Fixtures - November 16, 2013
Dijon
2:1
Nimes
Paron
1:2
Chassieu Decines
Plouvorn AG
1:1
CA Bastia
Roche Saint-Genest FC
0:1
Istres
Le Havre Frileuse
1:6
Dunkerque
Biguglia
0:1
Cannes
Berck AS
0:3
Stade Lavallois Mayenne FC
Concarneau
4:1
Club Franciscain
Avranches
3:1
Matoury
Amicale Pascal Calais
2:4
Pays Neslois
Asl Koetzingue
1:4
Auxerre
Lalevade Prades
0:4
FC Bourg-En-Bresse Peronnas 01
Selongey
1:0
Clermont
Magny Renaissance
2:1
AS Erstein
Aubagne FC
2:0
Le Puy
Onet-le-Château
0:3
Sete 34 FC
AS Vitre
5:2
Cholet
CA Pontarlier
2:1
Saint Louis Neuweg
Luneville FC
1:3
Raon-l'Etape
Nivolet FC
1:2
Niort
UF Maconnais
1:3
GOAL FC
Mouilleron US
1:5
Angers
Mende Avenir Foot Lozere
3:4
Lyon-Duchère
Cournon
2:2
Moulins
Chartres-de-Bretagne
0:2
Lannion
Sedan
1:3
Créteil
Romorantin
5:0
FC Chamalieres
Drouais FC
0:1
Caen
Cambrai
2:4
Arras FA
US Montagnarde
1:2
FC Quimperlois
CS Le Moule
0:1
Chambly
Balma SC
3:0
Blagnac
Les Herbiers
2:0
Tours
Pacy-Sur-Eure
0:2
Carquefou
AS Dragon
0:1
Belfort
Tourlaville AS
0:2
Vannes
Olympique Alès
3:0
AC Arles Avignon
FC Bressuire
3:2
Stade Bordelais
Villenave
2:1
Les Genets D'anglet
Sable Sur Sarthe
0:2
Brest
Poitiers Foot
0:1
US Saint-Malo
Chauny
0:4
Troyes
Avenir Sportif de Gouzon
1:3
Jarnac Sports
AS Poissy
2:1
Hienghene Sport
FC Sumy
0:1
Olimpik Donetsk
SFC Desna Chernihiv
1:0
FC Kobra Kharkiv
Bukovina Chernovtsy
2:0
Ukrahrokom Priyntivka
Naftovyk-Ukrnafta
1:2
FC Nyva Ternopil
Stal Alchevsk
2:1
FC Poltava
Krystal Kherson
3:1
Skala Stryi
Shakhtar Sverdlovsk
4:0
Enerhiya Nova Kakhovka
FC Arsenal Bila Tserkva
0:1
Real Pharma Odessa
Girnik-Sport
1:0
Cherkashchyna-Akademiya Bilozirya
Karlivka
1:3
Obolon-Brovar Kiev
Shakhtar Donetsk III
3:0
Dynamo Khmelnytskyi
Kryvbas
2:2
FC Ternopil
Enerhiya Mykolajiv
0:1
FC Nikopol
FC Kremin Kreminchuh
2:0
Myr
Ecuador
0:0
Argentina
Jamaica
0:1
Trinidad and Tobago
Laos
1:1
Guam
Netherlands
2:2
Japan
Uganda
0:0
Rwanda
Wales
1:1
Finland
Equatorial Guinea
1:2
Spain
Gimnasia y Esgrima
0:0
Argentinos Juniors
All Boys
2:3
Lanus
Godoy Cruz
2:1
Estudiantes de La Plata
Quilmes
1:1
Racing Avellaneda
Alaves
3:3
Recreativo Huelva
SD Ponferradina
0:2
CD Lugo
Real Murcia
1:1
Sporting Gijón
Girona
1:2
Barcelona B
Real Jaen
3:0
Real Zaragoza
Las Palmas
3:1
CD Mirandes
CE Sabadell
1:2
Alcorcon AD
Dordrecht
4:3
FC Eindhoven
De Graafschap
2:2
Achilles '29
FC Emmen
0:2
PSV II
Excelsior
0:1
VVV Venlo
Almere City FC
1:0
Den Bosch
Brzesko
1:1
MKS Flota Swinoujscie
MKS Dolcan Zabki
0:0
Chojnice
MKS Sandecja Nowy Sacz
2:0
GKS Belchatow
Gornik Leczna
3:0
Oks Stomil Olsztyn
Katowice
1:0
Wisla Plock
Sheffield United
1:2
Gillingham
Tranmere Rovers
1:1
Bristol City
Notts County
0:1
Wolverhampton
Carlisle United
1:1
Crawley Town
Leyton Orient
0:1
Preston North End
Brentford
5:0
Crewe Alexandra
Port Vale
3:1
Shrewsbury Town
Stevenage
0:3
Rotherham United
Colchester United
1:2
Swindon Town
Scunthorpe United
0:2
Accrington Stanley
AFC Wimbledon
4:0
Portsmouth
Mansfield Town
1:3
Oxford United
Bristol Rovers
1:1
Bury
Wycombe Wanderers
1:2
Cheltenham Town
Dag & Red
2:0
Burton Albion
Exeter City
0:2
Southend United
Morecambe FC
1:2
Rochdale
Northampton Town
1:0
Fleetwood Town
Torquay United
0:2
Chesterfield
York City FC
1:1
Plymouth Argyle
AS Municipal SR Brasov
2:1
AFC Sageata Navodari
AFC Astra Giurgiu
CS Gaz Metan Medias
Vaslui
3:1
Acs Foresta Suceava
Paşcani
0:1
Botosani
Young Boys
1:3
Milan
Usv Eschen-Mauren
3:2
FC Muri
FC Sursee
5:1
Wangen
FC Wettswil-Bonstetten
3:3
Balzers
FC Black Stars
