Fixtures - September 14, 2013
Man United
2:0
Crystal Palace
Tottenham
2:0
Norwich City
Fulham
1:1
West Brom
Aston Villa
1:2
Newcastle
Hull City
1:1
Cardiff City
Sunderland
1:3
Arsenal
Stoke City
0:0
Man City
Everton
1:0
Chelsea
Augsburg
2:1
Freiburg
Werder Bremen
0:3
Eintracht Frankfurt
Mainz
0:1
Schalke
Leverkusen
3:1
Wolfsburg
Bayern
2:0
Hannover 96
Dortmund
6:2
Hamburger SV
Toulouse
1:1
Marseille
Valenciennes
1:3
Saint-Etienne
Ajaccio
2:3
Evian TG
Guingamp
1:1
Bastia
Nantes
1:0
Sochaux
Montpellier
0:0
Reims
Peacehaven & Telscombe
2:3
Lewes FC
Harrow Borough
2:2
North Greenford United FC
Newcastle Town
2:2
Sutton Coldfield
Banbury United
1:2
Cirencester Town
Harlow Town
2:1
Lowestoft Town
Horndean
0:5
AFC Portchester
Gresley FC
3:2
Eastwood Town
Hitchin Town
1:1
Arlesey Town FC
Basford United
0:2
Matlock Town
Stocksbridge Park Steels
2:2
Ramsbottom United
Jarrow Roofing Boldon
1:0
Morpeth Town
Northwich Victoria
0:3
Skelmersdale United
Cockfosters
2:2
Rushden & Diamonds
Frickley Athletic
4:1
Sheffield FC
Whitby Town
1:1
West Auckland Town
Spalding United
1:0
Gorleston
Carlton Town
1:1
Brigg Town
Sittingbourne FC
3:2
Littlehampton Town
Chatham Town
2:1
East Preston
Burgess Hill Town
8:1
Alton Town
AFC Wulfrunians
1:1
Walsall Wood
Coventry Sphinx
2:1
Tividale
Ossett Town
2:2
Bamber Bridge
Beaconsfield Town
2:4
Burnham FC
Greenhouse London
2:6
Bedford Town Football Club
Whyteleafe FC
3:0
Horley Town
Truro City FC
1:0
Street
Dulwich Hamlet
6:0
Shoreham
Tipton Town FC
2:0
Kidsgrove Athletic FC
Winchester City FC
1:2
Mangotsfield Utd
Clevedon Town
1:0
Plymouth Parkway
Kings Lynn FC
1:5
Cambridge City
Halesowen Town FC
2:1
Brocton
Wembley
0:2
Haringey Borough
Margate FC
2:1
Kingstonian FC
AFC Hornchurch
1:1
East Thurrock United
Team Northumbria
0:4
Scarborough Athletic
Chalfont St Peter
0:0
Metropolitan Police
Wealdstone FC
6:1
Kings Langley
Chesham Utd
1:2
Royston Town
Witham Town
1:1
Mildenhall Town FC
Daventry Town
6:1
Berkhamsted
Needham Market FC
3:2
Brantham Athletic
Hallen
1:2
Hamworthy United FC
Bridgwater Town
2:1
Merthyr Town
Marine FC
2:4
Curzon Ashton FC
Poole Town
2:0
Brockenhurst
Ardley United
2:2
Binfield
Uxbridge FC
2:3
Barton Rovers FC
Dunkirk
0:0
Blaby Whetstone Athletic
Chertsey Town
4:0
Highmoor Ibis
Hungerford Town FC
4:0
Cove
Thamesmead Town
2:0
Redhill
Aveley FC
2:5
Canvey Island
Hampton & Richmond
4:2
Ashford Town Middlesex
Merstham
1:0
Corinthian Casuals
Bideford FC
3:0
Larkhall Athletic
Chasetown FC
0:0
Stafford Rangers
Eastbourne Town
3:2
Tunbridge Wells
Runcorn Linnets
2:1
Glossop North End FC
Prescot Cables
0:1
Buxton FC
Warrington Town
0:0
New Mills FC
Westfield (Surrey)
1:1
Aylesbury Utd
Hassocks
1:2
Chipstead FC
Brentwood Town
3:3
Clacton
Guisborough Town
2:2
Bishop Auckland
Bashley FC
2:0
Moneyfields
Stamford
0:0
Grantham Town
Atherstone Town
3:3
Redditch United
South Park
1:1
Horsham FC
Spennymoor Town
0:1
Lancaster City
FC United of Manchester
0:1
Chorley FC
Blyth Spartans AFC
1:3
AFC Fylde
Burscough
2:1
Radcliffe
Burnham Ramblers
1:2
AFC Sudbury
Brighouse Town
4:1
Crook Town AFC
Leatherhead FC
2:1
Carshalton Athletic
Marske United FC
3:0
Albion Sports
Droylsden FC
1:5
Trafford FC
Corby Town
3:0
Barwell
Bury Town FC
0:2
Thurrock FC
Penrith AFC
3:1
Padiham
Didcot Town
2:1
North Leigh FC
Hartley Wintney
0:0
Camberley Town
St Neots Town
3:1
Wroxham FC
St Albans City
6:1
Enfield Town
Hertford Town
0:6
Dunstable Town FC
Fareham Town
0:1
Weymouth FC
Sholing FC
4:0
AFC Totton
Hastings United
2:3
Guernsey
Nantwich Town
1:2
Rugby Town FC
Ilkeston
1:2
Belper Town
Maldon & Tiptree
0:2
Heybridge Swifts
Wells City
1:2
Brislington
Tilbury FC
2:1
Waltham Abbey
Hinckley United
0:3
Rushall Olympic
Coalville Town
3:2
Long Eaton United
St Margaretsbury
0:7
Hemel Hempstead
Three Bridges
0:1
Maidstone United FC
Billericay Town
2:0
Leiston FC
Worksop Town
1:1
Bootle
St Ives Town
4:1
Dereham Town FC
Sleaford Town
Huntingdon Town
Ashton United FC
2:1
Witton Albion
Evesham United
0:3
Stourbridge FC
Mickleover Sports
2:0
Loughborough University
Corsham Town
4:4
Bristol Manor Farm
Folkestone Invicta
2:0
Eastbourne United
Frome Town
1:1
Bognor Regis Town
Yate Town
3:2
Chippenham Town
Aylesbury FC
1:5
Shortwood United
Olimpik Donetsk
1:0
FK Mykolaiv
FC Poltava
1:2
Naftovyk-Ukrnafta
FC Kobra Kharkiv
1:0
FC Avangard Kramatorsk
Bukovina Chernovtsy
1:0
SFC Desna Chernihiv
Ukrahrokom Priyntivka
1:1
Dinamo-2 Kiev
FC Sumy
2:0
Zirka Kropyvnytskyi
Metalist Kharkiv U21
1:0
Dynamo Kyiv U21
Metalurh Donetsk U21
1:1
Hoverla Uzhhorod U21
Dnipro Dnipropetrovsk U21
1:1
Tavriya Simferopol U21
Burnley
1:1
Blackburn
Queens Park Rangers
1:0
Birmingham City
Nottingham
3:2
Barnsley
Huddersfield Town
0:0
Doncaster Rovers
Watford
1:1
Charlton Athletic
Sheffield Wednesday
1:1
Yeovil Town
Ipswich Town
3:1
Middlesbrough
Millwall
1:5
Derby County
Bournemouth
1:2
Blackpool
Leicester City
2:0
Wigan Athletic
Bolton Wanderers
0:1
Leeds United
Hearts
1:3
Celtic
St. Mirren
0:1
Motherwell
St. Johnstone
1:2
Hibernian
Partick Thistle
0:3
Aberdeen
Kilmarnock
1:2
Inverness CT
Kayseri Erciyesspor
1:0
Akhisar Belediyespor
Trabzonspor
1:0
Kardemir Karabukspor
Gaziantepspor
2:5
Rizespor
Anderlecht
5:0
Yellow-Red KV Mechelen
Oud-Heverlee
0:0
Royal Charleroi SC
Kortrijk
3:0
Gent
Sporting Lokeren
3:0
Cercle Brugge
Club Brugge
4:1
Lierse
Mons
1:1
Waasland-Beveren
FC Banik Ostrava
1:3
Bohemians Prague 1905
1 FC Slovacko
1:1
1 FK Pribram
SK Sigma Olomouc
4:3
FC Vysocina Jihlava
Slavia Praha
0:4
FK Mlada Boleslav
Wuhan Zall
1:1
Liaoning Shenyang Whowin
Qingdao Hainiu
1:2
Shandong Taishan
Beijing Guoan
6:0
Guangzhou R&F FC
Guizhou Renhe
2:0
Changchun Yatai
Nei Mongul Zhongyou F.C.
