Fixtures - January 30, 2011
Deportivo La Coruna
3:3
Sevilla
Atletico Madrid
0:2
Athletic Bilbao
Osasuna
1:0
Real Madrid
Espanyol
0:1
Villarreal
Brescia
0:3
AC Chievo Verona
Cagliari
2:1
Bari 1908
Lecce
1:1
Cesena
Genoa
3:1
Parma
Napoli
4:0
Sampdoria
Inter
3:2
Palermo
Juventus
1:2
Udinese
Arsenal
2:1
Huddersfield Town
Wolverhampton
0:1
Stoke City
Notts County
1:1
Man City
West Ham
3:2
Nottingham
Fulham
4:0
Tottenham
MKE Ankaragucu
1:3
Manisaspor
Basaksehir FK
2:1
Besiktas JK
Gaziantepspor
1:1
Gençlerbirliği
Fenerbahce
2:0
Trabzonspor
Panionios
1:1
Kavala
Atromitos/H.
0:0
Asteras Tripolis
Larissa
2:1
Panserraikos
Olympiakos Volos
0:1
Olympiakos
Aris Thessaloniki FC
0:0
PAOK
Queretaro FC
1:0
Necaxa
Chiapas
1:2
Santos Laguna
Tigres UANL
0:1
Toluca
Pachuca
0:4
Cruz Azul
Atlas
0:2
América
Atlante FC
2:0
Puebla FC
Morelia
3:3
San Luis
Pumas UNAM
3:2
Monterrey
TKI Tavsanli Linyitspor
0:0
Mersin İdmanyurdu
Kayseri Erciyesspor
0:2
Gungoren Bld Spor
Diyarbakırspor
0:2
Akhisar Belediyespor
Giresunspor
0:2
Orduspor
Samsunspor
1:0
Altay Izmir
Sanliurfaspor
3:0
Akhisar Belediyespor
Balıkesirspor
1:3
Eyupspor
Tokatspor
2:0
Çanakkale Dardanelspor
Konya Anadolu Selcukspor
0:1
Golbasispor AS
1461 Trabzon
1:1
Adana Demirspor
Elazığspor
2:1
Ofspor
Sakaryaspor
1:0
Tarsus Idman Yurdu
Pendikspor
0:0
Fethiyespor
Kocaelispor
1:1
Turk Telekomspor
Korfez SK
0:0
Mardinspor
Göztepe
3:2
C. Sekerspor
P. Bugsasspor
2:0
Bandirmaspor
Bozuyukspor
2:2
Iskenderun Demir Celikspor
Alanyaspor
2:0
Gebzespor
Akçaabat Sebatspor
1:5
Corumspor 1967
Hacettepe
1:0
Adıyamanspor
Turgutluspor
2:2
Malatyaspor
AS Sariyer
1:1
Cankiri Bld Spor
Siirtspor
1:0
Pazarspor
Golcukspor
2:2
Torbalispor
Keciorengucu
2:2
Denizli Belediyespor
Kirikhanspor
0:1
Yalovaspor
MKE Kirikkalespor
3:1
Kepez Belediyespor
Kastamonuspor
1:0
Karsspor
Araklıspor
0:0
Gaziosmanpasa
Sancaktepe Belediye
0:1
Beylerbeyi AS
Zeytinburnuspor
0:3
Amed Sportif Faaliyetler
Kahramanmarasspor AS
0:1
Sivas Belediye Spor
Orhangazi Belediyespor
1:1
Afyonkarahisarspor
Isparta Spor Kulübü
0:1
Yesil Bursa AS
Keçiören Sportif
0:2
Kirklarelispor
Darica Genclerbirligi
2:0
Trabzon Akcaabat
İskenderun Spor Kulübü 1967
3:0
Erzurumspor
Gumushanespor
2:0
Anadolu Bagcilar Spor
Yozgatspor
2:0
Batman Petrolspor
Beykozspor 1908
2:3
Altinordu FK
Karacabey Birlik Spor A.s
0:2
Arsynspor
İstanbulspor
0:0
Menemen Belediyespor
Nazilli Bld Spor
2:4
Belediye Bingölspor
Buyuk. Tepecikspor
1:3
Unyespor
Inegolspor
6:0
Malatyaspor
72 Batman Spor
1:2
Ankara Demirspor
Kırşehirspor
2:0
Kemerspor 2003
Sea View Farm FC
2:2
Bassa SC All Saints
Parham
6:0
Empire
Old Road
2:0
Villa Lions
All Saints United
2:3
Hoppers
Guillermo Brown
4:1
Villa Mitre
Alumni
3:2
Talleres
Douglas Haig
0:1
Santamarina
Huracán Tres Arroyos
3:1
Cipolletti
Gimnasia y Esgrima Concepcion
1:2
Libertad
Raja Al Hoceima
1:0
US Témara
Chabab Houara
0:1
Union Mohammédia
Hilal Association de Nador
1:1
Racing de Casablanca
Youssoufia
1:0
Mouloudia Oujda
Chabab Mohammedia
0:1
Union Aït Melloul