4:2
Baden
Mendrisio
1:1
FC Rapperswil-Jona
Zug 94
2:1
FC Ticino
Concordia Basel
2:0
Grasshopper II
Chur 97
4:2
SC Cham
FC Azzuri 90 LS
1:2
FC Bulle
FC Grenchen
1:5
FC Munsingen
FC Gossau
1:0
Winterthur II
FC Bavois
2:0
FC Echallens Region
Lancy
2:2
Yverdon
US Terre Sainte
2:1
Düdingen
Thun II
1:1
FC Schotz
HNK Capljina
4:0
NK Troglav Livno
FK Sloboda Tuzla
3:1
OFK Gradina Srebrenik
NK Jedinstvo Bihac
1:0
Branitelj
FK Buducnost Banovici
7:0
NK Podgrmeč
FK Mladost Doboj Kakanj
3:2
Igman Konjic
Bratstvo Gračanica
2:0
HNK Orasje
FK Zeleziarne Podbrezova
3:0
FC STK 1914 Samorin
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
2:3
MSK Rimavska Sobota
1. FC Tatran Presov
3:0
Slovan Duslo Šaľa
NK Malečnik
0:2
NŠ Drava
Šmarje pri Jelšah
5:2
ND Lendava 1903
Sava Kranj
3:4
Izola
NK Rudar Trbovlje
4:1
Adria
DNŠ Mladi upi Šentjur
2:0
NK Grad
NK Ivancna Gorica
6:0
NK Kamnik
NK Tabor Sezana
1:1
NK Kranj
Bistrica
2:4
ND Beltinci
ZCE Plzen
0:2
SK Benesov
Pardubice II
1:1
Kutna Hora
FC Pisek
3:1
FK Slavoj Cesky Krumlov
Motorlet
4:2
Slavoj Žatec
FC Zlicin
2:1
Sokol Čížová
FK Jindrichuv Hradec 1910
1:1
FC Rokycany
MFk Vyskov
2:0
Slavoj Polna
Cesky Brod
3:1
Banik Sous
Sokol Tasovice
2:2
Bystřice nad Pernštejnem
SK Lisen
1:2
Uhersky Brod
Tj Sokol Zivanice
0:1
Pencin Turnov
FK Tachov
6:2
Táborsko II
Karviná II
0:2
TJ Sokol Určice
Železný Brod
2:3
Jablonec Nad Jizerou
FC Viktoria Otrokovice
1:1
FC Tvd Slavicin
Nový Bor
1:1
FK Litol
ZVVZ Milevsko
2:3
FK Horovicko
FK Dobrovice
1:1
Vysoke Myto
FK Mohelnice
4:0
Tj Valasske Mezirici
SK Senco Doubravka
2:3
FC Hvezda Cheb
FC Velke Mezirici
1:0
Napajedla
FC Slovan Rosice
3:1
FK Apos Blansko
1.fc Viktorie Prerov
1:0
Tj Lokomotiva Petrovice
VTJ Rapid Liberec
1:6
Svitavy
FSC Stara Rise
2:1
FK Hodonin
ABC RN
4:1
ASA AL
Icasa CE
2:1
Paysandu PA
Palmeiras
3:0
Boa Esporte Clube
Chapecoense SC
1:1
Bragantino
Avai SC
0:1
América RN
Sport Recife PE
2:0
Parana Clube PR
America Mineiro MG
3:0
Atletico Goianiense
FC Vitosha Bistrica
1:0
Lokomotiv Plovdiv
Rakovski 2011
1:1
PFC Dobrudzha Dobrich
CSKA Sofia
0:0
Levski Sofia
Boussu Dour Borinage
2:1
ASV Geel
KFC Dessel Sport
2:0
Antwerp
RWDM Brussels
1:3
AS Eupen
SV Roeselare
2:1
KSK Heist
Royal Excelsior Virton
0:0
Lommel United
Sint-Truiden
3:2
FC Tubize
Dundee
1:1
Falkirk
Queen of The South
2:0
Greenock Morton
Cowdenbeath FC
2:4
Hamilton
Livingston
1:3
Dumbarton
Alloa Athletic
1:0
Raith Rovers
Coquimbo Unido
4:4
San Marcos de Arica
CSD Barnechea
1:1
Deportes Temuco
Lota Schwager
0:0
Deportes La Serena
Deportes Magallanes
1:2
Union San Felipe
Deportes Concepcion
0:1
Santiago Morning
Deportes Copiapo
1:1
San Luis de Quillota
SK Strakonice
1:2
FK Kraluv Dvur
FC Chomutov
4:0
FK Admira Prague
Slavia Orlová-Lutyně
4:1
FK Mikulovice
SK Spartak Hulin
0:0
Breclav
1.SK Prostejov
3:1
Unex Unicov
FC Hlucin
2:0
Zdar Nad Sazavou
Kunice
2:1
SK Prevysov
SK Sulko Zabreh
0:0
Třebíč
SFC Opava
0:1
SK Sigma Olomouc B
AS Tanda
1:1
Africa Sports
Séwé Sport
2:1
AS Denguélé d'Odienné
AFAD
1:0
CO Korhogo
So de Larmee
1:1
Jeunesse Club d'Abidjan Treichville
Bassam
0:0
Indenié Abengourou
FC Lisse
2:1
Gvvv
Rijnsburgse Boys
3:3
VV Katwijk
VV Noordwijk
0:2
Scheveningen
HHC Hardenberg
1:3
Excelsior Maassluis
Kozakken Boys
3:4
Excelsior '31
BVV Barendrecht
1:4
SV Spakenburg
VV IJsselmeervogels
2:0
VV Capelle
ONS Sneek
1:1
Ter Leede
Bélimois
0:1
Aiglon Lament
Good Luck de Fort-de-France
3:1
Golden Lion
Club Colonial
2:1
Samaritaine
US Marinoise
0:2
Golden Star de Fort-De-France
US Riveraine
