Fixtures - September 25, 2010
Man City
1:0
Chelsea
Arsenal
2:3
West Brom
Birmingham City
0:0
Wigan Athletic
Blackpool
1:2
Blackburn
Fulham
0:0
Everton
Liverpool
2:2
Sunderland
West Ham
1:0
Tottenham
Bayern
1:2
Mainz
Schalke
2:2
Mönchengladbach
Stuttgart
1:4
Leverkusen
Eintracht Frankfurt
2:0
Nürnberg
St. Pauli
1:3
Dortmund
Werder Bremen
3:2
Hamburger SV
Auxerre
2:2
Nancy
Caen
0:0
Bordeaux
Lorient
2:1
Monaco
Marseille
2:1
Sochaux
Montpellier
3:1
AC Arles Avignon
Nice
1:2
Rennes
Lyon
0:1
Saint-Etienne
Frickley Athletic
2:1
Newcastle Benfield
Bamber Bridge
1:1
Warrington Town
Norton & Stockton
2:1
Leigh Genesis
New Mills FC
0:2
Harrogate Town FC
Vauxhall Motors
5:1
Blyth Spartans AFC
North Ferriby Utd
5:2
Stocksbridge Park Steels
Dunston Uts
1:2
Mossley AFC
Ashington
1:0
Thackley
Colwyn Bay
1:1
Guiseley FC
Nantwich Town
2:3
Whitley Bay FC
FC United of Manchester
2:1
Gainsborough Trinity
Hyde United FC
0:0
Droylsden FC
Ashton United FC
1:2
Halifax Town
Stalybridge Celtic
1:1
Alfreton Town FC
Shildon FC
2:0
Skelmersdale United
Sheffield FC
2:2
Northwich Victoria
Workington AFC
2:1
West Auckland Town
Boston United FC
2:3
Worcester City
Tipton Town FC
2:0
Market Drayton Town
Brigg Town
3:3
Nuneaton Town FC
Coleshill Town
5:1
Lincoln Utd
Hinckley United
2:0
Coventry Sphinx
Oadby Town
1:3
Radcliffe Olympic
Barwell
3:2
Coalville Town
Loughborough Dynamo
0:2
Redditch United
Stewarts & Lloyds FC
2:2
Mickleover Sports
Brackley Town FC
1:3
Buxton FC
Carlton Town
0:1
Matlock Town
Bedworth United
0:1
Corby Town
Newcastle Town
5:3
Wednesfield
Solihull Moors FC
2:0
Kidsgrove Athletic FC
AFC Telford United
5:2
Stourbridge FC
Hythe Town
4:1
Erith & Belvedere
Erith Town
1:5
Dover Athletic FC
Chesham Utd
2:2
Wealdstone FC
Braintree Town FC
2:0
Welling United
Tooting & Mitcham United
1:4
Staines Town
Bishop's Stortford
2:2
Bromley FC
Cambridge City
2:2
Hitchin Town
Billericay Town
1:1
Concord Rangers
Folkestone Invicta
1:1
Leiston FC
Lewes FC
2:0
Harlow Town
AFC Hornchurch
0:0
Brentwood Town
East Thurrock United
1:1
Carshalton Athletic
North Greenford United FC
1:1
Felixstowe & Walton Utd.
Needham Market FC
0:0
Chipstead FC
Romford
0:4
Hampton & Richmond
Canvey Island
1:0
Whitstable Town
Redbridge
1:2
Harrow Borough
Burnham FC
2:6
Whitehawk
Bedford Town Football Club
0:2
Boreham Wood FC
Thurrock FC
3:1
Stamford
Cray Wanderers
2:2
Ebbsfleet United FC
St Albans City
3:1
Beckenham Town
Metropolitan Police
2:1
Burgess Hill Town
Margate FC
1:1
Kingstonian FC
Dartford FC
2:1
Lowestoft Town
Chelmsford City
7:0
Chertsey Town
Hamble ASSC
2:1
Old Woodstock Town
Eastleigh FC
2:0
Bognor Regis Town
Sholing FC
2:2
Salisbury City
Chippenham Town
0:1
Farnborough
Havant & Waterlooville FC
1:0
Frome Town
Mangotsfield Utd
1:4
Dorchester Town
Paulton Rovers
0:1
Didcot Town
Bristol Manor Farm
2:2
Basingstoke Town
Sherborne Town
1:2
Hungerford Town FC
Bashley FC
2:2
Fleet Town
Poole Town
1:1
Thame Utd
Guildford City
1:2
Clevedon Town
Bishop's Cleeve
1:2
Woking FC
Maidenhead United FC
1:0
Truro City FC
Alton Town
2:2
Cinderford Town
Swindon Supermarine
3:0
Weymouth FC
Eastwood Town
1:1
Stafford Rangers
Bury Town FC
2:2
Grays Athletic
Ilkeston
Lincoln Moorlands Railway
Heerenveen
2:2
Roda JC Kerkrade
PSV
1:1
Groningen
AZ Alkmaar
1:0
Utrecht
ADO Den Haag
3:2
Heracles
Twente
2:2
Ajax
FC Kremin Kreminchuh
2:1
Olimpik Donetsk
Stal Kamyanske
3:1
Illichivets' II
Metalurh Zaporizhya II
1:2
Shakhtar Sverdlovsk
Skala Stryi
1:0
Dynamo Khmelnytskyi
FC Nyva Ternopil
0:3
SFC Desna Chernihiv
Bastion
3:0
Yednist Plysky
FK Mykolaiv
2:1
Ros
Olkom Melitopol
1:2
FC Poltava
Chornomorets II
3:0
Veres Rivne
FC Sumy
1:0
Enerhiya Nova Kakhovka
Shakhtar Donetsk III
1:1
Girnik-Sport
Republic of Ireland U17
3:1
Malta U17
Hungary U17
1:1
Slovakia U17
Andorra U17
0:0
Faroe Islands U17
Norway U17
2:0
Albania U17
Cardiff City
2:1
Millwall
Burnley
0:0
Bristol City
Reading
3:0
Barnsley
Coventry City
1:2
Preston North End
Norwich City
0:2
Hull City
Queens Park Rangers
3:0
Doncaster Rovers
Derby County
5:0
Crystal Palace
Nottingham
3:1
Swansea City
Leeds United
1:0
Sheffield United
Watford
3:1
Middlesbrough
Scunthorpe United
1:1
Ipswich Town
Celtic
2:1
Hibernian
Dundee United
1:0
St. Johnstone
Hamilton
2:2
Kilmarnock
Hearts
0:2
Motherwell
St. Mirren
1:2
Inverness CT
Gent
2:0
Sint-Truiden
Genk
3:0
Zulte-Waregem
Royal Charleroi SC
0:1
Lierse
AS Eupen
0:1
Sporting Lokeren
Westerlo
1:2
Standard Liege
Cercle Brugge
2:1
Kortrijk
Rapid Wien
3:2
Kapfenberger SV
SV Mattersburg
3:3
LASK
Wacker Innsbruck
0:0
SC Wiener Neustadt
RB Salzburg
1:0
Ried
Velez Sarsfield
3:0
Olimpo
Independiente
1:0
Gimnasia y Esgrima
Argentinos Juniors
1:0
Banfield
Estudiantes de La Plata
1:0
Boca Juniors
Dalian Shide
2:2
Chongqing Lifan
Guizhou Renhe
1:0
Qingdao Hainiu
Liaoning Shenyang Whowin
1:3
Tianjin Jinmen Tiger
Shanghai Shenxin
1:1
Henan Songshan Longmen
Changchun Yatai
1:1
Shandong Taishan
Beijing Guoan
4:1
Shanghai Shenhua
Tokyo
0:1
Omiya Ardija
Shimizu S-Pulse
1:5
Nagoya Grampus
Vissel Kobe
0:0
Cerezo Osaka
Sanfrecce Hiroshima
1:1
Kashima Antlers
Montedio Yamagata
1:1
Shonan Bellmare
Urawa Reds
2:0
Albirex Niigata
Kyoto Sanga
0:1
Jubilo Iwata
Kawasaki Frontale
1:2
Gamba Osaka
Yokohama F. Marinos
0:1
Vegalta Sendai
Albacete Balompie
2:1
Betis
FC Cartagena
1:2
Córdoba
Rayo Vallecano
4:0
Huesca
Girona
2:3
CF Villarreal B
Las Palmas
1:1
Granada
Atalanta
1:1
Urbs Sportiva Reggina 1914
Crotone
2:0
Sassuolo
Empoli
1:0
US Grosseto
Frosinone
1:0
Varese
Novara Calcio
4:1
Livorno
Calcio Padova
2:0
UC Albinoleffe
Pescara
2:0
Torino
Portogruaro Summaga
2:1
Ascoli
Vicenza
1:0
AS Cittadella
MKS Dolcan Zabki
0:1
Gornik Leczna
LKS
4:2
Ruch Radzionkow
Odra Wodzisław Śląski
1:0
Polkowice
KSZO SSA Ostrowiec Sw.