2:3
Tianjin Jinmen Tiger
Shimizu S-Pulse
2:1
Nagoya Grampus
Ventforet Kofu
3:0
Kashima Antlers
Tokyo
3:2
Urawa Reds
Yokohama F. Marinos
1:1
Cerezo Osaka
Albirex Niigata
1:0
Omiya Ardija
Kawasaki Frontale
2:0
Sanfrecce Hiroshima
Sagan Tosu
1:0
Shonan Bellmare
Vegalta Sendai
6:0
Oita Trinita
CD Lugo
1:2
Girona
Córdoba
3:1
Numancia
CD Mirandes
0:3
Recreativo Huelva
Real Zaragoza
3:0
Tenerife
CE Sabadell
1:0
Eibar
Novara Calcio
1:0
Calcio Padova
Carpi FC
0:2
Empoli
Varese
3:2
Pescara
Crotone
1:0
Spezia Calcio
Virtus Lanciano
1:0
US Avellino 1912
AS Cittadella
0:0
Latina
Juve Stabia
2:2
Siena
Bari 1908
1:0
Modena
Trapani Calcio
4:0
Urbs Sportiva Reggina 1914
UD Oliveirense
3:2
Tondela
União Madeira
0:1
Maritimo Madeira B
Feirense
1:0
Sporting Braga B
Atletico CP
1:0
CD das Aves
Trofense
0:0
Penafiel
Olimpia Grudziadz
3:1
Tychy
Puszcza
0:1
MKS Flota Swinoujscie
GKS Belchatow
1:1
Gornik Leczna
Arka
0:0
Miedz
Katowice
2:1
KS Row 1964 Rybnik
Bristol City
0:3
Peterborough
Tranmere Rovers
3:4
Brentford
Bradford City
2:2
Colchester United
Rotherham United
3:2
Oldham Athletic
Leyton Orient
3:2
Port Vale
Crawley Town
1:1
Shrewsbury Town
Wolverhampton
3:2
Swindon Town
Preston North End
3:0
Stevenage
Carlisle United
1:0
Sheffield United
Crewe Alexandra
0:3
Walsall
Milton Keynes Dons
3:1
Notts County
Fleetwood Town
2:1
Bury
Newport County
2:3
Morecambe FC
Cheltenham Town
2:2
Oxford United
Rochdale
1:0
Torquay United
Hartlepool United
2:1
Accrington Stanley
Burton Albion
1:2
Portsmouth
Dag & Red
2:0
Bristol Rovers
Northampton Town
1:2
Exeter City
Chesterfield
2:0
AFC Wimbledon
Plymouth Argyle
0:3
Wycombe Wanderers
York City FC
1:2
Mansfield Town
Shakhter Karagandy
0:1
FC Aktobe
FC Zhetysu
0:3
Akzhayik
Astana
4:2
FC Irtysh Pavlodar
Tobol Kostanay
2:0
FC Taraz
FK Atyrau
1:0
FK Vostok Ust-Kamenogorsk
FC Mika Yerevan
0:0
Banants Yerevan FC
Shirak Gyumri FC
1:1
Ararat Yerevan FC
Gandzasar Kapan FC
9:2
Alashkert
Pyunik Yerevan FC
3:3
Ulisses Yerevan FC
TKI Tavsanli Linyitspor
0:0
Osmanlıspor
Basaksehir FK
2:1
Sanliurfaspor
Denizlispor
2:2
Samsunspor
Adana Demirspor
0:1
Balıkesirspor
Manisaspor
3:2
Mersin İdmanyurdu
Fethiyespor
4:0
Bucaspor
FK Silute
0:2
Granitas Klaipeda
Riteriai
3:0
FK Zalgiris Kaunas
Kedainiai Nevezis
3:2
FK Jonava
FK Palanga
0:4
Žalgirietis
SV Hongg
2:2
Winterthur II
SC Zofingen
0:0
FC Sursee
Zug 94
0:0
FC Rapperswil-Jona
FC Grenchen
1:0
Grasshopper II
Fribourg
0:3
Young Boys II
FC Gossau
2:1
FC Wettswil-Bonstetten
FC Echallens Region
1:2
Düdingen
Thun II
0:0
Neuchâtel Xamax
FC Monthey
2:0
FC Bulle
FC Naters
2:2
Yverdon
FB Gulbene
1:0
FK 1625 Liepaja
SFK United
1:2
Jēkabpils
FK Auda
0:2
BFC Daugavpils
Rēzekne / BJSS
1:0
Valmiera FK/BJSS
Roses United Football Club
1:2
United FC
Maluti FET College
0:1
Baroka
Marumo Gallants
2:0
Jomo Cosmos FC
Thanda Royal Zulu FC
0:1
Santos FC
Chippa United
2:0
Ubuntu Cape Town
NK Podgrmeč
1:1
OFK Gradina Srebrenik
Rudar Kakanj
1:0
NK Iskra Bugojno
NK Jedinstvo Bihac
3:0
FK Sloboda Tuzla
Bratstvo Gračanica
2:1
FK Mladost Doboj Kakanj
HNK Orasje
2:1
Branitelj
FK Buducnost Banovici
2:0
Igman Konjic
FK Borac Šamac
1:1
FK Kozara Gradiska
FK Drina HE Višegrad
0:0
FK Drina Zvornik
Sloboda Novi Grad
3:2
FK Modrica Maxima
Podrinje Janja
0:0
Proleter Teslić
FK Napredak Donji Šepak
2:1
Sloga Doboj
Sutjeska Foča
1:0
Rudar Ugljevik
Vikingur Reykjavik
16:0
Volsungur
Fjolnir Reykjavik
3:0
UMF Selfoss
Bi/Bolungarvik
3:2
Leiknir Reykjavik
KF Fjallabyggd
0:7
UMF Grindavik
Haukar Hafnarfjordur
3:1
UMF Tindastoll
Ka Akureyri
3:1
Throttur Reykjavik
Dalvik Reynir
2:3
IR Reykjavik
Ægir
1:2
UMF Njardvik
Grotta
4:0
Hottur Egilsstadir
Sindri
2:3
KV Vesturbaer
HK Kopavogs
4:1
Afturelding
Reynir Sandgerdi
2:1
Hamar
Ålgård
2:1
Egersund IK
Skedsmo
0:1
Levanger
Vidar FK
5:3
Arna-Bjørnar
Lorenskog IF
1:1
Nardo
Tromsdalen
3:1
Senja FK
Strindheim IL
2:3
Byaasen Toppfotball
Kvik Halden FK
4:1
Østsiden
Pors Grenland
3:2
Valdres
Drøbak / Frogn IL
0:0
Moss FK
Birkebeineren
1:2
Baerum SK
Eidsvold
1:0
Mo IL
FC Red Star Zh
3:2
FC Laufen
Oerlikon / Polizei
2:2
Liestal
Lerchenfeld
1:3
Lausanne Sport II
FC Seefeld Zh
2:2
FC Kilchberg-Rüschlikon
FC Frauenfeld
2:3
FC Seuzach
SC Binningen
1:0
SV Muttenz
FC St. Margrethen
2:2
FC Mels
FC Amriswil
1:0
FC Freienbach
FC Widnau
5:1
FC Kreuzlingen
ES FC Malley
0:6
Servette II
FC La Tour-Le Paquier
0:1
Lyss
Dardania Lausanne
0:3
Vevey Sports
FC Langenthal
1:1
Schöftland
FC La Chaux De Fonds
FC Lechelles
CS Chenois
3:1
FC Sierre
CS Romontois
2:3
FC Thierrens
FC Ibach
4:2
Ascona
FC Dietikon
1:0
Dornach
FC Sarnen
2:0
AC Taverne
Goldau
3:1
GC Biaschesi
FC Uster
1:1
FC Linth 04
FC Eschenbach
1:4
FC Ruswil
FC Hochdorf
0:0
Emmenbrücke
FC Moutier
5:2
FC Ostermundigen
FC Granichen
0:0
FC Bassecourt
FC United Zurich
5:3
FC Kosova Zurich
Bümpliz
3:1
FC Wohlen II
FC Plan-Les-Quates
0:2
Perly-Certoux
FC Renens
2:4
FC Signal
Courtételle
2:1
FC Alle
Gumefens / Sorens
1:1
FC La Sarraz-Eclepens
Slovan Duslo Šaľa
1:1
SFM Senec
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
0:3
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
FK Dubnica Nad Vahom
1:1
FK Zeleziarne Podbrezova
FC STK 1914 Samorin
0:1
Partizan Bardejov
MSK Rimavska Sobota
1:0
1. FC Tatran Presov
MFK Zemplin Michalovce
1:1
FC Spartak Trnava II
AS Spartakos Kitiou
