Fixtures - March 01, 2014
Leverkusen
0:1
Mainz
Werder Bremen
1:0
Hamburger SV
Eintracht Braunschweig
1:1
Mönchengladbach
Dortmund
3:0
Nürnberg
Augsburg
1:1
Hannover 96
Bayern
5:1
Schalke
Saint-Etienne
2:0
Monaco
Rennes
0:2
Guingamp
Nice
0:2
Toulouse
Sochaux
2:0
Bordeaux
Reims
3:1
Valenciennes
Lorient
1:1
Bastia
Queens Park Rangers
1:1
Leeds United
Leicester City
3:0
Charlton Athletic
Reading
1:1
Yeovil Town
Burnley
2:0
Derby County
Sheffield Wednesday
1:0
Middlesbrough
Millwall
0:1
Brighton
Nottingham
1:4
Wigan Athletic
Ipswich Town
1:0
Birmingham City
Bournemouth
5:0
Doncaster Rovers
Watford
4:0
Blackpool
Huddersfield Town
5:0
Barnsley
Bolton Wanderers
4:0
Blackburn
Aberdeen
1:0
St. Johnstone
Ross County
1:1
Partick Thistle
Motherwell
4:1
Hearts
Celtic
5:0
Inverness CT
St. Mirren
2:0
Kilmarnock
Kortrijk
4:0
Cercle Brugge
Gent
2:1
Royal Charleroi SC
Lierse
0:0
Oud-Heverlee
Waasland-Beveren
2:2
Zulte-Waregem
Mons
3:0
KV Oostende
Ventforet Kofu
0:4
Kashima Antlers
Nagoya Grampus
2:3
Shimizu S-Pulse
Sagan Tosu
5:0
Tokushima Vortis
Cerezo Osaka
0:1
Sanfrecce Hiroshima
Vegalta Sendai
1:2
Albirex Niigata
Kashiwa Reysol
1:1
Tokyo
Gamba Osaka
0:1
Urawa Reds
Alaves
1:0
Alcorcon AD
Recreativo Huelva
2:2
Real Zaragoza
Real Madrid Castilla
2:2
Tenerife
Mallorca
1:2
Barcelona B
Brescia
0:2
Carpi FC
Palermo
2:1
Bari 1908
Modena
2:0
Crotone
Spezia Calcio
2:2
Ternana Calcio
Virtus Lanciano
1:0
Juve Stabia
AS Cittadella
2:2
Novara Calcio
Urbs Sportiva Reggina 1914
3:4
Varese
Cesena
2:2
Trapani Calcio
Siena
1:1
Empoli
US Avellino 1912
1:1
Pescara
Crawley Town
1:0
Peterborough
Rotherham United
6:0
Notts County
Carlisle United
0:0
Brentford
Preston North End
2:1
Walsall
Leyton Orient
2:1
Colchester United
Wolverhampton
3:0
Port Vale
Crewe Alexandra
1:1
Swindon Town
Bradford City
2:3
Stevenage
Milton Keynes Dons
0:1
Sheffield United
Tranmere Rovers
2:2
Oldham Athletic
Bristol City
2:1
Gillingham
Southend United
1:1
Wycombe Wanderers
Rochdale
3:0
Oxford United
Hartlepool United
3:0
Torquay United
Plymouth Argyle
5:0
Morecambe FC
York City FC
2:1
Exeter City
Fleetwood Town
0:0
AFC Wimbledon
Burton Albion
2:1
Accrington Stanley
Newport County
2:2
Scunthorpe United
Dag & Red
0:0
Mansfield Town
Northampton Town
0:0
Bristol Rovers
Cheltenham Town
2:1
Bury
Sutherland Sharks
1:1
Blacktown City
Springvale White Eagles SC
0:2
South Melbourne
MFK Karvina
0:0
FC Hradec Kralove
FK Fotbal Trinec
6:0
FC Hlucin
Hassleholms IF
1:0
FK Karlskrona
Hobro IK
2:1
Skive IK
Tavriya Simferopol
0:0
FC Poltava
Örebro
0:2
Falkenbergs FF
Kedainiai Nevezis
1:1
FK Siauliai
Bayswater City
2:0
Floreat Athena
Viking FK
6:3
Bryne FK
MKS Kluczbork
0:0
Tychy
VMFD Zalgiris
1:0
FK Jelgava
Raufoss IL
2:2
Baerum SK
Kristiansund BK
1:0
Levanger
Galway United FC
0:3
University College Dublin
Shamrock Rovers
3:1
Cliftonville
Kvik Halden FK
0:3
Ullensaker/Kisa
GKS Belchatow
1:0
Puszcza
Richmond Kickers
0:1
University of Maryland
Ham-Kam
2:3
Valerenga IF
Berdenia Berbourg
2:2
Union Mertert
Young Boys
1:1
Résidence Walferdange
Avenir Beggen
2:0
Minerva Lintgen
CeBra 01
2:2
Obercorn
Orania Vianden
6:0
Wincrange
Steinfort
2:2
Green Boys
Atert Bissen
3:0
Lorentzweiler
Boevange / Attert
0:6
FC Mamer 32
FC Mondercange
0:2
US Esch
Royal Eagles
0:2
Chippa United
Marumo Gallants
0:1
Santos FC
Black Leopards FC
2:0
Stellenbosch
Ubuntu Cape Town
0:0
Witbank Spurs
Jomo Cosmos FC
2:0
Baroka
Hansa
1:2
Chemnitzer FC
Hallescher
4:2
Unterhaching
Saarbrucken
3:2
Jahn Regensburg
MSV Duisburg
0:0
Wehen Wiesbaden
Preußen Münster
1:1
VfL Osnabrück
SV Wacker
2:2
VfB Stuttgart II
Darmstadt
3:0
Borussia Dortmund II
Stuttgarter Kickers
3:3
Heidenheim
Wiener Viktoria
6:3
Rapid Vienna II
Mattersburg II
5:0
Young Violets FK Austria Wien
Sollenau
2:1
SV Stegersbach
