Fixtures - July 30, 2011
BFC Dynamo
0:3
Kaiserslautern
Hallescher
0:2
Eintracht Frankfurt
Heidenheim
2:1
Werder Bremen
Dynamo Dresden
4:3
Leverkusen
Eintracht Trier
2:1
St. Pauli
Arminia
1:5
Nürnberg
Rot Weiss Ahlen
0:10
Paderborn
SV Babelsberg
0:2
MSV Duisburg
Oldenburg
1:2
Hamburger SV
Holstein Kiel
3:0
Energie Cottbus
SV Sandhausen
0:3
Dortmund
Kickers Emden
1:5
FSV Frankfurt
Hansa
2:2
Bochum
RW Oberhausen
1:2
Augsburg
FC Nyva-V Vinnytsia
1:1
Zirka Kropyvnytskyi
FK Mykolaiv
0:1
Hoverla Uzhhorod
Dinamo-2 Kiev
0:2
FC Arsenal Bila Tserkva
FC Odessa
1:1
Olimpik Donetsk
Metalurh Zaporizhya
3:0
Stal Alchevsk
Sevastopol
1:0
FC Kobra Kharkiv
Krymteplitsya Molodizhne
2:1
Tytan Armyansk
Dynamo Khmelnytskyi
5:1
Yednist Plysky
Prykarpattya Ivano-Frankivsk
0:0
Real Pharma Odessa
Shakhtar Donetsk III
7:2
Sevastopol II
Illichivets' II
3:0
Metalurh Zaporizhya II
FC Nyva Ternopil
0:3
FC Sumy
Chornomorets II
0:2
Enerhiya Nova Kakhovka
Kryvbas
1:1
Stal Kamyanske
FC Kremin Kreminchuh
1:0
FC Nikopol
FC Poltava
2:0
Shakhtar Sverdlovsk
FC Avangard Kramatorsk
0:2
Dnipro II
Girnik-Sport
1:2
Myr
SFC Desna Chernihiv
4:0
SKAD-Yalpuh
Mons
1:1
Standard Liege
Genk
3:1
Beerschot
Gent
0:1
Cercle Brugge
Sporting Lokeren
0:0
Zulte-Waregem
Kortrijk
1:1
Lierse
Yellow-Red KV Mechelen
2:1
Sint-Truiden
Montedio Yamagata
0:1
Albirex Niigata
Kawasaki Frontale
0:1
Urawa Reds
Yokohama F. Marinos
2:1
Omiya Ardija
Jubilo Iwata
1:2
Gamba Osaka
Vissel Kobe
4:2
Ventforet Kofu
Sanfrecce Hiroshima
4:0
Shimizu S-Pulse
Gornik Leczna
2:0
Olimpia Grudziadz
Ruch Radzionkow
1:1
KS Kolejarz Stróże
MKS Flota Swinoujscie
1:2
MKS Dolcan Zabki
UD Alzira
4:0
CD Alcoyano
As Pontes
0:3
Deportivo La Coruna
Gil Vicente
4:0
FC Tirsense
Kitchee
0:3
Blackburn
Lincoln City
0:1
Nottingham
Sheffield Wednesday
0:0
Stoke City
VV Papendrecht
0:7
Dordrecht
Aston Villa
0:2
Chelsea
SV Spakenburg
2:2
Utrecht
PSG
0:1
NY Red Bulls
Scunthorpe United
0:5
Barnsley
Exeter City
1:0
Derby County
Chesterfield
0:2
Hull City
Gillingham
1:2
Peterborough
Yeovil Town
2:2
Southampton
Colchester United
1:0
Watford
Birmingham City
1:2
Everton
Millwall
4:3
Charlton Athletic
VVV Venlo
2:0
Getafe
Newport County
1:3
Bolton Wanderers
Coventry City
0:3
Norwich City
Cardiff City
0:0
Parma
Crewe Alexandra
2:1
Rochdale
Vitesse
4:0
al-Shabab
West Ham
2:0
Real Zaragoza
Swindon Town
1:2
Reading
Bournemouth
3:1
Crystal Palace
Burnley
1:0
Sunderland
Bristol City
0:1
West Brom