IZK Itihad Z Khemisset
1:1
Tihad Casablanca
Juazeiro BA
1:1
Serrano BA
Alagoinhas AC BA
2:0
Feirense BA
Colo Colo BA
1:0
EC Ipitanga da Bahia
Vitoria Da Conquista BA
2:1
Camaçari
EC Bahia BA
1:2
Fluminense de Feira BA
Bahia de Feira BA
1:1
Vitoria BA
Fortaleza CE
1:2
Ceara CE
Guarani de Juazeiro CE
0:1
Crato
Horizonte CE
1:3
Guarany CE
Quixada CE
1:5
Tiradentes CE
Inter Santa Maria
0:0
Novo Hamburgo RS
Juventude RS
2:0
Ypiranga Futebol Clube RS
Cruzeiro de Porto Alegre RS
1:2
Canoas
Porto Alegre FC
4:3
Sao Luiz RS
EC Pelotas RS
1:2
Sao Jose RS
Goias GO
1:0
Atletico Goianiense
Aparecidense GO
3:1
Santa Helena EC
Crac GO
0:2
Vila Nova GO
Morrinhos FC
4:1
Goianesia GO
Trindade GO
2:3
Anapolina GO
Arapongas
1:1
Coritiba PR
AC Paranavaí
1:2
J. Malucelli Futebol PR
Rio Branco PR
1:2
Operario PR
Cascavel Cr PR
0:3
Iraty
Ponte Preta SP
0:0
AD Sao Caetano
Oeste SP
0:1
Mirassol FC
Noroeste
1:5
Guaratingueta SP
Santos
2:0
Sao Paulo SP
Associacao Portuguesa de Desportos
0:2
Palmeiras
Nautico PE
3:1
Santa Cruz PE
Porto PE
2:3
Central PE
Petrolina PE
2:1
Ypiranga PE
Araripina FC
3:2
AD Cabense
America PE
0:2
Salgueiro PE
AC Coríntians
1:1
Santa Cruz RN
ABC RN
6:0
Potiguar RN
Baraunas RN
0:1
América RN
Clube Centenário Pauferrense
0:1
Palmeira
Assu RN
0:1
Alecrim RN
Bitam
0:0
Les Astres
Young Buffaloes
3:0
St Michel United
Saint-Michel de Ouenzé
0:1
Enyimba
Vitalo FC
2:2
Coton Sport
Supersport United
2:0
Matlama FC
Olympique Réal
1:1
MC Alger
Motor Action
0:1
Cnaps Sport FC
Recreativo da Caála
2:0
Saint George FC
Mighty Barrolle
0:2
Kano Pillars
Interclube
Township Rollers
Fello Star
1:1
ASFA-Yennenga
Asc Les Jaraaf de Dakar
1:1
Gambia Ports Authority
ASPAC
1:0
Deportivo Mongomo
East End Lions
0:2
Djoliba
ASEC Mimosas
7:0
ASC Snim
Wydad Casablanca
3:0
Aduana Stars
Zanzibar Ocean View
1:1
V.Club
AS Adema
0:0
Maxaquene
JS Centre Setif Kéita
2:2
Difaa
Foullah Edifice
2:0
Elá Nguema
ASA
0:0
Sofapaka
Dynamic Togolais
0:0
Sahel
Anadia FC
1:2
Aliados FC Lordelo
GD Tourizense
0:2
Tondela
Pombal
0:2
FC Cesarense
Sertanense FC
0:2
FC Pampilhosa
UD da Serra
5:3
Padroense
Gondomar SC
3:3
Electrico FC
SC Coimbroes
4:0
SC Esmoriz
Chaves
0:0
AD Oliveirense
AD Lousada
1:1
FC Tirsense
FC Vizela
3:1
Merelinense FC
Macedo Cavaleiros
2:0
União Madeira
Operario
1:0
Louletano
CD Pinhalnovense
2:4
CD Mafra
GD Lagoa
0:1
Reguengos Monsaraz
Praiense
1:3
Atletico CP
AD Carregado
2:1
Casa Pia Atletico
Clube Oriental de Lisboa
0:0
Juventude Evora
SCU Torreense
1:0
Real Sporte
Sporting Farense
1:0
Madalena
Pontassolense
0:1
GD Braganca
Andorinha
2:2
GD Ribeirao
Maritimo Madeira B
0:0
AD Camacha
Caniçal
4:3
AD Fafe
Club Cortulua
1:3
Tigres FC
Atletico Bucaramanga
3:1
Valledupar FC
Deportivo Pasto
4:0
Atletico FC
U. M. Santa Marta
1:1
Real Santander
Fortaleza FC
2:2
U. d. Popayan
Libertad
2:0
General Caballero
Nacional Asunción
1:2
Olimpia
CA 3 de Febrero
3:2
Independiente FBC
Rubio Nu
1:0
Sol de América
Tacuary
3:2
Sportivo Luqueño
ASC Red Star de Pointe-à-Pitre
1:3
Amical Club
