Fixtures - March 05, 2011
FC Zorya Lugansk
3:0
Volyn Lutsk
Metalurh Donetsk
0:2
Dynamo Kyiv
FC Kryvbas Kriviy Rih
2:2
Obolon
FC Vorskla Poltava
0:0
Metalist Kharkiv
Birmingham City
1:3
West Brom
Arsenal
0:0
Sunderland
Bolton Wanderers
3:2
Aston Villa
Fulham
3:2
Blackburn
Newcastle
1:2
Everton
West Ham
3:0
Stoke City
Man City
1:0
Wigan Athletic
Hannover 96
3:1
Bayern
Stuttgart
1:0
Schalke
Mönchengladbach
2:0
Hoffenheim
Nürnberg
5:0
St. Pauli
Eintracht Frankfurt
0:0
Kaiserslautern
Leverkusen
3:0
Wolfsburg
Caen
1:0
Saint-Etienne
Lorient
0:0
Nancy
Montpellier
0:1
Rennes
Nice
0:0
Lens
Toulouse
0:1
Sochaux
Valenciennes
0:0
Monaco
Auxerre
1:0
PSG
Derby County
0:0
Barnsley
Coventry City
1:4
Bristol City
Portsmouth
1:0
Sheffield United
Scunthorpe United
1:0
Swansea City
Burnley
1:0
Crystal Palace
Nottingham
0:1
Hull City
Watford
1:0
Millwall
Leeds United
5:2
Doncaster Rovers
Queens Park Rangers
1:0
Leicester City
Reading
5:2
Middlesbrough
Norwich City
1:1
Preston North End
Cardiff City
0:2
Ipswich Town
Sint-Truiden
1:0
Beerschot
Sporting Lokeren
2:1
Zulte-Waregem
Kortrijk
3:0
Royal Charleroi SC
Yellow-Red KV Mechelen
1:1
Gent
Cercle Brugge
0:1
Westerlo
RB Salzburg
2:0
SV Mattersburg
Wacker Innsbruck
0:3
Austria Wien
SC Wiener Neustadt
1:1
Kapfenberger SV
Sturm Graz
1:1
LASK
Ventforet Kofu
0:1
Jubilo Iwata
Nagoya Grampus
1:1
Yokohama F. Marinos
Gamba Osaka
2:1
Cerezo Osaka
Sanfrecce Hiroshima
0:0
Vegalta Sendai
Avispa Fukuoka
0:3
Albirex Niigata
Kawasaki Frontale
2:0
Montedio Yamagata
Kashiwa Reysol
3:0
Shimizu S-Pulse
CF Villarreal B
1:2
Rayo Vallecano
Gimnàstic Tarragona
2:0
Cartagena
Granada
0:1
UD Salamanca
Albacete Balompie
0:2
Elche
Frosinone
2:1
UC Albinoleffe
Sassuolo
1:1
AS Cittadella
Portogruaro Summaga
1:1
US Grosseto
Empoli
0:1
Modena
Triestina Calcio
0:1
Piacenza
Pescara
0:0
Urbs Sportiva Reggina 1914
Calcio Padova
0:0
Siena
Livorno
0:0
Varese
MKS Sandecja Nowy Sacz
1:1
Gorzów Wielkopolski
Piast
2:0
Odra Wodzisław Śląski
MKS Flota Swinoujscie
2:1
KSZO SSA Ostrowiec Sw.
Podbeskidzie
2:0
KS Kolejarz Stróże
Gornik Leczna
1:0
Polkowice
Yeovil Town
1:1
Huddersfield Town
Peterborough
3:0
Exeter City
Bournemouth
3:0
Oldham Athletic
Rochdale
1:4
Milton Keynes Dons
Colchester United
0:2
Southampton
Hartlepool United
3:0
Brentford
Bristol Rovers
0:2
Dag & Red
Sheffield Wednesday
2:4
Plymouth Argyle
Charlton Athletic
1:1
Tranmere Rovers
Leyton Orient
2:0
Notts County
Brighton
4:3
Carlisle United
Swindon Town
0:0
Walsall
Gillingham
2:0
Bradford City
Lincoln City
0:0
Accrington Stanley
Crewe Alexandra
4:1
Burton Albion
Wycombe Wanderers
2:2
Aldershot Town FC
Torquay United
2:0
Stevenage
Morecambe FC
2:1
Southend United
Northampton Town
2:3
Shrewsbury Town
Cheltenham Town
0:3
Chesterfield
Rotherham United
0:0
Barnet FC
Hereford United
0:3
Bury
Stockport County
2:1
Oxford United
Port Vale
2:1
Macclesfield Town
AIK
1:3
Örebro
Halmstads BK
2:0
Orgryte Goteborg
IFK Mariehamn
0:1
Gefle IF
Trelleborg FF
0:1
Kalmar FF
Rosenborg
5:3
Stabaek Fotball
Usv Eschen-Mauren
4:0
FC Gossau
Juventus Zurich
2:0
Luzern II
Basel II
4:1
SC Zofingen
Dornach
1:1
FC Breitenrain
FC Schotz
1:1
FC Laufen
FC Zürich II
4:1
SV Muttenz
Wangen
1:2
Thun II
BSC Old Boys
0:0
FC Solothurn
SC Buochs
1:2
SC Bruhl St Gallen
FC Rapperswil-Jona
2:0
FC Lugano II
SC Cham
3:0
Winterthur II
Mendrisio
0:1
Baden
Etoile Carouge FC
1:0
FC Grand-Lancy
FC Ugs
2:0
FC Baulmes
US Terre Sainte
0:2
Fribourg
Ubuntu Cape Town
1:2
Blackburn Rovers
Thanda Royal Zulu FC
2:2
Carara Kicks FC
