Fixtures - May 08, 2011
Brescia
1:2
Catania
Cagliari
0:2
Cesena
Udinese
2:1
Lazio
Bologna
0:0
Parma
Inter
3:1
Fiorentina
Lecce
2:1
Napoli
Genoa
2:1
Sampdoria
Sporting CP
0:1
Vitória Setúbal
Portimonense
1:0
CS Maritimo Madeira
Academica Coimbra
0:0
Braga
Porto
3:3
Paços de Ferreira
União de Leiria
1:0
Naval 1º de Maio
Vitoria Guimaraes
1:0
Beira-Mar
Nacional
0:1
Olhanense
Rio Ave
1:2
Benfica
FC Sportul Studentesc
1:2
AS Municipal SR Brasov
CS Pandurii Targu Jiu
2:0
FC Universitatea Cluj
CS Gaz Metan Medias
0:0
FC FCSB
Gençlerbirliği
2:1
Atiker Konyaspor 1922
Kardemir Karabukspor
0:1
Fenerbahce
Bucaspor
1:2
Trabzonspor
Sivasspor
1:1
MKE Ankaragucu
Toronto
2:1
Houston Dynamo
New England Revolution
0:0
Colorado Rapids
Columbus Crew
1:1
Seattle Sounders
DC United
0:0
FC Dallas
Chicago Fire
0:0
Vancouver Whitecaps
LA Galaxy
1:1
NY Red Bulls
FK Usti Nad Labem
0:3
1 FK Pribram
SK Dynamo Ceske Budejovice
1:1
Slavia Praha
Bohemians Prague 1905
2:1
SK Sigma Olomouc
FC Hradec Kralove
0:0
FK Teplice
FK Jablonec
3:3
FC Banik Ostrava
Stromsgodset IF
1:1
Tromsø
Haugesund FK
3:4
Stabaek Fotball
IK Start
2:3
Aalesunds FK
Odds BK
1:0
Sarpsborg
Molde
0:2
Rosenborg
Tigre
3:0
Colon
Arsenal de Sarandi
1:2
Racing Avellaneda
Lanus
0:0
Estudiantes de La Plata
Argentinos Juniors
0:2
Boca Juniors
Chengdu Tiancheng
0:3
Beijing Guoan
Qingdao Hainiu
4:1
Shanghai Shenxin
Liaoning Shenyang Whowin
3:0
Dalian Shide
Shenzhen
0:1
Guangzhou
Henan Songshan Longmen
0:0
Zhejiang Greentown
Jeju United
3:0
Daegu
Gimcheon Sangmu
3:4
Seoul
Gangwon
1:1
Seongnam
Daejeon Hana Citizen
1:2
Incheon United
Gyeongnam
1:0
Gwangju
Busan IPark
2:1
Pohang Steelers
VfL Osnabrück
1:3
Bochum
Erzgebirge Aue
0:2
Hertha
MSV Duisburg
3:1
Paderborn
Union Berlin
4:2
Energie Cottbus
Arminia
2:1
Karlsruher
RW Oberhausen
1:4
Greuther Furth
Fortuna Düsseldorf
3:1
Alemannia Aachen
Augsburg
2:1
FSV Frankfurt
1860 Munich
1:1
Ingolstadt
Penafiel
1:0
Feirense
Belenenses
1:1
Moreirense
CD das Aves
3:2
Arouca
CD Fatima
1:2
CD Santa Clara
UD Oliveirense
1:0
SC Covilha
GD Estoril Praia
1:1
SC Freamunde
Trofense
0:0
Leixões
Zugdidi
3:1
FC Rustavi
Kolkheti 1913 Poti
1:4
FC Zestafoni
FC Wit Georgia Tbilisi
1:1
FC Tskhinvali
Sioni Bolnisi
1:4
FC Torpedo 2008 Kutaisi
FC Samtredia
1:2
FC Dinamo Tbilisi
Gagauziya
2:1
FC Costuleni
FC Sfintul Gheorghe
1:1
FC Nistru Otaci
FC Dacia Chisinau
3:1
FC Politehnica
Milsami
1:0
FC Academia Chisinau
FC Zaria Balti
2:1
CSCA Rapid Chisinau
FC Iskra Stali Ribnita
0:0
Zimbru
Sheriff
0:0
FC Tiraspol
Mersin İdmanyurdu
2:0
Boluspor
Kayseri Erciyesspor
1:3
Denizlispor
Akhisar Belediyespor
1:0
Adanaspor
Kartalspor
1:0
Giresunspor
Gungoren Bld Spor
1:0
Diyarbakırspor
Gazisehir Gaziantep FK
3:1
Samsunspor
Rizespor
3:1
TKI Tavsanli Linyitspor
Orduspor
1:0
Karsiyaka
Sporting Mertzig
0:2
Wincrange
Alliance Aischdall
2:5
Norden
Atert Bissen
0:3
Kehlen
Hosingen
2:4
Jeunesse Schieren
Marisca Mersch
2:0
Daring Echternach
Sporting Bertrange
2:4
Munsbach
CeBra 01
0:3
FC Mamer 32
Clemency
0:1
Flaxweiler-Beyren
Schifflange
2:2
Tricolore Gasperich
Sandweiler
4:0
Bettembourg
The Belval Belvaux
1:3
US Esch
FC Una Strassen
1:3
Union Mertert
Winterthur II
4:0
FC Lugano II
Bümpliz
2:2
Grasshopper II
SV Muttenz
1:3
FC Laufen
FC Sion II
1:1
FC Grand-Lancy
Thun II
1:0
SC Zofingen
FK Tukums 2000/TSS
3:0
FK Auda
Valmiera FK/BJSS
0:1
Rigas Futbola Skola
FK 1625 Liepaja
11:1
FK Ogre
BFC Daugavpils
2:1
Spartaks Jurmala
FC Roskilde
1:0
Brønshøj
FC Vestsjaelland
0:0
Hobro IK
Skive IK
2:2
FC Fyn
Vendsyssel FF
1:1
AGF Aarhus
Kolding FC
1:1
Hvidovre IF
FC Fredericia
2:0
HB Koege
Blackburn Rovers
1:3
Atlie
Carara Kicks FC
1:3
Hanover Park FC Cape Town
Thanda Royal Zulu FC
3:1
Polokwane City
Ubuntu Cape Town
0:1
African Warriors
United FC
0:1
Black Leopards FC
Jomo Cosmos FC
3:2
Witbank Spurs
Pretoria University
2:0
FC AK
Dynamos Giyani
1:2
Batau
FC Widnau
0:1
Balzers
Lausanne Sport II
0:1
Portalban / Gletterens
FC Langenthal
8:0
FC Saint-Imier
Aegeri
1:6
Team Aargau
FC Kosova Zurich
7:0
Meisterschwanden
FC Moutier
2:1
FC Porrentruy
Emmenbrücke
2:2
FC Hergiswil
AC Taverne
1:2
FC Sarnen
FK Ohrid
0:0
FK Drita Bogovinje
11 Oktomvri
2:1
Novaci
GFK Tikvesh 1930
1:0
FK Ohrid Lote
FK Euromilk Gorno Lisice
2:1
KF Gostivar
Lokomotiva
2:2
KF Vellazerimi 77
FK Belasica Strumica
3:2
Vlaznimi
Cementarnica 55 Skopje
1:3
Miravci
Gebzespor
2:3
Turgutluspor
Hacettepe
2:2
AS Sariyer
Akhisar Belediyespor
0:2
Golbasispor AS
Çanakkale Dardanelspor
2:1
Balıkesirspor
Eyupspor
3:2
Fethiyespor
Sanliurfaspor
0:1
Tokatspor
Tarsus Idman Yurdu
4:2
Elazığspor
Turk Telekomspor
0:1
1461 Trabzon
