Fixtures - May 31, 2014
Stal Alchevsk
0:0
FC Avangard Kramatorsk
Oleksandria
5:0
FK Mykolaiv
FC Poltava
0:1
Ukrahrokom Priyntivka
FC Sumy
2:2
Tytan Armyansk
SFC Desna Chernihiv
0:1
Naftovyk-Ukrnafta
Uruguay
1:0
Northern Ireland
Bosnia and Herzegovina
2:1
Ivory Coast
Chile
3:2
Egypt
Norway
1:1
Russia
Croatia
2:1
Mali
Algeria
3:1
Armenia
Albania
0:1
Romania
Portugal
0:0
Greece
Netherlands
1:0
Ghana
Italy
0:0
Republic of Ireland
Mexico
3:1
Ecuador
Colombia
2:2
Senegal
Sparta Prague
4:1
FC Vysocina Jihlava
1 SC Znojmo FK
0:2
FK Dukla Prague
1 FK Pribram
3:1
FK Mlada Boleslav
1 FC Slovacko
0:2
FK Teplice
Slovan Liberec
1:1
SK Sigma Olomouc
Zbrojovka Brno
1:0
FK Jablonec
Bohemians Prague 1905
0:0
Viktoria Plzeň
FC Banik Ostrava
2:0
Slavia Praha
Tenerife
0:1
Real Murcia
Mallorca
2:0
Las Palmas
Eibar
1:0
CD Lugo
Real Madrid Castilla
2:1
CE Sabadell
CD Mirandes
0:1
Hércules
Barcelona B
4:3
Alcorcon AD
Recreativo Huelva
1:1
Córdoba
Real Zaragoza
1:1
Sporting Gijón
Deportivo La Coruna
1:0
Real Jaen
SD Ponferradina
1:2
Girona
Alaves
3:1
Numancia
Gornik Leczna
1:1
Bruk-Bet Termalica
KS Row 1964 Rybnik
1:4
Chojnice
Brzesko
1:2
Wisla Plock
Miedz
1:1
Oks Stomil Olsztyn
MKS Sandecja Nowy Sacz
0:0
MKS Flota Swinoujscie
Katowice
3:3
Tychy
Arka
1:1
Olimpia Grudziadz
KS Kolejarz Stróże
0:1
GKS Belchatow
MKS Dolcan Zabki
4:2
Puszcza
Central United
0:2
Glenfield Rovers
Adelaide Blue Eagles Reserves
1:0
Adelaide Comets FC Reserve
Adelaide City
4:1
West Adelaide
Luzern II
4:0
Wangen
Chur 97
4:3
FC Ticino
SC Zofingen
0:3
Baden
Martigny Sports
1:0
FC Bulle
SC Cham
4:2
Balzers
FC Gossau
1:1
FC Muri
Lancy
3:0
Düdingen
Thun II
0:1
Concordia Basel
FC Wettswil-Bonstetten
2:1
Winterthur II
Grasshopper II
2:5
FC Black Stars
FC Meyrin
0:4
US Terre Sainte
Young Boys II
0:1
FC Echallens Region
FC Thalwil
3:1
Mendrisio
Zug 94
2:3
SV Hongg
FC Bavois
0:3
FC Naters
FC Azzuri 90 LS
2:1
Yverdon
Neuchâtel Xamax
2:0
FC Munsingen
FC Grenchen
2:1
FC Schotz
FC Sursee
0:2
FC Solothurn
FC Rapperswil-Jona
1:4
Usv Eschen-Mauren
Fribourg
0:2
FC Monthey
Jēkabpils
1:1
FK Tukums 2000/TSS
JFK Saldus
0:5
Preilu BJSS
FK 1625 Liepaja
1:0
FK Ogre
Rigas Futbola Skola
6:0
FK Smiltene
Rēzekne / BJSS
8:1
Olaine
Salaspils BJSS
0:7
FB Gulbene
Sloboda Novi Grad
3:0
FK Borac Šamac
Podrinje Janja
0:0
Sloboda Mrkonjić Grad
FK Modrica Maxima
1:0
Mladost Gacko
FK Kozara Gradiska
2:1
Sloga Doboj
FK Drina HE Višegrad
0:0
Sutjeska Foča
Proleter Teslić
4:0
Rudar Ugljevik
FK Drina Zvornik
0:0
FK Napredak Donji Šepak
NK Gosk Gabela
0:3
HNK Orasje
FK Mladost Doboj Kakanj
3:0
NK Troglav Livno
HNK Capljina
5:3
NK Podgrmeč
Bratstvo Gračanica