Etoile de Morne-à-l'Eau
1:1
Vieux-Habitants
La Gauloise
1:0
Evolucas Lamentin
AJSS Saintes de Terre-de-Haut
0:0
ASG Juventus de Sainte-Anne
Phare du Canal
0:0
CS Le Moule
Stade Lamentinois
1:2
Unité Sainte-Rosienne
Siroco Les Abymes
1:0
AS Dragon
Ugchelse Voetbal Vereniging Albatross
1:3
WSV
Jonge Kracht
1:2
De Bataven
Achilles '12
1:1
Voorwaarts T
SC Enschede
1:2
LONGA '30
Blauw Wit Amsterdam FC
2:0
TOGB
SCO '63
0:0
WRW
Voetbalvereniging Germania
4:1
AWC
Schaesberg
4:1
TOP Oss Amateurs
FC Vinkenslag
2:3
SV Heerlen
UES
1:0
AD Isidro Metapan
CD FAS
1:1
Vista Hermosa
CD Aguila
1:1
Atlético Marte
Alianza FC (Slv)
0:0
CD Luis Angel Firpo
Atlético Balboa
1:1
Once Deportivo
Université FC de Ngaoundéré
1:0
Sable de Batié
Panthère
0:1
Scorpion FC de Bé
Caïman Club Douala
1:2
Unisport de Bafang
Renaissance FC de Ngoumou
1:1
Canon
Agrotikos Asteras FC
2:0
Pierikos FC
GS Ilioupoli
1:1
PAS Giannina
Diagoras FC
1:0
Doxa Dramas
Ethnikos Piraeus
2:1
Veria
Ionikos
0:0
Ethnikos Asteras FC
Panthrakikos
2:0
Anagennisi Karditsas 1904
PAE Olympiakos Chersonisos
1:1
Rhodos FC
Doxa Kranoulas
0:2
APS Zakynthos
Panegialios FC
1:0
Aias Salamina
Apollon Smirnis
0:3
Platanias
Paniliakos
0:0
Iraklis Psachnon FC
AO Agia Paraskevi
0:3
Enosi Panaspropyrgiakou Doxas
Chania
2:3
FC Korinthos
Pao Rouf
0:1
Vizas Megaron
Panachaiki 2005
3:0
Keravnos Kerateas
Anagennisi Serron
2:1
Pontioi Katerinis FC
Anagennisi Epanomis FC
5:0
Makedonikos FC
Kozani FC
2:0
Nafpaktiakos
Anagennisi Giannitsa FC
2:0
Ethnikos Filippiadas FC
Fukien AC
0:2
Kwai Tsing District FA
Sham Shui Po
3:1
Yuen Long FC
Double Flower
2:0
Wing Yee
Southern
2:3
Hong Kong Rangers
Shatin
1:0
Happy Valley
DHC Delft
2:1
Sportclub Feyenoord
RKVV Westlandia
0:2
HBS
WVV Alcides
1:2
Hoogeveen
SC NEC
0:3
RKHVV
SWZ Boso Sneek
0:0
MSC
Wke
3:0
vv Rigtersbleek
Ado '20
1:1
Alphense Boys
VV Papendrecht
0:0
Schijndel
VV Una
0:4
Juliana '31
OJC Rosmalen
0:1
De Valk
HSC 21
5:1
FVC
Mondinense FC
2:2
Rebordosa
Leca FC
0:0
Amarante FC
Uniao SC Paredes
0:2
Gd Joane
Candal
2:1
Famalicao
UD Sousense
3:2
Serzedelo
Vila Meã
2:1
Ol Douro
Prainha
0:0
Santiago
SC Vilanovense
2:1
Lusitania Dos Acores
Capelense SC
0:3
Boavista São Mateus
Alpendorada
3:3
GD de Oliveira de Frades
Fiaes SC
3:0
Alba
Avanca
3:1
Penalva Do Castelo
Bustelo
0:0
Lusitania FC
CD Cinfaes
2:1
Sao Joao Ver
Sampedrense
0:2
ADRC Aguiar Da Beira
SC Angrense
1:0
Vitória do Pico
Micaelense
4:2
Sporting Clube Ideal
AD Nogueirense
2:1
Academico de Viseu
Riachense
0:2
AC Marinhense
Grupo Desportivo Recreativo Monsanto
3:2
GR Vigor Mocidade
Sourense
2:1
Aguias Moradal
Oliveira Bairro
3:0
UD Gandara
Tocha
1:4
Castelo Branco
Gd Peniche
1:1
AD Oeiras
Malveira da Serra
1:0
Odivelas FC
Atlético Tojal
1:3
Caldas SC
Sintrense
0:1
SG Sacavenense
Bombarralense
1:0
Crato
Alcochetense
3:1
1 Dezembro
Messinense
2:3
Esperanca de Lagos
Sesimbra
GD Beira Mar Algarve
União Montemor
2:1
Estrela Vendas Novas
Moura
3:1
Fabril Barreiro
Odemirense
6:1
CD Cova Piedade
Pescadores Costa Caparica
1:3
