Fixtures - March 03, 2013
FC Zorya Lugansk
2:1
Hoverla Uzhhorod
Tavriya Simferopol
0:2
Karpaty
Chernomorets
1:0
FC Vorskla Poltava
Dynamo Kyiv
1:1
FC Kryvbas Kriviy Rih
Valencia
2:2
Levante
Granada
1:2
Mallorca
Espanyol
0:0
Real Valladolid
Málaga
0:0
Atletico Madrid
Real Sociedad
3:3
Betis
Torino
0:0
Palermo
Siena
0:2
Atalanta
Bologna
3:0
Cagliari
Fiorentina
2:1
AC Chievo Verona
Catania
2:3
Inter
Sampdoria
1:0
Parma
Pescara
0:1
Udinese
Roma
3:1
Genoa
NEC Nijmegen
0:3
Feyenoord Rotterdam
RKC Waalwijk
2:1
AZ Alkmaar
Roda JC Kerkrade
4:1
Groningen
ADO Den Haag
3:1
Heracles
Kayserispor
2:1
Mersin İdmanyurdu
Antalyaspor
5:2
Gaziantepspor
Bursaspor
1:0
Sivasspor
Besiktas JK
3:2
Fenerbahce
Philadelphia Union
1:3
Sporting Kansas City
Vancouver Whitecaps
1:0
Toronto
Houston Dynamo
2:0
DC United
FC Dallas
1:0
Colorado Rapids
Chivas USA
0:3
Columbus Crew
Seattle Sounders
0:1
Montreal Impact
América
3:0
Cruz Azul
Queretaro FC
1:0
Monterrey
Pachuca
2:1
San Luis
Tigres UANL
1:1
Morelia
León
0:1
Puebla FC
Atlas
1:0
Xolos de Tijuana
Pumas UNAM
1:1
Guadalajara
FK Jablonec
2:0
Zbrojovka Brno
FC Hradec Kralove
0:2
SK Sigma Olomouc
Slavia Praha
1:1
FK Mlada Boleslav
Viktoria Plzeň
1:1
FC Banik Ostrava
Arsenal de Sarandi
1:0
Independiente
Godoy Cruz
0:0
Argentinos Juniors
San Lorenzo
2:0
River Plate
Tigre
2:1
All Boys
Busan IPark
2:2
Gangwon
Seongnam
1:2
Suwon Samsung Bluewings
Incheon United
0:0
Gyeongnam
Daejeon Hana Citizen
1:3
Jeonbuk Hyundai Motors
Huesca
0:1
Alcorcon AD
Hércules
0:2
Almería
CD Guadalajara
1:1
CE Sabadell
CD Mirandes
1:0
CD Lugo
Numancia
2:0
Racing Santander
Real Murcia
3:1
Xerez
SD Ponferradina
2:0
Real Madrid Castilla
Sporting Gijón
4:0
Girona
Córdoba
0:2
Villarreal
Feirense
1:2
UD Oliveirense
Trofense
3:2
Atletico CP
Arouca
3:1
Maritimo Madeira B
Belenenses
1:0
CD das Aves
SC Freamunde
1:1
SC Covilha
Sporting Braga B
3:1
Penafiel
CD Santa Clara
1:0
Vitoria Guimaraes B
FK Kapaz
1:1
PFK Simurq
FK Baku
2:1
Ravan Baku
Khazar Lenkoran
2:2
FK Sumgayit
Turan Tovuz
2:3
FK Neftchi Baku
FK Shuvalan
6:1
Qabala
Qarabag
0:0
Keshla FK
FC Dacia Chisinau
1:1
FC Academia Chisinau
Speranţa Cahul
0:2
Sheriff
FC Nistru Otaci
2:0
Zimbru
FC Zaria Balti
1:3
CSCA Rapid Chisinau
FC Tiraspol
3:0
FC Iskra Stali Ribnita
TKI Tavsanli Linyitspor
0:0
Adanaspor
Gazisehir Gaziantep FK
0:1
Manisaspor
1461 Trabzon
1:0
Sanliurfaspor
Samsunspor
1:1
Atiker Konyaspor 1922
Bucaspor
0:0
MKE Ankaragucu
Boluspor
1:1
Denizlispor
Luna Obercorn
0:1
Yellow Boys Weiler
Daring Echternach
1:1
Avenir Beggen
FC Rodange 91
1:6
Titus Lamadelaine
US Esch
3:0
Koeppchen
The Belval Belvaux
2:2
Jeunesse Junglinster
CeBra 01
3:1
Munsbach
Berdenia Berbourg
2:2
Blo-Wäiss Izeg
Marisca Mersch
3:2
Boevange / Attert
Minerva Lintgen
2:2
Atert Bissen
Feulen
1:0
Pratzerthal-Redange
Berdorf Consdorf
7:1
Orania Vianden
Blue Boys Muhlenbach
2:1
Bastendorf
Lorentzweiler
3:1
Green Boys
Polokwane City
2:0
Jomo Cosmos FC
African Warriors
1:1
Thanda Royal Zulu FC
Roses United Football Club
1:2
Stellenbosch
Konya Anadolu Selcukspor
0:3
Altay Izmir
Eyupspor
2:2
Tokatspor
Kirklarelispor
2:1
Gaziosmanpasa
Bayrampasa
3:0
Alanyaspor
Inegolspor
3:2
Korfez SK
Malatyaspor
1:0
Golbasispor AS
C. Sekerspor
0:2
Iskenderun Demir Celikspor
Balıkesirspor
2:0
Denizli Belediyespor
Nazilli Bld Spor
1:1
Bandirmaspor
Giresunspor
0:0
Turgutluspor
Sakaryaspor
2:2
Fethiyespor
Kahramanmarasspor AS
2:0
Gungoren Bld Spor
P. Bugsasspor
1:0
Unyespor
Pendikspor
2:0
Bozuyukspor
AS Sariyer
1:2
Buyuk. Tepecikspor
Tarsus Idman Yurdu
3:0
Cankiri Bld Spor
Trabzon Akcaabat
0:4
Umraniyespor
Gebzespor
1:0
İskenderun Spor Kulübü 1967
Menemen Belediyespor
1:1
Derince Belediyespor
Aydinspor
2:2
Hacettepe
Batman Petrolspor
2:1
Manavgat Evrensekispor
Erzincan Refahiyespor
0:0
Belediye Bingölspor
Sivas Belediye Spor
0:2
Çanakkale Dardanelspor
Karacabey Birlik Spor A.s
1:1
Silivrispor
Adıyamanspor
0:0
Kilimli Belediyesi Spor Kulübü
Golcukspor
1:2
Kayseri Şekerspor
Ankara Demirspor
1:1
Beşikdüzü Spor Kulübü
Orhangazi Belediyespor
0:1
Kirikhanspor
Anadolu Bagcilar Spor
1:1
Amed Sportif Faaliyetler
Corumspor 1967
1:2
Pazarspor
Akhisar Belediyespor
2:1
Elibol Sandiklispor
Siirtspor
2:1
Bergama
Kastamonuspor
0:1
İstanbulspor
Kemerspor 2003
1:1
Karagümrük
Kocaelispor
3:1
Corum Belediyespor
Arsynspor
1:1
Gumushanespor
Sancaktepe Belediye
2:1
Yesil Bursa AS
Elazığ Belediyespor SK
0:2
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
Beylerbeyi AS
0:0
Isparta Emrespor AŞ
Diyarbakırspor
0:1
Maltepespor
Mardinspor
0:3
Darica Genclerbirligi
Keciorengucu
5:1
Yozgatspor
FK Vora
0:1
Luzi 2008
Sukthi
3:1
Egnatia Rrogozhine
Korabi Peshkopi
1:1
KS Veleciku Koplik
KS Domosdova Prrenjas
1:1
KF Erzeni
Turbina Cerrik
0:1
KS Olimpiku Tiranë
KF Memaliaj
2:0
KS Gramozi Erseke
Këlcyra
2:2
Bilisht Sporti
Delvina
2:0
FK Skrapari
Sopoti Librazhd
2:0
Përmeti
KS Albpetrol Patos
3:1
Tepelena
Racing Cordoba
0:0
Juventud Antoniana
CD Guarani A.F.