0:1
Gorzów Wielkopolski
Katowice
1:0
KS Kolejarz Stróże
Peterborough
2:1
Milton Keynes Dons
Yeovil Town
1:3
Exeter City
Brighton
2:1
Oldham Athletic
Swindon Town
1:0
Huddersfield Town
Hartlepool United
2:1
Walsall
Bournemouth
2:0
Carlisle United
Rochdale
1:1
Plymouth Argyle
Charlton Athletic
2:2
Dag & Red
Colchester United
3:1
Tranmere Rovers
Sheffield Wednesday
0:1
Southampton
Bristol Rovers
2:1
Notts County
Port Vale
2:0
Accrington Stanley
Stockport County
2:2
Aldershot Town FC
Morecambe FC
2:2
Barnet FC
Cheltenham Town
0:2
Bury
Torquay United
1:3
Macclesfield Town
Northampton Town
2:0
Bradford City
Hereford United
1:3
Southend United
Lincoln City
0:1
Stevenage
Crewe Alexandra
1:1
Oxford United
Wycombe Wanderers
2:2
Shrewsbury Town
Gillingham
1:0
Burton Albion
Rotherham United
1:0
Chesterfield
FK Atlantas Klaipeda
1:3
Dfk Dainava Alytus
Vidzgiris Alytus
6:3
FK Silute
Kėdainiai
2:1
Minija Kretinga
FBK Kaunas
2:0
Kedainiai Nevezis
Juventus Zurich
1:2
GC Biaschesi
Basel II
6:0
Thun II
Dornach
3:1
Bümpliz
FC Breitenrain
4:2
FC Laufen
BSC Old Boys
1:1
FC Zürich II
FC Schotz
4:1
FC Grenchen
FC Munsingen
1:2
Wangen
Usv Eschen-Mauren
1:1
SC Cham
FC Rapperswil-Jona
1:2
Mendrisio
Young Boys II
1:1
Fribourg
CS Chenois
1:0
Martigny Sports
Etoile Carouge FC
3:1
FC Le Mont Ls
FC Ugs
1:2
US Terre Sainte
FC Grand-Lancy
2:2
FC Naters
ES FC Malley
0:0
FC Baulmes
FC Solothurn
4:0
SV Muttenz
Jomo Cosmos FC
2:1
United FC
Polokwane City
2:0
Atlie
Ubuntu Cape Town
1:0
Blackburn Rovers
African Warriors
2:1
Hanover Park FC Cape Town
Igman Konjic
1:2
HNK Capljina
NK Jedinstvo Bihac
2:0
Radnik Hadžići
Slaven Živinice
1:0
Goražde
FK Famos-SAŠK Napredak Hrasnica
2:0
Krajišnik Velika Kladuša
NK Iskra Bugojno
2:0
Rudar Kakanj
OFK Gradina Srebrenik
2:1
FK Krajina Cazin
Mladost Gacko
3:0
Sloboda Novi Grad
FK Famos Vojkovići
3:0
FK Laktasi
FK Drina HE Višegrad
1:0
Proleter Teslić
Sloboda Mrkonjić Grad
3:3
Podrinje Janja
FK Radnik Bijeljina
0:0
Sutjeska Foča
FK BSK Banja Luka
1:1
Sloga Doboj
FK Kozara Gradiska
2:1
FK Modrica Maxima
Frigg
2:2
Stord
Skeid Fotball
2:1
Skarbøvik
Orn-Horten
4:3
Randaberg
Baerum SK
0:0
Aasane Fotball
Os
0:2
Notodden FK
Oslo City FC
2:4
Nardo
Pors Grenland
5:3
Kopervik IL
Ålgård
4:0
Stavanger IF
Vidar FK
5:2
Vindbjart
KFUM Oslo
1:0
Lillehammer
Ullensaker/Kisa
0:0
Eidsvold
Manglerud Star
0:3
Asker
Brumunddal Fotball
6:1
Mo IL
FC Versoix
1:2
Stade Lausanne Ouchy
Dürrenast
1:2
Lyss
FC Koniz
2:1
FC Spiez
Portalban / Gletterens
1:1
Lerchenfeld
Courtételle
4:0
FC Alle
FC Wettingen 93
0:1
FC Seefeld Zh
Küsnacht
1:2
Luterbach
FC Wettswil-Bonstetten
2:1
Schöftland
Oerlikon / Polizei
1:1
FC Thalwil
FC Red Star Zh
5:2
SV Hongg
Gumefens / Sorens
1:2
FC Bern
FC La Tour-Le Paquier
3:0
Lausanne Sport II
Liestal
1:0
Neuchâtel Xamax II
Chur 97
4:5
FC Seuzach
FC Wangi
0:4
FC Kreuzlingen
FC Signal
1:0
Bex
FC Perly-Certoux
1:0
FC Monthey
FC Bazenheid
1:1
Rorschach
Kerzers
0:2
Farvagny / Ogoz
Oberdorf
4:0
FC Porrentruy
Meisterschwanden
3:0
FC Dulliken
Montreux Sports
0:0
FC Bavois
FC Sierre
0:0
Geneva
Enosis Neon Parekklisia FC
3:0
Iraklis Yerolakkou
EN Nikos & Sokratis Erimis
0:0
Ayia Napa FC
Frenaros FC 2000
2:2
Elpida Xylofagou
ENAD
2:0
AEK Kouklion
AEZ
3:1
Digenis Oroklinis
VfR Aalen
2:1
Heidenheim
Jahn Regensburg
2:2
Saarbrucken
Wehen Wiesbaden
2:0
SV Sandhausen
Werder Bremen II
1:1
SV Wacker
TuS Koblenz
0:1
Offenbach
Rot-Weiss Erfurt
2:1
Carl Zeiss Jena
NK Kamnik
2:0
NK Ankaran
NK Kranj
4:2
NK Krka
NK Sladki Vrh
0:2
Zreče
Bistrica
2:3
NK Dravograd
NK Verzej
5:4
NK Sampion Celje
Tolmin
5:2
NK Sava
NK Ivancna Gorica
2:1
Adria
MFk Trutnov
3:0
Tj Jiskra Usti Nad Orlici
Bohemians 1905 II
3:0
FK Spartak Sezimovo Ústí II
Teplice II
1:1
FC Predni Kopanina
FC Zlicin
1:3
Tj Jiskra Domazlice
Bystrice pod Hostýnem
1:3
FK Mikulovice
Slavia Orlová-Lutyně
0:3
SK Kravaře
REAL Lískovec
3:4
FK Mohelnice
Tj Valasske Mezirici
3:1
Opava II
FC Viktoria Otrokovice
1:0
Uhersky Brod
FK Apos Blansko
2:2
FK Pelhimov
Napajedla
2:0
FC Slovan Rosice
1 FK Nova Paka
1:1
Pencin Turnov
Jicín
0:0
FC Kolin
Semily
4:2
Tj Dvur Kralove Nad Labem
Letohrad
0:1
Afk Chrudim
Motorlet
2:3
SK Strakonice
SK Senco Doubravka
0:2
Pribram II
SK Marila Votice
2:2
FK Litol
Litvínov
0:1
Vysehrad
Vilémov
2:2
Meteor Prague
Cesky Dub
5:1
SK Kladno II
SW Bregenz
2:1
SC Rheindorf Altach II
Liefering
4:1
FC Hard
Austria Klagenfurt
2:1
Union Vocklamarkt
Dornbirn
2:0
Union Innsbruck