1:1
US Diamantinoise
US Robert
0:2
Essor-Préchotain
Alblasserdam
3:0
Pelikaan
cvv Sparta Enschede
1:1
Blauw Geel '55
vv RCL
1:0
vv GHC
Horst FC
1:6
DFS
vv Drechtstreek
2:2
Sliedrecht
Balk
2:1
VV Buitenpost
Zaamslag
1:4
De Zwerver
vv VEV '67
0:0
Olde Veste '54
Spijkenisse
3:1
Rijsoord
Almkerk
1:1
CSW
Zwaluwen '30
1:1
WV-HEDW
SVL
2:2
Zuidvogels
Nivo Sparta
2:2
VV Eemdijk
DOS '37
5:1
OWIOS
vv Omlandia
0:3
Oeverzwaluwen
vv Zuidland
1:0
SHO
Forum Sport
3:0
BVCB
LRC
4:1
ASC Nieuwland
Nunspeet
1:0
FC Zutphen
Oranje Nassau
2:1
SV Bedum
vv De Meern (Zat)
2:0
Leerdam Sport '55
LTC
2:1
Bergumer Christelijke Voetbalvereniging
Swift
2:1
DSO
vv Haaglandia (Zaterdag)
6:0
vv Aalsmeer
Breukelen
4:4
SV Alphense Racing Club
CVV Viboa
1:1
PKC '83
Nieuw Lekkerland
1:1
vv Klundert
Heerjansdam
0:0
VVGZ
Voorschoten '97
3:2
Nootdorp
NSC
1:2
AVW '66
Noordscheschut
1:1
Urk
DTS Ede
1:1
vv WVF
DOS Kampen
0:1
HZVV
VVZ '49
2:0
Roda '46
Alexandria '66
0:4
FC Rijnvogels
Achilles 1894 Assen
2:1
SC Erica
Shimizu S-Pulse
0:1
Vegalta Sendai
Kashiwa Reysol
0:1
Oita Trinita
Kashima Antlers
1:3
Sanfrecce Hiroshima
Cerezo Osaka
1:2
Sagan Tosu
Omiya Ardija
0:3
Tokyo
Woking FC
3:2
Hyde United FC
Forest Green Rovers
4:1
Lincoln City
Welling United
1:2
Nuneaton Town FC
Alfreton Town FC
3:1
Braintree Town FC
Southport FC
0:3
Hereford United
Kidderminster Harriers FC
3:1
Wrexham
Macclesfield Town
3:1
Dartford FC
Halifax Town
4:0
Aldershot Town FC
Gateshead FC
3:2
Salisbury City
Tamworth FC
0:2
Grimsby Town
Chester FC
1:1
Luton Town
Barnet FC
2:2
Cambridge Utd.
Soham Town Rangers
4:1
Waltham Abbey
Merstham
3:3
Guernsey
Mangotsfield Utd
4:2
Bishop's Cleeve
Needham Market FC
2:2
Barkingside
Royston Town
2:2
Northwood FC
Bridgwater Town
0:0
Didcot Town
Lincoln Utd
2:1
Romulus FC
Sittingbourne FC
2:0
Horsham FC
Taunton Town
3:0
Fleet Town
Herne Bay
0:3
Redhill
Guildford City
1:3
Paulton Rovers
Beaconsfield Town
3:1
Aylesbury FC
Chasetown FC
0:1
Goole
Salford City
6:3
Kendal Town
Cammell Laird
0:1
Bamber Bridge
Tilbury FC
2:1
Ware FC
Wroxham FC
3:2
Romford
Burnham Ramblers
1:2
Chatham Town
Egham Town
1:2
Aylesbury Utd
Mickleover Sports
2:0
Newcastle Town
Redbridge
0:1
Dereham Town FC
Aveley FC
3:3
Cheshunt FC
Corinthian Casuals
2:2
Hastings United
Farsley Celtic
0:3
Warrington Town
Rainworth Miners Welfare FC
3:3
Market Drayton Town
Uxbridge FC
1:1
Chertsey Town
Belper Town
4:0
Kidsgrove Athletic FC
Swindon Supermarine
2:2
Cinderford Town
Burgess Hill Town
4:0
Chipstead FC
Ossett Town
0:1
Radcliffe
St Ives Town
0:3
Slough Town FC
Walthamstow
3:3
Brentwood Town
Halesowen Town FC
5:0
Bedworth United
Evesham United
3:0
Yate Town
Burscough
2:3
Clitheroe
New Mills FC
0:3
Darlington 1883
Peacehaven & Telscombe
5:0
Walton Casuals
Thatcham Town
0:6
Shortwood United
Ossett Albion
0:2
Lancaster City
Leighton Town
4:0
Ashford Town Middlesex
VCD Athletic FC
1:2
Heybridge Swifts
Padiham
2:3
Mossley AFC
North Leigh FC
0:1
Wimborne Town
Stratford Town FC
0:2
Cirencester Town
Worthing FC
3:2
Hythe Town
Clevedon Town
1:0
Godalming Town FC
Eastbourne Town
3:6
Faversham Town
Prescot Cables
4:0
Wakefield
Thurrock FC
1:1
Maldon & Tiptree
Three Bridges
1:4
Leatherhead FC
Sutton Coldfield
Eastwood Town
Chalfont St Peter
1:2
Barton Rovers FC
Carlton Town
3:1
Loughborough Dynamo
Potters Bar Town FC
2:1
AFC Hayes
Folkestone Invicta
3:0
Tooting & Mitcham United
Dunstable Town FC
3:0
Rugby Town FC
Stocksbridge Park Steels
1:2
Rushall Olympic
Stamford
2:2
Trafford FC
Ilkeston
0:0