Ofspor
2:0
Konya Anadolu Selcukspor
Adana Demirspor
1:3
Pendikspor
Sakaryaspor
5:1
Kocaelispor
Mardinspor
1:0
Iskenderun Demir Celikspor
Bandirmaspor
0:2
Göztepe
C. Sekerspor
2:0
Malatyaspor
Korfez SK
1:0
P. Bugsasspor
Adıyamanspor
2:1
Akçaabat Sebatspor
Cankiri Bld Spor
2:0
Alanyaspor
Corumspor 1967
3:0
Bozuyukspor
Karsspor
0:2
Sancaktepe Belediye
Beylerbeyi AS
0:0
Golcukspor
Torbalispor
3:2
Araklıspor
Denizli Belediyespor
0:0
Amed Sportif Faaliyetler
Kastamonuspor
1:1
Siirtspor
Gaziosmanpasa
1:0
MKE Kirikkalespor
Pazarspor
1:1
Kirikhanspor
Kepez Belediyespor
2:2
Keciorengucu
Yalovaspor
4:0
Zeytinburnuspor
Erzurumspor
0:3
Yozgatspor
Batman Petrolspor
0:0
Orhangazi Belediyespor
Afyonkarahisarspor
2:1
Gumushanespor
Yesil Bursa AS
2:0
Altinordu FK
İskenderun Spor Kulübü 1967
2:3
Kahramanmarasspor AS
Anadolu Bagcilar Spor
1:0
Darica Genclerbirligi
Sivas Belediye Spor
4:3
Keçiören Sportif
Trabzon Akcaabat
7:1
Isparta Spor Kulübü
Kirklarelispor
4:2
Beykozspor 1908
Bayrampasa
1:0
72 Batman Spor
Ankara Demirspor
1:0
İstanbulspor
Menemen Belediyespor
1:2
Inegolspor
Belediye Bingölspor
4:0
Kemerspor 2003
Diyarbakır Kayapınar Belediye Spor Kulübü
0:0
Karacabey Birlik Spor A.s
Malatyaspor
0:3
Luleburgazspor
Arsynspor
1:3
Buyuk. Tepecikspor
Hatayspor
1:1
Nazilli Bld Spor
Unyespor
1:0
Kırşehirspor
Baník Ostrava II
2:0
Opava II
Brumov
3:0
SK Kravaře
FC Velke Mezirici
2:1
Bystrc Kníničky
FK Admira Prague
3:0
FC Predni Kopanina
FK Baník Most II
2:1
SK Kladno II
Slavoj Kolovec
2:3
FK Spartak Sezimovo Ústí II
FK San Jv Sumperk
2:0
FC Msa Dolni Benesov
FK Novy Jicin
1:0
MFK Havirov
MFk Vyskov
1:1
FC Slovan Rosice
Zdar Nad Sazavou
1:3
FK Pelhimov
FK Hodonin
1:1
FC Sparta Brno
FC Vlašim II
4:4
Tj Jiskra Domazlice
Roudnice
4:2
Polepy
SK Viktorie Jirny
1:0
Union Čelákovice
SK Horni Mecholupy
3:0
FK Nachod
Novy Bydzov
1:0
Tj Jiskra Usti Nad Orlici
FK Taborsko
1:0
FK Litol
FC Carlow
0:2
Cobh Ramblers
Tralee Dynamos FC
1:0
Galway United FC II
Fanad United FC
3:0
Drogheda United FC II
St Patrick's Athletic FC II
3:1
Shamrock Rovers II
FC Klaipeda
2:4
FK Mazeikiai
VMFD Zalgiris
8:1
FK Atlantas Klaipeda
FK Banga Gargzdai
1:2
Dfk Dainava Alytus
FC Pakruojis
2:0
FBK Kaunas
FK Siauliai
0:0
FK Ekranas
FK Suduva Marijampole
3:0
FK Tauras
Huracán Tres Arroyos
1:2
Central Norte
Libertad
1:1
Sportivo Belgrano
Douglas Haig
1:0
Cipolletti
Juventud Unida Universitario
1:2
Racing Cordoba
Crucero del Norte
3:1
9 de Julio
Alumni
1:3
Estudiantes Rio Cuarto
Gimnasia y Esgrima Concepcion
3:1
Juventud Antoniana
FK Garadag Lokbatan
3:0
FK Adliyy Baku
FK Energetik Mingəçevir
2:0
Neftçala FK
Karvan
1:3
MKT Araz
FK Şuşa
1:1
Ravan Baku
FK Sumgayit
0:0
Bakılı
FK Göyəzən Qazax
3:1
Şəmkir
FK Şahdağ Gusar
0:0
Abşeron
Arawak Cement Youth Milan FC
0:1
Pride of Gall Hill FC
Pinelands United FC
0:0
Paradise
Weymouth Wales
0:2
Brittons Hill
Energetik Bgu
2:2
FC Zhlobin
Kommunalnik Slonim
0:1
Dinamo Minsk II
FC Bereza
0:0
FC Beltransgaz Slonim
FC Partizan Minsk 2
2:3
FC Orsha
Vertikal Kalinkovichi
1:3
Mosty
FC Krutogorye
0:0
Lokomotiv Gomel
FC Lida
4:1
FC Smolevichi-Sti
FC Molodechno Dussh4
5:0
FC Osipovichi
Tihad Casablanca
2:0
Mouloudia Oujda
IZK Itihad Z Khemisset
1:1
Racing de Casablanca
Stade Marocain
2:0
Union Mohammédia
Chabab Mohammedia
0:0
US Témara
Youssoufia
2:1
Sale
Hilal Association de Nador
0:0
Rachad Bernoussi
Chabab Houara
0:0
CODM
Raja Al Hoceima
1:0
Ittihad Fkih Ben Salah
Princesa do Sul FC
2:2
Piaui PI
Picos PI
0:1
Comercial PI
4 de Julho PI
1:0
Parnahyba PI
Flamengo PI
0:3
River PI
TP Mazembe
2:0
Wydad Casablanca
Enyimba
1:0
Al-Ittihad
Asc Les Jaraaf de Dakar
0:1
Esperance
Al Ahly
1:0
ZESCO United
Dalian Pro
1:0
Guangzhou R&F FC
Hunan Xiangtao FC
0:0
Tianjin Tianhai
Wuhan Zall
1:2
Shenyang Dongjin FC
Shanghai Port
2:1
Guangdong
Deportivo Cali
0:3
America de Cali
Deportes Tolima
5:0
Atletico Nacional Medellin
Boyaca Chico FC
3:2
Santa Fe
Deportes Quindio
4:3
Deportes Pereira
Deportes Concepcion
4:1
Everton de Vina Del Mar
San Marcos de Arica
1:1
Deportes Magallanes
Puerto Montt
1:0
Deportes Naval
Deportes Copiapo
1:2
Antofagasta
Curico Unido
3:0
Coquimbo Unido
Rangers de Talca
0:2
San Luis de Quillota
Patronage Sainte-Anne
2:1
Kondzo
Diables Noirs
2:0
Saint-Michel de Ouenzé
Nico-Nicoyé
1:1
CS La Mancha
Vita Club Mokanda
1:0
AS Ponténégrine (Pointe Noire)
Slovan Liberec II
3:1
Ceska Lipa
Slavia Praha II
0:1
FK Viktoria Žižkov II
Viktoria Plzeň II
2:0
SK Hlavice
SK Sigma Olomouc B
0:0
SFC Opava
Zlín II
1:1
FC Tvd Slavicin
FC Lienden
2:3
Quick '20
EVV Echt
0:0
FC Hilversum
De Treffers
0:1
Achilles '29
HVV Hollandia Hoorn
