Fixtures - October 10, 2010
Feniks-Illichovets
1:2
Krymteplitsya Molodizhne
Hoverla Uzhhorod
3:0
FC Nyva-V Vinnytsia
Zirka Kropyvnytskyi
3:3
Bukovina Chernovtsy
FC Arsenal Bila Tserkva
3:2
Prykarpattya Ivano-Frankivsk
Energetik Burschtin
1:1
FC Kobra Kharkiv
Lviv
0:3
Oleksandria
France U19
2:0
Montenegro U19
Germany U19
2:1
Northern Ireland U19
Cyprus U19
0:4
England U19
Andorra U19
0:6
Switzerland U19
San Marino U19
0:4
Austria U19
Belgium U19
2:0
Albania U19
FC Dallas
2:2
Colorado Rapids
DC United
0:2
San Jose Earthquakes
Sporting Kansas City
1:2
Seattle Sounders
Chivas USA
3:0
Toronto
Santos
2:0
Atletico Paranaense
Vasco Da Gama RJ
3:3
Gremio FB Porto Alegrense
Gremio Barueri SP
2:3
Sao Paulo SP
Corinthians
3:4
Atletico Goianiense
Botafogo RJ
0:0
Palmeiras
Cruzeiro MG
1:0
Fluminense RJ
Goias GO
1:0
Vitoria BA
Avai SC
2:2
Flamengo
Chiapas
2:0
Atlante FC
Queretaro FC
2:2
Guadalajara
Pachuca
3:2
Pumas UNAM
Tigres UANL
5:0
Estudiantes Tecos
Atlas
2:1
San Luis
Toluca
0:0
Cruz Azul
Morelia
0:0
Santos Laguna
América
0:0
Monterrey
Argentinos Juniors
0:0
Godoy Cruz
Newell's Old Boys
1:1
Quilmes
Independiente
1:0
Racing Avellaneda
Velez Sarsfield
6:0
Colon
Numancia
1:1
Córdoba
Xerez
1:3
Huesca
UD Salamanca
1:2
Granada
Girona
0:0
Recreativo Huelva
SD Ponferradina
1:1
Real Valladolid
Barcelona B
3:1
Tenerife
Frosinone
1:2
Urbs Sportiva Reggina 1914
Crotone
1:0
Varese
Empoli
1:1
Piacenza
Livorno
3:0
AS Cittadella
Modena
2:2
UC Albinoleffe
Calcio Padova
3:0
US Grosseto
Portogruaro Summaga
1:5
Novara Calcio
Vicenza
1:0
Ascoli
Atalanta
2:1
Torino
Orduspor
1:2
Altay Izmir
Denizlispor
1:1
Kartalspor
Kayseri Erciyesspor
1:1
Mersin İdmanyurdu
Gazisehir Gaziantep FK
3:0
Rizespor
Giresunspor
0:1
TKI Tavsanli Linyitspor
Karsiyaka
1:1
Boluspor
FC Munsingen
1:1
FC Zürich II
FC Gossau
4:2
GC Biaschesi
Düdingen
3:0
US Terre Sainte
FC Baulmes
1:3
CS Chenois
FC Roskilde
3:0
Hobro IK
FC Vestsjaelland
3:0
Hvidovre IF
Vendsyssel FF
3:1
Kolding FC
Skive IK
3:3
Naestved BK
AB Gladsaxe
4:0
HB Koege
Viborg FF
3:0
Brønshøj
FC Fredericia
0:1
Vejle BK
Rosenborg II
4:1
Steinkjer
Kristiansund BK
3:0
Skarbøvik
Raufoss IL
4:2
Harstad
Lillehammer
1:3
Ham-Kam
Hodd
9:0
Strindheim IL
Stabaek Fotball 2
0:3
Notodden FK
FK Tonsberg
2:0
Kopervik IL
Tromsø IL II
3:2
Eidsvold
FC Widnau
0:2
FC Kreuzlingen
Team Genève-Servette-Carouge
1:0
FC Bavois
Altstätten
5:1
FC Seuzach
FC Thalwil
3:3
Schöftland
FC Langenthal
2:3
FC Porrentruy
Courtételle
1:1
FC Saint-Imier
Aegeri
0:2
FC Muri
FC Kosova Zurich
3:2
FC Dulliken
FC Moutier
3:0
Bôle
FC Black Stars
1:0
FC Alle
AC Taverne
0:1
Team Aargau
Ofspor
0:1
Sanliurfaspor
Konya Anadolu Selcukspor
3:1
Balıkesirspor
Eyupspor
0:0
Kocaelispor
Adana Demirspor
0:0
Sakaryaspor
Çanakkale Dardanelspor
1:0
Tarsus Idman Yurdu
Pendikspor
1:0
1461 Trabzon
Fethiyespor
1:2
Elazığspor
Akhisar Belediyespor
0:1
Turk Telekomspor
Trabzon Akcaabat
3:0
Erzurumspor
Sivas Belediye Spor
0:0
Gumushanespor
Altinordu FK
2:0
Yozgatspor
Yesil Bursa AS
3:1
Kahramanmarasspor AS
Kirklarelispor
2:0
İskenderun Spor Kulübü 1967
Batman Petrolspor
1:0
Anadolu Bagcilar Spor
Orhangazi Belediyespor
2:0
Isparta Spor Kulübü
Beykozspor 1908
2:1
Keçiören Sportif
Afyonkarahisarspor
3:0
Darica Genclerbirligi
Hatayspor
2:1
Bayrampasa
Arsynspor
2:2
Inegolspor
Kemerspor 2003
5:0
72 Batman Spor
Belediye Bingölspor
1:1
Karacabey Birlik Spor A.s
Unyespor
2:1
Diyarbakır Kayapınar Belediye Spor Kulübü
Ankara Demirspor
0:0
Malatyaspor
Kırşehirspor
1:1
Buyuk. Tepecikspor
Menemen Belediyespor
1:0
Luleburgazspor
NK Tromejnik Kuzma
2:1
SD Stojnci
Odranci
3:1
NK Malečnik
NK Sampion Celje
8:0
NK Dravograd
NK Brda
2:1
NK Ankaran
NK Radomlje
2:0
NK Naklo
Ljubljana
3:1
NK Portoroz Piran
FK Baník Most II
2:0
Meteor Prague
Baník Ostrava II
5:0
FK Novy Jicin
Brumov
2:2
FK Mikulovice
Opava II
0:0
FK Mohelnice
FC Velke Mezirici
2:0
FK Hodonin
FK Admira Prague
1:1
SK Viktorie Jirny
FK San Jv Sumperk
0:1
SK Kravaře
Třebíč
0:0
FC Sparta Brno
Zdar Nad Sazavou
1:1
Uhersky Brod
