Fixtures - May 01, 2014
Unión Española
0:1
Arsenal de Sarandi
Cerro Porteño
0:2
Cruzeiro MG
Gremio FB Porto Alegrense
1:0
San Lorenzo
Enerhiya Mykolajiv
0:0
FC Kremin Kreminchuh
FC Ternopil
0:0
Myr
Stal Kamyanske
0:0
Dynamo Khmelnytskyi
FC Nikopol
3:0
Real Pharma Odessa
Skala Stryi
2:2
Enerhiya Nova Kakhovka
Karlivka
1:0
Shakhtar Sverdlovsk
Kryvbas
0:5
Girnik-Sport
Krystal Kherson
4:2
Shakhtar Donetsk III
Obolon-Brovar Kiev
1:0
Cherkashchyna-Akademiya Bilozirya
Sevastopol U21
1:3
Zorya Luhansk U21
Chornomorets Odessa U21
0:3
Metalist Kharkiv U21
Shakhtar Donetsk U21
3:3
Mariupol U21
Aalesunds FK
1:2
Viking FK
Bodo/Glimt
1:2
Lillestrom SK
Valerenga IF
3:0
Stromsgodset IF
Odds BK
2:0
Sarpsborg
Molde
2:0
IK Start
Sogndal IL
1:2
Rosenborg
FC Taraz
1:0
FC Zhetysu
Shakhter Karagandy
0:0
Astana
Spartak Semey
1:1
FC Kaisar Kyzylorda
FK Atyrau
1:1
FC Ordabasy
FC Aktobe
1:0
FC Kairat Almaty
FC Irtysh Pavlodar
0:3
Tobol Kostanay
FK Auda
4:0
Salaspils BJSS
FK Ogre
0:5
FK Tukums 2000/TSS
SFK United
2:1
Jēkabpils
FK 1625 Liepaja
6:0
FK Plavinas DM
Valmiera FK/BJSS
4:1
Preilu BJSS
Olaine
1:2
FK Smiltene
Rigas Futbola Skola
1:2
Rēzekne / BJSS
FB Gulbene
6:0
JFK Saldus
Höchst
2:1
SC Schwaz
FC Wacker Innsbruck II
0:0
FC Anif
FC Kufstein
2:4
FC Hard
Neuberg
2:1
Admira Wacker II
SC Retz
0:1
SC Ritzing
Austria Salzburg
1:0
TSV St. Johann
SC Rheindorf Altach II
2:1
Neumarkt
Caldense MG
0:2
Coritiba PR
EC Bahia BA
2:0
Villa Nova MG
Treze PB
1:2
Vasco Da Gama RJ
Parnahyba PI
0:1
Ceara CE
Nacional AM
0:3
Corinthians
Novo Hamburgo RS
1:0
J. Malucelli Futebol PR
Real Noroeste ES
1:2
Linhares
Botafogo Futebol Clube de Jaguaré
0:3
Vitoria ES
São Mateus
4:0
Estrela Do Norte ES
Aracruz
Colatina SE
Cucuta Deportivo
1:1
Tigres FC
Real Cartagena
4:0
Barranquilla FC
Llaneros FC
2:0
Deportes Pereira
Leones FC
3:2
Atletico Bucaramanga
Atletico FC
0:1
U. M. Santa Marta
Deportes Quindio
5:2
Bogota FC
Gamla Upsala SK
4:2
Spårvägens FF
Lindome GIF
3:0
Eskilsminne IF
Mariehem SK
0:0
Piteaa IF
Tenhults IF
0:2
Akademi Helsingborgs IF
Ljungby IF
1:1
Asarum
Kvarnby IK
3:1
Lindsdals IF
Karlbergs BK
2:2
Norrtälje
Hogaborgs BK
2:0
Sävedalen
KSF Prespa Birlik
5:2
Vimmerby
KB Karlskoga FF
0:0
IK Sleipner
Eskilstuna City
1:0
Värmbols
Nosaby
1:4
FC Höllviken
Bodens BK
4:2
Team TG FF
Tibro AIK FK
2:2
Nordvärmland
Kvarnsvedens IK
0:0
Skiljebo SK
Karlstad BK
1:0
Åmål
Ånge IF
2:1
Selånger FK
Rynninge IK
2:1
FC Linkoping City
Ytterby IS
3:4
Carlstad United
Boo
5:0
FC Gute
Berga
1:2
IF Limhamn Bunkeflo
Morön
1:4
IFK Östersund
IFK Ölme
0:1
Lerums IS
Grebbestads IF
3:1
Angered United
