Fixtures - November 24, 2012
Sunderland
2:4
West Brom
Everton
1:1
Norwich City
Man United
3:1
Queens Park Rangers
Stoke City
1:0
Fulham
Wigan Athletic
3:2
Reading
Aston Villa
0:0
Arsenal
Bayern
5:0
Hannover 96
Schalke
1:1
Eintracht Frankfurt
Wolfsburg
1:1
Werder Bremen
Mainz
1:2
Dortmund
Greuther Furth
0:0
Nürnberg
FC Avangard Kramatorsk
0:0
Naftovyk-Ukrnafta
Bukovina Chernovtsy
1:0
FC Odessa
Tytan Armyansk
3:0
Obolon
FC Poltava
0:0
FC Kobra Kharkiv
Oleksandria
1:1
FK Mykolaiv
Sevastopol
5:2
Krymteplitsya Molodizhne
FC Sumy
1:1
Dinamo-2 Kiev
FC Nyva Ternopil
3:0
Obolon II
Krystal Kherson
2:0
Dynamo Khmelnytskyi
SFC Desna Chernihiv
2:1
Skala Stryi
SKA Odesa
1:2
FC Ternopil
Brighton
1:1
Bolton Wanderers
Sheffield Wednesday
0:2
Leicester City
Charlton Athletic
1:1
Huddersfield Town
Ipswich Town
1:1
Peterborough
Hull City
0:1
Burnley
Blackpool
2:2
Watford
Blackburn
0:2
Millwall
Barnsley
1:2
Cardiff City
Wolverhampton
1:2
Nottingham
Middlesbrough
1:3
Bristol City
Leeds United
2:1
Crystal Palace
Derby County
3:2
Birmingham City
Motherwell
0:0
Hearts
St. Mirren
3:1
Dundee
Celtic
0:1
Inverness CT
Hibernian
0:1
Aberdeen
Kilmarnock
1:2
St. Johnstone
Ross County
1:2
Dundee United
Beerschot
1:4
Anderlecht
Gent
0:1
Zulte-Waregem
Kortrijk
3:1
Cercle Brugge
Yellow-Red KV Mechelen
0:1
Waasland-Beveren
Mons
1:2
Sporting Lokeren
Wacker Innsbruck
0:3
Sturm Graz
Ried
3:1
RB Salzburg
Austria Wien
3:1
SV Mattersburg
SC Wiener Neustadt
2:1
WAC
1 FC Slovacko
1:1
SK Sigma Olomouc
SK Dynamo Ceske Budejovice
0:1
FK Mlada Boleslav
FK Jablonec
3:2
FC Hradec Kralove
Vegalta Sendai
0:1
Albirex Niigata
Nagoya Grampus
1:2
Kashima Antlers
Gamba Osaka
2:2
Tokyo
Sanfrecce Hiroshima
4:1
Cerezo Osaka
Sagan Tosu
3:1
Urawa Reds
Consadole Sapporo
0:2
Yokohama F. Marinos
Omiya Ardija
2:0
Jubilo Iwata
Kashiwa Reysol
1:0
Vissel Kobe
Kawasaki Frontale
2:1
Shimizu S-Pulse
Las Palmas
3:0
Córdoba
Hércules
1:1
Sporting Gijón
CD Guadalajara
1:0
Recreativo Huelva
Girona
0:1
Elche
CE Sabadell
1:1
CD Mirandes
Villarreal
1:1
CD Lugo
Ascoli
0:0
Vicenza
Crotone
0:1
Calcio Padova
US Grosseto
2:2
Brescia
Juve Stabia
1:2
Empoli
Sassuolo
3:1
Urbs Sportiva Reggina 1914
Ternana Calcio
2:2
Virtus Lanciano
Varese
2:0
Pro Vercelli
Cesena
1:1
Spezia Calcio
Feirense
1:0
Maritimo Madeira B
Tondela
2:0
Penafiel
FC Porto B
1:0
Trofense
CD Santa Clara
4:0
Arouca
Sporting Braga B
0:1
Atletico CP
Walsall
1:1
Hartlepool United
Stevenage
1:1
Tranmere Rovers
Oldham Athletic
1:0
Shrewsbury Town
Yeovil Town
1:3
Carlisle United
Bury
2:2
Bournemouth
Crewe Alexandra
2:0
Crawley Town
Milton Keynes Dons
5:1
Colchester United
Doncaster Rovers
4:0
Scunthorpe United
Coventry City
1:1
Portsmouth
Leyton Orient
2:0
Preston North End
Notts County
1:0
Swindon Town
Brentford
2:0
Sheffield United
Morecambe FC
3:1
AFC Wimbledon
Bristol Rovers
3:3
Bradford City
Accrington Stanley
1:1
Gillingham
Aldershot Town FC
1:3
Port Vale
Exeter City
0:1
Rotherham United
Oxford United
2:1
Northampton Town
Cheltenham Town
1:0
Barnet FC
Plymouth Argyle
0:1
Chesterfield
Southend United
3:1
Rochdale
York City FC
