Fixtures - May 25, 2012
Krymteplitsya Molodizhne
0:1
Bukovina Chernovtsy
FC Kobra Kharkiv
1:1
FC Odessa
Energetik Burschtin
0:3
Dinamo-2 Kiev
Stal Alchevsk
0:0
FC Nyva-V Vinnytsia
Olimpik Donetsk
0:0
FK Mykolaiv
Naftovyk-Ukrnafta
5:1
Zirka Kropyvnytskyi
FC Arsenal Bila Tserkva
0:0
Hoverla Uzhhorod
Skala Stryi
0:0
Dynamo Khmelnytskyi
Ukrahrokom Priyntivka
0:0
Chornomorets II
Yednist Plysky
0:1
Krystal Kherson
Enerhiya Nova Kakhovka
4:0
FC Nyva Ternopil
Cherkashchyna-Akademiya Bilozirya
1:1
SFC Desna Chernihiv
FC Sumy
1:0
Real Pharma Odessa
Prykarpattya Ivano-Frankivsk
0:0
SKAD-Yalpuh
Girnik-Sport
4:2
Illichivets' II
Myr
2:1
Shakhtar Donetsk III
Metalurh Zaporizhya II
0:2
FC Poltava
Sevastopol II
2:1
FC Kremin Kreminchuh
Shakhtar Sverdlovsk
2:1
Kryvbas
FC Nikopol
3:0
Dnipro II
FC Avangard Kramatorsk
1:0
Stal Kamyanske
Spain U19
2:1
Italy U19
Armenia U19
1:1
Belgium U19
Greece U19
3:0
Cyprus U19
Switzerland U19
0:3
Montenegro U19
Bosnia and Herzegovina U19
2:4
Georgia U19
Hungary U19
0:4
Romania U19
Croatia U19
2:2
Austria U19
France U19
2:1
Czech Republic U19
Netherlands U19
2:1
Norway U19
Turkey U19
1:3
Denmark U19
Germany U19
2:2
Serbia U19
England U19
5:0
Slovenia U19
Ka Akureyri
1:1
Vikingur Reykjavik
Throttur Reykjavik
2:2
Leiknir Reykjavik
IR Reykjavik
0:5
Fjolnir Reykjavik
Mandalskameratene
5:1
Odds BK 2
Pors Grenland
1:2
Flekkeroy
Egersund IK
3:2
Aasane Fotball
Jerv FK
4:4
Vindbjart
SC Neusiedl
1:3
SV Stegersbach
Young Violets FK Austria Wien
2:0
Admira Wacker II
SV Schwechat
0:1
Simmeringer SC
Sollenau
3:1
Horn
SC Ritzing
3:0
Amstetten
SC Columbia Floridsdorf
0:4
FAC
Mattersburg II
0:0
SC Parndorf
FC Anif
3:3
Liefering
FC Wacker Innsbruck II
0:4
WSG Tirol
Grazer AK
4:1
Leoben
FC Wels
0:2
Kapfenberger SV II
SAK Celovec/Klagenfurt
1:1
Villacher SV
FC Gratkorn
2:1
Gleinstätten
Union Vocklamarkt
1:0
Union St Florian
SK Vorwarts Steyr
0:4
FC Juniors OO
LASK Juniors
0:1
Sturm Graz II
Austria Salzburg
3:3
Neumarkt
FC Hard
2:7
FC Kufstein
SV Hall
0:3
FC Pinzgau Saalfelden
Wiener SK
1:3
Rapid Vienna II
Bray Wanderers AFC
1:1
Shelbourne FC
Drogheda United FC
6:1
Mayfield United
SD Galway FC
0:2
Mervue United FC
University College Dublin
3:1
Phoenix FC Dublin
Cork City
6:1
Athlone Town AFC
Sligo Rovers FC
1:3
Monaghan United FC
Blarney United FC
1:4
Malahide United AFC
Dundalk
1:0
St Patrick's Catholic Young FC
Derry City FC
4:0
Finn Harps FC
Bohemians Dublin FC
5:0
Drumkeen United
Shamrock Rovers
1:0
Limerick FC
LKS Dąb Dąbrowa Białostocka
3:2
KKS Orzeł Kolno
Stal
0:1
Siarka Tarnobrzeg
BKS Sparta Brodnica
4:2
MG LKS Victoria Koronowo
SKRA Częstochowa
2:1
LKS Victoria Chróścice
Maria Saal
4:2
SK Treibach
SC Ostbahn XI
0:1
DSV Fortuna 05
Neuberg
1:1
SV Gussing
ATUS Ferlach
3:4
Feldkirchen
FC Mäder
2:0
Nenzing
Klingenbach
1:1
SC ESV Parndorf 1919 II
WAC / Sankt Andrä II
1:1
VST Voelkermarkt
Bad Schallerbach
1:2
SV Wallern
SV Gmunden
2:2
UFC Eferding
ATV Irdning
2:2
FC Gleisdorf 09
SC Kalsdorf
1:1
Lafnitz
SVA Kindberg
2:1
SV ADA Anger
ASK Voitsberg
0:0
Frohnleiten
SC Weiz
6:0
SC Furstenfeld
FC Großklein
0:1
SV Pachern
Wildon
1:1
Liezen
SC Mürzhofen / Allerheiligen
2:3
FC Gratkorn II
SV Matrei und Umgebung
4:0
SV Absam
SC Oberpullendorf
2:0
Kohfidisch
SV Oberwart
2:4
Horitschon
SC St Margarethen
2:1
ASK Baumgarten
Stinatz
1:5
ASK Marz
Waidhofen / Thaya
1:2
Bad Voslau
SV Spittal/Drau
6:0
Eberndorfer AC
Union Weißkirchen
1:2