2:3
Branitelj
FK Buducnost Banovici
3:1
Rudar Kakanj
NK Jedinstvo Bihac
4:0
NK Iskra Bugojno
Radnički Lukavac
0:0
OFK Gradina Srebrenik
FK Sloboda Tuzla
3:0
Igman Konjic
Afturelding
3:2
KF Fjardabyggd
Grotta
2:2
IR Reykjavik
UMF Njardvik
2:3
Ægir
Volsungur
3:2
Dalvik Reynir
KF Fjallabyggd
2:1
Reynir Sandgerdi
Huginn
1:0
Sindri
Valdres
2:2
Rosenborg II
Nardo
3:2
Molde II
Aasane Fotball
1:2
Brann II
Nybergsund IL-Trysil
1:1
Elverum
Brumunddal Fotball
1:2
Byaasen Toppfotball
Lorenskog IF
1:4
Skeid Fotball
Levanger
1:1
Tillerbyen FK
Ålgård
3:1
Fyllingsdalen
Grorud IL
1:1
Egersund IK
Harstad
2:0
Finnsnes IL
Fana
0:1
Vidar FK
Arendal FK
2:2
Birkebeineren
Strømsgodset II
1:1
Fram Larvik
Vindbjart
6:1
Holmen IF
Stord
2:3
Floro
Herd
2:3
Raufoss IL
Kjelsaas
7:1
Valerenga IF 2
Dürrenast
FC Lechelles
FC Colombier
3:0
Lerchenfeld
FC Porrentruy
2:1
FC Wohlen II
FC Bassecourt
1:0
FC Ostermundigen
Schöftland
0:3
FC Moutier
Team Aargau
2:1
FC Alle
FC Bern
3:0
Bümpliz
FC Granichen
2:4
Courtételle
Tavannes / Tramelan
2:4
FC Langenthal
FC Mels
2:5
FC Uster
FC Amriswil
2:3
FC St. Margrethen
Vevey Sports
3:0
ES FC Malley
FC Willisau
0:0
FC Ibach
Stade Lausanne Ouchy
2:1
Perly-Certoux
FC Freienbach
4:1
Altstätten
FC Sarnen
2:4
Goldau
FC Widnau
4:3
FC Frauenfeld
FC Sierre
2:1
Servette II
Oerlikon / Polizei
1:2
FC Allschwil
FC Kosova Zurich
1:1
FC Kilchberg-Rüschlikon
Lausanne Sport II
10:0
CS Romontois
FC Lutry
1:1
Gumefens / Sorens
SV Muttenz
0:3
FC Dietikon
FC La Tour-Le Paquier
1:4
FC La Chaux De Fonds
FC Hergiswil
3:2
FC Hochdorf
SV Schaffhausen
1:3
FC Seuzach
FC Kreuzlingen
2:1
FC Linth 04
Lyss
1:2
FC La Sarraz-Eclepens
AC Taverne
0:2
Ascona
FC Sirnach
1:3
FC Gossau (AL)
FC Renens
1:2
FC Plan-Les-Quates
FC United Zurich
1:4
SC Binningen
FC Vernier
1:1
Dardania Lausanne
FC Red Star Zh
0:4
FC Seefeld Zh
FC Eschenbach
3:1
FC Gunzwil
Portalban / Gletterens
0:2
FC Thierrens
SC Buochs
2:1
Emmenbrücke
Liestal
2:2
Dornach
CS Chenois
1:1
Collex-Bossy
FC Ruswil
3:0
GC Biaschesi
FC Signal
4:2
FC Ugs
FC Laufen
2:2
FC Dulliken
MSK Rimavska Sobota
1:2
SFM Senec
FK Dubnica Nad Vahom
1:7
Partizan Bardejov
Slovan Duslo Šaľa
2:1
MFK Zemplin Michalovce
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
0:4
FK Zeleziarne Podbrezova
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
3:1
1. FC Tatran Presov
FC STK 1914 Samorin
4:1
FC Spartak Trnava II
Primorje
3:0
NK Kamnik
NK Rakičan
1:4
NŠ Drava
NK Tromejnik Kuzma
2:2
ND Lendava 1903
Bistrica
2:8
Dravinja
Odranci
1:1
ND Beltinci
Šmarje pri Jelšah
4:0
NK Avto Rajh Ljutomer
DNŠ Mladi upi Šentjur
3:2
Čarda Martjanci
NK Malečnik
3:1