2:2
San Martin Tucuman
San Jorge Tucumán
1:0
Sportivo Belgrano
Central Norte
0:2
Talleres
Juventud Unida Universitario
1:0
Cipolletti
Rivadavia Lincoln
0:0
Alvarado
Racing Olavarría
4:2
Deportivo Maipu
Gimnasia y Esgrima Concepcion
1:0
Guillermo Brown
Union de Mar Del Plata
3:1
Defensores Belgrano VR
Libertad
2:1
Alumni
Somerset Trojans
2:2
Pembroke Hamilton Club
Robin Hood
1:0
St. George's Colts
Southampton Rangers
1:3
Wolves Sports Club
Dandy Town Hornets
0:1
North Village Rams
Ittihad Tanger
0:0
Kawkab
Union Aït Melloul
0:0
Mouloudia Oujda
USM Oujda
1:0
El Massira
Union Mohammédia
1:0
IZK Itihad Z Khemisset
Jacuipense BA
0:1
Juazeiro BA
Alagoinhas AC BA
1:3
Vitoria Da Conquista BA
Juazeirense
1:1
Botafogo Sport Club Salvador
Serrano BA
1:1
Bahia de Feira BA
Aparecidense GO
3:0
Itumbiara GO
Rio Verde
1:2
Goianesia GO
Atletico Goianiense
3:0
Crac GO
Vila Nova GO
1:2
Gremio Anapolis GO
Rio Branco PR
0:0
Arapongas
Parana Clube PR
2:1
AC Paranavaí
Nacional PR
1:3
Cianorte PR
Toledo Colonia Work PR
1:1
J. Malucelli Futebol PR
Londrina PR
0:1
Coritiba PR
Nautico PE
5:3
SE Decisão FC
Petrolina PE
2:3
Ypiranga PE
Belo Jardim
1:1
Porto PE
Pesqueira PE
1:2
Serra Talhada
Central PE
0:1
Sport Recife PE
Santa Cruz PE
0:1
Salgueiro PE
Mbabane Swallows
0:0
Zanaco
Olympique Réal
0:0
Kano Pillars
Saint George FC
5:0
Jamhuri SC
Lesotho Correctional Services
1:0
Dynamos
Vitalo FC
0:1
Apr FC
Recreativo do Libolo
4:0
Simba
Dynamic Togolais
1:2
V.Club
CF Mounana
1:0
Leopards
Liscr FC
0:1
Sportive de Douala
AS Adema
1:0
Primeiro de Agosto
ASFA-Yennenga
1:1
ASPAC
Al-Ittihad
0:1
Bizertin
Elá Nguema
0:1
Asante Kotoko
Casa Sport
1:0
Moghreb Tetouan
Al Khartoum
0:1
AL Nasr SC Benghazi
Recreativo da Caála
2:0
Power Dynamos
Al Nasir
0:5
Azam
Elect-Sport FC
1:1
Panthère
Johansen
0:0
Barrack Young Controllers Football Club II
FC Séquence de Dixinn
0:2
The Panthers FC
Onze Créateurs
3:0
Stella Club d'Adjamé
Amarante FC
0:0
Infesta
Boavista
2:1
AD Fafe
Famalicao
2:0
SC Mirandela
Gondomar SC
0:0
GD Ribeirao
Gd Joane
1:0
AD Limianos
Varzim SC
2:2
FC Tirsense
Vilaverdense FC
1:0
Padroense
FC Vizela
1:1
Chaves
SCU Torreense
0:1
1 Dezembro
Sporting Farense
2:1
AD Carregado
Quarteirense
1:1
Clube Oriental de Lisboa
AD Oeiras
0:1
CD Mafra
CD Pinhalnovense
2:0
CD Fatima
CF Benfica
2:5
Sertanense FC
AD Nogueirense
1:1
FC Cesarense
Castelo Branco
2:1
Sao Joao Ver
CD Cinfaes
3:0
SC Espinho
Lusitania Dos Acores
5:0
Operario
FC Pampilhosa
5:0
Anadia FC
UD Sousense
1:1
Academico de Viseu
Bustelo
3:3
Tocha
GD Tourizense
0:2
SC Coimbroes
CD Ribeira Brava
0:1
Casa Pia Atletico
União de Leiria
1:0
Louletano
Patriotas Boyacá
1:1
Santa Fe
Millonarios
2:1
Boyaca Chico FC
La Equidad
0:0
Once Caldas
Deportes Tolima
3:0
Deportivo Pasto
Leones FC
2:1
Deportes Pereira
Jaguares d. Cordoba
1:0
Fortaleza FC
U. M. Santa Marta
0:1
Llaneros FC
Club Cortulua
3:0
Atletico Bucaramanga
KSV Oudenaarde
0:1
Royal Mouscron
White Star Bruxelles
1:0
KSK Heist
KV Oostende
4:1
Visé
Eendracht Aalst
0:2
Lommel United
San Luis de Quillota
2:1
Coquimbo Unido
Deportes Copiapo
0:2
Santiago Morning
Deportes Concepcion
1:1
Unión Temuco
Curico Unido
0:0
Univ. Concepción
Ado '20
3:2
VV Gemert
Chabab
1:1
VV Sint Bavo
HSC 21
3:1
EVV Echt
Haaglandia
1:1
Amsterdamsche FC
FC Lienden
1:0
HBS
FC Etzella Ettelbruck
0:4
Differdange FC 03
FC Rm Hamm Benfica
2:0
FC Wiltz 71
Union 05 Kayl-Tetange
0:2
Racing FC Union Luxembourg
Un Kaerjeng 97
1:1
FC Jeunesse Canach
CS Grevenmacher
0:0
F91 Dudelange
Jeunesse Esch
3:0
Union Titus Petange
Olimpia
1:1
Rubio Nu
General Díaz
2:0
Sol de América
Porteno PF
2:2
Carapegua
Deportivo Capiata
0:1
Nacional Asunción
Sportivo Luqueño
0:1
Guaraní
AFC '34
5:0
Vpv Purmersteijn
Blauw Wit Amsterdam FC
1:1
Pancratius
DEM
3:1
Hoogland
ASV de Dijk
8:1
Stormvogels
VVIJ
0:1
DWV
AVV Zeeburgia
2:1
Uitgeest
Papendorp
2:2
Boshuizen
Neptunus-Schiebroek
1:1
vv Nieuwerkerk
vv RKDEO
0:2
HFC ADO Den Haag II
UVS
5:1
VV De Meern
VELO
1:2
PFC
VOC
3:0
Excelsior '20 Schiedam
AWC
2:0
SC Enschede
Glanerbrug
1:5
TVC '28
AFC Arhem
0:0
Achilles '12
SDOUC
0:4
Alverna
Stevo
0:1
Voetbalvereniging Germania
Bergum
1:4