Stafford Rangers
Lewes FC
0:2
Lowestoft Town
Whitby Town
1:1
Grantham Town
Bedford Town Football Club
3:3
Burnham FC
FC United of Manchester
3:0
Frickley Athletic
Poole Town
2:0
St Neots Town
Corby Town
3:1
Weymouth FC
Marine FC
1:1
Barwell
Frome Town
1:2
Truro City FC
Biggleswade Town
3:3
Chippenham Town
Kings Lynn FC
3:0
Witton Albion
Skelmersdale United
7:3
Droylsden FC
Cray Wanderers
0:3
Wealdstone FC
Metropolitan Police
0:1
Canvey Island
Hinckley United
Frome Town
Ashton United FC
2:3
Worksop Town
AFC Hornchurch
0:0
Kingstonian FC
AFC Totton
0:5
Hitchin Town
Harrow Borough
1:2
Thamesmead Town
Bideford FC
4:2
Bashley FC
Buxton FC
2:1
Blyth Spartans AFC
Leiston FC
2:2
Billericay Town
Sheffield FC
2:4
Gresley FC
Boston United FC
4:1
Redditch United
Hungerford Town FC
5:0
Hemel Hempstead
Ebbsfleet United FC
4:1
Bromley FC
Gosport Borough
3:0
Dorchester Town
Margate FC
0:3
Chesham Utd
Arlesey Town FC
2:0
Marlow
Eastbourne Borough
0:1
Maidenhead United FC
Curzon Ashton FC
2:1
AFC Fylde
Northwich Victoria
2:0
Nantwich Town
Guiseley FC
3:0
Histon FC
Tonbridge Angels
1:1
AFC Sudbury
Weston Super Mare FC
1:1
Tiverton Town
Sutton United FC
1:2
Havant & Waterlooville FC
Daventry Town
3:2
Ramsgate
Boreham Wood FC
0:1
Gloucester City
East Thurrock United
4:2
Merthyr Town
Barrow AFC
2:2
Stockport County
Dover Athletic FC
1:0
Bath City FC
Bury Town FC
5:1
Grays Athletic
Dulwich Hamlet
1:1
Concord Rangers
Leamington FC
2:0
Gainsborough Trinity
Basingstoke Town
3:1
Hampton & Richmond
Maidstone United FC
1:2
Eastleigh FC
Solihull Moors FC
1:2
Coalville Town
Harrogate Town FC
1:1
Bradford Park Avenue AFC
Stalybridge Celtic
3:0
Vauxhall Motors
AFC Telford United
6:0
Scarborough Athletic
Carshalton Athletic
1:2
Whitstable Town
Stourbridge FC
2:2
North Ferriby Utd
Whitehawk
2:1
Bishop's Stortford
Staines Town
2:2
Farnborough
Chelmsford City
1:2
St Albans City
Hednesford Town
3:0
Workington AFC
Chorley FC
2:0
Matlock Town
Brackley Town FC
0:0
Leek Town
Porth
2:2
Goytre
Cwmbran Celtic
1:3
West End FC
Goytre United
6:0
Aberbargoed Buds
Pontardawe Town
2:1
Aberdare Town
Monmouth Town
5:1
Tata Steel
Conwy Borough
4:1
Rhydymwyn
Buckley Town
0:5
Caernarfon Town FC
Penrhyncoch
6:1
Flint Town United
Guilsfield
2:1
Holyhead Hotspur
Llanidloes Town
0:5
Cefn Druids
Rhayader Town FC
3:1
Porthmadog FC
Cardiff Metropolitan University FC
6:1
Haverfordwest County
Barry Town United FC
4:3
Undy Athletic
Caldicot Town
3:0
Penybont
Llandrindod Wells
3:3
Caerau (Ely)
FK Usti Nad Labem
0:2
Zlín
FK Banik Sokolov
0:0
FK Fotbal Trinec
FC Sellier & Bellot Vlasim
0:1
Bohemians Prague
Fotbal Frydek Mistek
1:1
Pardubice
Dvs 33 Ermelo
0:0
Ajax Amateurs
Harkemase Boys
2:1
Berkum
Hoek
1:3
Achilles Veen
Azsv
3:0
Go Ahead
Flevo Boys
1:3
ACV Assen
Staphorst
4:2
DETO Twenterand
Dovo Veenendaal
1:1
Montfoort
Stedoco
1:3
FC Xerxes
RVVH
1:1
FC S-Gravenzande
VV Zwaluwen Vlaardingen
3:3
ltijd Sterker Worden Hendrik-Ido-Ambacht
Rkav Volendam
2:4
Huizen
Sportlust '46
2:0
Bennekom
SDC Putten
2:2
Odin 59
Jodan Boys
2:0
VV Kloetinge
Whc
1:3
Drachtster Boys
SVZW
1:0
Vvog
Quick Boys
4:3
Sparta Nijkerk
Apeldoorn CSV
0:1
Genemuiden
Oranje Wit
0:0
SV Deltasport
VVA '71
4:1
SDV Barneveld
Heinenoord
1:2
VV Smitshoek
Loughgall
0:2
Carrick Rangers
Donegal Celtic FC
1:1
Larne
Limavady United FC
1:2
Knockbreda FC
Institute
3:1
Harland and Wolff Welders FC
Bangor FC
2:1
Dergview FC
Motor
0:0
KS Legionovia Legionowo
Górnik Wałbrzych
3:1
Warta
Zaglebie Sosnowiec
1:0
Odra Opole
Blekitni Stargard S.