NK Grad
Jadran Dekani
2:2
Izola
NK Ivancna Gorica
1:2
NK Kranj
NK Tabor Sezana
3:0
NK Zagorje
Sava Kranj
2:3
Tolmin
NK Brda
5:0
Adria
NK Rudar Trbovlje
1:0
NK Jezero Medvode
SK Steti
0:4
Motorlet
SK Kladno
5:1
Cesky Brod
SK Aritma Prague
2:0
N. Byskovice
Opava II
2:1
MFK Havirov
FC Zlicin
2:0
FK Jindrichuv Hradec 1910
FK Apos Blansko
1:0
SFK Vrchovina
Tj Valasske Mezirici
5:2
1.fc Viktorie Prerov
Uhersky Brod
3:1
FK Pelhimov
FC Viktoria Otrokovice
1:1
Tj Lokomotiva Petrovice
FC Msa Dolni Benesov
4:2
Karviná II
FK Hodonin
1:2
FC Slovan Rosice
Slavoj Polna
0:0
SK Lisen
Bystřice nad Pernštejnem
4:0
Bystrc Kníničky
Tatran Brno Bohunice
4:0
FC Velke Mezirici
FK Horovicko
3:3
FK Slavoj Cesky Krumlov
Železný Brod
2:4
Tj Sokol Zivanice
Vysoke Myto
2:0
Kutna Hora
Letohrad
3:1
MFk Trutnov
Nový Bor
0:3
FK Louňovice
Banik Sous
1:2
FK Lovochemie Lovosice
FC Hvezda Cheb
2:0
ZCE Plzen
Jablonec Nad Jizerou
3:1
Tj Dvur Kralove Nad Labem
FK Nachod
1:0
FK Dobrovice
Tj Jiskra Usti Nad Orlici
8:0
VTJ Rapid Liberec
SK Hranice
3:0
FK Novy Jicin
Sokol Čížová
1:1
Sušice
FC Rokycany
0:2
SK Senco Doubravka
Seychelles
Gambia
Uganda
1:0
Madagascar
Rwanda
3:0
Libya
Chad
3:1
Malawi
Sierra Leone
1:0
Swaziland
Guinea-Bissau
3:1
Central African Republic
Dornbirn
3:2
SV Seekirchen
SC Schwaz
3:0
SC Rheindorf Altach II
FC Anif
1:2
FC Kufstein
Neumarkt
1:0
Höchst
WSG Tirol
2:5
Eugendorf
SW Bregenz
7:1
SV Wals-Grunau
Avai SC
0:1
ABC RN
América RN
2:0
Luverdense MT
Oeste SP
2:2
Parana Clube PR
Santa Cruz PE
2:0
Joinville SC
America Mineiro MG
1:3
Nautico PE
Vasco Da Gama RJ
1:1
Associacao Portuguesa de Desportos
Ponte Preta SP
1:0
Boa Esporte Clube
Sampaio Correa MA
2:2
Ceara CE
Guaratingueta SP
4:1
Macae Esporte RJ
Tupi MG
1:0
Madureira RJ
Caxias RS
1:0
Mogi Mirim SP
Crac GO
2:1
Aguia de Maraba PA
Peninsula Power
0:1
Logan Lightning FC
Capalaba
4:2
Rochedale Rovers
Albany Creek
2:5
Wolves
North Star
2:2
Ipswich Knights SC
FK Buducnost
2:1
OFK Grbalj
FK Mornar Bar
2:1
FK Zeta Golubovci
FK Celik Niksic
0:1
OFK Titograd
FK Lovcen
1:2
FK Mogren Budva
FK Sutjeska
4:0
FK Decic Tuzi
OFK Petrovac
3:0
FK Rudar Pljevlja
Universidad Chile
3:0
Santiago Morning
Audax Italiano
1:2
Deportes Magallanes
Coquimbo Unido
1:1
Deportes Copiapo
Afk Chrudim
2:1
Meteor Prague
FC Chomutov
1:1
Roudnice
Slavia Orlová-Lutyně
0:0
SK Hanacka Slavia Kromeriz
Breclav
1:0
Slovácko II
SFC Opava
2:1
FC Hlucin
Třebíč
1:1
1 HFK Olomouc
FK Mikulovice
0:2
SK Spartak Hulin
Tj Jiskra Domazlice
0:2
Sparta Praha II
Slagelse B&I
1:3
Næsby BK II
Viby
1:1
Vejgaard BK
Frederikssund
2:1
BSF
Herlev
1:2
Avedøre
Randers SK Freja
1:2
Aabyhoj IF