Polokwane City
1:0
Atlie
African Warriors
4:1
Hanover Park FC Cape Town
Jomo Cosmos FC
0:0
United FC
Slovan Duslo Šaľa
1:0
Bodva Moldava
MSK Rimavska Sobota
1:0
FC Petrzalka 1898
MFK Zemplin Michalovce
3:0
FK Puchov
Ayia Napa FC
1:1
AS Spartakos Kitiou
Anagennisi Germasoyias
1:3
Digenis Oroklinis
EN Nikos & Sokratis Erimis
4:3
Iraklis Yerolakkou
Frenaros FC 2000
2:1
Enosis Neon Parekklisia FC
ENAD
2:0
AEZ
Elpida Xylofagou
1:0
AEK Kouklion
Eintracht Braunschweig
2:0
VfR Aalen
Carl Zeiss Jena
3:3
Rot Weiss Ahlen
Heidenheim
0:1
Jahn Regensburg
Dynamo Dresden
3:0
Wehen Wiesbaden
Saarbrucken
4:1
Bayern II
Unterhaching
2:0
Werder Bremen II
SV Babelsberg
0:1
TuS Koblenz
SV Wacker
1:4
Hansa
Marcilio Dias SC
1:0
CFZ Imbituba FC
Figueirense FC
5:1
Metropolitano SC
Concordia SC
0:1
Criciuma SC
Chapecoense SC
2:0
Avai SC
Gremio Barueri SP
1:0
Ituano FC SP
Mirassol FC
2:2
Noroeste
Sao Bernardo FC
2:4
Mogi Mirim SP
Atletico Linense SP
0:2
Corinthians
FK Mogren Budva
1:0
OFK Titograd
FK Mornar Bar
1:2
OFK Petrovac
FK Zeta Golubovci
2:0
FK Lovcen
OFK Grbalj
0:0
FK Sutjeska
FK Buducnost
1:0
OFK Bar
FK Rudar Pljevlja
1:0
FK Decic Tuzi
Boavista
1:0
UD da Serra
Juventude Evora
0:0
CD Pinhalnovense
SCU Torreense
2:0
Operario
Louletano
1:2
Casa Pia Atletico
Maritimo Madeira B
3:0
AD Lousada
SS Cosmos
0:1
SP La Fiorita
SS Folgore Falciano Calcio
3:3
SP Tre Fiori
Tre Penne
2:2
FC Domagnano
AC Juvenes/Dogana
1:3
SC Faetano
Mesquita FC
1:1
Teresópolis FC
Serra Macaense
2:3
Imperial FC
São Cristóvão FR
1:0
Itaperuna EC
Aperibeense FC
0:1
Sendas
Bonsucesso
3:0
Barra Mansa FC
CE Rio Branco
2:2
CFZ do Rio SE
Artsul
0:2
Tigres Do Brasil RJ
Céres FC
2:1
Quissamã FC
Portuguesa RJ
1:0
Sampaio Corrêa RJ
EC São João da Barra
5:1
Angra dos Reis
RFC Tournai
2:1
RWDM Brussels
KFC Turnhout
1:1
KV Oostende
Antwerp
1:2
Dender
SV Roeselare
1:1
RFC Wetteren
Mons
3:1
Lommel United
Waasland-Beveren
3:0
Boussu Dour Borinage
FC Tubize
2:0
Visé
Strasbourg
2:1
Gueugnon
Bayonne
1:0
Plabennec
Orleans
0:1
UJA Alfortville
Rodez Aveyron
3:2
Etoile Frejus Saint-Raphael
Dunfermline
1:3
Greenock Morton
Partick Thistle
0:0
Dundee
Queen of The South
0:2
Raith Rovers
Ross County
2:1
Falkirk
Stirling Albion
3:4
Cowdenbeath FC
Quick '20
2:2
JVC Cuijk
SV Alphense Racing Club
2:1
Excelsior '31
Achilles '29
0:0
VV Sint Bavo
EVV Echt
3:2
FC Lienden
Golden Lion
1:3
Rivière-Pilote
Club Franciscain
2:1
Golden Star de Fort-De-France
Club Colonial
2:1
L'Emulation Schœlcher
AS Etoile de Basse-Pointe
1:0
Case-Pilote
US Robert
1:0
AC Vert-Pré
Samaritaine
1:0
RC Lorrain
Valle del Chota
1:0
Atlético Audaz
L.D.U. Portoviejo
1:1
CSD Macara
Deportivo Azogues
0:0
UT Cotopaxi
Deportivo Quevedo
1:1
Guayaquil City
Tecnico Universitario
2:0
Grecia
DOTO
0:4
Spijkenisse
BVCB
1:1
DSO
FC S-Gravenzande
3:1
FC Rijnvogels
VV Smitshoek
1:0
Sportlust '46
Strijen
1:0
Heinenoord
Tot Ons Genoegen Rotterdam
0:0
Nootdorp
Zwart Wit '63
0:0
Be Quick '28
Horst FC
1:4
SDV Barneveld
Leeuwarder Zwaluwen
3:1
CVV Viboa
Grijpskerk
2:0
Blauw Wit '34
Olde Veste '54
5:1
GSVV The Knickerbockers
Drenthina
4:0
Noordscheschut
Oeverzwaluwen
2:1
LTC
CVVB
2:1
vv Omlandia
VV Eemdijk
1:0
SV Veensche Boys
Breukelen
0:1
Sportvereniging Geinoord Nieuwegein
SVL
2:3
HBOK
CSW
0:2
Ajax Amateurs
Alexandria '66
0:2
SV Deltasport
Bennekom
2:0
DOS '37
FC Zutphen
3:1
Go Ahead
Urk
2:0
Holwierde
Altrincham FC
1:1
Gateshead FC
Barrow AFC
0:0
York City FC
Bath City FC
1:1
Kettering Town
Crawley Town
5:0
Histon FC
Darlington FC
1:0
Cambridge Utd.