SC Ritzing
1:1
Neuberg
Gahar Zagros FC
2:3
Alvand Hamedan FC
Nassaji
3:2
Giti Pasand Isfahan FC
Padideh Khorasan FC
2:1
Shahrdari Yasuj
Gol Gohar
1:1
Shahrdari Bandar Abbas
Niroye Zamini
0:0
Esteghlal Ahvaz FC
Paykan
0:0
Iranjavan Bushehr FC
Tarbiat Novin Yazd
0:2
Mes Rafsanjan
Pas Hamedan
1:0
Al Badr
Alu. Hormozgan FC
1:0
Naft Gachsaran
Sanat Naft
0:1
Foolad Yazd
Naft MIS
1:0
Persepolis Shomal FC
FK Kapaz
0:1
Ağsu
Karvan
0:6
Neftçala FK
FK Göyəzən Qazax
0:3
FK Garadag Lokbatan
FK Şahdağ Gusar
1:1
FK Şuşa
Araz Nakhchivan PFK
1:0
Turan Tovuz
Ceilândia
0:0
Brasiliense DF
Luziania DF
2:1
Sobradinho DF
Santa Maria
0:2
Brasilia DF
Capital Brasilia
0:1
Unaí Itapuã
Internacional RS
3:0
Esportivo RS
Sao Paulo RS
2:1
Gremio FB Porto Alegrense
Veranopolis RS
1:1
Juventude RS
Sao Jose RS
0:1
Clube Esportivo Lajeadense RS
Sao Luiz RS
0:1
Novo Hamburgo RS
Boa Esporte Clube
1:2
Guarani MG
America Mineiro MG
2:1
Nacional MG
Tombense MG
1:1
Tupi MG
Caldense MG
1:0
Urt MG
Cruzeiro MG
4:0
Minas Futebol Brasil
Maringa FC
5:3
Toledo Colonia Work PR
Arapongas
0:2
Prudentopolis PR
Londrina PR
0:0
Parana Clube PR
J. Malucelli Futebol PR
1:3
Atletico Paranaense
Wolves
6:1
Albany Creek
Logan Lightning FC
0:3
Peninsula Power
Ipswich Knights SC
3:2
North Star
Brisbane Phoenix
1:1
Eastern Suburbs
Dynamos
0:0
V.Club
Nkana
2:2
Kampala City Council
Gor Mahia
2:3
Esperance
Flambeau de l'Est
1:0
Coton Sport
Young Africans
1:0
Al Ahly
Zamalek
1:0
Kabuscorp SCP
Kaizer Chiefs
4:0
LD Maputo
Stade Malien de Bamako
0:0
al-Hilal Khartum
AS Kigali
1:0
Al Ahly Shendi
How Mine FC
5:1
St Michel United
Sportive de Douala
2:3
Warri Wolves
CARA Brazzaville
1:0
Etoile du Sahel
CS Don Bosco Lubumbashi
2:1
Djoliba
Gamtel FC
0:2
Difaa
Supersport United
2:0
Leopards
FK Mogren Budva
3:1
FK Decic Tuzi
FK Celik Niksic
0:0
OFK Petrovac
OFK Titograd
2:0
FK Mornar Bar
FK Zeta Golubovci
0:2
OFK Grbalj
FK Rudar Pljevlja
1:0
FK Buducnost
FK Lovcen
3:0
FK Sutjeska
National Defense
0:0
Kirivong
Angkor Tiger
0:1
Nagaworld
Asia Europe University
3:2
Build Bright United
Albirex Niigata Phnom Penh FC
1:4
Phnom Penh Crown
KFC Dessel Sport
0:1
RWDM Brussels
SV Roeselare
3:2
Boussu Dour Borinage
Royal Mouscron
0:1
FC Tubize
ASV Geel
0:3
Lommel United
KSK Heist
1:1
Visé
Antwerp
0:5
Sint-Truiden
Hoogstraten VV
0:6
AS Eupen
Alloa Athletic
0:3
Hamilton
Dundee
2:0
Greenock Morton
Queen of The South
3:1
Dumbarton
Raith Rovers
2:4
Falkirk
Livingston
1:0
Cowdenbeath FC
CS Grevenmacher
3:4
FC Progres Niederkorn
Jeunesse Esch
5:0
FC Una Strassen
FC Rodange 91
1:2
F91 Dudelange
Differdange FC 03
1:0
Racing FC Union Luxembourg
FC Lisse
2:1
HHC Hardenberg
VV Capelle
0:3
SV Spakenburg
Rijnsburgse Boys
0:1
BVV Barendrecht
Kozakken Boys
1:1
Ter Leede
Bélimois
2:2
Rivière-Pilote
Good Luck de Fort-de-France
0:0
US Robert
Club Colonial
2:1
Essor-Préchotain
US Diamantinoise
0:3
Aiglon Lament
US Riveraine
1:0
Golden Star de Fort-De-France
Samaritaine
1:1
Club Franciscain
L.D.U. Portoviejo
3:0
Imbabura Sporting Club
Deportivo Municipal
0:1
Aucas
CSD Macara
1:1
Deportivo Azogues
Deportivo Quevedo
1:0
UT Cotopaxi
vv GHC
2:1
Nootdorp
vv Haaglandia (Zaterdag)
2:4
DSO
Forum Sport
5:3
Voorschoten '97
PKC '83
5:0
Balk
Oeverzwaluwen
0:2
Olde Veste '54
vv Drechtstreek
0:0
Heerjansdam
VV Buitenpost
1:4
Urk
LRC
2:1
vv De Meern (Zat)
Noordscheschut
1:6
vv VEV '67
vv RCL
1:0
WV-HEDW
Swift
1:0
FC Rijnvogels
CVV Viboa
3:2
Oranje Nassau
vv Aalsmeer
2:1
BVCB
Alexandria '66
1:1
Zwaluwen '30
Southport FC
3:0
Dartford FC
Grimsby Town
2:0
Salisbury City
Braintree Town FC
2:1
Hyde United FC
Hereford United
0:2
Wrexham
Halifax Town
2:0
Tamworth FC
Gateshead FC
1:1
Forest Green Rovers
Barnet FC
1:3
Woking FC
Welling United
1:0
Macclesfield Town
Aldershot Town FC
2:3
Lincoln City
Cambridge Utd.