MFk Vyskov
3:1
Sokol Konice
SK Horni Mecholupy
2:0
Tj Jiskra Usti Nad Orlici
Velim
2:2
FK Nachod
FK Taborsko
3:0
Motorlet
Slavoj Kolovec
3:2
Pribram II
FC Vlašim II
3:2
Jiskra Trebon
Roudnice
6:1
Union Čelákovice
Limerick FC II
1:1
Galway United FC II
Tralee Dynamos FC
2:10
Shamrock Rovers II
University College Dublin FC II
5:0
St Patrick's Athletic FC II
Bohemian FC II
3:1
Finn Harps FC II
Dundalk FC II
2:2
Castlebar Celtic FC
Sligo Rovers FC II
2:0
Tullamore Town
Sporting Fingal FC II
2:0
Drogheda United FC II
Madagascar
0:1
Ethiopia
Zimbabwe
0:0
Cape Verde
Central African Republic
2:0
Algeria
Niger
1:0
Egypt
Congo
3:1
Swaziland
Togo
1:2
Tunisia
Guinea
1:0
Nigeria
Sierra Leone
0:0
South Africa
Ghana
0:0
Sudan
Libya
1:0
Zambia
Gimnasia y Esgrima Concepcion
1:4
Union Sunchales
Crucero del Norte
3:0
Central Cordoba
Guillermo Brown
4:1
Cipolletti
Villa Mitre
2:1
Union de Mar Del Plata
Libertad
1:0
9 de Julio
Sportivo Belgrano
1:3
Juventud Unida Universitario
Juventud Antoniana
0:2
Central Norte
Energetik Bgu
6:1
FC Smolevichi-Sti
Lokomotiv Gomel
1:0
Vertikal Kalinkovichi
Gomel II
1:1
FC Osipovichi
FC Molodechno Dussh4
7:0
DSK Gomel II
Mosty
4:1
FC Orsha
FC Zhlobin
5:2
FC Gorodeya
Klechesk Kletsk
7:2
FC Bereza
North Village Rams
1:2
Dandy Town Hornets
Pembroke Hamilton Club
4:1
Devonshire Colts
Saint David's Warriors FC
2:0
Southampton Rangers
Somerset Eagles
0:1
Boulevard Community Club
Madalena
1:0
GD Lagoa
AD Oliveirense
1:1
GD Ribeirao
Merelinense FC
1:2
Chaves
GD Braganca
1:2
Andorinha
FC Tirsense
2:1
Pontassolense
AD Fafe
2:0
AD Lousada
Electrico FC
0:1
UD da Serra
Juventude Evora
2:0
Sporting Farense
Clube Oriental de Lisboa
1:1
SCU Torreense
Real Sporte
3:3
Operario
Louletano
2:0
CD Pinhalnovense
Reguengos Monsaraz
2:0
AD Carregado
CD Mafra
1:1
Atletico CP
Casa Pia Atletico
3:1
Praiense
Tondela
1:0
Boavista
SC Espinho
0:1
Sertanense FC
GD Tourizense
2:0
Anadia FC
Aliados FC Lordelo
1:0
Pombal
FC Cesarense
1:1
SC Coimbroes
FC Pampilhosa
0:0
Gondomar SC
SC Esmoriz
0:1
Padroense
União Madeira
0:2
FC Vizela
Maritimo Madeira B
0:0
Macedo Cavaleiros
AD Camacha
1:0
Caniçal
Millonarios
4:0
Real Cartagena
Once Caldas
2:1
Independiente Medellin
Deportes Quindio
3:2
Santa Fe
Cucuta Deportivo
2:0
Boyaca Chico FC
Junior
1:1
Atletico Huila
Atletico Nacional Medellin
2:1
Club Cortulua
La Equidad
2:0
Deportes Pereira
Sucre
0:1
Valledupar FC
U. M. Santa Marta
1:0
Atletico FC
Atlético La Sabana
0:0
Bogota FC
Deportivo Pasto
2:0
Barranquilla FC
FC Una Strassen
4:1
Ehlerange
Schifflange
3:2
Munsbach
Hosingen
2:1
US Esch
Noertzange
2:1
Schouweiler
Wincrange
2:3
Sporting Mertzig
The Belval Belvaux
5:0
FC Jeunesse Biwer
Sporting Bertrange
2:3
Union Mertert
Jeunesse Junglinster
3:1
Lorentzweiler
Marisca Mersch
6:3
Brouch
Sandweiler
2:3
Blue Boys Muhlenbach
FC Rodange 91
4:4
Daring Echternach
Pratzerthal-Redange
0:1
Jeunesse Schieren
Norden
1:4
Flaxweiler-Beyren
Kehlen
3:0
Alliance Aischdall
CeBra 01
1:2
Sanem
Résidence Walferdange
4:5
FC Mamer 32
Berdenia Berbourg
4:2
Red Black Egalité
Atert Bissen
5:1
Kopstal 33
Clemency
0:2
Tricolore Gasperich
Olympia Christnach
1:2
Berdorf Consdorf
Viktoria Plzeň II
0:2
Bohemians Prague
Slavia Praha II
1:1
Jablonec II
Slovan Liberec II
0:1
FK Viktoria Žižkov II
SK Sigma Olomouc B
1:0
Breclav
Vysočina Jihlava II
3:1
FC Tvd Slavicin
FK Kraluv Dvur
2:0
Loko Vltavin
Nexø Boldklub Bornholm
1:0
Værløse BK
Ringkobing IF
2:1
Aalborg Freja
Næsby BK II
0:0
Kolding IF
Aarhus Fremad II
1:0
Aalborg KFUM
Argon Mijdrecht
Dijkse Boys
VV Sint Bavo
3:0
De Treffers
FC Hilversum
0:0
Quick '20
FC Lienden
2:4
Amsterdamsche FC
Achilles '29
0:1
Haaglandia
EVV Echt
0:2
JVC Cuijk
VV Gemert
1:1
HVV Hollandia Hoorn
Olimpia
1:2
Nacional Asunción
Sportivo Trinidense
1:4
Guaraní
Sportivo Luqueño
3:3
CA 3 de Febrero
Sport Colombia
2:0
Rubio Nu
Sol de América
1:2
Cerro Porteño
Phare du Canal
0:1
Vieux-Habitants
Etoile de Morne-à-l'Eau
2:0
AS Dragon
Stade Lamentinois
1:0
Evolucas Lamentin
FK Bokelj Kotor