Eastbourne Borough
4:1
Southport FC
Grimsby Town
2:1
AFC Wimbledon
Luton Town
1:1
Kidderminster Harriers FC
Newport County
1:3
Fleetwood Town
Rushden & Diamonds
1:1
Hayes & Yeading United F.C.
Tamworth FC
0:2
Mansfield Town
Wrexham
2:1
Forest Green Rovers
Basingstoke Town
1:1
Lewes FC
Bishop's Stortford
0:4
Welling United
Braintree Town FC
0:0
Staines Town
Dartford FC
3:0
Maidenhead United FC
Dorchester Town
3:1
Thurrock FC
Dover Athletic FC
1:0
Hampton & Richmond
Eastleigh FC
2:1
Chelmsford City
Ebbsfleet United FC
2:2
Boreham Wood FC
Havant & Waterlooville FC
2:0
Bromley FC
Weston Super Mare FC
2:1
St Albans City
Woking FC
1:1
Farnborough
Blyth Spartans AFC
0:1
Solihull Moors FC
Boston United FC
2:0
Droylsden FC
Corby Town
1:1
Worcester City
Eastwood Town
2:1
Nuneaton Town FC
Gainsborough Trinity
1:3
Stalybridge Celtic
Guiseley FC
0:3
AFC Telford United
Hinckley United
1:2
Workington AFC
Redditch United
0:1
Gloucester City
Stafford Rangers
0:5
Hyde United FC
Vauxhall Motors
0:2
Alfreton Town FC
Arlesey Town FC
2:1
Northwood FC
Ashford Town Middlesex
3:2
North Greenford United FC
Atherstone Town
1:2
Daventry Town
Aylesbury FC
1:3
Rugby Town FC
Barton Rovers FC
0:0
Burnham FC
Bedworth United
1:1
AFC Hayes
Biggleswade Town
1:0
Woodford United
Belper Town
1:5
Quorn FC
Leighton Town
0:0
Beaconsfield Town
Kidsgrove Athletic FC
1:0
Lincoln Utd
Leek Town
1:0
Stamford
Loughborough Dynamo
4:1
Goole
Market Drayton Town
0:3
Grantham Town
Marlow
1:2
Bedfont Town
Newcastle Town
1:2
Brigg Town
Slough Town FC
2:1
Soham Town Rangers
Rushall Olympic
2:0
Rainworth Miners Welfare FC
Uxbridge FC
1:0
Hitchin Town
Shepshed Dynamo
1:2
Romulus FC
Spalding United
1:2
Barwell
Sutton Coldfield
4:2
Sheffield FC
Bamber Bridge
2:1
Radcliffe
Cammell Laird
0:0
Leigh Genesis
Chorley FC
0:3
Warrington Town
Curzon Ashton FC
1:1
AFC Fylde
Garforth Town
2:1
Mossley AFC
Harrogate Railway
2:3
Ossett Albion
Prescot Cables
2:2
Trafford FC
Salford City
2:2
Lancaster City
Skelmersdale United
0:1
Chester FC
Wakefield
1:4
Durham City
Witton Albion
2:2
Woodley Sports
Chipstead FC
0:1
Sittingbourne FC
Corinthian Casuals
0:3
Eastbourne Town
Faversham Town
0:0
Merstham
Fleet Town
3:1
Chatham Town
Horsham YMCA
0:3
Bognor Regis Town
Leatherhead FC
0:2
Godalming Town FC
Metropolitan Police
3:0
Burgess Hill Town
Ramsgate
0:0
Dulwich Hamlet
Walton Casuals
1:2
Whitstable Town
Whitehawk
5:0
Whyteleafe FC
Worthing FC
1:6
Walton & Hersham
Andover
0:2
Almondsbury Town
Bideford FC
1:1
AFC Totton
Bishop's Cleeve
1:2
Mangotsfield Utd
Bridgwater Town
0:4
Sholing FC
Cinderford Town
4:1
Clevedon Town
Frome Town
5:0
Abingdon United
Gosport Borough
2:1
North Leigh FC
Thatcham Town
3:0
Paulton Rovers
Wimborne Town
1:0
Stourport Swifts
Yate Town
0:1
Hungerford Town FC
Carlton Town
0:0
Glapwell
Brentwood Town
1:0
Potters Bar Town FC
East Thurrock United
1:0
Maldon & Tiptree
Heybridge Swifts
2:2
Enfield Town
Needham Market FC
1:1
Grays Athletic
Redbridge
1:1
Ware FC
Romford
0:3
Tilbury FC
Thamesmead Town
2:2
Ilford
Waltham Abbey
0:1
Harlow Town
Walthamstow
0:0
Great Wakering Rovers
Wingate & Finchley
0:3
AFC Sudbury
Banbury United
3:0
Weymouth FC
Bedford Town Football Club
1:1
Chippenham Town
Cirencester Town
2:1
Bashley FC
Didcot Town
1:1
Salisbury City
Evesham United
1:0
Brackley Town FC
Halesowen Town FC
1:4
Chesham Utd
Hemel Hempstead
2:1
Tiverton Town
Oxford City
0:2
Stourbridge FC
Swindon Supermarine
1:0
Leamington FC
Truro City FC
