Fixtures - April 08, 2011
Angers
0:0
Metz
US Boulogne
0:1
Vannes
Châteauroux
0:0
Nantes
Clermont
2:2
Troyes
Dijon
2:0
Stade Lavallois Mayenne FC
Grenoble
1:1
Reims
Istres
0:0
Le Mans
Nimes
1:1
Le Havre
Sedan
1:4
Evian TG
PEC Zwolle
1:1
Helmond Sport
Volendam
2:1
Fortuna Sittard
MVV Maastricht
2:1
SC Veendam
FC Emmen
0:0
Almere City FC
Dordrecht
4:1
AGOVV Apeldoorn
RBC
1:1
SC Telstar
FC Lustenau
3:1
St. Polten
Altach
3:1
FC Gratkorn
WAC St. Andra
0:0
Hartberg
First Vienna
3:0
Austria Lustenau
SV Grodig
3:1
Admira
JSM Skikda
0:0
ES Mostaganem
NA Hussein Dey
1:1
CA Batna
MSP Batna
0:0
USM Bel Abbes
Témouchent
1:0
RC Kouba
CS Constantine
3:0
SA Mohammadia
Paradou AC
1:1
ASM Oran
US Biskra
3:1
MO Constantine
Austria Klagenfurt
1:3
Grazer AK
FC Juniors OO
2:0
SC Weiz
SV Allerheiligen
1:1
Gleinstätten
Union Vocklamarkt
0:2
Blau-Weiss Linz
SC Parndorf
2:2
Horn
FAC
4:1
ASK Baumgarten
Wiener SK
2:1
SC Columbia Floridsdorf
Waidhofen/Ybbs
0:0
Sollenau
Gostaresh Foulad FC
2:1
Esteghlal Ahvaz FC
Nassaji
1:1
Mes Sarcheshmeh FC
Gahar Zagros FC
2:1
Alu. Hormozgan FC
Rahian Kermanshah
1:1
Bargh Shiraz
Payam Mokhaberat Shiraz
3:1
Foolad Yazd
Iranjavan Bushehr FC
0:0
Sanat Sari
Naft MIS
1:1
Gol Gohar
Kaveh Khuzestan Yadavaran Shalamcheh
3:0
Shahrdari Yasuj
Payam Mashhad
2:1
Fajr Sepasi
Hamyari
1:4
Foolad Novin Khuzestan FC
Etka FC
3:0
Tarbiat Novin Yazd
AS Police
0:0
Arc-en-Ciel de Moranzambé
FC Cuvette d'Owando
2:1
Diables Noirs
JS de Bougainvillées
0:3
Leopards
Cheminots
2:0
Nico-Nicoyé
Dibba Al Hisn
3:1
Al Jazira Al Hamra
Al Arabi UAE
1:1
Ras Al Khaima
Masfut
1:2
Al Rams
Al Taawon UAE
1:6
Al Quwat Al Musalaha
Masafi
3:2
Hatta
Langsning SC
1:2
Simla Youngs
United Sikkim
1:3
Southern Samity FC
Golden Threads
0:0
Gauhati Town Club FC
Mohammedan
0:0
Denzong Boyz
Techno Aryan XI FC
6:0
Chandni FC
Bharat Earth Movers Ltd
2:4
Eagles FC Cochin
Tartu SK 10 II
1:3
Paide Kumake
Tallinna Dünamo
0:2
FC MC Tallinn
FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM
2:0
Pärnu Linnameeskond II
Tabasalu JK
2:1
FCI Tallinn U21
JK Tallinna Kalev
3:1
Tallinna FC Ajax II
Viljandi JK Kotkad
0:0
FC Nomme United
Limerick FC
0:1
Wexford
Waterford United FC
1:2
Cork City
Finn Harps FC
0:0
SD Galway FC
Monaghan United FC
1:0
Longford Town FC
SK Treibach
1:0
Drautal
SV Wals-Grunau
2:2
Kuchl
SV ADA Anger
1:1
Liezen
Pöllau
3:1
ASK Köflach
SVL Flavia Solva
1:0
Fehring 1947
ASKO Donau Linz
2:0
SV Grieskirchen
UFC Eferding
2:1
Bad Ischl
Bad Schallerbach
1:1
SV Sierning
SV Gmunden
4:0
SV Traun
SCU Ardagger
0:0
Bad Voslau
Mistelbach
0:2
Langenrohr
ASK Kottingbrunn
4:0
ASV Vösendorf
SC Zwettl
0:0
Amstetten
Asc Sapient Gotzendorf
0:2
SV Wurmla
SV Stockerau
3:5
SC Retz
Purbach
1:2
Horitschon
SV Schattendorf
1:1
SV Oberwart
SV Gussing
1:2
Kohfidisch
FC Tighina II
0:1
Cahul
FC Sfîntul Gheorghe II
1:5
Intersport-Aroma
FC Zimbru Chisinau 2
1:3
FC Mipan-Voran Chisinau
FC Milsami Orhei II
6:1
Moldova-03 Ungheni
Sheriff II
0:1
Dinamo-Auto
FC Olimpia-2 Tiligul
Academia II