0:2
Torquay United
Wycombe Wanderers
3:0
Burton Albion
Dag & Red
1:0
Fleetwood Town
FC Merani Martvili
3:0
FC Torpedo 2008 Kutaisi
FC Rustavi
2:1
FC Dinamo Batumi
FC Zugdidi
2:0
FC Wit Georgia Tbilisi
Sioni Bolnisi
0:3
FC Chikhura Sachkhere
FC Zestafoni
2:1
Kolkheti 1913 Poti
FC Dinamo Tbilisi
3:0
FC Dila Gori
Kartalspor
1:3
Kayseri Erciyesspor
MKE Ankaragucu
1:1
Samsunspor
Gazisehir Gaziantep FK
1:2
Adana Demirspor
Bucaspor
3:0
Göztepe
Mendrisio
2:1
Usv Eschen-Mauren
Thun II
1:0
FC Naters
SV Muttenz
0:1
FC Black Stars
FC Solothurn
1:1
Wangen
Dornach
0:0
FC Munsingen
SC Zofingen
3:4
Baden
Luzern II
0:2
Serrières
FC Koniz
1:2
FC Grenchen
FC Schotz
4:3
Grasshopper II
FC Wettswil-Bonstetten
4:1
GC Biaschesi
SC Cham
5:2
SV Hongg
FC Kreuzlingen
1:0
FC Rapperswil-Jona
FC Gossau
1:2
FC Lugano II
ES FC Malley
2:1
Lancy
FC Ugs
1:3
Düdingen
FC Bulle
0:2
US Terre Sainte
Balzers
4:2
Winterthur II
Martigny Sports
1:3
FC Le Mont Ls
FC Meyrin
3:1
FC Monthey
Stellenbosch
0:0
Cape Town City
Roses United Football Club
0:0
Blackburn Rovers
Thanda Royal Zulu FC
0:3
United FC
Jomo Cosmos FC
1:0
Ubuntu Cape Town
Dynamos Giyani
0:5
Royal Eagles
FK Vrapčište
1:1
GFK Tikvesh 1930
FK Rufeja Miletino
3:0
Pobeda
KF Gostivar
0:0
Madžari Solidarnost
FK Euromilk Gorno Lisice
2:1
Miravci
11 Oktomvri
2:1
FK Babi Štip
FK Korzo Prilep
1:1
FK Skopje
Gjorce Petrov
2:0
Lokomotiva
Slovan Duslo Šaľa
0:2
FC STK 1914 Samorin
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
0:2
Partizan Bardejov
FK Baník Ružiná
1:2
Dunajska Streda
FK Dubnica Nad Vahom
0:0
FK Zeleziarne Podbrezova
MSK Rimavska Sobota
0:0
SFM Senec
MFK Zemplin Michalovce
1:1
Dolný Kubín
Bayrampasa
2:0
Kirklarelispor
Tokatspor
1:0
Alanyaspor
Balıkesirspor
2:2
Korfez SK
P. Bugsasspor
0:1
Bandirmaspor
AS Sariyer
3:3
Nazilli Bld Spor
Giresunspor
0:1
Pendikspor
Unyespor
0:0
Bozuyukspor
Atromitos Geroskipou
2:1
Frenaros FC 2000
Karmiotissa
3:0
Digenis Oroklinis
ASIL
0:1
AKS Adonis Idaliou FC
Enosis Neon Parekklisia FC
0:1
Ethnikos Latsion
Ahironas
2:1
AS Spartakos Kitiou
Ormideia
0:1
ENAD
SV Babelsberg
1:0
Preußen Münster
Stuttgarter Kickers
1:1
Darmstadt
Rot-Weiss Erfurt
1:1
Hansa
Karlsruher
4:0
Wehen Wiesbaden
Offenbach
0:1
Heidenheim
Saarbrucken
5:0
Hallescher
Borussia Dortmund II
0:2
VfB Stuttgart II
Alemannia Aachen
0:1
VfL Osnabrück
Arminia
3:0
SV Wacker
FK Jiskra Mseno
0:0
FK Dobrovice
Vilémov
1:0
Motorlet
Třebíč
0:1
Napajedla
Nove Straseci
3:2
Malše Roudné
Spartak Chrást
1:1
Táborsko II
FK Nachod
0:1
Tj Dvur Kralove Nad Labem
Melbourne City
3:3
Newcastle Jets
Western Sydney Wanderers
0:2
Melbourne Victory
Perth Glory
1:1
Wellington Phoenix
Mérouana
0:0
AIN Fakroun
ES Mostaganem
7:1
Témouchent
MSP Batna
0:1
Ol. Medea
USM Blida
2:0
SA Mohammadia
MO Constantine
0:1
USM Annaba
ASM Oran
0:1
AS Khroub
MO Bejaia
0:0
NA Hussein Dey
America Mineiro MG
3:1
Ipatinga MG
Goias GO
2:1
Joinville SC
Avai SC
1:1
Criciuma SC
Guarani FC SP
1:2
AD Sao Caetano
Guaratingueta SP
2:1
Gremio Barueri SP
Vitoria BA
1:1
Ceara CE
Atletico Paranaense
1:1
Parana Clube PR
ABC RN
2:2
América RN