Ipswich Town
1:2
Wolverhampton
Brighton
2:3
Tottenham
Napoli
2:1
US Grosseto
Monza
1:1
UC Albinoleffe
Sampdoria
1:1
Hellas Verona
Arsenal
2:2
Boca Juniors
Inter
2:0
Celtic
NEC Nijmegen
1:1
Valenciennes
De Graafschap
0:1
Ergotelis
Varese
0:2
Pro Vercelli
Brest
2:1
Caen
Leicester City
1:2
Real Madrid
AC Chievo Verona
3:2
Osasuna
HVV Hollandia Hoorn
1:4
Volendam
CF Villarreal B
1:1
Hércules
Paços de Ferreira
2:1
CS Maritimo Madeira
Fuenlabrada
1:1
Alcorcon AD
Cagliari
0:0
Gazélec Ajaccio
Lorient
1:0
Auxerre
Montpellier
1:3
Bordeaux
Saint-Etienne
3:0
Evian TG
Beira-Mar
0:0
Celta Vigo
Marchamalo
1:7
CD Guadalajara
Toulouse
1:0
Real Sociedad
Royal Charleroi SC
2:1
PEC Zwolle
Real Valladolid
3:2
Rayo Vallecano
Havant & Waterlooville FC
0:7
Betis
Atletico Malagueno
1:1
Xerez
Palamos
0:1
CE Sabadell
Numancia
0:1
Logroñés CF
NAC Breda
2:1
Olympiakos
Olhanense
1:1
Vitória Setúbal
Nice
1:0
Udinese
CD Teruel
3:2
Levante
AEK
1:1
FK Rad
Gimnàstic Tarragona
2:1
UE Llagostera
CD Torrevieja
0:4
Cartagena
Sporting CP
0:3
Valencia
Academica Coimbra
4:2
Feirense
Calcio Padova
1:0
Genoa
Cesena
0:0
Peñarol
Las Palmas
2:1
UD Vecindario
Sevilla Atletico
0:0
Recreativo Huelva
Real Jaen
1:2
Granada
FC Zhetysu
1:0
Astana
Tobol Kostanay
1:3
FC Ordabasy
FC Kairat Almaty
1:1
FK Vostok Ust-Kamenogorsk
FC Kaisar Kyzylorda
0:1
Shakhter Karagandy
FC Irtysh Pavlodar
1:0
FC Taraz
FC Costuleni
1:1
FC Academia Chisinau
FC Nistru Otaci
2:1
Milsami
CSCA Rapid Chisinau
1:2
FC Dacia Chisinau
Zimbru
2:0
FC Zaria Balti
IF Skarp Tromsø
0:1
Orn-Horten
Austevoll
3:4
Mandalskameratene
Ullensaker/Kisa
2:1
Byaasen Toppfotball
Senja FK
2:2
Hasle-Løren IL
Elverum
1:0
Valdres
Frigg
0:0
Raufoss IL
Follo
1:3
Lillehammer
Forde
2:2
Pors Grenland
Nest-Sotra
3:0
Vidar FK
Aasane Fotball
0:1
Vard Haugesund
Ålgård
0:0
Flekkeroy
KFUM Oslo
1:0
Moss FK
Steinkjer
1:1
Tiller
Levanger
2:2
Nardo
FK Zeleziarne Podbrezova
7:0
Bodva Moldava
Dolný Kubín
2:0
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
LAFC Lučenec
1:1
SFM Senec
Spartak Myjava
1:0
FC Petrzalka 1898
FK Dubnica Nad Vahom
0:1
MSK Rimavska Sobota
Neumarkt
4:1
FC Hard
SC Rheindorf Altach II
0:0
SV Seekirchen
FC Pinzgau Saalfelden
1:2
TSV St. Johann
Liefering
6:1
Union Innsbruck
SW Bregenz
0:3
Dornbirn
Eendracht Buggenhout
2:4
Windeke
Molenkring Lichtaart
1:3
KFC Zwarte Leeuw
Lindelhoeven
1:3
K Esperanza Pelt
Vk Ieper
3:0
Langemark
Avelgem
0:2
Sporting West Harelbeke
Rumbeke