5:1
Kidderminster Harriers FC
Chester FC
3:3
Nuneaton Town FC
Luton Town
3:0
Alfreton Town FC
Basingstoke Town
2:2
Maidenhead United FC
Altrincham FC
2:0
Workington AFC
Dover Athletic FC
3:0
Gosport Borough
Leamington FC
2:1
Stockport County
Worcester City
2:1
Stalybridge Celtic
Histon FC
1:1
Guiseley FC
Dorchester Town
1:1
Staines Town
North Ferriby Utd
2:0
Vauxhall Motors
Ebbsfleet United FC
3:0
Farnborough
Boreham Wood FC
7:0
Tonbridge Angels
Brackley Town FC
2:2
Harrogate Town FC
Colwyn Bay
1:2
Barrow AFC
Hayes & Yeading United F.C.
0:1
Havant & Waterlooville FC
Sutton United FC
2:0
Chelmsford City
Eastleigh FC
3:1
Weston Super Mare FC
AFC Telford United
2:1
Bradford Park Avenue AFC
Bromley FC
2:2
Bath City FC
Solihull Moors FC
2:1
Gloucester City
Whitehawk
0:2
Concord Rangers
Boston United FC
4:0
Hednesford Town
Harrogate Railway
2:2
Radcliffe
Taunton Town
1:1
Paulton Rovers
Aveley FC
0:3
Witham Town
Whitstable Town
1:1
Folkestone Invicta
Brigg Town
2:1
Loughborough Dynamo
Guernsey
2:0
Leatherhead FC
Padiham
0:2
Darlington 1883
Faversham Town
2:3
Corinthian Casuals
Royston Town
2:2
Ashford Town Middlesex
Lancaster City
2:1
Mossley AFC
Ossett Town
1:0
Bamber Bridge
Mickleover Sports
Eastwood Town
Dereham Town FC
2:1
Harlow Town
Dunstable Town FC
0:1
Barton Rovers FC
Beaconsfield Town
0:1
Chertsey Town
Evesham United
3:2
Bridgwater Town
Sheffield FC
1:1
Romulus FC
North Leigh FC
2:2
Shortwood United
Prescot Cables
0:3
Ramsbottom United
Sutton Coldfield
3:2
Kidsgrove Athletic FC
Merstham
5:1
Three Bridges
Cammell Laird
0:0
Warrington Town
Lincoln Utd
2:1
Gresley FC
Halesowen Town FC
1:0
Leek Town
Swindon Supermarine
4:1
Godalming Town FC
Merthyr Town
3:1
Cirencester Town
Romford
0:0
Maldon & Tiptree
Walton Casuals
2:3
Horsham FC
St Ives Town
4:5
Northwood FC
Tilbury FC
2:0
Soham Town Rangers
Uxbridge FC
3:1
Rugby Town FC
Hythe Town
3:0
Sittingbourne FC
Clevedon Town
0:2
Didcot Town
Stratford Town FC
2:2
Fleet Town
Farsley Celtic
1:2
Kendal Town
Eastbourne Town
1:3
Walton & Hersham
Chasetown FC
2:1
Newcastle Town
Northwich Victoria
3:0
Clitheroe
Thatcham Town
1:3
Cinderford Town
Burscough
1:0
Wakefield
Rainworth Miners Welfare FC
1:2
Scarborough Athletic
Belper Town
0:1
Market Drayton Town
Potters Bar Town FC
0:3
Slough Town FC
Daventry Town
3:0
AFC Hayes
Wroxham FC
0:3
VCD Athletic FC
Salford City
0:2
Curzon Ashton FC
Burgess Hill Town
1:2
Peacehaven & Telscombe
Leighton Town
1:1
North Greenford United FC
Marlow
3:2
Aylesbury Utd
Carlton Town
4:2
Goole
Guildford City
1:0
Bishop's Cleeve
New Mills FC
2:2
Ossett Albion
Tiverton Town
1:0
Yate Town
Chalfont St Peter
0:1
Aylesbury FC
Cheshunt FC
3:2
Erith & Belvedere
Worthing FC
2:2
Ramsgate
Tooting & Mitcham United
1:0
Hastings United
Mangotsfield Utd
1:0
Wimborne Town
Chatham Town
1:0
Waltham Abbey
East Thurrock United
3:1
Thamesmead Town
Blyth Spartans AFC
1:1
AFC Fylde
Lewes FC
2:0
Dulwich Hamlet
Chippenham Town
2:1
Burnham FC
AFC Hornchurch
1:2
Grays Athletic
Grantham Town
3:1
Whitby Town
St Neots Town
3:0
Hungerford Town FC
Banbury United
3:4
AFC Totton
Wingate & Finchley
3:1
Harrow Borough
Stamford
2:0
Stafford Rangers
Ashton United FC
5:1
Kings Lynn FC
Hinckley United
Chesham Utd
St Albans City
1:3
Truro City FC
Redditch United
1:0
Hemel Hempstead
Corby Town
3:0
Bideford FC
Lowestoft Town
2:1
Maidstone United FC
Frome Town
2:0
Hitchin Town
FC United of Manchester
4:1
Droylsden FC
Frickley Athletic
2:1
Barwell
Weymouth FC
2:2
Biggleswade Town
Matlock Town
2:1
Skelmersdale United
Worksop Town
3:2
Stocksbridge Park Steels
Trafford FC
1:0
Marine FC
Canvey Island
3:2
Carshalton Athletic
Metropolitan Police
7:1
Cray Wanderers