Bragantino
3:0
Boa Esporte Clube
ASA AL
2:4
CRB AL
AA Santa Cruz de Cuiarana
2:0
Sao Raimundo PA
Parauapebas
2:2
Paragominas PA
Independente PA
1:0
Castanhal EC PA
Botev Plovdiv
6:1
FK Evrokolezh Plovdiv
Chavdar Etropole
3:1
FK Silistra 2009
Etar 1924
3:2
PFC Minyor Pernik
Kaliakra Kavarna
4:1
Lokomotiv 1929 Mezdra
Vidima-Rakovski Sevlievo
1:2
Bansko
Pirin Razlog
0:1
Levski Sofia
Cherno More Varna
2:0
Strumska Slava
PFC Montana 1921
0:0
PFC Pirin Gotse Delchev
Rakovski 2011
2:2
PFC Spartak Varna
CSKA Sofia
0:1
Ludogorets
Neftochimik 1962 Bourgas
1:0
OFC Botev Vratsa
FK Zeta Golubovci
1:0
FK Sutjeska
FK Jedinstvo Bijelo Polje
3:0
FK Lovcen
FK Mornar Bar
1:0
OFK Grbalj
FK Rudar Pljevlja
1:0
FK Mogren Budva
FK Buducnost
1:0
OFK Titograd
FK Celik Niksic
0:2
OFK Petrovac
SS Folgore Falciano Calcio
0:0
SP Cailungo
AC Juvenes/Dogana
1:0
SS Pennarossa
SP Tre Fiori
4:2
SS Virtus
FC Domagnano
1:1
AC Libertas
KSV Oudenaarde
2:3
AS Eupen
KFC Dessel Sport
0:1
RWDM Brussels
Lommel United
1:0
Visé
KSK Heist
1:2
Royal Mouscron
Airdrieonians
0:0
Raith Rovers
Dunfermline
4:0
Dumbarton
Falkirk
2:1
Hamilton
Greenock Morton
1:0
Cowdenbeath FC
Partick Thistle
2:0
Livingston
SK Kladno
2:0
Afk Chrudim
Loko Vltavin
4:0
SK Horni Mecholupy
SK Hlavice
3:4
FK Kraluv Dvur
Tj Jiskra Domazlice
2:2
FC Chomutov
SK Prevysov
2:1
Sparta Praha II
AFAD
1:1
Africa Sports
Stella Club d'Adjamé
2:0
SC Gagnoa
So de Larmee
1:2
Jeunesse Club d'Abidjan Treichville
CO Korhogo
2:2
Indenié Abengourou
VV Capelle
0:2
Scheveningen
VV Katwijk
0:4
BVV Barendrecht
HHC Hardenberg
5:4
Genemuiden
Excelsior '31
3:0
DETO Twenterand
FC Lisse
2:1
Rijnsburgse Boys
Jodan Boys
0:2
Gvvv
Kozakken Boys
5:2
SV Spakenburg
VV Gemert
0:3
De Treffers
Wke
4:5
Haaglandia
Rivière-Pilote
2:2
Bélimois
Essor-Préchotain
1:2
US Diamantinoise
US Robert
0:0
Golden Star de Fort-De-France
US Marinoise
2:4
Club Franciscain
Deportivo Azogues
2:3
Guayaquil City
Ferroviarios
1:0
CD Espoli
Universidad Catolica
0:0
Deportivo Quevedo
UT Cotopaxi
1:2
Mushuc Runa
Imbabura Sporting Club
2:4
Grecia
Rocafuerte
2:0
Valle del Chota
Dover Athletic FC
3:1
Weston Super Mare FC
Workington AFC
1:6
Bradford Park Avenue AFC
Histon FC
1:4
Chester FC
Clevedon Town
2:1
North Leigh FC
Hungerford Town FC
1:0
Tiverton Town
Chipstead FC
0:4
Worthing FC
Corinthian Casuals
0:1
Crawley Down Gatwick
Sittingbourne FC
2:2
Merstham
Three Bridges
1:2
Dulwich Hamlet
Tooting & Mitcham United
3:2
Whitstable Town
Burscough
0:3
New Mills FC
Clitheroe
2:0
Prescot Cables
Farsley Celtic
2:0
Radcliffe
Goole
0:2
Cammell Laird
Harrogate Railway
1:1
Wakefield
Ramsbottom United
3:4
Curzon Ashton FC
Salford City
2:0
Ossett Albion
Warrington Town
0:0
Mossley AFC
Trafford FC
3:0
Lancaster City
Royston Town
3:2
Guildford City
Rugby Town FC
2:0
Fleet Town
Thatcham Town
1:4
Biggleswade Town
Uxbridge FC
1:2
Chalfont St Peter
Maldon & Tiptree
6:1
Cheshunt FC
Needham Market FC
1:1
Brentwood Town
Romford
0:5
Heybridge Swifts
Soham Town Rangers
3:0
Potters Bar Town FC
Thamesmead Town
2:1
Walthamstow
Brigg Town
0:3
Coalville Town
Carlton Town
3:2