2:0
Cambridge City
AFC Hornchurch
1:0
Croydon Athletic
Bury Town FC
1:1
Folkestone Invicta
Canvey Island
3:1
Horsham FC
Carshalton Athletic
0:1
Harrow Borough
Cray Wanderers
2:1
Concord Rangers
Hastings United
1:0
Billericay Town
Hendon FC
1:2
Aveley FC
Kingstonian FC
1:1
Tonbridge Angels
Maidstone United FC
0:1
Lowestoft Town
Tooting & Mitcham United
3:0
Margate FC
Wealdstone FC
2:1
Sutton United FC
Bradford Park Avenue AFC
3:0
Stocksbridge Park Steels
Colwyn Bay
2:0
Whitby Town
Halifax Town
1:0
Ashton United FC
FC United of Manchester
0:0
Mickleover Sports
Frickley Athletic
2:2
Buxton FC
Kendal Town
2:1
Nantwich Town
Marine FC
2:0
Retford United
Matlock Town
1:1
Northwich Victoria
North Ferriby Utd
3:0
Hucknall Town
Ossett Town
2:4
Chasetown FC
Worksop Town
1:1
Burscough
Buckley Town
1:0
Rhydymwyn
Caersws
1:2
Connahʼs Quay
Cefn Druids
4:0
Rhayader Town FC
Flint Town United
3:3
Porthmadog FC
Guilsfield
1:1
Llandudno FC
Llangefni Town
3:0
Welshpool Town
Penrhyncoch
2:2
Rhos Aelwyd FC
Rhyl FC
3:0
Ruthin Town
Caerau (Ely)
2:2
Pontardawe Town
Caldicot Town
2:1
Cardiff Corinthians
Cambrian & Clydach
4:1
Garden Village
Cwmbran Celtic
1:2
West End FC
Mas Taborsko
4:1
FK Banik Sokolov
FK Dukla Prague
5:0
FK Caslav
FC Sellier & Bellot Vlasim
0:1
FK Viktoria Zizkov
Baník Most
2:1
MFK Karvina
FK Metalurg Skopje
4:0
FK Pelister Bitola
FK Rabotnicki Skopje
0:0
FK Sileks Kratovo
FK Bregalnica Stip
3:1
FK Renova
FK Teteks Tetovo
1:0
Horizont Turnovo
Napredok
2:0
FK Skopje
FC VSS Kosice
1:0
Dunajska Streda
MFk Dukla Banska Bystrica
1:2
FC Spartak Trnava
Slovan Bratislava
4:0
1. FC Tatran Presov
MSK Zilina
0:0
FK Dubnica Nad Vahom
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
3:0
MFK Ruzomberok
PFC Montana 1921
3:2
Kaliakra Kavarna
PFC Slavia Sofia
1:2
PFC Minyor Pernik
OFC Sliven 2000
1:0
FC Pirin Blagoevgrad
Vidima-Rakovski Sevlievo
0:1
PFC Academik Sofia
PFC Chernomorets Burgas
0:4
CSKA Sofia
RNK Split
2:1
HNK Cibalia-Vinkovci
NK Zadar
0:2
Hajduk Split
HNK Sibenik
0:0
NK Lokomotiva Zagreb
Osijek
2:1
NK Istra 1961
Rijeka
0:0
NK Karlovac
Dinamo Zagreb
0:0
NK Slaven
Cove Rangers
3:0
Rothes FC
Forres Mechanics FC
2:1
Formartine United
Fort William FC
2:2
Wick Academy FC
Huntly
3:0
Buckie Thistle FC
Lossiemouth
3:2
Clachnacuddin FC
Strathspey Thistle
3:5
Fraserburgh
Swift
0:2
VV Noordwijk
Young Boys
3:0
Vitesse Delft
Ter Leede
2:2
Rkav Volendam
Drachtster Boys
2:1
ONS Sneek
ltijd Sterker Worden Hendrik-Ido-Ambacht
0:1
Gvvv
Montfoort
0:1
VV Zwaluwen Vlaardingen
RVVH
1:3
Heerjansdam
Kozakken Boys
4:0
DTS Ede
HZVV
1:3
ACV Assen
SDC Putten
1:1
SVZW
Whc
0:2
Staphorst
Babberich
1:0
HSC 21
VV Kloetinge
3:1
NSC
Oranje Nassau
4:1
DETO Twenterand
Rheden
1:5
Be Quick 1887
Ballyclare Comrades FC
0:0
Ballymoney United
Banbridge Town
2:0
Larne
Carrick Rangers
3:3
Loughgall
Dergview FC
1:2
Ards FC
Glebe Rangers
1:2
Limavady United FC
Institute
0:2
Harland and Wolff Welders FC
Dungannon Swifts
0:2
Linfield
Glentoran
1:1
Coleraine
Ballinamallard United FC
0:5
Crusaders
Portadown
3:3
Glenavon
Gyeongju Citizen
1:0
Chunnam Youngkwang
Seoul United
1:1
Jeonju EM FC
Pocheon
1:0
Gwangju Gwangsan
Icheon Citizen
1:1
Cheongju
Bucheon
2:1
Yesan United FC
Yangju Citizen
3:1
Namyangju United FC
Seoul FC Martyrs
1:5
Chuncheon
Goyang Citizen
0:1
Cheongju City
Bilisht Sporti
3:2
KS Lushnja
Beselidhja Lezhe
1:0
KS Ada
KS Pogradeci
4:0
Luftetari Gjirokaster
FK Tomori
2:0
KS Burreli
KS Gramozi Erseke
0:1
KF Gramshi