Stenungsunds IF
0:4
Torslanda
Konyaspor KIF
0:0
Aspudden-Tellus
Höganäs BK
6:0
Råslätts SK
Sollentuna FF
4:0
Västerås IK
Assyriska BK
2:1
Tvaakers IF
Akropolis IF
4:0
Stromsbergs IF
Smedby
1:5
Södertälje FK
BW 90 IF
1:4
FC Rosengaard 1917
Sandvikens IF
2:1
Härnösands FF
Enskede IK
2:1
Karlslunds IF
Syrianska IF Kerburan
2:3
Värmdö
FC Etzella Ettelbruck
1:1
FC Progres Niederkorn
Racing FC Union Luxembourg
1:2
Jeunesse Esch
Differdange FC 03
0:1
F91 Dudelange
Un Kaerjeng 97
0:0
US Rumelange
CS Fola Esch
3:0
FC Rm Hamm Benfica
Fredrikstad FK
0:0
Ullensaker/Kisa
Tromsdalen
0:0
Tromsø
Baerum SK
0:3
Alta IF
Honefoss BK
0:1
Nest-Sotra
Strommen IF
3:3
Kristiansund BK
Mjondalen
1:3
Hodd
Ranheim IL
2:0
Ham-Kam
Bryne FK
1:3
Sandefjord Fotball
Inter Santa Maria
0:1
Avenida RS
FC Santa Cruz do Sul
1:1
Cerâmica
Canoas
1:2
SER Santo Ângelo
Associação Esportiva Social e Recreativa Riopardense
0:3
União RS
Ypiranga Futebol Clube RS
0:0
Associação Nova Prata de Esportes
Tupi RS
3:1
SER Panambi
Gremio Esportivo Gloria RS
1:2
Riograndense SM
Marau Futebol Clube
4:5
Brasil Farroupilha
FK Jelgava
4:1
FK Daugava Riga
BFC Daugavpils
0:3
FK Ventspils
Spartaks Jurmala
4:1
FS Metta Lu
Skonto Riga
1:0
FC Jurmala
Rummu Dünamo
1:5
JK Tondi
Tammeka II
3:1
Türi JK Ganvix
JK Kaitseliit Kalev
1:3
Paide Linnameeskond II
Tallinna Dünamo
0:0
Võru
JK Welco Elekter
4:0
Loo
Viljandi JK Tulevik II
1:1
FC Metropool
Nielba Wągrowiec
3:0
Luboński KS Fogo
KS Unia Solec Kujawski
1:1
WKP Włocłavia Włocławek
SKS Polonia Gdańsk
0:1
KS Pomorze Potęgowo
GLZS Start Warlubie
3:2
Lech Poznań II
KS Widzew Łódź II
1:0
GKS Bełchatów II
GKS Koral Dębnica
1:3
Gwardia Koszalin
Bałtyk Koszalin
2:1
Gminny Klub Sportowy Leśnik Manowo
GLKS Omega Stary Zamość
0:0
Stal Sanok
KS Start Działdowo
0:4
KS Warmia Grajewo
Sokół Sieniawa
1:2
Resovia
MKS Elk
0:2
MKS Korsze
KS Ludowy Zespół Sportowy Narewka
0:2
KKS Granica Kętrzyn
LKS Promień Mońki
2:1
MKS Mrągowia Mrągowo
KS Polonia 1912 Leszno
1:0
Unia Swarzędz
Mlks Znicz Biala Piska
3:0
Łomża
KS Barkas Tolkmicko
1:0
KS Motor Lubawa
Podlasie Biała Podlaska
2:1
ZKS Izolator Boguchwała
KS Pogoń Mogilno
3:1
KS Notecianka Pakość
MKS Kaczkan Huragan Morag
0:1
Jagiellonia II
LKS Dąb Dąbrowa Białostocka
3:1
BKS Tur Bielsk Podlaski
Sokół Kleczew
2:1
GKS Dopiewo
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:1
MKS Polonia Przemyśl
MKS Orzeł Przeworsk
0:2
KS Lublinianka Lubin
KS Cuiavia Inowrocław
0:3
LKS Centra Ostrów Wielkopolski
JKS 1909 Jarosław
1:0
Stal Kraśnik
KS Grom Plewiska
1:0
Polonia Sroda Wielkopolska
Karpaty Krosno
0:2
Avia Świdnik