Boldklubben 1903
7:3
Virum-Sorgenfri BK
Kjellerup IF
2:1
Hjørring IF
Taastrup
5:0
Kolding B
Lyseng
2:2
VRI
AB Tårnby
1:0
FA 2000
Varde IF Elite
3:1
Lindholm IF
Aarup BK
2:2
Otterup
FC Øresund
0:4
BK Glostrup Albertslund
KFUM Roskilde
2:1
Ringsted
LSF
4:1
Nexø Boldklub Bornholm
Aarhus Fremad II
1:0
Hedensted
Frem Sakskøbing
1:7
Kolding IF
Eskilstuna City
2:1
KB Karlskoga FF
Kvarnby IK
2:1
Nosaby
Torns IF
1:0
Lindome GIF
Akademi Helsingborgs IF
3:2
Råslätts SK
Piteaa IF
4:0
Selånger FK
Dalstorps
1:2
Tvaakers IF
FK Bokelj Kotor
0:0
FK Bratstvo Cijevna
FK Berane
4:2
Igalo
FK Zora Spuž
1:2
Ibar
FK Jezero Plav
2:0
Zabjelo
Cetinje
3:2
FK Kom
Arsenal Tivat
2:1
FK Jedinstvo Bijelo Polje
Motala AIF
0:1
Kristianstad FC
Huddinge IF
2:0
BK Forward
Uddevalla
0:0
Norrby IF
Valsta Syrianska
1:3
IK Frej
Oskarshamns AIK
3:0
Skovde AIK
Dalkurd FF
0:1
AFC Eskilstuna
Baník Most
2:0
Bohemians Prague
Fotbal Frydek Mistek
0:2
FC Sellier & Bellot Vlasim
FK Banik Sokolov
1:3
MFK Karvina
SK Dynamo Ceske Budejovice
3:0
FK Fotbal Trinec
FK Usti Nad Labem
0:1
Pardubice
FK Viktoria Zizkov
0:2
Mas Taborsko
FK Varnsdorf
2:1
Zlín
FC Hradec Kralove
2:0
Loko Vltavin
TB II
2:1
Víkingur III
MB Midvágur
3:1
B36 Tórshavn III
FC Suduroy II
4:2
B71 Sandoy
ÍF Fuglafjørdur
3:0
B68 II
FF Giza / FC Hoyvík
3:1
Undrid
MFK Ruzomberok
2:1
Dunajska Streda
FC Spartak Trnava
1:2
Slovan Bratislava
MFk Dukla Banska Bystrica
2:2
AS Trencin
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
1:2
Spartak Myjava
FC Nitra
2:0
FK Senica
MSK Zilina
3:2
FC VSS Kosice
Luboński KS Fogo
0:3
Polonia Sroda Wielkopolska
Ruch Radzionkow
3:0
KS Przyszłość Rogów
GKS Szombierki Bytom
3:0
LZS Leśnica
Pogoń Szczecin II
2:1
Arka Gdynia 1929 II
MKS Elk
2:1
Mlks Znicz Biala Piska
GKP Targówek Warszawa
2:0
PWKS Huragan Wołomin
Bałtyk Koszalin
2:1
SKS Polonia Gdańsk
Cartusia Kartuzy
2:1
KS Kaszubia Kościerzyna
MKS Mrągowia Mrągowo
3:2
KKS Granica Kętrzyn
GKS Koral Dębnica
3:1
KS Pomorze Potęgowo
Gwardia Koszalin
1:0
KS Energetyk Gryfino
Chemik Police
1:0
MKS Drawa Drawsko Pomorskie
GLKS Omega Stary Zamość
1:1
ZKS Izolator Boguchwała
Łomża
3:2
Sokol Ostroda
TSSR Polonia Trzebnica
2:0
GKS Prochowiczanka Prochowice
Lechia Dzierzoniow
1:1
GKS Kobierzyce
Ślęza Wrocław
3:3
KS Formacja Port 2000 Mostki
KP Bielawianka Bielawa
0:5
Piast Żmigród
Elana Torun
2:0
KS Polonia 1912 Leszno
Korona Kielce II
0:3
LKS Łysica Bodzentyn
Sokół Sieniawa
4:2
KS Lublinianka Lubin
Stal Sanok
2:0
MKS Polonia Przemyśl
KS Dalin Myślenice
1:3
LKS Poroniec Poronin
Szczakowianka Jaworzno
3:2
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II
Granat
1:0