Apolonia Fier
2:2
Dajti Kamza
Thika United
3:1
Karuturi Sports
Mathare United
1:0
SoNy Sugar
Congo United FC
1:2
Tusker
Nairobi City Stars
0:0
Western Stima
Gor Mahia
1:0
Ulinzi Stars
Pakindo MP
5:1
Persebaya
Persipro Probolinggo
2:1
Persigo Semeru
Perseman Manokwari
1:0
Persikota Tangerang
Persiram Raja Ampat
3:2
PSIS Semarang
Persemalra
3:0
PSIM
PSIR Rembang
2:1
PSBI Blitar
Persiku Kudus
3:0
Persekam Metro
Bengkulu
1:0
Persih Tembilahan
Barito Putera
2:0
Perseru Serui
PSMS
3:0
PSSB Bireun
Poli Iasi
2:0
ACU Arad
Bihor Oradea
0:0
Arieşul Turda
CSM Râmnicu Vâlcea
1:0
CS Turnu Severin
CS Minerul Lupeni
FC Petrolul Ploiesti
FC Silvania Şimleu Silvaniei
0:3
Mureşul Deva
FC Unirea Alba Iulia
1:2
Olt Slatina
AFC Uta Arad
1:0
FC Arges Pitesti
AFC Astra Giurgiu II
1:4
Dinamo Bucureşti II
AFC Sageata Navodari
3:1
Acs Dacia Unirea Braila
FC Gloria Buzau
0:0
Dunărea Galaţi
Concordia
2:1
Asc Daco-Getica Bucuresti
FCSB II
1:2
CS Otopeni
FC Farul Constanta
0:0
FC Viitorul Constanta
CS Partizanul Merei
2:3
Voluntari
Minerul Jilţ Mătăsari
0:2
Vişina Nouă
CS Millenium Giarmata
0:4
CS CFR Simeria
Cafetaleros
2:1
CF Alacranes de Durango
Veracruz
2:1
Dorados de Sinaloa
Universidad Guadalajara
3:3
Lobos BUAP
Boa Esporte Clube
2:2
Urt MG
Mamoré
2:1
Uberlandia MG
SE Patrocinense
7:1
Fluminense FC de Araguari
Poços de Caldas FC
3:0
EC Itaúna
Tombense MG
2:0
Formiga EC
Paksi
3:1
Szolnoki MAV FC
Lombard Papa TFC
4:3
Zalaegerszeg
Gyori ETO
0:1
Vasas
Haladas
2:0
Kaposvari Rakoczi FC
Fehervar
2:1
MTK
Újpest II
2:2
Bekescsaba 1912 Elore
Budaorsi SC
2:0
Győri ETO II
Szigetszentmiklósi TK
5:0
Barcsi SC
Veszprem FC
2:1
Honvéd II
FC Tatabanya
1:2
Pecs
Kozarmisleny
7:1
Kaposvölgye
Vecses FC
3:0
Orosháza FC
Nyiregyhaza Spartacus
1:1
Hajdúböszörményi TE
Vac FC
2:1
MTK Hungária FC II
Gyirmot
0:0
BKV Elore
Diosgyor
3:0
Rakospalotai EAC
Maglódi TC
1:2
Bicskei
Budafok
1:3
Dunaujvaros Palhalma Agrospecial SE
Újbuda TC
2:1
Dabas
Jánoshidai SE
2:4
Kecskeméti TE II
Rákosmenti KSK
1:0
Rákosszentmihályi Atlétikai FC
Soroksar
3:0
Lindab-Törökbálinti TC
Balatonfüredi
3:0
Buk TK
Badacsonytomaji SE
0:1
Hévíz FC
Jász Sport FC
0:3
Csepel
Egri FC
1:0
Tiszaujvaros
Putnok VSE
2:0
Ózdi FC
BSE
0:1
Tura Városi SK
Gyöngyös
0:0
Balmazújvárosi
Bonyhád Völgység
2:1
Mohácsi TE
Pogány SE
2:3
Nagyatádi
BFC Siófok II
6:2
Bólyi SE
Szekszardi UFC
1:2
Szentlorinc SE
Balatonlelle SE
0:2
Paksi SE II
Komlói Bányász SK
2:2
Bölcskei SE
Kemecse SE
4:0
Hajdúszoboszlói SE
Püspökladányi LE
0:1
Baktalórántháza
Tiszalöki Városi SE
0:3
Cigand SE
MTE
1:1
Lombard Pápa Termál FC II
Sharks FC
1:1
Enugu Rangers
Gombe United
1:0
Plateau United
Kwara United
3:0
Zamfara United FC
Jos University Teaching Hospital FC
1:3
Rivers United FC
Gmünd
1:2
FC Nottingen
Stuttgarter Kickers II
1:2
SpVgg Neckarelz
Anker Wismar
1:1
Malchower SV 90
Ludwigsfelder
0:5
Lichterfelder FC Berlin
Torgelower SV Greif
5:1
BSC Süd 05
Reinickendorfer Füchse
0:1
Optik Rathenow
SC Borea Dresden
2:4
Luckenwalde
Auerbach
2:2
Dynamo Dresden II
SpVgg EGC Wirges
0:3
Idar Oberstein
SV Rossbach
4:3
Mechtersheim
Blumenthaler SV
0:0
Brinkumer SV
VfL 07 Bremen
0:1
FC Oberneuland II
Werder Bremen III
5:2
FC Bremerhaven
OSC Bremerhaven
4:0
TuS Schwachhausen
VfB Marburg
0:2
KSV Baunatal
Waldgirmes
4:1
Eintracht Stadtallendorf
1. FC Schwalmstadt
1:1
SG Eintracht 05 Wetzlar
OSC Vellmar
2:1
Fernwald
1. FCA 04 Darmstadt
0:3
Offenbacher FC Kickers 1901 II
SG Rot-Weiss Frankfurt
2:2
Eschborn
FC Viktoria 09 Urberach