Mineiro Aljustrelense
Amares
0:1
SC Vianense
Vieira SC
2:1
Santa Maria FC
SC Valenciano
3:0
Cc Taipas
Melgacense
1:0
SC Mirandela
Fão
0:1
AD Esposende
AD Limianos
3:1
SC Maria Fonte
Cruzado Canicense
1:0
Csd Camara de Lobos
1º Maio Funchal
2:0
Santacruzense
Santana
0:1
Calheta
Juventude Gaula
2:1
Machico
CD Portosantense
0:0
CD Ribeira Brava
Xavelhas
2:0
Bom Sucesso
Peshmarga
1:1
Al Karkh
Al Mosul
1:1
Diala
Zakho
1:0
Samaraa SC
Duhok
1:1
Al Jaish
Naft
2:1
Al Ramadi
Al Sinaah FC
0:0
Al Shorta
Asd Turris Calcio
0:2
US Avellino 1912
Brindisi
1:2
AS Aversa Normanna
Vigor Lamezia
1:1
Campobasso
Melfi
4:0
US Catanzaro 1929
Fondi
1:2
SS Matera Calcio SRL
Isola Liri
1:1
Pomezia
Trapani Calcio
1:0
US Vibonese Calcio
Gavorrano
2:2
Chieti
Celano
3:1
Fano
Bellaria Igea
1:1
Giacomense
Prato
0:0
Giulianova Calcio
Carrarese Calcio 1908
4:1
Poggibonsi
Villacidrese
1:2
San Marino Calcio
Pro Vercelli
3:1
Casale
Calcio Lecco
0:0
AC Mezzocorona
SSD Unione Sanremo
1:1
Montichiari
Sambonifacese
2:3
Rodengo Saiano
Savona FBC
2:0
Sacilese
SS Tritium
1:1
Virtus Entella
Arnett Gardens FC
1:1
Boys Town
Humble Lions
0:0
Sporting Central Academy
Portmore United
0:0
Harbour View FC
St. George's SC
0:0
Benfica FC
Tivoli Gardens
0:0
Village United FC
Waterhouse
2:1
Reno FC
KF Gramshi
0:0
KS Lushnja
Dajti Kamza
2:0
KS Ada
Adriatiku Mamurrasi
1:1
Luftetari Gjirokaster
Partizani Tirana
0:2
KS Pogradeci
KS Burreli
2:0
Bilisht Sporti
FK Tomori
2:0
KF Vlora
Apolonia Fier
1:2
Beselidhja Lezhe
Al Islah Bourg Shamaly
0:4
Al Ahed
Racing Beirut
0:0
Al Tadamon Sour
Al Safa
1:0
Shabab Al Sahel
Al-Mabarrah
0:0
Al Akhaa Al Ahli
Diablos Rojos del América
2:0
Deportivo Ocotal
Walter Ferretti
2:0
Real Madriz
Real Estelí
2:2
Xilotepelt FC
Diriangén
0:3
Managua
AD Desamparados
1:3
Belén
Generación Saprissa
1:1
Puma Generaleña
AD Sagrada Familia
4:0
Cariari Pococí
AD La Suerte
3:3
Uruguay
Consultants Moravia
1:1
Grecia
AD Barrealeña
2:3
Coto Brus
Rosario AD
1:0
AD Paraíso Total
Carmelita
2:1
Guanacasteca
Sorriso EC
0:0
Operario MT
Cuiaba Esporte Clube MT
4:0
Luverdense MT
Uniao Rondonopolis
4:0
CRA Campoverdense
Primavera EC
2:1
Vila Aurora
Club Pumas Morelos
4:1
Lobos BUAP
Indios
0:2
Dorados de Sinaloa
Irapuato
2:2
Albinegros de Orizaba
Universidad Guadalajara
1:1
Cafetaleros
Atlante UTN (Potros Neza)
0:1
CF Alacranes de Durango
Cruz Azul Hidalgo
2:2
Correcaminos UAT
Xolos de Tijuana
3:3
León
Shooting Stars
1:1
Crown FC
Zamfara United FC
1:0
Jos University Teaching Hospital FC
Sunshine Stars
2:0
Lobi Stars
Ocean Boys FC Brass
2:0
Rivers United FC
Enugu Rangers
0:0
Warri Wolves
Luneburger SK Hansa
0:1
TuS Güldenstern Stade
VSK Osterholz-Scharmbeck
1:1
TuS Heeslingen
VfL Osnabrück II
3:0
Eintracht Nordhorn
Oldenburg
1:1
VfV Hildesheim
MSV Duisburg II
2:1
VfB Hüls
SW Essen
2:1
Erkenschwick
Bergisch Gladbach
1:3
Germania Windeck
Schermbeck
1:3
Wegberg-Beeck
VfB Homberg
2:0
Westfalia Herne
Kleve
Alemannia Aachen II
Ferroviaria
2:3
Comercial
São José EC
1:0
União Barbarense
Rio Preto
1:1