1:1
KSC Wielsbeke
Sottegem
0:1
Svelta Melsele
KVV Vosselaar
6:0
Veerle Sport
KFC Sint Lenaarts
3:2
Sporting Tisselt
Oelegem
1:3
De Kempen
Eendracht Maasmechelen
2:0
Zonhoven
Sporting Châtelet
4:0
RU Sambreville
Royal Knokke FC
0:0
OMS Ingelmunster
Club Roeselare
3:3
Maldegem
Klauwaerts Kemzeke
1:1
Kruibeke
Oosterwijk
5:3
Gooreind
Antonia
1:1
Lyra
Thes Sport
4:1
Bilzerse Waltwilder
Diest
1:2
Beringen
Ur Namur
1:5
Oppagne-Wéris
Tempo Overijse
0:0
Opwijk
Groen Star Beek
0:3
Bree
FC Bercheux
3:1
Mussy
Longlier
0:2
Habay-la-Vieille
RUW Ciney
7:0
Aubange
Energetik Bgu
3:0
FC Smolevichi-Sti
Vertikal Kalinkovichi
2:2
Dinamo Minsk II
FC Zhlobin
1:5
FC Bereza
FC Beltransgaz Slonim
7:0
FC Orsha
FC Partizan Minsk 2
2:2
FC Osipovichi
FC Krutogorye
1:0
Kommunalnik Slonim
FC Lida
1:0
Mosty
FC Molodechno Dussh4
4:0
Lokomotiv Gomel
ASA AL
4:3
ABC RN
Criciuma SC
1:0
Guaratingueta SP
Vila Nova GO
1:0
Salgueiro PE
Duque de Caxias RJ
2:3
Goias GO
AD Sao Caetano
1:1
Parana Clube PR
Ponte Preta SP
0:3
Associacao Portuguesa de Desportos
Gremio Barueri SP
1:3
Guarani FC SP
Icasa CE
2:0
Bragantino
Vitoria BA
0:1
Boa Esporte Clube
América RN
1:0
Campinense PB
Brasiliense DF
2:0
Macae Esporte RJ
Ipatinga MG
4:1
Marilia SP
CRB AL
2:0
Guarany CE
Peninsula Power
2:0
Capalaba
Redlands United
3:0
Pine Hills FC
North Pine SC
0:2
Eastern Suburbs
Taringa Rovers
0:1
Brisbane City
Souths United SC
2:1
Univ. Queensland
Beijing Institute of Technology FC
1:1
Shenyang Zhongze FC
Shenyang Dongjin FC
0:0
Chongqing Lifan
Tianjin Tianhai
1:2
Guangzhou R&F FC
Yanbian Fude
2:0
Guizhou Zhicheng
Wuhan Zall
1:2
Hunan Xiangtao FC
Guangdong
1:1
Dalian Pro
Serbian White Eagles
1:0
North York Astros
York Region Shooters
4:1
Border Stars
Montreal Impact II
0:4
SC Toronto
Aarau
2:1
Stade Nyonnais
FC Biel-Bienne
0:0
FC Wohlen
SR Delemont
0:2
St. Gallen
Etoile Carouge FC
1:3
Bellinzona
FC Locarno
1:1
Lugano
Saint-Michel de Ouenzé
0:1
Patronage Sainte-Anne
Arc-en-Ciel de Moranzambé
0:4
Kondzo
US Saint-Pierre
2:1
JS de Bougainvillées
Pigeon Vert de Pointe-Noire
0:1
Munisport de Pointe-Noire
SK Strakonice
0:5
FC Sellier & Bellot Vlasim
FK Nachod
0:4
Afk Chrudim
FK Jiskra Mseno
0:2
SK Hlavice
Tj Dvur Kralove Nad Labem
2:3
Letohrad
FK Taborsko
0:2
FC Pisek
1 FK Nova Paka
3:2
Velim
SK Zapy
1:3
Ovcary
FK Admira Prague
0:0
SK Kladno
SK Prevysov
2:0
Ceska Lipa
Union Čelákovice
0:7
Kunice
SK Benesov
1:4
Mas Taborsko
FC Hlinsko
1:5
Pardubice