Leek Town
Halesowen Town FC
3:1
Northwich Victoria
Hucknall Town
1:3
Gresley FC
Kidsgrove Athletic FC
2:1
Lincoln Utd
Mickleover Sports
2:2
Sutton Coldfield
Rainworth Miners Welfare FC
0:2
Chasetown FC
Romulus FC
2:4
Loughborough Dynamo
Stamford
4:1
Belper Town
Banbury United
4:0
Hemel Hempstead
St Albans City
0:2
Chippenham Town
St Neots Town
2:2
Barwell
Stourbridge FC
1:1
Gosport Borough
Bury Town FC
4:2
Wingate & Finchley
Carshalton Athletic
0:1
Thurrock FC
Concord Rangers
2:2
Whitehawk
East Thurrock United
2:2
Leiston FC
Metropolitan Police
1:1
Lewes FC
Ashton United FC
0:2
North Ferriby Utd
Blyth Spartans AFC
1:1
Nantwich Town
Chorley FC
1:2
FC United of Manchester
Grantham Town
2:1
Frickley Athletic
Ilkeston
3:1
Whitby Town
Stocksbridge Park Steels
2:2
Marine FC
Witton Albion
3:0
Eastwood Town
Alfreton Town FC
1:3
Kidderminster Harriers FC
Hednesford Town
1:2
Solihull Moors FC
Gainsborough Trinity
2:0
Harrogate Town FC
Wrexham
5:0
Rushall Olympic
Tamworth FC
3:1
Lincoln City
Boston United FC
1:1
Skelmersdale United
Halifax Town
5:2
Altrincham FC
Stafford Rangers
0:4
Southport FC
Guiseley FC
3:1
Brackley Town FC
Maidstone United FC
2:0
Salisbury City
Forest Green Rovers
2:1
AFC Totton
Billericay Town
0:3
Cambridge Utd.
Bromley FC
1:1
Boreham Wood FC
Welling United
2:0
Newport County
Ebbsfleet United FC
0:1
Hereford United
Stockport County
6:0
Ossett Town
Kingstonian FC
0:4
Dartford FC
Hyde United FC
1:1
Barrow AFC
Chesham Utd
2:1
Bath City FC
AFC Telford United
1:0
Nuneaton Town FC
Grimsby Town
0:0
Buxton FC
Hampton & Richmond
1:1
Chelmsford City
Woking FC
7:0
Farnborough
Worksop Town
0:1
Kings Lynn FC
Corby Town
3:2
Hayes & Yeading United F.C.
Mansfield Town
1:1
Matlock Town
Llanrhaeadr
0:3
Conwy Borough
Haverfordwest County
4:0
Caerleon
Caersws
10:0
Penycae
Cefn Druids
1:4
Rhyl FC
Flint Town United
3:2
Ruthin Town
Guilsfield
7:3
Rhydymwyn
Holyhead Hotspur
2:2
Penrhyncoch
Llandudno FC
1:2
Rhayader Town FC
FC Spartak Trnava
0:1
MFK Ruzomberok
FC VSS Kosice
4:0
FC Nitra
1. FC Tatran Presov
1:0
MFk Dukla Banska Bystrica
Slovan Bratislava
3:1
AS Trencin
Osijek
0:0
Hajduk Split
NK Zadar
4:1
HNK Cibalia-Vinkovci
RNK Split
2:1
NK Istra 1961
Rijeka
2:1
NK Inter Zapresic
Strathspey Thistle
0:3
Formartine United
Cove Rangers
3:1
Wick Academy FC
Deveronvale FC
1:0
Keith FC
Forres Mechanics FC
3:2
Buckie Thistle FC
Huntly
3:1
Lossiemouth
Inverurie Loco Works
2:0
Fraserburgh
Rothes FC
1:3
Nairn County
Bangor FC
2:3
Dundela FC
Loughgall
2:1
Carrick Rangers
Tobermore United
4:4
Larne
Warrenpoint Town FC
2:0
Limavady United FC
Dergview FC
3:0
Coagh United
Institute
2:2
Ards FC
Newry City FC
Harland and Wolff Welders FC
KS Promień Żary
0:1
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
TSSR Polonia Trzebnica
0:3
Lechia Dzierzoniow
GKS Prochowiczanka Prochowice
3:0
KP Bielawianka Bielawa
Gwardia Koszalin
2:3
MKS Dąb Dębno
KS Energetyk Gryfino
1:1
OSP Lechia Gdańsk II
Chemik Police
0:1
MKS Pogoń Barlinek
Cartusia Kartuzy
0:0
Pogoń Szczecin II
GKS Koral Dębnica
2:0
Arka Gdynia 1929 II
Blekitni Stargard S.