Grêmio Catanduvense de Futebol
Clube Atlético Sorocaba
2:1
EC Sao Bento
Monte Azul
1:0
Sertãozinho
Guarani FC SP
1:1
Xv de Piracicaba
CA Lemense
1:3
EC XV de Novembro (Jaú)
Velo Clube
2:3
Grêmio Osasco
SE Itapirense
0:1
Taubaté
São Carlos FC
1:0
CA Taquaritinga
Paulínia Futebol Clube
3:0
Juventus
AA Internacional
2:2
SC Barueri
AE Santacruzense
1:1
Penapolense
Associacao Atletica Internacional
1:2
AA Francana
Batatais
0:1
Osvaldo Cruz FC
UE Santa Coloma
4:1
Club Esportiu Principat
Sant Julia
3:0
Encamp FC
FC Santa Coloma
3:0
Lusitanos FC
Casa Estrella de Benfica
1:7
Inter Club de Escaldes
Estudiantes de Merida FC
1:2
Caracas FC
Aragua FC
1:0
Atlético El Vigía
Yaracuyanos FC
1:1
Carabobo FC
Dep. La Guaira
0:0
Deportivo Lara
Zulia FC
1:1
Monagas SC
Guastatoya
3:0
Sacachispas
Jalapa
0:0
Carchá
Teculután
2:1
San Benito
Puerto San José
1:1
Mixco
Zacapa
0:1
Cobán Imperial
Aurora
2:1
Deportivo María Linda
Coatepeque
2:0
San Pedro
Juventud Escuintleca
0:0
Nueva Concepción
La Gomera FC
2:0
Iztapa
Petapa
0:2
Achuapa
Audax Italiano
1:3
Palestino
Huachipato
1:0
Univ. Concepción
Deportes La Serena
1:1
Universidad Chile
Nublense
2:0
Santiago Wanderers
Santiago Morning
1:1
Union La Calera
Union San Felipe
3:1
O`Higgins
Colo Colo
0:3
Cobresal
Rapid Leest
3:0
Vlimmeren Sport
Zandvliet Sport
0:2
Wuustwezel
KFC Schoten SK
0:1
Nieuwmoer
Mariekerke
2:0
KVV Vosselaar
Verbroedering Arendonk
1:1
Houtvenne
Koninklijke Merksplas SK
1:2
Wijnegem
Loyers
3:0
Bioul
Bièvre
2:1
Rochefort
Profondeville
3:2
RFC Yvoir
CS Onhaye
0:1
Petit-Waret
RES Philippeville
1:4
Arquet
Sporting Espoir Jemeppe
3:0
Beauraing
Weerstand Koersel
1:1
Thes Sport
Lindelhoeven
2:4
Hades
Grez-Doiceau
0:4
Halle
Vilvoorde
0:5
Sterrebeek
Kampenhout
1:1
Lubbeek
Crossing Schaerbeek
1:1
Wolvertem
Ganshoren
0:0
Vlug en Vrij Houtem
Wellen
2:0
Meeuwen
Zichen-Zussen-Bolder
Bilzerse Waltwilder
Torpedo Hasselt
4:0
Zonhoven
Voorde
0:0
Jong Lede
Bellem
4:1
Vrasene
Kruibeke
2:5
Maldegem
Klauwaerts Kemzeke
0:0
Eendracht Buggenhout
Svelta Melsele
2:1
Eeklo Meetjesland
Destelbergen
0:1
Bambrugge RC
K Esperanza Pelt
2:1
Groen Star Beek
Blankenberge
2:0
Bredene
Excelsior Zedelgem
0:1
Zwevegem Sport
Oostnieuwkerke
4:0
Club Roeselare
Rumbeke
2:2
Varsenare
Sassport Boezinge
4:1
Damme
Sporting West Harelbeke
2:4
Wingene
Toekomst Menen
1:2
Royal Knokke FC
Bregel Sport
6:1
Moelingen
Espoir Minerois
0:1
Waremme
Cointe-Liège
4:2
FC Eupen
Royal Oreye Union
1:4
Spa
Trooz
0:1
Amay
R CS Verlaine
1:2
Vyle-Tharoul
Royal Herve FC
0:3
RSC Beaufays
Entente Blegnytoise
2:1
St Gilles
Gosselies Sports
1:0
Entité Manageoise
Stade Brainois
2:1
RJ Entente Binchoise
Genly-Quévy
4:2
Paturages
Saint-Vaast
1:1
Templeuve
Ransart
0:1
Sporting Châtelet
Entente Acren Lessines
4:1
Houdeng
RRC Estaimpuis
2:4
Soignies Sports
Solre-sur-Sambre
2:1
Belœil
Champlon
2:0
Meix-Devant-Virton
Jeunesse Freylangeoise
4:3
Bastogne
Royal Standard FC Bouillon
0:1
Wellin
Mormont
4:1
FC Jeun Lorr Arlonaise
Vaux-Noville
2:2
Libramont
Florenville
2:1
Montleban