Arlesey Town FC
0:1
Bashley FC
Rushall Olympic
2:2
Buxton FC
Hampton & Richmond
0:2
Leiston FC
Nantwich Town
2:2
Ilkeston
Witton Albion
2:2
Chorley FC
Kingstonian FC
0:2
Billericay Town
Cwmbran Celtic
2:1
Taffs Well
Llanidloes Town
0:5
Caernarfon Town FC
Penrhyncoch
2:0
Rhydymwyn
Porth
1:2
Monmouth Town
Tata Steel
0:1
Cambrian & Clydach
Penycae
1:2
Llanrhaeadr
Conwy Borough
2:2
Cefn Druids
Guilsfield
1:1
Llandudno FC
Flint Town United
6:2
Holyhead Hotspur
Buckley Town
2:0
Rhayader Town FC
Haverfordwest County
3:0
Goytre
Aberdare Town
1:2
Bala Town FC
Holywell
2:1
Porthmadog FC
Aberystwyth Town FC
2:1
Caersws
The New Saints FC
2:0
Airbus UK Broughton
KF Gostivar
0:2
FK Euromilk Gorno Lisice
FK Metalurg Skopje
1:0
FK Renova
FK Bregalnica Stip
2:0
Horizont Turnovo
Napredok
0:1
Vardar Skopje
FK Rabotnicki Skopje
4:0
FK Pelister Bitola
FK Senica
2:1
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
FC Spartak Trnava
0:0
FC Nitra
Slovan Bratislava
2:0
MFk Dukla Banska Bystrica
AS Trencin
2:1
MSK Zilina
Dunajska Streda
0:0
FC VSS Kosice
Spartak Myjava
0:3
MFK Ruzomberok
Agios Nikolaos
1:6
AEK
Achilleas Neokaisareias FC
1:0
Machitis Terpsithea FC
Aris Akropotamos
2:1
Digenis Lakkomatos
Trikala
2:0
Achilleas Domokou FC
Pyrsos Grevena
0:1
Kampaniakos Chalastras FC
PAO Kosmio
1:4
Panserraikos
Ermis Zonianon
1:3
PAO Kroussonas
Achaiki
1:1
Panargiakos
Doxa Petrousas FC
3:2
Nestos Chrisoupolis
Karaiskakis
0:1
Kalamata FC
Thesprotos
2:0
FC Kastoria
Thyella Rafinas Apo
2:0
AO Mandraikos FC
AO Kyanos Astir Varis
3:1
Ilisiakos FC
Panelefsiniakos Elefsinas
2:0
Giouchtas
Ethnikos Neo Agioneri
1:1
Byzantio FC Kokkinókhoma
Iraklis Ampelokipon
0:1
Kilkisiakos
Rouvas FC
4:1
Proodeftiki
Oikonomos Tsaritsanis
2:2
Doxa Kranoulas
Orfeas Eleftheroupolis
3:1
Ethnikos Sidirokastrou
AS Lefkadia
2:1
AO Chalkis
AEK Athens
0:2
AO Triglia Rafinas
Missolonghi
6:0
PFO Panopoulou FC
AO Pannafpliakos FC 2011 / Enosi Mideas
0:1
Atromitos Achaias FC
AO Karditsa
2:1
AO Dotieas Agias
Ethnikos Filippiadas FC
4:1
APS Olympos Kerkyras FC
Moudania
2:1
Makedonikos Efkarpia FC
AS Olympiakos Lavrio FC
0:3
AO Nea Ionia
Rigas Feraios FC
4:1
FAS Naousa
Messiniakos Kalamata
1:1
PAO Vardas
AOT Alimos
1:0
Aoc-Kissamikos
Ethnikos Asteras FC
0:4
PAO Atromitos Piraeus
Doxa Neas Manoladas
2:0
Aris Aitolikou
Pefkis AO
0:1
Doxa Vyrona
Agios Thomas FC
1:1
Doxa Pentalofos
Irodotos
5:0
Peramaikos
FC Korinthos
1:0
Ermionidas
Enosi Apostolou Pavlou Makrochori
1:0
Lamia
Evros Soufli FC
0:1
Agrotikos Asteras FC
Panathlitikos Omililos Atsaleniou
3:0
Ionikos
Panarkadikos
2:0
Ethnikos Sageikon FC
Kastor FC
0:0
Odysseas Kordelio
Kozani FC
2:0
Keravnos Thesprotikou
Pyrgetos FC
0:3
Ambeloniakos FC
Larissa
3:0
AON Tilikratis Lefkadas 2014
Associação Nova Prata de Esportes
3:1
SER Santo Ângelo
Riograndense SM
1:2
Inter Santa Maria
Marau Futebol Clube
1:0
Tupi RS
FC Santa Cruz do Sul
4:1
Associação Esportiva Social e Recreativa Riopardense
Brasil Farroupilha
1:0
SER Panambi
Ypiranga Futebol Clube RS
4:0
Canoas
Cerâmica
1:0
União RS
Gremio Esportivo Gloria RS
2:0
Avenida RS
Sagrada Esperança
0:1
Progresso
União Sport Clube do Uíge
0:1
Sport Luanda e Benfica
ASA
1:2
Interclube
Recreativo do Libolo
2:0
Sport Lubango e Benfica
Hoek
1:0
Stedoco
SV Deltasport
2:1
ltijd Sterker Worden Hendrik-Ido-Ambacht
RVVH
2:1
Heinenoord
SDC Putten
2:4
Quick Boys
Azsv
0:0
Apeldoorn CSV
Harland and Wolff Welders FC
3:0
Limavady United FC
Carrick Rangers
0:1
Dundela FC
Loughgall
1:1
Dergview FC
Institute
2:1
Lisburn Distillery FC
Knockbreda FC
4:1
Donegal Celtic FC
Glentoran
2:1
Armagh City FC
Ballinamallard United FC
0:3
Glenavon
Crusaders
5:0
Ballyclare Comrades FC