2:1
SKS Polonia Gdańsk
MKP Kotwica Kolobrzeg
2:0
MKS Drawa Drawsko Pomorskie
SKS Baltyk Gdynia
2:0
SKP Gryf 95 Słupsk
KS Kukesi
3:1
KS Kastrioti Kruje
Bylis Ballsh
1:0
KF Tirana
FK Tomori
0:0
Shkumbini Peqin
KF Vllaznia
3:3
Flamurtari Vlore
Dinamo Tirana
1:0
Beselidhja Lezhe
KF Iliria Fushe-Kruje
2:2
KS Burreli
KS Pogradeci
2:1
Terbuni Puke
Adriatiku Mamurrasi
4:1
KF Elbasani
KF Gramshi
1:0
KS Butrinti Sarande
KS Naftetari
1:4
KS Lushnja
Dajti Kamza
0:2
Partizani Tirana
SC Columbia Floridsdorf
1:3
Slovan HAC
First Vienna FC 1894 II
0:2
SV Post Vienna
SC Team Wiener Linien
3:0
DSV Fortuna 05
Austria XIII
2:1
Donau
Mioveni
CSU Vointa Sibiu
FC Unirea Alba Iulia
Politehnica Timișoara
Olt Slatina
2:0
FC Arges Pitesti
CS Sportul Snagov Sa
0:1
CSM Râmnicu Vâlcea
Acs Foresta Suceava
1:1
FC Sportul Studentesc
Dunărea Galaţi
1:0
AFC Sageata Navodari
FC Farul Constanta
FC Municipal Bacau
Dinamo Bucureşti II
1:1
Acs Dacia Unirea Braila
Acs FC Academica Clinceni
0:3
Unirea Slobozia
Chindia
Callatis Mangalia
Corona 2010 Brasov
1:0
Asa Targu Mures
ACS Poli Timisoara
1:0
FC Maramureş Universitar Baia Mare
USM EL Harrach
1:1
USM Bel Abbes
WA Tlemcen
1:0
JSM Bejaia
JS Saoura
1:1
ASO Chlef
MC El Eulma
1:0
CS Constantine
ES Sétif
3:1
MC Alger
Orosháza FC
1:1
Balmazujvarosi FC
Cegledi VSE
1:0
Nyiregyhaza Spartacus
Putnok VSE
1:4
Bekescsaba 1912 Elore
Vac FC
0:1
Vasas
Debrecen II
1:1
Szeged
Ajka
2:2
Gyirmot
Puskas Akademia
3:0
Bajai
Zalaegerszeg
2:0
Paksi SE II
Szigetszentmiklósi TK
1:2
Győri ETO II
FC Tatabanya
0:0
Soproni VSE
Sárisáp-Tatabányai Alapítvány SK
1:0
Budafok
Budaorsi SC
2:0
XVII. ker. Rákosmenti Testedző Kör - Vasló
Érdi VSE
0:2
Diósdi TC-SELECT
Csepel
3:0
Jászapáti Városi SE
Százhalombattai LK
1:3
Fehérvár II
Independiente Rivadavia
0:1
Olimpo
Gimnasia y Esgrima
0:0
Instituto
Defensa y Justicia
1:1
Sarmiento
Ferro Carril Oeste
2:1
Boca Unidos
Sakartvelos Teknikuri Universiteti
2:2
Magharoeli Chiatura
Betlemi
3:2
Meshakhte
Skuri
0:2
FC Gagra
FC Guria Lanchkhuti
3:0
Imereti Khoni
FC Samgurali Tskaltubo
0:1
Kolkheti Khobi
Rugenbergen
2:2
Meiendorfer SV
FC Pommern Greifswald
1:6
FSV Union Furstenwalde
RSV Waltersdorf 1909
4:1
Neubrandenburg 04
SV Waren 09
2:0
BSC Süd 05
Lichterfelder FC Berlin
3:1
Anker Wismar
Hansa Rostock II
2:0
Berliner Fußball-Club Viktoria 1889
Lichtenberg
2:0
Luckenwalde
Hallescher FC II
2:0
VfB Fortuna Chemnitz
FSV Wacker 03 Gotha
2:1
FC Erzgebirge Aue II
FC Grün-Weiß Piesteritz
1:0
Rot-Weiß Erfurt II
FSV Wacker 90 Nordhausen
1:0
SG Blau-Gelb Laubsdorf
Bremer SV
0:2
Werder Bremen III
SAV
1:1
Blumenthaler SV
Vatan Sport
2:5
OSC Bremerhaven
Union Bremen
3:2
TSV Osterholz-Tenever
Altglienicke
1:1
Malchower SV 90
RSV Göttingen 05
0:0
TuS Celle FC
Hamborn 07
0:1
Uerdingen
Sand
0:5
SpVgg Jahn Forchheim
Wurzburger FV
3:0
Ammerthal
ASV Hollfeld
1:4
Aubstadt
Bayreuth
1:1
Schweinfurt
SpVgg Selbitz
3:0
SV Alemannia Haibach
FC Amberg
1:3
TSV Grossbardorf
OSC Vellmar
1:2
Eintracht Stadtallendorf
VfB Eichstatt
1:0
Kottern
Jahn Regensburg II
3:2
Sonthofen
BCF Wolfratshausen
2:4
SpVgg Landshut
SC Fürstenfeldbruck