2:1
AKS Adonis Idaliou FC
Ormideia
3:0
Ethnikos Ashias FC
ENAD
4:1
Constantinos & Euripides Trachoni
Ahironas
1:0
Foinikas Ayias Marinas Chrysochous
RB Leipzig
3:1
VfB Stuttgart II
Saarbrucken
1:1
Chemnitzer FC
Hallescher
0:1
Heidenheim
SV Wacker
1:4
VfL Osnabrück
Stuttgarter Kickers
3:0
Jahn Regensburg
MSV Duisburg
0:4
Darmstadt
Hansa
1:2
Borussia Dortmund II
Preußen Münster
2:3
Unterhaching
Rot-Weiss Erfurt
2:0
Elversberg
NK Kranj
3:1
Adria
NK Kamnik
3:2
NK Jezero Medvode
NK Tabor Sezana
0:2
Tolmin
NK Ivancna Gorica
2:0
Izola
NK Rudar Trbovlje
3:0
Sava Kranj
Motorlet
1:1
SK Uvaly
SK Kladno
3:2
Slavoj Žatec
SK Steti
2:0
Banik Sous
SK Aritma Prague
1:2
Cesky Brod
Železný Brod
1:0
Kutna Hora
FC Zlicin
0:4
FK Slavoj Cesky Krumlov
FK Hodonin
1:1
FK Apos Blansko
FC Slovan Rosice
1:0
FC Velke Mezirici
Bystřice nad Pernštejnem
1:0
Uhersky Brod
FK Mohelnice
1:1
REAL Lískovec
FC Msa Dolni Benesov
1:2
TJ Sokol Určice
Karviná II
2:2
1.fc Viktorie Prerov
MFk Vyskov
2:2
FK Pelhimov
Tj Sokol Zivanice
1:4
FK Dobrovice
FK Litol
0:0
SK Sokol Brozany
Jablonec Nad Jizerou
2:1
FK Nachod
Nový Bor
3:0
N. Byskovice
Sokol Čížová
2:2
SK Benesov
FK Horovicko
1:0
FK Tachov
Tj Jiskra Usti Nad Orlici
3:0
Letohrad
Vysoke Myto
1:2
VTJ Rapid Liberec
SK Senco Doubravka
3:1
ZCE Plzen
SW Bregenz
0:2
SC Schwaz
Höchst
1:0
Eugendorf
SV Seekirchen
0:1
SC Rheindorf Altach II
TSV St. Johann
3:1
FC Hard
SC Retz
1:1
Atsv Ober-Grafendorf
Neuberg
4:1
Sollenau
SC Ritzing
2:1
Mattersburg II
FC Anif
1:2
Neumarkt
SK Vorwarts Steyr
1:1
Kapfenberger SV II
SV Wals-Grunau
0:4
Austria Salzburg
Lafnitz
1:2
Union St Florian
Luch Minsk
1:3
FC Baranovichi
Lokomotiv Gomel
1:0
Energetik Bgu
FC Krutogorye
0:1
Atlant Kobrin
Mosty
0:3
FC Orsha
FC Osipovichi
1:2
Vitebsk II
Parana Clube PR
1:2
Oeste SP
ASA AL
0:1
Joinville SC
Atletico Goianiense
3:1
Boa Esporte Clube
Chapecoense SC
6:2
AD Sao Caetano
America Mineiro MG
1:1
Palmeiras
Ceara CE
4:0
ABC RN
Sport Recife PE
1:0
Figueirense FC
Avai SC
3:1
Icasa CE
Harbin Yiteng
1:2
Chongqing Lifan
Beijing Institute of Technology FC
1:1
Henan Songshan Longmen
Chengdu Tiancheng
0:1
Shenyang Zhongze FC
Xinjiang Tianshan
3:1
Guizhou Zhicheng
Cangzhou Mighty Lions
3:2
Beijing BSU
Chongqing FC
2:2
Yanbian Fude
Shenzhen
1:0
Hunan Xiangtao FC
OFK Grbalj
0:1
FK Buducnost
FK Mornar Bar
0:1
FK Lovcen
FK Sutjeska
2:2
FK Rudar Pljevlja
FK Decic Tuzi
0:1
OFK Titograd
OFK Petrovac
1:2
FK Zeta Golubovci
AC Juvenes/Dogana
2:1
SP La Fiorita
SS Folgore Falciano Calcio
1:2
SS Pennarossa
SP Tre Fiori
3:0
SC Faetano
Boussu Dour Borinage
0:1
RWDM Brussels
KFC Dessel Sport
1:4
Visé
ASV Geel
0:1
Royal Mouscron
Hoogstraten VV
1:1
Westerlo
KSK Heist
1:1
AS Eupen
Alloa Athletic
1:2
Dumbarton
Livingston
2:2
Greenock Morton
Queen of The South
0:1
Raith Rovers
Dundee
0:0
Hamilton
Cowdenbeath FC
1:0
Falkirk
Coquimbo Unido
2:0
Deportes Copiapo
Deportes La Serena
2:3
San Marcos de Arica
Deportes Naval
1:1
Lota Schwager
Slavia Orlová-Lutyně
1:1
SK Sulko Zabreh
FC Chomutov
3:2
Meteor Prague
SFC Opava
1:1
SK Hanacka Slavia Kromeriz
SK Spartak Hulin
1:1
Zlín II
FK Mikulovice
0:2
Třebíč
FC Hlucin
1:0
1 HFK Olomouc
1.SK Prostejov
2:2
Slovácko II
Kunice
4:1
SK Horni Mecholupy
Skovbakken IK
2:1
FC Svendborg
HIK Hellerup
4:0
Aarhus Fremad
B 1908
2:0
GVI
Skanderborg
1:1
FC Sydvest 05
BK Frem
1:3
Naestved BK
Jammerbugt FC
1:1
Djursland
Odder IGF
1:0
Thisted
BK Søllerød-Vedbæk
0:1
Svebølle B&I
Vanløse
0:2
Skjold Birkerød
Viby
1:1
Hobro IK II
Jægersborg BK
1:1
BK Glostrup Albertslund
Greve
0:1
Ringsted
Boldklubben 1903
1:1
Frederikssund
Herlev
1:1
FC Øresund
Avedøre
3:3
FA 2000
Fredensborg Boldklub og Idrætsforening
3:2
BSF
Kjellerup IF
0:2
Randers SK Freja
Lindholm IF
5:1
Aabyhoj IF
Otterup
0:2
Kolding IF
Krarup / Espe SG & I
1:0
Slagelse B&I
Aarup BK
0:2
Næsby BK II
AB Tårnby
2:2
LSF
VRI
2:1
Vejgaard BK
Virum-Sorgenfri BK
1:1
Nexø Boldklub Bornholm
Varde IF Elite
2:2
Hedensted
Aalborg BK II
0:2
Hjørring IF
Sydalliancen
3:5
Kolding B
Taastrup
2:0
KFUM Roskilde
Lyseng
1:1
Aarhus Fremad II
Gvvv
2:0
Excelsior Maassluis
VV Capelle
1:0
Scheveningen
Excelsior '31
3:2
Ter Leede
VV Katwijk
1:1
SV Spakenburg
Kozakken Boys
2:4
HHC Hardenberg
FC Lisse
1:1
VV Noordwijk
ONS Sneek
2:4
Rijnsburgse Boys
VV IJsselmeervogels
2:1
BVV Barendrecht
Wke
2:4
Ado '20
JVC Cuijk
3:0
FC Lienden
Lindome GIF
2:4
Norrby IF
Hogaborgs BK
3:1
Fässbergs IF
Enkoping SK
0:2
Konyaspor KIF
Robertsfors IK
2:3
Anundsjö IF
Kvarnby IK
2:4
BW 90 IF
Uddevalla
4:3
Ytterby IS
Värmdö
2:1
Ekerö IK
Tenhults IF
1:2
Eskilsminne IF
Karlbergs BK
1:3
Rotebro IS FF
Huddinge IF
3:2
Gamla Upsala SK
Ljungby IF
1:1
FC Rosengaard 1917
Jonsereds IF
1:2
Åmål
Oskarshamns AIK
5:0
Torns IF
Sölvesborgs GoIF
1:1
FK Karlskrona
Carlstad United
1:0
Rynninge IK
Bodens BK
3:1
Hudiksvalls Forenade FF
Angered United
4:1
Tvaakers IF
Stromsbergs IF
2:1
Härnösands FF
KSF Prespa Birlik
3:1
Nike
Piteaa IF
2:3
Mariehem SK
Nordvärmland
0:0
Sävedalen
Hassleholms IF
0:5
Lindsdals IF
Alviks IK
0:2
Skelleftea FF
Tibro AIK FK
3:0
Götene IF
Dalstorps
2:0
Råslätts SK
Vimmerby
1:3
Spårvägens FF
Assyriska BK
1:1
Akademi Helsingborgs IF
Karlslunds IF
1:2
IK Gauthiod
Sollentuna FF
2:1
Kvarnsvedens IK
Arameiska-Syrianska
1:2
Motala AIF
Good Luck de Fort-de-France
1:2
Rivière-Pilote
Bélimois
1:1