Vilémov
0:6
FK Usti Nad Labem
Roudnice
1:0
Bohemians Prague
FK Litol
0:5
Loko Vltavin
FC Kolin
2:1
SK Marila Votice
Slavoj Polna
3:0
FK Pelhimov
FC Hermanice Slezska
1:1
REAL Lískovec
FK Novy Jicin
2:5
Fotbal Frydek Mistek
Namest
0:2
FK San Jv Sumperk
MFK Havirov
1:2
MFK Karvina
Brumov
1:1
Zlín
FC Sparta Brno
1:2
Zbrojovka Brno
MFk Vyskov
1:1
SK Sulko Zabreh
Sokol Tasovice
3:1
SK Lisen
Zdar Nad Sazavou
2:3
1 SC Znojmo FK
Třebíč
1:3
FC Slovan Rosice
FK Mikulovice
2:0
FC Hlucin
FC Msa Dolni Benesov
1:0
Slavia Orlová-Lutyně
FK Mohelnice
0:2
Unex Unicov
SFK Vrchovina
0:5
FC Vysocina Jihlava
Tj Lokomotiva Petrovice
0:1
SFC Opava
FC Viktoria Otrokovice
1:8
1 HFK Olomouc
FC Tvd Slavicin
1:4
FK Fotbal Trinec
FC Slovacka Sparta Spytihnev
2:1
Tj Valasske Mezirici
1.fc Viktorie Prerov
1:3
SK Spartak Hulin
Vysehrad
2:1
FK Horovicko
Gunnilse IS
3:0
Rynninge IK
Jonsereds IF
3:3
Ytterby IS
Sölvesborgs GoIF
5:5
Akademi Helsingborgs IF
FC Höllviken
3:3
IFK Klagshamn
Nike
2:2
Kvarnby IK
BK Olympic
1:0
Hogaborgs BK
IF Älgarna
0:4
Piteaa IF
Kvarnsvedens IK
0:2
Skiljebo SK
Gamla Upsala SK
1:1
Sandvikens IF
Ostersunds FK
1:1
Morön
IS Halmia
3:1
Kållered SK
Spårvägens FF
1:0
Falu FK
Skelleftea FF
0:3
Härnösands FF
UT Cotopaxi
4:1
Deportivo Quevedo
CSD Macara
1:2
Tecnico Universitario
Atlético Audaz
0:1
Universidad Catolica
Guayaquil City
5:1
L.D.U. Portoviejo
Grecia
1:0
Valle del Chota
FK Metalurg Skopje
2:0
FK Teteks Tetovo
Horizont Turnovo
2:1
Shkendija 79 Tetovo
11 Oktomvri
0:1
Vardar Skopje
Napredok
1:0
FK Sileks Kratovo
FK Renova
2:0
FK Ohrid
MFk Dukla Banska Bystrica
4:0
FC VSS Kosice
MSK Zilina
2:1
Slovan Bratislava
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
2:1
Dunajska Streda
MFK Ruzomberok
0:0
FC Nitra
Sagrada Esperança
1:0
Progresso
Santos
1:1
ASA
Académica Petróleo Kwanda Soyo
0:0
1º de Maio
Primeiro de Agosto
1:1
Sport Luanda e Benfica
Nairn County
3:0
Strathspey Thistle
Wick Academy FC
3:3
Clachnacuddin FC
Brora Rangers
0:3
Formartine United
Buckie Thistle FC
1:0
Cove Rangers
Deveronvale FC
1:1
Forres Mechanics FC
Fort William FC
1:2
Huntly
Fraserburgh
3:2
Keith FC
Inverurie Loco Works
1:0
Lossiemouth
Turriff United
0:1
Rothes FC
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
0:0
Resovia
Brzesko
3:0
KS Jeziorak Iława
Stal Rzeszow
3:0
Rks Garbarnia Krakow
Bytovia Bytow
0:4
Tychy
Nielba Wągrowiec
1:2
Elana Torun
Puszcza
KS Sokół Sokółka
KSZO SSA Ostrowiec Sw.