1:2
Gryf Wejherowo
HKS Ruch Zdzieszowice
2:2
MKS Kluczbork
Radomiak
1:1
ZKS Stal Stalowa Wola
Stal Rzeszow
3:0
Wigry Suwalki
Rozwoj Katowice
1:1
KS Polonia Bytom SA
Bytovia Bytow
3:0
Rakow
KP Calisia Kalisz
0:0
Zielona Góra
KS Wisla Pulawy
1:1
Znicz
KS Ruch Chorzów II
2:1
GKS Szombierki Bytom
KS Dalin Myślenice
1:1
Poprad Muszyna
Pogoń Szczecin II
1:2
KS Pomorze Potęgowo
Avia Świdnik
1:0
Stal Kraśnik
OSP Lechia Gdańsk II
3:2
SKS Polonia Gdańsk
KS Pogoń Mogilno
3:1
GLZS Start Warlubie
GKP Targówek Warszawa
1:1
KS Warta Sieradz
Luboński KS Fogo
0:0
WKP Włocłavia Włocławek
MKS Żyrardowianka Żyrardów
2:0
Kutno
Gać Oława
1:2
Zaglebie II Lubin
LKS Czaniec
0:1
Odra Wodzisław Śląski
KS Polonia Głubczyce
1:1
LZS Leśnica
KS Przebój Wolbrom
7:0
KS Nida Pińczów
GKS Koral Dębnica
2:1
KS Kaszubia Kościerzyna
KS Grom Plewiska
3:2
GKS Dopiewo
SKS Piast Strzelce Opolskie
2:4
GKS Piast Gliwice II
Ursus Warszawa
0:0
GLKS Zawisza Rzgów
MKS Kaczkan Huragan Morag
1:0
LKS Promień Mońki
Cartusia Kartuzy
1:3
Bałtyk Koszalin
KS Notecianka Pakość
0:4
KS Wda Świecie
TS Sokol Aleksandrow Lodzki
0:0
Start Otwock
KS Energetyk Gryfino
1:2
MKS Drawa Drawsko Pomorskie
NKS Start Namysłów
0:5
KS Górnik Wesoła
KS Unia Solec Kujawski
3:0
KS Polonia 1912 Leszno
KP Bielawianka Bielawa
2:4
KS Stilon Gorzów Wielkopolski
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II
5:0
KS Przyszłość Rogów
KS Motor Lubawa
4:0
KKS Granica Kętrzyn
Podlasie Biała Podlaska
2:1
GLKS Omega Stary Zamość
Pogoń Grod. Mazowiecki
0:1
Legia Warszawa II
Rekord Bielsko-Biała
0:0
MLKS Czarni Otmuchów
MKS Korsze
0:1
KS Start Działdowo
Chemik Police
0:2
Gminny Klub Sportowy Leśnik Manowo
Bocheński KS Bochnia
2:1
AKS Beskid Andrychów
Lechia Dzierzoniow
0:1
KS Piast Karnin
LZS Swornica Czarnowąsy
4:0
Ruch Radzionkow
Pawłowice Śląskie
1:2
LKS Nadwiślan Góra
MKS Elk
1:0
KS Barkas Tolkmicko
TSSR Polonia Trzebnica
0:2
Śląsk Wrocław II
Gwardia Koszalin
0:2
Arka Gdynia 1929 II
ZKS Unia Tarnów
0:2
LKS Łysica Bodzentyn
KS Polonia Łaziska Górne
2:2
SKRA Częstochowa
KS Cuiavia Inowrocław
2:0
Lech Poznań II
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
2:1
Piast Żmigród
Górnik Zabrze II
1:1
BKS Stal Bielsko-Biała
KS Widzew Łódź II
3:3
PWKS Huragan Wołomin
Jagiellonia II
4:0
KS Ludowy Zespół Sportowy Narewka
LKS Mazur Karczew
1:1
UKS Mechanik Radomsko
KP Polonia Sparta Świdnica
5:1
GKS Prochowiczanka Prochowice
MKS Mrągowia Mrągowo
0:3
MLKS Wissa Szczuczyn
KS Soła Oświęcim
3:1
Wisła Kraków II
LZS Piotrówka
2:0
Szczakowianka Jaworzno
LKS Centra Ostrów Wielkopolski
2:1
Unia Swarzędz
Nielba Wągrowiec
1:1
Sokół Kleczew
Elana Torun
0:2
Polonia Sroda Wielkopolska
MKS Ilanka Rzepin
1:4
KS Formacja Port 2000 Mostki
GKS Kobierzyce
2:1
Ślęza Wrocław
Korona Kielce II
1:3
KSZO SSA Ostrowiec Sw.
Broń Radom
1:0
MKS Pilica Białobrzegi
Łomża
1:1
KS Warmia Grajewo
Bassano Virtus
1:0
Pergolettese
Arzanese
2:2
Casertana FC
Tuttocuoio
1:0
Poggibonsi
Rimini
1:2
Castiglione
Delta Porto Tolle
1:1
Bellaria Igea
Santarcangelo
2:0
Real Vicenza VS
Messina
2:2
Melfi
Forlì
1:1
Spal 2013
Cosenza Calcio
0:0
Chieti
AC Renate
2:0
Bra
Martina Franca
1:1
Ischia
AC Cuneo 1905
1:0
US Alessandria Calcio 1912
Sef Torres Calcio
1:2
Virtus Verona
Castel Rigone
0:0
Gavorrano
Teramo
3:1
FC Aprilia
AS Aversa Normanna
2:0
Vigor Lamezia
Foggia Calcio
3:2
Sorrento Calcio
Monza
1:2
Mantova 1911
First Vienna FC 1894 II
0:0
Donaufeld
FC Zell am See
3:4
Erdal Hallein' 04
FC Stadlau
2:1
SV Post Vienna
Austria XIII
2:0
Young Style SC Wienerberg
Gerasdorf Stammersdorf
4:0
Nußdorfer AC
Mannswörth
3:0
Favoritner AC
SC Team Wiener Linien
1:3
Admira Landhaus
Mioveni
3:1