Locomotiv Bălţi
0:0
Dacia Buiucani
Speranţa Cahul
0:2
Real Succes
Acs Foresta Suceava
1:0
Paşcani
Focşani
0:5
FC Municipal Bacau
SC Bacău
3:0
Aerostar Bacau
Politehnica Galaţi
3:1
FC Ceahlăul Piatra Neamţ II
Panciu
CS Willy Bacău
FCM Oneşti
FC Cetatea Suceava
Ozana Târgu Neamţ
2:1
Roman
Acs FC Academica Clinceni
4:3
CS Partizanul Merei
CS Eforie
1:2
Callatis Mangalia
Rapid II
Medgidia
Râmnicu Sărat
3:0
Tunari
Voluntari
2:2
CS Spicul MOPAN Bucureşti
AFC Comprest GIM
0:0
Berceni
AS Stoicescu Buzău
1:3
Unirea Slobozia
CS Inter Clinceni
1:0
Chindia
FCM Târgovişte
1:2
Albota
CS Balotesti
2:0
CS Petrolul Videle
CS Conpet Ploieşti
1:2
CS Viitorul Domneşti
Victoria Chirnogi
1:1
AFC Filipeştii de Pădure
Plopeni
1:1
CS Urban Titu
Atletic Bradu
0:0
Alexandria
CS Minerul Motru
1:0
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu II
Caracal
CS Progresul Corabia
FC Piatra-Olt
0:0
CS Municipal Slatina
FC Drobeta-Turnu Severin
4:2
Ghecon Lăpuşata
Jiul Rovinari
1:2
CS Dunărea Turris Turnu Măgurele
CS Zlatna
1:0
Unirea Tărlungeni
Avântul Reghin
0:1
Unirea Ungheni
FC Maramureş Universitar Baia Mare
4:0
CS Sanatate Cluj
Unirea Dej
3:1
Odorheiu Secuiesc
Municipal Turda
4:0
CF Gloria Progresul Bistriţa
CS FC Zalău
2:0
Gaz Metan Mediaş II
Corona 2010 Brasov
0:2
AFC Arieşul 1907 Turda
Resita
1:0
CS Unirea Sânnicolau Mare
CS Luceafarul Oradea
4:1
CS Millenium Giarmata
CS Termo Drobeta-Turnu-Severin
0:3
Caransebeş
CS CFR Simeria
4:1
CS Gloria CTP Arad
Hapoel Raanana FC
4:0
Maccabi Achi Nazareth FC
Hakoah Ramat Gan
0:0
Maccabi Ironi Bat Yam FC
Hapoel Rishon LeZion
3:1
Hapoel Herzliya
Sarawak
1:1
ATM
Penang
1:2
Johor Darul Ta'zim II
Majlis Perbandaran Muar FC
1:1
Pulau Pinang Sinar Dimaja Maisarah Kepala Batas FC
Kelab Bolasepak DRB-Hicom FC
1:0
Kelab Bolasepak Staf Universiti Sains Malaysia
Sime Darby
0:0
PDRM
Skuri
1:0
Magharoeli Chiatura
FC Adeli Batumi
1:0
Meshakhte
FC Dila Gori
1:1
FC Dinamo Batumi
FC Chkherimela Kharagauli
2:1
FC Guria Lanchkhuti
Mertskhali
2:0
Imereti Khoni
FC Chikhura Sachkhere
4:0
FC Norchi Dinamo Tbilisi
FC Lokomotivi Tbilisi
1:2
FC Merani Martvili
FC Samgurali Tskaltubo
0:2
FC Gagra
Wurzburger FV
2:1
Eintracht Bamberg
FC Nottingen
2:1
Bahlinger SC
Victoria Hamburg
3:0
Oststeinbeker SV
Hansa Rostock II
4:1
Ludwigsfelder
RWE
1:1
Germania Windeck
Malchower SV 90
3:0
SV Germania 90 Schöneiche
Foolad
2:1
Saipa
Pas Hamedan
1:0
Rah Ahan FC
Paykan
3:2
Saba Battery
Naft Tehran FC
5:1
Sanat Naft
Shahrdari Tabriz FC
2:1
Malavan
Steel Azin
0:2
Shahin Bushehr FC
Derry City FC
2:0
Dundalk
Drogheda United FC
1:1
Galway United
University College Dublin
0:2
Bohemians Dublin FC
Shamrock Rovers
0:1
Bray Wanderers AFC
Zwevegem Sport
1:1
Oostnieuwkerke
Sporting West Harelbeke
3:1
Sassport Boezinge
FC Jeun Lorr Arlonaise
2:1
Longlier
Meix-Devant-Virton
1:0
Martelange
1860 Munich II
0:1
Hoffenheim II
Hessen Kassel
3:0
SG Sonnenhof Grossaspach
VFC Plauen
3:1
Oberneuland
Eintracht Trier
0:0
Bochum II
Preußen Münster
3:0
Wiedenbruck