SC Ostbahn XI
1:1
SV Schwechat
Neumarkt
1:0
Höchst
SC Parndorf
4:0
Young Violets FK Austria Wien
WSG Tirol
2:1
Austria Salzburg
SC Ritzing
1:4
Sollenau
Keflavik IF
4:1
IBV Vestmannaeyjar
Fram Reykjavik
0:3
FH Hafnarfjordur
Stjarnan Gardabae
0:0
Breidablik Kopavogur
KR Reykjavik
3:0
Fylkir Reykjavik
Haukar Hafnarfjordur
2:1
Valur Reykjavik
UMF Selfoss
5:2
UMF Grindavik
Stade Marocain
0:0
Tihad Casablanca
Hilal Association de Nador
1:0
Mouloudia Oujda
Rachad Bernoussi
1:0
Sale
CODM
0:0
US Témara
Ponte Preta SP
1:2
AD Sao Caetano
Vila Nova GO
2:2
Parana Clube PR
Bragantino
2:0
Associacao Portuguesa de Desportos
Sport Recife PE
1:2
EC Bahia BA
América RN
2:1
Nautico PE
Figueirense FC
1:0
Brasiliense DF
Coritiba PR
2:0
ASA AL
Duque de Caxias RJ
1:0
Icasa CE
Guangdong
2:3
Guangzhou
Yanbian Fude
2:0
Shenyang Dongjin FC
Beijing BSU
1:3
Chengdu Tiancheng
Wuhan Zall
1:1
Pudong Zhongbang FC
Nanjing Yoyo FC
0:2
Beijing Institute of Technology FC
FK Decic Tuzi
1:0
OFK Titograd
FK Rudar Pljevlja
0:0
OFK Bar
FK Buducnost
2:1
FK Sutjeska
OFK Grbalj
0:0
FK Lovcen
FK Zeta Golubovci
1:0
OFK Petrovac
FK Mornar Bar
0:5
FK Mogren Budva
Tre Penne
0:1
SP Tre Fiori
AC Juvenes/Dogana
4:1
SP Cailungo
SS Folgore Falciano Calcio
2:3
SS San Giovanni
AC Libertas
1:0
FC Domagnano
Serbian White Eagles
0:0
SC Toronto
Montreal Impact II
1:1
Toronto II
North York Astros
2:4
York Region Shooters
Academia
3:0
Leones FC
Fortaleza FC
3:3
Bogota FC
U. d. Popayan
2:0
Barranquilla FC
Rionegro Águilas
1:0
Valledupar FC
FC Locarno
1:1
FC Wil
Yverdon
1:2
Stade Nyonnais
FC Biel-Bienne
2:1
Schaffhausen
Winterthur
2:2
FC Wohlen
Servette
1:2
Lausanne
KFC Turnhout
0:1
Boussu Dour Borinage
Mons
3:3
Oud-Heverlee
SV Roeselare
2:3
KSK Heist
RFC Tournai
1:3
Dender
Waasland-Beveren
4:1
Lommel United
FC Tubize
1:1
RFC Wetteren
Cowdenbeath FC
2:1
Dundee
Greenock Morton
0:0
Ross County
Partick Thistle
0:2
Dunfermline
Raith Rovers
2:1
Falkirk
Stirling Albion
0:0
Queen of The South
Mladá Boleslav II
0:0
SK Hlavice
České Budějovice II
1:1
FK Viktoria Žižkov II
FC Pisek
0:2
Kunice
Pardubice
4:2
Loko Vltavin
FC Chomutov
2:1
FK Kraluv Dvur
Zbrojovka Brno II
0:0
SK Sulko Zabreh
1. FC Karlovy Vary
1:3
Bohemians Prague
Vysočina Jihlava II
3:2
SK Spartak Hulin
MFK Vitkovice
FC Tvd Slavicin
1 HFK Olomouc
0:1
SFC Opava
SK Hanacka Slavia Kromeriz
0:1
Slovácko II
BK Glostrup Albertslund
3:1
Vanløse
Middelfart
3:0
Holstebro
Otterup
1:1
B 1908
Aarhus Fremad
2:0
Lindholm IF
Rishøj BK
2:2
Naesby BK
Tjørring
0:1
Varde IF
Jammerbugt FC
2:2
Brabrand IF
B 93
1:0
Greve
BK Søllerød-Vedbæk
2:0
Skjold
Stenløse BK
2:0
BSF
GVI
1:3
Værløse BK
B 1913
0:6
Kolding IF
Haderslev FK
0:1
OKS
Vorup FB
1:3
Løgstør IF
Viby
2:3
Kjellerup IF
Avedøre
1:3
Svebølle B&I
Ringsted
3:1
Tarup-Paarup IF
LSF
2:0
AB Tårnby
Brabrand IF II
5:0
Aalborg Freja
Odder IGF
1:0
Randers SK Freja
Frederiksberg Boldklub
5:2
Jægersborg BK
Marienlyst
5:1
Aarup BK
Næstved IF
5:0
Frem Sakskøbing
Frederikshavn fI
3:2
Aalborg KFUM
Herning Fremad
2:3
Ringkobing IF
Boldklubben 1921 Nykøbing
0:1
FC Sydvest 05
Harkemase Boys
0:1
BVV Barendrecht
Excelsior '31
2:3
SV Spakenburg
Genemuiden
3:1
VV Katwijk
Rijnsburgse Boys
4:0
Hoek
VV Capelle
0:3
HHC Hardenberg
Sparta Nijkerk
2:1
FC Lisse
Apeldoorn CSV
4:3
SV Alphense Racing Club
VV IJsselmeervogels
2:1
Flevo Boys
FOC Farsta
0:5
Karlslunds IF
Örebro SK Ungdom
0:2
FC Gute
Sollentuna FF
2:3
Stromsbergs IF
Västerås IK
1:0
Sandvikens IF
IK Frej
2:0
Skiljebo SK
Rotebro IS FF
0:4
Hudiksvalls Forenade FF
Umedalens IF
2:2
Anundsjö IF
IFK Luleaa
0:0
Ersboda SK
Tord
1:1
Ljungby IF
Jonsereds IF
2:6
IK Oddevold
Kvarnby IK
3:2
Varbergs BoIS
Värmdö
2:3
Värmbols
IFK Sundsvall
0:1
Enkoping SK
Köping FF
3:1
Gamla Upsala SK
Mariehem SK
2:1
Härnösands FF
Piteaa IF
1:0
Robertsfors IK
Sollefteå GIF FF
0:1
Skelleftea FF
IF Älgarna
3:1
Team TG FF
FK Karlskrona
3:0
Vånga Mjönäs Arkelstorp IK
Vimmerby
1:1
Tenhults IF
Nybro
0:2
FK Linköping
IK Gauthiod
4:2
Holmalund
Götene IF
3:0
Skärhamn
Assyriska BK
1:1
Lilla Torg FF
FC Höllviken
1:0
Hogaborgs BK
Nike
2:1
Fässbergs IF
Annelunds IF
3:1
KB Karlskoga FF
IS Halmia
1:3
Lindome GIF
Eskilstuna City
2:3
Vallentuna BK
Imbabura Sporting Club
1:1
Rocafuerte
Atlético Audaz
1:3
L.D.U. Portoviejo
Guayaquil City
3:2
UT Cotopaxi
Deportivo Municipal
2:2
Tecnico Universitario
Grecia
1:2
L.D.U. Loja
Tot Ons Genoegen Rotterdam
0:4
VV Smitshoek
Nootdorp
2:2
DOTO
Heinenoord
9:3
DSO
Sportlust '46