2:0
Ibar
Zabjelo
1:0
FK Kom
FK Iskra Danilovgrad
3:2
Otrant-Olympic
FK Celik Niksic
2:1
FK Bratstvo Cijevna
Pljevlja
0:0
FK Jedinstvo Bijelo Polje
FK Berane
4:0
FK Jezero Plav
SC Enschede
2:0
Tubantia
SDOUC
6:2
Ugchelse Voetbal Vereniging Albatross
PH Almelo
1:1
SV Epe
LONGA '30
4:1
De Bataven
AWC
2:1
Voorwaarts T
WSV
0:3
Achilles '12
SVBO
0:2
SV HODO
GVAV-Rapiditas
1:2
LAC Frisia 1883
Gronitas
2:0
Appingedam
Stevo
5:2
VV Nieuw Buinen
Dalen
2:3
Bergum
SC Joure
2:1
Achilles 1894 Assen
SC Erica
0:3
DIO Groningen
DEM
1:0
Vpv Purmersteijn
Sportvereniging Steeds-voor-Waarts '27
3:2
Haarlemsche FC Eendracht Doet Overwinnen
Almere City II
0:1
DWV
VV De Meern
0:1
SV NVC
VVIJ
0:3
Stormvogels
Pancratius
0:2
De Kennemers
Recht Op Doel Af '46 Zondag
2:2
Koninklijke HFC
vv Wilhelmus
4:3
Excelsior '20 Schiedam
HVV Den Haag
2:1
Boshuizen
SJC Noordwijk
1:2
SCO '63
TOGB
1:1
VUC
RKAVV
4:1
GDA
Quick
3:0
WRW
Neptunus-Schiebroek
2:2
Blauw Wit Amsterdam FC
Tielse Sportvereniging Theole
1:0
Nemelaer
Geldrop
0:2
LONGA
RCS
2:2
WSC
vv RKJVV
2:4
Vlissingen
JEKA
2:3
Brabantia
RKVV Nulandia
2:1
RKSV Nuenen
Best Vooruit
2:0
EFC
Voetbalvereniging Germania
3:2
Jonge Kracht
Oss 20
3:2
Schaesberg
Laura-Hopel Combinatie
1:1
GSV '28
FC Vinkenslag
5:1
TOP Oss Amateurs
BSV Limburgia
1:1
RKSV Bekkerveld
Sparta '25
1:4
HVCH
SV Heerlen
1:2
NWC
Groene Ster
1:3
Heidebloem
Ballerup-Skovlunde Fodbold Women
0:2
Skovbakken IK Women
AaB Women
0:3
BK Skjold Women
Odense Q Women
0:5
Brøndby Women
Gröndals IK
2:0
BK Forward
Dalkurd FF
2:0
Vasalunds IF
Carlstad United
1:0
Syrianska IF Kerburan
Valsta Syrianska
1:0
Umea FC
IK Sirius FK
3:1
Arameiska-Syrianska
IF Sylvia
5:2
Ytterby IS
Skovde AIK
2:0
IF Limhamn Bunkeflo
Qviding FIF
4:1
IK Sleipner
Lunds BK
5:0
Torslanda
Tromsdalen
4:2
Moss FK
Ranheim IL
0:2
Nybergsund IL-Trysil
Sarpsborg
1:0
Mjondalen
Strommen IF
0:2
Follo
Sandnes Ulf
1:2
Lov-Ham
Panetolikos
2:0
Thrasyvoulos
Doxa Dramas
2:1
Levadiakos
Veria
0:0
Agrotikos Asteras FC
Ethnikos Asteras FC
1:0
Trikala
Anagennisi Karditsas 1904
1:0
GS Ilioupoli
Panthrakikos
1:0
Ionikos
Rhodos FC
2:1
Platanias
Iraklis Psachnon FC
1:1
Aias Salamina
Enosi Panaspropyrgiakou Doxas
1:1
PAE Olympiakos Chersonisos
FC Korinthos
1:1
Panegialios FC
Vizas Megaron
2:0
Apollon Smirnis
Panachaiki 2005
0:0
Paniliakos
Keravnos Kerateas
3:2
AO Agia Paraskevi
Chania
2:1
Pao Rouf
Wing Yee
1:1
Lucky Mile
Hong Kong Rangers
2:0
Fukien AC
Pontic Football Team
5:1
Kwai Tsing District FA
Double Flower
2:1
Shatin
Yuen Long FC
0:1
Happy Valley
DHC Delft
0:1
RKVV Westlandia
USV Elinkwijk
2:3
Chabab
Sportclub Feyenoord
1:1
Ado '20
JOS Watergraafsmeer
0:3
Leonidas
HBS
2:1
VV de Zouaven
IFC
3:4
Alphense Boys
AFC '34
2:3
Nieuwenhoorn
WVV Alcides
1:0
SC NEC
Babberich
1:1
Wke
FVC
2:2
ROHDA Raalte
Venray
1:3
VV Una
UDI '19
2:2
OJC Rosmalen
SV Meerssen
2:3
DESK
Schijndel
2:3
EHC
Juliana '31
3:2
Blauw Geel 38
De Valk
2:1
SV Deurne
Dongen
0:1
VV Papendrecht
HSC 21
2:1
Rheden
Hoogeveen
1:1
SWZ Boso Sneek
RKHVV
2:0
vv Rigtersbleek
Võru
0:4
Pärnu Linnameeskond II
Tartu SK 10
1:1
Türi JK Ganvix
Hiiumaa ÜJK Emmaste
4:0
Rummu Dünamo
FC Nomme United
4:0
FC Elva
FC Velldoris
1:3
FCI Tallinn
GD de Oliveira de Frades
0:1
ADRC Aguiar Da Beira
Alpendorada
0:0
Alba
Fiaes SC
1:0
Penalva Do Castelo
Avanca
2:1
Lusitania FC
Bustelo
2:3
Sao Joao Ver
CD Cinfaes
2:0
Sampedrense
Riachense
3:0
Tocha
Oliveira Bairro
1:0
Aguias Moradal
Sourense
1:2
GR Vigor Mocidade
Grupo Desportivo Recreativo Monsanto
2:0
AC Marinhense
AD Nogueirense
6:0
UD Gandara
Academico de Viseu
2:3
Castelo Branco
Malveira da Serra
0:0
Alcochetense
Bombarralense
2:1
SG Sacavenense
Sintrense
5:0
Caldas SC
Atlético Tojal
1:2
Odivelas FC
Gd Peniche
1:0
Crato
Santana
3:1
Santacruzense
União Montemor
2:0
GD Beira Mar Algarve
Sesimbra
3:1
Pescadores Costa Caparica
Moura
5:2
Estrela Vendas Novas
Messinense
0:1
CD Cova Piedade
Odemirense
2:1
Fabril Barreiro
Esperanca de Lagos
3:3
Mineiro Aljustrelense
SC Vianense
4:0
SC Maria Fonte
Amares
