Fixtures - October 01, 2010
Hoverla Uzhhorod
4:2
FC Kobra Kharkiv
Lviv
3:0
Dinamo-2 Kiev
FC Odessa
2:0
Energetik Burschtin
Prykarpattya Ivano-Frankivsk
1:2
Krymteplitsya Molodizhne
AFC Astra Giurgiu
2:0
CS Pandurii Targu Jiu
FC Universitatea Craiova
3:0
FC Universitatea Cluj
Dinamo Bucharest
1:2
Otelul
Ajaccio
2:3
Nantes
Angers
2:0
Stade Lavallois Mayenne FC
US Boulogne
1:1
Le Havre
Châteauroux
2:0
Reims
Clermont
3:3
Evian TG
Dijon
0:1
Troyes
Grenoble
1:2
Vannes
Nimes
1:2
Le Mans
Sedan
5:1
Istres
AGOVV Apeldoorn
1:0
RBC
Go Ahead Eagles
8:0
Dordrecht
Sparta Rotterdam
1:1
Volendam
SC Veendam
1:0
FC Eindhoven
RKC Waalwijk
3:1
PEC Zwolle
Den Bosch
3:1
FC Emmen
Fortuna Sittard
2:1
Cambuur
SC Telstar
1:1
MVV Maastricht
Helmond Sport
2:4
Almere City FC
Hartberg
1:2
Admira
FC Gratkorn
1:5
St. Polten
First Vienna
1:0
WAC St. Andra
SV Grodig
0:6
FC Lustenau
Austria Lustenau
2:0
Altach
NA Hussein Dey
1:1
MO Constantine
US Biskra
0:0
ASM Oran
JSM Skikda
0:1
SA Mohammadia
CA Batna
1:0
ES Mostaganem
CS Constantine
2:0
MSP Batna
Témouchent
1:1
Mérouana
Ol. Medea
1:0
USM Bel Abbes
Paradou AC
0:1
RC Kouba
ASK Baumgarten
3:4
Rapid Vienna II
Young Violets FK Austria Wien
3:1
Waidhofen/Ybbs
SC Neusiedl
2:5
SC Ostbahn XI
Union Vocklamarkt
3:1
ASK Voitsberg
SV Allerheiligen
2:2
Grazer AK
FC Juniors OO
2:0
Gleinstätten
FC Kufstein
5:2
TSV St. Johann
Wiener SK
1:0
Admira Wacker II
Horn
5:0
SC Ritzing
SV Schwechat
0:1
FAC
Sollenau
1:1
Mattersburg II
FC MC Tallinn
1:4
Kohtla-Järve JK Alko
Vaprus II
0:1
Võru
FC Elva
1:3
Viljandi JK Tulevik II
JK Tallinna Kalev
1:3
FC Velldoris
Finn Harps FC
2:2
Athlone Town AFC
Monaghan United FC
4:2
Waterford United FC
Shelbourne FC
2:0
Cork City
Wexford
1:1
Derry City FC
Drautal
3:7
Wolfsberg
Eugendorf
2:0
Kuchl
SAK 1914 Salzburg
0:4
SC Leogang
SC Kalsdorf
1:0
FC Gratkorn II
SV ADA Anger
1:4
Pöllau
SVL Flavia Solva
2:2
SC Furstenfeld
Fehring 1947
0:1
SV Pachern
SVA Kindberg
3:1
ASK Köflach
Union Weißkirchen
2:0
SV Gmunden
SV Grieskirchen
5:2
Bad Schallerbach
ASKO Donau Linz
2:0
Grün Weiß Micheldorf
SV Hall
2:0
FC Kitzbuhel
Mistelbach
3:0
Bad Voslau
Amstetten
1:1
SV Wurmla
SV Stockerau
2:2
SKN St. Polten II
Asc Sapient Gotzendorf
1:0
ASK Kottingbrunn
SC Zwettl
2:0
ASV Vösendorf
SV Oberwart
2:0
FC Winden
SC Oberpullendorf
2:5
Stinatz
SV Innsbruck
4:2
SK Jenbach
Telfs
0:2
Reutte
Locomotiv Bălţi
5:0
FC Olimpia-2 Tiligul
FC Mipan-Voran Chisinau
3:0
FC Tighina II
Moldova-03 Ungheni
1:1
Intersport-Aroma
Dinamo-Auto
2:0
Cahul
Academia II
FC Sfîntul Gheorghe II
Dacia Buiucani
2:4
FC Zimbru Chisinau 2
Real Succes
2:2
FC Milsami Orhei II
Speranţa Cahul
0:0
Sheriff II
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu II
1:0
CS Minerul Motru
CS Prometeu Craiova
5:0
CS Triumf Bârca
CS Municipal Slatina
1:0
FC Piatra-Olt
Ghecon Lăpuşata
1:0