1:1
FC Rijnvogels
Spijkenisse
4:0
Strijen
Zaamslag
2:1
Bruse Boys
Roda Boys
4:3
Stedoco
Schelluinen
1:1
Alblasserdam
Terneuzense Boys
0:3
Achilles Veen
FC Dauwendaele
0:3
GPC Vlissingen
Horst FC
3:0
ASV Dronten
DOS '37
1:1
FC Zutphen
Olde Veste '54
3:4
Noordscheschut
Grijpskerk
1:2
GSVV The Knickerbockers
CVVB
2:4
Holwierde
LTC
1:3
vv Omlandia
Oeverzwaluwen
3:3
Drenthina
De Merino's
2:3
HBOK
Dovo Veenendaal
0:3
VVA '71
Sportvereniging Marken
0:1
Zuidvogels
CSW
3:3
SVL
VVZ '49
1:1
Breukelen
SV Veensche Boys
1:3
VV Eemdijk
Ajax Amateurs
2:0
Sportvereniging Geinoord Nieuwegein
Alexandria '66
2:0
FC S-Gravenzande
VVGZ
3:0
De Zwerver
Oranje Wit
0:1
Nivo Sparta
AVW '66
0:3
DOS Kampen
vv WVF
2:4
SDV Barneveld
DZC '68
0:2
Bennekom
Go Ahead
5:2
Be Quick '28
Urk
5:0
CVV Viboa
Leeuwarder Zwaluwen
1:4
Blauw Wit '34
Vvog
1:1
Zwart Wit '63
Altrincham FC
2:2
Grimsby Town
Cambridge Utd.
0:1
Newport County
Darlington FC
1:0
Southport FC
Fleetwood Town
2:1
Bath City FC
Forest Green Rovers
0:2
Kettering Town
Gateshead FC
1:0
Luton Town
Hayes & Yeading United F.C.
2:0
Barrow AFC
Mansfield Town
4:0
Eastbourne Borough
Tamworth FC
1:3
York City FC
Wrexham
4:0
Histon FC
Salford City
0:4
Chester FC
Wakefield
0:3
Trafford FC
Witton Albion
5:0
Ossett Albion
Northwood FC
2:5
Atherstone Town
Ware FC
2:0
Walthamstow
Chatham Town
3:2
Walton & Hersham
Dulwich Hamlet
4:0
Godalming Town FC
Leatherhead FC
3:0
Faversham Town
Merstham
3:1
Corinthian Casuals
Walton Casuals
2:0
Horsham YMCA
Whyteleafe FC
2:3
Eastbourne Town
Thatcham Town
4:0
Abingdon United
Almondsbury Town
0:2
Taunton Town
Bridgwater Town
3:1
Bideford FC
Gosport Borough
1:2
Andover
North Leigh FC
2:2
Yate Town
Ramsgate
0:2
Sittingbourne FC
Cheshunt FC
1:2
Tilbury FC
Potters Bar Town FC
2:2
Great Wakering Rovers
Thamesmead Town
3:0
Waltham Abbey
Spalding United
2:1
Shepshed Dynamo
Sutton Coldfield
2:5
Glapwell
AFC Hayes
1:2
Bedfont Town
Aylesbury FC
1:3
Ashford Town Middlesex
Barton Rovers FC
1:2
Arlesey Town FC
Rainworth Miners Welfare FC
2:1
Leek Town
Biggleswade Town
2:1
Uxbridge FC
Marlow
1:1
Leighton Town
Belper Town
0:1
Goole
Slough Town FC
1:3
Daventry Town
Soham Town Rangers
1:4
Rugby Town FC
Woodford United
1:0
Beaconsfield Town
Grantham Town
1:1
Quorn FC
Prescot Cables
1:1
Cammell Laird
Chorley FC
5:0
Durham City
Clitheroe
2:0
Radcliffe
Curzon Ashton FC
3:1
Woodley Sports
Garforth Town
1:1
AFC Fylde
Harrogate Railway
2:3
Lancaster City
Banbury United
0:4
Hemel Hempstead
Maidstone United FC
0:1
Horsham FC
Halesowen Town FC
0:3
Leamington FC
Retford United
0:2
Ossett Town
Chasetown FC
5:0
Bradford Park Avenue AFC
Marine FC
2:4
Worksop Town
Burscough
1:0
Whitby Town
Kendal Town
0:0
Hucknall Town
Lunds BK
3:2
IFK Varnamo
Dalkurd FF
5:3
Syrianska IF Kerburan
FC Rosengaard 1917
5:4
Västra Frölunda
Qviding FIF
0:0
Kristianstad FC
Goytre United
3:2
West End FC
Buckley Town
2:2
Rhyl FC
Connahʼs Quay
1:0
Rhayader Town FC
Guilsfield
2:3
Flint Town United
Llangefni Town
0:1
Porthmadog FC
Penrhyncoch
1:1
Llandudno FC
Rhos Aelwyd FC
1:0
Caersws
Rhydymwyn
0:4
Cefn Druids
Welshpool Town
1:1
Ruthin Town
B68 II
0:1
AB II
NSÍ II
0:3
Hoyvík
07 Vestur Sorvagur
2:2
TB
Víkingur II
1:3
HB II
KI Klaksvik
3:2
EB / Streymur II
Chirag Kerala
0:0
SESA
United
0:0
Churchill Brothers
Indian Arrows
1:2
ONGC
JCT FC
0:0
Dempo
East Bengal
1:0
Pune
Hindustan Aero
0:0
Air India
FK Pelister Bitola
0:0
FK Metalurg Skopje
FK Sileks Kratovo
2:0
FK Rabotnicki Skopje
FK Renova
2:0
FK Bregalnica Stip
Vardar Skopje
0:2
Shkendija 79 Tetovo
FK Skopje
1:0
Napredok
Vidima-Rakovski Sevlievo
0:3
Litex Lovech
FC Pirin Blagoevgrad
1:1
PFC Minyor Pernik
Lokomotiv Plovdiv
5:0
Kaliakra Kavarna
PFC Academik Sofia
2:3
Lokomotive Sofia
CSKA Sofia
2:0
PFC Montana 1921
NK Istra 1961
0:1
RNK Split
Osijek
3:2
NK Zadar
HNK Sibenik
0:1
NK Inter Zapresic
NK Slaven
3:0
NK Hrvatski Dragovoljac
HNK Cibalia-Vinkovci
1:0
NK Karlovac
Hajduk Split
2:0
VSNK Varazdin
Huizen
1:3
Young Boys
Odin 59
2:0
Jodan Boys
Scheveningen
3:6
Excelsior Maassluis
Vitesse Delft
0:2
VV Noordwijk
Rkav Volendam
4:2
Ter Leede
Voorschoten '97
4:0
Swift
Heerjansdam
0:2
NSC
LRC
3:0
Rijsoord
Montfoort
4:3
Kozakken Boys
Nieuw Lekkerland
0:2
Gvvv
RVVH
2:2
ltijd Sterker Worden Hendrik-Ido-Ambacht
ACV Assen
7:2
Staphorst
DETO Twenterand
0:2
SVZW
HZVV
0:1
PKC '83
ONS Sneek
1:3
Dvs 33 Ermelo
SDC Putten
2:0
Nunspeet
Quick Boys
2:2
Zwaluwen '30
DTS Ede
0:5
VV Kloetinge
