deportivo
2:1
Quintanar del Rey
Lorca Deportiva CF
5:2
Atlético Pulpileño
UD Juventud Barrio del Cristo
1:1
CD Olimpic de Xativa
Samut Songkhram
1:0
BG Pathum United
Esan United FC
1:1
TOT SC
Port
3:2
Police United
Muang Thong United
1:0
Navy Football Club
PTT Rayong FC
0:1
Thawiwatthana Sriracha FC
Customs United
1:1
Bbcu FC
Pluak Daeng Rayong United FC
0:0
Chanthaburi
Nakhon Pathom United
1:1
Thailand Honda FC
Royal Aywaille FC
1:3
Royale Entente Bertrigeoise
RRC Hamoir
0:0
Sprimont-Comblain
US Givry
3:2
Wanze / Bas-Oha
Aische
0:1
FC Jeun Lorr Arlonaise
RUW Ciney
3:1
Hannut
Spa
2:1
Overpelt
NK Grafičar Osijek
2:1
Bjelovar
Belišće
1:2
NK MV Croatia Slavonski Brod
NAŠK Našice
0:2
NK Mladost Cernik
Sloboda Varazdin
2:4
Koprivnica
NK Lipik
2:1
NK Croatia Dakovo
FK Mladost Prelog
1:0
Višnjevac
Radnik Križevci
1:1
Nedelišće
NK Dakovo
0:0
Slavija Pleternica
Graničar Županja
2:4
NK Olimpija Osijek
HNK Velebit Benkovac
2:0
GOŠK Dubrovnik
NK Raštane
3:1
Jadran LP
Zmaj Makarska
0:0
Neretva Metković
Omiš
1:1
NK Konavljanin Čilipi
NK Primorac 1929
2:0
Uskok Klis
Zagora
3:2
Hrvace
NK Jadran Kaštel Sućurac
4:1
Neretvanac Opuzen
Perun Kresna
5:1
FK Levski 1923 Elin Pelin
Pirin Razlog
1:2
Malesh
FK Vitosha Dolna Dikanya
0:0
Slivnishki geroy
Belasitsa
3:0
Hebar
FK Benkovski Pazardzhik
0:0
FK Novi Iskar
FK Chepinets Velingrad
4:1
Velbazhd
Strumska Slava
2:0
Mesta
FK Germaneya Sapareva banya
0:1
FK Minyor Bobov dol
Septemvri Tervel
2:1
FK Shabla
FK Suvorovo
0:1
FK Skrita Sila Madrevo
FK Rapid Shumen
3:0
FK Endzhe Carev Brod
FK Aksakovo
0:3
Dorostol
Sportist G.Toshevo
4:1
Kubrat
Topoli
2:4
Ludogorets
Benkovski Byala
4:2
FK Dve Mogili
FK Chernolomets 04 Popovo
3:0
Botev Novi Pazar
FK Gigant Belene
0:1
Gorna Oryahovitsa
FK Tundzha 2006 Yagoda
4:2
FK Gabrovnitsa 04 Gorno Sahrane
FK Hebros 1921 Harmanli
1:1
Sozopol
Botev Galabovo
3:0
Haskovo
FK Arda Kurdzhali
0:2
FK Ravda 1954
Zagorets
1:1
FK Strambolovo 2007
Rozova Dolina
4:0
Dimitrovgrad
Levski Karlovo
0:1
Maritsa Plovdiv
FK Strandzha-Metalurg Sredec
2:0
Tundzha Yambol
Neftochimik 1962 Bourgas
3:0
FK Metalik Sopot
Be Quick '28 Women
4:2
RVVH Women
Saestum Women
1:2
Reiger Boys Women
Ter Leede Women
1:1
CVV Oranje Nassau Women
RCL Women
1:3
SC 't Zand Women
RKTSV Kerkrade Women
5:0
SV Fortuna Wormerveer Women
Armadale
1:1
Cockburn City
Swan United FC
1:3
Sorrento
Western Knights SC
4:2
ECU Joondalup
Mandurah City SC
1:0
Inglewood United
Perth
2:4
Floreat Athena
Stirling Lions
1:2
Balcatta