SC Erica
VV Emmen
3:1
FC Wolvega
FVC
4:1
vv ONB
GVAV-Rapiditas
3:0
LAC Frisia 1883
SC Joure
1:1
vv Annen
vv Velocitas 1897
1:2
Achilles 1894 Assen
vv Anadulo Kocatepe
0:2
SJC Noordwijk
DESK
3:1
SV Dosko
Geldrop
7:1
BVV Den Bosch
Halsteren
1:1
EFC
JEKA
2:0
Vlissingen
Nemelaer
4:0
LONGA
Tavenu Sparta Combinatie
0:2
IFC
De Valk
4:0
Best Vooruit
Caesar
1:1
RKSV Bekkerveld
Heidebloem
1:0
Oss 20
HVV Helmond
2:1
Wittenhorst
HVCH
3:1
BSV Limburgia
SV Meerssen
2:0
Sparta '25
TOP Oss Amateurs
3:1
RVU Rothem
Bemmel
2:3
Rheden
Silvolde
1:0
Babberich
Voorwaarts T
1:0
vv Steenwijk
CD Luis Angel Firpo
2:1
AD Isidro Metapan
Santa Tecla FC
1:0
Alianza FC (Slv)
CD Juventud Independiente
2:1
CD Aguila
Atlético Marte
3:1
UES
Once Deportivo
2:1
CD FAS
Anagennisi Epanomis FC
0:0
Panserraikos
Anagennisi Giannitsa FC
0:0
Kallithea
Iraklis Thessaloniki FC
0:0
Niki Volos
Panetolikos
1:0
FC Fokikos
Kalloni
3:0
Thrasyvoulos
Ethnikos Serron
0:1
Vizas Megaron
Kavala
2:1
Panachaiki 2005
Doxa Dramas
1:1
Iraklis Psachnon FC
Olympiakos Volos
0:0
Larissa
AO Neos Acharnaikos
2:1
Episkopi FC
Paniliakos
1:2
Rouvas FC
AO Glyfadas
0:0
Kalamata FC
Ethnikos Asteras FC
0:3
Panegialios FC
Proodeftiki
1:1
Fostiras FC
Chania
1:0
FC Korinthos
Vataniakos FC
3:1
Tyrnavos 2005 FC
Aiginiakos FC
1:0
Ethnikos Sidirokastrou
Odysseas Kordelio
2:1
Kassiopi FC
AON Tilikratis Lefkadas 2014
1:0
Doxa Kranoulas
APS Zakynthos
0:3
Apollon Pontou
Oikonomos Tsaritsanis
0:3
Anagennisi Karditsas 1904
Amidaus Professionals FC
0:1
Berekum Chelsea
Liberty Professionals
1:0
Real Tamale United
Ashanti Gold FC
0:1
Legon Cities
Heart of Lions
1:0
Ebusua Dwarfs
Berekum Arsenal FC
2:1
Tema Youth
Medeama
1:1
Hearts of Oak
Universidad San Carlos
1:0
Halcones
Comunicaciones
1:0
Mictlán
Suchitepéquez
1:1
Municipal
Petapa
3:0
Xelajú
Heredia
2:0
Juventud Escuintleca
Malacateco
1:0
Marquense
Tuen Mun FC
1:2
Sham Shui Po
Resources Capital
3:3
Happy Valley
Double Flower
1:0
Shatin
HKFC
1:3
Eastern
Yuen Long FC
1:0
Wanchai Sports Federation
MSC
4:1
Hoogeveen
LONGA '30
2:1
Be Quick 1887
vv Rigtersbleek
3:2
WVV Alcides
VV Nieuw Buinen
0:3
Quick '20
Juliana '31
0:1
ROHDA Raalte
Haarlemsche FC Eendracht Doet Overwinnen
1:0
Argon Mijdrecht
Quick
0:3
DHC Delft
RKAVV
1:3
Alphense Boys
USV Elinkwijk
4:3
RKVV Westlandia
Sportclub Feyenoord
0:0
Koninklijke HFC
FC Hilversum
2:1
VV de Zouaven
Schijndel
3:2
Groene Ster
Brabantia
1:0
Dongen
De Bataven
5:0
SC NEC
OJC Rosmalen
3:2
RKHVV
VV Goes
0:0
UDI '19
Blauw Geel 38
1:3
VV Una
SV Deurne
1:1
Venray
EHC
2:3
RKSV Nuenen
VV Baronie Breda
5:1
SV Someren
Monção
2:3
AD Ponte Da Barca
GD Braganca
2:0
SC Maria Fonte
SC Vianense
0:1
Cc Taipas
Melgacense
0:12
Ronfe
AD Esposende
1:3
Merelinense FC
Santa Maria FC
3:0
Marinhas
Leca FC
0:3
FC Felgueiras 1932
AD Lousada
2:0
Aliados FC Lordelo
Rebordosa
2:2
Uniao SC Paredes
Santa Eulalia
3:1
SC Vila Real
Vila Meã
0:1
AD Oliveirense
Serzedelo
3:1
FC Pedras Rubras
ADRC Aguiar Da Beira
2:2
Sampedrense
Penalva Do Castelo
2:0
Uniao Lamas
Grijó
1:0
Alba
Parada
1:1
Avanca
CD de Estarreja
1:0
Oliveira Bairro
SC Salgueiros
2:0
GD de Oliveira de Frades
Alcanenense AC
1:3
Caldas SC
AC Marinhense
0:2
Sourense
Vitoria Sernache
3:0
Alcobaca
Torres Novas
2:1
Beneditense
Oliveira Hospital
3:0
Penelense
Pombal
1:2
Mortagua
União Tires
2:3
Fabril Barreiro
Real Sporte
0:0
Electrico FC
CA Pero Pinheiro
1:1
Sintrense
Lourinhanense
2:0
Amora FC
FC Barreirense
3:2
SG Sacavenense
Cartaxo
1:3
Gd Peniche
Esperanca de Lagos
1:1
Castrense
Juventude Evora
3:1
GD Lagoa
Reguengos Monsaraz
3:1
Monte Trigo
Mineiro Aljustrelense
0:0
Moura
Sesimbra
2:2
União Montemor
Vasco Da Gama
0:0
Lusitano Vrsa
Teramo
0:1
FC Aprilia
Arzanese
1:1
Borgo a Buggiano
Aquila
0:1
Campobasso
Gavorrano
0:1
Chieti
Vigor Lamezia
0:1
Foligno Calcio
Salernitana
1:1
HinterReggio
Fondi
1:2
Martina Franca
AS Aversa Normanna
0:1
Melfi
Poggibonsi
2:3
Pontedera
Milazzo
1:2
Bellaria Igea
Rimini
1:0
Casale
Santarcangelo
2:1
Castiglione
AC Renate
1:0
Fano
Pro Patria
0:0
Forlì
Bassano Virtus
5:0
Giacomense
US Alessandria Calcio 1912
0:2
Savona FBC
Mantova 1911
1:2
Venezia
Monza
2:0
Vallée d'Aoste St. Chr.