1:1
TSV Schwabmunchen
Hankofen-Hailing
1:0
FC Affing
FC Sylt
TuRa Meldorf
Dornbreite Lübeck
1:3
Preetzer TSV
TSV Kropp 1946
3:1
SV Todesfelde
Lübeck II
4:1
1. Schleswiger SV 06
SC Sparta Bremerhaven
1:1
1. FC Burg
Bissingen
2:3
SV Spielberg
Bahlinger SC
2:0
SSV Reutlingen
FC 08 Villingen
2:0
Kehler FV 07
Hollenbach
4:3
Stuttgarter Kickers II
Offenburger FV
2:3
Karlsruher SC II
FC Singen 04
0:4
Balingen
FC-Astoria Walldorf
1:2
Freiberg
FC Nottingen
2:1
SpVgg Neckarelz
SV Rossbach
0:1
1. FC Saarbrücken II
Rochling Volklingen
2:0
SG 06 Betzdorf
Arminia Ludwigshafen
2:1
Elversberg II
Borussia Neunkirchen
2:0
SpVgg EGC Wirges
Zweibrücken
5:1
SC Halberg Brebach
Sportfreunde Köllerbach
1:1
TSG Pfeddersheim
SuS 09 Neuenkirchen
1:3
DSC Arminia Bielefeld II
Hönnepel-Niedermörmter
0:1
TuS 64 Bösinghoven
SV Uedesheim
0:1
VfB Homberg
SV Wehen Wiesbaden II
1:3
FSC Lohfelden 1924
FSV Braunfels
2:4
Offenbacher FC Kickers 1901 II
Fernwald
5:0
SKV Rot-Weiss Darmstadt
Viktoria Griesheim
2:0
FC Viktoria 09 Urberach
1. FCA 04 Darmstadt
1:4
Waldgirmes
Eddersheim
1:1
Rot-Weiß Hadamar
KSV Baunatal
2:0
Buchonia Flieden
TGM SV Jügesheim
1:1
Hünfelder SV
SV Sonsbeck
0:2
Turu Dusseldorf
Ratingen SV Germania 04/19
1:1
SC Rot-Weiß Oberhausen 1904 II
Jeddeloh
3:5
Luneburger SK Hansa
VfB Speldorf
4:0
Cronenberger SC
VfL Rhede
3:2
Jahn Hiesfeld
Wülfrath
0:3
Sportfreunde Baumberg
VFR Krefeld-Fischeln
3:2
Wuppertaler SV II
SC 1911 Kapellen-Erft
3:2
SW Essen
Platinum Stars FC
2:0
Kaizer Chiefs
Pretoria University
1:2
Black Leopards FC
AmaZulu
0:1
Free State Stars FC
Orlando Pirates
2:0
Bidvest Wits FC
Moroka Swallows
1:3
Maritzburg United
Annagh United FC
1:4
Banbridge Town
Chimney Corner
0:4
Wakehurst
Killymoon Rangers
1:5
Ballymoney United
Knockbreda FC
8:0
Portstewart FC
Lurgan Celtic
1:0
Queens University
Moyola Park FC
3:3
Sport / Leisure
Glebe Rangers
4:1
Armagh City FC
FK Borac Banja Luka
1:0
NK Gosk Gabela
NK Zvijezda Gradacac
3:1
NK Travnik
FK Radnik Bijeljina
2:1
FK Sarajevo
FK Rudar Prijedor
4:0
OFK Gradina Srebrenik
NK Celik Zenica
1:1
FK Olimpic Sarajevo
Hapoel Haifa
0:0
Hapoel Acre
Hapoel Ramat Gan
0:1
Ashdod
Bnei Sakhnin
0:0
Maccabi Netanya
Hapoel Ironi Nir
3:4
Maccabi Tel Aviv
Aberystwyth Town FC
3:0
Connahʼs Quay
Afan Lido
2:3
Bangor City
Airbus UK Broughton
5:0
Port Talbot Town
Newtown AFC
1:1
Llanelli AFC
Prestatyn Town
1:0
Bala Town FC
The New Saints FC
0:3
Carmarthen Town AFC
Coleraine
1:0
Glentoran
Donegal Celtic FC
2:5
Crusaders
Glenavon
0:1
Ballinamallard United FC
Linfield
2:1
Ballymena United
Portadown
1:1
Dungannon Swifts
CA Atlas
1:1
Yupanqui
Argentino Quilmes
2:0
Puerto Nuevo
Deportivo Muñiz
1:3
San Martín Burzaco
Canuelas
1:2
Centro Español
Central Ballester
0:1
Juventud Unida
Argentino Rosario
1:0
Victoriano Arenas
K Eendracht Wervik
3:0
Oostnieuwkerke
Rumbeke
2:1
Wingene
De Kempen
1:1
Wuustwezel
Betekom
2:3
Renaissance Schaerbeek
Lubbeek
2:2
Jette
Thes Sport
1:0
Landen
Zonhoven
1:0
Bilzerse Waltwilder
Vlijtingen
3:2
Moelingen
Gooreind
4:1
KFC Lille
Kfco Beerschot Wilrijk
1:2
KSK Retie Branddonk
Crossing Schaerbeek