US Marinoise
US Diamantinoise
1:2
Club Franciscain
Golden Lion
1:2
Aiglon Lament
US Riveraine
0:0
US Robert
Samaritaine
1:0
Essor-Préchotain
Imbabura Sporting Club
1:1
Ferroviarios
Tecnico Universitario
1:1
CD Espoli
Guayaquil City
0:1
CD Olmedo
Deportivo Municipal
0:1
Mushuc Runa
UT Cotopaxi
3:1
Deportivo Azogues
Nieuw Lekkerland
2:4
Spijkenisse
vv Zuidland
0:0
Heerjansdam
LRC
1:1
SVL
ASC Nieuwland
1:1
CSW
vv GHC
2:0
Zwaluwen '30
Roda '46
2:1
Nivo Sparta
CVV Viboa
1:1
LTC
vv Haaglandia (Zaterdag)
2:0
Forum Sport
SHO
1:2
De Zwerver
Bergumer Christelijke Voetbalvereniging
2:1
SV Bedum
Nunspeet
2:0
cvv Sparta Enschede
Zuidvogels
2:1
Leerdam Sport '55
vv WVF
1:1
DFS
Almkerk
0:5
Breukelen
vv VEV '67
5:0
Noordscheschut
vv Omlandia
0:3
Oranje Nassau
Horst FC
2:3
NSC
vv RCL
2:4
Voorschoten '97
Swift
2:0
Alexandria '66
Zaamslag
2:2
vv Drechtstreek
SV Alphense Racing Club
0:0
VV Eemdijk
Sliedrecht
1:3
Pelikaan
vv Klundert
3:1
Alblasserdam
BVCB
0:3
Nootdorp
FC Rijnvogels
1:1
WV-HEDW
Oeverzwaluwen
1:2
Balk
vv Aalsmeer
1:1
DSO
VVZ '49
2:2
vv De Meern (Zat)
HZVV
3:3
Blauw Geel '55
VVGZ
2:1
Rijsoord
FC Zutphen
5:1
DOS '37
AVW '66
2:2
OWIOS
DTS Ede
4:0
DOS Kampen
Urk
1:0
VV Buitenpost
RVU Rothem
1:1
SV Meerssen
TOP Oss Amateurs
3:0
SV Someren
Taastrup FC Women
3:6
KoldingQ Women
Odense Q Women
0:2
Skovbakken IK Women
Ballerup-Skovlunde Fodbold Women
1:1
Fodboldalliancen B.93 / HIK / Skjold Women
Southport FC
2:2
Welling United
Dartford FC
1:2
Nuneaton Town FC
Forest Green Rovers
2:1
Halifax Town
Grimsby Town
1:0
Braintree Town FC
Kidderminster Harriers FC
2:1
Hyde United FC
Cambridge Utd.
1:0
Gateshead FC
Barnet FC
1:1
Lincoln City
Salisbury City
3:1
Chester FC
Macclesfield Town
0:1
Alfreton Town FC
Harrogate Town FC
0:1
Histon FC
Dover Athletic FC
1:2
Weston Super Mare FC
Bromley FC
3:0
Staines Town
Boreham Wood FC
2:0
Gosport Borough
Hednesford Town
2:0
Vauxhall Motors
Dorchester Town
1:3
Bishop's Stortford
Brackley Town FC
3:0
Stalybridge Celtic
Sutton United FC
3:3
Farnborough
Altrincham FC
2:2
Oxford City
Basingstoke Town
2:2
Ebbsfleet United FC
Bradford Park Avenue AFC
3:1
AFC Telford United
Workington AFC
4:2
Gloucester City
Gainsborough Trinity
2:1
Barrow AFC
Bath City FC
2:2
Tonbridge Angels
Colwyn Bay
0:0
Worcester City
Maidenhead United FC
1:3
Eastleigh FC
Stockport County
1:1
Leamington FC
Eastbourne Borough
0:0
Concord Rangers
Boston United FC
3:0
Guiseley FC
Solihull Moors FC
2:0
North Ferriby Utd
Havant & Waterlooville FC
1:2
Hayes & Yeading United F.C.
Chelmsford City
0:2
Whitehawk
Worthing FC
2:1
Walton & Hersham
VCD Athletic FC
3:2
Ware FC
Paulton Rovers
3:4
Stratford Town FC
Clitheroe
1:2
Wakefield
Erith & Belvedere
0:3
Soham Town Rangers
Taunton Town
0:0
Wimborne Town
Loughborough Dynamo
0:8
Leek Town
Marlow
0:3
AFC Hayes
Harrogate Railway
2:3
Ossett Albion
Darlington 1883
4:0
Mossley AFC
Tooting & Mitcham United
3:4
Ramsgate
Bedworth United
1:2
Romulus FC
Swindon Supermarine
4:1
Fleet Town
Market Drayton Town
1:4
Rainworth Miners Welfare FC
Lincoln Utd
1:0
Goole
Whitstable Town
0:1
Walton Casuals
Kendal Town
3:0
Farsley Celtic
Tallinna FC Flora
2:1
Tartu SK 10
Rakvere JK Tarvas
4:3
Vandra JK Vaprus
FCI Levadia Tallinn
2:1
JK Tammeka Tartu II
Penrhyncoch
1:2
Caernarfon Town FC
Taffs Well
1:1
Cambrian & Clydach
Flint Town United
1:2
Cefn Druids
Llanrhaeadr
0:5
Conwy Borough
Caersws
4:3
Porthmadog FC
Goytre
2:1
West End FC
Cwmbran Celtic
2:0
Pontardawe Town
Tata Steel
1:3
Penybont
Penycae
1:4
Holyhead Hotspur
Porth
3:3
Aberdare Town
Caerau (Ely)
1:1
Haverfordwest County
Guilsfield
3:3
Buckley Town
Monmouth Town
2:1
Aberbargoed Buds
ÍF Fuglafjørdur
0:1
MB Midvágur
FC Suduroy II
2:2
NSÍ II
Undrid
1:3
FF Giza / FC Hoyvík
AB II
7:0
B68 II
Skála II
5:2
KÍ III
FC VSS Kosice
4:1
Dunajska Streda
MFk Dukla Banska Bystrica
2:4
Slovan Bratislava
MFK Ruzomberok
0:3
Spartak Myjava
MSK Zilina
1:3
AS Trencin
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
2:2
FK Senica
Botev Plovdiv
2:0
Lokomotiv Plovdiv
Ljubimec 2007
1:2
PFC Chernomorets Burgas
Neftochimik 1962 Bourgas
0:1
Cherno More Varna
Litex Lovech
1:1
PFC Slavia Sofia
Iraklis Psachnon FC
2:1
Panegialios FC
Apollon Pontou
3:0
APS Zakynthos
Olympiakos Volos
2:0
Panachaiki 2005
Sportlust '46
0:1
Quick Boys
RVVH
0:0
Oranje Wit
ltijd Sterker Worden Hendrik-Ido-Ambacht
1:1
FC Xerxes
Dvs 33 Ermelo
3:2
SDC Putten
SV Deltasport
1:2
VV Smitshoek
Drachtster Boys
0:2
Genemuiden
Huizen
1:1
VVA '71
Staphorst
0:2
Harkemase Boys
Hoek
0:0
Heinenoord
Whc
3:4
Flevo Boys
DETO Twenterand
1:0
SVZW
Achilles Veen
0:1
Stedoco
ACV Assen
1:0
Berkum
Odin 59
1:0
SDV Barneveld
Jodan Boys
0:3
VV Zwaluwen Vlaardingen
Rkav Volendam
2:2
Dovo Veenendaal
Sparta Nijkerk
0:0
Montfoort
Go Ahead
4:1
Vvog
Bennekom
1:4
Ajax Amateurs
Apeldoorn CSV
3:1
Azsv
Motor
1:1
Stal Rzeszow
Rozwoj Katowice
0:0
Górnik Wałbrzych
KS Polonia Bytom SA
4:0
Odra Opole
PKS Olimpia Elblag
2:0
Siarka Tarnobrzeg
KS Wisla Pulawy
2:0
Concordia Elbląg
HKS Ruch Zdzieszowice
0:0
Zaglebie Sosnowiec
MKS Kluczbork
3:1
TP Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Olimpia Zambrow
1:0
ZKS Stal Stalowa Wola
KS Legionovia Legionowo
1:2
Rks Garbarnia Krakow
Gryf Wejherowo
1:0
Bytovia Bytow
Stal
3:3
Pogon Siedlce
Polkowice
2:3
Warta
Chrobry
2:0
Blekitni Stargard S.
FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM
4:5
Türi JK Ganvix
FC Metropool
2:0
Kärdla LM
K-Järve JK Järve II
4:2
JK Kaitseliit Kalev
Maardu Linnameeskond
3:1
Loo
MKS Wierna Małogoszcz
2:1
LKS Łysica Bodzentyn
OSP Lechia Gdańsk II
8:2
Pogoń Szczecin II
UKS Mechanik Radomsko
0:2
MKS Pilica Białobrzegi
Luboński KS Fogo
2:2
Elana Torun
KS Kaszubia Kościerzyna
2:1
Arka Gdynia 1929 II
Cartusia Kartuzy
1:1
Chemik Police
MKS Ilanka Rzepin
1:0
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
WKS Wieluń
1:2
KS Warta Sieradz
LKS Omega Kleszczów
1:3
KS Widzew Łódź II
Ślęza Wrocław
1:1
MKS Oława
Polonia Sroda Wielkopolska
1:0
KS Cuiavia Inowrocław
LKS Centra Ostrów Wielkopolski
0:3
Nielba Wągrowiec
WKP Włocłavia Włocławek
0:0
KS Polonia 1912 Leszno
Mlks Znicz Biala Piska
3:1
KKS Granica Kętrzyn
GKS Prochowiczanka Prochowice
2:2
Lechia Dzierzoniow
AKS Beskid Andrychów
2:1
KSZO SSA Ostrowiec Sw.
Karpaty Krosno
2:0
MKS Polonia Przemyśl
Zaglebie II Lubin
4:1
Piast Żmigród
KS Pomorze Potęgowo
0:0
KS Energetyk Gryfino
Podlasie Biała Podlaska
1:1
Avia Świdnik
GKS Janina Libiąż
2:1
Poprad Muszyna
MKS Kaczkan Huragan Morag
2:2
Łomża
TSSR Polonia Trzebnica
0:1
KP Polonia Sparta Świdnica
Granat
1:0
Korona Kielce II
GLKS Zawisza Rzgów
1:0
Start Otwock
KS Barkas Tolkmicko
3:0
KS Warmia Grajewo
LKS Promień Mońki
0:3
Sokol Ostroda
Bałtyk Koszalin
2:1
Gwardia Koszalin
GKS Dopiewo
2:3
Lech Poznań II
KS Przebój Wolbrom
3:0
KS Dalin Myślenice
MKP Kotwica Kolobrzeg
4:2
Gminny Klub Sportowy Leśnik Manowo
GKS Koral Dębnica
0:4
SKS Baltyk Gdynia
Hetman Zamosc
4:2
Stal Kraśnik
Unia Swarzędz
0:2
GLZS Start Warlubie
Bocheński KS Bochnia
0:1
KS Soła Oświęcim
MKS Orzeł Przeworsk
1:0
ZKS Izolator Boguchwała
LZS Piotrówka
2:0
NKS Start Namysłów
LZS Leśnica
2:0
LKS Czaniec
GKS Szombierki Bytom
5:0
SKS Piast Strzelce Opolskie
Ursus Warszawa
1:2
Kutno
Szczakowianka Jaworzno
0:2
KS Ruch Chorzów II
KS Górnik Wesoła
2:1
KS Polonia Łaziska Górne
LKS Mazur Karczew
0:0
TS Sokol Aleksandrow Lodzki
KS Polonia Głubczyce
2:1
Górnik Zabrze II
GKS Piast Gliwice II
5:2
LZS Swornica Czarnowąsy
MLKS Czarni Otmuchów
1:3
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II
SKS Polonia Gdańsk
1:0
MKS Drawa Drawsko Pomorskie
KS Ludowy Zespół Sportowy Narewka
3:0
KS Start Działdowo
KS Wda Świecie
0:2
Sokół Kleczew
MKS Elk
3:0
KS Motor Lubawa
KS Notecianka Pakość
1:0
KS Unia Solec Kujawski
KS Formacja Port 2000 Mostki
1:0
KS Promień Żary
Broń Radom
1:1
GKP Targówek Warszawa
KS Grom Plewiska
3:4
KS Pogoń Mogilno
SKRA Częstochowa
3:0
Ruch Radzionkow
BKS Stal Bielsko-Biała
1:1
Pawłowice Śląskie
Odra Wodzisław Śląski
0:3
Rekord Bielsko-Biała
Cheonan City
0:0
Gyeongju HNP
Busan Transportation
2:3
Gangneung City
Mokpo City
0:2
Changwon City
Ulsan Dolphins
3:2
Gimhae City
Seoul Jungnang
4:4
Yesan United FC
Chunnam Youngkwang
2:1
Gimpo
Jeonju
3:1
Gwangju Gwangsan
Seoul United
10:0
Seoul FC Martyrs
Cheongju
0:0
Pocheon
Gyeongju Citizen
1:2
Hwaseong
Cheongju City
3:2
Goyang Citizen
Chuncheon
1:2
Paju Citizen
SalPa
0:3
Klubi 04
VIFK
1:1
Jalkapalloseura FC YPA
FC Lahti Akatemia
5:2
JAPS
FC Pohjois-Haagan Urheilijat
1:5
Sudet
IF Gnistan
2:1
BK-46
Tervarit
0:3
SJK Akatemia
PS Kemi Kings
1:2
Pallo Kerho 37
EIF
4:0
LPS
Musa Pori
2:3
TPV Tampere
KF Elbasani
2:1
Shkumbini Peqin
Apolonia Fier
0:0
KS Burreli
KS Albpetrol Patos
1:1
Dinamo Tirana
Adriatiku Mamurrasi
0:1
KS Butrinti Sarande
Dajti Kamza
2:2
KS Ada
KF Himara
2:0
KS Veleciku Koplik
Terbuni Puke
0:0
Luftetari Gjirokaster
KS Pogradeci
4:1
FK Tomori
FC Stadlau
5:1
Mannswörth
SV Neuhofen/Ried II
1:1
SV Freistadt
First Vienna FC 1894 II
1:1
Nußdorfer AC
Bergheim
6:1
Hallwang
Gmünd
0:4
SK Treibach
ÖTSU Henndorf
2:0
FC Zell am See
Union Gurten
1:2
UFC Eferding
Lauterach
0:4
Rot-Weiß Rankweil
FC Pinzgau Saalfelden
2:1
USV 1960 Berndorf
Fussach
1:3
Andelsbuch
St. Martin i.M.