FC Drobeta-Turnu Severin
CS Dunărea Turris Turnu Măgurele
0:1
Jiul Rovinari
Oltchim Râmnicu Vâlcea
1:0
Vişina Nouă
FC Municipal Bacau
3:0
Focşani
Paşcani
3:1
Acs Foresta Suceava
Oţelul II
2:0
Luceafărul M. Eminescu
Aerostar Bacau
1:4
SC Bacău
FC Ceahlăul Piatra Neamţ II
0:2
Politehnica Galaţi
Roman
2:1
Ozana Târgu Neamţ
Callatis Mangalia
2:1
CS Eforie
AFC Dunarea 2005 Calarasi
0:2
Phoenix Ulmu
Tunari
2:0
Râmnicu Sărat
CS Spicul MOPAN Bucureşti
0:0
Voluntari
Berceni
4:2
AFC Comprest GIM
Unirea Slobozia
6:0
AS Stoicescu Buzău
Albota
0:1
FCM Târgovişte
CS Petrolul Videle
2:2
CS Balotesti
CS Viitorul Domneşti
2:2
CS Conpet Ploieşti
CS Chimia Brazi
5:0
Argeşul Mihăileşti
AFC Filipeştii de Pădure
2:1
Victoria Chirnogi
CS Urban Titu
3:0
Plopeni
Alexandria
0:0
Atletic Bradu
CF Bihorul Beiuş
3:2
ACS Poli Timisoara
CS Unirea Sânnicolau Mare
0:0
Resita
CS Millenium Giarmata
2:4
CS Luceafarul Oradea
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic
1:3
Hunedoara
Caransebeş
1:0
CS Termo Drobeta-Turnu-Severin
CS Gloria CTP Arad
1:1
CS CFR Simeria
Unirea Tărlungeni
1:0
CS Zlatna
Unirea Ungheni
1:0
Avântul Reghin
CS Sanatate Cluj
0:3
FC Maramureş Universitar Baia Mare
Odorheiu Secuiesc
1:0
Unirea Dej
CF Gloria Progresul Bistriţa
1:0
Municipal Turda
Gaz Metan Mediaş II
1:0
CS FC Zalău
AFC Arieşul 1907 Turda
2:0
Corona 2010 Brasov
Minerul Jilţ Mătăsari
CS Ralbex Turcineşti
CS Progresul Corabia
Caracal
CS Willy Bacău
Panciu
FC Cetatea Suceava
FCM Oneşti
Medgidia
Rapid II
Politehnica Timisoara II
FC CFR Timişoara
National Sebis
ACS Fortuna Covaci
SCU Voinţa Sibiu II
Cisnădie
Maccabi Ironi Jatt FC
1:2
Maccabi Herzliya
Hakoah Ramat Gan
3:0
Hapoel Nof HaGalil
Hapoel Rishon LeZion
0:1
Sektzia Nes Tziona
ASV Durlach
0:1
Waldhof
FSV Erlangen-Bruck
3:4
Eintracht Bamberg
Stuttgarter Kickers II
2:1
SSV Reutlingen
TuS Germania Schnelsen
2:1
Rugenbergen
Pirmasens
2:2
SC Hauenstein
RSV Würges
2:2
VfB Marburg
Kickers Emden
2:0
TuS Heeslingen
Concordia Hamburg
0:0
Niendorfer
Oststeinbeker SV
3:2
Victoria Hamburg
RWE
4:1
Erkenschwick
Malchower SV 90
3:0
BFC Dynamo
Fortuna Köln
2:2
MSV Duisburg II
Kleve
VfB Hüls
Afghan FC Chaman
4:1
National Bank of Pakistan
Baloch FC Nushki
0:0
K-Electric FC
Sui Southern Gas Company FC
3:3
Habib Bank Ltd
Bohemians Dublin FC
0:0
Bray Wanderers AFC
Dundalk
3:0
Galway United
University College Dublin
3:2
Shamrock Rovers
El Gouna
0:2
Wadi Degla SC
Al Ittihad Alexandria
3:6
El-Entag El-Harby
Al Mokawloon
2:1
Smouha
Ittihad El-Shorta
2:1
Ismaily
San Miguel
1:0
Deportivo Laferrere
Ferrocarril Midland
2:0
Defensores de Cambaceres
Leandro Nicéforo Alem
3:1
General Lamadrid
Wolfsburg II
2:1
Oberneuland
Kaiserslautern II
5:1
Bayer Leverkusen II
Borussia Dortmund II
3:2
Mainz II
Eintracht Trier
1:0
Schalke II
Ulm
Nürnberg II
Eintracht Frankfurt II
0:2
Memmingen