1:1
Racing Jet Wavre
Diest
1:2
Wolvertem
Libramont
1:2
Saint-Louis-Saint-Léger
Sartoise
0:1
Bastogne
Oppagne-Wéris
2:2
Habay-la-Vieille
Beringen
2:0
Herk
Svelta Melsele
1:1
Bambrugge RC
Sérésien
1:4
Spa
Aische
1:2
JS Eghezée
FK Teleoptik
1:1
Radnički Nova Pazova
FK Proleter Novi Sad
2:0
Sloga Kraljevo
FK Banat Zrenjanin
1:2
FK Metalac GM
FK Kolubara Lazarevac
0:2
FK Cukaricki
FK Vozdovac
0:0
Jedinstvo Putevi
FK Indija
2:0
Timok Zaječar
FK Mladost Lucani
0:0
Novi Sad
Mladenovac
1:0
FK Bezanija
NK Imotski
0:1
Solin
Pomorac
4:1
NK Mosor Zrnovnica
Junak
2:0
Sesvete
HNK Sibenik
2:1
NK Primorac 1929
HNK Gorica
0:1
Vinogradar
HAŠK
2:2
NK Dugopolje
Lok Leipzig
1:0
Auerbach
TSG Neustrelitz
0:2
Meuselwitz
FSV Zwickau
0:1
RB Leipzig
Wuppertaler SV
2:2
RWE
Bochum II
1:2
Velbert
Mönchengladbach II
4:1
Verl
Viktoria Koln
1:3
Fortuna Köln
Wiedenbruck
2:2
Fortuna Düsseldorf II
Schalke II
1:1
Bergisch Gladbach
FC Kray
2:0
VfB Hüls
Eintracht Trier
1:0
SC Pfullendorf
Ulm
2:1
Mainz II
Kaiserslautern II
1:0
Eintracht Frankfurt II
Bayern Alzenau
0:2
FSV Frankfurt II
Elversberg
1:0
Wormatia
Hessen Kassel
3:0
Idar Oberstein
Waldhof
2:1
Eschborn
Hannover 96 II
0:0
Wolfsburg II
Weiche Flensburg
1:0
Goslarer SC 08
Augsburg II
5:0
Viktoria Aschaffenburg
VfL Frohnlach 1919
0:1
Memmingen
Eintracht Bamberg
0:0
Eltersdorf
Rain/Lech
2:0
Würzburger Kickers
FV Illertissen
3:0
SV Seligenporten
Buchbach
1:2
Ingolstadt II
Cloppenburg
2:2
BSV Rehden
Olympique Cayenne
0:2
Le Geldar
Matoury
5:1
Csc de Cayenne
Macouria
1:3
EF Iracoubo
AS Javouhey Mana
1:1
ASC Black Stars
Agouado
2:1
Sinnamary
Stranraer
1:1
Albion Rovers FC
Brechin City FC
4:1
Forfar Athletic
East Fife
2:1
Arbroath
Queen of The South
2:0
Ayr United
Stenhousemuir
0:2
Alloa Athletic
Hoogstraten VV
5:0
RFC Wetteren
KFC Turnhout
1:5
KMSK Deinze
KSV Temse
3:2
KFC Izegem
ASV Geel
0:0
Torhout 1992 Km
Dender
2:1
RFC Tournai
Royal Excelsior Virton
2:0
Union Saint-Gilloise
RFC Huy
0:0
RUW Ciney
RSC Vervietois
0:2
Union Royale La Louviere Centre
Anagennisi Derynia FC
0:0
Othellos
EN Nikos & Sokratis Erimis
4:2
Halkanoras
Omonia Aradippou
3:0
AEK Kouklion
Ethnikos Ashias FC
2:2
Ermis
Onisilos Sotira FC
1:0
PAEEK
Apep Pitsilias
0:0
Akritas
Metropolitanos FC
2:1
Lotería del Táchira FC
Monagas SC II
0:2
Arroceros de Calabozo
SC Real Anzoátegui
0:1
Tucanes FC
Zamora II
1:1
Gran Valencia Maracay FC
UCV
2:2
Mineros de Guayana II
Miramar Misiones
1:0
Plaza Colonia
Sud America
2:0
Boston River
Rocha FC
4:1
Torque
CS Cerrito
0:1
Villa Teresa
Rampla Juniors
3:1
Huracan Del Paso
CA Atenas de San Carlos
0:1
CA Rentistas
Maceratese
2:1
ASD San Cesareo Calcio
Puteolana
1:2
SS Matera Calcio SRL
ASD Sanvitese
0:1
Tamai
ASD Castenaso Villanova
1:3
ASD Virtus Pavullese
Racing Santander B
1:1
Barakaldo CF
Real Zaragoza Deportivo Aragon
1:0
CD Izarra
CD San Roque
3:4
CF Villanovense
Atletico Sanluqueno
3:2
CP Cacereno
La Roda CF
2:0
Melilla UD
CA Osasuna B
4:1
SD Logrones
UD Logrones
1:1
Eibar
Sestao River Club
1:1
SD Noja
RS Gimnastica de Torrelavega
1:2
Alaves
Athletic Bilbao B
2:1
CD Tudelano
CD Alcoyano
