Fixtures - August 19, 2011
US Boulogne
0:0
Tours
Clermont
2:0
Lens
Istres
1:2
Stade Lavallois Mayenne FC
Metz
2:1
Châteauroux
Monaco
1:1
Amiens SC
Reims
3:2
AC Arles Avignon
Troyes
2:1
Angers
Le Havre
2:0
Bastia
AGOVV Apeldoorn
0:4
PEC Zwolle
FC Eindhoven
3:1
SC Telstar
Go Ahead Eagles
2:3
Helmond Sport
Sparta Rotterdam
0:0
Volendam
FC Oss
3:4
Almere City FC
Fortuna Sittard
4:1
FC Emmen
Den Bosch
1:1
Cambuur
MVV Maastricht
2:1
SC Veendam
Ka Akureyri
1:2
UMF Selfoss
Leiknir Reykjavik
1:2
IR Reykjavik
Throttur Reykjavik
0:4
Vikingur Olafsvik
IA Akranes
0:2
Haukar Hafnarfjordur
St. Polten
1:0
Hartberg
Blau-Weiss Linz
2:0
Altach
SV Grodig
0:3
LASK
WAC St. Andra
2:2
First Vienna
FC Lustenau
3:1
Austria Lustenau
SV Allerheiligen
4:0
FC Wels
Leoben
1:1
SAK Celovec/Klagenfurt
SK Vorwarts Steyr
2:4
Union Vocklamarkt
Grazer AK
0:0
Austria Klagenfurt
FC Juniors OO
1:2
FC Gratkorn
FAC
1:3
Sollenau
SC Parndorf
0:1
SV Schwechat
Admira Wacker II
2:0
SC Neusiedl
Mattersburg II
2:0
Young Violets FK Austria Wien
WSG Tirol
3:1
SV Seekirchen
Neumarkt
2:2
TSV St. Johann
Union St Florian
4:0
LASK Juniors
Rapid Vienna II
1:3
SV Stegersbach
Amstetten
2:3
Wiener SK
US Quevillaise-Rouen Metropole
1:0
Beauvais
Orleans
1:0
Gazélec Ajaccio
Paris
1:0
Le Poiré-sur-Vie
Red Star
1:0
Racing Besançon
Cherbourg
1:0
Vannes
Niort
4:0
Luzenac
Nimes
1:2
Rouen
Tibro AIK FK
4:2
Götene IF
Utsiktens BK
3:3
Västra Frölunda
FOC Farsta
3:1
Enskede IK
Eskilstuna City
2:1
Konyaspor KIF
Johvi FC Lokomotiv
1:1
FC MC Tallinn
JK Kaitseliit Kalev
6:1
TJK Legion II
JK Sillamäe Kalev II
5:1
FCI Tallinn U21
Hiiumaa ÜJK Emmaste
3:3
Pärnu Linnameeskond II
JK Tallinna Kalev
6:1
Olympic
Limerick FC
1:1
SD Galway FC
Mervue United FC
1:2
Cork City
Monaghan United FC
3:1
Waterford United FC
Wexford
1:3
Longford Town FC
Busan Transportation
1:1
Gangneung City
Gimhae City
1:3
Cheonan City
Gyeongju HNP
3:2
Goyang Hi FC
Mokpo City
2:3
Changwon City
Axams / Götzens
1:1
Telfs
Kuchl
1:1
SV Anthering
Eugendorf
5:2
Golling
St. Veit / Glan
0:0
SV Spittal/Drau
Drautal
2:1
Wolfsberg
VST Voelkermarkt
1:0
SV Raiba Ruden
SV Grieskirchen
2:2
Dietach
SV Gmunden
1:2
Grün Weiß Micheldorf
ATV Irdning
1:5
ASK Voitsberg
SC Weiz
3:0
Lafnitz
Frohnleiten
1:1
FC Gleisdorf 09
SC Furstenfeld
3:1
FC Gratkorn II
SV Pachern
1:2
Liezen
ASK Marz
3:1
USC Wallern
Stinatz
2:3
Klingenbach
ASV Drassburg
4:2
SC Oberpullendorf
Mistelbach
1:4
SKN St. Polten II
SC Zwettl
3:1
SV Stockerau
Asc Sapient Gotzendorf
0:2
ASK Kottingbrunn
SV Wallern
1:0
UFC Eferding
SV Gussing
0:0
SC St Margarethen
SC Schwaz
2:2
Imst
SC Holz Pfeifer Kundl
1:1
SV Matrei und Umgebung
AS Stoicescu Buzău
0:3
Acs Foresta Suceava
Politehnica Galaţi
2:3
Focşani
Ozana Târgu Neamţ
2:1
Aerostar Bacau
ACS Sporting Suceava
0:3
FC Ceahlăul Piatra Neamţ II
Râmnicu Sărat
0:0
Roman
SC Bacău
4:0
Oţelul II
FC Municipal Dorohoi
2:0
Paşcani
AFC Dunarea 2005 Calarasi
1:0
Tunari
Rapid II
0:2
CS Afumati
Conpet Cireşu
2:0
AFC Comprest GIM
Ştefăneşti
1:0
CS Balotesti