CS Minerul Motru
Acs FC Academica Clinceni
1:1
SC Bacău
Unirea Slobozia
1:0
Acs Dacia Unirea Braila
CSM Râmnicu Vâlcea
1:0
Olt Slatina
AFC Uta Arad
0:0
Bihor Oradea
Poli Iasi
2:0
Unirea Tărlungeni
FC Sportul Studentesc
Acs Foresta Suceava
Gloria Bistrita
1:0
CS U Craiova
FC Farul Constanta
1:4
FC Gloria Buzau
FC Universitatea Craiova
0:3
Olimpia Satu Mare
Ineu
2:2
Metalurgistul Cugir
Tunari
1:1
CS Balotesti
Unirea Jucu
1:0
AFC Arieşul 1907 Turda
Sporting Lieşti
2:1
Viitorul Axintele
ACS FC Păpăuţi
0:0
Arges
Podari
1:0
ACS Metropolitan Işalniţa
ACSM Câmpina
2:1
Zagon
FC Bucovina Pojorâta
3:3
CSM Moineşti
FC Balş 2007
4:0
Vişina Nouă
Kozarmisleny
1:3
Vasas
Szigetszentmiklósi TK
1:0
Nyiregyhaza Spartacus
Ajka
2:0
Bekescsaba 1912 Elore
Dunaujvaros Palhalma Agrospecial SE
1:1
FC Tatabanya
Kisvarda
3:1
Zalaegerszeg
Siofok
1:0
Cegledi VSE
Szolnoki MAV FC
1:2
Soproni VSE
Gyirmot
4:1
Balmazujvarosi FC
Felsotarkany SC
2:3
Rakospalotai EAC
Győri ETO II
4:0
Újbuda TC
Bajai
0:1
Fehérvár II
Tököl Városi SK
0:2
Aqvital
Rákosmenti KSK
0:3
Szeged
Tiszaujvaros
0:1
Kazincbarcika
Gyulai Termál
1:2
Szekszardi UFC
Orosháza FC
1:2
Bölcskei SE
Nyirbator FC
2:2
Hajdúböszörményi TE
Létavértes SC '97
2:2
FC Hatvan
Nagyatádi
3:0
MTE
Csepel
2:0
Veszprem FC
Ebes KKSE
0:2
Egri FC
Maglódi TC
2:2
BSS Monor
Jászapáti Városi SE
3:2
Ferencváros II
Balatonfüredi
4:0
Diósdi TC-SELECT
Putnok VSE
2:2
Cigand SE
Dassendorf
2:0
Barmbek-Uhlenhorst
TSV Kropp 1946
4:0
Heikendorfer SV
VfL Frohnlach 1919
3:1
Ammerthal
Vatan Sport
1:5
TuS Schwachhausen
Altenholz
1:4
Holstein Kiel II
FSV Erlangen-Bruck
2:2
Jahn Regensburg II
Neumarkt
0:4
SpVgg Jahn Forchheim
Blumenthaler SV
2:1
Werder Bremen III
1. FC Burg
2:3
SV Grohn
Lubeck
1:1
Union Neumünster
FC Amberg
2:0
SV Memmelsdorf 1923
Stuttgarter Kickers II
2:3
Oberachern
Husumer SV
1:1
TuS Hartenholm
Sonthofen
1:0
SV Wacker Burghausen Abteilung Fußball II
Aubstadt
2:2
SpVgg Selbitz
Brinkumer SV
0:0
SAV
Sportbund Deutsche Jugend Kraft Rosenheim
2:2
TSV 1883 Bogen
Ismaning
1:2
TSV Schwabmunchen
SV Erlenbach am Main
0:0
SV Alemannia Haibach
TSV Osterholz-Tenever
3:1
VfL 07 Bremen
BC Aichach
2:1
FC Unterfohring 1927
Hankofen-Hailing
3:1
BCF Wolfratshausen
Eintracht Stadtallendorf
0:1
Lehnerz
SV Wiesbaden 1899
3:2
Buchonia Flieden
Freiberg
3:0
Bahlinger SC
Viktoria Griesheim
0:3
FSC Lohfelden 1924
SC Hauenstein
0:0
Borussia Neunkirchen
Balingen
0:3
FC 08 Villingen
FV Ravensburg
2:3
Karlsruher SC II
SSV Reutlingen
1:2
Hollenbach
Bayern Alzenau
2:1
Hünfelder SV
SKV Rot-Weiss Darmstadt
2:0
Offenbacher FC Kickers 1901 II
Bruchsal
0:2
FC-Astoria Walldorf
Kehler FV 07
1:1
FC Nottingen
SV Spielberg
2:3
1. FC Heidenheim 1846 II
SV Wehen Wiesbaden II
0:3
Sportfreunde Seligenstadt
SC Sparta Bremerhaven
2:0
SV Türkspor Bremen
FSV Frankfurt II
4:0
Fernwald
SG 06 Betzdorf
2:5
Arminia Ludwigshafen
TGM SV Jügesheim
3:0
FC Ederbergland
SpVgg Weiden
1:0
TSV Grossbardorf
Jeddeloh
1:2
FT Braunschweig
FC Polotsk
1:5
FC Skvich Minsk
FC Isloch
1:0
FC Slonim
FC Granit Mikashevichi
1:1
FC Gorodeya
FC Lida
0:3
FC Bereza
FC Smorgon
2:1
Minsk II
Slutsksakhar Slutsk
1:0
FC Vitebsk
FC Volna Pinsk
0:2
FC Smolevichi-Sti
FC Rechitsa-2014
1:1
FC Khimik Svetlogorsk
Tobermore United
2:0
Killymoon Rangers
Lurgan Celtic
2:2
Newington Youth
Chimney Corner
2:1
Armagh City FC
Glebe Rangers
3:5
Moyola Park FC
Psni FC
2:0
Sport / Leisure
Banbridge Town
2:0
Portstewart FC
Wakehurst
1:2
Queens University
Annagh United FC
6:2
Ballymoney United
NK Travnik
1:2
FK Zeljeznicar
FK Rudar Prijedor
0:2
Hsk Zrinjski Mostar
NK Zvijezda Gradacac
1:0
FK Radnik Bijeljina
FK Olimpic Sarajevo
0:0
NK Celik Zenica