1:1
VV Baronie Breda
FC Oss
2:2
Argon Mijdrecht
VV Sint Bavo
1:4
Haaglandia
Amsterdamsche FC
3:1
JVC Cuijk
Mariehem SK
0:3
Hudiksvalls Forenade FF
Assyriska IF
1:0
Konyaspor KIF
BK Kenty
0:2
Eskilstuna City
FC Gute
5:1
FOC Farsta
FK Karlskrona
0:2
IFK Klagshamn
CS Fola Esch
3:0
FC Jeunesse Canach
FC Wiltz 71
2:1
Differdange FC 03
Swift Hesperange
4:2
FC Rm Hamm Benfica
Un Kaerjeng 97
6:1
FC Etzella Ettelbruck
Racing FC Union Luxembourg
0:1
CS Grevenmacher
FC Progres Niederkorn
1:3
Jeunesse Esch
Stade Lamentinois
0:3
Phare du Canal
Siroco Les Abymes
1:2
AJSS Saintes de Terre-de-Haut
Unité Sainte-Rosienne
0:0
La Gauloise
ASG Juventus de Sainte-Anne
2:1
ASC Red Star de Pointe-à-Pitre
Vieux-Habitants
4:4
AS Dragon
FK Celik Niksic
0:3
FK Jezero Plav
FK Berane
4:1
FK Jedinstvo Bijelo Polje
FK Bratstvo Cijevna
0:1
FK Bokelj Kotor
FK Iskra Danilovgrad
1:0
Pljevlja
FK Kom
3:0
Otrant-Olympic
Ibar
0:0
Zabjelo
Neptunus-Schiebroek
2:1
SCO '63
VUC
0:0
Boshuizen
GDA
1:2
Excelsior '20 Schiedam
WRW
3:2
Blauw Wit Amsterdam FC
Quick
1:0
vv Wilhelmus
RKAVV
2:2
HVV Den Haag
TOGB
2:3
SJC Noordwijk
Voetbalvereniging Germania
5:3
SV Epe
Achilles '12
0:2
Ugchelse Voetbal Vereniging Albatross
Jonge Kracht
2:2
Tubantia
WSV
0:7
LONGA '30
PH Almelo
4:4
AWC
SDOUC
1:1
Voorwaarts T
SC Enschede
2:4
De Bataven
SC Erica
6:0
Appingedam
VV Nieuw Buinen
1:0
LAC Frisia 1883
Bergum
2:2
SV HODO
Achilles 1894 Assen
1:2
DIO Groningen
SC Joure
4:0
SVBO
Dalen
2:0
GVAV-Rapiditas
Stevo
1:3
Gronitas
Recht Op Doel Af '46 Zondag
2:2
DWV
SV NVC
3:5
Haarlemsche FC Eendracht Doet Overwinnen
Stormvogels
3:2
Vpv Purmersteijn
De Kennemers
0:5
Koninklijke HFC
Pancratius
4:3
DEM
VVIJ
7:0
Sportvereniging Steeds-voor-Waarts '27
VV De Meern
7:1
Almere City II
Best Vooruit
1:1
WSC
Vlissingen
2:1
LONGA
Brabantia
2:7
Nemelaer
RKSV Nuenen
2:0
EFC
RKVV Nulandia
2:1
Tielse Sportvereniging Theole
JEKA
2:1
Geldrop
vv RKJVV
3:0
RCS
RKSV Bekkerveld
4:1
GSV '28
BSV Limburgia
3:0
FC Vinkenslag
Sparta '25
4:1
Laura-Hopel Combinatie
SV Heerlen
3:5
Oss 20
NWC
0:0
Heidebloem
HVCH
4:2
Schaesberg
Groene Ster
1:1
TOP Oss Amateurs
Renaissance FC de Ngoumou
1:2
Tiko United
Université FC de Ngaoundéré
1:0
Caïman Club Douala
Sable de Batié
3:0
AS Lausanne de Yaoundé
Sportive de Douala
0:1
Young Sport Academy
Scorpion FC de Bé
2:0
Unisport de Bafang
Canon
0:1
Les Astres
Odense Q Women
3:2
Skovbakken IK Women
Brøndby Women
1:0
Fortuna Hjørring Women
AaB Women
1:2
Vejle BK Women
AFC Telford United
2:1
Nuneaton Town FC
Boston United FC
3:2
Guiseley FC
Ebbsfleet United FC
2:1
Chelmsford City
Farnborough
1:1
Woking FC
Tallinna JK Legion
4:2
Valga FC Warrior
FCI Tallinn
3:3
Parnu Linnameeskond
Kivioli FC Irbis
1:0
FCI Levadia Tallinn
JK Tallinna Kalev
5:0
FC Puuma
IK Sirius FK
0:1
AFC Eskilstuna
IFK Luleaa
0:2
Karlstad BK
Nacka FF
2:0
Bodens BK
Lunds BK
2:0
Norrby IF
IF Sylvia
0:2
Orgryte Goteborg
Motala AIF
0:1
Kristianstad FC
FC Hlucin
1:2
FK Caslav
FK Viktoria Zizkov
0:0
FC Vysocina Jihlava
MFK Karvina
0:0
FK Banik Sokolov
FK Varnsdorf
1:1
SK Kladno
1 SC Znojmo FK
0:3
FK Dukla Prague
Sandefjord Fotball
1:2
Kongsvinger IL
Asker
1:0
Bodo/Glimt
Ham-Kam
1:2
Bryne FK
Hodd
3:0
Nybergsund IL-Trysil
Lov-Ham
3:0
Strommen IF
Randaberg
1:1
Mjondalen
Sandnes Ulf
1:2
Alta IF
Ranheim IL
2:2
Honefoss BK
OFC Sliven 2000
1:1
PFC Slavia Sofia
Cherno More Varna
0:0
PFC Montana 1921
Vidima-Rakovski Sevlievo
1:1
Lokomotive Sofia
PFC Academik Sofia
1:3
Beroe Stara Zagora
Levski Sofia
2:0
Litex Lovech
Panetolikos
3:0
Diagoras FC
Trikala
4:0
Ionikos
Agrotikos Asteras FC
2:0
Panthrakikos
Levadiakos
3:0
Kallithea
Pierikos FC
1:1
OFI Crete FC
Thrasyvoulos
0:0
Anagennisi Karditsas 1904
PAS Giannina
3:0
Ethnikos Asteras FC
Veria
1:3
Doxa Dramas
GS Ilioupoli
0:0
Ethnikos Piraeus
Paniliakos
2:1
Rhodos FC
AO Agia Paraskevi
0:3
Apollon Smirnis
Chania
6:2
Panegialios FC
Pao Rouf
1:1
PAE Olympiakos Chersonisos
Keravnos Kerateas
0:3
Aias Salamina
Panachaiki 2005
4:2
Platanias
Vizas Megaron
1:0
Iraklis Psachnon FC
FC Korinthos
4:1
Enosi Panaspropyrgiakou Doxas
FC Fokikos
5:2
Kozani FC
Anagennisi Epanomis FC
1:0
Anagennisi Giannitsa FC
Anagennisi Serron
2:0
Niki Volos
Eordaikos 2007
0:0
Doxa Kranoulas
Pontioi Katerinis FC
1:3
APS Zakynthos
Makedonikos FC
1:1
Megas Alexandros Iraklias FC
Aetos FC
0:1
Ethnikos Filippiadas FC
Kalloni
3:0
Nafpaktiakos
EC 14 de Julho
1:3
Brasil Farroupilha
União RS
3:2
Associação Esportiva Social e Recreativa Riopardense
Riograndense SM
1:2
Gremio Esportivo Gloria RS
Cerâmica
1:1
SC Rio Grande
FK Daugava Riga
0:4
Skonto Riga
FK Ventspils
2:1
Daugavpils Daugava
JFK Olimps