1:1
Santa Maria FC
Vieira SC
2:1
Cc Taipas
SC Valenciano
0:0
SC Mirandela
Melgacense
1:1
AD Esposende
Fão
2:0
AD Limianos
Santiago
2:1
Sporting Clube Ideal
SC Vilanovense
0:0
Boavista São Mateus
SC Angrense
5:1
Micaelense
UD Sousense
1:1
Rebordosa
Leca FC
1:0
Gd Joane
Uniao SC Paredes
3:0
Famalicao
Candal
3:1
Serzedelo
Mondinense FC
3:1
Vila Meã
1º Maio Funchal
3:0
Xavelhas
Cruzado Canicense
0:0
CD Ribeira Brava
Juventude Gaula
1:3
Calheta
Csd Camara de Lobos
2:0
Bom Sucesso
CD Portosantense
1:2
Machico
Amarante FC
1:0
Ol Douro
ZKS Unia Tarnów
0:2
KS Górnik Wieliczka
KS Olender Sól
0:1
Karpaty Krosno
KS Pogoń Łapy
1:0
KS Warmia Grajewo
MKS Orlęta Reda
2:3
Gwardia Koszalin
Broń Radom
3:0
LKS Mazur Karczew
MKS Stal Poniatowa
0:1
Avia Świdnik
LKS Kmita Zabierzów
0:2
KS Szreniawa Nowy Wiśnicz
MKS Wierna Małogoszcz
3:2
AKS Beskid Andrychów
LKS Orlęta Kielce
3:1
MKS Stąporków
MKS Czarni Połaniec
0:0
MKS Orlicz Suchedniów
KKS Juventa Starachowice
4:1
KS Nida Pińczów
CWKS Vęgoria Węgorzewo
1:3
LKS Dąb Dąbrowa Białostocka
US Avellino 1912
1:0
Pomezia
AS Aversa Normanna
0:1
Fondi
Brindisi
0:1
Asd Turris Calcio
Campobasso
0:1
Trapani Calcio
Latina
1:0
Melfi
Milazzo
1:0
Isola Liri
US Vibonese Calcio
0:1
SS Matera Calcio SRL
Vigor Lamezia
1:0
US Catanzaro 1929
Bellaria Igea
1:3
Crociati Noceto
Carrarese Calcio 1908
1:0
Carpi FC
Chieti
2:0
Giulianova Calcio
Fano
1:1
Villacidrese
Gavorrano
2:0
Celano
Aquila
1:0
Giacomense
Poggibonsi
2:1
Prato
Asd Sangiovannese 1927
0:1
San Marino Calcio
Casale
0:1
Canavese
Montichiari
1:1
AC Mezzocorona
Pro Patria
4:2
Sacilese
AC Renate
1:2
AC Feralpi Salo
Rodengo Saiano
0:1
Calcio Lecco
Sambonifacese
1:1
Savona FBC
SS Tritium
1:0
Pro Vercelli
Virtus Entella
0:0
SSD Unione Sanremo
Donaufeld
2:1
Slovan HAC
Langenrohr
2:0
SV Wurmla
SC BiH Süssenbrunn
1:1
DSV Fortuna 05
SV Eberau
2:0
SV Oberwart
SKN St. Polten II
0:1
Asc Sapient Gotzendorf
SC Leogang
3:0
USK Piesendorf
Kuchl
0:3
Puch
UFC Maria Alm
1:3
Eugendorf
FC Wolfurt
0:2
Brauerei Egg
Röthis
0:2
Dornbirner SV
Shabab Al Sahel
0:0
Al Tadamon Sour
Racing Beirut
1:1
Shabab Al Ghazieh
Al Akhaa Al Ahli
0:1
Al Nejmeh
Salam Sour
1:5
Al Ahed
Al Ansar
2:1
Al Safa
FC Tighina II
2:0
FC Olimpia-2 Tiligul
FC Zimbru Chisinau 2
0:0
Real Succes
FC Sfîntul Gheorghe II
0:0
Dacia Buiucani
Cahul
Academia II
Intersport-Aroma
0:0
Dinamo-Auto
FC Mipan-Voran Chisinau
3:2
Moldova-03 Ungheni
Brujas
5:0
Santos de Guápiles
Herediano
2:2
Alajuelense
La U Universitarios
1:1
San Carlos
Cartaginés
1:0
Pérez Zeledón
Deportivo Saprissa
3:1
Limón
Barrio México
1:1
Puntarenas
Xilotepelt FC
2:1
Diablos Rojos del América
Real Estelí
2:1
Walter Ferretti
Deportivo Ocotal
1:1
Diriangén
Real Madriz
1:1
Managua
San Carlos Zona Norte
0:1
Deportivo Cartagena-Guanacaste S.A.D
Carmelita
1:3
Grecia
AD Sagrada Familia
2:0
Belén
AD La Suerte
2:0
Cariari Pococí
Rosario AD
0:2
Puma Generaleña
AD Barrealeña
1:2
Turrialba
Consultants Moravia
1:1
Ramonense PO
São José MA
1:0
Imperatriz MA
Instituto de Administração de Projetos Educacionais FC
1:2
Sampaio Correa MA
Club Pumas Morelos
1:2
Xolos de Tijuana
Albinegros de Orizaba
0:0
León
CF Alacranes de Durango
3:1
Dorados de Sinaloa
Irapuato
0:2
Indios
Venados
0:1
Veracruz
Correcaminos UAT
0:1
Guerreros FC
Lobos BUAP
0:1
Cafetaleros
Cruz Azul Hidalgo
3:1
Universidad Guadalajara
Atlante UTN (Potros Neza)
0:0
Reboceros La Piedad
Union Santa Fe
0:3
Aldosivi
Boca Unidos
3:3
Belgrano
Independiente Rivadavia
1:1
San Martin Tucuman
Gimnasia Jujuy
1:0
Patronato
Altona
4:0
Bergedorf 85
TSV Ottersberg
3:1
Eintracht Northeim
TuS Güldenstern Stade
0:4
SC Langenhagen
TuS Heeslingen
4:3
SV Teutonia Uelzen
Luneburger SK Hansa
1:2
BSV Rehden
Arminia Hannover
1:0
SV Drochtersen/Assel
VfV Hildesheim
3:0
Ramlingen-Ehlershausen
Oldenburg
1:3
VfL Osnabrück II
Union Neumünster
1:6
FC Sylt
Buchholz
4:1
Meiendorfer SV
Bramfelder SV
2:1
Barmbek-Uhlenhorst
Wedeler TSV
3:1
TuS Germania Schnelsen
Westfalia Herne
2:0
VfB Hüls
TSV Aindling
1:2