FC Xerxes
4:2
VV Zwaluwen Vlaardingen
Berkum
0:2
Drachtster Boys
Oranje Nassau
1:2
Whc
Be Quick 1887
2:2
Wke
De Valk
1:1
EHC
Zawisza Bydgoszcz
5:1
Nielba Wągrowiec
Wigry Suwalki
1:0
PKS Olimpia Elblag
MKS Polonia Słubice
0:5
Rakow
ZKS Stal Stalowa Wola
1:0
Wisla Plock
Resovia
0:1
Brzesko
Motor
0:2
Stal Rzeszow
KS Sokół Sokółka
1:1
KS Jeziorak Iława
Puszcza
1:2
Ruch Wysokie Mazowieckie
MKS Polonia Nowy Tomyśl
0:2
MKS Czarni Żagań
HKS Ruch Zdzieszowice
2:1
Tur Turek
Chojnice
0:1
Elana Torun
Olimpia Grudziadz
3:1
Zielona Góra
Zaglebie Sosnowiec
2:1
Górnik Wałbrzych
BKS Chemik Bydgoszcz
1:2
Piast Kobylin
Rks Garbarnia Krakow
2:0
Naprzód Jędrzejów
Rozwoj Katowice
0:0
LKS Skałka Żabnica
LZS Leśnica
2:1
KS Krasiejów
Ursus Warszawa
0:4
Radomiak
ZKS Włókniarz Zelów
0:1
MKS Narew Ostrołęka
ZKS Izolator Boguchwała
1:2
KS Wisla Pulawy
Olimpia Zambrow
2:1
Concordia Elbląg
MKS Kaczkan Huragan Morag
5:2
MKS Korsze
KS Kaszubia Kościerzyna
2:0
KS Energetyk Gryfino
PKS Twardy Świętoszów
4:0
MKS Czarni Witnica
MKS Pogoń Świebodzin
4:2
MKP Arka Nowa Sól
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
2:0
KKP Celuloza Kostrzyn nad Odrą
MKS Ilanka Rzepin
3:1
KS Promień Żary
Broń Radom
3:2
KS Warta Sieradz
MKS Lubuszanin Trzcianka
0:0
KS Polonia 1912 Leszno
MG LKS Victoria Koronowo
2:0
Lech Rypin
Unia Janikowo
0:2
KS Notecianka Pakość
KS Mieszko Gniezno
0:5
Unia Swarzędz
KS Unia Solec Kujawski
0:1
TS 1998 Dopiewo
KP Calisia Kalisz
4:0
WKP Włocłavia Włocławek
KS Wda Świecie
1:2
Górnik Konin
TS Sokol Aleksandrow Lodzki
4:0
KS Legionovia Legionowo
Piotrków Trybunalski
3:6
Pogon Siedlce
MKS Pilica Przedbórz
3:1
LKS Mazur Karczew
KS Ceramika Opoczno
2:2
KS Piaseczno
UKS SMS Łódź
1:4
Kutno
Karpaty Krosno
2:0
MZKS Unia Nowa Sarzyna
Podlasie Biała Podlaska
3:0
GKS Górnik Łęczna II
MKS Polonia Przemyśl
4:1
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
Siarka Tarnobrzeg
0:0
LUKS Partyzant Targowiska
Stal
0:2
Stal Sanok
KS Szreniawa Nowy Wiśnicz
0:1
Poprad Muszyna
KS Przebój Wolbrom
2:1
KS Nida Pińczów
OKS Oderka Opole
0:0
KS Polonia Łaziska Górne
BKS Stal Bielsko-Biała
1:1
KS Row 1964 Rybnik
LKS Victoria Chróścice
0:4
LKS Orzeł Babienica Psary
LKS Skalnik Gracze
2:2
MKS Myszków
Pawłowice Śląskie
1:1
LZS Piotrówka
LKS Start Bogdanowice
4:2
KS Victoria Częstochowa
MKS Zatoka Braniewo
1:1
MLKS Wissa Szczuczyn
KS Start Działdowo
1:0
KS Warmia Grajewo
KS Motor Lubawa
2:2
MKS Mazur Ełk
TKS Rega Trzebiatów
0:3
Cartusia Kartuzy
MKS Dąb Dębno
2:1
Bytovia Bytow
MKS Orzeł Międzyrzecz
5:0
KS Orzeł Ząbkowice Śląskie
Lechia Dzierzoniow
1:2
KP Polonia Sparta Świdnica
TSSR Polonia Trzebnica
2:1
Chrobry
Chemik Police
2:3
MKS Orkan Rumia
SKP Gryf 95 Słupsk
1:2
MKS Pogoń Barlinek
MKP Kotwica Kolobrzeg
5:1
Gwardia Koszalin
KS Ada
1:0
KS Lushnja
Luftetari Gjirokaster
0:0
KF Gramshi
Bilisht Sporti
3:2
Adriatiku Mamurrasi
KF Vlora
0:0
KS Burreli
Beselidhja Lezhe
1:0
Partizani Tirana
Terbuni Puke
1:0
FK Tomori
Apolonia Fier
3:0
KS Gramozi Erseke
FC Stadlau
4:0
Donaufeld
FC Welzenegg
2:4
WAC / Sankt Andrä II
Young Style SC Wienerberg
1:4
Favoritner AC
Maria Saal
3:1
Landskron
Mannswörth
3:0
DSV Fortuna 05
Rennweger SV
0:0
Simmeringer SC
SC Retz
5:2
Mistelbach
Bad Voslau
2:2
UFC St. Peter in der Au
ÖTSU Henndorf
2:2
Erdal Hallein' 04
Neuberg
2:0
Horitschon
SC Furstenfeld
6:0
SV ADA Anger
Wildon
1:1
Fehring 1947
SV Sierning
0:2
Union Weißkirchen
UFC Eferding
2:3
SV Neuhofen/Ried II
SV Traun
3:1
Bad Ischl
SK Vorwarts Steyr
3:2
SV Grieskirchen
Grün Weiß Micheldorf
1:2
ATSV Sattledt
SK CHT Austria Meiningen
2:0
Dornbirner SV
Röthis
1:2
Blau-Weiß Feldkirch
Straßwalchen
2:3
Eugendorf
St. Veit / Glan
1:0
Eberndorfer AC
SV Anthering
1:1
FC Zell am See
SV Wals-Grunau
2:0
USK Piesendorf
Kuchl
4:1
UFC Maria Alm
Innsbrucker AC
3:4
Kirchbichl
SV Absam
1:3
Telfs
Wolfsberg
4:0
SV Rapid Lienz
SV Stegersbach
1:1
Klingenbach
SC Team Wiener Linien
2:1
Admira Landhaus
FC Gratkorn II
5:0
Liezen
Reutte
6:3
St. Johann in Tirol
FC Winden
1:0
Kohfidisch
SV Matrei und Umgebung
0:6
SV Hall
FC Tighina II
2:3
Locomotiv Bălţi
FC Olimpia-2 Tiligul
1:0
Speranţa Cahul
Sheriff II
1:1
Real Succes
FC Milsami Orhei II
3:1
Dacia Buiucani
FC Zimbru Chisinau 2
Academia II
FC Sfîntul Gheorghe II
1:0
Dinamo-Auto
Cahul
0:0
Moldova-03 Ungheni
Intersport-Aroma
3:0
FC Mipan-Voran Chisinau
FC Gloria Buzau
0:0
AFC Astra Giurgiu II
AFC Sageata Navodari
0:1
Concordia
Acs Dacia Unirea Braila
2:3