FK Velez Mostar
0:3
NK Siroki Brijeg
Port Talbot Town
1:2
Prestatyn Town
Carmarthen Town AFC
2:0
Bala Town FC
Newtown AFC
0:0
Aberystwyth Town FC
Coleraine
3:4
Cliftonville
Glentoran
0:0
Glenavon
Crusaders
2:1
Ballinamallard United FC
Portadown
2:0
Warrenpoint Town FC
Ballymena United
4:2
Ards FC
Dungannon Swifts
1:0
Linfield
Almagro
1:1
Deportivo Merlo
Nueva Chicago
0:0
Temperley
Platense
1:2
Colegiales
Barracas Central
1:0
Tristan Suarez
Defensores de Belgrano
1:0
Estudiantes BA
Argentino Merlo
1:1
Deportivo Laferrere
General Lamadrid
4:2
Liniers
Sportivo Italiano
3:1
Ferrocarril Midland
Meulebeke
2:0
K Eendracht Wervik
Weywertz
1:1
Raeren
Rumbeke
1:3
Wingene
De Kempen
8:0
Katelijne-Waver
RUS Rebecquoise
1:3
Rhodienne-De Hoek
Stade Bierbeek
1:0
Crossing Schaerbeek
KSC Dikkelvenne
2:3
VV Sparta Ursel
Patro Lensois
2:0
Amay
Landen
2:2
Beringen
Moelingen
1:1
Brustem Centrum
Malmundaria
2:2
Trooz
Maldegem
2:4
Svelta Melsele
Oppagne-Wéris
4:3
Gouvy
Groen Star Beek
1:2
Herk
FC Lebbeke
2:1
Laarne-Kalken
Marloie Sport
2:2
Saint-Louis-Saint-Léger
Kfco Beerschot Wilrijk
4:0
Verbroedering Arendonk
HNK Gorica
1:0
NK Inter Zapresic
NK Zagreb
4:1
Sesvete
NK Iskra Zelina
0:2
NK Lucko
HNK Cibalia-Vinkovci
1:0
Segesta Sisak
FSV Wacker 90 Nordhausen
0:2
FSV Zwickau
Victoria Hamburg
1:0
Eintracht Norderstedt
FV Illertissen
4:0
Heimstetten
Viktoria Koln
1:2
Verl
RW Oberhausen
2:1
Uerdingen
Eintracht Braunschweig II
2:1
SV Eichede
Fortuna Düsseldorf II
2:2
Wattenscheid
Sportfreunde Siegen
2:1
SVL
Rain/Lech
1:1
1860 Munich II
SpVgg Neckarelz
3:2
Ulm
Mönchengladbach II
2:3
RWE
Bayern Hof
2:2
Greuther Fürth II
Alemannia Aachen
2:1
Velbert
Werder Bremen II
0:2
Goslarer SC 08
Memmingen
2:0
TSV 1860 Rosenheim
Weiche Flensburg
0:2
BSV Rehden
Viktoria Aschaffenburg
1:4
Buchbach
SV Seligenporten
0:0
Würzburger Kickers
Al Qadisiyah
0:2
Ansar Medina
Al Khaleej
3:1
Hottain
Al Draih
2:2
Al Riyadh
Al Hazm
2:1
Al Jeel
Abha
0:1
Al Baten
Ohod
1:2
Hajer
Al Wehda
0:1
Al Ta'ee
Al Watani
2:2
Al-Kawkab
Brechin City FC
1:1
Ayr United
East Fife
1:2
Stranraer
Stenhousemuir
3:2
Arbroath
Airdrieonians
0:3
Dunfermline
Annan Athletic
3:2
Berwick Rangers
Peterhead
1:1
East Stirlingshire FC
Montrose
2:1
Albion Rovers FC
Stirling Albion
3:0
Queen's Park
Clyde
2:1
Elgin City
Torhout 1992 Km
0:3
Sportkring Sint-Niklaas
KSV Oudenaarde
3:2
K Londerzeel SK
Patro Maasmechelen
1:2
Koninklijk Diegem-Sport
RFC Huy
1:0
KFC Turnhout
RUW Ciney
3:3
Sprimont-Comblain
Union Royale La Louviere Centre
0:1
Royal Ch. Fleurus
KMSK Deinze
0:2
KRC Gent
KRC Mechelen
4:3
KSV Bornem
SK Kermt-Hasselt
0:3
RFC Union La Calamine
Rocha FC
2:0
Plaza Colonia
Rampla Juniors
2:2
Villa Teresa
Boston River
1:0
CA Progreso
CA Atenas de San Carlos
1:4
Central Espanol FC
Deportivo Maldonado
1:1
Tacuarembo FC
Canadian
2:0
CS Cerrito
Torque
0:1
Huracan Del Paso
Metropolitanos FC
2:0
Caracas II
Mineros de Guayana II
1:2
UCV
SC Real Anzoátegui
1:2
Caroní
Angostura
0:1
Deportivo Anzoátegui SC II
Ascoli
2:0
Pontedera
Aquila
2:2
Benevento
Frosinone
2:0
Gubbio
Sudtirol
3:2
AC Feralpi Salo
Paganese Calcio 1926
1:4
Perugia
UC Albinoleffe
1:4
Como 1907
Pisa
0:0
US Grosseto
Reggina
0:2
Virtus Entella
Savona FBC
2:1
Venezia
San Marino Calcio
0:1
US Cremonese
Barletta Calcio
0:2
Ssd Viareggio 2014
AC Lumezzane
0:1
Vicenza
Pro Patria
0:2
Carrarese Calcio 1908
US Catanzaro 1929
2:2
Salernitana
Pro Vercelli
1:0
FC Pavia 1911
Lecce
2:0
Prato
Cavese 1919
3:3
USD Noto Calcio
ASD Giorgione Calcio 2000
0:0
Pordenone Calcio
Belluno
2:1
ACD Union Ripa La Fenadora
Imolese Calcio
1:0
Union Clodiense
ASD Selargius Calcio
3:3
AC Porto Torres
Triestina Calcio
0:1
