Fixtures - October 15, 2010
Evian TG
0:0
Angers
Istres
0:0
Nimes
Stade Lavallois Mayenne FC
3:0
Grenoble
Le Havre
1:1
Sedan
Le Mans
2:0
Clermont
Metz
3:1
Dijon
Reims
1:1
Ajaccio
Troyes
1:1
US Boulogne
Vannes
0:1
Châteauroux
Nantes
0:0
Tours
FC Eindhoven
3:3
Den Bosch
FC Emmen
3:3
SC Telstar
MVV Maastricht
1:4
Helmond Sport
RBC
3:1
Fortuna Sittard
Almere City FC
1:6
AGOVV Apeldoorn
PEC Zwolle
3:1
Sparta Rotterdam
Volendam
2:1
Go Ahead Eagles
Cambuur
1:1
RKC Waalwijk
FC Kairat Almaty
2:1
Akzhayik
FC Ordabasy
1:1
FC Zhetysu
FC Taraz
3:1
FC Okzhetpes
Shakhter Karagandy
0:1
FK Atyrau
FC Irtysh Pavlodar
2:1
Tobol Kostanay
FC Aktobe
1:1
Astana
St. Polten
1:0
Austria Lustenau
WAC St. Andra
2:0
SV Grodig
Altach
4:2
First Vienna
FC Lustenau
2:2
Hartberg
Admira
3:0
FC Gratkorn
Témouchent
0:1
USM Bel Abbes
MSP Batna
2:0
Mérouana
US Biskra
2:1
CA Batna
NA Hussein Dey
0:0
ES Mostaganem
JSM Skikda
1:0
ASM Oran
Paradou AC
1:1
MO Constantine
Ol. Medea
1:1
SA Mohammadia
CS Constantine
1:0
RC Kouba
SV Seekirchen
2:4
WSG Tirol
FC Kufstein
0:0
SVG Reichenau
Young Violets FK Austria Wien
0:0
Mattersburg II
SC Neusiedl
1:1
Rapid Vienna II
SC Weiz
2:3
Gleinstätten
SV Allerheiligen
2:1
Union Vocklamarkt
FC Juniors OO
1:1
Blau-Weiss Linz
Union St Florian
2:2
Leoben
Horn
4:0
SC Ostbahn XI
Wiener SK
3:0
Waidhofen/Ybbs
Sollenau
3:2
FAC
FC Elva
0:6
Sörve JK
JK Tammeka Tartu II
6:0
Võru
FCI Tallinn
4:0
Tallinna Dünamo
JK Tallinna Kalev
2:3
FC Puuma
Finn Harps FC
1:0
Cork City
Monaghan United FC
0:0
Limerick FC
Shelbourne FC
3:0
Mervue United FC
Longford Town FC
0:2
Waterford United FC
Wexford
1:3
Athlone Town AFC
Mokpo City
4:1
Yesan FC
Yongin City
2:0
Kookmin Bank
Busan Transportation
2:1
Gimhae City
Suwon
1:0
Ulsan Dolphins
Cheonan City
4:1
Chungju Hummel FC
Goyang Hi FC
1:2
Changwon City
FK Vostok Ust-Kamenogorsk
2:2
Ekibastuz
CSKA Almaty
2:3
FK Bulat-Amt Temirtau
Kyzyl-Zhar
3:1
Gefest
Zhetysu Sunkar
2:1
FC Kazakhmys
FC Kaisar Kyzylorda
0:0
Cesna
Lashyn
1:1
Ile-Saulet
Spartak Semey
8:1
FK Astana-1964
Asbest
0:3
Ak-Bulak
SAK 1914 Salzburg
4:0
Kuchl
Erdal Hallein' 04
4:0
Hallwang
SC ESV Parndorf 1919 II
2:1
ASK Marz
SC Kalsdorf
0:0
SV Pachern
ATV Irdning
1:2
Wildon
SV ADA Anger
2:0
FC Gratkorn II
SVL Flavia Solva
0:0
Frohnleiten
Fehring 1947
4:0
ASK Köflach
SV Grieskirchen
1:1
SV Sierning
SV Hall
2:0
Axams / Götzens
Asc Sapient Gotzendorf
1:0
SCU Ardagger
SC Zwettl
2:3
SKN St. Polten II
Mistelbach
2:0
ASV Vösendorf
Amstetten
5:3
Bad Voslau
SV Stockerau
0:1
Langenrohr
SV Oberwart
2:2
Neuberg
SV Schattendorf
0:3
SV Eberau
Telfs
2:3
SV Matrei und Umgebung
Moldova-03 Ungheni
3:0
FC Tighina II
Dinamo-Auto
2:0
FC Mipan-Voran Chisinau
Academia II
Intersport-Aroma
Real Succes
1:0
FC Sfîntul Gheorghe II