Ballymena United
4:1
Dungannon Swifts
Queens University
3:2
Bangor FC
Dajti Kamza
1:0
KS Burreli
Adriatiku Mamurrasi
1:0
KS Veleciku Koplik
KF Elbasani
4:1
KS Ada
Terbuni Puke
2:0
Shkumbini Peqin
KF Himara
2:1
KS Albpetrol Patos
Luftetari Gjirokaster
2:1
Dinamo Tirana
KS Pogradeci
1:0
KS Butrinti Sarande
Apolonia Fier
1:0
FK Tomori
Nußdorfer AC
0:3
FC Stadlau
Admira Landhaus
3:1
Gersthofer SV
Austria XIII
1:0
Simmeringer SC
Mannswörth
0:1
Gerasdorf Stammersdorf
SV Post Vienna
0:4
SC Ostbahn XI
Dunărea Galaţi
2:1
Unirea Slobozia
Olt Slatina
3:0
FC Universitatea Craiova
Berceni
4:1
Acs Foresta Suceava
Acs FC Academica Clinceni
1:2
Poli Iasi
FC Gloria Buzau
FC Sportul Studentesc
Acs Dacia Unirea Braila
1:1
FC Farul Constanta
CS Minerul Motru
0:0
CS Sportul Snagov Sa
Olimpia Satu Mare
2:0
AFC Uta Arad
Bihor Oradea
1:0
Gloria Bistrita
CSM Râmnicu Vâlcea
1:0
Mioveni
SC Bacău
1:2
Rapid Bucharest
CS U Craiova
1:2
Asa Targu Mures
Vişina Nouă
1:0
CS Viitorul Domneşti
Sporting Lieşti
3:3
Conpet Cireşu
Popești-Leordeni
2:1
ACS Callatis 2012 Mangalia
CS FC Zalău
5:0
Unirea Jucu
Podari
1:1
Tunari
Ineu
0:0
Minaur Baia Mare
ACS Metropolitan Işalniţa
0:1
Asc Daco-Getica Bucuresti
FC Balş 2007
0:1
Metaloglobus
Metalurgistul Cugir
3:2
AFC Arieşul 1907 Turda
AS Stiinta Miroslava
2:0
FC Bucovina Pojorâta
Chindia
3:0
ACS FC Păpăuţi
AIN Fakroun
2:1
MO Bejaia
Belouizdad
2:0
CA Bordj Bou Arreridj
MC Oran
1:1
USM EL Harrach
JSM Bejaia
2:1
JS Kabylie
ASO Chlef
0:1
MC Alger
Union Sportive Médina d'Alger
1:0
JS Saoura
Gudja United
4:4
Lija Athletic
Pieta Hotspurs
7:0
Zejtun Corinthians
Birzebbuga
1:1
Saint Georges Cospicua
Melita
1:2
Saint Andrews
ASC Snim
1:0
ASC Ittihad Assaba
ADK Moderne Kaédi
2:2
Garde Nationale
Nouakchott King's
1:2
ASC Trarza Nadi Sporting
ASC Armée
0:1
Tevragh-Zeïne
Social FC
4:0
America Teofilo Otoni MG
Democrata SL
5:0
Ipatinga MG
Tricordiano MG
3:0
EC Democrata MG
Uberlandia MG
3:1
Araxá
Nacional Futebol Clube (Uberaba)
0:2
Mamoré
Montes Claros Futebol Clube
1:0
SE Patrocinense
Honved
3:2
Ujpest
Kaposvari Rakoczi FC
1:1
Lombard Papa TFC
Haladas
0:0
MTK
Pecs
1:1
Fehervar
Mezokovesdi
0:1
Kecskemet
Szigetszentmiklósi TK
1:0
Soproni VSE
Siofok
2:0
Gyirmot
Ajka
1:1
Zalaegerszeg
Kozarmisleny
2:3
Cegledi VSE
Kisvarda
1:1
Balmazujvarosi FC
Bekescsaba 1912 Elore
1:1
Vasas
Szolnoki MAV FC
4:0
FC Tatabanya
Szombathelyi Haladás II
0:0
Csepel
Gyulai Termál
2:1
BSS Monor
Tiszaujvaros
2:0
Veresegyhaz VSK
Felsotarkany SC
2:2
Ferencváros II
Dorogi FC
0:2
Újbuda TC
Putnok VSE
2:1
Kazincbarcika
Jászapáti Városi SE
0:1
Hajdúböszörményi TE
Rákosmenti KSK
2:5
Honvéd II
Balatonfüredi
1:0
Veszprem FC
Orosháza FC
3:3
Szekszardi UFC
Maglódi TC
0:0
Bölcskei SE
Szeged
2:0
Komlói Bányász SK
Cigand SE
0:0
FC Hatvan
Tököl Városi SK
0:2
Budaorsi SC
Nyirbator FC
1:1
Rakospalotai EAC
FC Adeli Batumi
1:2
FC Chkherimela Kharagauli
FC Samtredia
3:1
FC Samgurali Tskaltubo
Skuri
1:0
Algeti Marneuli
Kakheti
1:1
Meshakhte
Mertskhali
0:1
Kolkheti 1913 Poti
FC Dila Gori II
0:4
Sakartvelos Teknikuri Universiteti
Imereti Khoni
1:0
FC Sapovnela
Dassendorf
0:0
Oststeinbeker SV
Lichtenberg
1:0
Berliner SV Hürtürkel
TuS 64 Bösinghoven
1:3
SC 1911 Kapellen-Erft
Hankofen-Hailing
1:0
FC Unterfohring 1927
Torgelower SV Greif
0:2
SV Altlüdersdorf
SC Rot-Weiß Oberhausen 1904 II
3:3
Rot-Weiss Essen II
Heidenauer SV
0:5
FC Energie Cottbus II
TuS Celle FC
0:2
I. SC Göttingen
TSV Kropp 1946
4:0
Preetzer TSV
Husumer SV
3:1
Heikendorfer SV
Altenholz
1:2
Union Neumünster
FC Schonberg 95
6:0
Altglienicke
Flensburger SpVgg 08
2:2
NTSV Strand 08
Wuppertaler SV
3:1
VfL Rhede
RSV Waltersdorf 1909
1:3
Luckenwalde
Ismaning
3:1
BCF Wolfratshausen