3:1
ASKO Donau Linz
SAK 1914 Salzburg
4:2
Erdal Hallein' 04
Admira Dornbirn
3:1
FC Rätia Bludenz
SV Sierning
2:1
Bad Schallerbach
Bleiburg
1:0
Annabichl / Austria II
Bad Ischl
5:2
SV Gmunden
SV Bad Goisern
2:0
SC Marchtrenk
Maria Saal
4:3
Askoe Koettmannsdorf
UFC St. Peter in der Au
6:1
Asc Sapient Gotzendorf
SV Gaflenz
1:0
SCU Ardagger
Spratzern
1:0
Schwadorf
SV Scholz Grodig 1B
5:1
Puch
SV Matrei und Umgebung
0:1
Reutte
Leoben
3:0
ATV Irdning
Altenmarkt
4:1
SV Anthering
Völs
1:2
SV Innsbruck
ASV Drassburg
1:4
UFC Jennersdorf
Zirl
2:3
FC Kitzbuhel
Stinatz
0:0
SC ESV Parndorf 1919 II
SV Forchtenstein
1:2
SC Pinkafeld
SC St Margarethen
2:0
ASK Baumgarten
Waidhofen / Thaya
1:2
Bad Voslau
FC Großklein
1:1
Deutschlandsberger SC
St. Veit / Glan
1:3
ATUS Ferlach
AFC Uta Arad
1:1
Asa Targu Mures
Gloria Bistrita
2:0
CS Minerul Motru
CS Sportul Snagov Sa
2:2
Olimpia Satu Mare
Acs FC Academica Clinceni
3:3
Acs Dacia Unirea Braila
FC Sportul Studentesc
Dunărea Galaţi
Unirea Slobozia
2:2
Acs Foresta Suceava
Poli Iasi
2:0
SC Bacău
CSM Râmnicu Vâlcea
3:2
Bihor Oradea
Mioveni
0:1
Olt Slatina
FC Farul Constanta
0:0
Unirea Tărlungeni
FC Universitatea Craiova
0:0
CS U Craiova
Rapid Bucharest
1:1
FC Gloria Buzau
ACSM Câmpina
3:1
Arges
Podari
3:4
FC Balş 2007
FC Bucovina Pojorâta
2:0
FC Municipal Dorohoi
Tunari
3:2
ACS Metropolitan Işalniţa
Unirea Jucu
FC Maramureş Universitar Baia Mare
ACS FC Păpăuţi
1:6
Fortuna
JS Saoura
0:3
CS Constantine
MC Alger
2:1
Belouizdad
CA Bordj Bou Arreridj
0:0
AIN Fakroun
JS Kabylie
2:0
MC Oran
MO Bejaia
1:2
MC El Eulma
ASO Chlef
2:0
RC Arbaa
Saint Georges Cospicua
0:2
Melita
Msida Saint Joseph
2:2
Saint Andrews
Lija Athletic
3:0
Birzebbuga
Hamrun Spartans
2:2
Zejtun Corinthians
Ujpest
1:1
Haladas
Puskas Akademia
0:2
Diosgyor
Kecskemet
2:5
Pecs
Honved
0:2
Mezokovesdi
Lombard Papa TFC
0:2
Ferencvaros
Vasas
2:0
Zalaegerszeg
Dunaujvaros Palhalma Agrospecial SE
3:1
Soproni VSE
Kozarmisleny
1:2
Gyirmot
FC Tatabanya
1:2
Nyiregyhaza Spartacus
Kisvarda
0:2
Siofok
Szigetszentmiklósi TK
1:0
Szolnoki MAV FC
Ajka
3:2
Balmazujvarosi FC
Bekescsaba 1912 Elore
3:3
Cegledi VSE
Aqvital
0:0
Budaorsi SC
BSS Monor
2:2
Bölcskei SE
Létavértes SC '97
5:1
Debrecen II
FC Hatvan
2:1
Kazincbarcika
Nyirbator FC
4:0
Ferencváros II
Hajdúböszörményi TE
3:2
Rakospalotai EAC
Dorogi FC
3:0
Körmendi FC-Boldizsár Trans
Putnok VSE
4:1
Veresegyhaz VSK
Szeged
1:4
Soroksar
Rákosmenti KSK
3:3
Fehérvár II
Felsotarkany SC
3:2
Jászapáti Városi SE
Balatonfüredi
1:1
Szombathelyi Haladás II
Tököl Városi SK
1:0
MTE
Maglódi TC
3:3
Szekszardi UFC
Cigand SE
3:2
Egri FC
Orosháza FC
1:2
Gyulai Termál
Gimnasia Jujuy
1:2
Talleres
Douglas Haig
0:0
Boca Unidos
Ferro Carril Oeste
0:0
Villa San Carlos
San Martin San Juan
2:0
Sarmiento
Sportivo Belgrano
1:1
Union Santa Fe
Independiente
1:1
Banfield
Defensa y Justicia
1:0
Huracan
NTSV Strand 08
2:3
Heider
BFC Dynamo
2:0
Luckenwalde
FC Energie Cottbus II
2:2
Union Sandersdorf
Flensburger SpVgg 08
5:2
Holstein Kiel II
SV Drochtersen/Assel
1:4
Luneburger SK Hansa
FC Unterfohring 1927
4:0
SpVgg Landshut
I. SC Göttingen
3:0
VfL Bückeburg
BCF Wolfratshausen
4:1
TSV Schwabmunchen
BC Aichach
1:0
SV Raisting
FC Oberlausitz Neugersdorf
5:0
SV Schott Jena
TSV Kropp 1946
1:1
Husumer SV
TSV 1883 Bogen
2:2
SV Pullach
Borussia Neunkirchen
1:1
SV Gonsenheim
Ammerthal
3:2
ASV Hollfeld
Eintracht Stadtallendorf
1:1
Eschborn
SB DJK Rosenheim
1:0
Ismaning
OSC Bremerhaven
2:1
SV Grohn
Vatan Sport
3:1
Union Bremen
FSC Lohfelden 1924
1:3
Sportfreunde Seligenstadt
Arminia Ludwigshafen
0:0
SV Rossbach
VfL Frohnlach 1919
1:3
FC Amberg
SKV Rot-Weiss Darmstadt
1:1
Lehnerz
Rot-Weiß Hadamar
2:0
Buchonia Flieden
Neumarkt
0:5
Aubstadt
SV Wehen Wiesbaden II
1:0
Bayern Alzenau
Viktoria Griesheim
2:2
SV Wiesbaden 1899
SV Curslack-Neuengamme 1919
4:1
Meiendorfer SV
SAV
9:0
TSV Osterholz-Tenever
Rochling Volklingen
3:2
TSG Pfeddersheim
Wurzburger FV
2:1
SV Erlenbach am Main
Hollenbach
2:2
Oberachern
FV Ravensburg
2:2
SSV Reutlingen
SV Spielberg
1:2
Balingen
Spvgg Burgbrohl
0:3
Pirmasens
Idar Oberstein
1:2
Elversberg II
SC Sparta Bremerhaven
2:0
Bremer SV
1. FC Burg
0:6
Werder Bremen III
SC Hauenstein
1:1
FSV Salmrohr 1921
Kehler FV 07
2:2
Freiberg
SG 06 Betzdorf
1:0
Mechtersheim
Hertha Wiesbach
3:2
Alemannia Waldalgesheim
Karlsruher SC II
3:0
FC 08 Villingen
Carl Zeiss Jena II
2:2
Budissa Bautzen
Heikendorfer SV
1:3
TSV Schilksee
TSV Grossbardorf
5:1
SpVgg Selbitz
Jeddeloh
2:2
VfV Hildesheim
TuS Hartenholm
3:1
SSC Hagen Ahrensburg
Dornbreite Lübeck
1:3
Preetzer TSV
TGM SV Jügesheim
4:1
Hünfelder SV
Hankofen-Hailing
2:1
Sonthofen
SpVgg Weiden
0:1
Eltersdorf
VfB Eichstatt
3:0
Pipinsried
Bruchsal
4:1
Stuttgarter Kickers II
TuS Erndtebruck 1895
1:0
SuS 09 Neuenkirchen
Navbahor
2:3
Buxoro
Neftchi Fargona
4:0
AGMK
Metallurg Bekabad
5:3
FK Gulistan
PFK Dinamo Samarqand
1:1
Sogdiana
PFC Shurtan
0:0
Bunyodkor
Pakhtakor
1:0
Qizilqum
Club Fernando de La Mora
1:0
Caacupe FBC
Sport Colombia
1:1
Martin Ledesma
Sp. San Lorenzo
0:1
Resistencia
Sportivo Trinidense
3:1
Deportivo Santani
Pretoria University
2:0
Bloemfontein Celtic FC
Free State Stars FC
0:0
Platinum Stars FC
AmaZulu
1:0
Moroka Swallows
Kaizer Chiefs
2:0
Maritzburg United
FK Radnik Bijeljina
1:3
Hsk Zrinjski Mostar
NK Vitez
2:1
NK Siroki Brijeg
FK Rudar Prijedor
0:1
FK Olimpic Sarajevo