1:1
CF Villarreal B
FK Sloboda Čačak
3:1
Bane Raška
Macva Sabac
1:0
FK Vujić Voda Valjevo
FK Partizan Bumbarevo Brdo
1:2
Šumadija Aranđelovac
FK Mladi Radnik
0:1
GFK Jasenica 1911
Sloga Petrovac
1:0
FK Krušik Valjevo
FK Hajduk Kula
3:2
FC Donji Srem Pecinci
OFK Belgrade
1:0
FK Spartak Subotica
FK Javor Ivanjica
2:0
FK Radnicki Nis
FK Rad
2:0
FK Novi Pazar
FK Vojvodina
0:0
Radnicki Kragujevac
UD Vecindario
3:0
UD Telde
CD Montuïri
0:1
Pd Santa Eulalia
Subiza
3:1
Pamplona
Berceo
1:2
Anguiano
ACD San Marcial
0:5
Club Haro Deportivo
Cayón
1:0
Textil Escudo
UD Salamanca II
0:2
Atletico Astorga FC
CD Lealtad
1:1
Real Oviedo B
Navarro
2:0
Praviano
CA Valtierrano
3:1
CD Aoiz
SD Lagunak
1:0
Cortes
Cadiz B
1:1
Ceuta
UD Poblense
1:1
CE Mercadal
Penya Ciutadella Esportiva
2:0
CD Manacor
UD SANTA MARTA
0:0
La Granja
CD Virgen Del Camino
1:1
Gimnastica Segoviana
Unami
1:2
Cultural Leonesa
CD Cuéllar Balompié
0:1
CD Villaralbo
AD San Juan Pamplona
0:1
Txantrea
Union Mutilvera
4:1
CD Erriberri
Pasaia KE
0:0
Beasain
Ayamonte CF
1:1
CD Pozoblanco
Vianés
2:0
Yagüe
SD Gernika Club
0:0
CD Lagun Onak
SD Zamudio
2:0
CD Aurrerá de Vitoria
Arenas Club de Getxo
2:0
Basconia
Bermeo Futbol Taldea
2:0
Scd Durango
Anaitasuna
0:1
SD Leioa
CF Balaguer
1:1
UE Vic
Acero
1:1
Elche B
Atlético Albericia
0:0
Rayo Cantabria
Bezana
2:2
Tropezon
CD España
0:0
Felanitx
Burladés
1:2
CA Cirbonero
CD Laudio
2:0
CD Elgoibar
Collerense
2:0
CD Santanyi
UD San Pedro
0:2
UD Melilla B
UD Tijarafe
2:0
Ibarra
Atlético Granadilla
5:2
Vera
CD Iruña
3:2
CD Pena Azagresa
OMS Ingelmunster
1:1
KRC Gent
SK Berlare
1:5
Sporting West Harelbeke
K Esperanza Pelt
0:1
Leopoldsburg
Oosterwijk
0:1
Bree
Verbroedering Meldert
2:2
SK Terjoden-Welle
Tempo Overijse
5:2
Entente Acren Lessines
Ur Namur
1:2
Sprimont-Comblain
Bièvre
2:0
St Gilles
FC Jeun Lorr Arlonaise
2:0
RRC Hamoir
Ternesse
0:1
Katelijne-Waver
Excelsior Veldwezelt
KVV Vosselaar
Spouwen-Mopertingen
1:1
Overpelt
NK Stupnik
3:3
Dugo Selo
NK Lekenik
1:1
Tekstilac Ravnice
Maksimir Zagreb
0:0
Trnje
NK Samobor
1:0
NK Vrapce
Jadran LP
3:1
Omiš
Uskok Klis
2:1
Zagora
HNK Velebit Benkovac
0:4
HNK Val Kaštel Stari
GOŠK Dubrovnik
5:2
Primorac Biograd
Kamen Ivanbegovina
1:0
Zmaj Blato
Hrvace
1:1
Neretvanac Opuzen
NK Konavljanin Čilipi
4:1
NK Jadran Kaštel Sućurac
Zmaj Makarska
5:0
Neretva Metković
Koprivnica
6:1
Virovitica
FK Mladost Prelog
3:1
Polet
Podravac Virje
1:4
Croatia Grabrovnica
Radnik Križevci
0:1
Mladost Ždralovi
NK Medimurje Cakovec
4:1
Čakovec
Bjelovar
3:0
NK Graničar Kotoriba
NK Slatina
0:2
Podravina Ludbreg
Ivančica
1:2
Nedelišće
NK Mladost Antin
0:0
NK Otok
Marsonia Brod
1:1
Belišće
Bedem Ivankovo
1:0
Graničar Županja
NK Lipik
1:1
Slavija Pleternica
Višnjevac
2:1
Bijelo Brdo
Slavonija Požega
3:1
NAŠK Našice
NK Mladost Cernik
2:0
NK Olimpija Osijek
Đakovo-Croatia
1:2
Oriolik Oriovac
Buje
2:0
Naprijed Hreljin
Krk
1:0
NK Orijent Rijeka
Grobničan Čavle
1:1
Vinodol
Rudar Labin
1:0
NK Novalja
Rovinj
3:1
NK Jedinstvo Omladinac Nedešćina
Crikvenica
2:0
Jadran Poreč
Nehaj
0:1
NK Halubjan Viškovo
Opatija
1:0
NK Novigrad