2:0
SKV Rot-Weiss Darmstadt
FV Illertissen
1:3
VfB Neckarrems
SSV Reutlingen
2:2
Freiberg
FC-Astoria Walldorf
2:1
SV Linx
TSG Weinheim
2:0
Hollenbach
Kehler FV 07
0:0
ASV Durlach
Bahlinger SC
0:2
VfL Kirchheim unter Teck
FC 08 Villingen
2:2
Balingen
Union Neumünster
2:4
Lübeck II
NTSV Strand 08
0:0
VfR Neumunster
Concordia Hamburg
0:1
Buchholz
SV Curslack-Neuengamme 1919
2:1
Victoria Hamburg
Westfalia Herne
0:1
MSV Duisburg II
RWE
3:0
SW Essen
Kleve
Bergisch Gladbach
Fortuna Köln
3:0
SV Westfalia Rhynern
Alemannia Aachen II
3:1
Velbert
Sportfreunde Siegen
4:3
Germania Windeck
VfB Speldorf
1:1
VfB Hüls
FSV Erlangen-Bruck
1:1
Bayern Hof
TSV 1860 Rosenheim
0:1
Schalding-Heining
Eintracht Bamberg
1:3
SV Seligenporten
Ingolstadt II
3:1
Bayreuth
Wurzburger FV
2:3
Schweinfurt
1. FC Burg
1:12
Bremer SV
VfB Homberg
1:2
Schermbeck
Auersmacher
2:0
Sportfreunde Köllerbach
Zweibrücken
4:3
SV Gonsenheim
Alemannia Waldalgesheim
1:1
SC Hauenstein
Cloppenburg
3:2
SV Teutonia Uelzen
AGMK
2:1
Neftchi Fargona
Navbahor
1:0
Metallurg Bekabad
Pakhtakor
2:0
Qizilqum
Sogdiana
0:0
PFK Dinamo Samarqand
Clube Atlético Sorocaba
0:0
Red Bull Brasil
Rio Preto
1:1
Comercial
Monte Azul
2:1
América FC (São Paulo)
Gremio Osasco Audax SP
5:0
Guarani FC SP
Rio Claro FC
2:2
Ferroviaria
Rio Branco EC
1:4
Xv de Piracicaba
São José EC
2:1
SE Palmeiras II
Sertãozinho
2:0
União São João
Penapolense
2:0
AE Santacruzense
Juventus
2:1
Paulínia Futebol Clube
Taubaté
1:1
SE Itapirense
SC Barueri
2:3
AA Internacional
Grêmio Osasco
2:1
Velo Clube
Osvaldo Cruz FC
1:0
Batatais
AA Flamengo
2:2
CA Taboão da Serra
CA Taquaritinga
1:0
São Carlos FC
EC XV de Novembro (Jaú)
3:1
CA Lemense
AA Francana
2:2
Associacao Atletica Internacional
AmaZulu
1:1
Bidvest Wits FC
Mamelodi Sundowns
3:2
Golden Arrows
Platinum Stars FC
0:0
Supersport United
Moroka Swallows
0:0
Santos FC
Kaizer Chiefs
1:1
Free State Stars FC
Maritzburg United
2:2
Stellenbosch
Annagh United FC
3:1
Queens University
Dundela FC
4:1
Coagh United
Psni FC
3:4
Armagh City FC
Knockbreda FC
3:0
Tobermore United
Portstewart FC
1:2
Warrenpoint Town FC
Killymoon Rangers
1:0
Chimney Corner
Sport / Leisure
2:0
Moyola Park FC
Wakehurst
2:3
Lurgan Celtic
FK Borac Banja Luka
1:0
FK Drina Zvornik
FK Sarajevo
4:2
FK Slavija Sarajevo
NK Zvijezda Gradacac
0:0
FK Zeljeznicar
FK Rudar Prijedor
2:1
NK Siroki Brijeg
NK Travnik
2:0
FK Sloboda Tuzla
FK Buducnost Banovici
0:1
FK Velez Mostar
Hapoel Beʼer Sheva
0:2
Hapoel Haifa
Maccabi Netanya
1:1
Ironi Kiryat Shmona
Maccabi Petah Tikva
4:0
Hapoel Ashkelon FC
Bnei Sakhnin
1:1
Hapoel Petah Tikva
Ashdod
1:2
Bnei Yehuda
Maccabi Tel Aviv
2:2
Hapoel Acre
Levadia Tallinn
3:0
Lasnamae FC Ajax
Nomme Kalju FC
0:1
FC Flora Tallinn
Jalgpallikool Tammeka
2:2
Paide Linnameeskond
JK Sillamae Kalev
1:1
FC Kuressaare
Viljandi JK Tulevik
0:0
Narva JK Trans
Deportivo Moron
1:1
Villa San Carlos
Platense
0:0
Nueva Chicago
Atlanta
1:2
Defensores de Belgrano
San Telmo
0:0
Flandria
Ciudad de La Habana
0:0
Las Tunas
Guantánamo
0:0
La Habana
Cienfuegos
0:2
Villa Clara
Ciego de Ávila
1:1
Camagüey
KFC Schoten SK
1:6
KVV Vosselaar
FC Eupen
1:2
Royal Herve FC
Rumbeke
3:1
Blankenberge
Vrasene
0:1
Bambrugge RC
Ninove
3:0
Eeklo Meetjesland
Stade Bierbeek
2:0
Diest
Amay
5:2
Entente Blegnytoise
Meeuwen
3:4
Torpedo Hasselt
Thes Sport
2:0
Bregel Sport
Zonhoven
1:2
Wellen
Oppagne-Wéris
1:1
Vaux-Noville
Sartoise
0:3
Wellin
Beauraing
1:1
Profondeville
RFC Meux
2:0
Rochefort