2:2
FC Jurmala
FB Gulbene
3:0
FK Jelgava
AFC '34
0:3
Ado '20
Leonidas
0:3
Chabab
VV de Zouaven
1:4
RKVV Westlandia
Alphense Boys
2:1
Nieuwenhoorn
IFC
1:5
DHC Delft
HBS
5:0
USV Elinkwijk
JOS Watergraafsmeer
0:1
Sportclub Feyenoord
Dongen
2:4
DESK
EHC
5:1
OJC Rosmalen
Blauw Geel 38
2:0
VV Una
SV Deurne
2:0
VV Papendrecht
De Valk
0:2
Venray
Juliana '31
5:3
UDI '19
Schijndel
1:2
SV Meerssen
FVC
1:3
SWZ Boso Sneek
Wke
5:1
Rheden
vv Rigtersbleek
3:5
SC NEC
MSC
1:2
ROHDA Raalte
Be Quick 1887
1:0
WVV Alcides
RKHVV
1:2
HSC 21
Babberich
6:3
Hoogeveen
Paide Kumake
7:0
Rummu Dünamo
Kohtla-Järve JK Alko
1:0
Nomme JK Kalju
JK Sillamäe Kalev II
6:0
Olympic
Sörve JK
1:0
Pärnu Linnameeskond II
Hiiumaa ÜJK Emmaste
0:1
FC Nomme United
Tartu SK 10
1:3
Tulevik
Lusitania Dos Acores
3:0
Boavista São Mateus
SC Angrense
1:0
Santiago
Micaelense
5:1
Capelense SC
Sporting Clube Ideal
2:1
SC Vilanovense
Prainha
1:1
Vitória do Pico
Odivelas FC
0:1
Malveira da Serra
Machico
1:0
Csd Camara de Lobos
Calheta
1:4
CD Portosantense
AD Oeiras
4:1
Atlético Tojal
1º Maio Funchal
2:0
Xavelhas
Santana
6:4
Bom Sucesso
Santacruzense
0:2
Juventude Gaula
Fão
0:1
SC Vianense
SC Mirandela
5:0
Melgacense
AD Limianos
0:0
AD Esposende
SC Valenciano
0:4
SC Maria Fonte
Amares
1:2
Cc Taipas
Santa Maria FC
2:1
Vieira SC
Uniao SC Paredes
2:1
Gd Joane
Amarante FC
2:0
UD Sousense
Famalicao
1:1
Serzedelo
Candal
2:1
Vila Meã
Rebordosa
2:1
Mondinense FC
Leca FC
2:1
Ol Douro
Alpendorada
1:1
Penalva Do Castelo
Avanca
3:2
Bustelo
CD Cinfaes
2:0
Sao Joao Ver
Lusitania FC
0:2
Sampedrense
ADRC Aguiar Da Beira
2:1
Fiaes SC
GD de Oliveira de Frades
0:1
Alba
Oliveira Bairro
1:2
AD Nogueirense
Grupo Desportivo Recreativo Monsanto
0:2
Riachense
Academico de Viseu
6:1
Sourense
Castelo Branco
0:0
Aguias Moradal
GR Vigor Mocidade
2:2
UD Gandara
AC Marinhense
0:1
Tocha
Sintrense
1:2
Gd Peniche
Alcochetense
2:3
Caldas SC
SG Sacavenense
1:2
1 Dezembro
Esperanca de Lagos
0:2
Estrela Vendas Novas
Sesimbra
3:1
Mineiro Aljustrelense
Moura
4:0
Fabril Barreiro
Bombarralense
3:0
Crato
União Montemor
0:0
Odemirense
Pescadores Costa Caparica
1:4
Messinense
KS Kaszubia Kościerzyna
0:0
MKS Orkan Rumia
Stal
5:1
MZKS Unia Nowa Sarzyna
KS Pogoń Łapy
4:1
MKS Korsze
MKS Orlęta Reda
1:1
Blekitni Stargard S.
CWKS Vęgoria Węgorzewo
1:1
KS Warmia Grajewo
MKS Stal Poniatowa
1:3
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
GKS Janina Libiąż
2:0
MKS Wierna Małogoszcz
MKS Orlicz Suchedniów
3:0
LKS Orlęta Kielce
Naprzód Jędrzejów
1:2
Rks Garbarnia Krakow
KKS Juventa Starachowice
1:2
ZKS Unia Tarnów
Dalvik Reynir
0:1
KF Fjallabyggd
Leiknir Faskruosfiroi
3:2
Sindri
Ellidi
0:1
UMF Kjalnesingar
Vikingur Olafsvik
1:0
Leiknir Reykjavik
KFS
3:0
Árborg
Kári
0:7
Reynir Sandgerdi
Volsungur
4:3
Tindastóll / Hvöt
Ísbjörninn
0:10
Fjolnir Reykjavik
Latina
3:0
AS Aversa Normanna
US Vibonese Calcio
3:3
Brindisi
US Avellino 1912
3:1
Campobasso
SS Matera Calcio SRL
1:0
Isola Liri
Milazzo
1:2
Asd Turris Calcio
Melfi
1:0
Pomezia
US Catanzaro 1929
1:0
Trapani Calcio
Fondi
2:2
Vigor Lamezia
Prato
1:0
Carpi FC
San Marino Calcio
2:2
Carrarese Calcio 1908
Crociati Noceto
3:3
Celano
Aquila
0:0
Chieti
Fano
2:1
Gavorrano
Asd Sangiovannese 1927
1:1
Giacomense
Bellaria Igea
5:0
Poggibonsi
Giulianova Calcio
3:3
Villacidrese
Sambonifacese
2:0
Canavese
Valenzana
1:2
AC Feralpi Salo
Pro Vercelli
1:2
Calcio Lecco
Pro Patria
4:0
AC Mezzocorona
AC Renate
4:1
Montichiari
Rodengo Saiano
1:1
Sacilese
SS Tritium
1:0
SSD Unione Sanremo
Savona FBC
3:2
Virtus Entella
Tochigi
2:1
Yokohama
ThespaKusatsu
1:2
Fagiano Okayama
Tokushima Vortis
2:1
Kyoto Sanga
Sagan Tosu
2:1
Oita Trinita
Tokyo
1:0
Kataller Toyama
Shonan Bellmare
1:1
Ehime FC
Roasso Kumamoto
1:0
Consadole Sapporo
FC Gifu
1:3
Tokyo Verdy
Gainare Tottori
0:1
JEF United
Giravanz Kitakyushu
1:0
Mito Hollyhock
Sagawa Printing Kyoto SC
2:0
Parceiro Nagano
Blaublitz Akita
0:2
Honda
FC Ryukyu
2:1
Sagawa Shiga
Biwako Shiga
2:1
Kamatamare Sanuki
Honda Lock
2:0
JEF United Ichihara Chiba II
Matsumoto Yamaga FC
1:1
V-Varen Nagasaki
Zweigen Kanazawa
1:1
Machida Zelvia
VIFK
1:2
Warkaus JK
Kapa
0:4
FC Lahti Akatemia
Grankulla IFK
1:0
Futura
FC KTP
1:2
Klubi 04
Lohjan Pallo
0:0
Musa Pori
TPV Tampere
0:0
SalPa
HauPa
0:1
Seinäjoen
Narpes Kraft
1:3
ÅIFK
Leopards
0:2
Thika United
Chemelil Sugar FC
0:0
Western Stima
Congo United FC
1:0
Nairobi City Stars
SoNy Sugar
0:0
Ulinzi Stars
Guabirá
1:0
Nacional Potosí
La Paz
3:1
Blooming
Real Potosí
1:1
The Strongest
Real Mamoré
2:0
San José
Bolívar
3:0
Universitario
Donaufeld
3:1
Favoritner AC
FC Lendorf
1:1
Villacher SV
Bleiburg