Longlier
0:2
Sartoise
RSC Vervietois
0:2
Union Saint-Gilloise
Ternat
2:6
Royal Excelsior Virton
KFC Izegem
3:3
Eendracht Aalst
Sportkring Sint-Niklaas
3:2
Royal Cappellen FC
KSV Bornem
0:1
KSV Oudenaarde
Olympic Charleroi
2:0
K Bocholter VV
FC Liege
1:2
RFC Huy
White Star Bruxelles
2:1
SK Kermt-Hasselt
Torhout 1992 Km
0:3
Hoogstraten VV
SK Ronse
1:2
KVV Coxyde
UE Engordany
3:0
FC Santa Coloma II
CE Principat II
0:5
Penya Encarnada
FS La Massana
0:0
Atletic Club Escaldes
UE Extremenya
1:1
FC Rangers
Socio Culturale Castiadas
0:3
ASD Anzio Calcio 1924
Arzachena Costa Smeralda Calcio
1:2
FC Aprilia
ASD Sanluri Calcio
1:2
ASD Astrea
GS Fidene Calcio
3:1
AC Porto Torres
Polisportiva Monterotondo Lupa
2:1
SS Tavolara Calcio
Polisportiva Viribus Unitis
1:0
Viterbese Calcio
ASD Cynthia 1920
0:1
US Zagarolo
Vigevano
0:0
ASD Albese Calcio
Borgosesia
1:2
AC Cuneo 1905
Seregno
1:1
Gallaratese ASD
ASD Sarzanese Calcio 1906
1:1
ACD Rivoli
Chiavari Calcio Caperana
0:0
Santhià
Pianese
0:3
US Arezzo
Perugia
1:0
Flaminia
Deruta
1:0
SSD Calcio Città di Castello
Sansepolcro Calcio
1:1
AC Monteriggioni
Castel Rigone
2:1
Orvietana Calcio
SS Todi Calcio
3:1
ASD Pontevecchio
Montevarchi Calcio
1:4
Scandicci
Voluntas Calcio Spoleto
0:0
AS Sestese Calcio
ASD Fortis Juventus 1909
0:1
ASD Sporting Terni
Castiglione
1:1
AlzanoCene
GC Castelnuovo Sandrà
1:1
AC Cantù GS San Paolo
AC Castellana Castel Goffredo
1:0
Folgore Caratese
US Darfo Boario
3:0
Olginatese
US Calcio Colognese
0:0
AC Ponte San Pietro-Isola
Caronnese
2:0
Solbiatese Arno Calcio
ASD Villafranca
3:0
Trento
Mantova 1911
1:1
Virtus Verona
Casertana FC
1:1
Cittanova Interpiana Calcio
ASC Ebolitana 1925
1:1
HinterReggio
ASD Forza e Coraggio
4:0
Nuvla San Felice
GSD Mazara 1946
3:2
Real Nocera
Messina
2:0
SC Marsala 1912
ASD Modica Calcio
2:0
Ssd Acireale Calcio 1946
FC Rossanese 1909 ASD
2:1
Nissa FC ASD
AS Valle Grecanica
0:0
FC Turris 1944 ASD
Tamai
0:1
Belluno
US Opitergina
0:1
Montebelluna
ASD Torviscosa
0:2
Este
ACD Città di Concordia
2:1
UC Montecchio Maggiore
Sandonà
1:0
NK Kras ASD
Luparense
1:0
Pordenone Calcio
Treviso
1:0
Rovigo
AS Union Quinto
3:0
ASD Sanvitese
Chioggia Sottomarina
0:2
Venezia
AS Fortis Trani
3:2
US Angri Calcio 1927 ASD
FC Francavilla 1931
2:1
Atletico Boville Ernica
GS Capriatese
1:1
Asd Calcio Pomigliano
Virtus Casarano
1:1
Polisportiva Club Sportivo Pisticci
Sant Antonio Abate
0:0
Polisportiva Gaeta
ASD Francavilla Calcio
2:2
Ischia
Battipagliese
1:0
AC Nardo
Arzanese
2:0
Ostuni Sport
Sambenedettese
1:0
SSD Atessa Val di Sangro
Olympia Agnonese
1:2
Atletico Trivento
RC Angolana
3:1
ASD Bojano
SSD FC Bikkembergs Fossombrone
1:2
AS Real Cesenatico
ASD Miglianico Calcio
0:0
Jesina Calcio
US Venafro
4:0
ASD Luco Canistro
Civitanovese Calcio
2:0
Real Rimini FC
Rimini
1:1
Recanatese
Teramo
0:0
Santarcangelo
Forlì
2:1
Santegidiese
USDC Rudianese
2:2
Camaiore Calcio
GS Rosignano 6 Rose
3:2
Carpenedolo
US Forcoli 1921 Valdera
0:0
US Fiorenzuola 1922
Borgo a Buggiano
0:0
FC Ponsacco 1920