Rot-Weiß Erfurt II
0:2
VfL Halle
Meiendorfer SV
3:2
Altona
SV Schott Jena
1:1
SSV Markranstädt
Rugenbergen
0:3
VfL Pinneberg
Jahn Hiesfeld
2:2
Hilden
SV Rossbach
1:0
Elversberg II
Borussia Neunkirchen
5:0
SV Mehring
Sportbund Deutsche Jugend Kraft Rosenheim
1:2
VfB Eichstatt
SpVgg Landshut
0:0
FC Affing
Gütersloh
0:0
SuS 09 Neuenkirchen
SAV
9:0
1. FC Burg
Bruchsal
0:2
FV Ravensburg
Lehnerz
1:1
Bayern Alzenau
Ratingen SV Germania 04/19
0:0
VfB Homberg
Vatan Sport
3:1
TSV Osterholz-Tenever
Buchonia Flieden
1:1
Hünfelder SV
BC Aichach
2:0
SpVgg Unterhaching II
Bahlinger SC
0:2
TSV Grunbach
Oberachern
1:1
FC 08 Villingen
SKV Rot-Weiss Darmstadt
0:3
Rot-Weiß Hadamar
FC Ederbergland
1:2
SV Wiesbaden 1899
OSC Bremerhaven
0:1
VfL 07 Bremen
Karlsruher SC II
3:0
Balingen
SV Raisting
2:2
SV Wacker Burghausen Abteilung Fußball II
Jahn Regensburg II
1:3
SpVgg Jahn Forchheim
Fernwald
2:4
Eintracht Stadtallendorf
Hollenbach
2:2
VfR Mannheim
FSC Lohfelden 1924
0:0
FSV Frankfurt II
FC-Astoria Walldorf
4:0
Freiberg
Sportfreunde Seligenstadt
1:1
Eschborn
FSV Erlangen-Bruck
1:0
ASV Hollfeld
OSC Vellmar
1:2
Viktoria Griesheim
Sportfreunde Baumberg
2:1
Turu Dusseldorf
FSV Salmrohr 1921
2:0
Mechtersheim
Pirmasens
1:0
Rochling Volklingen
Alemannia Waldalgesheim
2:1
SC Hauenstein
SC Sparta Bremerhaven
0:0
Blumenthaler SV
Westfalia Herne
2:0
TuS Dornberg
SV Drochtersen/Assel
2:3
VfV Hildesheim
FT Braunschweig
4:2
TB Uphusen
1. FC Saarbrücken II
0:0
TSG Pfeddersheim
SV Gonsenheim
0:3
Idar Oberstein
São José EC
1:3
SE Itapirense
Monte Azul
2:2
EC Santo Andre
União Barbarense
0:2
Guarani FC SP
Capivariano SP
1:3
Mirassol FC
Ferroviaria
5:0
Guaratingueta SP
Grêmio Catanduvense de Futebol
1:1
Red Bull Brasil
AA Flamengo
1:1
Juventus
AE Santacruzense
0:0
Clube Atlético Joseense
CA Votuporanguense
1:0
CA Guaçuano
Taubaté
0:1
AA Internacional
Cotia FC
1:1
Sertãozinho
Noroeste
2:4
Rio Preto
AA Francana
2:1
Tupã FC
Independente FC Limeira
1:1
SE Matonense
São Carlos FC
2:2
América FC (São Paulo)
Golden Arrows
2:4
Pretoria University
Bidvest Wits FC
3:1
Mamelodi Sundowns
Orlando Pirates
2:0
Free State Stars FC
Glebe Rangers
0:3
Annagh United FC
Psni FC
5:1
Ballymoney United
Banbridge Town
1:1
Sport / Leisure
Wakehurst
2:3
Tobermore United
Lurgan Celtic
3:0
Moyola Park FC
FK Radnik Bijeljina
0:0
FK Zeljeznicar
NK Celik Zenica
1:0
FK Sarajevo
FK Olimpic Sarajevo
0:1
FK Velez Mostar
Hsk Zrinjski Mostar
2:0
NK Vitez
FK Leotar Trebinje
0:1
FK Rudar Prijedor
FK Borac Banja Luka
0:1
Mladost Velika Obarska
Hapoel Tel Aviv
1:1
Ironi Kiryat Shmona
Maccabi Petah Tikva
1:3
Hapoel Beʼer Sheva
Hapoel Acre
1:1
Maccabi Haifa
Beitar Jerusalem
2:0
Ashdod
Bnei Yehuda
0:1
Hapoel Ironi Nir
Nomme Kalju FC
0:0
FCI Tallinn
Johvi FC Lokomotiv
1:3
FC Flora Tallinn
Levadia Tallinn
0:1
Paide Linnameeskond
JK Tallinna Kalev
0:6
JK Sillamae Kalev
Deportivo Moron
0:1
Nueva Chicago
UAI Urquiza
1:2
Villa Dalmine
Comunicaciones
1:1
Fenix
Los Andes
2:0
Acassuso
Flandria
0:4
Platense
Atlanta
0:0
Deportivo Merlo
Colegiales
1:2
Temperley
Deportivo Laferrere
1:1
San Telmo
Dock Sud
1:1
General Lamadrid
Defensores de Cambaceres
0:0
Argentino Quilmes
Excursionistas
2:2
Sacachispas
Berazategui
1:0
Talleres Remedios
Argentino Merlo
2:0
Sportivo Italiano
Cienfuegos
0:0
Villa Clara
Camagüey
0:1
Ciego de Ávila
Pinar del Río
0:2
Holguín
Las Tunas
2:3
Sancti Spiritus
Guantánamo
0:0
La Habana
Erpeldange
1:2
Blue Boys Muhlenbach
US Mondorf-Les-Bains
4:1
Union 05 Kayl-Tetange
Norden
2:1
Marisca Mersch
Sandweiler
4:2
Alliance Aischdall
Jeunesse Junglinster
0:1
Union Titus Petange
Sloga Kraljevo
1:1
Jedinstvo Putevi
FK Teleoptik
1:1
FK Proleter Novi Sad