Tokushima Vortis
0:1
Vissel Kobe
Tochigi
0:1
Matsumoto Yamaga FC
FC Gifu
0:2
Yokohama
JEF United
0:1
Consadole Sapporo
Tokyo Verdy
0:1
Avispa Fukuoka
Roasso Kumamoto
1:2
Gainare Tottori
Giravanz Kitakyushu
1:2
Kataller Toyama
Mito Hollyhock
1:1
ThespaKusatsu
Fagiano Okayama
1:1
V-Varen Nagasaki
Ehime FC
3:1
Montedio Yamagata
Gamba Osaka
3:3
Kyoto Sanga
Persiwa
2:0
Persiba
Persib
3:1
Persija
Persipura
4:1
Barito Putera
Persiram Raja Ampat
0:0
Persidafon Dafonsoro
Madura Utama
3:1
PS Mitra Kukar
Real España
2:1
Atlético Choloma
Real Sociedad
2:0
Motagua
Platense
3:2
Marathón
Victoria
1:1
Deportes Savio FC
Universidad O&M
1:2
Bauger FC
Moca
2:0
Jarabacoa
San Cristóbal
3:1
Atlético Pantoja
Sporting FC
6:2
Bayaguana FC
Walter Ferretti
0:0
Real Estelí
Diriangén
2:0
Juventus Managua
Xilotepelt FC
1:1
Deportivo Ocotal
Managua
6:1
Chinandega
Barrio México
4:1
Grecia
Alajuela Junior / Finca Austria de Nosara FC
2:0
Escazuceña
Turrialba
1:2
Coto Brus
Consultants Moravia
3:3
Cariari Pococí
Ramonense PO
0:2
Municipal Liberia
Guanacasteca
4:1
Deportivo Cartagena-Guanacaste S.A.D
Curridabat FC
0:1
Orión
Santa Quitéria FC
2:2
Sampaio Correa MA
Balsas Esporte Clube
3:1
Bacabal EC
Americano Futebol Clube Bacabal
2:1
São José MA
Cordino
1:1
Maranhao MA
Rondonópolis
2:2
Mato Grosso Esporte Clube
Mixto MT
1:0
Vila Aurora
Uniao Rondonopolis
CRA Campoverdense
Cuiaba Esporte Clube MT
0:0
Luverdense MT
Club Pumas Morelos
0:0
Celaya
Cafetaleros
0:2
Lobos BUAP
Irapuato
3:3
Reboceros La Piedad
Venados
1:1
Dorados de Sinaloa
Toros Neza UTN
0:1
Correcaminos UAT
Újpest II
3:1
Orosháza FC
Debrecen II
0:2
Balmazujvarosi FC
Putnok VSE
2:3
Vasas
Mezokovesdi
3:1
Szolnoki MAV FC
FC Tatabanya
1:3
Ajka
Zalaegerszeg
1:0
Győri ETO II
Veszprem FC
1:0
Paksi SE II
Kaposvári Rákóczi FC II
1:1
Szombathelyi Haladás II
BKV Elore
0:2
Kozarmisleny
Luckenwalde
3:4
SV Waren 09
VfL Halle
1:1
FC Grün-Weiß Piesteritz
Chemnitzer FC II
0:1
Budissa Bautzen
Brinkumer SV
4:1
SAV
Berliner Fußball-Club Viktoria 1889
1:1
RSV Waltersdorf 1909
FSV Union Furstenwalde
3:0
Lichterfelder FC Berlin
Altona
4:3
Meiendorfer SV
Lichtenberg
2:1
Hansa Rostock II
FC Pommern Greifswald
0:2
Altglienicke
BSC Süd 05
0:0
BFC Dynamo
Flensburger SpVgg 08
3:1
TuRa Meldorf
SV Todesfelde
0:0
SV Henstedt-Ulzburg
Cronenberger SC
0:1
SV Sonsbeck
Ratingen SV Germania 04/19
1:0
Turu Dusseldorf
SC Rot-Weiß Oberhausen 1904 II
2:2
Wuppertaler SV II
SW Essen
2:1
Sportfreunde Baumberg
Uerdingen
4:0
Jahn Hiesfeld
TuS 64 Bösinghoven
2:3
VfB Homberg
VfB Speldorf
3:1
SV Uedesheim
Hönnepel-Niedermörmter
1:1
VfL Rhede
Hamborn 07
0:2
Wülfrath
SC 1911 Kapellen-Erft
2:1
VFR Krefeld-Fischeln
Hilal Maroc Bergheim
2:2
SC Brühl
SC Germania Erftstadt-Lechenich
2:1
TSV Hertha Walheim
Germania Windeck
3:1
SF Troisdorf
Euskirchen
1:1
Alfter
Habenhauser FV
2:0
Union Bremen
TSV Wulsdorf
1. FC Burg
SV Türkspor Bremen
0:3
SC Sparta Bremerhaven
Buchholz
1:1
Halstenbek-Rellingen
VfL Pinneberg
2:2
SV Curslack-Neuengamme 1919
SC Vier- und Marschlande
0:0
Eintracht Norderstedt
TuS Germania Schnelsen
1:2
Rugenbergen
SV Gonsenheim
1:2
SC Hauenstein
1. FC Saarbrücken II
1:1
Elversberg II
SuS 09 Neuenkirchen
1:0
Gievenbeck
Roland Beckum
1:1
Sprockhövel
VfL Osnabrück II
2:5
Lupo-Martini
TuS Dornberg
1:3
Hammer SpVg
SV Holthausen-Biene
0:2
RSV Göttingen 05
TSV Ottersberg
1:1
Luneburger SK Hansa
SVL
2:0
Wattenscheid
TuS Heven 09
3:1
Ennepetal
TuS Heeslingen
2:0
Jeddeloh
Rot Weiss Ahlen
3:2
Erkenschwick
DJK Bamberg
2:0
1. FC Trogen
Heikendorfer SV
3:0
Lübeck II
SSC Hagen Ahrensburg
2:3
1. Schleswiger SV 06
Wesseling-Urfeld
0:3
Wegberg-Beeck
Holstein Kiel II
3:0
Altenholz
Comercial
1:0
Velo Clube
Rio Claro FC
3:2
Grêmio Osasco
Monte Azul
0:2
São José EC
Noroeste
1:3
Guaratingueta SP
AE Santacruzense
1:0
Rio Branco EC
Associacao Portuguesa de Desportos
2:1