AKS Beskid Andrychów
ZKS Unia Tarnów
0:1
Poprad Muszyna
Hetman Zamosc
1:4
Podlasie Biała Podlaska
LKS Centra Ostrów Wielkopolski
1:1
KS Wda Świecie
KS Górnik Wesoła
2:1
Pawłowice Śląskie
Wisla Sandomierz
3:0
KS Nida Pińczów
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
0:0
KS Promień Żary
MKS Ilanka Rzepin
1:2
Zaglebie II Lubin
KS Przebój Wolbrom
0:3
GKS Janina Libiąż
Hutnik Kraków
3:1
MKS Wierna Małogoszcz
Gać Oława
3:0
Śląsk Wrocław II
SKS Piast Strzelce Opolskie
0:1
LKS Czaniec
LZS Swornica Czarnowąsy
1:0
MLKS Czarni Otmuchów
KS Motor Lubawa
3:0
KS Warmia Grajewo
KS Unia Solec Kujawski
2:2
Sokół Kleczew
MKS Żyrardowianka Żyrardów
1:2
Start Otwock
MKS Oława
4:2
KS Piast Karnin
Bocheński KS Bochnia
1:4
Wisła Kraków II
Nielba Wągrowiec
0:0
GLZS Start Warlubie
KP Polonia Sparta Świdnica
3:0
KS Stilon Gorzów Wielkopolski
NKS Start Namysłów
5:3
Odra Wodzisław Śląski
MKS Korsze
1:0
KS Ludowy Zespół Sportowy Narewka
Broń Radom
1:0
UKS Mechanik Radomsko
JKS 1909 Jarosław
3:0
MKS Orzeł Przeworsk
KS Polonia Łaziska Górne
1:1
KS Polonia Głubczyce
KS Notecianka Pakość
2:5
WKP Włocłavia Włocławek
BKS Tur Bielsk Podlaski
0:5
KS Start Działdowo
KS Pogoń Mogilno
3:0
Lech Poznań II
KS Grom Plewiska
0:0
Unia Swarzędz
GKS Piast Gliwice II
0:3
Rekord Bielsko-Biała
LZS Piotrówka
1:2
Górnik Zabrze II
KS Soła Oświęcim
0:0
KSZO SSA Ostrowiec Sw.
MKS Kaczkan Huragan Morag
5:0
KS Barkas Tolkmicko
Resovia
1:0
Chełmianka Chełm
ThespaKusatsu
0:2
Yokohama
Jubilo Iwata
1:1
Fagiano Okayama
V-Varen Nagasaki
1:1
Kamatamare Sanuki
Roasso Kumamoto
2:0
Kataller Toyama
Giravanz Kitakyushu
0:1
Tochigi
Consadole Sapporo
1:1
Avispa Fukuoka
Shonan Bellmare
1:0
Tokyo Verdy
Mito Hollyhock
1:2
Matsumoto Yamaga FC
Oita Trinita
1:0
Montedio Yamagata
JEF United
1:0
Ehime FC
Gimpo
3:1
Chunnam Youngkwang
Chuncheon
5:0
Seoul United
Gwangju Gwangsan
0:3
Icheon Citizen
Cheongju City
0:2
Pocheon
Hwaseong
4:0
Seoul Jungnang
FC Uijeongbu
3:1
Goyang Citizen
Jeonju
5:2
Cheongju
Paju Citizen
11:1
Seoul FC Martyrs
Yangju Citizen
2:3
Gyeongju Citizen
Kyran Shymkent
2:1
FK Kaspiy Aktau
FK Vostok Ust-Kamenogorsk
2:0
FC Okzhetpes
CSKA Almaty
1:1
Lashyn
FK Astana-1964
1:0
Gefest
Kyzyl-Zhar
3:2
FK Bulat-Amt Temirtau
Akzhayik
0:3
Bayterek
Hallwang
0:2
Bramberg
Bizau
0:4
Brauerei Egg
FC Zell am See
1:2
Kuchl
Fussach
0:3
Blau-Weiß Feldkirch
Union Gurten
3:0
SV Freistadt
Admira Dornbirn
3:3
Nenzing
SC Marchtrenk
5:2
SV Gmunden
ASK Marz
2:1
Stinatz
Lauterach
0:4
Röthis
SV Scholz Grodig 1B
0:0
FC Pinzgau Saalfelden
Drautal
0:4
Gmünd
SV Matrei und Umgebung
1:1
SV Innsbruck
Straßwalchen
6:1
SAK 1914 Salzburg
St. Martin i.M.
