Fixtures - April 01, 2012
Oleksandria
1:2
Arsenal Kyiv
FC Vorskla Poltava
0:2
Donetsk
Dynamo Kyiv
3:1
Chernomorets
Metalist Kharkiv
1:1
FC Kryvbas Kriviy Rih
Roma
5:2
Novara Calcio
Cagliari
2:0
Atalanta
Lecce
0:0
Cesena
Fiorentina
1:2
AC Chievo Verona
Inter
5:4
Genoa
Bologna
1:3
Palermo
Siena
1:0
Udinese
Juventus
3:0
Napoli
Feirense
1:3
Beira-Mar
Nacional
2:1
Rio Ave
Gil Vicente
0:1
Vitória Setúbal
União de Leiria
0:1
Sporting CP
Vitoria Guimaraes
3:1
Paços de Ferreira
Xanthi
1:0
Doxa Dramas
Asteras Tripolis
2:2
OFI Crete FC
Ergotelis
2:2
Atromitos/H.
Kerkyra
2:2
AEK
PAOK
1:2
PAS Giannina
Panathinaikos
1:0
Aris Thessaloniki FC
Panetolikos
0:1
Olympiakos
Panionios
2:0
Levadiakos
Portland Timbers
2:3
Real Salt Lake
Seattle Sounders
0:1
San Jose Earthquakes
LA Galaxy
1:3
New England Revolution
Cruz Azul
3:1
San Luis
Queretaro FC
0:1
Puebla FC
Tigres UANL
4:1
Morelia
Atlas
0:0
Pumas UNAM
Atlante FC
2:2
Chiapas
Toluca
1:3
Santos Laguna
América
2:3
Monterrey
FK Jablonec
1:0
1 FC Slovacko
FK Mlada Boleslav
0:1
FK Teplice
SK Dynamo Ceske Budejovice
1:0
FC Hradec Kralove
SK Sigma Olomouc
1:0
Slavia Praha
Sparta Prague
0:2
1 FK Pribram
FK Dukla Prague
1:2
Slovan Liberec
Fredrikstad FK
5:1
Stabaek Fotball
Haugesund FK
2:0
Molde
Viking FK
1:0
Odds BK
Sogndal IL
0:0
Honefoss BK
Lillestrom SK
2:2
Rosenborg
Union Santa Fe
1:1
Godoy Cruz
Tigre
1:2
Argentinos Juniors
Independiente
2:0
Atletico de Rafaela
All Boys
0:2
Arsenal de Sarandi
San Lorenzo
0:2
Velez Sarsfield
Newell's Old Boys
2:0
Racing Avellaneda
San Martin San Juan
2:2
Colon
Changchun Yatai
1:0
Shanghai Shenxin
Nei Mongul Zhongyou F.C.
5:0
Dalian Shide
Guangzhou R&F FC
1:0
Zhejiang Greentown
Gwangju
1:1
Gangwon
Suwon Samsung Bluewings
2:0
Seoul
Incheon United
0:0
Gyeongnam
Daejeon Hana Citizen
0:3
Jeju United
Moreirense
4:1
Atletico CP
SC Covilha
0:1
UD Oliveirense
Arouca
0:0
União Madeira
Portimonense
3:2
Penafiel
Naval 1º de Maio
0:1
Belenenses
CD Santa Clara
1:0
SC Freamunde
FC Ordabasy
1:0
FC Kaisar Kyzylorda
Akzhayik
1:1
Zhetysu Sunkar
FC Irtysh Pavlodar
0:0
FK Atyrau
Tobol Kostanay
3:1
FC Okzhetpes
FC Taraz
1:0
FC Aktobe
Shakhter Karagandy
5:1
FC Zhetysu
FC Kairat Almaty
0:2
Astana
FK Sumgayit
1:1
Turan Tovuz
FK Baku
2:1
Qabala
Qarabag
0:0
FK Neftchi Baku
PFK Simurq
1:2
FK Shuvalan
Khazar Lenkoran
2:0
Keshla FK
Kartalspor
2:2
Gungoren Bld Spor
Kayseri Erciyesspor
2:1
Gazisehir Gaziantep FK
Elazığspor
3:0
Göztepe
Kasımpaşa
1:1
Adanaspor
Bucaspor
0:2
Boluspor
Young Boys II
1:2
FC Le Mont Ls
Serrières
5:0
FC Grenchen
FC Gossau
3:2
FC Rapperswil-Jona
Usv Eschen-Mauren
1:1
Balzers
Grasshopper II
1:2
Dornach
FC Lugano II
4:1
FC Muri
FC Widnau
2:3
FC Toss
FC Thalwil
2:0
Team Aargau
Altstätten
1:1
FC Phönix Seen
FC Lutry
1:4
Collombey-Muraz
FC Estavayer-le-Lac
1:1
Lausanne Sport II
Losone Sportiva
0:0
Aegeri
FC Freienbach
2:0
Diepoldsau-Schmitter
FC Porrentruy
2:3
FC Alle
Team Genève-Servette-Carouge
2:0
Collex-Bossy
FC La Sarraz-Eclepens
1:2
Dürrenast
FC Kosova Zurich
2:3
FC Langenthal
FC Moutier
3:4
FC Allschwil
FC Tvd Slavicin
0:2
Opava II
Meteor Prague
3:0
Union Čelákovice
FK Admira Prague
2:1
Hradec Králové II
SK Prevysov
5:1
1 FK Nova Paka
FC Velke Mezirici
2:1
FC Slovacka Sparta Spytihnev
SK Viktorie Jirny
4:2
Slavoj Žatec
REAL Lískovec
3:0
MFK Havirov
FK Krnov
1:2
FK Mohelnice
FK San Jv Sumperk
3:1
SK Kravaře
SFK Vrchovina
2:0
FC Sparta Brno
Slavoj Polna
2:1
Napajedla
SK Benesov
3:2
FK Horovicko
FK Slavoj Cesky Krumlov
2:0
FC Rokycany
N. Byskovice
2:1
SK Sokol Brozany
SK Zapy
2:1
Vysehrad
FC Kolin
3:0
Novy Bydzov
Tj Dvur Kralove Nad Labem
3:0
Velim
Luzi 2008
2:2
Terbuni Puke
KF Pashtriku Has
0:2
KS Olimpiku Tiranë
KS Veleciku Koplik
1:0
Egnatia Rrogozhine
Korabi Peshkopi
2:3
Sukthi
Këlcyra
2:0
Sopoti Librazhd
KF Memaliaj
1:1
KS Albpetrol Patos
Partizani Tirana
5:1
Përmeti
Delvina
3:1
KS Domosdova Prrenjas
Bilisht Sporti
0:1
KS Naftetari
Turbina Cerrik
0:1
Tepelena
FK Şuşa
0:0
Neftçala FK
FK Şahdağ Gusar
2:1
Bakılı
FK Mughan Salyan
0:1
FK Garadag Lokbatan
Tərəqqi FK
0:2
Şəmkir
FK Göyəzən Qazax
1:6
Moik Baku
Lokomotiv-Biləcəri FK
4:0
FK Energetik Mingəçevir
Ittihad Tanger
3:1
Union Aït Melloul
Racing de Casablanca
0:0
Sale
Berkane
1:1
Youssoufia
Chabab Houara
2:1
Union Mohammédia
Chabab Kasba Tadla
0:0
Mouloudia Oujda
Kawkab
0:0
Tihad Casablanca
EC Bahia BA
3:2
Serrano BA
Juazeiro BA
2:2
Camaçari
Vitoria Da Conquista BA
4:2
Bahia de Feira BA
Fluminense de Feira BA
1:1
Alagoinhas AC BA
Feirense BA
4:0
Juazeirense
Itabuna EC
0:2
Vitoria BA
Sport Clube Santo Antônio
4:2