FC Lebbeke
2:0
Svelta Melsele
Kfco Beerschot Wilrijk
3:0
Wuustwezel
Gooreind
0:2
Vlimmeren Sport
NK Celje
1:0
NK Rudar Velenje
NK Olimpija
2:0
NK Nafta Lendava
Maribor
1:2
ND Gorica
FC Koper
0:1
NK Triglav Kranj
HAŠK
3:0
NK Vukovar 91
NK MV Croatia Slavonski Brod
4:0
NK Mosor Zrnovnica
HNK Gorica
1:0
NK Dugopolje
Suhopolje
1:0
Croatia Sesvete
NK Imotski
0:0
Pomorac
Solin
1:0
NK Lucko
Ulm
Memmingen
SpVgg Weiden
Greuther Fürth II
Wolfsburg II
0:0
Magdeburg
Lubeck
0:0
Chemnitzer FC
Hertha BSC II
1:3
Hannover 96 II
FC Energie Cottbus II
2:0
Eintracht Braunschweig II
DSC Arminia Bielefeld II
1:0
Fortuna Düsseldorf II
Verl
2:3
Bochum II
Kaiserslautern II
2:1
Schalke II
Wuppertaler SV
1:0
Sportfreunde Lotte
Preußen Münster
2:1
Mainz II
Eintracht Trier
2:0
Borussia Dortmund II
Köln II
2:0
Wiedenbruck
Elversberg
1:0
FC Homburg
Hessen Kassel
1:0
FSV Frankfurt II
Karlsruher SC II
4:0
Eintracht Frankfurt II
1860 Munich II
0:1
SG Sonnenhof Grossaspach
SC Freiburg II
1:2
Wormatia
Airdrieonians
0:5
Ayr United
Alloa Athletic
1:3
East Fife
Brechin City FC
3:1
Stenhousemuir
Dumbarton
0:3
Livingston
Peterhead
1:1
Forfar Athletic
Arbroath
2:1
Annan Athletic
Berwick Rangers
4:0
Elgin City
East Stirlingshire FC
1:2
Montrose
Queen's Park
4:0
Clyde
Stranraer
1:3
Albion Rovers FC
KSV Oudenaarde
4:0
KSV Temse
Torhout 1992 Km
2:1
SK Ronse
KFC Dessel Sport
2:0
Sportkring Sint-Niklaas
Ur Namur
0:5
Ternat
Royal Excelsior Virton
4:0
RSC Vervietois
RFC Huy
1:0
White Star Bruxelles
K Bocholter VV
1:2
Royale Entente Bertrigeoise
FC Liege
0:1
Koninklijk Diegem-Sport
Hoogstraten VV
3:0
KFC Izegem
KMSK Deinze
2:0
KSV Bornem
AKS Adonis Idaliou FC
1:2
Aris Limassol
Othellos
2:1
Halkanoras
Digenis Akritas
2:2
Onisilos Sotira FC
Omonia Aradippou
0:0
Atromitos Geroskipou
ASIL
0:1
Anagennisi Derynia FC
Akritas
1:1
Apep Pitsilias
FC Botev Krivodol
1:4
Bansko
Chavdar Byala Slatina
1:0
Malesh
Etar 1924
0:0
OFC Botev Vratsa
PFC Pirin Gotse Delchev
0:0
PFK Sportist Svoge
PFC Vihren Sandanski
0:0
Septemvri Simitli
FC Kom-Minyor
Chavdar Etropole
PFC Dunav Rousse
Ljubimec 2007
PFC Chernomorets Pomorie
2:2
Svetkavitsa 1922 Targoviste
PFC Nesebar
3:1
FK Brestnik 1948 Plovdiv
Ludogorets
Chernomorets Balchik
Dorostol
2:0
PFC Dobrudzha Dobrich
CA Rentistas
1:0
Boston River
Juventud
1:1
Deportivo Maldonado
CA Atenas de San Carlos
2:0
Cerro Largo
Sud America
0:0
CS Cerrito
Plaza Colonia
6:1
Rocha FC
Tucanes FC
2:0
Angostura
Centro Italo
1:0
UCV
Unión Atlético Piar
1:2
Fundación Cesarger
Minasoro
1:4
Unión Atlético Aragua
Sergipe SE
1:1
Itabaiana SE
River Plate
1:2
América FC (Sergipe)
Olimpico EC SE
4:0
AA Guarany
Estanciano
1:1
São Domingos
Socorrense
1:0
Confianca SE
Independiente
1:6
SD Quito
CD Olmedo
1:0
L.D.U. Loja
Imbabura Sporting Club
1:2
Deportivo Cuenca
Manta FC
1:0
El Nacional
Budoni Calcio
0:1
AC Porto Torres
Arzachena Costa Smeralda Calcio
2:2
SS Tavolara Calcio
US Venafro
1:1
Santarcangelo
Arzanese
2:1
Polisportiva Club Sportivo Pisticci
Virtus Casarano
2:0
ASD Francavilla Calcio
USD Irsinese Calcio
0:2
Polisportiva Gaeta
Teramo
1:2
Atletico Trivento
Rimini
7:0
Olympia Agnonese
ASD Luco Canistro
3:1
Real Rimini FC
CP Ejido
1:2
Real Jaen
Real Sociedad B
0:1
CA Osasuna B
Real Union de Irun
1:0
Caudal Deportivo
RC Deportivo Fabril
1:0
Celta de Vigo B
CD San Roque
1:0
CD Roquetas
Pena Sport FC
1:2
Eibar
CF Palencia
0:2
Lemona SD
Al-Hilal Al Sahel Port Sudan
1:2
Al Merrikh
Al Khartoum
1:1
Jazeerat Al-Feel