FK Radnik Surdulica
4:1
FK Indija
Timok Zaječar
1:1
FK Bezanija
FK Borac Cacak
0:0
FK Metalac GM
FK Dolina Padina
2:1
FK Sindelic Beograd
FK Smederevo
2:1
Sloga Petrovac
FK Mladost Lucani
1:0
BSK Borca
Köln II
0:0
Uerdingen
Optik Rathenow
1:3
VFC Plauen
TuS Koblenz
0:1
Hessen Kassel
Zweibrücken
0:1
SG Sonnenhof Grossaspach
KSV Baunatal
1:1
Offenbach
Fortuna Köln
3:1
Schalke II
Rain/Lech
2:3
Nürnberg II
Wormatia
2:7
SC Freiburg II
Heimstetten
2:1
Memmingen
SC Pfullendorf
0:0
SpVgg Neckarelz
RWE
0:0
RW Oberhausen
Bochum II
2:2
Bayer Leverkusen II
St. Pauli II
2:1
Goslarer SC 08
Ulm
0:1
Mainz II
AJ St G Cayenne
2:3
AS Javouhey Mana
Matoury
0:2
Macouria
Grand Santi
3:0
Cosma Foot
Sinnamary
0:2
Csc de Cayenne
Le Geldar
3:0
USL Montjoly
East Fife
0:1
Rangers
Brechin City FC
2:4
Arbroath
Airdrieonians
3:0
Ayr United
Stenhousemuir
4:1
Forfar Athletic
Stranraer
3:1
Dunfermline
Peterhead
4:0
East Stirlingshire FC
Montrose
2:1
Albion Rovers FC
Clyde
4:0
Elgin City
Annan Athletic
4:0
Berwick Rangers
Stirling Albion
2:2
Queen's Park
KSV Oudenaarde
1:2
RFC Tournai
Torhout 1992 Km
2:1
Dender
Oosterwijk
2:3
RFC Union La Calamine
Union Royale La Louviere Centre
1:1
RSC Vervietois
RUW Ciney
2:0
K Bocholter VV
KRC Mechelen
4:3
FC Vigor Wuitens Hamme
KMSK Deinze
0:0
KFC Izegem
SK Kermt-Hasselt
0:0
KV Woluwe-Zaventem
Patro Maasmechelen
2:1
Berchem Sport
RFC Huy
0:0
Royal Cappellen FC
Akademik Svishtov
0:1
PFC Dobrudzha Dobrich
Kaliakra Kavarna
0:2
PFC Spartak Varna
Marek
2:1
OFC Botev Vratsa
Haskovo
4:0
Rakovski 2011
FC Dunav 2010
0:2
Bansko
Pirin Razlog
1:1
Botev Galabovo
El Nacional
1:1
SD Quito
L.D.U. Quito
3:0
Deportivo Cuenca
Barcelona SC
3:0
Mushuc Runa
Manta FC
0:1
Universidad Catolica
AC Marano ASD
0:0
Pordenone Calcio
Borgosesia
0:2
AS Giana Erminio
Caravaggio
1:1
AC Ponte San Pietro-Isola
AC Porto Torres
0:5
ASD Nuova Santa Maria delle Mole Marino
RC Angolana
2:1
Giulianova Calcio
Manfredonia Calcio
3:4
ASD Mariano Keller
Imolese Calcio
1:0
ASD Romagna Centro
CD Laudio
1:1
Barakaldo CF
Granada CF B
1:1
CD Guadalajara
Celta de Vigo B
1:0
Racing Santander
Pena Sport FC
1:1
Ub Conquense
Sarinena
1:3
CD Tudelano
SD Noja
0:0
FC Coruxo
SD Amorebieta
1:1
Atletico Madrid B
Real Balompedica Linense
0:1
FC Cartagena
Atletico Sanluqueno
0:0
Sevilla Atletico
Valencia CF Mestalla
2:2
Gimnàstic Tarragona
Ontinyent CF
1:2
UE Llagostera
SD Compostela
3:0
SD Logrones
CD Alcoyano
2:3
CF Badalona
Burgos CF
0:3
Marino Luanco
Aquidauanense MS
3:1
Comercial MS
União Recreativo Social Olímpico
1:2
Ubiratan Esporte Clube
Maracaju
3:2
Misto
Costa Rica
4:0
Novo
Naviraiense MS
2:3
Aguia Negra MS
Itaporã
0:2
Sete de Setembro Dourados MS
Töölön Vesa
1:3
FC Kontu
Sudet Kouvola II
0:3
EIF
HJK-Töölö
2:1
IF Gnistan
Rollon Pojat
2:6
PS Kemi Kings
Pkku
0:4
FC KTP
Peltirumpu
2:2
FC Espoo
Helsingin Palloseura II
1:4
Klubi 04
KPV Akatemia
1:3
Jakobstads Bollklubb
Atlantis FC
6:0
FC Myllypuro
FK Vojvodina
2:0
FK Vozdovac
FK Rad
1:0
FK Novi Pazar
OFK Belgrade
1:1
FK Spartak Subotica
FK Javor Ivanjica
0:0
FC Donji Srem Pecinci
FK Jagodina
0:2
Red Star Belgrade
FK Napredak Krusevac
3:3
Radnicki Kragujevac
FK Partizan
2:1
FK Radnicki Nis
BK Hacken
2:0
Orgryte Goteborg
Malmö FF
7:1
Degerfors IF
Carlstad United
0:4
IF Brommapojkarna
Hudiksvalls Forenade FF
0:2
GIF Sundsvall
Sandvikens IF
0:1
Mjallby AIF
Elfsborg
3:0
Ostersunds FK
IFK Norrkoping
0:1
GAIS
Helsingborg
1:0
Ljungskille SK
IFK Goteborg
2:0
IFK Varnamo
Rynninge IK
1:1
Osters IF
Jerez
3:0
CA San José Promesas
Maracena
2:0
UD Melilla B
Laguna
0:0
Tenisca
Huarte
0:0
CD Oberena
Union Mutilvera
1:0
Pamplona
CD Elemental Escuela de Fútbol Zona 5 Albacete
2:2
CD Pedroneras