Speranţa Cahul
1:1
FC Zimbru Chisinau 2
Locomotiv Bălţi
1:1
FC Milsami Orhei II
FC Olimpia-2 Tiligul
0:1
Sheriff II
Unirea Ungheni
2:1
Unirea Tărlungeni
CS Sanatate Cluj
0:0
CS Zlatna
Odorheiu Secuiesc
0:0
Avântul Reghin
CF Gloria Progresul Bistriţa
6:2
FC Maramureş Universitar Baia Mare
Gaz Metan Mediaş II
2:0
Unirea Dej
SCU Voinţa Sibiu II
Municipal Turda
Corona 2010 Brasov
0:0
CS FC Zalău
AFC Arieşul 1907 Turda
1:0
Cisnădie
CS Prometeu Craiova
1:3
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu II
Minerul Jilţ Mătăsari
2:3
CS Minerul Motru
CS Progresul Corabia
CS Triumf Bârca
CS Municipal Slatina
CS Ralbex Turcineşti
Ghecon Lăpuşata
1:1
Caracal
CS Dunărea Turris Turnu Măgurele
0:2
FC Piatra-Olt
Vişina Nouă
0:2
FC Drobeta-Turnu Severin
Oltchim Râmnicu Vâlcea
0:0
Jiul Rovinari
Aerostar Bacau
3:1
Focşani
Ozana Târgu Neamţ
2:1
Panciu
Roman
2:0
FCM Oneşti
FC Municipal Bacau
5:1
Paşcani
Oţelul II
1:0
Acs Foresta Suceava
FC Ceahlăul Piatra Neamţ II
3:0
Luceafărul M. Eminescu
CS Willy Bacău
SC Bacău
FC Cetatea Suceava
Politehnica Galaţi
Callatis Mangalia
4:0
CS Partizanul Merei
AFC Dunarea 2005 Calarasi
2:0
Acs FC Academica Clinceni
Medgidia
CS Eforie
Tunari
1:0
Phoenix Ulmu
CS Spicul MOPAN Bucureşti
0:3
Rapid II
Berceni
1:0
Râmnicu Sărat
AS Stoicescu Buzău
1:2
Voluntari
Unirea Slobozia
3:1
AFC Comprest GIM
Albota
2:4
Chindia
CS Petrolul Videle
2:0
CS Inter Clinceni
CS Viitorul Domneşti
1:0
FCM Târgovişte
CS Chimia Brazi
3:2
CS Balotesti
AFC Filipeştii de Pădure
1:0
CS Conpet Ploieşti
CS Urban Titu
1:0
Argeşul Mihăileşti
Atletic Bradu
4:0
Victoria Chirnogi
Alexandria
3:3
Plopeni
CS Unirea Sânnicolau Mare
3:1
CF Bihorul Beiuş
CS Millenium Giarmata
2:2
ACS Poli Timisoara
Politehnica Timisoara II
1:0
Resita
National Sebis
0:3
CS Luceafarul Oradea
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic
FC CFR Timişoara
Caransebeş
ACS Fortuna Covaci
CS CFR Simeria
1:2
Hunedoara
CS Gloria CTP Arad
1:1
CS Termo Drobeta-Turnu-Severin
Hapoel Bnei Lod
0:3
Hapoel Herzliya
Hapoel Kfar Saba
0:1
Hapoel Ironi Nir
Maccabi Be'er Sheva FC
1:1
Sektzia Nes Tziona
SSV Reutlingen
4:1
Gmünd
TuS Germania Schnelsen
0:1
Victoria Hamburg
Concordia Hamburg
2:1
Bramfelder SV
Oststeinbeker SV
3:3
Niendorfer
Mechtersheim
3:1
Elversberg II
Luckenwalde
2:2
Halberstadt
Tennis Borussia
0:2
Anker Wismar
SV Drochtersen/Assel
0:3
Cloppenburg
Pakistan Navy
1:1
Pakistan International Airlines
Khan Research Laboratories
3:0
K-Electric FC
PMC Club Athletico Faisalabad
1:1
Baloch FC Nushki
Pakistan Elektron Limited FC
1:3
Sui Southern Gas Company FC
Esteghlal
1:0
Persepolis
Pas Hamedan
1:2
Shahin Bushehr FC
Paykan
2:4
Sepahan
Zob Ahan
3:0
Malavan
Naft Tehran FC
0:0
Saba Battery
Foolad
1:1
Tractor