Capivariano SP
SE Itapirense
3:2
Taubaté
AA Flamengo
5:2
AA Francana
São Vicente AC
1:2
Gremio Novorizontino
CA Guaçuano
2:2
Sertãozinho
Independente FC Limeira
2:2
AA Internacional
NK Gosk Gabela
1:0
OFK Gradina Srebrenik
Hsk Zrinjski Mostar
2:0
FK Leotar Trebinje
FK Slavija Sarajevo
0:1
NK Siroki Brijeg
Juventud Unida
1:1
San Martín Burzaco
Ituzaingo
2:1
Puerto Nuevo
Argentino Rosario
1:1
Central Ballester
Claypole
0:3
Deportivo Riestra
Lusitanos FC
2:0
Sant Julia
FC Santa Coloma
2:2
UE Santa Coloma
Club Esportiu Principat
0:1
Inter Club de Escaldes
UE Engordany
1:1
Encamp FC
Alianza Lima
1:0
Cusco
CD Leon de Huanuco
0:0
FBC Melgar
Juan Aurich de Chiclayo
3:0
Sporting Cristal
Sport Huancayo
1:0
Union Comercio
Universidad San Martin
3:5
Jose Galvez FBC
Aragua FC
1:1
Atletico Venezuela
Deportivo Petare
0:0
Monagas SC
Trujillanos FC
1:0
Mineros de Guayana
Llaneros FC
1:0
Yaracuyanos FC
Guastatoya
2:1
Sacachispas
Aurora
0:1
Iztapa
Cobán Imperial
0:0
Zacapa
Achuapa
6:0
Deportivo Quirigua
Sayaxché
3:0
Carchá
Mixco
2:1
Deportivo San Francisco
La Gomera FC
2:1
Antigua GFC
Coatepeque
3:0
San Pedro
Nueva Concepción
1:2
Puerto San José
O`Higgins
3:1
Audax Italiano
Huachipato
2:1
Deportes Iquique
San Marcos de Arica
2:2
Everton de Vina Del Mar
CD Cobreloa Calama
4:2
Universidad Católica
Union La Calera
2:0
Rangers de Talca
Cerro Largo
1:1
Nacional
Fénix
0:1
Racing
Cerro
1:0
Liverpool M.
CA Bella Vista
0:1
El Tanque Sisley
Defensor Sporting
1:0
Wanderers
River
0:2
Peñarol
Swift Hesperange
3:0
Obercorn
FC Victoria Rosport
2:0
Young Boys
Erpeldange
4:2
US Mondorf-Les-Bains
FC Una Strassen
0:2
Alliance Aischdall
Sandweiler
5:0
FC Mamer 32
RUS Rebecquoise
1:1
Crossing Schaerbeek
Gooreind
1:4
Mariekerke
Excelsior Kaart
1:2
KFC Zwarte Leeuw
Sint-Job
3:1
Rochus Deurne
VC Herentals
1:0
Antonia
's Gravenwezel
2:0
KSK Retie Branddonk
Jette
1:2
KFC Eppegem
Rillaar Sport
2:0
Opwijk
Wolvertem
0:0
Stade Bierbeek
Renaissance Schaerbeek
3:0
Etterbeek
Olympic Warcoing
1:1
Anderlues
Rapid Symphorinois
1:2
Entité Manageoise
Houdeng
4:2
Ransart
Gosselies Sports
1:0
Trivières
RJ Entente Binchoise
2:1
Solre-sur-Sambre
Belœil
1:1
RAS Lessines-Ollignies
Sporting Châtelet
1:0
Stade Brainois
Soignies Sports
4:1
JS Turque
Ethe Belmont
0:0
Sartoise
Rossignol
0:4
La Roche
Vaux-Noville
4:3
Libramont
Longlier
1:1
Saint-Louis-Saint-Léger
Bilzerse Waltwilder
1:0
Weerstand Koersel
Zonhoven
1:0
Torpedo Hasselt
Wellen
7:1
Lindelhoeven
Landen
0:1
Vlijtingen
Kruibeke
2:3
Svelta Melsele
K FC SP St-Gillis Waas
1:0
Klauwaerts Kemzeke
KFC Merelbeke
7:2
SK Lebbeke
Wetteren-Kwatrecht
5:1
KSV Geraardsbergen
Bambrugge RC
4:1
KVV Zelzate
Laarne-Kalken
1:1
De Jeugd Lovendegem
KSC Dikkelvenne
5:1
Voorde
Vyle-Tharoul
1:2
Amay
RSC Beaufays
2:2
Wanze / Bas-Oha
Tilleur-Saint-Gilles
0:1
Spa
Stade Disonais
1:4
Waremme
Warnant
0:4
Sérésien
ET.Elsautoise
1:0
Cointe-Liège
Trooz
4:1
Malmundaria
K Eendracht Wervik
2:0
FC Helkijn
KSC Wielsbeke
0:2
Wingene
Club Roeselare
0:0
Rumbeke
Oostduinkerke
1:2
De Ruiter Roeselare
Oostnieuwkerke
0:2
Damme
VG Oostende
0:0
FC Gullegem
Varsenare
1:1
Zwevegem Sport
Diksmuide
1:2
Sassport Boezinge
Nismes
6:2
Sporting Espoir Jemeppe
Spy
2:0
Couvin-Mariembourg
JS Eghezée
0:1
Beauraing
Rochefort
6:1
RCS Schaltin
Loyers
4:2
RES Philippeville
Arquet
2:1
Bioul
FC Energie Cottbus II
1:1
Lok Leipzig
Hertha BSC II
2:0
Auerbach
Köln II
2:3
RW Oberhausen
SC Freiburg II
1:1
FC Homburg
TSV Havelse
7:0
Victoria Hamburg
VfR Neumunster
2:0
Hamburger SV II
Oldenburg
1:1
Meppen
Nürnberg II
3:0
VfL Frohnlach 1919
Velbert
0:1
Fortuna Düsseldorf II
Berchem Sport
1:3
KFC Izegem
RFC Wetteren
1:1
K Rupel Boom FC
K Olsa Brakel
2:0
Royal Cappellen FC
K Bocholter VV
4:2
RFC Union La Calamine
Koninklijk Diegem-Sport
1:2
Royal Ch. Fleurus
KSC Grimbergen
2:1
Union Saint-Gilloise
RSC Vervietois
1:0
