Fixtures - October 13, 2010
England U19
1:2
Belgium U19
Albania U19
0:0
Cyprus U19
Switzerland U19
2:2
Germany U19
Northern Ireland U19
2:1
Andorra U19
Greece U19
1:0
Azerbaijan U19
Georgia U19
0:3
Portugal U19
Austria U19
0:1
France U19
Montenegro U19
5:0
San Marino U19
USA
0:0
Colombia
Costa Rica
2:1
El Salvador
Mexico
2:2
Venezuela
Panama
1:0
Peru
Honduras
2:0
Guatemala
India
3:6
Yemen
UC Albinoleffe
2:1
Frosinone
Ascoli
2:2
Crotone
AS Cittadella
1:1
Sassuolo
US Grosseto
3:1
Portogruaro Summaga
Modena
0:0
Empoli
Novara Calcio
2:0
Atalanta
Piacenza
2:2
Triestina Calcio
Urbs Sportiva Reggina 1914
1:0
Pescara
Siena
2:1
Calcio Padova
Torino
2:1
Vicenza
Varese
1:1
Livorno
Sakaryaspor
1:1
Eyupspor
Elazığspor
3:0
Pendikspor
Sanliurfaspor
2:1
Adana Demirspor
Tokatspor
2:1
Fethiyespor
1461 Trabzon
3:0
Konya Anadolu Selcukspor
Balıkesirspor
2:0
Akhisar Belediyespor
Turk Telekomspor
1:1
Çanakkale Dardanelspor
Tarsus Idman Yurdu
2:2
Ofspor
Kocaelispor
2:1
Golbasispor AS
Brasiliense DF
2:3
ASA AL
Guaratingueta SP
0:2
Parana Clube PR
Coritiba PR
5:1
América RN
Ponte Preta SP
3:1
Sport Recife PE
AD Sao Caetano
1:1
EC Bahia BA
Figueirense FC
0:0
Bragantino
Nautico PE
2:1
America Mineiro MG
Orleans
0:0
Amiens SC
Gap
2:2
Colmar
Gueugnon
1:4
Bastia
Luzenac
2:0
Rodez Aveyron
Pacy-Sur-Eure
0:0
Strasbourg
Beauvais
2:2
Guingamp
Etoile Frejus Saint-Raphael
0:0
Cannes
UJA Alfortville
1:1
Bayonne
Créteil
0:0
Rouen
Plabennec
1:2
Niort
Barletta Calcio
2:1
Salernitana
Cavese 1919
4:0
Asd Turris Calcio
US Catanzaro 1929
1:0
Siracusa
Pro Patria
3:2
Como 1907
US Cremonese
2:1
Montichiari
AC Feralpi Salo
0:1
Bassano Virtus
Spal 2013
0:0
Carpi FC
Reggina
1:3
Ssd Viareggio 2014
Spezia Calcio
0:1
Savona FBC
Ternana Calcio
3:0
Fondi
Villacidrese
1:2
Atlético Roma
Foggia Calcio
5:0
Sorrento Calcio
Foligno Calcio
0:2
San Marino Calcio
AC Lumezzane
1:2
Sudtirol
Ravenna FC 1913
2:3
Pisa
Monza
2:1
SS Tritium
AS Lucchese Libertas 1905
2:0
Gubbio
Juve Stabia
1:0
AS Aversa Normanna
Pro Vercelli
2:1
Alessandria
Sanfrecce Hiroshima
2:2
Avispa Fukuoka
Kawasaki Frontale
2:1
Yokohama
Shimizu S-Pulse
4:1
Mito Hollyhock
Jubilo Iwata
2:1
Ventforet Kofu
Tiverton Town
1:3
Salisbury City
Hucknall Town
5:3
Retford United
Mickleover Sports
6:6
Nantwich Town
Worksop Town
2:1
Stocksbridge Park Steels
Benfica FC
1:1
Arnett Gardens FC
Harbour View FC
5:1
Boys Town
Reno FC
1:1
Village United FC
Sporting Central Academy
0:1
Portmore United
St. George's SC
1:0
Humble Lions
Waterhouse
1:0
Tivoli Gardens
Csepel
1:1
Szeol SC
Bölcskei SE
2:3
Bólyi SE
Bonyhád Völgység
2:0
Balatonlelle SE
Szekszardi UFC
1:0
Mohácsi TE
FC Chikhura Sachkhere
4:0
Magharoeli Chiatura
Skuri
0:0
FC Dinamo Batumi
FC Dila Gori
2:0
Imereti Khoni
Mertskhali
2:3
FC Guria Lanchkhuti
FC Chkherimela Kharagauli
2:2
FC Merani Martvili
FC Lokomotivi Tbilisi
3:2
Meshakhte
Pakistan Navy
1:2
K-Electric FC
PMC Club Athletico Faisalabad
2:1
Sui Southern Gas Company FC
Pakistan Elektron Limited FC
2:0
Baloch FC Nushki
Khan Research Laboratories
1:3
Pakistan International Airlines
Carchá
1:1
Zacapa
Juventud Escuintleca
3:2
Coatepeque
Deportivo María Linda
2:2
La Gomera FC
Nueva Concepción
1:2
Aurora
Puerto San José
2:0
San Pedro
Achuapa
0:1
Teculután
San Benito
2:1
Cobán Imperial
Petite-Île
1:0
Saint-Denis
Stade Tamponnaise
2:0
AS Saint Louisienne
SS La Capricorne
3:0
SS Jeanne D Arc
SS Rivière-Sports
0:0
FC Les Avirons
Saint-Pauloise
1:1
Excelsior
US Sainte Marienne
1:2
Js Saint-Pierroise
SS La Gauloise
2:3
AS Les Marsouins
Sakhalin Sakhalinsk
0:1
FC Radian Baikal Irkutsk
FC Smena Komsomolsk-na-Amure
1:1
FC Chita
Kuzbass
2:1
FC Novokuznetsk
Sibiryak
1:0
Okean
FK Yenisey Krasnoyarsk
1:0
Mostovik-Primorye
AL Nahdha
8:0
Al-Ared
Al Feiha
2:0
Al-Kawkab
Sdoos Club
3:0
Al-Nakheal
Al Taqdom
1:1
Al Akhdoud
Al-Hait
1:2
Al Arabi Unaizah
Al-Oyoon
1:1
Al Draih
Al Baten
3:0
Al-Zaytoon
Al-Qalah
0:1
Al Hamadah