Esportivo Olhodaguense
CS Esportiva AL
2:2
ASA AL
Murici AL
2:2
Corinthians AL
Guarani de Juazeiro CE
2:2
Crato
Guarany CE
3:2
Tiradentes CE
Itapipoca CE
0:3
Ceara CE
Fortaleza CE
2:0
Icasa CE
FC Santa Cruz do Sul
2:1
Clube Esportivo Lajeadense RS
Internacional RS
1:0
Canoas
Ypiranga Futebol Clube RS
1:0
Sao Luiz RS
EC Pelotas RS
1:0
Gremio FB Porto Alegrense
Sao Raimundo PA
0:1
Paysandu PA
Remo PA
3:1
Sao Francisco PA
Cametá
1:1
Tuna Luso Brasileira
Independente PA
1:1
Aguia de Maraba PA
Atletico Paranaense
3:0
Iraty
Londrina PR
1:1
Toledo Colonia Work PR
Roma Esporte de Apucarana
1:1
J. Malucelli Futebol PR
Cianorte PR
0:0
AC Paranavaí
Operario PR
0:1
Arapongas
Rio Branco PR
1:2
Coritiba PR
Xv de Piracicaba
2:1
Comercial
Mogi Mirim SP
3:1
Paulista
Palmeiras
0:1
Mirassol FC
Associacao Portuguesa de Desportos
0:2
Santos
Oeste SP
0:3
Corinthians
Sport Recife PE
5:0
Serra Talhada
Santa Cruz PE
1:0
Nautico PE
Petrolina PE
4:3
Porto PE
Salgueiro PE
2:2
Belo Jardim
Central PE
2:2
America PE
Araripina FC
0:1
Ypiranga PE
Madalena
1:3
Anadia FC
Operario
2:1
SC Angrense
Boavista
4:2
Padroense
Amarante FC
1:1
Uniao SC Paredes
SC Coimbroes
0:2
Tondela
SC Espinho
3:2
Sao Joao Ver
Gondomar SC
1:2
Aliados FC Lordelo
AD Camacha
1:1
Maritimo Madeira B
AD Lousada
2:0
Merelinense FC
Varzim SC
0:0
SC Mirandela
AD Limianos
0:2
GD Ribeirao
Chaves
2:1
CD Ribeira Brava
Macedo Cavaleiros
3:2
AD Oliveirense
Famalicao
0:2
AD Fafe
FC Vizela
0:1
FC Tirsense
SCU Torreense
1:2
Estrela Vendas Novas
GD Tourizense
0:0
1 Dezembro
Clube Oriental de Lisboa
1:0
Moura
Sertanense FC
4:0
Caldas SC
AD Carregado
0:0
CD Mafra
Reguengos Monsaraz
1:2
CD Pinhalnovense
Louletano
1:2
CD Fatima
Botafogo Futebol Clube de Jaguaré
5:0
Espirito Santo ES
Aracruz
0:1
Vitoria ES
Serra ES
1:3
Linhares
Rio Branco ES
1:0
Real Noroeste ES
Santa Fe
2:1
Junior
Deportivo Cali
1:0
Cucuta Deportivo
Once Caldas
0:0
Deportes Quindio
Rionegro Águilas
2:3
Deportes Tolima
Boyaca Chico FC
1:1
Millonarios
Tigres FC
0:1
Fortaleza FC
Club Cortulua
1:1
Real Santander
Atletico Bucaramanga
1:3
America de Cali
Atletico FC
2:3
Sucre
Uniclinic CE
2:2
Maracanã
Pacatuba
2:2
AD Arsenal de Caridade
Uruburetama FC
3:1
Maranguape CE
AD São Benedito
2:0
Esporte Limoeiro
Abou-Ossé FC
0:2
Maranatha Fiokpo
Okiti FC de Badou
0:1
Togo-Port
US Koroki
2:0
Sara Sport
Kotoko FC
1:0
OC Agaza de Lomé
Semassi
2:2
Dynamic Togolais
US Masseda
Foadan FC
Etoile Filante Lomé
Gomido
ASKO
1:0
AS Douanes de Lomé
Curico Unido
2:1
Coquimbo Unido
San Marcos de Arica
4:0
Deportes Naval
Deportes Concepcion
0:1
CSD Barnechea
Unión Temuco
1:1
San Luis de Quillota
Nublense
2:0
Deportes Magallanes
Everton de Vina Del Mar
0:0
Lota Schwager
Santiago Morning
3:0
Puerto Montt
CS La Mancha
4:1
Olympic de Nkayi
Kondzo
0:0
Tongo
Munisport de Pointe-Noire
0:0
US Saint-Pierre
Etoile du Congo
1:0
CARA Brazzaville
FC Cuvette d'Owando
3:2
Arc-en-Ciel de Moranzambé
ASICO FC
1:0
AS Ponténégrine (Pointe Noire)
Leopards
2:0
Nico-Nicoyé
FC Hlucin
1:1
SK Sulko Zabreh
SK Sigma Olomouc B
3:2
FC Slovan Rosice
Baník Ostrava II
0:0
SK Lisen
Zlín II
1:1
Fotbal Frydek Mistek
Vysočina Jihlava II
4:3
SK Hanacka Slavia Kromeriz
Roudnice
4:1
Ceska Lipa
FC Svendborg
2:1
Otterup
FC Fyn
2:0
Lindholm IF
Thisted
1:0
Viby
Svebølle B&I
1:3
Hvidovre IF
BK Fremad Amager
2:1
Skjold Birkerød
Avarta
0:0
B 93
Wke
2:1
Argon Mijdrecht
HVV Hollandia Hoorn
3:1
Haaglandia
Quick '20
1:2
VV Una
HSC 21
0:1
Achilles '29
Amsterdamsche FC
0:0
VV Sint Bavo
FC Lienden
3:2
FC Hilversum
De Treffers
1:1
HBS
JVC Cuijk
0:1
EVV Echt
FC Rm Hamm Benfica
1:0
Union 05 Kayl-Tetange
Differdange FC 03
0:0
CS Grevenmacher
US Rumelange
3:2
US Hostert
Un Kaerjeng 97
3:2
Racing FC Union Luxembourg
Union Titus Petange
2:1
CS Fola Esch
Jeunesse Esch
2:1
F91 Dudelange
Olimpia
1:0
Sol de América
Independiente FBC
2:5
Nacional Asunción
Sportivo Luqueño
1:1
Rubio Nu
Carapegua
1:1
Tacuary
Phare du Canal
2:1
AJSS Saintes de Terre-de-Haut
Etoile de Morne-à-l'Eau
2:0
AS Le Gosier
Siroco Les Abymes
1:0
Etoile du Carmel
CS Le Moule
3:0
Unité Sainte-Rosienne
ASG Juventus de Sainte-Anne
0:1
Evolucas Lamentin
Stade Lamentinois
0:1
Vieux-Habitants
Racing Club
3:1
Amical Club
FK Mornar Bar
2:0
OFK Bar
FK Jedinstvo Bijelo Polje
2:0
FK Bratstvo Cijevna
FK Petnjica
0:3
Zabjelo
FK Celik Niksic
2:0
Igalo
FK Kom
0:0
Ibar
Imbabura Sporting Club
3:2
Rocafuerte
Grecia
2:2
Deportivo Quevedo
Mushuc Runa
1:0
UT Cotopaxi
Universidad Catolica
1:0
CD Espoli
Deportivo Azogues
0:2
Ferroviarios
Achilles 1894 Assen
2:1
VV Emmen
Bergum
0:1
ov DIO Oosterwolde