Royale Entente Bertrigeoise
FC Santa Coloma II
3:0
UE Extremenya
FS La Massana
0:3
Atletic Club Escaldes
FC Rangers
3:2
Penya Encarnada
FC Encamp II
0:6
FC Ordino
CE Principat II
2:1
FC Lusitanos II
River Plate
0:1
Olimpico EC SE
Confianca SE
2:1
Socorrense
Lagarto SE
0:1
Itabaiana SE
Boca Junior SE
0:0
Sergipe SE
CSD Macara
2:2
SD Quito
Universidad Catolica
1:0
Independiente
L.D.U. Quito
2:0
Manta FC
El Nacional
1:2
Deportivo Quevedo
AC Lumezzane
1:1
Carpi FC
FC Pavia 1911
2:1
Como 1907
Portogruaro Summaga
1:0
AC Cuneo 1905
UC Albinoleffe
3:0
Reggina
Sudtirol
2:1
Treviso
AC Feralpi Salo
1:0
SS Tritium
US Cremonese
1:1
Virtus Entella
Perugia
1:1
US Avellino 1912
Andria BAT
1:1
Benevento
Prato
2:1
Carrarese Calcio 1908
Asd Nocerina 1910
1:1
US Catanzaro 1929
Barletta Calcio
1:2
Gubbio
Frosinone
2:1
Latina
Pisa
0:0
Paganese Calcio 1926
USD Noto Calcio
2:0
US Agropoli 1921
Nissa FC ASD
1:2
FC Messina
ASD Ragusa Calcio
3:0
SS Comprensorio Montalto Uffugo
Cosenza Calcio
2:0
Comprensorio Normanno
Cavese 1919
0:0
Gelbison Vallo D L
Messina
3:1
AC Palazzolo ASD
Ssd Acireale Calcio 1946
0:3
ASDP Ribera 1954
AC Savoia 1908
1:0
ASD Sambiase
Licata
1:1
US Vibonese Calcio
Folgore Caratese
1:2
AC Asti
USD Novese
0:0
Borgosesia
Lavagnese
2:1
Chiavari Calcio Caperana
Bogliasco D'albertis Calcio
0:2
Derthona
APD Tortona Villalvernia
1:1
AC Gozzano
FC Verbano Calcio
2:0
Imperia
Viterbese Calcio
1:0
US Arezzo
Voluntas Calcio Spoleto
0:0
AC Bastia Calcio 1924
Pianese
1:3
USD FiesoleCaldine
ASD Sporting Terni
0:0
SS Todi Calcio
Sansepolcro Calcio
2:0
ASD Pontevecchio
ASD Pierantonio Calcio
3:1
Scandicci
Asd Calcio Pomigliano
3:0
ADC Ars et Labor Grottaglie
Battipagliese
2:2
Bisceglie
Ischia
2:1
Brindisi
SS Taranto 1927
3:2
Potenza
FC Francavilla 1931
2:0
ASD CTL Campania Piscinola
Gladiator
3:0
SS Matera Calcio SRL
AS Fortis Trani
1:1
Puteolana
Foggia Calcio
0:0
Sant Antonio Abate
ASD San Cesareo Calcio
2:0
SPD Amiternina
Ancona 1905
2:0
Città di Marino
Maceratese
4:1
GS Fidene Calcio
ASD Astrea
1:1
FC Isernia Calcio
Olympia Agnonese
3:0
Recanatese
RC Angolana
0:0
San Nicolò
Jesina Calcio
1:2
Sambenedettese
Sporting Trestina
2:29
Flaminia
Civitanovese Calcio
0:4
Vis Pesaro
ACD Trissino-Valdagno
2:2
Belluno
Luparense
0:1
ASD Cerea Calcio 1912
NK Kras ASD
1:0
Union Clodiense
Sacilese
3:1
Este
Delta Porto Tolle
0:0
ASD Giorgione Calcio 2000
Legnago Salus
0:2
Real Vicenza VS
Pordenone Calcio
0:0
ASD Sanvitese
Sambonifacese
2:2
Tamai
Sandonà
1:0
AS Union Quinto
Montebelluna
0:2
Virtus Verona
Seregno
1:3
Aurora Seriate Calcio
Trento
0:2
Calcio Lecco
Pergolettese
3:0
Caravaggio
Caronnese
0:2
AC Castellana Castel Goffredo
ASD MapelloBonate Calcio
2:2
US Darfo Boario
Olginatese
3:1
ASD Fersina Perginese
AC Mezzocorona
2:4
AC Ponte San Pietro-Isola
Ssd Pro Sesto
4:1
ACD Sant'Angelo 1907
AlzanoCene
2:0
ASC St. Georgen
Montichiari
2:1
Voghera
Progetto Calcio Sant'Elia
2:0
ASD Anzio Calcio 1924
Casertana FC
1:1
Arzachena Costa Smeralda Calcio
Sef Torres Calcio
2:2
ASD Cynthia 1920
Real Hyria Nola
1:1
Sora
Asd Turris Calcio
2:1
Lupa Roma FC
Budoni Calcio
0:2
Ostia Mare
ASD Civitavecchia 1920
0:2
AC Porto Torres
US Palestrina 1919
1:2
Asd Polisportiva Sarnese
Isola Liri
0:0
ASD Selargius Calcio
ASD Fortis Juventus 1909
1:2
ASD Castenaso Villanova
GS Rosignano 6 Rose
0:0
Bagnolese
AS Lucchese Libertas 1905
1:1
US Massese
US Forcoli 1921 Valdera
2:1
Spal 2013
Camaiore Calcio
1:2
Tuttocuoio
Pro Piacenza
1:2
Polisportiva Virtus Castelfranco
AC Fidenza 1922
1:0
ASD Virtus Pavullese
Bra
1:1
Verbania
SS Monopoli 1966
2:1
AC Nardo
Real Betis B. B
0:3
CP Cacereno
Athletic Bilbao B
3:1
SD Amorebieta
Melilla UD
0:1
CD Loja
Real Zaragoza Deportivo Aragon
1:3
Lleida Esportiu
Racing Santander B
3:1
RS Gimnastica de Torrelavega
Huracan Valencia
2:0
UE Sant Andreu
CD Alcoyano
1:1