0:3
ZKS Stal Stalowa Wola
Oks Stomil Olsztyn
1:1
KS Wisla Pulawy
Miedz
2:1
Rakow
Zaglebie Sosnowiec
4:0
KS Row 1964 Rybnik
MKS Kluczbork
0:2
Tur Turek
SKS Baltyk Gdynia
2:2
HKS Ruch Zdzieszowice
Rummu Dünamo
3:4
Tammeka II
Tulevik
11:0
Türi JK Ganvix
TJK Legion II
1:1
Johvi FC Lokomotiv
Pärnu Linnameeskond II
1:2
FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM
JEF United Ichihara Chiba II
3:1
Biwako Shiga
Sony Sendai
1:1
Honda Lock
Machida Zelvia
3:1
Matsumoto Yamaga FC
Kamatamare Sanuki
1:2
Zweigen Kanazawa
Honda
2:1
Sagawa Printing Kyoto SC
Yongin City
0:2
Mokpo City
Daejeon Korail
0:0
Chungju Hummel FC
Kookmin Bank
4:1
Goyang Hi FC
Cheonan City
2:1
Ulsan Dolphins
Gangneung City
2:2
Changwon City
Malmin Palloseura
3:3
Kiffen
TiPS
0:2
ÅIFK
HauPa
1:0
FC Vaajakoski
SC Riverball
0:5
Seinäjoen
Santa Claus
0:2
VIFK
Vihtavuoren Pamaus
2:2
Warkaus JK
FC Kiisto
0:2
GBK Kokkola
Kirchbichl
3:2
Kematen
ATUS Ferlach
2:0
SV Rapid Lienz
Imst
4:2
SV Kolsass-Weer
Bleiburg
2:1
FC Lendorf
Axams / Götzens
1:6
FC Kitzbuhel
St. Veit / Glan
1:0
WAC / Sankt Andrä II
Necaxa
1:0
Venados
Correcaminos UAT
3:3
León
Universidad Guadalajara
1:1
Celaya
Lobos BUAP
1:0
Cruz Azul Hidalgo
Club Pumas Morelos
2:0
Veracruz
Desportivo Maputo
0:1
Incomáti
Ferroviário Beira
1:1
União Desportiva Do Songo
Maxaquene
1:1
Ferroviário Maputo
ENH Vilankulo
0:0
CA Muçulmano
Rugenbergen
1:3
Altona
Sasel
1:2
Halstenbek-Rellingen
SC Vier- und Marschlande
3:1
Meiendorfer SV
SB DJK Rosenheim
1:1
Wurzburger FV
Rain/Lech
2:2
SpVgg Unterhaching II
Ismaning
2:0
Bayern Hof
Schweinfurt
3:3
VfL Frohnlach 1919
VfL Pinneberg
2:0
SV Curslack-Neuengamme 1919
Buchbach
1:1
Heimstetten
TSV Gersthofen
1:1
TSV 1860 Rosenheim
Eintracht Bamberg
3:1
SV Seligenporten
Eltersdorf
3:0
FSV Erlangen-Bruck
Sogdiana
2:3
PFC Shurtan
Buxoro
0:4
Bunyodkor
Neftchi Fargona
1:1
Navbahor
Pakhtakor
5:1
Andijon
Nasaf
0:1
PFK Dinamo Samarqand
FC Skvich Minsk
1:2
FC Granit Mikashevichi
Klechesk Kletsk
3:0
FC Khimik Svetlogorsk
FC Polotsk
1:1
Slutsksakhar Slutsk
FC Slavia Mozyr
0:0
FC Rechitsa-2014
FK Rudensk
0:2
FC Dinamo-Belkard Grodno
FC Baranovichi
0:5
FC Gorodeya
FC Smorgon
1:1
FC Partizan Minsk
FC Volna Pinsk
2:1
DSK Gomel
Viljandi JK Tulevik
0:2
FC Kuressaare
Nomme Kalju FC
3:0
JK Sillamae Kalev
Narva JK Trans
3:0
Paide Linnameeskond
FC Flora Tallinn
13:1
Lasnamae FC Ajax
Jalgpallikool Tammeka
0:4
Levadia Tallinn
Colegio Nacional de Iquitos
1:0
Universidad Cesar Vallejo
FBC Melgar
2:1
Sporting Cristal
CD Leon de Huanuco
1:2
Ayacucho FC
Sport Boys
0:0
Alianza Atletico
PFC Sochi
0:0
FC Tekstilshchik Ivanovo
Sheksna
1:0
Volochanin-Ratmir
Spartak Kostroma
1:0
Volga Tver
Znamya Truda
0:2
Dinamo Vologda
FC Pskov-747
1:1
FC Istra
FC Dnepr Smolensk
3:0
Sever
Lokomotiv Moskva II
2:2
Karelia
Saturn Moscow
3:1
Dinamo Kostroma
Queen of The South
2:1
Stranraer
Annan Athletic
1:2
Dunfermline
Partick Thistle
1:3
Berwick Rangers
Dumbarton
0:4
Dundee
Brechin City FC
2:4
Clyde
Montrose
1:4
Raith Rovers