Pergolettese
3:0
Nuova Verolese Calcio
Pontedera
1:0
Tuttocuoio
Budoni Calcio
2:1
Guidonia Montecelio
CD Roquetas
2:0
Yeclano Deportivo
Sevilla Atletico
1:1
CF Union Estepona
UDA Gramenet
0:2
Sporting Mahones
UE Sant Andreu
0:0
Lleida
CD Atletico Baleares
2:1
CF Badalona
CE Lhospitalet
1:1
CD Teruel
RCD Mallorca B
2:2
Alicante CF
CF Getafe B
1:3
Universidad de Las Palmas
Real Madrid Castilla
3:1
UD Extremadura
UD Vecindario
1:0
CP Cacereno
Melilla UD
2:0
CD Alcala
Caravaca CF
1:1
AD Ceuta
Lucena CF
1:1
Ecija Balompie
CD La Muela
0:0
UD Logrones
Athletic Bilbao B
1:0
RS Gimnastica de Torrelavega
Sporting Gijon B
1:6
CD Mirandes
Real Jaen
1:1
Real Murcia
Jumilla
1:0
CP Ejido
Lorca Atletico CF
1:1
CD San Roque
Orihuela CF
0:3
CD Alcoyano
CD Castellon
4:0
CD Denia
Ontinyent CF
1:0
FC Santboia
CE Sabadell
1:0
Benidorm CD
CF Gandia
1:1
UD Alzira
FC Coruxo
2:0
Celta de Vigo B
Rayo Vallecano B
1:0
Pontevedra CF
CD Badajoz
0:1
RC Deportivo Fabril
CD Lugo
1:1
Ub Conquense
CD Guadalajara
4:1
Atletico Madrid B
Leganés
2:3
RSD Alcala
UD Puertollano
2:0
Real Betis B. B
Eibar
2:1
Zamora CF
Cultural Leonesa
1:1
Caudal Deportivo
CD Guijuelo
1:2
CA Osasuna B
Pena Sport FC
1:1
Barakaldo CF
Real Oviedo
2:2
CF Palencia
Arouca
0:4
Braga
Paços de Ferreira
2:1
Vitoria Guimaraes
CD das Aves
0:4
Benfica
Olhanense
0:1
CS Maritimo Madeira
AS Tamarii Faa'a
3:0
Manu Ura
AS Dragon
2:1
Central
AS Venus
0:0
Pirae
Vairao
0:2
AS Tefana
AS Vaiete
2:1
Excelsior
Club Atlético de Madrid III
3:3
Vallecas CF
CD Ciudad de Vícar
2:1
UD Carboneras
Santutxu
1:1
Zalla
Santurtzi
0:1
Scd Durango
UD Badajoz
0:3
Jerez
Atletico Levante UD
0:0
Novelda
Torrellano Illice Elche Parque Empresarial CF
3:0
Ribarroja CF
SD Leioa
1:0
CD Lagun Onak
Trival Valderas A.
0:1
CD Móstoles
CD Coslada
0:4
San Fernando Henares
AD Parla
0:1
Alcobendas Sport
AD Colmenar Viejo
3:0
Sadcf Internacional de Madrid Dsl
Condal Club
1:1
CD Cudillero
Siete Villas
0:1
UM Escobedo
Alhaurín
1:0
Huétor Tájar
CD Loja
2:0
Velez CF
Real Aviles
2:0
Andés CF
Universidad Oviedo
3:0
Ceares
FC Asco
2:2
Terrassa FC
UD Cornella
1:0
Pobla de Mafumet CF
Castelldefels
0:3
Europa
Montañesa
1:0
Espanyol Barcelona B
AD Ciudad de Plasencia CF
1:0
Díter Zafra
CD Santa Marta
1:1
Plasencia
CA San José Promesas
2:4
CF Villanovense
Albacete II
4:1
CD Piedrabuena
CF Borriol
1:3
Club Deportivo Eldense
Burjassot CF
2:1
Jove Español
Valencia CF Mestalla
1:0
Villajoyosa CF
Villarreal C
4:1
UD Puzol
Peñarroya Pueblonuevo CF
3:0
CF Algeciras
Atlético Onubense
3:1
UD Marinaleda
Real Murcia B
0:0
Mar Menor Club de Futbol
Alondras CF
0:0
Negreira
CD Giner Torrero
2:0
Atlético Calatayud
AD Villaviciosa de Odón
1:0
Atlético Pinto
Pozuelo Alarcón
2:0
Las Rozas
Fuenlabrada
0:1
Puerta Bonita
CF Rayo Majadahonda
0:3
San Sebastian Reyes
Real Zaragoza Deportivo Aragon
2:1
CD Mallén
CD Ronda
2:1
El Palo
FC Vilafranca
3:2
CF Vilanova
Valdefierro
0:1
CA Monzon
UD Las Palmas B
1:1
Orientación Marítima
CD Tenerife B
0:1
Atlético Granadilla
San Isidro
1:1