CS Eforie
2:1
Victoria Chirnogi
CS Eolica 2010 Dobrogea Baia
1:2
Unirea Slobozia
Alexandria
0:2
Acs FC Academica Clinceni
FC Sportul Studenţesc Bucureşti II
0:4
CS Dunărea Turris Turnu Măgurele
CS Urban Titu
2:1
Concordia Chiajna II
Plopeni
3:0
CS Chimia Brazi
FCM Târgovişte
3:2
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu II
Caracal
2:1
CS Prometeu Craiova
Cisnădie
0:1
Jiul Rovinari
Minerul Jilţ Mătăsari
3:0
Gaz Metan Mediaş II
Oltchim Râmnicu Vâlcea
Metaloglobus
Atletic Bradu
1:5
CS Minerul Motru
National Sebis
2:0
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic
CS Gloria Reşiţa
0:0
Caransebeş
CS CFR Simeria
0:0
Resita
Hunedoara
1:1
ACS Poli Timisoara
CS Gloria CTP Arad
1:1
Politehnica Timisoara II
CF Gloria Progresul Bistriţa
1:0
Unirea Tărlungeni
Unirea Dej
1:2
Avântul Reghin
Unirea Ungheni
5:0
CS Zlatna
FC CFR 1907 Cluj II
0:2
CS Sanatate Cluj
Corona 2010 Brasov
3:0
CFM Universitatea Cluj II
Municipal Turda
0:2
AFC Arieşul 1907 Turda
Dombóvári FC-Rutin
0:5
Szekszardi UFC
Létavértes SC '97
4:0
Tuzsér SE
Rákosszentmihályi Atlétikai FC
1:0
III Ker Tue Upe
FC Hatvan
1:1
Rákosmenti KSK
Penzugyor SE
1:0
Budafok
Szentlorinc SE
2:2
Bölcskei SE
Bicskei
0:1
Érdi VSE
Wurzburger FV
4:2
TSV Grossbardorf
Borussia Neunkirchen
3:0
Alemannia Waldalgesheim
Gmünd
4:3
Stuttgarter Kickers II
Altona
2:0
SC Condor Hamburg 1956
Blumenthaler SV
3:2
SAV
Rochling Volklingen
1:2
SV Eintracht Trier II
FSV Salmrohr 1921
2:1
1. FC Saarbrücken II
Ulm
2:0
FC-Astoria Walldorf
VfR Mannheim
1:1
FC Nottingen
Oststeinbeker SV
3:2
Niendorfer
SV Wehen Wiesbaden II
5:2
Viktoria Aschaffenburg
FC Homburg
4:0
Arminia Ludwigshafen
SSV Reutlingen
2:4
Hollenbach
TuS Germania Schnelsen
4:2
SV Curslack-Neuengamme 1919
Paloma
1:1
Sasel
Kickers Emden
Goslarer SC 08
BSV Rehden
Eintracht Nordhorn
Malchower SV 90
1:1
BFC Dynamo
Pirmasens
3:2
SG 06 Betzdorf
Bohemians Dublin FC
0:1
Derry City FC
Dundalk
2:2
Bray Wanderers AFC
Saint Patrick's Athletic FC
4:0
Drogheda United FC
Aberystwyth Town FC
4:1
Newtown AFC
Llanelli AFC
4:1
Afan Lido
Port Talbot Town
2:1
The New Saints FC
Prestatyn Town
2:2
Airbus UK Broughton
Hamburger SV II
0:1
Holstein Kiel
SC Pfullendorf
1:1
Bayern Alzenau
Bayern II
2:5
Karlsruher SC II
Eintracht Trier
1:2
Schalke II
Magdeburg
1:1
FC Energie Cottbus II
Memmingen
1:1
1860 Munich II
PFC Sochi
3:0
Sheksna
FC Pskov-747
1:0
Spartak Kostroma
FC Dnepr Smolensk
6:0
Volochanin-Ratmir
Lokomotiv Moskva II
1:0
Volga Tver
Saturn Moscow
1:3
FC Tekstilshchik Ivanovo
Znamya Truda
0:3
FC Istra
Dinamo Kostroma
2:0
Sever
Dinamo Vologda
1:2
Karelia
FC Zhemchuzhina Sochi
0:3
SKA Khabarovsk
FC Sibir Novosibirsk
5:1
FC Volgar Astrakhan
FC Orenburg
2:1
FC Fakel Voronezh
FC Nizhny Novgorod
1:2
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
FC Ural Yekaterinburg
5:2
Khimki
FC Torpedo Vladimir
1:2
FC Mordovia Saransk
FC Shinnik Yaroslavl
0:3
FC Baltika Kaliningrad
FC Dynamo Bryansk
0:3
Torpedo Moskva
FC Chernomorets Novorossiysk
0:2
Luch Vladivostok