SC Erica
4:0
GVAV-Rapiditas
SC Joure
2:2
FVC
VV Nieuw Buinen
0:2
vv Velocitas 1897
Stevo
1:2
Gronitas
FC Wolvega
8:1
Dalen
Blauw Wit Amsterdam FC
5:1
ASV de Dijk
DEM
3:2
Stormvogels
Haarlemsche FC Eendracht Doet Overwinnen
1:1
Hoogland
JOS Watergraafsmeer
0:1
VV De Meern
Recht Op Doel Af '46 Zondag
8:0
De Kennemers
VVIJ
0:5
USV Hercules
Boshuizen
0:2
vv Nieuwerkerk
Excelsior '20 Schiedam
1:1
HVV Den Haag
GDA
0:3
Quick
Neptunus-Schiebroek
2:2
HFC ADO Den Haag II
VV Papendrecht
0:3
VELO
SJC Noordwijk
2:2
UVS
VUC
1:2
Pancratius
AWC
0:2
SC Enschede
Glanerbrug
1:1
De Bataven
PH Almelo
4:0
SDOUC
Rheden
1:0
Achilles '12
Tubantia
1:4
Alverna
vv Terneuzen
2:2
IFC
Geldrop
0:2
EFC
Best Vooruit
1:2
LONGA
WSC
0:2
JEKA
Nemelaer
2:0
Vlissingen
VV Goes
0:2
PSV Amateurs
sv Rood Wit Veldhoven
1:3
Brabantia
Oss 20
1:1
NWC
RKSV Bekkerveld
3:0
GSV '28
Sportvereniging Nieuwenhagen / Vossenberg Landgraaf
1:3
HVV Helmond
TOP Oss Amateurs
2:1
Sparta '25
Schaesberg
0:2
HVCH
Schijndel
1:0
Laura-Hopel Combinatie
SV Someren
0:0
Heidebloem
Voetbalvereniging Germania
2:0
Jonge Kracht
Voorwaarts T
4:2
RKSV De Zweef
AD Isidro Metapan
4:1
CD Juventud Independiente
CD FAS
2:2
CD Luis Angel Firpo
Atlético Marte
4:1
Vista Hermosa
Les Astres
1:1
Young Sport Academy
Panthère
1:0
Coton Sport
Sable de Batié
0:2
Aigle Royal de la Menoua (Dschang)
Tiko United
2:0
Njalla Quan Sport Academy
Unisport de Bafang
1:2
Renaissance FC de Ngoumou
Canon
2:0
Scorpion FC de Bé
New Star
1:1
Sportive de Douala
Parnu Linnameeskond
2:2
Kivioli FC Irbis
FC Puuma
2:1
FCI Levadia Tallinn
Rakvere JK Tarvas
1:3
Tartu SK 10
JK Tammeka Tartu II
4:1
Kohtla-Jarve JK Jarve
Tallinna FC Flora
4:0
FCI Tallinn
Cherry Orchard
2:0
Verona FC
Kildrum Tigers
1:0
Clonmel Celtic FC
Douglas Hall
2:1
Killester Donnycarney
Ballymun United
1:2
Mayfield United
Avondale United FC
3:1
Sheriff YC
Alki Larnaca FC
0:2
AEK Larnaca
Nea Salamina
2:2
Apollon
Aris Limassol
1:0
Olympiakos Nicosia
Enosis
1:2
Ethnikos Achna
Vidima-Rakovski Sevlievo
0:1
CSKA Sofia
Cherno More Varna
3:0
Lokomotive Sofia
Svetkavitsa 1922 Targoviste
1:0
Kaliakra Kavarna
Iraklis Psachnon FC
1:0
Kalloni
FC Fokikos
1:1
Platanias
Diagoras FC
0:3
Panserraikos
Anagennisi Epanomis FC
0:2
Veria
Ethnikos Asteras FC
0:3
Pierikos FC
Anagennisi Giannitsa FC
0:1
Vizas Megaron
Agrotikos Asteras FC
0:0
Panthrakikos
Panachaiki 2005
2:0
Larissa
Paniliakos
1:1
Proodeftiki
Apollon Smirnis
2:1
Rouvas FC
Asteras Magoulas
2:2
Chania
AO Glyfadas
3:1
Kalamata FC
Ethnikos Serron
1:1
Oikonomos Tsaritsanis
Doxa Kranoulas
1:0
AON Tilikratis Lefkadas 2014
Vataniakos FC
0:1
Megas Alexandros Iraklias FC
Apollon Pontou
1:1
Aetos FC
Anagennisi Serron
0:1
Pontioi Katerinis FC
Tyrnavos 2005 FC
1:0
Niki Volos
Guarani RS
1:4
Guarany FC (Camaquã)
Associação Esportiva Social e Recreativa Riopardense
2:0
Inter Santa Maria
Riograndense SM
0:1
Grêmio Atlético Farroupilha
Juventus AC (Santa Rosa)
1:3
SER Santo Ângelo
EC Milan
1:3
Gremio Esportivo Gloria RS
Ashanti Gold FC
1:0
Bechem United
Tema Youth
3:0
Heart of Lions
Medeama
2:1
Berekum Arsenal FC
Liberty Professionals
2:1
Tudu Mighty Jets FC
Aduana Stars
0:1
Hearts of Oak
Legon Cities
1:1
Wassaman United
Asante Kotoko
1:1
New Edubiase FC
Berekum Chelsea
1:0
Ebusua Dwarfs
Xelajú
1:0
Comunicaciones
Juventud Retalteca
2:0
Suchitepéquez
Mictlán
1:0
Halcones
Municipal
4:2
Heredia
Marquense
3:2
Petapa
Malacateco
3:3
Zacapa
Southern
1:2
Happy Valley
Wing Yee
5:4
Shatin
Resources Capital
0:8
Hong Kong Rangers
Kwai Tsing District FA
4:4
Kwun Tong FA
Yuen Long FC
0:3
Double Flower
Ado '20
5:0
Nieuwenhoorn
Sportclub Feyenoord
1:2
Vpv Purmersteijn
VV de Zouaven
0:0
Koninklijke HFC
RKAVV
1:2
Leonidas
USV Elinkwijk
1:1
AFC '34
Babberich
1:2
ROHDA Raalte
vv Rigtersbleek
1:3
SWZ Boso Sneek
LONGA '30
2:3
Juliana '31
DESK
0:0
VV Baronie Breda
Dijkse Boys
1:6
EHC
Groene Ster
4:0
Dongen
OJC Rosmalen
3:0
RKSV Nuenen
De Valk
1:5
SV Deurne
Venray
2:0
SV Meerssen
Alphense Boys
1:1
DHC Delft
Chabab
2:0
RKVV Westlandia
UDI '19
2:1
SC NEC
Be Quick 1887
3:1
Hoogeveen
KS Row 1964 Rybnik
2:1
Tur Turek
Pelikan Łowicz
4:2
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
Motor
0:1
Oks Stomil Olsztyn
Puszcza
0:1
Brzesko
SC Guadalupe
1:1
Micaelense
Fayal
0:0
Boavista São Mateus
Águia CD
1:2
Sporting Clube Ideal
Praiense
3:0
Prainha
Lusitania Dos Acores
2:0
Santiago
Gd Joane
2:1
SC Maria Fonte
Santa Maria FC
1:1
SC Vianense
Vilaverdense FC
2:0
GD Braganca
Amares
0:2
Fão
Marinhas
1:1
Cerveira
Melgacense
4:1
AD Esposende
UD Sousense
0:2
FC Cesarense
SC Vila Real
0:2