4:0
SV Spittal/Drau
SC BiH Süssenbrunn
1:4
Admira Landhaus
SV Gaflenz
1:0
SV Wurmla
USC Wallern
2:3
SV Gussing
SV Eberau
2:1
Kohfidisch
Imperatriz MA
3:1
Maranhao MA
Sampaio Correa MA
1:0
Instituto de Administração de Projetos Educacionais FC
Incomáti
1:0
Ferroviário Maputo
Costa do Sol
2:1
Ferroviário Nampula
Ferroviário Beira
0:1
SC da Beira
Maxaquene
0:0
CA Muçulmano
Chingale de Tete
3:3
ENH Vilankulo
FC Tampa Bay Rowdies
1:3
North Carolina FC
Atlanta Silverbacks
0:2
FC Edmonton
Minnesota United FC
1:1
Fort Lauderdale Strikers
Újpest II
2:3
Cegledi VSE
Szigetszentmiklósi TK
2:0
BKV Elore
Barcsi SC
3:1
Bajai
Debrecen II
1:0
Nyiregyhaza Spartacus
Rakospalotai EAC
0:1
Hajdúböszörményi TE
Budapesti Vasas SC II
4:0
Ózdi FC
Hajdúszoboszlói SE
0:1
Újfehértó SE
Berettyoujfalui SE
0:1
Tiszalöki Városi SE
Ibrány Városi SE
1:2
Tiszakanyár SE
Nagyecsed RSE
2:0
Baktalórántháza
Nyirmadai ISE
0:3
Létavértes SC '97
Kótaj SE
1:3
Tuzsér SE
Lindab-Törökbálinti TC
3:0
Dorogi FC
Dunaharaszti MTK
1:0
Esmtk Budapest
Móri SE
2:2
Penzugyor SE
Bicskei
1:1
Sárisáp-Tatabányai Alapítvány SK
Biatorbágy
2:1
Zsámbéki SK
Lipót Pékség
0:0
Badacsonytomaji SE
Szombathelyi Haladás II
3:1
MTE
Nagykanizsai TE
3:0
Bogad SE
Paksi SE II
1:1
Nagyatádi
Hódmezővásárhely
0:1
Szeol SC
Dabas
0:4
Kecskeméti TE II
BSE
1:5
Egri FC
Szolnoki MÁV II
2:2
Tököl Városi SK
Instituto
3:3
Rosario Central
Chacarita Juniors
0:3
Ferro Carril Oeste
Atletico Tucuman
1:0
San Martin Tucuman
Gimnasia Jujuy
2:1
Almirante Brown
Manly United
3:2
Bonnyrigg White Eagles
Rockdale City Suns
0:1
Wollongong Wolves
Marconi Stallions
1:1
Blacktown City
Sydney United
0:0
Sutherland Sharks
Paloma
2:0
SC Condor Hamburg 1956
Altona
1:3
Concordia Hamburg
Carl Zeiss Jena II
1:4
Halberstadt
Rot-Weiß Erfurt II
1:1
Budissa Bautzen
TSG Neustrelitz
1:0
SV Germania 90 Schöneiche
Barmbek-Uhlenhorst
2:3
St. Pauli II
Stuttgarter Kickers II
1:1
Bahlinger SC
SC Weyhe
1:2
Blumenthaler SV
SV Türkspor Bremen
3:2
TuS Schwachhausen
VfR Neumunster
4:0
Lübeck II
Heikendorfer SV
1:0
FC Sylt
SV Henstedt-Ulzburg
0:1
Eckernforder SV
SV Drochtersen/Assel
4:0
SV Teutonia Uelzen
VSK Osterholz-Scharmbeck
3:2
Ramlingen-Ehlershausen
TSV Ottersberg
1:2
Goslarer SC 08
Oldenburg
2:0
TuS Heeslingen
VfV Hildesheim
3:2
Kickers Emden
Arminia Hannover
2:2
SC Langenhagen
Luneburger SK Hansa
4:0
Eintracht Northeim
Wedeler TSV
5:1
Bergedorf 85
Niendorfer
2:1
TuS Germania Schnelsen
Bramfelder SV
2:1
Oststeinbeker SV
Bergisch Gladbach
1:0
MSV Duisburg II
Kleve
VfB Speldorf
VfB Homberg
0:3
Sportfreunde Siegen
Velbert
0:2
Germania Windeck
SV Westfalia Rhynern
1:2
VfB Hüls
SV Gonsenheim
3:3
Mechtersheim
ASV Durlach
2:2
VfB Neckarrems
Holstein Kiel II
2:2
Weiche Flensburg
FSV Erlangen-Bruck
2:3
SpVgg Unterhaching II
Meppen
5:0
TuS Güldenstern Stade
Sportivo Trinidense
0:0
Deportivo Santani
Porteno PF
4:1
General Díaz
Deportivo Capiata
1:1
Sportivo Iteno
Carapegua
1:1
CA Colegiales (Paraguay)
Sport Colombia
1:2
Sp. San Lorenzo
Deportivo Caaguazu
4:1
12 de Octubre de Itaugua
AE Santacruzense
1:1
São Carlos FC
Grêmio Osasco
1:1
AA Flamengo
Velo Clube
4:1
Taubaté
Penapolense
1:0
EC XV de Novembro (Jaú)
NK Celik Zenica
0:0
NK Siroki Brijeg
Hsk Zrinjski Mostar
3:1
NK Travnik
FK Slavija Sarajevo
4:0
FK Leotar Trebinje
HB Torshavn
3:2
Eb/Streymur
IF Fuglafjordur
1:2
B71 Sandoy
NSI Runavik
9:0
07 Vestur Sorvagur
KI Klaksvik
0:2
B36 Torshavn
Highlanders
3:0
Black Mambas FC
Hwange
2:0
Shooting Stars FC
Masvingo FC
3:2
Gunners FC
Monomotapa FC
0:1
Dynamos
Universidad Cesar Vallejo
3:3
Ayacucho FC
Juan Aurich de Chiclayo
2:1
Sporting Cristal
Universidad San Martin
4:0
Alianza Lima
Colegio Nacional de Iquitos
2:0
Alianza Atletico
Cobresol FBC
1:0
Union Comercio
Deportivo Lara
1:3
Monagas SC
Deportivo Anzoategui
1:1
Carabobo FC
Atlético El Vigía
3:0
Caroní
Deportivo Petare
1:0
Trujillanos FC
Dep. La Guaira
2:2
Deportivo Tachira
Aragua FC
2:2
Yaracuyanos FC
Zulia FC
1:3
Estudiantes de Merida FC
Santiago Wanderers
2:0
CD Cobreloa Calama
Universidad Católica
0:0
Unión Española
Deportes Iquique
1:0
Union La Calera
Santiago Morning
0:4
Palestino
Nublense
0:0
Audax Italiano
Union San Felipe
1:3
Univ. Concepción
FC Victoria Rosport
0:2
Koeppchen
Young Boys
1:2
Steinfort
Union 05 Kayl-Tetange
1:0
Minerva Lintgen
US Mondorf-Les-Bains
0:3
US Hostert
FC Mondercange
2:4
Obercorn
Green Boys
1:0
Avenir Beggen
Sporting Espoir Jemeppe
0:4
Profondeville
Bioul
2:2
RFC Yvoir
Rochefort
7:0
Petit-Waret
Bièvre
4:2
Arquet
Loyers
2:2
Beauraing
Aische
2:1
RES Philippeville
Leuze
1:3
CS Onhaye
RFC Meux
1:0
Spy
OMS Ingelmunster
1:2
Wingene
