Fixtures - August 09, 2014
Evian TG
0:3
Caen
Bastia
3:3
Marseille
Guingamp
0:2
Saint-Etienne
Montpellier
0:1
Bordeaux
LOSC
0:0
Metz
Nantes
1:0
Lens
Nice
3:2
Toulouse
Brentford
1:1
Charlton Athletic
Brighton
0:1
Sheffield Wednesday
Derby County
1:0
Rotherham United
Huddersfield Town
0:4
Bournemouth
Middlesbrough
2:0
Birmingham City
Millwall
2:0
Leeds United
Nottingham
2:0
Blackpool
Watford
3:0
Bolton Wanderers
Wigan Athletic
2:2
Reading
Ipswich Town
2:1
Fulham
Yellow-Red KV Mechelen
1:2
Kortrijk
Lierse
2:2
Royal Mouscron
Waasland-Beveren
1:1
Westerlo
Cercle Brugge
0:1
KV Oostende
Shimizu S-Pulse
1:0
Tokushima Vortis
Ventforet Kofu
0:0
Vegalta Sendai
Nagoya Grampus
2:3
Kashima Antlers
Cerezo Osaka
0:0
Tokyo
Kawasaki Frontale
2:1
Urawa Reds
Vissel Kobe
1:0
Albirex Niigata
Omiya Ardija
0:2
Gamba Osaka
Yokohama F. Marinos
2:2
Kashiwa Reysol
Olhanense
2:0
Leixões
CD das Aves
2:1
Maritimo Madeira B
Chaves
1:1
Academico de Viseu
Tondela
1:0
Sporting Braga B
SC Freamunde
1:0
Atletico CP
Vitoria Guimaraes B
3:0
Feirense
CD Santa Clara
1:1
Clube Oriental de Lisboa
Portimonense
1:1
SC Covilha
Benfica Lisbon B
3:2
Trofense
Arka
1:1
MKS Sandecja Nowy Sacz
Oks Stomil Olsztyn
2:2
Tychy
Bruk-Bet Termalica
1:0
Olimpia Grudziadz
Widzew
1:1
MKS Dolcan Zabki
MKS Flota Swinoujscie
2:2
Chrobry
Chojnice
0:1
Zaglebie
Sheffield United
1:2
Bristol City
Barnsley
0:1
Crawley Town
Bradford City
3:2
Coventry City
Colchester United
2:2
Oldham Athletic
Fleetwood Town
2:1
Crewe Alexandra
Leyton Orient
1:2
Chesterfield
Milton Keynes Dons
4:2
Gillingham
Port Vale
1:1
Walsall
Preston North End
1:1
Notts County
Rochdale
0:1
Peterborough
Swindon Town
3:1
Scunthorpe United
Yeovil Town
0:3
Doncaster Rovers
AFC Wimbledon
2:2
Shrewsbury Town
Accrington Stanley
0:1
Southend United
Bury
0:1
Cheltenham Town
Cambridge Utd.
1:0
Plymouth Argyle
Carlisle United
0:1
Luton Town
Dag & Red
0:3
Morecambe FC
Exeter City
1:1
Portsmouth
Newport County
0:2
Wycombe Wanderers
Northampton Town
1:0
Mansfield Town
Oxford United
0:1
Burton Albion
Stevenage
1:0
Hartlepool United
Tranmere Rovers
1:1
York City FC
Trival Valderas A.