Infesta
Grijó
2:2
Rebordosa
Alpendorada
1:2
Sporting Clube de Lamego
Vila Meã
1:1
Leca FC
SPG Meda
1:2
Serzedelo
Alba
2:1
Sampedrense
Academico de Viseu
4:0
Bustelo
Avanca
0:0
AD Nogueirense
Valecambrense
2:2
Canas de Senhorim
Oliveira Hospital
2:1
AD Sanjoanense
Penalva Do Castelo
2:1
GD de Oliveira de Frades
Pombal
1:2
Castelo Branco
FC Pampilhosa
1:1
Sourense
Tocha
2:1
AC Marinhense
Alcobaca
0:0
Beneditense
Gd Peniche
2:0
Bombarralense
Sporting Farense
1:0
Esperanca de Lagos
Quarteirense
3:1
Messinense
Mineiro Aljustrelense
2:0
Sesimbra
Pescadores Costa Caparica
2:1
Despertar SC
Fabril Barreiro
2:1
GD Lagoa
Redondense FC
0:0
União Montemor
Machico
2:2
CD Portosantense
Calheta
1:2
Caniçal
Pontassolense
2:1
Csd Camara de Lobos
1º Maio Funchal
1:1
Cruzado Canicense
Porto Cruz
0:4
Santana
Argentina
1:1
Andorinha
Real Sporte
0:0
Sintrense
Casa Pia Atletico
2:1
AD Oeiras
CA Pero Pinheiro
2:2
CF Benfica
Co Do Montijo
3:0
O Elvas
SG Sacavenense
2:0
Cartaxo
Electrico FC
1:1
Alcochetense
OSP Lechia Gdańsk II
0:3
Gryf Wejherowo
MKS Lubuszanin Trzcianka
0:0
KS Polonia 1912 Leszno
LKS Dąb Dąbrowa Białostocka
4:0
KS Motor Lubawa
MZKS Unia Nowa Sarzyna
0:0
KS Strumyk Malawa
Stal Kraśnik
2:2
Stal Sanok
Polonia Sroda Wielkopolska
2:2
KS Notecianka Pakość
Piast Kobylin
0:0
BKS Sparta Brodnica
Podlasie Biała Podlaska
0:1
ZKS Izolator Boguchwała
KKS Juventa Starachowice
3:0
KS Przebój Wolbrom
KKS Orzeł Kolno
3:0
KKS Granica Kętrzyn
Naprzód Jędrzejów
0:4
Granat
MKS Orlicz Suchedniów
0:1
ZKS Unia Tarnów
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Mantova 1911
2:1
AC Cuneo 1905
Treviso
1:0
Giacomense
AC Renate
1:1
Calcio Lecco
Casale
1:0
Poggibonsi
Virtus Entella
5:0
Sambonifacese
Borgo a Buggiano
0:2
Santarcangelo
Bellaria Igea
1:1
Savona FBC
San Marino Calcio
2:0
Valenzana
US Alessandria Calcio 1912
2:1
Montichiari
AS Aversa Normanna
0:1
Arzanese
Fano
0:2
Chieti
Celano
2:0
Fondi
FC Aprilia
2:1
Gavorrano
US Catanzaro 1929
5:0
Isola Liri
Campobasso
0:2
Melfi
ASC Ebolitana 1925
1:3
Perugia
Milazzo
1:1
US Vibonese Calcio
Giulianova Calcio
0:0
Vigor Lamezia
Montedio Yamagata
0:0
Mito Hollyhock
Tochigi
2:1
JEF United
Matsumoto Yamaga FC
0:3
Kataller Toyama
Kyoto Sanga
3:2
Avispa Fukuoka
Gainare Tottori
1:2
Shonan Bellmare
Roasso Kumamoto
3:0
FC Gifu
ThespaKusatsu
1:1
Yokohama
Machida Zelvia
1:2
Tokyo Verdy
Ventforet Kofu
1:2
Giravanz Kitakyushu
Tokushima Vortis
1:2
Fagiano Okayama
Oita Trinita
1:0
Ehime FC
Reno FC
0:0
Tivoli Gardens
Highgate United FC
0:1
Boys Town
Humble Lions
1:1
Waterhouse
Sporting Central Academy
1:2
Harbour View FC
Village United FC
2:2
Portmore United
Honda Lock
0:1
Sagawa Printing Kyoto SC
Tochigi Uva
0:0
Verspah Oita
Kamatamare Sanuki
4:1
FC Ryukyu
Blaublitz Akita
1:0
Honda
Tokyo Musashino City
1:0
V-Varen Nagasaki
Yokohama Sports and Culture Club
4:1
Fujieda MYFC
Favoritner AC
0:1
FC Stadlau
Donaufeld
1:0
Admira Landhaus
Gersthofer SV
0:1
SC Ostbahn XI
Slovan HAC
2:4
Austria XIII
SG ASK / Polizei SV Salzburg
2:3
FC Zell am See
Dornbirner SV
1:1
Rot-Weiß Rankweil
FC Gratkorn II
2:2
SC Furstenfeld
FC Lendorf
0:5
St. Veit / Glan
SV Neuhofen/Ried II
1:1
ASKO Donau Linz
Telfs
0:2
SVG Reichenau
Bizau
0:2
FC Wolfurt
Nenzing
2:2
Röthis
Donau
0:1
Nußdorfer AC
FC Mäder
0:3
SK CHT Austria Meiningen
Brauerei Egg
2:4
Austria Lustenau II
SKN St. Polten II
1:4
SC Zwettl
SV Wurmla
3:1
Asc Sapient Gotzendorf
SC Schwaz
3:2
Kirchbichl
Real Estelí
1:1
Walter Ferretti
Real Madriz
5:0
Chinandega
Juventus Managua
2:2
Managua
Deportivo Ocotal
3:1
Diriangén
Municipal Liberia
0:2
Ramonense PO
Deportivo Cartagena-Guanacaste S.A.D
2:2
Guanacasteca
Barrio México
0:1
Uruguay
Grecia
3:1
Rosario AD
Puma Generaleña
2:1
Coto Brus
La U Universitarios
4:1
Consultants Moravia
AD Paraíso Total
2:1
AD La Suerte
Cariari Pococí
1:2
Turrialba
Kairouan
1:1
ES Zarzis
Africain
1:1
Marsa
Béni-Khalled
0:1
Sfaxien
Bizertin
1:0
Etoile du Sahel
Hammam-Lif
1:0
Stade Tunisien
Santa Quitéria FC
1:1
Sampaio Correa MA
São José MA
2:2
Cordino
EC Viana
2:0
Imperatriz MA
Maranhao MA
2:1
Sabiá FC
Club Pumas Morelos
1:2
Correcaminos UAT
Venados
1:0
Dorados de Sinaloa
León
5:0
Cafetaleros
Toros Neza UTN
2:1
Veracruz
Ferroviário Nampula
1:0
Incomáti
Ferroviário Maputo
3:2
Chingale de Tete
Chibuto
2:1
Têxtil do Púnguè
LD Maputo
3:3
Clube Ferroviário de Pemba
Penzugyor SE
0:2
Érdi VSE
Ibrány Városi SE
0:1
Tiszakanyár SE
Kisvarda
3:2
Hajdúszoboszlói SE
Kótaj SE
1:3
Baktalórántháza
Gyöngyöshalász SE
0:2
Putnok VSE
Dunakeszi Vasutas SE
2:2
Tura Városi SK
Barcsi SC
0:3
Nagybajomi AC