Sassport Boezinge
1:1
Langemark
Ninove
1:0
Bambrugge RC
Spa
0:0
Espoir Minerois
Vyle-Tharoul
2:3
Amay
Damme
4:1
Bredene
Verbroedering Arendonk
2:1
Mariekerke
Kfco Beerschot Wilrijk
3:1
Wuustwezel
Wellen
2:0
Hades
Torpedo Hasselt
1:0
Zonhoven
Meix-Devant-Virton
2:1
Oppagne-Wéris
FC Jeun Lorr Arlonaise
4:2
Vaux-Noville
Diest
1:4
Crossing Schaerbeek
RCS Brainois
1:3
Ganshoren
Sunshine Coast
1:1
Whitsunday Miners
Queensland Academy of Sport Football Program
Southern Cross United FC
Meuselwitz
3:3
RB Leipzig
Hallescher
3:1
Oberneuland
Chemnitzer FC
1:0
SV Wilhelmshaven
Hertha BSC II
1:1
VFC Plauen
Wormatia
2:1
SC Pfullendorf
Karlsruher SC II
1:1
Nürnberg II
TSV Havelse
1:0
Hamburger SV II
Mainz II
0:3
Wiedenbruck
FC Sokol Saratov
0:0
Zenit Penza
Vityaz Podolsk
2:0
FC Avangard Kursk
Lokomotiv Liski
3:3
FK Orel
FK Gubkin
1:1
FK Kaluga
FK Ryazan
3:2
Spartak Tambov
FC Metallurg Lipetsk
0:2
FC Salyut Belgorod
Metallurg-Oskol
1:0
Podolye
Alania-D
0:2
FC Beslan Fayur
FK Astrakhan
3:2
Gazprom Transgaz
SKA Rostov
2:1
Mitos Novocherkassk
Dagdizel Kaspiysk
1:0
FK Angusht Nazran
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
1:4
Dinamo Stavropol
FK Rotor Volgograd
1:0
Energiya Volzhskiy
Torpedo Armavir
2:0
Olimpia Gelendzhik
Druzhba Maikop
1:4
Biolog Novokubansk
Andamans & Nicobar
3:0
Andhra Pradesh
Bihar
1:4
Manipur
Daman & Diu
2:6
Gujarat
Uttar Pradesh
1:1
Chhattisgarh
Pondicherry
2:2
Rajasthan
RSC Vervietois
4:5
Ternat
FC Liege
2:2
Royal Ch. Fleurus
K Bocholter VV
0:0
KSC Grimbergen
BX Brussels
0:5
White Star Bruxelles
Union Saint-Gilloise
5:0
Ur Namur
Royale Entente Bertrigeoise
0:0
Royal Excelsior Virton
Koninklijk Diegem-Sport
1:2
Union Royale La Louviere Centre
RFC Huy
0:2
KV Woluwe-Zaventem
FC Vigor Wuitens Hamme
3:1
KSV Temse
KMSK Deinze
3:1
KSC Wielsbeke
Torhout 1992 Km
0:2
Royal Cappellen FC
SK Ronse
1:2
Sportkring Sint-Niklaas
K.Racing Waregem
0:2
KSV Oudenaarde
KFC Izegem
0:1
K Olsa Brakel
KSV Bornem
0:1
ASV Geel
KFC Dessel Sport
0:2
KVV Coxyde
Sport Ancash
2:0
Atlético Torino
Universidad San Marcos
1:0
U América FC
Alianza Unicachi
2:0
Hijos de Acosvinchos
US Cremonese
0:0
Bassano Virtus
Hellas Verona
1:0
AC Lumezzane
Como 1907
2:4
Monza
Gubbio
3:1
Paganese Calcio 1926
Sudtirol
2:0
FC Pavia 1911
Ravenna FC 1913
3:1
US Pergocrema
Reggina
0:1
Salernitana
Spezia Calcio
2:1
Sorrento Calcio
US Alessandria Calcio 1912
1:0
Spal 2013
Virtus Lanciano
0:0
Barletta Calcio
Foligno Calcio
2:2
Benevento
Andria BAT
1:0
Cavese 1919
Atlético Roma
4:1
Cosenza Calcio
Juve Stabia
4:1
AS Lucchese Libertas 1905
Ssd Citta Di Gela
2:1
Asd Nocerina 1910
Ssd Viareggio 2014
1:1
Pisa
Foggia Calcio
0:0
SS Taranto 1927
Siracusa
2:2
Ternana Calcio
Ostuni Sport
1:3
ASD Francavilla Calcio
Atletico Trivento
5:0
SSD Atessa Val di Sangro
Forlì
2:1
SSD FC Bikkembergs Fossombrone
ASD Miglianico Calcio
0:1
AS Real Cesenatico
Olympia Agnonese
1:0
ASD Luco Canistro
Jesina Calcio
0:3
Real Rimini FC
Teramo
3:1
Civitanovese Calcio
Rimini
4:1
Sambenedettese
Recanatese
2:1
Santarcangelo
Polisportiva Club Sportivo Pisticci
3:0
USD Irsinese Calcio
ASD Bojano
1:5
Santegidiese
Polisportiva Gaeta
2:0
Ischia
Asd Calcio Pomigliano
2:0
AC Nardo
SSD Castel San Pietro Terme Calcio
3:2
Borgo a Buggiano
US Forcoli 1921 Valdera
1:0
USDC Rudianese
US Fiorenzuola 1922
0:2
Mezzolara
Nuova Verolese Calcio
1:4
FC Ponsacco 1920
GS Rosignano 6 Rose
1:0
Pergolettese
Bagnolese
1:0
Pontedera
Sant Antonio Abate
2:1
Virtus Casarano
Carpenedolo
0:2
Tuttocuoio
US Russi
0:3
Polisportiva Virtus Castelfranco
Camaiore Calcio
2:0
ASD Virtus Pavullese
Viterbese Calcio
4:2
Socio Culturale Castiadas
ASD Astrea
0:1
ASD Cynthia 1920
ASD Anzio Calcio 1924
0:1
GS Fidene Calcio
ASD Sanluri Calcio
3:2
Polisportiva Monterotondo Lupa
Guidonia Montecelio
1:0
AC Porto Torres
Budoni Calcio
2:0
ASD Selargius Calcio
Bacoli Sibilla
5:1
SS Tavolara Calcio
Arzachena Costa Smeralda Calcio
3:2
Polisportiva Viribus Unitis
FC Aprilia
2:1
US Zagarolo
Voluntas Calcio Spoleto
1:1
Deruta
Orvietana Calcio
4:2
Flaminia
Perugia
0:0
ASD Fortis Juventus 1909
ASD Pontevecchio
1:1
SSD Calcio Città di Castello
SS Todi Calcio
2:2
AC Monteriggioni
AS Sestese Calcio
2:3
Montevarchi Calcio Aquila 1902
Castel Rigone
1:0
Sansepolcro Calcio
AC Cuneo 1905
3:2
ASD Albese Calcio
Vigevano
2:2
ACD Aquanera
ASD Sarzanese Calcio 1906
2:0
ASD Polisportiva Borgorosso Arenzano
ACD Rivoli
1:1
Derthona
Chiavari Calcio Caperana
0:1
Gallaratese ASD
Pianese
0:1
Scandicci
USD Novese
1:2
Lavagnese
Borgosesia
0:0
Santhià
US Arezzo
2:1
ASD Sporting Terni
Acqui US
3:1
AC Settimo
Chieri
0:1
Vallée d'Aoste St. Chr.