1:2
SV Sierning
SV Bad Goisern
3:1
UFC Eferding
USV 1960 Berndorf
1:1
SV Anthering
Kirchbichl
1:0
Reutte
Spratzern
1:5
SKN St. Polten II
ASKO Donau Linz
1:0
Grün Weiß Micheldorf
SV Forchtenstein
4:1
Purbach
SC Team Wiener Linien
3:1
SV Post Vienna
Maria Saal
1:1
Bleiburg
Union Innsbruck
3:0
FC Kitzbuhel
Fügen
2:0
SV Hall
Völs
4:2
Silz / Mötz
SC Pinkafeld
1:5
Horitschon
SV Spittal/Drau
9:0
SG Steinfeld
Feldkirchen
2:0
SK Treibach
St. Veit / Glan
0:2
FC Lendorf
Waidhofen / Thaya
4:1
ASK Kottingbrunn
Persipon Pontianak
3:0
Persikab
Persekap Kota Pasuruan
1:1
Pakindo MP
Persidafon Dafonsoro
PSBS
Persipasi Bekasi
0:1
PSCS
Persatuan Sepakbola Nganjuk
Madiun Putra
Perserikatan Paguyuban Sepakbola Magelang
2:1
Persipur
PSIS Semarang
1:1
Persis
Sumbawa Barat
2:0
Persid
PSBL Langsa
1:1
PSMS
PSBK Blitar
1:1
PSS
Persih Tembilahan
2:1
Persikad Depok FC
Persiraja
1:1
PS Kwarta Deli Serdang
Persida Sidoarjo
3:0
Kalteng Putra
Perseka Kaimana
2:1
Persatuan Sepakbola Indonesia Fak-Fak
CS Minerul Motru
FC Universitatea Craiova
Unirea Tărlungeni
3:3
FC Gloria Buzau
CSM Râmnicu Vâlcea
2:1
Olt Slatina
Dunărea Galaţi
4:1
FC Farul Constanta
CS Sportul Snagov Sa
1:1
CS U Craiova
Berceni
1:3
SC Bacău
Acs Dacia Unirea Braila
5:2
Acs Foresta Suceava
AFC Uta Arad
0:3
Olimpia Satu Mare
Bihor Oradea
0:1
Mioveni
Acs FC Academica Clinceni
3:1
Unirea Slobozia
Rapid Bucharest
2:2
Poli Iasi
Asa Targu Mures
5:0
Gloria Bistrita
AS Stiinta Miroslava
0:1
FC Municipal Dorohoi
Sporting Lieşti
4:2
ACS Callatis 2012 Mangalia
Unirea Jucu
2:1
CS FC Zalău
ACS FC Păpăuţi
1:0
CS Conpet Ploieşti
Vişina Nouă
2:1
Asc Daco-Getica Bucuresti
Ineu
1:1
Metalurgistul Cugir
Podari
1:1
Concordia Chiajna II
CS Oşorhei
3:0
Minaur Baia Mare
Tunari
3:3
ACS Metropolitan Işalniţa
CS Balotesti
1:1
CS Inter Clinceni
Lombard Papa TFC
2:1
Ujpest
MTK
2:0
Kaposvari Rakoczi FC
Kecskemet
1:2
Puskas Akademia
Debrecen
0:2
Honved
Gyori ETO
5:0
Mezokovesdi
Kisvarda
2:0
Cegledi VSE
Szigetszentmiklósi TK
2:1
Zalaegerszeg
Szolnoki MAV FC
1:2
Balmazujvarosi FC
Dunaujvaros Palhalma Agrospecial SE
3:0
Bekescsaba 1912 Elore
Kozarmisleny
0:1
Nyiregyhaza Spartacus
Siofok
4:0
Soproni VSE
Ajka
2:6
Vasas
Douglas Haig
4:1
Defensa y Justicia
Boca Unidos
1:1
Gimnasia Jujuy
Brown de Adrogue
1:2
San Martin San Juan
Independiente Rivadavia
1:0
Almirante Brown
Aldosivi
0:0
Sportivo Belgrano
Villa San Carlos
1:3
Sarmiento