TSV Grossbardorf
SpVgg Unterhaching II
2:2
FSV Erlangen-Bruck
Meppen
1:1
Eintracht Nordhorn
PMC Club Athletico Faisalabad
0:1
Afghan FC Chaman
Pakistan Elektron Limited FC
2:1
Habib Bank Ltd
Khan Research Laboratories
1:0
Karachi Port Trust
Pakistan Navy
2:1
National Bank of Pakistan
Atlético Chiriquí
2:4
CA Veragüense
Alianza
1:1
Plaza Amador
San Francisco
3:0
Chepo
Sporting San Miguelito
2:3
Tauro
Árabe Unido
1:0
Chorrillo
Saba Battery
1:1
Esteghlal
Saipa
0:1
Shahrdari Tabriz FC
Sepahan
5:0
Steel Azin
Tractor
3:1
Naft Tehran FC
Shahin Bushehr FC
1:1
Zob Ahan
Persepolis
2:3
Malavan
FC Polotsk
1:2
FC Volna Pinsk
FC Baranovichi
4:1
DSK Gomel
FK Rudensk
1:4
FC Granit Mikashevichi
FC Skvich Minsk
1:0
FC Lida
Nesvizh
1:0
FC Slavia Mozyr
Kommunalnik Slonim
1:1
FC Dinamo-Belkard Grodno
FC Smorgon
1:3
FC Khimik Svetlogorsk
FC Gomel
6:0
FC Rechitsa-2014
Neath
2:1
Carmarthen Town AFC
Prestatyn Town
1:1
Airbus UK Broughton
The New Saints FC
5:0
Aberystwyth Town FC
Teculután
3:1
Carchá
Sacachispas
2:2
San Benito
Cobán Imperial
2:1
Jalapa
Zacapa
1:2
Guastatoya
Aurora
1:1
Puerto San José
Coatepeque
2:1
Deportivo María Linda
La Gomera FC
2:1
Mixco
Iztapa
1:2
Nueva Concepción
San Pedro
1:0
Juventud Escuintleca
Petapa
1:1
Achuapa
FC Victoria Rosport
1:2
Union 05 Kayl-Tetange
Young Boys
6:1
Green Boys
US Mondorf-Les-Bains
2:0
Minerva Lintgen
Erpeldange
2:1
Steinfort
Koeppchen
0:2
Obercorn
US Rumelange
1:0
US Hostert
RFC Yvoir
2:1
RES Philippeville
Arquet
1:1
Sporting Espoir Jemeppe
Rochefort
2:2
Aische
Wuustwezel
1:1
Verbroedering Arendonk
Wijnegem
0:1
's Gravenwezel
Vlimmeren Sport
3:0
KSC City Pirates
KFC Schoten SK
1:3
Kfco Beerschot Wilrijk
Mariekerke
1:0
Rapid Leest
KVV Vosselaar
4:2
Gooreind
RCS Brainois
7:0
Vilvoorde
Jette
1:1
Diest
Wolvertem
0:2
Racing Jet Wavre
Crossing Schaerbeek
2:0
Stade Bierbeek
Lubbeek
2:0
Grez-Doiceau
Sterrebeek
2:0
Ganshoren
SC Etoile Bruxelles-Capitale
2:0
Kampenhout
Halle
4:1
Vlug en Vrij Houtem
Destelbergen
1:2
Eeklo Meetjesland
Svelta Melsele
1:3
Eendracht Buggenhout
Klauwaerts Kemzeke
0:2
Ninove
Kruibeke
2:1
FC Lebbeke
Voorde
4:1
KFC Merelbeke
Bellem
0:6
Jong Lede
Evergem-Center
1:6
Vrasene
Excelsior Zedelgem
0:1
Blankenberge
Royal Knokke FC
1:1
Club Roeselare
Wingene
2:2
Varsenare
Sporting West Harelbeke
3:3
Bredene
Sassport Boezinge
1:1
Oostnieuwkerke
Zwevegem Sport
0:4
Langemark
Toekomst Menen
3:2
Damme
Entente Blegnytoise
4:1
Amay
R CS Verlaine
2:4
Waremme
Trooz
6:1
Weywertz
Cointe-Liège
1:1
Malmundaria
Spa
1:0
St Gilles
Warnant
1:3
RSC Beaufays
Royal Oreye Union
0:4
Vyle-Tharoul
Royal Herve FC
3:1
FC Eupen
Stade Brainois
5:0
RRC Estaimpuis
Houdeng
0:3
Belœil
Entente Acren Lessines
5:0
Ransart
Genly-Quévy
3:4
Solre-sur-Sambre
Gosselies Sports
2:3
Saint-Vaast
Entité Manageoise
5:1
Sporting Châtelet
Paturages
1:1
Soignies Sports
RJ Entente Binchoise
3:0
Templeuve
Zichen-Zussen-Bolder
Moelingen
Lindelhoeven
1:3
Thes Sport
Weerstand Koersel
1:2
Zonhoven
Torpedo Hasselt
5:1
Bilzerse Waltwilder
Wellen
1:3
Hades
Martelange
2:2
Vaux-Noville
Longlier
1:2
Florenville
Montleban
2:2
Libramont
Meix-Devant-Virton
1:0
Royal Standard FC Bouillon
Spy
4:2
CS Onhaye
FK Kolubara Lazarevac
1:1
FK Banat Zrenjanin
FK Dinamo Vranje
0:2
FK Zemun
FK Proleter Novi Sad
3:1
BASK
FK Mladost Lucani
0:0
FK Novi Pazar
Junak
0:1
NK Dugopolje
Pomorac
3:1
NK Mosor Zrnovnica
NK Medimurje Cakovec
1:1
HAŠK
NK Lucko
2:0
NK MV Croatia Slavonski Brod
Solin
2:0
HNK Gorica
Vinogradar
4:1
Suhopolje
NK Imotski
1:0
NK Rudes
FC Chelyabinsk
2:0
Dinamo Kirov
FC Orenburg
8:1
FC Sokol Saratov
Sheksna
1:1
FC Torpedo Vladimir
Dinamo Vologda
0:1
Dinamo Kostroma
Zenit Izhevsk
5:2
FC Nosta Novotroitsk
FC Tyumen
1:0
Khimik Dzerzhinsk
FC Gornyak Uchaly
2:0
FC Volga Ulyanovsk
FC Dnepr Smolensk
3:1
Volga Tver
Sever
0:2
Torpedo-ZIL
Rubin Kazan II
3:3
Neftek. Nizhnekamsk
Lokomotiv Moskva II
3:0
Zelenograd
Spartak Kostroma
3:1
FK Sportakademklub Moscow
FC Tekstilshchik Ivanovo
2:2
FC Pskov-747
K Olsa Brakel
1:1
Royal Cappellen FC