AC Asti
1:0
Seregno
Ssd Acireale Calcio 1946
4:1
ASD Sambiase
Casertana FC
3:3
USD Noto Calcio
ASC Ebolitana 1925
3:1
ASD Forza e Coraggio
GSD Mazara 1946
3:1
Nuvla San Felice
ASD Modica Calcio
0:2
SC Marsala 1912
Nissa FC ASD
0:0
HinterReggio
Real Nocera
2:2
Cittanova Interpiana Calcio
FC Rossanese 1909 ASD
0:0
FC Turris 1944 ASD
Solbiatese Arno Calcio
2:2
AC Cantù GS San Paolo
Trento
5:1
GC Castelnuovo Sandrà
AC Castellana Castel Goffredo
0:0
US Darfo Boario
Folgore Caratese
0:3
Legnago Salus
AlzanoCene
2:4
AC Ponte San Pietro-Isola
Caronnese
2:1
Castiglione
Olginatese
3:0
ASD Villafranca
Virtus Verona
0:2
Voghera
Montebelluna
2:1
Este
Rovigo
3:2
NK Kras ASD
Chioggia Sottomarina
1:2
US Opitergina
UC Montecchio Maggiore
3:0
Luparense
Belluno
2:1
Sandonà
AS Union Quinto
0:4
Tamai
ASD Sanvitese
5:3
ASD Torviscosa
ACD Città di Concordia
1:2
Treviso
Pordenone Calcio
2:3
Venezia
Atletico Boville Ernica
0:0
US Angri Calcio 1927 ASD
Arzanese
2:2
Battipagliese
FC Francavilla 1931
3:1
GS Capriatese
ADC Ars et Labor Grottaglie
0:1
AS Fortis Trani
AD Cerro Reyes Badajoz
0:2
RSD Alcala
Lleida
0:2
RCD Mallorca B
Sporting Mahones
0:2
UD Alzira
FC Santboia
1:2
CE Lhospitalet
CD Denia
1:0
CE Sabadell
CD Castellon
0:0
CD Atletico Baleares
Celta de Vigo B
2:3
UD Vecindario
Real Madrid Castilla
3:1
Rayo Vallecano B
CF Union Estepona
0:0
Lucena CF
CD Alcala
3:3
UD Puertollano
Real Sociedad B
0:1
Real Oviedo
CD Teruel
2:3
Orihuela CF
CF Badalona
2:1
CF Gandia
Ub Conquense
3:0
CF Getafe B
Pontevedra CF
1:5
CD Guadalajara
UD Extremadura
3:1
CD Lugo
RS Gimnastica de Torrelavega
2:1
CF Palencia
Caudal Deportivo
3:0
Athletic Bilbao B
Cultural Leonesa
2:2
Alaves
AD Ceuta
1:2
Melilla UD
CD Alcoyano
3:1
UDA Gramenet
Ontinyent CF
0:0
UE Sant Andreu
FC Coruxo
0:0
CD Badajoz
Yeclano Deportivo
1:2
Lorca Atletico CF
Real Murcia
2:1
Jumilla
Real Jaen
0:0
Sevilla Atletico
Barakaldo CF
1:2
Eibar
Zamora CF
3:1
CD La Muela
Real Betis B. B
2:1
Ecija Balompie
RC Deportivo Fabril
1:2
Leganés
Universidad de Las Palmas
0:4
Montaneros CF
CD Guijuelo
4:1
Lemona SD
Benidorm CD
3:3
Alicante CF
CP Ejido
2:1
CD San Roque
UD Logrones
1:1
CD Mirandes
CP Cacereno
1:1
Atletico Madrid B
FK Beograd
0:1
Grafičar
FK Sindelic Beograd
2:0
Šumadija Jagnjilo
Car Konstantin
2:0
FK Kopaonik Brus
FK Zarkovo
1:1
FK Sopot Beograd
Hajduk Beograd
1:1
Radnički Obrenovac
FK Polet Ljubić
3:1
FK FAP Priboj
FK Partizan Bumbarevo Brdo
1:0
Sloga Kraljevo
FK Radnik Surdulica
2:3
FK Sloga Despotovac
Jedinstvo Paraćin
0:1
FK Svrljig
FK Palić
1:2
FK Senta
Srem Jakovo
2:0
FK Vozdovac
Qviding FIF
0:1
Falkenbergs FF
Vasteraas SK
2:2
IFK Varnamo
Ljungskille SK
0:0
Osters IF
Jonkopings Sodra
0:1
Degerfors IF
Pudahuel Barrancas
1:1
Fernández Vial
CDSC Iberia
2:3
Deportes Temuco
Deportes Maipo Quilicura
2:1
Melipilla
Provincial Osorno
2:0
Colchagua
AD Adra
0:3
Alhaurín
SD Noja
2:0
SD Reocín
Lorca Deportiva CF
0:2
Mar Menor Club de Futbol
Imperio de Mérida CP
0:2
Arroyo Cp
AD Parla
1:2
Sadcf Internacional de Madrid Dsl
CD Coslada
1:3
Vallecas CF
UD Carboneras
1:2
CD Loja
Trival Valderas A.
2:1
San Fernando Henares
CD Móstoles
2:1
Las Rozas
UD Badajoz
1:2
CD Valdelacalzada
Illescas
2:1
UD Socuellamos CF
Sevilla III
1:0
Atletico Sanluqueno
Atlético Pulpileño
0:2
Real Murcia B
Club Portugalete
1:0
SD Zamudio
CF Rayo Majadahonda
0:0
Club Atlético de Madrid III
CD Varea
2:1
River Ebro
Fuenlabrada
1:1
AD Colmenar Viejo
Pozuelo Alarcón
2:0
Alcobendas Sport
Antequera CF
2:4
UD Melilla B
El Palo
2:1
Baza
Real Oviedo B
0:0
Real Aviles
Pobla de Mafumet CF
4:1
CF Amposta
CE Premià
1:0
Europa
Terrassa FC
2:4
Espanyol Barcelona B
AE Prat
1:1
UD Cornella
CF Gava
0:0
AEC Manlleu
CD Masnou
3:4
FC Asco
Atlético Pinto
1:1
Real Madrid C
CF Villanovense
2:1
CD Don Benito
Miajadas
2:2
Santa Amalia
Jerez
3:2
CA San José Promesas
UD SANTA MARTA
1:1
Atletico Bembibre
Real Valladolid B
1:2
CD Villaralbo
Racing Santander B
4:1
Bezana
Ribamontán al Mar
1:0
Cultural Guarnizo
Jove Español
1:3
CD Olimpic de Xativa
Ribarroja CF
1:1
UD Juventud Barrio del Cristo
Pamplona
4:2
Murchante
Cadiz B
0:2
CD Pozoblanco
Peñarroya Pueblonuevo CF
3:0
Jerez Industrial CF
CD Ebro
1:3
Utebo
CD Alhaurino
1:1
Atletico Malagueno
AD Villaviciosa de Odón
0:0
Puerta Bonita
Huétor Tájar
3:1
Velez CF
Atlético Onubense
2:1
Coria CF
San Isidro
2:0
Lanzarote
Tenisca
3:2
AD Huracan
CD Tenerife B
4:0
UD Teror Balompié
UD Las Palmas B
2:1
CD Marino
Orientación Marítima
1:1
Atlético Granadilla
Guía
1:1
Las Zocas
Playas Jandia
2:0
CD Victoria de Tazacorte
Alcúdia
1:2
CE Ferreries
CD Artistico Navalcarnero
2:0
San Sebastian Reyes
Praviano
0:1
Ribadesella CF
Anguiano
2:0
Berceo
Alfaro CD
5:2
Pradejón
Arnedo
3:2
SD Oyonesa
CD Cenicero
1:1
Calasancio
AF Calahorra
0:3
Club Haro Deportivo
Vianés
0:1
SD Logrones
Luarca CF
0:0
Navarro
Andés CF
1:1
Ceares
CD Cudillero
2:2
Candás CF
CD Lealtad
2:0
UP Langreo
CD Tuilla
2:5
Condal Club
Marino Luanco
1:1
Llanes
Gijón Industrial
1:2
Navia Club de Fútbol
CF Balaguer
0:2
Montañesa
CF Vilanova
1:0
Castelldefels
Palamos
1:1
CF Reus Deportiu
Plasencia
1:0
CP Olivenza
Díter Zafra
2:1
CD Coria
Real Avila CF
0:2
CD Cristo Atletico
Vimenor
2:1
Castro
Villajoyosa CF
4:0