FC Delta Tulcea
Dunărea Galaţi
3:0
FC Snagov
Asc Daco-Getica Bucuresti
1:1
FC Farul Constanta
CS Otopeni
2:1
FC Viitorul Constanta
Bihor Oradea
2:1
Poli Iasi
ACU Arad
CS Minerul Lupeni
CSU Vointa Sibiu
3:0
FC Silvania Şimleu Silvaniei
Arieşul Turda
0:0
FC Unirea Alba Iulia
FC Petrolul Ploiesti
5:0
FC Arges Pitesti
Mureşul Deva
1:1
Olt Slatina
CS Triumf Bârca
2:0
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu II
Vişina Nouă
3:4
CS Dunărea Turris Turnu Măgurele
Luceafărul M. Eminescu
2:5
FC Municipal Bacau
CS Inter Clinceni
2:0
Alexandria
Argeşul Mihăileşti
0:1
CS Viitorul Domneşti
Victoria Chirnogi
0:3
CS Chimia Brazi
ACS Poli Timisoara
3:1
CS Gloria CTP Arad
Union Sportive Médina d'Alger
1:2
ES Sétif
JS Kabylie
3:2
AS Khroub
USM Blida
0:0
MC Oran
WA Tlemcen
2:0
USM Annaba
MC El Eulma
1:0
MC Alger
USM EL Harrach
2:0
CA Bordj Bou Arreridj
MC Saida
2:1
Belouizdad
Veszprem FC
2:0
Kozarmisleny
Szigetszentmiklósi TK
1:0
Ferencváros II
Budaorsi SC
2:2
FC Tatabanya
Orosháza FC
1:1
MTK Hungária FC II
Cegledi VSE
2:4
Kazincbarcika
Vecses FC
1:0
Debrecen II
Diosgyor
2:1
Nyiregyhaza Spartacus
Rakospalotai EAC
0:1
Vac FC
Bekescsaba 1912 Elore
0:0
Makó
Pecs
2:0
Ajka
Tuzsér SE
1:3
Létavértes SC '97
Baktalórántháza
1:0
Újfehértó SE
Berettyoujfalui SE
0:3
Püspökladányi LE
Kemecse SE
3:0
Balkanyi SE
Hódmezővásárhely
5:2
Szarvasi
Tököl Városi SK
1:1
Szeol SC
FC Szeged
1:1
Jász Sport FC
Újbuda TC
0:3
Jánoshidai SE
Köszegi SK
1:2
Badacsonytomaji SE
Celldomolki VSE
2:2
Sarvar
Buk TK
0:0
Répcelaki SE
Várpalotai BSK
1:0
Hévíz FC
Soproni VSE
2:4
Lombard Pápa Termál FC II
Balatonfüredi
1:1
Szombathelyi Haladás II
Csornai SE
6:1
Lipót Pékség
Maglódi TC
1:4
Penzugyor SE
Soroksar
4:0
Budafok
Dunaujvaros Palhalma Agrospecial SE
3:1
Dorogi FC
Rákosszentmihályi Atlétikai FC
1:2
Balmazújvárosi
Dunakeszi Vasutas SE
1:1
Rákosmenti KSK
BSS Monor
0:0
BSE
Hevesi LSC
2:3
Egri FC
Felsotarkany SC
1:3
Putnok VSE
Salgótarjáni BTC
4:2
Ózdi FC
Dombóvári FC-Rutin
0:3
Kaposvári Rákóczi FC II
Mohácsi TE
2:1
BFC Siófok II
Nagyatádi
2:2
Bölcskei SE
Union Santa Fe
0:2
Patronato
Instituto
2:0
Defensa y Justicia
Deportivo Merlo
1:1
San Martin Tucuman
C.A.I.
0:0
Atletico de Rafaela
Tiro Federal
1:0
Gimnasia Jujuy
Optik Rathenow
3:0
Malchower SV 90
BFC Dynamo
5:1
Reinickendorfer Füchse
Ludwigsfelder
0:2
Torgelower SV Greif
Lichterfelder FC Berlin
1:2
1. FC Union Berlin II
TSV Kropp 1946
4:1
SV Henstedt-Ulzburg
FT Eider Büdelsdorf
2:1
Weiche Flensburg
Luckenwalde
3:1
FSV Wacker 03 Gotha
Lok Leipzig
1:1
Budissa Bautzen
Hünfelder SV
1:2
SG Eintracht 05 Wetzlar
KSV Baunatal
1:1
Bayern Alzenau
Eintracht Stadtallendorf
3:0
Fernwald
Waldgirmes
4:1
1. FC Schwalmstadt
VfB Marburg
1:3
OSC Vellmar
RSV Würges
0:1
FC Viktoria 09 Urberach
SG Rot-Weiss Frankfurt
0:2
1. FCA 04 Darmstadt
Eschborn
3:1
Buchonia Flieden
SV Germania 90 Schöneiche
1:1
Anker Wismar
Union Neumünster
0:0
Heider
Bordesholm
0:2
VfR Neumunster
NTSV Strand 08
4:1
Eckernforder SV
Rugenbergen
0:2
Eintracht Norderstedt
SV Curslack-Neuengamme 1919
1:1
Bramfelder SV
Eintracht Bamberg
2:1
Rain/Lech
TSV 1860 Rosenheim
1:3
Wurzburger FV
Ingolstadt II
2:1
Ismaning
FC Oberneuland II
1:12
SAV
Bremer SV
2:1
FC Bremerhaven
OSC Bremerhaven
0:1
Blumenthaler SV
SSV Reutlingen
1:3
Kehler FV 07
FV Illertissen
0:0
FC 08 Villingen
FC-Astoria Walldorf
0:2
Balingen
VfB Neckarrems
1:2
Freiberg
Bahlinger SC
4:0
ASV Durlach
SV Linx
1:1
Hollenbach
Waldhof
1:1
SpVgg Neckarelz
Idar Oberstein
3:0
Borussia Neunkirchen
Sportfreunde Köllerbach
0:1
Elversberg II
SV Rossbach
2:0
SpVgg EGC Wirges
Alemannia Waldalgesheim
1:2
Auersmacher
Mechtersheim
1:3
Pirmasens
Eisbachtal
0:3
SG 06 Betzdorf
Heimstetten
3:3
Schweinfurt
Cloppenburg
4:0
Luneburger SK Hansa
SC Hauenstein
6:2
SG Bad Breisig
TSV Aindling
1:1
SV Seligenporten
AGMK
3:2
Metallurg Bekabad
Andijon
2:1
PFC Shurtan
Navbahor
2:0
Lokomotiv Tashkent
PFK Dinamo Samarqand
0:0
Nasaf
Qizilqum
1:0
Bunyodkor
PFK Xorazm
2:1
Neftchi Fargona
PFK Mash AL Mubarek
1:2
Pakhtakor
FK Sloboda Tuzla
0:1
NK Siroki Brijeg
FK Drina Zvornik
2:1
FK Leotar Trebinje
FK Velez Mostar
1:3
FK Zeljeznicar
NK Celik Zenica
2:0
NK Travnik
Hsk Zrinjski Mostar
1:0
FK Rudar Prijedor
FK Buducnost Banovici
0:1
FK Borac Banja Luka
Hapoel Tel Aviv
2:4
Ironi Kiryat Shmona
Beitar Jerusalem
5:1
Hapoel Beʼer Sheva
Hapoel Haifa
1:2
Hapoel Ashkelon FC
Hapoel Petah Tikva
1:1
Maccabi Netanya
Bnei Sakhnin
2:3
Maccabi Petah Tikva