KVV Coxyde
0:1
KSV Temse
Eendracht Aalst
4:0
KSC Wielsbeke
K.Racing Waregem
2:1
Sportkring Sint-Niklaas
Olympic Charleroi
2:0
Koninklijk Diegem-Sport
KV Woluwe-Zaventem
3:1
Ternat
KSC Grimbergen
1:1
Royal Ch. Fleurus
K Bocholter VV
4:0
BX Brussels
Union Saint-Gilloise
0:2
White Star Bruxelles
FC Liege
0:5
RSC Vervietois
Penya Encarnada
0:4
FC Rangers
CE Jenlai
1:3
Atletic Club Escaldes
CE Principat II
0:6
FC Lusitanos II
UE Extremenya
1:2
UE Engordany
UCV
1:1
Centro Italo
Urena SC
1:2
Atlético San Antonio
Fundación Cesarger
4:0
Unión Atlético Piar
Angostura
2:0
Tucanes FC
Llaneros FC
5:0
Portuguesa FC
Real Bolívar
2:1
Zamora II
Union Lara FC
1:1
Lotería del Táchira FC
Lara FC
1:1
UA Maracaibo
Cobresol FBC
1:0
Universidad San Marcos
U América FC
6:0
Tecnológico Suiza
Sport Ancash
2:1
Bolognesi
Atlético Torino
1:2
Hijos de Acosvinchos
SS Taranto 1927
2:1
AS Lucchese Libertas 1905
US Alessandria Calcio 1912
3:3
Sorrento Calcio
Bassano Virtus
0:1
AC Lumezzane
Como 1907
0:1
Gubbio
US Cremonese
0:0
Sudtirol
Monza
2:0
FC Pavia 1911
Ravenna FC 1913
0:1
Hellas Verona
Reggina
2:1
Paganese Calcio 1926
Spal 2013
1:2
Salernitana
Spezia Calcio
1:1
US Pergocrema
Andria BAT
0:0
Virtus Lanciano
Ssd Citta Di Gela
2:1
Foggia Calcio
Juve Stabia
1:0
Ssd Viareggio 2014
Pisa
1:0
Cavese 1919
Siracusa
1:0
Barletta Calcio
Ternana Calcio
0:2
Foligno Calcio
Atlético Roma
2:3
Asd Nocerina 1910
Budoni Calcio
2:0
FC Aprilia
Acqui US
3:0
ACD Rivoli
ACD Aquanera
2:0
Derthona
AC Asti
1:0
AC Cuneo 1905
Chieri
3:0
Borgosesia
ASD Sarzanese Calcio 1906
1:2
Gallaratese ASD
AC Settimo
0:2
ASD Albese Calcio
Vallée d'Aoste St. Chr.
2:1
ASD Polisportiva Borgorosso Arenzano
Vigevano
0:1
USD Novese
Seregno
1:0
Santhià
Deruta
1:0
AC Monteriggioni
ASD Fortis Juventus 1909
1:1
SSD Calcio Città di Castello
Montevarchi Calcio Aquila 1902
1:0
ASD Pontevecchio
Perugia
2:0
ASD Sporting Terni
Pianese
0:1
Orvietana Calcio
Sansepolcro Calcio
2:1
Scandicci
SS Todi Calcio
4:2
US Arezzo
Voluntas Calcio Spoleto
0:1
Flaminia
US Calcio Colognese
0:0
Olginatese
AC Castellana Castel Goffredo
2:0
Virtus Verona
GC Castelnuovo Sandrà
1:1
AC Ponte San Pietro-Isola
US Darfo Boario
2:2
AlzanoCene
Caronnese
2:1
Folgore Caratese
Mantova 1911
1:0
Trento
Castiglione
0:0
Solbiatese Arno Calcio
ASD Villafranca
1:0
Legnago Salus
Voghera
2:2
AC Cantù GS San Paolo
Casertana FC
3:0
Real Nocera
ASC Ebolitana 1925
2:0
Cittanova Interpiana Calcio
ASD Forza e Coraggio
4:1
FC Turris 1944 ASD
GSD Mazara 1946
1:1
Nissa FC ASD
Messina
1:3
ASD Sambiase
USD Noto Calcio
2:0
Nuvla San Felice
FC Rossanese 1909 ASD
1:1
Ssd Acireale Calcio 1946
SSD Sapri Calcio
4:0
HinterReggio
AS Valle Grecanica
2:0
SC Marsala 1912
Chioggia Sottomarina
1:0
Belluno
ACD Città di Concordia
1:1
Rovigo
UC Montecchio Maggiore
1:1
ASD Sanvitese
US Opitergina
3:2
NK Kras ASD
Luparense
0:0
Sandonà
Tamai
2:2
Pordenone Calcio
ASD Torviscosa
1:3
Venezia
Treviso
2:1
Este
AS Union Quinto
1:0
Montebelluna
Arzanese
4:0
ADC Ars et Labor Grottaglie
Battipagliese
0:2
Polisportiva Club Sportivo Pisticci
GS Capriatese
2:0
Atletico Boville Ernica
USD Irsinese Calcio
0:1
Ischia
AS Fortis Trani
1:1
AC Nardo
ASD Francavilla Calcio
1:0
US Angri Calcio 1927 ASD
Sant Antonio Abate
1:0
Ostuni Sport
Virtus Casarano
1:0
Asd Calcio Pomigliano
SSD FC Bikkembergs Fossombrone
2:1
Atletico Trivento
Civitanovese Calcio
0:0
SSD Atessa Val di Sangro
Forlì
0:4
Real Rimini FC
ASD Miglianico Calcio
0:0
ASD Bojano
Olympia Agnonese
1:2
Jesina Calcio
RC Angolana
0:1
Recanatese
Rimini
1:0
Santarcangelo
Sambenedettese
3:1
ASD Luco Canistro
Teramo
2:0
Santegidiese
US Venafro
3:2
AS Real Cesenatico
Borgo a Buggiano
0:0
Camaiore Calcio
USDC Rudianese
3:0
Nuova Verolese Calcio
SSD Castel San Pietro Terme Calcio
0:0
Bagnolese
US Forcoli 1921 Valdera
2:1
US Russi
Pergolettese
1:0
Carpenedolo
Pontedera
1:2
FC Ponsacco 1920
GS Rosignano 6 Rose
2:0
US Fiorenzuola 1922
Polisportiva Virtus Castelfranco
1:1
Tuttocuoio
ASD Virtus Pavullese
2:0
Mezzolara