CF Reus Deportiu
Valencia CF Mestalla
4:1
AE Prat
Espanyol Barcelona B
3:0
Atletico Levante UD
Gimnàstic Tarragona
4:1
RCD Mallorca B
CF Badalona
1:0
CD Binisalem
CE Lhospitalet
2:1
CF Villarreal B
Real Aviles
2:0
CD Guijuelo
Atletico Madrid B
1:0
Tenerife
Real Madrid C
1:2
CF Getafe B
Leganés
2:0
Marino Luanco
CD Marino
1:1
San Sebastian Reyes
Rayo Vallecano B
2:2
Fuenlabrada
UD Almeria B
1:0
Lucena CF
CD Teruel
1:0
Eibar
CD Tudelano
1:1
Sestao River Club
Ontinyent CF
1:0
CD Constancia
CD Olimpic de Xativa
0:0
UE Llagostera
Orihuela CF
2:0
Yeclano Deportivo
Cadiz
2:2
UCAM Murcia
CF Villanovense
0:2
Albacete Balompie
CD San Fernando
0:0
Ecija Balompie
Real Jaen
1:0
Atletico Sanluqueno
La Roda CF
1:2
Real Balompedica Linense
Arroyo Cp
0:0
CD San Roque
FC Cartagena
2:3
Sevilla Atletico
SD Logrones
0:4
SD Noja
Alaves
0:1
CA Osasuna B
Barakaldo CF
1:1
Pena Sport FC
CD Izarra
2:1
UD Logrones
Zamora CF
1:0
FC Coruxo
CD Ourense
0:0
Real Oviedo
UD Salamanca
0:0
RSD Alcala
Misto
3:3
Novo
Cene MS
2:1
Aquidauanense MS
Ivinhema FC
2:4
Aguia Negra MS
Itaporã
3:0
União Recreativo Social Olímpico
Chapadão
2:2
Maracaju
Maskun Palloseura
2:1
SalPa
IFK Jakobstad
1:0
Aanekosken Huima
Orimattilan Pedot
0:1
Atlantis FC
Pajamäen Pallo-Veikot
1:3
BK-46
AIK
1:2
Halmstads BK
Aatvidaberg FF
3:1
Jonkopings Sodra
Nykoping BIS
2:1
Kalmar FF
Djurgardens IF
3:0
Umea FC
Orgryte Goteborg
2:1
Syrianska FC
Helsingborg
1:1
Assyriska FF
Atletico Astorga FC
2:0
CF Palencia
CD San Pedro Mártir
0:1
CD Mensajero
Club Atlético de Madrid III
1:4
Carabanchel
Atletico Malagueno
5:0
Comarca de Níjar
CD Getxo
2:0
Santutxu
Trival Valderas A.
1:1
AD Parla
AD Colmenar Viejo
1:0
AD Alcorcon B
Atlético Pinto
3:1
CD Griñón
CP Villarrobledo
4:1
Illescas
CD Colonia Moscardó
2:1
Santa Ana
Puerta Bonita
1:1
AD Union Adarve
Atlético Onubense
2:2
CF Algeciras
CD Alcala
4:0
CMD San Juan
Elche B
0:0
Catarroja CF
Maracena
3:3
CF Union Estepona
Barreda
3:2
Cultural Guarnizo
Siete Villas
0:2
CD Pontejos
Manzanares
0:2
Hellín Deportivo
Marbella FC
1:4
Atarfe Industrial
Velez CF
2:0
Juventud Torremolinos
Alhaurín
0:2
CD Linares
AD Huércal
0:5
UD San Pedro
Real Aranjuez
1:2
Collado Villalba
Ub Conquense
3:0
Marchamalo
Alcobendas Sport
2:0
Sadcf Internacional de Madrid Dsl
Albacete II
2:0
UD Talavera de la Reina
Pozuelo Alarcón
3:0
CF Rayo Majadahonda
RC Portuense
1:0
Montilla CF
CD Pozoblanco
2:1
Arcos CF
Cadiz B
1:0
Conil
Ayamonte CF
1:3
Coria CF
Castelldefels
1:1
AEC Manlleu
Europa
0:0
Montañesa
UE Rapitenca
1:0
UDA Gramenet
Vilassar Mar
1:1
Júpiter
Rubí
0:1
Terrassa FC
Berceo
1:0
Aldeano
CE Campos
1:0
UD Poblense
CD Beniel
0:0
CDA Aguilas FC
Real Oviedo B
2:1
CD Cudillero
Candás CF
1:1
Universidad Oviedo
CD Lealtad
0:0
Navia Club de Fútbol
CA San José Promesas
0:1
UD Extremadura
Fuente Cantos
2:1
Santa Amalia
Plasencia
0:1
Mérida UD
Atlético Escalerillas
0:3
Andorra CF
AD Villaviciosa de Odón
2:0
San Fernando Henares
CF Balaguer
1:4
FC Vilafranca
Real Murcia B
1:0
Bullense
Jove Español
1:0
Atletico Saguntino
CA Antoniano
1:3
Cordoba CF B
Felanitx
0:0
SD Formentera
UD Las Palmas B
10:1
UD Tijarafe
Valdefierro
1:2
Barbastro
San Isidro
4:1
UD Gomera
Vera
1:1
UD Vecindario
Corralejo
0:1
Atlético Victoria
UD Telde
3:0
Las Zocas
Pradejón
1:2
La Calzada
Pd Santa Eulalia
3:0
Penya Ciutadella Esportiva
AD Sabinanigo
0:0
SD Ejea
CD Cuéllar Balompié
2:2
Atletico Bembibre
CP Cacereño II
0:1
CD Don Benito
Robres CD
0:0
Borja
CF Rapid de Murillo
0:1
Naxara CD
Sociedad Deportivo Tarazona
1:1
CD Ebro
Villanueva CF
3:0
CD La Almunia
Tropezon
0:0
CD Laredo
Cortes
1:1
Murchante
CD Pena Azagresa
2:3
CD Idoya
CA Cirbonero
5:1
Subiza
Union Mutilvera
2:1
Lagun Artea KE
Betanzos CF
1:0
Villalonga FC
Quintanar del Rey
2:0
Villarrubia CF
Palamos
1:1
FC Santboia
UE Vic
1:3
Figueres
Olot
3:2
UD Cornella
River Ebro
1:1