Banfield
2:1
Talleres
Kamloops Heat
1:1
Khalsa
Estrella de Chile FC
0:1
Victoria United
Coquitlam Metro-Ford SC
2:1
Vancouver Thunderbirds
Sportivo Iteno
2:0
Deportivo Caaguazu
General Caballero
4:0
Olimpia de Ita
Sportivo Trinidense
0:0
Deportivo Santani
Caacupe FBC
1:0
Resistencia
FC Lida
3:2
FC Volna Pinsk
FC Gorodeya
1:1
FC Slonim
FC Isloch
0:1
FC Khimik Svetlogorsk
FC Slavia Mozyr
4:3
Energetik Bgu
FC Vitebsk
1:3
Minsk II
FC Smolevichi-Sti
2:1
FC Bereza
FC Rechitsa-2014
0:1
FC Granit Mikashevichi
Lokomotiv Gomel
0:2
FC Smorgon
Las Tunas
0:1
La Habana
Cienfuegos
1:0
Holguín
Ciego de Ávila
1:0
Guantánamo
Villa Clara
3:0
Pinar del Río
Camagüey
4:0
Sancti Spiritus
PFK Xorazm
2:1
FC Aral Nukus
Obod Tashkent
1:1
FK Bunyodkor II Chrichik
NBU Osiyo Tashkent
0:2
Oq-tepa
Uz Dong Joo
3:2
FK Kokand 1912
Pakhtakor II
5:3
FK Istiklol Toshkent
FK Gulistan
0:0
Zaamin
Gazprom Transgaz
0:0
Torpedo Armavir
Biolog Novokubansk
1:2
Taganrog
Terek Grozny II
0:1
FC Chernomorets Novorossiysk
Dagdizel Kaspiysk
1:2
FC Volgar Astrakhan
Vityaz Krymsk
2:2
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
SKA Rostov
1:1
Druzhba Maikop
FK Astrakhan
2:1
Alania-D
Mitos Novocherkassk
0:1
Olimpia Volgograd
FC Krasnodar-2
0:1
Energiya Volzhskiy
FK Puchov
2:1
Rača
Vrbové
0:0
MFK Skalica
FK Baník Ružiná
1:0
MSK Namestovo
SK Odeva Lipany
1:1
Fomat Martin
Nové Zámky
0:2
AFC Nove Mesto Nad Vahom
Dunav Stari Banovci
1:2
OFK Backa Palanka
Loznica
2:0
FK Rudar Kostolac
Čelarevo
1:1
Bačka 1901
FK Senta
0:2
FK Banat Zrenjanin
FK Mladi Radnik
2:1
GFK Jasenica 1911
Novi Sad
1:1
FK Radnički Šid
Radnički Sombor
4:1
FK Sloga Temerin
FK Dinamo 1945 Pancevo
1:0
Radnički Nova Pazova
FK Palić
2:0
FK Jedinstvo Novi Bečej
Radnički Sr. Mitrovica
3:1
FK Tekstilac Odžaci
IM Rakovica
0:1
FK Zarkovo
Trstenik PPT
2:0
Dubočica
Radnicki Pirot
3:1
FK Tabane Trgovački
Jedinstvo Paraćin
1:0
FK Đerdap Kladovo
Degerfors IF
2:1
GAIS
Syrianska FC
0:0
Angelholms FF
Varbergs BoIS
1:1
Assyriska FF
Landskrona BoIS
2:2
Osters IF
Launceston City FC II
0:3
Prospect Knights FC
Burnie United FC
1:0
Ulverstone FC
University of Tasmania SC
2:1
Taroona SC
Nelson Eastern Suburbs FC
0:6
Clarence United
BeachSide FC
3:0
New Town Eagles FC
Launceston United SC
1:8
Somerset FC
Arandina CF
0:0
Club Deportivo Eldense
AD San Juan Pamplona
0:1
Mérida UD
CD Laredo
2:0
CD Teruel
Anguiano
1:1
Real Betis B. B