Bnei Yehuda
2:3
Maccabi Haifa
Newtown AFC
0:1
Carmarthen Town AFC
Prestatyn Town
1:1
Llanelli AFC
The New Saints FC
6:1
Port Talbot Town
Haverfordwest County
4:0
Airbus UK Broughton
Coleraine
1:0
Ballymena United
Dungannon Swifts
0:0
Donegal Celtic FC
Lisburn Distillery FC
1:1
Cliftonville
Portadown
0:2
Crusaders
Paide Linnameeskond
1:4
Levadia Tallinn
Kohtla-Jarve JK Jarve
0:4
Narva JK Trans
Nomme Kalju FC
1:0
FC Kuressaare
JK Sillamae Kalev
2:0
Jalgpallikool Tammeka
FC Flora Tallinn
1:0
Tulevik
Defensores de Belgrano
0:0
Flandria
Tristan Suarez
3:3
Barracas Central
Comunicaciones
5:1
Almagro
Nueva Chicago
3:2
Brown de Adrogue
Colegiales
3:1
San Telmo
Acassuso
1:3
Sarmiento
Fenix
3:0
Justo Jose de Urquiza
General Lamadrid
3:2
Central Córdoba
Defensores Unidos
1:2
San Miguel
Sacachispas
0:1
Berazategui
UAI Urquiza
1:0
Excursionistas
Centro Español
2:1
Ituzaingo
Argentino Rosario
0:1
Claypole
CA Atlas
0:1
Dock Sud
Victoriano Arenas
1:0
Sportivo Barracas Bolivar
Yupanqui
0:1
Canuelas
San Luis de Quillota
1:1
Cobresal
Santiago Morning
3:0
Everton de Vina Del Mar
Unión Española
3:0
Univ. Concepción
Houtvenne
1:2
Kfco Beerschot Wilrijk
Vlug en Vrij Houtem
0:2
Ganshoren
RCS Brainois
2:1
Racing Jet Wavre
Klauwaerts Kemzeke
0:2
Eeklo Meetjesland
Thes Sport
1:2
Zonhoven
Vlijtingen
5:2
Groen Star Beek
Bioul
2:2
Loyers
Nieuwmoer
4:1
Wijnegem
FC Lebbeke
0:0
Jong Lede
Svelta Melsele
1:0
Bambrugge RC
Oppagne-Wéris
3:1
Champlon
Jeunesse Freylangeoise
4:0
Longlier
Libramont
4:1
Royal Standard FC Bouillon
Sartoise
2:4
Mormont
RFC Meux
3:3
Aische
RFC Yvoir
1:2
Profondeville
FK Banat Zrenjanin
1:0
FK Zemun
FK Napredak Krusevac
1:2
Novi Sad
Sinđelić Niš
2:0
FK Bezanija
FK Teleoptik
0:1
Radnički Sombor
Big Bul
0:2
FK Novi Pazar
FK Mladi Radnik
3:1
FK Mladost Lucani
NK Vukovar 91
1:0
NK Dugopolje
Croatia Sesvete
1:0
NK Mosor Zrnovnica
Junak
3:1
HAŠK
Pomorac
1:0
NK MV Croatia Slavonski Brod
NK Medimurje Cakovec
0:2
HNK Gorica
Solin
2:3
NK Rudes
Eintracht Braunschweig II
1:1
Hallescher
Holstein Kiel
0:1
FC Energie Cottbus II
SV Wilhelmshaven
1:0
Wolfsburg II
Bochum II
2:2
Wuppertaler SV
Schalke II
1:1
Preußen Münster
Sportfreunde Lotte
2:0
Eintracht Trier
Borussia Dortmund II
2:0
Fortuna Düsseldorf II
Elversberg
1:4
Mönchengladbach II
Bayer Leverkusen II
1:3
Verl
SC Pfullendorf
1:3
Karlsruher SC II
Wormatia
1:2
Eintracht Frankfurt II
FSV Frankfurt II
SpVgg Weiden
Nürnberg II
2:0
SV Wehen Wiesbaden II
Darmstadt
2:5
SC Freiburg II
Okean
0:0
FC Novokuznetsk
Sibiryak
0:0
Sakhalin Sakhalinsk
FK Yenisey Krasnoyarsk
3:3
FC Smena Komsomolsk-na-Amure
FC Dynamo Barnaul
2:0
FC Chita
Kuzbass
1:2
FC Radian Baikal Irkutsk
FC Irtysh Omsk
0:0
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
FC Ural Yekaterinburg
0:1
Volga Nizhny Novgorod
FC Zhemchuzhina Sochi
3:2
FC Avangard Kursk
FC Nizhny Novgorod
0:0
FC Volgar Astrakhan
FC Shinnik Yaroslavl
3:2
Luch Vladivostok
FC Dynamo Bryansk
5:0
SKA Khabarovsk
FC Baltika Kaliningrad
0:1
Krasnodar
FC Mordovia Saransk
3:1
FK Rotor Volgograd
Krasnodar
2:0
FC Salyut Belgorod
Golspie Sutherland
2:2
Fort William FC
Rothes FC
2:2
Nairn County
Civil Service Strollers FC
1:2
Wigtown & Bladnoch
Edinburgh City
1:0
Clachnacuddin FC
Beith Juniors FC
2:0
Linlithgow Rose FC
Glasgow University
1:0
Burntisland Shipyard
Coldstream FC
1:3
Forres Mechanics FC
Fraserburgh
3:3
St. Cuthbert Wanderers
Royal Albert FC
0:3
Dalbeattie Star
Newton Stewart
1:1
Preston Athletic
Edinburgh University
2:2
Brora Rangers
Deveronvale FC
0:0
Inverurie Loco Works
Lossiemouth
0:2
Whitehill Welfare
Vale of Leithen FC
1:3
Keith FC
Huntly
2:2
Girvan FC
Selkirk
1:6
Bo'ness United
Gala Fairydean
1:6
Sunnybank
Ayr United
2:0
Stenhousemuir
Dumbarton
1:3
Brechin City FC
Forfar Athletic
1:2
Airdrieonians
Livingston
1:1
East Fife
Peterhead
1:0
Alloa Athletic
Albion Rovers FC
3:1
Elgin City
Annan Athletic
2:1
Queen's Park
East Stirlingshire FC
0:0
Berwick Rangers
Montrose
8:1
Clyde
Stranraer
4:1
Arbroath
KSV Oudenaarde
2:2
KFC Izegem
KFC Dessel Sport
1:0
KSV Bornem
Torhout 1992 Km
3:3
KMSK Deinze
Hoogstraten VV
4:0
FC Vigor Wuitens Hamme
SK Kermt-Hasselt
1:0
Ternat
Ur Namur
2:1
Royale Entente Bertrigeoise
Royal Excelsior Virton
2:0
Royal Ch. Fleurus
RFC Huy
2:4
Koninklijk Diegem-Sport
Aris Limassol
2:1
Nea Salamina
AKS Adonis Idaliou FC
1:1
Omonia Aradippou
ASIL
2:1
Atromitos Geroskipou
Akritas
1:0
Onisilos Sotira FC
Anagennisi Derynia FC
2:0
Halkanoras