Szentlorinc SE
3:1
BFC Siófok II
Szombathelyi Haladás II
4:0
Körmendi FC-Boldizsár Trans
Móri SE
2:1
Lombard Pápa Termál FC II
Esmtk Budapest
4:1
Budafok
Százhalombattai LK
2:2
Soroksar
Üllő SE
0:2
Makó
Dabas
3:0
Pilisi LK-Legea
Dunaharaszti MTK
1:0
Szolnoki MÁV II
Hódmezővásárhely
2:0
Jánoshidai SE
Kecskeméti TE II
0:0
Csepel
River Plate
3:0
Ferro Carril Oeste
Independiente Rivadavia
0:0
Atletico Tucuman
Guillermo Brown
5:2
Chacarita Juniors
Gimnasia Jujuy
1:0
Desamparados San Juan
Boca Unidos
1:0
Patronato
Blacktown City
2:2
Manly United
Parramatta Melita Eagles FC
0:1
Sydney United
Sydney Olympic
1:0
Rockdale City Suns
Niger Tornadoes
1:1
Lobi Stars
Abubakar Bukola Saraki
3:0
Jigawa Golden Stars
Enugu Rangers
3:2
Shooting Stars
Heartland
0:1
Sharks FC
Enyimba
1:1
Akwa United
Sunshine Stars
1:1
Warri Wolves
Kaduna United FC
Ocean Boys FC Brass
Gombe United
1:0
Wikki Tourist
SC Condor Hamburg 1956
3:0
Sasel
Budissa Bautzen
1 FC Gera 03
Auerbach
2:0
Rot-Weiß Erfurt II
Chemnitzer FC II
0:1
FSV Zwickau
Dynamo Dresden II
2:0
FC Erzgebirge Aue II
Neubrandenburg 04
3:0
Torgelower SV Greif
Berliner Fußball-Club Viktoria 1889
7:1
Lichterfelder FC Berlin
FSV Union Furstenwalde
0:2
SV Altlüdersdorf
1. FC Union Berlin II
3:2
Optik Rathenow
Stuttgarter Kickers II
1:2
Hollenbach
Altona
2:3
SV Curslack-Neuengamme 1919
Halstenbek-Rellingen
0:3
VfL Pinneberg
VSK Osterholz-Scharmbeck
Eintracht Nordhorn
VfL Bückeburg
0:3
BSV Rehden
SV Holthausen-Biene
3:0
TSV Ottersberg
VfV Hildesheim
2:1
RSV Göttingen 05
Viktoria Koln
9:0
Rot Weiss Ahlen
TuS Dornberg
6:1
Westfalia Herne
Sportfreunde Siegen
1:0
Alemannia Aachen II
SW Essen
2:3
DSC Arminia Bielefeld II
SV Westfalia Rhynern
1:5
MSV Duisburg II
Bergisch Gladbach
1:0
VfB Hüls
Schermbeck
1:2
Uerdingen
1. FC Saarbrücken II
1:0
SV Rossbach
SV Gonsenheim
3:1
Rochling Volklingen
VfR Mannheim
1:1
Ulm
FC-Astoria Walldorf
2:0
SV Bonlanden
Buchholz
2:1
Niendorfer
SC Vorwärts-Wacker 1904
3:1
SC Vier- und Marschlande
Bergedorf 85
1:0
Paloma
TSV Aindling
0:2
SV Seligenporten
SV Todesfelde
1:1
Lübeck II
SV Henstedt-Ulzburg
1:1
SV Schackendorf
Holstein Kiel II
1:1
Heikendorfer SV
VfR Neumunster
3:1
SV Eichede
Breitenfelder SV
2:1
FC Sylt
Werder Bremen III
3:1
Union Bremen
OSC Bremerhaven
2:1
Woltmershausen
SV Türkspor Bremen
4:3
TSV Wulsdorf
Habenhauser FV
2:1
1. FC Burg
SV Eintracht Trier II
0:2
Sportfreunde Köllerbach
TuS Heeslingen
2:1
Cloppenburg
General Caballero
2:2
29 de Setiembre FBC
Paranaense FC
0:0
General Díaz
Sport Colombia
0:1
CA Colegiales (Paraguay)
Deportivo Capiata
5:0
Club River Plate Asuncion
Deportivo Santani
0:0
Sp. San Lorenzo
São José EC
1:0
Penapolense
Red Bull Brasil
1:1
Ferroviaria
Rio Preto
0:4
Velo Clube
EC Santo Andre
1:0
União Barbarense
Noroeste
0:1
União São João
Clube Atlético Sorocaba
3:2
São Carlos FC
Monte Azul
1:1
América FC (São Paulo)
Gremio Osasco Audax SP
1:2
AE Santacruzense
Sao Bernardo FC
4:0
SE Palmeiras II
Gremio Barueri SP
1:3
Rio Claro FC
AA Francana
2:2
EC Sao Bento
SE Itapirense
0:2
Marilia SP
Associacao Atletica Internacional
1:0
Juventus
Batatais
0:0
Sertãozinho
Osvaldo Cruz FC
0:3
Taubaté
CA Guaçuano
1:2
Rio Branco EC
Independente FC Limeira
3:0
EC XV de Novembro (Jaú)
Barretos
2:0
Grêmio Osasco
San Pedro Seadogs FC
0:0
FC Belize
Suga Boys Juventus
3:0
World FC
FF Valley Pride
1:1
Placencia Assassins
San Ignacio United FC
2:1
Verdes
NK Travnik
2:1
NK Zvijezda Gradacac
FK Sarajevo
2:1
FK Slavija Sarajevo
Hsk Zrinjski Mostar
0:0
FK Zeljeznicar
Buffaloes FC
1:3
Monomotapa FC
Highlanders
4:0
WorldWide Scholarships Rangers FC
Dynamos
3:0
Hardbody FC
Shabanie Mine FC
0:0
CAPS United
FC Rangers
0:3
Club Esportiu Principat
Inter Club de Escaldes
2:2
UE Engordany
UE Santa Coloma
2:2
Lusitanos FC
FC Santa Coloma
1:1
Sant Julia
Universidad San Martin
2:1
Sporting Cristal
Universidad Cesar Vallejo
1:0
Club Sportivo Cienciano
Sport Huancayo
1:2
Sport Boys
Union Comercio
1:0
Ayacucho FC
Cusco
3:0
Jose Galvez FBC
FBC Melgar
3:0
Alianza Lima
Llaneros FC
1:1
Monagas SC
Yaracuyanos FC
0:2
Deportivo Petare
Carabobo FC
1:0
Tucanes FC
Trujillanos FC
1:0
Zulia FC
Juventud Escuintleca
4:1
San Pedro
Universidad San Carlos
1:0
Carchá
Cobán Imperial
5:0
Achuapa
Sacachispas
1:1
Guastatoya
Teculután
1:0
Antigua GFC
Coatepeque
1:1
Aurora
La Gomera FC
1:0
Mixco
Sayaxché
2:1
Deportivo Amatitlán
Iztapa
2:0
Nueva Concepción
Audax Italiano
2:0
Universidad Católica
Union La Calera
1:0
Unión Española
Huachipato
0:3
Colo Colo
CD Cobreloa Calama
0:1
O`Higgins
Defensor Sporting
4:2
Liverpool M.