CD Llosetense
2:2
Alcúdia
Villarrubia CF
3:2
Albacete II
Real Avilés CF II
1:1
Ceares
CD Virgen Del Camino
3:2
Salamanca CF Uds
Burladés
3:1
CD Erriberri
CD Colindres
2:1
Cultural Guarnizo
CE Mercadal
3:2
Collerense
CD Castuera
2:2
Díter Zafra
CD Elgoibar
0:1
Arenas Club de Getxo
River Ebro
1:1
Arnedo
UD Rotlet Molinar
1:1
Penya Ciutadella Esportiva
SD Buelna
0:2
Castro
AD San Juan Pamplona
0:0
CD Izarra
Vilassar Mar
1:1
UD Cornella
Figueres
1:0
Castelldefels
Calasancio
3:1
CF Ciudad de Alfaro
L'Entregu
1:2
CD Cudillero
Real Betis B. B
1:1
Arcos CF
Anguiano
2:1
Vianés
CA Pueblonuevo
3:0
Plasencia
Agoncillo
2:2
CD Varea
Universidad Oviedo
1:2
Luarca CF
Real Avila CF
1:1
Bupolsa
Racing Club Villalbes
0:3
Cerceda
UM Escobedo
1:0
Atlético Albericia
Gijón Industrial
1:0
Lenense
Selaya
2:1
CD Pontejos
Amurrio
0:3
Basconia
Atletico Tordesillas
1:2
La Baneza CF
CD Boiro
3:1
Bertamiráns FC
Candás CF
0:3
UP Langreo
La Granja
0:1
CD Becerril
Bermeo Futbol Taldea
1:1
Oiartzun KE
Sporting La Gineta CF
1:0
CF Gimnástico Alcázar
Santutxu
2:1
Balmaseda
Rayo Cantabria
1:0
Racing Santander B
Madridejos
0:0
UD Socuellamos CF
Beasain
0:0
Retuerto Sport SD
Almazán
1:2
Cultural Cebrereña
UD Barbadás-Bentraces
2:0
Alondras CF
Mora
1:2
Manzanares
Bullense
0:2
Deportiva Minera
FC Asco
2:0
CF Gava
Atletico Astorga FC
2:1
Numancia II
RC Deportivo Fabril
6:1
Rapido de Bouzas
Gimnastica Segoviana
1:0
Real Valladolid B
Unión Viera
3:1
CD Tenerife B
SD Zamudio
2:0
Deportivo Alaves B
CD Atlético Rafal
4:0
Felanitx
CD Mensajero
2:0
Atlético Granadilla
Villegas
1:3
Berceo
Platges de Calvia
3:0
UD Poblense
Atletico Saguntino
0:0
UD Alzira
UD Realejos
2:0
UD Telde
CA Cirbonero
0:0
Cortes
Pasaia KE
0:0
Sodupe
CD Coria
1:0
CD Don Benito
CD Llosa
0:3
Ribarroja CF
Beti Onak
3:0
Murchante
UD Extremadura
2:0
CD Azuaga
CF Talavera de La Reina
1:0
CP Villarrobledo
SD Leioa
4:1
Scd Durango
RSD Alcala
1:1
AD Parla
Lanzarote
1:0
CD Marino
UD Somozas
1:1
Arosa SC
CD Loja
4:0
CD Español de El Alquián
CD Tuilla
4:1
Praviano
CDA Aguilas FC
4:0
Muleno CF
Lyra
3:2
KVV Vosselaar
OMS Ingelmunster
3:0
RJ Entente Binchoise
Verbroedering Meldert
1:2
Ganshoren
Hades
1:2
Vlijtingen
KSC City Pirates
4:3
K Esperanza Pelt
R Leopold Uccle FC
2:0
SK Berlare
KFC Zwarte Leeuw
4:0
Bree
Couvin-Mariembourg
2:1
RFC Meux
Overpelt
2:2
Leopoldsburg
Longlier
2:2
Faymonville
Ur Namur
3:0
FC Jeun Lorr Arlonaise
VSNK Varazdin
2:0
NK Medimurje Cakovec
NK Udarnik Kurilovec
0:3
NK Stupnik
Virovitica
2:2
Mladost Ždralovi
Kamen Ivanbegovina
0:4
NK Imotski
Maksimir Zagreb
3:1
HAŠK
NK Vukovar 91
4:1
NAŠK Našice
Crikvenica
1:3
Naprijed Hreljin
Rovinj
0:2
Buje
NK Otok
1:0
Bedem Ivankovo
NK Libertas
1:3
Dugo Selo
NK Jadran Kaštel Sućurac
2:1
NK Mosor Zrnovnica
NK Vrapce
2:0
Trnje
NK Halubjan Viškovo
0:1
NK Mladost Fažana
Grobničan Čavle
1:0
Vinodol
Slavonija Požega
0:0
Bijelo Brdo
Čakovec
0:8
Croatia Grabrovnica
HNK Sibenik
3:1
Neretva Metković
Đakovo-Croatia
2:1
Oriolik Oriovac
Junak
1:2
Croatia Zmijavci
Nedelišće
1:3
Koprivnica
NK Slatina
1:2
Polet
Zmaj Makarska
4:1
GOŠK Dubrovnik
Bjelovar
2:0
Podravac Virje
NK Novigrad
5:1
NK Orijent Rijeka
Rudar Mursko Središće
2:4
Podravina Ludbreg
NK Konavljanin Čilipi
0:2
Omiš
Zagora
1:0
Hrvace
Marsonia Brod
0:0
Belišće
NK Klas Mičevec
0:3
NK Vrbovec
Nehaj
2:1
Opatija
Špansko Zagreb
2:1
Zagorec Krapina
Jadran Poreč
4:0
Rudar Labin
NK Samobor
1:1
Dubrava Zagreb
FK Mladost Prelog
2:2
NK Graničar Kotoriba
FC Vereya
3:0
FK Straldzha
PFC Nesebar
3:0
FK Evrokolezh Plovdiv
Gigant Saedinenie
4:1
Svilengrad
Rozova Dolina
0:3
Sozopol
Dimitrovgrad
0:4
FK Burgas
Spartak Plovdiv
1:0
Tundzha Yambol
Levski Karlovo
FK Brestnik 1948 Plovdiv