NK Zvijezda Gradacac
1:0
NK Celik Zenica
NK Travnik
1:0
FK Leotar Trebinje
FK Sarajevo
0:0
Mladost Velika Obarska
FK Zeljeznicar
0:0
FK Slavija Sarajevo
Rhyl FC
2:2
Airbus UK Broughton
Bangor City
1:1
Port Talbot Town
Carmarthen Town AFC
3:0
Afan Lido
Bala Town FC
1:0
Newtown AFC
Warrenpoint Town FC
1:1
Crusaders
Coleraine
1:2
Ballinamallard United FC
Glenavon
4:1
Ards FC
Linfield
4:1
Ballymena United
Cliftonville
4:1
Glentoran
Portadown
2:1
Dungannon Swifts
FCI Tallinn
1:1
FC Kuressaare
Levadia Tallinn
2:0
Jalgpallikool Tammeka
Narva JK Trans
0:2
JK Sillamae Kalev
Paide Linnameeskond
0:4
Nomme Kalju FC
Flandria
0:0
Villa Dalmine
Atlanta
0:0
Tristan Suarez
Deportivo Armenio
1:2
Temperley
Comunicaciones
2:0
Colegiales
Audax Italiano
3:4
Antofagasta
Palestino
1:1
Union La Calera
Rangers de Talca
0:3
Colo Colo
Santiago Wanderers
0:2
Deportes Iquique
Unión Española
0:1
CD Cobreloa Calama
Club Roeselare
0:2
Damme
Rumbeke
1:1
K Eendracht Wervik
Wevelgem City
1:2
Meulebeke
VG Oostende
Oostduinkerke
Vlug en Vrij Houtem
2:2
Kampenhout
KSC Dikkelvenne
0:2
Jong Lede
RUS Rebecquoise
4:1
Betekom
Ransart
2:4
Ostiches
Thes Sport
1:1
Herk
Groen Star Beek
2:4
Bilzerse Waltwilder
La Roche
1:0
Meix-Devant-Virton
Sartoise
0:2
Champlon
Maldegem
5:1
Lochristi
Aische
8:0
Entente Sommenoise
Sérésien
1:2
Raeren
Jeunesse Tamines
1:0
Spy
Kfco Beerschot Wilrijk
2:1
KSK Retie Branddonk
Huvo Jeuk
3:2
Eendracht Termien
Antonia
0:1
Ternesse
Oppagne-Wéris
1:1
Saint-Louis-Saint-Léger
BSK Borca
1:0
Jedinstvo Putevi
FK Radnik Surdulica
1:2
FK Smederevo
FK Bezanija
1:1
FK Mladost Lucani
Timok Zaječar
2:0
FK Dolina Padina
FK Indija
0:0
FK Borac Cacak
FK Sindelic Beograd
1:1
FK Proleter Novi Sad
Sloga Petrovac
0:2
Sloga Kraljevo
FK Metalac GM
1:0
FK Teleoptik
Carl Zeiss Jena
2:0
Hertha BSC II
Bayern Hof
0:3
FV Illertissen
Ulm
0:0
Hessen Kassel
Nürnberg II
1:3
1860 Munich II
Eintracht Frankfurt II
3:1
Offenbach
BSV Rehden
4:2
Hamburger SV II
Ingolstadt II
3:3
Heimstetten
Zweibrücken
1:1
TuS Koblenz
Viktoria Koln
4:1
Wiedenbruck
Viktoria Aschaffenburg
0:1
Augsburg II
SVL
2:2
Wattenscheid
Köln II
2:0
Velbert
KSV Baunatal
0:3
Eintracht Trier
FK Sibir Novosibirsk III
0:3
Sakhalin Sakhalinsk
FC Radian Baikal Irkutsk
3:0
Yakutiya Yakutsk
FC Irtysh Omsk
0:1
FC Smena Komsomolsk-na-Amure
Dinamo Kirov
1:2
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
FC Chelyabinsk
8:0
Rubin Kazan II
Mitos Novocherkassk
4:0
Terek Grozny II
Energiya Volzhskiy
1:2
Torpedo Armavir
FC Tambov
3:1
Metallurg Vyksa
SKA Rostov
2:0
FC Krasnodar-2
Alania-D
2:1
Druzhba Maikop
FC Nosta Novotroitsk
0:2
Delin-Zenit Izhevsk
Spartak-2 Moscow
2:0
Metallurg-Oskol
FC Tyumen
4:1
Spartak Yoshkar-Ola
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
0:4
Olimpia Volgograd
Gazprom Transgaz
1:1
FC Chernomorets Novorossiysk
FK Astrakhan
2:4
FC Volgar Astrakhan
Biolog Novokubansk
3:3
Dagdizel Kaspiysk
Volga Tver
1:1
Spartak Kostroma
FC Zenit-2 St Petersburg
1:1
Sever
Tosno
0:0
Lokomotiv Moskva II
FC Avangard Kursk
1:1
FK Ryazan
Vityaz Podolsk
4:2
FC Sokol Saratov
FC Pskov-747
2:0
FC Dnepr Smolensk
Zenit Penza
0:3
FC Fakel Voronezh
FC Metallurg Lipetsk
1:2
FK Kaluga
Vityaz Krymsk
1:1
Taganrog
FC Tekstilshchik Ivanovo
4:1
FK Kolomna
FC Dynamo Bryansk
0:1
Podolye
Khimki
4:1
Vologda
FC Torpedo Vladimir
1:0
Znamya Truda
FK Orel
0:1
Lokomotiv Liski
FC Lada Togliatti
0:1
FC Volga Ulyanovsk
Syzran-2003
4:0
Oktan
Tom Tomsk U21
0:2
Anzhi Makhachkala U21
Lokomotiv Moskva U21
2:2
Kuban Krasnodar U21
Amkar Perm U21
1:1
Rubin Kazan U21
Edinburgh University
0:2
Spartans
Lossiemouth
0:0
Culter
Threave Rovers
3:0
Rothes FC
Wigtown & Bladnoch
3:4
Buckie Thistle FC
Brora Rangers
1:0
Vale of Leithen FC
Huntly
3:4
Preston Athletic
Inverurie Loco Works
3:0
Burntisland Shipyard
Fraserburgh
4:0
Civil Service Strollers FC
Coldstream FC
0:6
Wick Academy FC
Royal Albert FC
0:1
St. Cuthbert Wanderers
Linlithgow Rose FC
2:0
Nairn County
Deveronvale FC
5:0
Clachnacuddin FC
Golspie Sutherland
0:4
Edinburgh City
Gala Fairydean
3:1
Glasgow University
Girvan FC
1:5
Auchinleck Talbot
Fort William FC
0:0
Newton Stewart
Selkirk
1:3
Turriff United
Forres Mechanics FC
4:5
Keith FC
Brechin City FC
1:1
Dunfermline
East Fife
1:3
Forfar Athletic
Stenhousemuir
1:1
Ayr United
Airdrieonians
3:2
Stranraer
Rangers
5:1
Arbroath
Albion Rovers FC
0:2
Berwick Rangers
Peterhead
2:1
Queen's Park
Elgin City
3:3
Montrose
Stirling Albion
0:2
Annan Athletic
Clyde
1:2
East Stirlingshire FC
Royal Ch. Fleurus
2:0
Berchem Sport
KSV Oudenaarde
2:0
Dender
KRC Mechelen
0:2
KSV Temse
Oosterwijk
0:2
K Bocholter VV
RFC Huy
4:0
SK Kermt-Hasselt
RUW Ciney
2:4
KSC Grimbergen
KMSK Deinze
5:1
FC Vigor Wuitens Hamme
Union Royale La Louviere Centre
0:1
KV Woluwe-Zaventem
Patro Maasmechelen
1:1
Royal Cappellen FC
Sprimont-Comblain
3:0
RFC Union La Calamine
KRC Gent
2:1
Sportkring Sint-Niklaas
Apep Pitsilias
1:6
Othellos
EN Nikos & Sokratis Erimis
1:0
Omonia Aradippou
Olympiakos Nicosia
1:0
AEP Paphos FC
Anagennisi Derynia FC
1:1
Ayia Napa FC
Botev Galabovo
1:0
OFC Botev Vratsa
Pirin Razlog
0:0
Rakovski 2011
FC Vitosha Bistrica
0:0
FC Dunav 2010
PFC Dobrudzha Dobrich
0:2
Bansko
Akademik Svishtov
0:2
Marek
PFC Spartak Varna
1:2
PFC Montana 1921
Caracas II
0:3
Metropolitanos FC
Caroní
1:1
SC Real Anzoátegui
Policía de Lara FC
0:2
ULA
Zamora II
1:0