Al-Ittihad (Wad Medani)
0:0
Al Nsoor Team Sport
Al-Mourada Omdurman
3:1
Alamal Atbara
FK Indija
1:3
FK Partizan
FK Jagodina
1:2
FK Vojvodina
FK Sloboda Uzice
2:2
FK Hajduk Kula
FK Javor Ivanjica
1:1
FK Borac Cacak
FK Metalac GM
2:0
OFK Belgrade
BSK Borca
0:0
FK Spartak Subotica
FK Cukaricki
0:3
FK Rad
Red Star Belgrade
1:0
FK Smederevo
AS Tefana
1:0
Manu Ura
Olympic Mahina
2:4
Central
Pirae
4:1
Aorai
Excelsior
2:2
Vairao
AS Tamarii Faa'a
4:1
AS Vaiete
UD Melilla B
0:2
Maracena
SD Reocín
0:2
Castro
CD Constancia
3:0
CE Ferreries
CD Cristo Atletico
0:1
Gimnastica Segoviana
Orientación Marítima
4:2
Vera
CF Norteño
1:2
Alcúdia
CD Montuïri
0:0
San Rafael
Felanitx
0:1
UD Arenal
CD Varea
3:2
Vianés
Pradejón
0:0
Calasancio
UD Carboneras
1:1
Atl Mancha Real
CD Íscar
2:1
Atletico Bembibre
SD Noja
2:0
Atlético Albericia
Union Mutilvera
3:1
Huarte
CD Idoya
0:6
CD Iruña
Lourdes
0:2
CD Izarra
CD Aluvión
0:0
AD San Juan Pamplona
CD Oberena
2:1
Ardoi
Cadiz B
2:1
CF Algeciras
CD Lagun Onak
0:0
SD Gernika Club
CD Elgoibar
1:1
Amurrio
CD Mallén
0:1
AD Sabinanigo
CD Altorricón
0:0
UD Pomar
CD Binisalem
3:0
CD Santanyi
ACD San Marcial
0:0
CD Cenicero
Agoncillo
1:2
Aldeano
River Ebro
1:3
UD Logroñés II
Berceo
3:2
SD Logrones
SD Oyonesa
0:3
Naxara CD
Ceares
0:1
Navia Club de Fútbol
UM Escobedo
2:2
CD Laredo
Nalón
2:1
Praviano
CD Lealtad
0:1
Real Oviedo B
Universidad Oviedo
2:0
Real Aviles
Ribadesella CF
0:2
Navarro
Díter Zafra
0:2
Sporting Villanueva
CD Huracán Z
0:0
SD Ponferradina II
Almazán
1:1
CD Aguilar
Guía
1:0
UD Tijarafe
Manzanares
1:1
CD AZUQUECA
CD Unión Criptanense
0:3
Villarrubia CF
CD Carranque
4:1
Quintanar del Rey
Solares
0:1
Vimenor
Bezana
2:0
Cultural Guarnizo
UD Juventud Barrio del Cristo
1:1
Burjassot CF
Scd Durango
4:2
SD Eibar II
CD Laudio
3:0
Zalla
Beasain
1:1
Sestao River Club
Arenas Club de Getxo
1:0
SD Leioa
SD Amorebieta
1:2
Basconia
CD Aurrerá de Vitoria
1:2
Zarautz KE
Collerense
3:2
CE Mercadal
Anguiano
9:0
AF Calahorra
UD Villa Santa Brigida
2:2
Tenisca
SD Zamudio
0:1
Santurtzi
CF Vilanova
3:0
AE Prat
UD Realejos
0:2
UD Las Palmas B
Laguna
0:1
CD Marino
Pamplona
1:2
Txantrea
Narón Balompé Piñeiros
3:1
Alondras CF
As Pontes
2:3
Negreira
CD Victoria de Tazacorte
1:0
Corralejo
Burgos CF
3:1
Cultural Cebrereña
Faymonville
3:1
Wanze / Bas-Oha
Diksmuide
1:2
Géants Athois
SK Berlare
2:0
Eendracht Zele
KFC Sint Lenaarts
0:2
Excelsior Veldwezelt
Oosterwijk
3:2
De Kempen
Leopoldsburg
1:0
Lutlommel
BS Poperinge
1:0
Appelterre-Eichem
FC Charleroi
0:2
Royal Mouscron
KRC Gent
2:2
Sparta Petegem
Jeunesse Tamines
3:1
Sottegem
Tempo Overijse
0:0
VC Groot Dilbeek
KFC Lille
1:1
Witgoor Sport
Overpelt
0:3
Patro Maasmechelen
K Sportclub Tongeren
6:0
Bree
Couvin-Mariembourg
0:0
Royal Aywaille FC
FK Mladost Prelog
1:2
Bjelovar
Nedelišće
5:3
Koprivnica
Radnik Križevci
1:0
NK Otok
NAŠK Našice
0:3
Belišće
NK Slatina
2:1
NK Slobodnica
NK Olimpija Osijek
0:1
NK Dakovo
NK Croatia Dakovo
4:3
Podravina Ludbreg
NK Mladost Cernik
4:1
NK Lipik
NK Medulin
1:2
Rovinj
Jadran Poreč
1:0
NK Moslavina
Opatija
1:2
Sesvete
NK Vrbovec
4:3
Grobničan Čavle
Dugo Selo
0:3
Crikvenica
Nehaj
4:1
Rudar Labin
NK Orijent Rijeka
0:2
NK Novalja
NK Vrapce
1:1
Krk
NK Iskra Zelina
3:2
Segesta Sisak
NK Jadran Kaštel Sućurac
1:0
NK Konavljanin Čilipi
HNK Dinara Knin
1:1
Zmaj Blato
Primorac Biograd
1:1
NK Raštane
Omiš
2:1
Jadran LP
Neretva Metković
1:3
HNK Velebit Benkovac
Zmaj Makarska
2:1
GOŠK Dubrovnik
NK Primorac 1929
1:0
Hrvace