Livingston
6:0
Arbroath
Albion Rovers FC
2:4
Falkirk
Forfar Athletic
2:0
Peterhead
Alloa Athletic
0:3
Greenock Morton
Cowdenbeath FC
2:2
Stenhousemuir
Airdrieonians
5:0
Stirling Albion
East Fife
2:1
Elgin City
East Stirlingshire FC
0:3
Ayr United
Ross County
2:1
Queen's Park
OTJ Moravany nad Váhom
0:1
Dunajská Lužná
Nové Zámky
0:1
Slovan Duslo Šaľa
Pezinok
0:1
AFC Nove Mesto Nad Vahom
Vranov nad Topľou
5:2
MFK Goral Stará Ľubovňa
Partizan Bardejov
5:2
FK Baník Ružiná
Lok. Kosice
3:0
FK Slavoj Trebisov
West Torrens Birkalla SC
0:1
Adelaide City
Croydon Kings
0:3
Campbelltown City
Para Hills Knights
0:4
MetroStars
Adelaide Raiders
1:1
Modbury Jets
Western Strikers
0:2
Adelaide Blue Eagles
Al Hilal Kadougli
2:0
Al-Hilal Al Sahel Port Sudan
Al-Mourada Omdurman
0:0
Al Ahli Khartoum
Alamal Atbara
2:1
Al Nsoor Team Sport
Hay Al Arab
0:2
Al Merrikh
Al Khartoum
2:1
Al-Nil Al-Hasahesa
Assyriska FF
0:1
GIF Sundsvall
Vasteraas SK
4:2
Jonkopings Sodra
IF Brommapojkarna
0:1
Angelholms FF
Osters IF
0:1
Degerfors IF
IK Brage
2:2
Falkenbergs FF
FC Bern
2:1
FC Wangi
FC Alle
7:0
Bôle
US Terre Sainte
6:4
FC Moutier
FC Black Stars
1:0
Liestal
FC Wettswil-Bonstetten
2:2
Oerlikon / Polizei
Lerchenfeld
3:2
Emmenbrücke
FC Ibach
4:3
FC Spiez
FC Laufen
8:1
Luterbach
Schöftland
3:2
FC Red Star Zh
FC Versoix
0:4
CS Chenois
FC Wettingen 93
3:0
Meisterschwanden
FC Langenthal
2:1
FC Linth 04
FC Bavois
5:0
FC Porrentruy
FC Seefeld Zh
7:3
Goldau
Rorschach
0:4
Bümpliz
Altstätten
2:1
Kickers Luzern
Vevey Sports
2:1
Courtételle
CS Romontois
0:2
Perly-Certoux
FC Sursee
2:3
FC Hergiswil
FC Eschenbach
3:0
Kerzers
Lyss
0:4
Chur 97
FC Koniz
3:1
Zug 94
Farvagny / Ogoz
0:4
Stade Lausanne Ouchy
Montreux Sports
9:0
Bex
Dürrenast
3:5
FC Allschwil
Oberdorf
3:0
Diepoldsau-Schmitter
FC Kreuzlingen
2:1
FC Sarnen
Portalban / Gletterens
2:0
FC La Tour-Le Paquier
FC Sierre
0:2
Gumefens / Sorens
Devonport City
3:0
Ulverstone FC
Riverside
1:3
Prospect Knights FC
New Town Eagles FC
3:3
Hobart Zebras FC
Kingborough Lions
0:4
South Hobart
Somerset FC
1:3
Northern Rangers
Burnie United FC
2:2
Launceston City
Clarence United
3:0
Glenorchy Knights
Pudahuel Barrancas
0:1
Colchagua
Deportes Temuco
0:0
Deportes Pintana
CDSC Iberia
1:1
Fernández Vial
Provincial Osorno
3:2
Club Unión Santa María de Los Ángeles
Chainat Hornbill
2:0
Rangsit University JW FC
Air Force United FC
0:1
RBAC Mittraphap FC
Songkhla United
2:0
Bangkok United
Jersey Express
2:1
North Carolina Fusion
Thunder Bay Chill
1:0
Chicago Fire Premier FC II
Laredo Heat
1:0
Orlando City B
Long Island Rough Riders
3:1
Seacoast United Phantoms
Flint City Bucks
3:2
Des Moines Menace
Mississippi Brilla
3:0
El Paso Patriots
Kitsap Pumas
1:0
Ventura County Fusion
Fresno FC II
3:1
Victoria Highlanders
Long Island Rough Riders
3:2
Jersey Express
Richmond SC
1:0
Melbourne Knights
Green Gully
2:0
Springvale White Eagles SC
Northcote City
3:0
Bentleigh Greens
Dandenong Thunder
0:1
South Melbourne
Hume City
0:2
Oakleigh Cannons