Danubio
3:2
Peñarol
CA Bella Vista
1:0
CA Rentistas
El Tanque Sisley
1:3
Rampla Juniors
River
2:2
CS Cerrito
FC Mondercange
3:1
Obercorn
US Mondorf-Les-Bains
1:0
Blue Boys Muhlenbach
Erpeldange
5:1
Koeppchen
FC Victoria Rosport
0:5
FC Etzella Ettelbruck
FC Mamer 32
0:1
FC Jeunesse Canach
RCS Brainois
1:2
Wolvertem
Jette
0:1
Stade Bierbeek
Halle
1:1
SC Etoile Bruxelles-Capitale
Sterrebeek
6:0
Evere
Montegnée
0:2
Warnant
Espoir Minerois
1:1
Vyle-Tharoul
Hannut
1:1
RSC Beaufays
Spa
1:0
FC Richelle United
Waremme
4:1
Tilleur-Saint-Gilles
St Gilles
3:2
Wanze / Bas-Oha
Amay
3:1
Patro Lensois
Chevetogne
0:7
CS Onhaye
Spy
1:3
Grand-Leez
Royal Standard FC Bouillon
0:1
Champlon
Saint-Louis-Saint-Léger
1:0
Montleban
Jeunesse Tamines
7:0
Bioul
Martelange
0:6
Oppagne-Wéris
Florenville
0:2
FC Jeun Lorr Arlonaise
Rochefort
1:2
Sporting Espoir Jemeppe
Aische
2:0
Beauraing
Poppel
0:3
Antonia
KSC City Pirates
1:3
Wuustwezel
Bonheiden
1:1
Nieuwmoer
's Gravenwezel
1:2
Verbroedering Arendonk
Houtvenne
3:3
Rapid Leest
Ternesse
4:1
Excelsior Kaart
Kruibeke
3:4
KFC Merelbeke
Appelterre-Eichem
1:1
Eendracht Aalter
Eendracht Buggenhout
2:0
KSV Geraardsbergen
Houdeng
0:1
Rapid Symphorinois
Templeuve
3:2
Sporting Châtelet
Stade Brainois
1:3
Belœil
Solre-sur-Sambre
1:3
JS Turque
RJ Entente Binchoise
1:0
Genly-Quévy
Anderlues
0:3
Soignies Sports
RRC Estaimpuis
0:3
Entité Manageoise
Bredene
0:4
Damme
FC Gullegem
3:1
Royal Knokke FC
Weerstand Koersel
0:1
Vlijtingen
Lindelhoeven
3:4
Bilzerse Waltwilder
Lutlommel
2:1
Eendracht Termien
Torpedo Hasselt
0:2
Wellen
Gold Coast Stars FC
0:5
Capricorn Cougars FC
Brisbane Strikers
4:0
Queensland Academy of Sport Football Program
SS Jeanne D Arc
0:0
Js Saint-Pierroise
AS Possession
0:2
AS Saint Louisienne
US Sainte Marienne
1:2
Saint-Pauloise
Hallescher
3:1
TSV Havelse
RB Leipzig
1:1
FC Energie Cottbus II
Halberstadt
1:2
Magdeburg
1860 Munich II
1:1
Stuttgarter Kickers
Eintracht Frankfurt II
2:1
Bayern II
Hamburger SV II
2:0
Hannover 96 II
Köln II
4:2
Schalke II
Verl
1:0
Eintracht Trier
Berliner AK
1:1
Hertha BSC II
SKA Khabarovsk
2:1
Khimki
FC Torpedo Vladimir
1:1
FC Orenburg
FC Fakel Voronezh
1:0
FK Yenisey Krasnoyarsk
FC Chernomorets Novorossiysk
1:0
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
FC Baltika Kaliningrad
1:1
Luch Vladivostok
Union Saint-Gilloise
2:3
KV Woluwe-Zaventem
RFC Union La Calamine
0:2
Patro Maasmechelen
KSV Bornem
3:3
Hoogstraten VV
Royal Ch. Fleurus
0:0
BX Brussels
Casa Estrella de Benfica
0:3
CE Principat II
UE Extremenya
10:0
UE Santa Coloma II
Atletic Club Escaldes
0:3
Encamp FC
Penya Encarnada
0:3
FC Lusitanos II
OFC Sliven 2000
0:0
PFC Nesebar
PFC Chernomorets Pomorie
0:2
Botev Plovdiv
Neftochimik 1962 Bourgas
3:1
Ljubimec 2007
Etar 1924
3:0
Dorostol
PFK Sportist Svoge
4:2
Septemvri Simitli
Malesh
0:3
Bdin
Chavdar Byala Slatina
0:3
Bansko
Chavdar Etropole
2:2
PFC Pirin Gotse Delchev
Lotería del Táchira FC
2:2
Lara FC
Angostura
1:2
Gran Valencia Maracay FC
Centro Italo
0:0
Urena SC
Union Lara FC
2:1
Portuguesa FC
São Domingos
2:0
Itabaiana SE
AA Guarany
0:1
Sergipe SE
Olimpico EC SE
0:0
Socorrense
River Plate
0:0
Sete de Junho EC
L.D.U. Quito
3:2
El Nacional
CD Olmedo
2:0
CSD Macara
Tecnico Universitario
0:1
Deportivo Cuenca
SD Quito
0:1
Independiente
Manta FC
0:1
Barcelona SC
Siracusa
3:1
Carrarese Calcio 1908
Virtus Lanciano
0:0
Trapani Calcio
Carpi FC
1:0
Como 1907
SS Tritium
0:1
Foligno Calcio
FC Pavia 1911
1:1
Pisa
Ssd Viareggio 2014
0:1
Pro Vercelli
Spal 2013
0:1
Reggina
AC Lumezzane
0:1
Sorrento Calcio
Ternana Calcio
1:1
Monza
US Pergocrema
0:2
Barletta Calcio
Triestina Calcio
2:2
Bassano Virtus
AC Feralpi Salo
1:0
US Cremonese
Portogruaro Summaga
1:1
Latina
Frosinone
2:0
Piacenza
Prato
2:2
Spezia Calcio
Andria BAT
3:1
Sudtirol
SS Taranto 1927
2:1
Foggia Calcio
SC Marsala 1912
0:1
Battipagliese
Ssd Acireale Calcio 1946
1:0
Cittanova Interpiana Calcio
HinterReggio
4:0
Comprensorio Normanno
Messina
4:0
Licata
USD Noto Calcio
2:1
FC Calcio Acri
AC Palazzolo ASD
2:0
Sant Antonio Abate
ASD Sambiase
1:0
Nissa FC ASD
ASD Serre Alburni
1:1
Nuvla San Felice
AS Valle Grecanica
0:2
Cosenza Calcio
ASD Angelo Cristofaro
0:1
Brindisi
Casertana FC
2:0
Ischia
AS Fortis Trani
2:0
AC Nardo
ADC Ars et Labor Grottaglie
2:1
Polisportiva Viribus Unitis
Real Nocera
0:0
Martina Franca
Asd Polisportiva Sarnese
1:0
USD Irsinese Calcio