CD Mensajero
Vera
2:1
Laguna
Lanzarote
1:0
CD Marino
Corralejo
1:1
UD Teror Balompié
SD Reocín
0:2
CD Pontejos
FC Puente Tocinos
2:0
Lorca Deportiva CF
UD Logroñés II
2:1
Alfaro CD
Ribadesella CF
0:0
Luarca CF
AEC Manlleu
1:1
CE Premià
CD Villaralbo
4:0
Almazán
Castro
1:1
Rayo Cantabria
Mislata CF
1:0
Crevillente Deportivo
CD Pena Azagresa
1:1
Txantrea
CD Aluvión
1:3
Murchante
FC Cartagena La Unión
3:2
Moratalla CF
UCAM Murcia
3:1
CD Bala Azul
Andorra CF
3:0
CD Tauste
Binéfar
6:1
RSD Santa Isabel
Sociedad Deportivo Tarazona
2:1
CD Ebro
UD Pomar
2:0
Sarinena
SD Ejea
3:2
CD Altorricón
CE Ferreries
2:1
AD Penya Arrabal
Calasancio
0:3
CD Varea
Navarro
1:2
CD Tuilla
Gijón Industrial
3:1
Praviano
Navia Club de Fútbol
5:3
Nalón
Llanes
1:2
CD Lealtad
CA Cirbonero
3:0
River Ega
Pontevedra CF II
1:2
CD Cultural Areas
Mesón do Bento CF
1:1
Racing Club Villalbes
Marbella FC
2:2
Atl Mancha Real
Maracena
3:0
CD Alhaurino
CD Valdelacalzada
4:0
Imperio de Mérida CP
Mérida UD
4:0
Miajadas
CD Coria
2:0
CP Olivenza
Atletico Bembibre
2:0
Racing Lermeño CF
Cultural Cebrereña
3:4
Atletico Tordesillas
CP Villarrobledo
1:0
Illescas
Tomelloso
1:0
CD AZUQUECA
CD Chozas de Canales
0:1
Manzanares
La Roda CF
2:1
Hellín Deportivo
UD Socuellamos CF
1:1
Sporting La Gineta CF
Quintanar del Rey
1:0
CD Unión Criptanense
CD Torrevieja
0:0
Catarroja CF
CD Tudelano
1:1
Huarte
CD Izarra
1:0
Union Mutilvera
Los Barrios
0:0
Los Palacios
Santomera CF
4:0
Club Edeco PMD Fortuna
Pinatar CF
1:2
Atlético Pulpileño
Cartagena FC
1:0
CF Base Abarán
CD Beniel
2:3
Independiente de Ceutí FC
Estradense
2:0
As Pontes
UD Somozas
2:1
CD Ourense
Santa Comba CF
0:0
Rapido de Bouzas
AD Sabinanigo
1:2
Barbastro
Utebo
1:1
Villanueva CF
CD Artistico Navalcarnero
0:1
Real Madrid C
Alcúdia
1:2
CD Manacor
SD Oyonesa
2:1
Agoncillo
Pradejón
0:2
River Ebro
CD Cieza
4:3
Plus Ultra
UP Langreo
1:0
Candás CF
Real Balompedica Linense
2:1
Sevilla III
Racing de Ferrol
2:0
Villalonga FC
Motril
1:1
Antequera CF
Marino Luanco
5:1
Real Oviedo B
Baza
0:1
Comarca de Níjar
CF Amposta
3:2
CD Masnou
Palamos
2:1
CF Gava
CF Reus Deportiu
1:1
CF Balaguer
CD Don Benito
3:2
Moralo
Arroyo Cp
1:0
Santa Amalia
Burgos CF
1:0
Arandina CF
Villarrubia CF
4:1
Torrijos
Almansa
1:0
Marchamalo
Tropezon
0:1
SD Noja
Jerez Industrial CF
0:2
Cadiz B
RC Portuense
3:2
Cordoba CF B
CD Mairena
1:2
Ayamonte CF
CD Pozoblanco
1:0
CD San Fernando
Calasparra FC
2:3
Lorca CF
Bergantinos CF
0:1
Cerceda
Sestao River Club
0:0
SD Eibar II
Arenas Club de Getxo
2:1
CD Elgoibar
San Rafael
2:2
CD Binisalem
CD Calahorra
2:1
Berceo
Naxara CD
4:0
AF Calahorra
SD Logrones
4:0
ACD San Marcial
Club Haro Deportivo
0:0
Anguiano
Willebroek-Meerhof
0:5
FC Duffel
K FC SP St-Gillis Waas
1:1
Tempo Overijse
VC Groot Dilbeek
0:3
SK Berlare
K Londerzeel SK
3:3
Opwijk
Eendracht Zele
1:4
Olympia SC Wijgmaal
Katelijne-Waver
1:0
Averbode Okselaar
Lyra
0:3
Verbroedering Meldert
US Givry
2:1
Sérésien
ET.Elsautoise
3:1
Hannut
R Leopold Uccle FC
1:2
Royal Wallonia Walhain CG