Hetman Zamosc
0:2
Chełmianka Chełm
MLKS Wissa Szczuczyn
1:6
Sokol Ostroda
Boys Town
1:1
Humble Lions
Portmore United
0:2
Waterhouse
August Town FC
0:5
Arnett Gardens FC
Tivoli Gardens
2:0
Cavalier
Sporting Central Academy
0:1
Rivoli United
Harbour View FC
1:1
Montego Bay United FC
Universitario
3:0
Wilstermann
Aurora
2:1
Real Potosí
Bolívar
6:0
Blooming
Guabirá
2:0
Sport Boys
Oriente Petrolero
1:2
San José
Andelsbuch
6:2
Fussach
Nenzing
1:3
Bizau
Blau-Weiß Feldkirch
2:1
Brauerei Egg
Rot-Weiß Rankweil
2:1
Lauterach
Austria Lustenau II
2:2
Röthis
SK Hippach
0:3
SV Matrei und Umgebung
SCU Ardagger
1:1
SKN St. Polten II
Bad Voslau
3:0
Asc Sapient Gotzendorf
Waidhofen / Thaya
2:3
SV Wurmla
Spratzern
3:2
ASK Kottingbrunn
Langenrohr
1:1
Mistelbach
SV Gaflenz
1:3
SV Leobendorf
Schwadorf
0:2
UFC St. Peter in der Au
FC Mannsdorf
4:1
SC Zwettl
ASV Drassburg
4:0
UFC St. Georgen Eisenstadt
FC Rätia Bludenz
2:4
Admira Dornbirn
FC Samgurali Tskaltubo
5:2
Bakhmaro
FC Dinamo Batumi
4:0
FC Matchakhela Khelvachauri
FC Lokomotivi Tbilisi
5:0
Betlemi
Kolkheti Khobi
1:1
FC Dila Gori II
Sakartvelos Teknikuri Universiteti
3:3
Magharoeli Chiatura
Saburtalo Tbilisi
3:0
FC Sasco Tbilisi
Heikendorfer SV
0:1
TuRa Meldorf
Germania Windeck
0:1
Bergisch Gladbach
Alemannia Aachen II
1:0
SSV Merten
Euskirchen
0:2
Viktoria Arnoldsweiler
SV Schwarz-Weiß Nierfeld 1929
1:2
Borussia Freialdenhoven
CAPS United
2:1
Triangle United
Chicken Inn
1:1
Highlanders
Chapungu United
1:0
Dynamos
Hwange
1:0
Black Rhinos
White Star Adinkerke
0:4
Oostnieuwkerke
Schriek
4:2
De Kempen
De Ruiter Roeselare
1:0
K Eendracht Wervik
KSK Retie Branddonk
2:5
VC Herentals
Rus
0:3
FC Strogino Moscow
FK Kolomna
0:2
Tosno
Khimki
2:3
FC Tekstilshchik Ivanovo
Znamya Truda
0:0
FC Pskov-747
FC Dnepr Smolensk
1:1
Lokomotiv Moskva II
Sever
1:1
FK Dolgoprudny
Volga Tver
0:2
FC Torpedo Vladimir
Spartak Kostroma
2:1
FC Zenit-2 St Petersburg
Itabaiana Coritiba Foot Ball Clube
0:1
Estanciano
Lagarto SE
1:0
Itabaiana SE
Amadense SE
3:0
Olimpico EC SE
Socorrense
4:1
CD de Canindé do São Francisco
Confianca SE
2:1
Sergipe SE
Ayamonte CF
0:2
Conil
AD Huércal
2:0
CF Union Estepona
Club Atlético de Madrid III
3:3
San Sebastian Reyes
RCP Valverdeño
3:3
CD Azuaga
CD Español de El Alquián
4:5
UD San Pedro
Sevilla III
2:1
Real Betis B. B
Atletico Malagueno
3:1
Los Molinos CF
Carabanchel
2:2
Real Aranjuez
CD Iruña
2:3
Beti Onak
AD Colmenar Viejo
3:2
Alcobendas Sport
AD Alcorcon B
2:2
Aravaca CF
Cabecense
3:0
CMD San Juan
Atlético Pinto
0:2
CD Los Yébenes San Bruno
AD Union Adarve
2:0
AD Parla
Trival Valderas A.