Arzachena Costa Smeralda Calcio
4:1
ASD Astrea
Socio Culturale Castiadas
0:4
US Zagarolo
ASD Cynthia 1920
1:5
AC Porto Torres
GS Fidene Calcio
2:1
SS Tavolara Calcio
Polisportiva Monterotondo Lupa
1:1
Viterbese Calcio
ASD Sanluri Calcio
4:2
ASD Anzio Calcio 1924
ASD Selargius Calcio
2:0
Guidonia Montecelio
Polisportiva Viribus Unitis
1:1
Bacoli Sibilla
Slovan Bratislava II
4:1
Blava 1928
FC Spartak Trnava II
1:1
Nemšová
Spartak Vráble
2:1
Nitra II
FC STK 1914 Samorin
5:0
OTJ Moravany nad Váhom
Real Betis B. B
2:0
Real Jaen
Alicante CF
0:0
CD Atletico Baleares
CF Union Estepona
2:1
CD Alcala
Sporting Gijon B
2:2
Athletic Bilbao B
FC Santboia
0:2
Orihuela CF
Sporting Mahones
2:1
CD Castellon
RCD Mallorca B
0:2
CE Lhospitalet
RC Deportivo Fabril
1:1
Universidad de Las Palmas
AD Cerro Reyes Badajoz
1:2
FC Coruxo
Atletico Madrid B
1:0
CD Badajoz
RSD Alcala
1:0
Montaneros CF
Leganés
4:0
UD Vecindario
CP Ejido
3:2
Cadiz
Lucena CF
0:1
Jumilla
Real Union de Irun
0:0
Zamora CF
UD Logrones
2:0
Cultural Leonesa
RS Gimnastica de Torrelavega
1:0
CD Guijuelo
CF Palencia
1:2
Alaves
CD Mirandes
6:2
CD La Muela
Lleida
0:1
CD Denia
CF Badalona
1:0
CD Alcoyano
CD Teruel
1:0
UE Sant Andreu
UD Alzira
1:2
UDA Gramenet
UD Extremadura
1:3
CF Getafe B
Pontevedra CF
0:1
Celta de Vigo B
CP Cacereno
0:1
Real Madrid Castilla
Ub Conquense
2:3
Rayo Vallecano B
Lorca Atletico CF
1:0
Caravaca CF
Yeclano Deportivo
1:1
Real Murcia
AD Ceuta
1:1
CD Roquetas
Ecija Balompie
1:1
UD Puertollano
Benidorm CD
3:1
Ontinyent CF
CF Gandia
1:0
CE Sabadell
Real Oviedo
4:1
Pena Sport FC
Radnicki Pirot
2:1
Dubočica
Vlasina
2:0
FK Radnicki Nis
FK Hajduk Veljko Negotin
1:0
Timok Zaječar
FK Rudar Alpos Aleksinački Rudnik
1:1
Trstenik PPT
Sloga Kraljevo
1:0
FK Partizan Bumbarevo Brdo
Železničar Lajkovac
0:0
Sloga Petrovac
FK Sloboda Čačak
1:0
FK Vujić Voda Valjevo
FK Radnički Stobex Klupci
3:2
Sloga Požega
FK Resnik
0:1
Mladenovac
Radnički Obrenovac
0:1
Hajduk Beograd
Grafičar
1:0
FK Beograd
FK Kovačevac
2:0
FK Dorćol Beograd
Šumadija Jagnjilo
0:0
FK Sindelic Beograd
Real Murcia B
1:1
UCAM Murcia
Santutxu
1:2
CD Laudio
Santurtzi
0:6
Club Portugalete
Illescas
1:0
Manzanares
Real Balompedica Linense
2:3
CD Pozoblanco
SD Leioa
1:0
SD Zamudio
Trival Valderas A.
3:2
Pozuelo Alarcón
CD Móstoles
3:2
CD Coslada
Atlético Pinto
3:1
Fuenlabrada
Las Rozas
3:0
AD Parla
San Fernando Henares
0:0
Club Atlético de Madrid III
Puerta Bonita
2:0
AD Colmenar Viejo
Sadcf Internacional de Madrid Dsl
0:1
Alcobendas Sport
Villajoyosa CF
0:0
Torrellano Illice Elche Parque Empresarial CF
Real Valladolid B
3:0
Almazán
Gimnastica Segoviana
1:0
Real Avila CF
Club Deportivo Arenas de Frajanas
3:1
Castro
Villarreal C
4:2
Burjassot CF
CD Mairena
2:0
CD San Fernando
FC Asco
1:1
Europa
Valdefierro
2:0
Villanueva CF
Real Zaragoza Deportivo Aragon
1:1
SD Ejea
AD Villaviciosa de Odón
0:0
CD Artistico Navalcarnero
Real Madrid C
2:0
CF Rayo Majadahonda
San Sebastian Reyes
0:0
Vallecas CF
Universidad Oviedo
0:0
Ribadesella CF
Alhaurín
6:1
UD Melilla B
CP Olivenza
2:2
CD Santa Marta
Laguna
3:0
Corralejo
Orientación Marítima
1:1
Tenisca
CD Marino
1:1
AD Huracan
CD Mensajero
2:1
Lanzarote
SD Reocín
1:2
Siete Villas
CD Tauste
1:4
CD Ebro
UD Pomar
0:0
CD Mallén
Cultural Cebrereña
3:1
CD Cristo Atletico
CD Íscar
1:5
Burgos CF
Atletico Bembibre
1:0
Numancia II
Torrijos
1:0
CD AZUQUECA
Villarrubia CF
2:0
Hellín Deportivo
Tomelloso
0:1
Sporting La Gineta CF
CD Chozas de Canales
1:1
CD Unión Criptanense
La Roda CF
3:0
Marchamalo
Rayo Cantabria
2:0
CD Laredo
CD Pontejos
4:2
Cultural Guarnizo
Club Deportivo Eldense
2:1
CF La Nucia
Crevillente Deportivo
1:1
Atletico Levante UD
Jove Español
0:0
CD Torrevieja
CD Olimpic de Xativa
1:1
CF Borriol
CD Tudelano
2:1
Pamplona
FC Vilafranca
3:0
CE Premià
Moratalla CF
2:0
Santomera CF
Atlético Pulpileño
2:1
Lorca CF
CF Base Abarán
0:0
Club Edeco PMD Fortuna
Lorca Deportiva CF
2:3
FC Cartagena La Unión
Mar Menor Club de Futbol
4:0
Cartagena FC
CD Beniel
2:3