Arenas Club de Getxo
0:0
RS Gimnastica de Torrelavega
Buriram United
3:0
Bangkok United
TOT SC
1:2
Samut Songkhram
Air Force United FC
2:0
Sisaket FC
Muang Thong United
0:0
Army United FC
Suphanburi
2:0
Chainat Hornbill
Saraburi FC
1:2
Samut Prakan City
Trat
3:3
TTM
Nakhon Pathom United
2:2
Bangkok
Navy Football Club
0:0
Phuket
Nakhon Ratchasima
2:1
Ang Thong
NK Stupnik
3:2
Maksimir Zagreb
Bedem Ivankovo
0:2
Slavonija Požega
Zagorec Krapina
2:1
NK Samobor
Bijelo Brdo
1:0
Đakovo-Croatia
Bistra
3:0
NK Udarnik Kurilovec
NK Klas Mičevec
0:1
Špansko Zagreb
Belišće
2:0
NK Vukovar 91
Dubrava Zagreb
6:0
NK Libertas
Trnje
2:2
NK Vrbovec
Dugo Selo
12:0
Karlovac 1919
NK Vrapce
0:0
HAŠK
Oriolik Oriovac
2:1
Graničar Županja
NAŠK Našice
1:2
Višnjevac
NK Lipik
NK Otok
Marsonia Brod
1:0
NK Livada Željezničar
Slavija Pleternica
2:0
NK Mladost Antin
Virovitica
1:2
Podravac Virje
Podravina Ludbreg
4:2
FK Mladost Prelog
NK Graničar Kotoriba
0:7
VSNK Varazdin
Croatia Grabrovnica
7:0
Nedelišće
NK Medimurje Cakovec
7:1
Čakovec
Mladost Ždralovi
0:1
Rudar Mursko Središće
Koprivnica
4:0
NK Slatina
Polet
0:1
Bjelovar
Velbazhd
1:2
Belasitsa
FK Germaneya Sapareva banya
2:1
FK Balkan Varvara
FK Provadia
0:2
FK Belitsa
Svetkavitsa Tg
3:0
FK Silistra 2009
FK Veliki Preslav
0:6
FK Suvorovo
Septemvri Simitli
2:1
Slivnishki geroy
FK Chepinets Velingrad
0:3
Oborishte Panagyurishte
Septemvri Tervel
6:0
FK Shumen 1929 Shumen
Strumska Slava
2:0
PFC Vihren Sandanski
FK Chernomorets 2003 Byala
0:1
Benkovski Byala
Minyor Pernik
1:1
PFK Sportist Svoge
Mesta
0:0
FC Pirin Blagoevgrad
Botev Ihtiman
3:0
FK Septemvri Sofia
FK Shumen 2010
0:3
Chernomorets Balchik
FK Dve Mogili
0:0
Kubrat
PFC Minyor Radnevo
3:0
Spartak Plovdiv
Sozopol
3:0
FK Asenovets 2005 Asenovgrad
Zagorets
2:0
Svilengrad
FK Brestnik 1948 Plovdiv
Gigant Saedinenie
FK Ticha 1948 Dolni chiflik
1:2
Botev Novi Pazar
FK Straldzha
1:3
Dimitrovgrad
FK Evrokolezh Plovdiv
3:2
Rozova Dolina
FK Burgas
5:0
Levski Karlovo
Tundzha Yambol
0:3
FC Vereya
OFC Sliven 2000
0:3
PFC Nesebar
Seacoast United Phantoms
1:1
Montreal Impact II
Cincinnati Dutch Lions FC
3:1
West Virginia Alliance FC
Chicago Fire Premier FC II
1:0
Toronto Lynx SC
Forest City London
0:1
K-W United
Fresno FC II
1:3
Orange County SC II
Sound
3:0
Vancouver Whitecaps II
Floridians FC
1:5
South West Florida Adrenaline
Lane United FC
4:1
Puget Sound Gunners FC