1:0
RSD Alcala
CD Coria
0:0
CF Villanovense
Coria CF
1:4
CD San Roque
Scd Durango
2:0
Retuerto Sport SD
CD Santanyi
2:4
CD Binisalem
Maracena
1:1
Huétor Tájar
Ceuta
4:0
Cadiz B
CF Ciudad de Alfaro
0:5
CD Varea
Sadcf Internacional de Madrid Dsl
2:0
Collado Villalba
Real Valladolid B
4:0
Cultural Cebrereña
Club Edeco PMD Fortuna
2:3
Plus Ultra
Castelldefels
0:1
Terrassa FC
CD Don Benito
1:0
Olivenza
Salamanca CF Uds
4:1
Atletico Bembibre
Cerdanyola del Vallès
1:1
Palamos
CD Virgen Del Camino
0:1
Atletico Tordesillas
Bupolsa
2:1
Racing Lermeño CF
CD Ronda
2:1
Atarfe Industrial
Rubí
1:0
Montañesa
Calasancio
1:2
Alfaro CD
FC Asco
1:1
Vilassar Mar
CF Rayo Majadahonda
3:1
Torrejón
CA Pueblonuevo
7:1
AD Ciudad de Plasencia CF
La Palma
2:2
CD San Roque de Cádiz
Pobla de Mafumet CF
5:1
UDA Gramenet
Real Avila CF
4:0
UD SANTA MARTA
Plasencia
0:2
UD Badajoz
Pozuelo Alarcón
0:0
Club Deportivo Vicálvaro
Berceo
0:1
SD Oyonesa
CD Oliver
5:3
Cuarte
CF Gava
1:0
CD Masnou
Europa
1:0
UE Rapitenca
CD Castuera
5:1
CP Cacereño II
CD Llosetense
1:0
Pd Santa Eulalia
Díter Zafra
3:1
Miajadas
Fuente Cantos
1:1
Mérida UD
Villegas
0:2
Peña Balsamaiso CF
CD Mairena
1:1
Atlético Onubense
UD Vecindario
1:1
Atlético Victoria
Martos CD
5:1
UD Melilla B
Felanitx
0:2
SD Formentera
Borja
1:0
Villanueva CF
Rayo Vallecano B
1:0
San Fernando Henares
CD Corellano
3:0
CD Erriberri
Collerense
2:1
Penya Ciutadella Esportiva
La Calzada
1:1
ACD San Marcial
Pradejón
1:1
Club Haro Deportivo
River Ebro
1:0
Agoncillo
CD Oberena
3:0
Cortes
Vianés
3:4
Naxara CD
AD San Juan Pamplona
1:0
Union Mutilvera
AEC Manlleu
2:0
FC Vilafranca
CD Becerril
2:1
Unami
La Granja
1:1
Arandina CF
CD Montuïri
2:1
UD Rotlet Molinar
San Rafael
1:4
Ferriolense
CE Campos
3:4
CD Manacor
Illueca CF
0:0
CD Teruel
Numancia II
3:1
La Baneza CF
Andorra CF
1:0
Barbastro
Atletico Astorga FC
2:0
Almazán
Sociedad Deportivo Tarazona
3:2
Atlético Escalerillas
CE Mercadal
2:2
RCD Mallorca B
Anguiano
4:1
Alberite
AD Sabinanigo
0:3
SD Ejea
CD Hernán Cortés
0:0
Santa Amalia
Atlético Calatayud
1:2
Brea
Gimnastica Segoviana
0:1
CD Cristo Atletico
Jerez
1:0
UD Extremadura
Arnedo
1:2
CD Calahorra
CD Altorricón
1:3
CA Monzon
AD Almudevar
2:1
CD Ebro
FC Santboia
1:1
UD Cornella
CD Pozoblanco
0:1
UB Lebrijana
UD Poblense
1:0
Alcúdia
Xerez
1:1
Arcos CF
Gerena
3:1
CD Alcala
Marbella FC
3:1
Atl Mancha Real
CD Villacarrillo CF
1:3
Los Villares CF
CD Atlético Rafal
2:1
Platges de Calvia
CD Linares
0:0
Antequera CF
CD Loja
2:1
Velez CF