Atletico Saguntino
Crevillente Deportivo
4:1
UD Puzol
CD Iruña
2:1
Valle de Egues
CD Tudelano
0:2
CD Izarra
CF Algeciras
0:2
CD Mairena
SD Gernika Club
0:1
SD Leioa
Sestao River Club
1:0
Santurtzi
Atlético Calatayud
3:2
Villanueva CF
CA Monzon
4:0
CD Altorricón
Sarinena
3:1
SD Ejea
AD Sabinanigo
1:2
Sociedad Deportivo Tarazona
CE Alaior
0:3
CD Constancia
Pd Santa Eulalia
2:1
CD Montuïri
SD Ponferradina II
0:1
CD Íscar
CD Aguilar
1:0
Atletico Astorga FC
Racing Lermeño CF
4:2
Cultural Cebrereña
Manzanares
4:0
CD Carranque
CD Idoya
3:4
Lourdes
Lagun Artea KE
0:1
CD Aluvión
CD Bala Azul
1:1
Santomera CF
Negreira
6:1
Portonovo SD
CD Laudio
1:0
Arenas Club de Getxo
Zalla
1:2
Basconia
CD Mallén
0:5
Andorra CF
RSD Santa Isabel
4:0
CD Giner Torrero
ACD San Marcial
1:0
CD Calahorra
Marbella FC
2:1
CD Ciudad de Vícar
CD Ronda
1:1
Maracena
Sporting Villanueva
1:0
Mérida UD
CP Sanvicenteño
3:0
AD Ciudad de Plasencia CF
Almazán
1:3
Burgos CF
Sporting La Gineta CF
5:2
CD Piedrabuena
Torrijos
0:1
Quintanar del Rey
Villarrubia CF
2:1
La Roda CF
Tomelloso
2:3
CD Chozas de Canales
Solares
2:3
Club Deportivo Arenas de Frajanas
Club Deportivo Eldense
1:1
Villarreal C
Catarroja CF
0:0
Valencia CF Mestalla
Novelda
2:1
Burjassot CF
Atletico Levante UD
1:1
CF Borriol
CD Torrevieja
2:0
Torrellano Illice Elche Parque Empresarial CF
UD Marinaleda
2:1
Real Balompedica Linense
Puerto Real CF
1:1
RC Portuense
Plus Ultra
3:2
Independiente de Ceutí FC
Calasparra FC
1:1
Cartagena FC
FC Cartagena La Unión
1:1
Pinatar CF
Narón Balompé Piñeiros
0:2
Rapido de Bouzas
CD Ourense
0:1
Racing Club Villalbes
Villalonga FC
1:1
Santa Comba CF
SD Órdenes
1:2
UD Somozas
Bergantinos CF
1:1
Racing de Ferrol
SD Eibar II
3:1
CD Aurrerá de Vitoria
Binéfar
3:0
UD Pomar
CD Unión Criptanense
0:2
CD Toledo Sad
CF La Nucia
0:0
Mislata CF
Atletico Tordesillas
2:1
Arandina CF
Atlético Albericia
0:4
Siete Villas
Moratalla CF
0:3
UCAM Murcia
Lorca CF
5:2
FC Puente Tocinos
CF Base Abarán
3:1
CD Beniel
UE Llagostera
5:2
FC Vilafranca
Bangkok
2:1
Rangsit University JW FC
Thailand Honda FC
1:5
Bbcu FC
Customs United
2:2
Phuket
Chanthaburi
0:1
Chainat Hornbill
Saraburi FC
1:1
Suphanburi
Sprimont-Comblain
1:2
RFC Union La Calamine
Faymonville
6:1
Montegnée
Couvin-Mariembourg
4:5
Sérésien
RUW Ciney
5:1
Royal Aywaille FC
R Leopold Uccle FC
1:0
Wanze / Bas-Oha
ET.Elsautoise
0:1
Royal Wallonia Walhain CG
US Givry
4:1
Hannut
Habay-la-Vieille
1:3
RRC Hamoir
Sint-Eloois-Winkel
0:2
Royal Mouscron
Diksmuide
1:1
Vk Ieper
Sottegem
1:2
SG-Tertre-Hautrage
PAC Buzet
1:4
SK Terjoden-Welle
FC Charleroi
2:1
KRC Gent
BS Poperinge
1:5
Sparta Petegem
Jeunesse Tamines
1:1
Eernegem
Géants Athois
8:1
Appelterre-Eichem
Berchem Sport
0:2
Tempo Overijse
SK Berlare
3:1
K FC SP St-Gillis Waas
Opwijk
1:7
KRC Mechelen
Willebroek-Meerhof
0:5
Katelijne-Waver
Verbroedering Meldert
3:1
Eendracht Zele
Averbode Okselaar
0:3
K Londerzeel SK
Olympia SC Wijgmaal
2:3
VC Groot Dilbeek
Lyra
3:0
FC Duffel
Heusden-Zolder
2:1
Leopoldsburg
Oosterwijk
2:0
Overpelt
KFC Lille
2:5
Patro Maasmechelen
K Sportclub Tongeren
0:3
Lutlommel
KFC Sint Lenaarts
2:0
KFC Zwarte Leeuw
Herk
3:0
De Kempen
Excelsior Veldwezelt
2:1
Witgoor Sport
Bree
1:0
Spouwen-Mopertingen
NK Konavljanin Čilipi
1:0
Primorac Biograd
NK Mladost Proložac
2:1
HNK Dinara Knin
Hrvace
2:1
NK Raštane
Koprivnica
2:0
Slavija Pleternica
NK Slobodnica
1:1
Belišće
Botev Plovdiv
1:0
Sozopol
FK Chepinets Velingrad
8:0
Botev Ihtiman
FK Germaneya Sapareva banya
4:1
FK Avangard Bachevo
Hebar
3:5
FK Benkovski Pazardzhik
Pirin Razlog
2:0
Balkan Botevgrad
Strumska Slava
0:3
Slivnishki geroy
OFK Kostinbrod
1:1
FC Vitosha Bistrica
FK Levski 1923 Elin Pelin
0:1
FK Septemvri Sofia
FK Suvorovo
3:0
Topoli
FK Chernolomets 04 Popovo
3:1
FK Veliki Preslav
FK Shumen 2010
3:0
FK Shabla
Septemvri Tervel
1:0
PFC Spartak Varna
Himik Devnya
2:1
FK Belitsa
Botev Novi Pazar
2:1
FK Skrita Sila Madrevo
FK Rapid Shumen
0:3
FK Suvorovo
FK Vitosha Dolna Dikanya
1:2
Perun Kresna
FK Asenovets 2005 Asenovgrad
3:1
FK Arda Kurdzhali
Velbazhd
2:3
Mesta
FK Minyor Bobov dol
4:2
FK Lokomotiv 1925 Septemvri
PFC Lokomotiv Mezdra
0:0
Spartak 19 Pleven
FK Botev Dimovo
0:3
Parva atomna
FK Balkan Belogradchik
1:2
Lokomotiv Dryanovo
Tryavna
5:0
FK Gigant Belene
FK Torpedo 2004 Borovan
0:1
FK Sitomir Nikopol
OFK Levski
1:4
Akademik Svishtov
Bdin
2:0
FK Samovodene
Gorna Oryahovitsa
0:2
Yantra 2019
FK Hebros 1921 Harmanli
4:1
FK Gabrovnitsa 04 Gorno Sahrane
Zagorets
6:0
Tundzha Yambol
Dimitrovgrad
4:2
Gigant Saedinenie
FC Chirpan
3:2
FK Tundzha 2006 Yagoda
Levski Karlovo
3:2
Svilengrad
Rozova Dolina
1:1
FK Rodopa 1927 Smolyan
Botev Galabovo
3:0
FK Strambolovo 2007
Korba
1:0
Djerba
Ben Guerdane
2:0
Transport
EA Mateur
2:1
LPS Tozeur
Jendouba Sport
1:1
Monastir
Moknine
2:1
M'saken
Portland Phoenix
1:0
Seacoast United Phantoms
Brooklyn Knights
1:3
Reading United
Virginia Beach Piranhas
2:0
Fredericksburg Hotspur
West Virginia Alliance FC
3:1
Northern Virginia Royals
Orange County Blue Star
5:0
Hollywood United FC Hitmen
LA Laguna
1:6
Ventura County Fusion
Puget Sound Gunners FC
0:0
Washington Crossfire SC
El Paso Patriots
2:1
Midland-Odessa
Kitsap Pumas
2:1
Victoria Highlanders