Club Haro Deportivo
Alcúdia
2:0
UD Atlético Isleño
CD Llosetense
1:0
CF Son Ferrer
Independiente de Ceutí FC
2:0
Huércal Overa
Deportiva Minera
1:0
Olímpico Totana
Praviano
0:0
Ceares
CA Pueblonuevo
3:3
Moralo
Crevillente Deportivo
1:2
CF Gandia
CD Llosa
3:2
Club Deportivo Eldense
Sarinena
2:0
Utebo
Binéfar
0:3
CD Oliver
Atlético Calatayud
0:1
CA Monzon
San Martín Arena
0:1
Cayón
CD Erriberri
0:2
AD San Juan Pamplona
Atlético Pulpileño
1:1
Estrella Grana El Palmar CF
Gijón Industrial
0:1
Condal Club
Luarca CF
1:0
Club Atlético de Lugones SD
Llanes
0:0
L'Entregu
Real Tapia CF
0:1
CD Tuilla
Navarro
2:3
Urraca CF
Céltiga FC
2:2
UD Barbadás-Bentraces
Negreira
3:2
Bergantinos CF
CD Villacarrillo CF
0:0
Atl Mancha Real
Racing Club Villalbes
1:1
SD Órdenes
Textil Escudo
0:1
Rayo Cantabria
Gama
1:0
UM Escobedo
Castro
3:2
Atlético Albericia
Santoña CF
2:0
Bezana
Balmaseda
2:0
CD Aurrerá de Vitoria
Cerceda
2:0
As Pontes
Alondras CF
0:0
SD Compostela
Rapido de Bouzas
2:1
CD Dorneda
RC Deportivo Fabril
0:0
Racing de Ferrol
Torrijos
2:0
UD Puertollano
CF Talavera de La Reina
1:0
Madridejos
CF Gimnástico Alcázar
3:0
Almansa
Manchego
0:1
CD AZUQUECA
CD Toledo Sad
2:1
Mora
Los Barrios
0:2
Cabecense
Ceuta
2:0
CD Mairena
Pobla de Mafumet CF
3:0
CF Gava
Villegas
0:1
Agoncillo
Arnedo
0:2
Alfaro CD
Anguiano
4:1
Calasancio
Jumilla CF
1:2
CD Bala Azul
Pinatar CF
0:1
Club Edeco PMD Fortuna
Plus Ultra
3:1
Lorca CF
CD Cieza
2:0
Mar Menor Club de Futbol
CD Cristo Atletico
0:1
CD Virgen Del Camino
Almazán
1:1
UD SANTA MARTA
Unami
1:1
Real Avila CF
Burgos CF
2:1
La Granja
CD Villaralbo
0:1
Gimnastica Segoviana
Arandina CF
0:0
Real Valladolid B
Cultural Leonesa
1:0
Numancia II
UP Langreo
4:1
Covadonga
Miajadas
2:1
CD Valdelacalzada
RCP Valverdeño
4:2
CD Hernán Cortés
CD Coria
0:1
Díter Zafra
EF Emérita Augusta
2:5
AD Ciudad de Plasencia CF
Muro
1:1
CD Denia
CD Torrevieja
0:0
Villarreal C
Novelda
2:1
CD Castellon
UD Somozas
2:2
Pontevedra CF
Ribarroja CF
0:3
UD Alzira
Narón Balompé Piñeiros
1:3
Celta de Vigo B
Vimenor
3:3
Santillana
SD Oyonesa
1:2
Vianés
Songkhla United
1:0
BG Pathum United
Sisaket FC
Chainat Hornbill
Buriram United
1:1
Suphanburi
Chiangrai United
1:3
TOT SC
Krabi
1:1
Nakhon Pathom United
Thawiwatthana Sriracha FC
2:2
Pluak Daeng Rayong United FC
Khonkaen FC
1:1
Trat
PTT Rayong FC
3:0
TTM
Sint-Eloois-Winkel
0:4
Sparta Petegem
Toekomst Menen
2:2
Verbroedering Meldert
Jong Lede
3:2
Appelterre-Eichem
Eernegem
1:1
OMS Ingelmunster
BS Poperinge
2:1
Vk Ieper
SK Terjoden-Welle
1:1
SK Berlare
Ganshoren
2:0
Kampenhout
R Leopold Uccle FC
0:0
Entente Acren Lessines
Ternat
1:3
Halle
Sterrebeek
1:0
Royal Wallonia Walhain CG
VC Groot Dilbeek
2:6
Tempo Overijse
Genly-Quévy
1:5
Olympia SC Wijgmaal
K Londerzeel SK
3:0
SG-Tertre-Hautrage
FC Charleroi
4:1
Entente Blegnytoise
RRC Hamoir
1:2
Olympic Charleroi
St Gilles
0:0
Ur Namur
US Givry
3:4
Sprimont-Comblain
Jeunesse Tamines
1:1
Mormont
Royal Aywaille FC
3:1
Bièvre
Witgoor Sport
Excelsior Veldwezelt
Spouwen-Mopertingen
6:1
Ternesse
Lutlommel
0:2
Leopoldsburg
Bree
0:2
FC Duffel
KVV Vosselaar
1:1
K Esperanza Pelt
Katelijne-Waver
3:2
KSC City Pirates
FK Suvorovo
5:1
FK Veliki Preslav
FK Ariston Ruse
0:3
Septemvri Tervel
FK Belitsa
3:0
Himik Devnya
PFC Dobrudzha Dobrich
4:0
FK Provadia
FK Chernomorets 2003 Byala
0:0
Chernomorets Balchik
Benkovski Byala
1:1
Kubrat
FK Silistra 2009
0:2
FC Dunav 2010
Sozopol
0:0
Zagorets
Svilengrad
0:1
FK Burgas
Haskovo
2:1
Gigant Saedinenie
FK Hebros 1921 Harmanli
0:1
Dimitrovgrad
Velbazhd
1:1
Oborishte Panagyurishte
FC Pirin Blagoevgrad
2:0
Strumska Slava
Mesta
0:1
Marek
Slivnishki geroy
1:0
Perun Kresna
FC Vitosha Bistrica
1:0
FK Septemvri Sofia
PFC Rilski Sportist Samokov
0:1
FK Chepinets Velingrad
FK Vitosha Dolna Dikanya
1:4
FK Germaneya Sapareva banya
FK Minyor Bobov dol
0:2
Botev Ihtiman