AC Marano ASD
Athletic Bilbao B
2:0
Barakaldo CF
SD Amorebieta
1:3
CD Toledo Sad
Valencia CF Mestalla
0:1
CF Villarreal B
CD Laudio
4:1
Atletico Madrid B
Arroyo Cp
0:2
Lorca CF
CD Binisalem
3:0
CD Montuïri
ACD San Marcial
2:0
Berceo
Oiartzun KE
1:1
Retuerto Sport SD
Felanitx
0:3
Collerense
CD Oberena
0:1
CD Izarra
Numancia II
0:0
Racing Lermeño CF
Salamanca CF Uds
1:1
Unami
SD Buelna
1:1
Racing Santander B
UM Escobedo
3:1
CD Colindres
Alberite
2:0
Calasancio
Peña Balsamaiso CF
2:1
Pradejón
Real Betis B. B
2:1
CD Alcala
Pasaia KE
0:0
SD Gernika Club
UD Poblense
1:1
San Rafael
Huarte
1:1
Valle de Egues
UD Rotlet Molinar
1:1
Platges de Calvia
Agoncillo
2:1
CF Ciudad de Alfaro
CF Gava
2:2
Palamos
AD San Juan Pamplona
2:0
Cortes
Sporting La Gineta CF
4:3
Mora
Sevilla III
1:2
CD San Roque
Real Zaragoza Deportivo Aragon
8:0
Brea
Atletico Astorga FC
3:1
Atletico Bembibre
Beasain
2:1
Arenas Club de Getxo
Ferriolense
2:1
CE Campos
RSD Alcala
1:1
AD Alcorcon B
Penya Ciutadella Esportiva
3:0
CE Mercadal
CA Osasuna B
1:0
Burladés
Atlético Albericia
2:0
Gama
Union Mutilvera
0:0
CA Cirbonero
Ceuta
1:1
CD San Roque de Cádiz
Bermeo Futbol Taldea
3:0
CD Lagun Onak
SD Zamudio
1:1
Scd Durango
CD Tenerife B
1:3
Ibarra
Beti Onak
3:2
CA Artajonés
CD Villacarrillo CF
5:1
UD Melilla B
SD Leioa
2:1
CD Elgoibar
Las Zocas
2:0
Laguna
Bezana
2:1
Santoña CF
OMS Ingelmunster
5:4
K.Racing Waregem
Leopoldsburg
2:2
KVV Vosselaar
KFC Sint Lenaarts
2:2
KFC Zwarte Leeuw
SK Terjoden-Welle
2:1
Sterrebeek
Overpelt
2:1
Sint-Job
Spouwen-Mopertingen
1:3
Vlijtingen
Couvin-Mariembourg
0:0
CS Onhaye
Royale Entente Bertrigeoise
0:1
Longlier
Ur Namur
2:1
Solières Sport
Mladost Ždralovi
5:0
FK Mladost Prelog
NK Stupnik
2:1
HAŠK
Virovitica
1:0
Rudar Mursko Središće
NK Klas Mičevec
0:0
NK Samobor
NK Medimurje Cakovec
4:0
Nedelišće
Koprivnica
2:2
Bjelovar
Zagorec Krapina
2:0
NK Libertas
NK Vrapce
2:0
NK Vrbovec
Dubrava Zagreb
2:0
Karlovac 1919
Polet
4:0
Podravac Virje
Dugo Selo
2:0
NK Udarnik Kurilovec
Podravina Ludbreg
2:0
VSNK Varazdin
Slavija Pleternica
3:0
NK Otok
NK Lipik
1:1
Slavonija Požega
Marsonia Brod
3:0
NK Vukovar 91
Naprijed Hreljin
0:0
Buje
Kamen Ivanbegovina
0:0
NK Mosor Zrnovnica
Nehaj
2:2
Grobničan Čavle
Zmaj Blato
3:0
Omiš
Zmaj Makarska
4:1
NK Jadran Kaštel Sućurac
Belišće
0:1
Višnjevac
Krk
0:1
NK Halubjan Viškovo
NAŠK Našice
2:1
NK Mladost Antin
Opatija
3:2
Crikvenica
NK Mladost Fažana
2:1
Rudar Labin
Junak
1:1
GOŠK Dubrovnik
NK Orijent Rijeka
1:0
Rovinj
Vinodol
1:4
Jadran Poreč
NK Primorac 1929
0:1
NK Imotski
Oriolik Oriovac
5:0
NK Livada Željezničar
NK Konavljanin Čilipi
1:1
Hrvace
HNK Val Kaštel Stari
0:0
HNK Sibenik
Neretvanac Opuzen
4:1
Croatia Zmijavci
Zagora
0:3
Neretva Metković
Spartak Plovdiv
1:0
FK Evrokolezh Plovdiv
FK Brestnik 1948 Plovdiv
Zagorets
Dimitrovgrad
2:2
PFC Minyor Radnevo
FC Vereya
3:1
Sozopol
Gigant Saedinenie
1:0
FK Straldzha
Levski Karlovo
3:0
Tundzha Yambol
Rozova Dolina
2:4
PFC Nesebar
ATC '65 Women
1:3
RCL Women
Wartburgia Women
1:2
Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging Women
Reiger Boys Women
1:1
SC Buitenveldert Women
DTS Ede Women
2:0
FC Gelre Women
Ter Leede Women
1:0
Saestum Women
GSVV The Knickerbockers Women
0:1
Fortuna '54 Women
ES Zarzis
0:1
Djerba
Korba
1:1
Hammam-Sousse
Enfida Sports
1:0
Hammamet
EO Sidi Bouzid
2:0
Ariana
Béni-Khalled
1:0
Ksar Helal
Ben Guerdane
2:2
Sfax Railways
SS Sfaxien
3:2
Olympique du Kef
M'saken
1:1
Gabès
Sporting Ben Arous
3:2
Kasserine
Turan FK
1:3
Ahal
Merw
2:0
Altyn Asyr
Halkara Türkmen-Türk Uniwersiteti FT Aşgabat
4:0
Şagadam
Bagtyýarlyk-Lebap FT
2:4
Aşgabat
Nebitçi
3:0
Talyp Sporty Aşgabat FT