FC Turris 1944 ASD
0:0
ASD CTL Campania Piscinola
Virtus Casarano
0:1
Polisportiva Gaeta
Castel Rigone
1:1
Viterbese Calcio
Flaminia
2:0
Voluntas Calcio Spoleto
Orvietana Calcio
2:2
Deruta
ASD Pierantonio Calcio
2:2
Sporting Trestina
Pontedera
5:1
SSD Calcio Città di Castello
Sansepolcro Calcio
5:0
AC Sansovino
SS Todi Calcio
1:0
Pianese
US Zagarolo
0:1
ASD Pontevecchio
US Calcio Colognese
0:1
USDC Rudianese
Caronnese
0:1
AC Ponte San Pietro-Isola
Carpenedolo
2:1
Aurora Seriate Calcio
AC Castellana Castel Goffredo
1:2
AC Fidenza 1922
US Darfo Boario
1:1
Seregno
US Fiorenzuola 1922
0:1
Olginatese
AC Gozzano
0:0
Pro Piacenza
ASD MapelloBonate Calcio
4:1
Gallaratese ASD
Pergolettese
0:0
AlzanoCene
Castiglione
2:1
Voghera
Atletico Trivento
3:1
SSD Atessa Val di Sangro
Jesina Calcio
5:0
Santegidiese
ASD Luco Canistro
0:3
Ancona 1905
ASD Miglianico Calcio
0:0
RC Angolana
Olympia Agnonese
3:2
FC Isernia Calcio
Real Rimini FC
0:1
Sambenedettese
Recanatese
0:0
Teramo
Vis Pesaro
1:0
Valleverde Riccione FC
Legnago Salus
2:2
AC MM Sarego ASD
Montebelluna
2:1
ACD Città di Concordia
UC Montecchio Maggiore
0:1
Belluno
Pordenone Calcio
0:2
ASD Giorgione Calcio 2000
Sacilese
3:0
ASD Sanvitese
Sandonà
0:0
AC Mezzocorona
ASC St. Georgen
1:5
Tamai
AS Union Quinto
2:1
US Itala San Marco
Venezia
1:1
Delta Porto Tolle
ASD Anzio Calcio 1924
0:2
Budoni Calcio
Città di Marino
3:1
ASD Cynthia 1920
GS Fidene Calcio
5:3
ASD Astrea
Sora
1:0
Bacoli Sibilla
Asd Calcio Pomigliano
1:0
AC Porto Torres
Progetto Calcio Sant'Elia
3:1
Polisportiva Monterotondo Lupa
Salernitana
6:0
Atletico Boville Ernica
ASD Selargius Calcio
1:3
Arzachena Costa Smeralda Calcio
ASD Cerea Calcio 1912
2:0
US Forcoli 1921 Valdera
Este
4:0
AS Sestese Calcio
ASD Lanciotto Campi Bisenzio
0:0
Camaiore Calcio
ASD Pelli Santacroce
1:2
Forlì
AC Pistoiese
0:2
Polisportiva Virtus Castelfranco
AC Cantù GS San Paolo
1:4
Imperia
Ravenna FC 1913
0:1
Mezzolara
Scandicci
1:2
Bagnolese
Tuttocuoio
2:0
ASD Villafranca
ASD Virtus Pavullese
1:0
GS Rosignano 6 Rose
Derthona
0:2
Chieri
GSD Lascaris
0:3
FC Verbano Calcio
Virtus Verona
1:2
Luparense
Lavagnese
2:1
ASD Albese Calcio
ASD Trezzano Calcio
0:0
Borgosesia
Santhià
2:2
Folgore Caratese
FK Bodva Moldava nad Bodvou II
1:4
FK Dukla Banská Bystrica II
VSS Košice II
3:3
FK Baník Ružiná
1. FC Tatran Prešov II
4:4
MSK Namestovo
Slovan Bratislava II
3:1
Topoľčany
AFC Nove Mesto Nad Vahom
4:1
FC Spartak Trnava II
Spartak Vráble
1:1
Dunajská Lužná
CP Ejido
0:2
Ecija Balompie
Sporting Villanueva
0:1
Real Balompedica Linense
CF Reus Deportiu
2:0
Sporting Mahones
Sporting Gijon B
2:0
UD Vecindario
Real Madrid Castilla
1:1
Celta de Vigo B
San Sebastian Reyes
1:0
La Roda CF
CF Villanovense
5:2
CD Badajoz
Lorca Atletico CF
2:1
Melilla UD
Real Betis B. B
2:1
CP La Union
RCD Mallorca B
0:1
CD Olimpic de Xativa
CF Badalona
0:0
CD Atletico Baleares
CD Manacor
0:2
CF Gandia
Tenerife
1:0
CD Toledo Sad
Real Zaragoza Deportivo Aragon
4:0
Ontinyent CF
AD Ceuta
2:3
CP Cacereno
Ub Conquense
0:0
RSD Alcala
FC Coruxo
1:1
Real Oviedo
CF Getafe B
2:2
Atletico Madrid B
Rayo Vallecano B
2:3
Leganés
CF Palencia
1:0
Zamora CF
Sestao River Club
0:1
CD Guijuelo
Athletic Bilbao B
0:0
Arandina CF
UD Logrones
2:1
Alaves
Burgos CF
0:3
Real Sociedad B
CD Denia
0:1
Andorra CF
CD Teruel
1:1
Valencia CF Mestalla
CE Lhospitalet
1:1
Orihuela CF
Albacete Balompie
3:0
Marino Luanco
UD Puertollano
0:1
CD Roquetas
UD Salamanca
0:0
CA Osasuna B
CD Mirandes
2:1
Eibar
FK Beograd
0:3
FK Kovačevac
Jedinstvo Putevi
3:0
FK Sloboda Čačak
FK Zarkovo
0:0
FK Vozdovac
Macva Sabac
2:1
FK Polet Ljubić
Železničar Lajkovac
2:0
Jedinstvo Ub
FK Hajduk Veljko Negotin
1:0
Timok Zaječar
Vlasina
1:2
Car Konstantin
FK Borac Bivolje
2:1
Trstenik PPT
FK Senta
2:1
Dunav Stari Banovci
FK Zadrugar Lazarevo
0:0
FK Radnički Šid
Šumadija Jagnjilo
4:0
Hajduk Beograd
FK PKB Padinska Skela
1:1
BASK
Sete de Setembro Dourados MS
5:1
Itaporã
União Recreativo Social Olímpico
1:3
Aguia Negra MS
Chapadão
3:0
Saad EC
Associação Atlética Colorado
0:1
Ivinhema FC
Deportes Rengo
0:2
Colchagua
Trasandino
1:2
Linares Unido
Deportes Maipo Quilicura
2:0
San Antonio Unido
Provincial Talagante
3:2
Municipal Mejillones
Deportes Valdivia
1:0
CD Arturo Fernández Vial II
CD Ciudad de Vícar
0:2
Velez CF
UD Melilla B
3:0
UD Carboneras
Peña Deportiva Rociera
2:3
Conil
Trival Valderas A.