SV Grieskirchen
Telfs
0:4
SC Schwaz
Mistelbach
1:2
SC Zwettl
CS Balotesti
1:1
Viitorul Axintele
ACS Poli Timisoara
7:0
Politehnica Timisoara II
FC Municipal Târgu Mureş
0:2
CS FC Zalău
AFC Arieşul 1907 Turda
1:0
CS Voinţa Livezile
CFM Universitatea Cluj II
1:3
Olimpia Satu Mare
CS Sanatate Cluj
1:1
Municipal Turda
Avântul Reghin
2:0
FC CFR 1907 Cluj II
CF Gloria Progresul Bistriţa
2:4
Unirea Ungheni
Unirea Tărlungeni
4:1
Unirea Dej
Resita
0:0
Hunedoara
CS Jiul Petrosani
8:0
CS Gloria Reşiţa
CS Flacăra Făget
2:3
National Sebis
Oţelul II
3:1
Paşcani
Roman
3:1
FC Municipal Dorohoi
FC Ceahlăul Piatra Neamţ II
2:2
SC Bacău
Aerostar Bacau
2:0
ACS Sporting Suceava
Focşani
2:0
Panciu
AS Stoicescu Buzău
2:1
Ozana Târgu Neamţ
Acs Foresta Suceava
1:2
Politehnica Galaţi
Victoria Chirnogi
1:1
Unirea Slobozia
Voluntari
3:0
CS Eolica 2010 Dobrogea Baia
Berceni
3:0
CS Eforie
CS Afumati
3:2
Ştefăneşti
AFC Dunarea 2005 Calarasi
2:1
Conpet Cireşu
Tunari
0:2
Rapid II
Concordia Chiajna II
1:0
CS Chimia Brazi
CS Conpet Ploieşti
5:0
Plopeni
CS Viitorul Domneşti
2:1
CS Urban Titu
Argeşul Mihăileşti
0:3
CS Inter Clinceni
AFC Filipeştii de Pădure
4:1
FC Sportul Studenţesc Bucureşti II
Alexandria
2:1
Fortuna
Metaloglobus
3:1
CS Minerul Motru
Gaz Metan Mediaş II
2:1
Atletic Bradu
Jiul Rovinari
2:1
Oltchim Râmnicu Vâlcea
CS Prometeu Craiova
1:1
Minerul Jilţ Mătăsari
FCM Târgovişte
0:0
CS Sportul Snagov Sa
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu II
2:0
Vişina Nouă
CS Zlatna
0:2
Corona 2010 Brasov
FC Norchi Dinamo Tbilisi
5:2
FC Adeli Batumi
FC Zooveti Tbilisi
0:3
Kolkheti Khobi
FC Aeti Sokhumi
1:2
FC Samgurali Tskaltubo
Magharoeli Chiatura
2:2
FC Samtredia
Skuri
0:0
Meskheti
Offenbacher FC Kickers 1901 II
5:1
SV Wehen Wiesbaden II
Oldenburg
2:1
TuS Heeslingen
FC Nottingen
3:3
Kehler FV 07
SC Vier- und Marschlande
3:1
TuS Germania Schnelsen
Victoria Hamburg
4:2
SV Curslack-Neuengamme 1919
Rugenbergen
0:1
Bergedorf 85
Sasel
1:2
VfL Pinneberg
SC Condor Hamburg 1956
4:1
Meiendorfer SV
Halstenbek-Rellingen
3:2
Altona
Buchholz
1:0
Oststeinbeker SV
SC Vorwärts-Wacker 1904
0:4
Eintracht Norderstedt
Niendorfer
2:0
Paloma
Parana Clube PR
2:0
Cincão EC
Cascavel Cr PR
0:0
Maringa FC
Junior Team Futebol
2:1
Prudentopolis PR
Nacional PR
1:0
FOZ DO IGUACU PR
Acassuso
2:1
Estudiantes BA
Almagro
2:0
Platense
Colegiales
0:1
Villa San Carlos
Comunicaciones
2:0
General Lamadrid
Sportivo Italiano
2:3
Deportivo Armenio
Flandria
0:2
Brown de Adrogue
Nueva Chicago
1:1
Sarmiento
San Telmo
1:1
Barracas Central
Temperley
0:1
Defensores de Belgrano
Tristan Suarez
1:0
Deportivo Moron
Alania-D
2:2
Mitos Novocherkassk
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
1:1
Torpedo Armavir
Olimpia Gelendzhik
1:1
Gazprom Transgaz
FK Angusht Nazran
2:2
Taganrog
SKA Rostov
1:4
FK Astrakhan
Dinamo Stavropol
0:1
Slavyanskiy
Druzhba Maikop
3:0
FC Beslan Fayur
Biolog Novokubansk
1:1
Dagdizel Kaspiysk
Energiya Volzhskiy
2:3
FK Rotor Volgograd
Znamya Truda
0:2
PFC Sochi
Dinamo Vologda
3:4
Sheksna
FC Dnepr Smolensk
4:1
Lokomotiv Moskva II
Dinamo Kostroma
0:1
Spartak Kostroma
Sever
0:1
Volga Tver
Karelia
2:2
Volochanin-Ratmir
Saturn Moscow
3:4
FC Pskov-747
IMG Academy Bradenton
0:1
VSI Tampa Flames (PDL)
Long Island Rough Riders
1:1
Baltimore Bohemians
Ogden Outlaws
0:0
Fresno FC II
Midland-Odessa
2:0
New Orleans Jesters
Austin Aztex
7:0
Houston Dutch Lions FC
BYU Cougars
0:0
LA Laguna