Apep Pitsilias
0:0
Othellos
PFC Dunav Rousse
Dorostol
Spartak Plovdiv
1:2
PFC Dobrudzha Dobrich
Ludogorets
FK Ravda 1954
PFC Nesebar
Chernomorets Balchik
Ljubimec 2007
2:1
Svetkavitsa 1922 Targoviste
FC Botev Krivodol
FC Kom-Minyor
PFC Vihren Sandanski
2:1
Chavdar Etropole
PFC Pirin Gotse Delchev
0:1
Septemvri Simitli
Etar 1924
2:0
PFK Sportist Svoge
Chavdar Byala Slatina
0:2
OFC Botev Vratsa
Bansko
1:2
Malesh
PFC Chernomorets Pomorie
1:0
FK Brestnik 1948 Plovdiv
Voluntas Calcio Spoleto
1:0
SSD Calcio Città di Castello
ASD Selargius Calcio
1:1
ASD Astrea
Chiavari Calcio Caperana
3:1
ASD Albese Calcio
ASD Pontevecchio
2:1
Orvietana Calcio
Partizan Bardejov
2:1
Vranov nad Topľou
FK Slavoj Trebisov
2:0
FK Baník Ružiná
MFK Goral Stará Ľubovňa
0:2
Sokol Dolná Ždaňa
Lokomotiva Zvolen
1:0
FK Poprad
Spartak Myjava
2:1
AFC Nove Mesto Nad Vahom
Rača
2:1
OTJ Moravany nad Váhom
Pezinok
1:4
Nemšová
FK Žitorađa
1:2
Dubočica
Radnički Svilajnac
2:3
FK Radnicki Nis
FK Sloga Despotovac
2:0
Timok Zaječar
FK Kopaonik Brus
1:0
FK Svrljig
Macva Sabac
1:0
Šumadija Aranđelovac
FK Rudar Kostolac
0:0
FK Polet Ljubić
FK Budućnost Valjevo
1:1
FK Sloga Bajina Bašta
FK FAP Priboj
0:0
FK Partizan Bumbarevo Brdo
Jedinstvo Ub
3:3
Sloga Petrovac
Mladenovac
2:2
FK Zarkovo
FK Vozdovac
1:1
OFK Balkan Mirijevo
Radnički Nova Pazova
5:0
Sloboda Novi Kozarci
FK Veternik Viskol Novi Sad
2:0
Čelarevo
FK Solunac Rastina
1:1
FC Donji Srem Pecinci
FK Mladost Bački Jarak
2:1
FK Palić
FK Kikinda
0:0
FK Sloga Temerin
Cement Beočin
0:0
FK Tekstilac Ites
Colchagua
0:1
Trasandino
CSD Barnechea
4:1
CD Anita García de Cerda - Provincial
CDSC Iberia
2:3
Deportes Magallanes
Municipal Mejillones
0:5
Melipilla
AD San Juan Pamplona
2:2
CD Idoya
CD Oberena
1:1
Murchante
Ferriolense
0:1
CD Manacor
CD Carranque
4:1
CD Piedrabuena
SD Noja
3:0
Ribamontán al Mar
Solares
0:2
CD Laredo
Santutxu
2:1
SD Eibar II
Amurrio
0:0
CD Lagun Onak
CD Aurrerá de Vitoria
1:1
SD Zamudio
Zarautz KE
1:1
Arenas Club de Getxo
UD Pomar
0:1
CA Monzon
CD Santanyi
3:1
CD Llosetense
CE Mercadal
3:0
CD Montuïri
Aldeano
0:1
Alfaro CD
Baza
1:1
UD Melilla B
UE Llagostera
1:1
CF Vilanova
Numancia II
1:1
Arandina CF
Vimenor
2:1
Santoña CF
UD Arenal
1:1
CF Norteño
Marbella FC
1:1
El Palo
CF Venta de Baños
2:0
CD Huracán Z
Atletico Astorga FC
1:1
UD SANTA MARTA
Atlético Albericia
3:1
Cayón
UM Escobedo
1:2
SD Buelna
Txantrea
0:2
CD Aoiz
Valle de Egues
3:1
Pamplona
Ardoi
2:0
River Ega
Puerto Real CF
0:2
CF Algeciras
Atletico Sanluqueno
1:1
CD Pozoblanco
Basconia
1:1
Beasain
SD Amorebieta
2:0
CD Elgoibar
AD Sabinanigo
3:1
CD Ebro
Real Zaragoza Deportivo Aragon
1:0
Villanueva CF
Collerense
1:1
CD Constancia
Felanitx
1:2
UD Poblense
Vianés
0:3
Arnedo
CD Victoria de Tazacorte
1:0
Tenisca
Jerez Industrial CF
3:0
Cordoba CF B
Atlético Granadilla
1:1
CD Tenerife B
Samut Songkhram
1:0
Police Tero
Super Power Samut Prakan FC
6:3
Esan United FC
TOT SC
0:0
Army United FC
Chonburi
1:1
Navy Football Club
Faymonville
1:1
ET.Elsautoise
Oosterwijk
2:1
KFC Sint Lenaarts
Leopoldsburg
2:1
Excelsior Veldwezelt
Hannut
0:4
Wanze / Bas-Oha
BS Poperinge
0:3
Jeunesse Tamines
KRC Gent
3:0
Sottegem
FC Charleroi
1:2
Diksmuide
Tempo Overijse
0:1
Willebroek-Meerhof
KRC Mechelen
1:1
Katelijne-Waver
KFC Lille
0:1
K Sportclub Tongeren
Patro Maasmechelen
1:0
Witgoor Sport
Overpelt
1:2
Bree
Sérésien
2:0
Royal Aywaille FC
Sprimont-Comblain
0:1
R Leopold Uccle FC
Couvin-Mariembourg
0:3
US Givry
NK Otok
4:1
FK Mladost Prelog
NK Slobodnica
1:4
Koprivnica
NK Lipik
1:1
Podravina Ludbreg
Belišće
3:1
Bjelovar
NK Dakovo
0:0
NK Croatia Dakovo
Slavija Pleternica
2:2
Nedelišće
Graničar Županja
3:1
Radnik Križevci
NK Olimpija Osijek
5:1
NK Slatina
NAŠK Našice
2:0
NK Mladost Cernik
Zagora
2:4
NK Jadran Kaštel Sućurac
Neretva Metković
1:0
NK Konavljanin Čilipi
Omiš
3:2
Zmaj Makarska
Primorac Biograd
2:1
Hrvace
HNK Dinara Knin
2:1
GOŠK Dubrovnik
NK Jadran Kaštel Sućurac
2:0
Jadran LP
Rovinj
1:1
Sesvete
Grobničan Čavle
5:3
NK Moslavina
Crikvenica
2:1
NK Medulin
Rudar Labin
1:0
Jadran Poreč
NK Novalja
4:1
Opatija
Krk
3:1
NK Vrbovec
Segesta Sisak
5:1
Dugo Selo
NK Iskra Zelina
1:0
Nehaj
NK Vrapce
1:0
NK Orijent Rijeka
Be Quick '28 Women
2:0
CVV Oranje Nassau Women
Ter Leede Women
4:1
SC 't Zand Women
Saestum Women
0:4
RCL Women
Reiger Boys Women
1:0
ATC '65 Women
vv Sterk Door Combinatie Women
4:1
SV Fortuna Wormerveer Women
RKTSV Kerkrade Women
5:1
RVVH Women