0:1
Fuenlabrada
AD Union Adarve
0:0
Club Atlético de Madrid III
CD Colonia Moscardó
1:1
Atlético Pinto
Carabanchel
0:0
Club Deportivo Vicálvaro
CD Fortuna
1:2
Puerta Bonita
AD Colmenar Viejo
1:1
AD Parla
EF Esperanza
2:2
Santomera CF
Atletico Malagueno
4:0
Huétor Tájar
Maracena
2:1
Antequera CF
Barreda
1:1
Bezana
CF Borriol
3:1
Muro
SC Requena
0:1
CD Torrevieja
Villarreal C
2:2
Crevillente Deportivo
Pumarín CF
1:1
Llanes
Gijón Industrial
2:2
Luarca CF
CA Antoniano
2:0
UD Marinaleda
CA San José Promesas
2:6
Miajadas
Mérida UD
0:1
Arroyo Cp
CD Hernán Cortés
1:1
CD Don Benito
AD Ciudad de Plasencia CF
4:0
CA Pueblonuevo
CF Rayo Majadahonda
2:0
AD Villaviciosa de Odón
Pozuelo Alarcón
2:3
Sadcf Internacional de Madrid Dsl
CD Ebro
1:4
CD Tauste
Cuarte
1:1
Robres CD
UD San José
1:0
Sociedad Deportivo Tarazona
CD Loja
0:0
Marbella FC
CF Union Estepona
1:1
UD San Pedro
Arenas de Armilla
1:2
CD Ronda
Europa
1:2
CF Gava
Montañesa
2:1
UDA Gramenet
Rubí
1:2
UD Cornella
AE Prat
0:1
CD Masnou
CD AZUQUECA
0:0
Albacete II
Burgos Promesas
1:1
CD Aguilar
Laguna
4:0
UD Tijarafe
Racing Santander B
7:0
Atlético Albericia
Tenisca
1:0
Vera
Atlético Victoria
2:1
CD Mensajero
Las Zocas
3:0
Lanzarote
CD Charco del Pino
1:0
UD San Andrés y Sauces
UD Telde
2:3
CD San Pedro Mártir
CD España
0:0
Felanitx
Villanueva CF
2:1
Valdefierro
CD Giner Torrero
0:1
AD Sabinanigo
CD Oberena
3:4
CA Cirbonero
CD Carranque
0:1
Tomelloso
CD Quinto
0:3
Atlético Calatayud
Cultural Leonesa
2:2
Real Avila CF
Atletico Bembibre
0:1
Real Valladolid B
UD Alzira
4:1
CF La Nucia
CD Castellon
1:0
Jove Español
CD Tuilla
3:1
CD Lealtad
Navia Club de Fútbol
1:0
Ceares
CD Cudillero
2:2
UP Langreo
Caudal Deportivo
1:1
Covadonga
Tedeón
7:0
CD Bañuelos
Club Haro Deportivo
5:0
ACD San Marcial
Pradejón
1:1
Agoncillo
Naxara CD
6:1
CF Ciudad de Alfaro
Alfaro CD
1:1
Anguiano
CD Calahorra
1:1
SD Logrones
Barakaldo CF
1:0
Basconia
CD Vitoria
1:2
Deportivo Alaves B
Racing de Ferrol
3:2
CD Dorneda
RC Deportivo Fabril
1:0
Club Xuventú Sanxenxo
Betanzos CF
3:0
Cerceda
CP Sanvicenteño
3:2
SP Villafranca
CE Ferreries
1:3
Pd Santa Eulalia
San Rafael
2:0
CD Montuïri
Sarinena
1:2
Universidad de Zaragoza
Utebo
1:0
CA Monzon
Pena Sport FC
3:1
CD Azkoyen
CD Izarra
1:0
Huarte
Murchante
1:0
CD Aluvión
CD Tudelano
2:1
Union Mutilvera
Yeclano Deportivo
1:0
Independiente de Ceutí FC
Deportiva Minera
1:1
CF Base Abarán
Jumilla CF
3:2
Mar Menor Club de Futbol
Plus Ultra
2:2
Atlético Pulpileño
Club Edeco PMD Fortuna
0:0
UCAM Murcia
Pinatar CF
2:1
Real Murcia B
Club Deportivo Arenas de Frajanas
2:3
Siete Villas
SD Buelna
1:1
CD Pontejos
Castro
3:4
Cultural Guarnizo
CD Laredo
3:0
CD Barquereno
Terrassa FC
1:2
FC Santboia
CF Balaguer
2:2
AEC Manlleu
Olot
3:2
Espanyol Barcelona B
FC Vilafranca
1:0
Pobla de Mafumet CF
UD Talavera de la Reina
1:1
Hellín Deportivo
Almansa
2:0
CF Gimnástico Alcázar
As Pontes
1:1
Negreira
SD Órdenes
2:0
CD Ourense
Rapido de Bouzas
2:1
CD Cultural Areas
Estradense
0:1
Pontevedra CF
UD Badajoz
1:1
UD Extremadura
SD Ejea
4:0
Barbastro
Sporting La Gineta CF
2:2
Torrijos
Quintanar del Rey
0:0
Madridejos
Manzanares
3:1
Illescas
Mislata CF
2:0
Club Deportivo Eldense
Real Aviles
2:1
Universidad Oviedo
Nalón
2:1
Candás CF
Villalonga FC
3:4
Alondras CF
Bergantinos CF
0:1
CD Lalín
Chinato
0:0
Plasencia
CD Coria
1:1
Santa Amalia
CD Artistico Navalcarnero
3:0
Real Madrid C
Atlético Ibañés
1:1
Villarrubia CF
Calasancio
1:3
Berceo
Esan United FC
1:2
Songkhla United
Police Tero
3:2
Chiangrai United
Chainat Hornbill
4:4
Muang Thong United
BG Pathum United
1:1
Samut Prakan City
Samut Songkhram
0:0
TTM
Phuket
0:3
Bangkok United
Krabi
1:0
Rangsit University JW FC
Saraburi FC
3:3
Bangkok
Phattalung FC
2:1
Thawiwatthana Sriracha FC
PTT Rayong FC
2:0
Songkhla FC
Averbode Okselaar
3:1
KFC Sint Lenaarts
K Londerzeel SK
3:2
SG-Tertre-Hautrage
FC Charleroi
0:5
Lyra
FC Duffel
1:2
Mariekerke
Katelijne-Waver
1:0
VC Groot Dilbeek
Berchem Sport
1:0
K FC SP St-Gillis Waas
Ternat
0:3
Entente Acren Lessines
Ganshoren
2:1
Kampenhout
Bree
0:2
Royal Cappellen FC
Faymonville
2:1
RFC Meux
Entente Blegnytoise
2:1
US Givry
Mormont
2:1
Sprimont-Comblain
Royal Aywaille FC
0:1
RRC Hamoir
FC Liege
0:2
RUW Ciney
Papuk
1:3
FK Mladost Prelog
Graničar Županja
3:0
NK Croatia Dakovo
Višnjevac
1:0
Slavija Pleternica
Bijelo Brdo
5:1
NK Slobodnica
NK Nedeljanec
1:1
Mladost Ždralovi
NK Vrbovec
0:1
NK Iskra Zelina
PFC Rilski Sportist Samokov
2:1
FK Minyor Bobov dol
Hebar 2011 Pazardzhik
0:3
Pirin Razlog
Mesta
0:0
Oborishte Panagyurishte
FK Levski 1923 Elin Pelin
0:5
FK Germaneya Sapareva banya
FK Vitosha Dolna Dikanya
2:1
Belasitsa
Strumska Slava
6:0
Hebar
FK Chepinets Velingrad
2:2
FK Septemvri Sofia
Marek
2:1
OFK Kostinbrod
FK Suvorovo
1:1
FK Belitsa
FK Dve Mogili
3:0
Botev Novi Pazar
Lokomotiv 2008 Kaspichan
1:4
Septemvri Tervel
FK Chernolomets 04 Popovo
2:0
FK Veliki Preslav
FK Shumen 2010
4:0
Benkovski Byala
Himik Devnya
0:0
FC Dunav 2010
FC Botev Krivodol
Yantra 2019
FK Balkan Belogradchik
0:5
Spartak 19 Pleven
Tryavna
2:2
FK Gigant Belene
Partizan
2:0
Gorna Oryahovitsa
OFK Levski
0:3
FK Torpedo 2004 Borovan
Parva atomna
0:0
Dunav 98 Selanovtsi
Akademik Svishtov
3:0
Lokomotiv Dryanovo
FK Sitomir Nikopol
0:3
PFC Lokomotiv Mezdra
Dimitrovgrad
1:1
Svilengrad
Spartak Plovdiv
2:0
FK Hebros 1921 Harmanli
FC Sportist Roza
0:1
Zagorets
Gigant Saedinenie
0:1
FK Brestnik 1948 Plovdiv
FK Burgas
1:0
FK Arda Kurdzhali
Botev Galabovo
4:0
FC Chirpan