FC Puente Tocinos
SD Gernika Club
1:2
Scd Durango
Binéfar
3:2
Sarinena
AD Sabinanigo
0:0
CA Monzon
Sociedad Deportivo Tarazona
2:0
Atlético Calatayud
Andorra CF
2:2
Utebo
CE Ferreries
0:0
CE Alaior
CD Cenicero
1:1
Arnedo
SD Logrones
1:0
Agoncillo
SD Oyonesa
5:0
CD Calahorra
Naxara CD
6:0
Pradejón
Praviano
4:1
Navarro
Nalón
1:3
Real Oviedo B
CD Lealtad
0:0
CD Tuilla
CD Cudillero
0:1
Marino Luanco
Andés CF
1:0
Gijón Industrial
Luarca CF
1:1
Navia Club de Fútbol
Candás CF
2:0
Condal Club
UP Langreo
0:1
Real Aviles
Díter Zafra
3:1
Moralo
Miajadas
2:1
UD Badajoz
CF Villanovense
2:1
CD Valdelacalzada
Santa Amalia
2:3
AD Ciudad de Plasencia CF
Quintanar del Rey
2:2
CD Piedrabuena
CP Villarrobledo
2:1
CD Carranque
Plus Ultra
1:1
Calasparra FC
Basconia
2:0
CD Elgoibar
Martos CD
0:0
Atletico Malagueno
CD Coria
1:1
Mérida UD
Arroyo Cp
4:3
CA San José Promesas
UD Socuellamos CF
0:0
CD Toledo Sad
Almansa
1:1
Albacete II
CD Izarra
0:0
CD Idoya
CF Algeciras
0:0
UD Marinaleda
Independiente de Ceutí FC
0:2
CD Cieza
Villalonga FC
1:1
Negreira
CD Cultural Areas
1:5
Racing de Ferrol
Zalla
1:1
SD Eibar II
CD Giner Torrero
4:0
CD Altorricón
Imperio de Mérida CP
1:3
Sporting Villanueva
UD Logroñés II
1:0
CD Varea
Samut Songkhram
1:0
Esan United FC
Police United
2:3
Navy Football Club
Samut Prakan City
1:2
Bangkok United
Sparta Petegem
0:0
Vk Ieper
SK Terjoden-Welle
1:0
Appelterre-Eichem
SG-Tertre-Hautrage
4:1
Eernegem
PAC Buzet
0:5
Sottegem
K FC SP St-Gillis Waas
2:0
Eendracht Zele
Olympia SC Wijgmaal
2:0
Averbode Okselaar
Opwijk
1:6
Verbroedering Meldert
Berchem Sport
0:0
Lyra
FC Duffel
1:1
VC Groot Dilbeek
Heusden-Zolder
1:3
Bree
Spouwen-Mopertingen
2:1
Lutlommel
US Givry
1:0
ET.Elsautoise
Faymonville
6:2
RUW Ciney
RRC Hamoir
1:0
Hannut
RFC Union La Calamine
2:0
Royal Aywaille FC
Montegnée
1:1
Wanze / Bas-Oha
NK Mladost Proložac
1:0
Neretva Metković
Neretvanac Opuzen
3:1
Hrvace
Uskok Klis
3:1
HNK Velebit Benkovac
Zmaj Blato
3:1
Jadran LP
FK Mladost Prelog
2:0
NK Slatina
Radnik Križevci
1:2
NK Mladost Cernik
Nedelišće
5:0
NAŠK Našice
NK Croatia Dakovo
1:0
NK Olimpija Osijek
Bjelovar
3:2
Graničar Županja
Podravina Ludbreg
1:0
Slavija Pleternica
Koprivnica
2:1
NK Dakovo
NK Otok
1:2
Belišće
NK Slobodnica
0:1
NK Lipik
Nehaj
4:1
Rovinj
Dugo Selo
2:1
NK Orijent Rijeka
NK Vrbovec
3:1
NK Vrapce
Opatija
1:1
NK Iskra Zelina
Jadran Poreč
3:0
Segesta Sisak
NK Medulin
1:0
Krk
NK Moslavina
3:2
NK Novalja
Sesvete
1:1
Rudar Labin
Grobničan Čavle
1:0
Crikvenica
Sozopol
5:0
FK Gabrovnitsa 04 Gorno Sahrane
FK Strambolovo 2007
1:2
FK Rodopa 1927 Smolyan
Botev Galabovo
2:1
Maritsa Plovdiv
Botev Plovdiv
2:0
FK Arda Kurdzhali
Rozova Dolina
0:2
Svilengrad
Neftochimik 1962 Bourgas
7:0
FK Tundzha 2006 Yagoda
FK Asenovets 2005 Asenovgrad
1:2
Gigant Saedinenie
Levski Karlovo
2:0
Tundzha Yambol
FC Chirpan
0:3
FK Hebros 1921 Harmanli
Dimitrovgrad
1:3
Zagorets
Yantra 2019
3:1
Spartak 19 Pleven
Gorna Oryahovitsa
1:0
FK Samovodene
Bdin
1:0
Akademik Svishtov
OFK Levski
2:1
FK Sitomir Nikopol
FK Torpedo 2004 Borovan
5:0
FK Gigant Belene
Tryavna
3:0
Lokomotiv Dryanovo
FK Balkan Belogradchik
0:1
Parva atomna
FK Botev Dimovo
3:0
PFC Lokomotiv Mezdra
Topoli
2:1
FK Chernolomets 04 Popovo
FK Suvorovo
0:1
FK Shumen 2010
FK Shabla
2:1
Septemvri Tervel
FK Rapid Shumen
2:0
Himik Devnya
PFC Spartak Varna
6:0
Botev Novi Pazar
FK Skrita Sila Madrevo
4:0
FK Chernomorets 2003 Byala
FK Dve Mogili
3:2
Benkovski Byala
Velbazhd
1:2
FK Septemvri Sofia
FK Levski 1923 Elin Pelin
0:1
FC Vitosha Bistrica
OFK Kostinbrod
0:0
Slivnishki geroy
Strumska Slava
2:2
Balkan Botevgrad
Pirin Razlog
3:0
FK Benkovski Pazardzhik
Hebar
0:3
FK Avangard Bachevo
FK Germaneya Sapareva banya
3:0
Botev Ihtiman
FK Chepinets Velingrad
0:3
FK Lokomotiv 1925 Septemvri
FK Minyor Bobov dol
0:0
Perun Kresna
FK Vitosha Dolna Dikanya
1:0
Mesta
EA Mateur
0:0
Monastir
Moknine
2:2
Olympique du Kef
Ben Guerdane
0:1
Béni-Khalled
Jendouba Sport
1:1
Stade Gabesien
M'saken
1:2
Djerba
Korba
2:0
LPS Tozeur