Lotería del Táchira FC
Emelec
0:2
El Nacional
Independiente
3:1
Deportivo Quevedo
Universidad Catolica
3:1
Deportivo Cuenca
L.D.U. Loja
3:0
Manta FC
Nové Zámky
2:1
FK Puchov
Vranov nad Topľou
3:2
VSS Košice II
FK Baník Ružiná
5:1
FK Slavoj Trebisov
Fomat Martin
0:0
Lok. Kosice
Vrbové
3:1
FC Horses
AFC Nove Mesto Nad Vahom
2:1
Dunajská Lužná
MSK Namestovo
9:0
ŠK Futura Humenné
SD Amorebieta
3:1
CD Laudio
Huracan Valencia
4:0
Elche B
Athletic Bilbao B
3:0
Huesca
El Palo
3:1
CD San Fernando
CF Villarreal B
3:1
CD Constancia
SD Compostela
0:0
Real Aviles
Albacete Balompie
1:1
Cartagena
OFK Belgrade
2:1
FK Radnicki Nis
FK Rad
1:0
Radnicki Kragujevac
FK Javor Ivanjica
0:2
FK Cukaricki
FK Napredak Krusevac
1:1
FK Vozdovac
FK Vojvodina
2:1
FK Novi Pazar
FK Jagodina
2:0
FK Spartak Subotica
FK Sloboda Uzice
1:2
FK Partizan
FC Hergiswil
2:3
Baden
Stade Nyonnais
2:4
Grasshopper
FC Schotz
3:4
FC Koniz
SC Bruhl St Gallen
3:2
Schaffhausen
Juventus Zurich
2:4
Young Boys
Lancy
0:5
FC Le Mont Ls
FC Bavois
0:4
FC Biel-Bienne
FC Munsingen
0:1
Basel
FC Saviese
1:3
FC Tuggen
SC Buochs
1:5
Aarau
Servette
0:1
Lausanne
Lanzarote
0:0
Tenisca
Cultural Guarnizo
1:0
Barreda
UD SANTA MARTA
3:2
Unami
Atletico Tordesillas
2:1
Racing Lermeño CF
Berceo
3:0
Pradejón
CD Lagun Onak
2:3
Sodupe
Beasain
2:1
Bermeo Futbol Taldea
CD Oberena
1:1
Union Mutilvera
Agoncillo
5:1
Alberite
Pamplona
1:2
CD Erriberri
CD Elgoibar
0:1
Retuerto Sport SD
Gama
0:1
Rayo Cantabria
Plus Ultra
0:2
CDA Aguilas FC
Sevilla III
1:3
Ceuta
Huarte
3:0
Beti Onak
RC Deportivo Fabril
2:1
Bertamiráns FC
ACD San Marcial
0:1
Alfaro CD
Penya Ciutadella Esportiva
3:1
Alcúdia
CE Mercadal
1:0
CD Montuïri
CD Lealtad
2:1
Luarca CF
CD Manacor
1:1
CD Santanyi
CA Valtierrano
1:1
AD San Juan Pamplona
CD Iruña
0:1
Burladés
Txantrea
1:2
CA Cirbonero
Vimenor
1:1
Bezana
Pinoso CF
1:2
Atletico Saguntino
Real Betis B. B
4:1
Ayamonte CF
CF Cullera
2:1
CF Borriol
CD San Roque
2:0
CD Pozoblanco
Santfeliuenc FC
1:1
Palamos
Club Portugalete
5:0
Oiartzun KE
Arenas Club de Getxo
1:1
Scd Durango
Valle de Egues
0:2
Cortes
SD Oyonesa
2:0
Calasancio
Atletico Astorga FC
3:0
CD Virgen Del Camino
CD Laredo
3:0
Cayón
Maracena
1:1
CD Villacarrillo CF
Sporting La Gineta CF
0:0
Almansa
Ribamontán al Mar
1:1
Racing Santander B
Castro
0:1
Santoña CF
Atletico Bembibre
0:0
Cultural Cebrereña
CD Atlético Rafal
2:2
San Rafael
Ferriolense
2:1
CD Binisalem
Vianés
4:1
La Calzada
CD Elemental Escuela de Fútbol Zona 5 Albacete
0:3
UD Puertollano
Siete Villas
1:1
UM Escobedo
CD AZUQUECA
0:0
Albacete II
UD Rotlet Molinar
1:1
UD Poblense
SD Leioa
0:0
Deportivo Alaves B
San Sebastian Reyes
4:1
San Fernando Henares
Ibarra
2:1
Laguna
Atlético Albericia
2:5
SD Buelna
Sisaket FC
Chonburi
Buriram United
2:0
Police Tero
BG Pathum United
4:1
Samut Prakan City
Police United
0:1
Samut Songkhram
Muang Thong United
2:1
TOT SC
Chiangrai United
0:3
Super Power Samut Prakan FC
Rayong
1:0
Phuket
Saraburi FC
2:1
Air Force United FC
Port
2:1
Krabi
Navy Football Club
2:0
Nakhon Ratchasima
Thawiwatthana Sriracha FC
2:0
Bangkok
KFC Sint Lenaarts
1:3
Overpelt
Leopoldsburg
1:0
Hades
FC Pepingen
2:2
SK Berlare
K Esperanza Pelt
0:0
Sint-Job
Tempo Overijse
2:0
BX Brussels
RFC Meux
3:5
FC Liege
FC Jeun Lorr Arlonaise
2:0
Solières Sport
Royale Entente Bertrigeoise
4:0
Spa
US Givry
3:2
Longlier
Buje
0:0
NK Halubjan Viškovo
Vinodol
0:0
Nehaj
Rudar Labin
0:2
Crikvenica
NK Orijent Rijeka
3:1
Krk
NK Mladost Fažana
2:1
NK Novigrad
Naprijed Hreljin
1:1
Grobničan Čavle
Jadran Poreč
2:2
Rovinj
NK Slatina
0:1
Nedelišće
NK Livada Željezničar
0:0
NK Mladost Antin
Croatia Zmijavci
2:3
NK Jadran Kaštel Sućurac
Polet
1:1
FK Mladost Prelog
NK Medimurje Cakovec
2:0
Podravina Ludbreg
GOŠK Dubrovnik
1:1
HNK Sibenik
Neretvanac Opuzen
0:1
Junak
Omiš
2:0
Zmaj Makarska
NK Graničar Kotoriba
1:0
Virovitica
Đakovo-Croatia
3:0
Slavonija Požega
Bjelovar
12:0
Čakovec
Hrvace
0:0
NK Mosor Zrnovnica
Bedem Ivankovo
2:2
Belišće
Zmaj Blato
5:4
Kamen Ivanbegovina
NK Primorac 1929
0:1
NK Konavljanin Čilipi
Croatia Grabrovnica
3:2
Mladost Ždralovi
Podravac Virje
2:1
VSNK Varazdin
Slavija Pleternica
1:0
Marsonia Brod
Koprivnica
0:0
Rudar Mursko Središće
NK Lipik
3:1
NAŠK Našice
NK Imotski
0:0
Neretva Metković
Graničar Županja
4:0
NK Otok
Bijelo Brdo
3:0
NK Vukovar 91
HNK Val Kaštel Stari
0:2
Zagora
Oriolik Oriovac
2:1
Višnjevac
NK Otok
2:2
NK Livada Željezničar
Marsonia Brod
1:0
Đakovo-Croatia
Dubrava Zagreb
2:0
NK Klas Mičevec
Višnjevac
0:1
Bijelo Brdo
Dugo Selo
2:1
Trnje
NK Udarnik Kurilovec
1:1
Karlovac 1919
Maksimir Zagreb
3:2
NK Libertas
NK Stupnik
0:1
Špansko Zagreb
Slavonija Požega
8:0
Graničar Županja
NAŠK Našice
2:2
Slavija Pleternica
Bistra
0:0
NK Vrbovec
Zagorec Krapina
0:1
NK Vrapce
Belišće
3:1
NK Lipik
NK Vukovar 91
2:1
Bedem Ivankovo
NK Mladost Antin
0:0
Oriolik Oriovac
HAŠK
1:1
NK Samobor
FK Evrokolezh Plovdiv
3:0
Tundzha Yambol
Rozova Dolina
FK Brestnik 1948 Plovdiv
Spartak Plovdiv
0:0
Gigant Saedinenie
FC Vereya
3:0
Levski Karlovo
PFC Nesebar
0:1
FK Burgas
OFC Sliven 2000
2:0
FK Straldzha
RCL Women
4:0
SC Buitenveldert Women
Ter Leede Women
6:0
GSVV The Knickerbockers Women
Saestum Women
1:2
ATC '65 Women
FC Gelre Women
0:4
Wartburgia Women
Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging Women
3:0
Reiger Boys Women
Fortuna '54 Women
3:1
DTS Ede Women