1:0
RSD Alcala
Bihor Oradea
0:1
Olimpia Satu Mare
Bengaluru
1:1
Pune
AD Sanjoanense
0:3
Academica Coimbra
Real Sociedad B
0:0
Barakaldo CF
Alaves
2:0
CD Tudelano
Basaksehir FK
Al Shahaniya
Prestatyn Town
3:1
Caernarfon Town FC
Hoffenheim
1:1
Genoa
Carmarthen Town AFC
3:0
Haverfordwest County
Llandudno FC
0:1
Airbus UK Broughton
Newtown AFC
3:0
Penycae
Mönchengladbach
1:3
Athletic Bilbao
Ashton United FC
2:2
Connahʼs Quay
Bala Town FC
3:0
Denbigh Town
Paderborn
3:1
Everton
Leicester City
1:0
Werder Bremen
HJK Helsinki
0:6
Barcelona
Rhyl FC
0:3
Stoke City FC B
West Ham
3:2
Sampdoria
Aston Villa
0:0
Parma
Swansea City
0:3
Villarreal
Queens Park Rangers
0:1
PAOK
Briton Ferry
3:6
Port Talbot Town
Aris Limassol
Othellos
Al Duhail
1:0
Gençlerbirliği
ASO Chlef
AS Sariyer
West Brom
1:3
Porto
Freiburg
1:1
Stoke City
Sivasspor
0:2
Basaksehir FK
Nea Salamina
0:1
AEK Larnaca
Levadiakos
0:2
Panionios
Southampton
0:1
Leverkusen
Sporting Gijón
2:0
Sporting CP
Kawkab
1:1
Ittihad Tanger
Rizespor
Al Sadd
Kerkyra
2:1
Flamurtari Vlore
NK Klas Mičevec
HNK Gorica
Tottenham
2:1
Schalke
Gil Vicente
2:1
FAR
Real Valladolid
0:1
Eibar
Numancia
2:3
Burgos CF
Osasuna
1:0
Huesca
CE Sabadell
3:0
CF Villarreal B
Sestao River Club
1:0
Racing Santander
CD Castellon
1:1
Huracan Valencia
Recreativo Huelva
1:1
Cadiz
CD Toledo Sad
2:1
Leganés
Girona
1:0
UE Llagostera
Albacete Balompie
2:0
Levante
Deportivo La Coruna
3:0
Nacional
Pro Vercelli
2:0
AC Asti
Elche
2:1
Raja Casablanca
Cesena
1:1
Rayo Vallecano
Tenerife
0:1
Espanyol
Las Palmas
4:0
CS Maritimo Madeira
FC Shuqura
2:1
FC Zugdidi
FC Rustavi
2:1
FC Dinamo Batumi
Kolkheti 1913 Poti
0:3
FC Torpedo 2008 Kutaisi
FC Zestafoni
6:0
FC Guria Lanchkhuti
FC Dnepr Mogilev
0:1
FC Brest
Torpedo Belaz Zhodino
1:0
FC Minsk
FC Neman Grodno
1:1
FC Belshina Bobruisk
Naftan Novopolotsk
1:1
BATE Borisov
Baden
4:0
Balzers
FC Solothurn
0:1
FC Munsingen
FC Black Stars
2:0
Concordia Basel
Luzern II
8:0
FC Grenchen
FC Gossau
3:2
FC Wettswil-Bonstetten
FC Sursee
2:0
Wangen
Stade Lausanne Ouchy
3:0
FC Meyrin
FC Bavois
5:1
Martigny Sports
Lancy
2:2
FC Azzuri 90 LS
FC Echallens Region
3:1
Fribourg
FC Seuzach
1:0
FC Ticino
FC Muri
2:2
Grasshopper II
Usv Eschen-Mauren
4:0
Mendrisio
SC Cham
3:1
Zug 94
FC Monthey
0:0
Lausanne Sport II
Düdingen
1:2
Yverdon
SC Kriens
4:0
Young Boys II
FC Dietikon
2:0
AC Taverne
FC Bern
1:2
FC Schotz
FC Naters
1:1
US Terre Sainte
FK Smiltene
8:0
FK Plavinas DM
Preilu BJSS
2:4
Rigas Futbola Skola
FK 1625 Liepaja
6:0
JFK Saldus
Salaspils BJSS
2:4
FK Tukums 2000/TSS
FK Auda
1:2
Rēzekne / BJSS
Goražde
2:0
OFK Gradina Srebrenik
Igman Konjic
2:0
NK Podgrmeč
Radnički Lukavac
1:1
Rudar Kakanj
FK Mladost Doboj Kakanj
2:1
FK Turbina Jablanica
NK Jedinstvo Bihac
2:2
NK Gosk Gabela
Nardo
0:0
Brumunddal Fotball
Aasane Fotball
8:1
Ålgård
Levanger
2:1
FK Gjovik-Lyn
Kongsvinger IL
1:0
Flekkeroy
Pors Grenland
1:2
Fram Larvik
Asker
3:3
Jerv FK
Vard Haugesund
1:1
Floro
Lorenskog IF
2:4
Moss FK
Valdres
6:1
Herd
Kjelsaas
2:1
Eidsvold
Tillerbyen FK
0:1
Byaasen Toppfotball
Egersund IK
2:1
Fyllingsdalen
Notodden FK
2:0
Birkebeineren
Elverum
3:0
Traeff
Orn-Horten
4:1
Holmen IF
Fana
2:1
Stord
SV Hongg
2:1
FC Red Star Zh
Dürrenast
3:3
FC Wohlen II
Blue Stars Zürich
2:3
Team Aargau
FC Beringen
0:0
Liestal
Dornach
0:3
SC Binningen
FC Frauenfeld
1:0
FC Gossau (AL)
Chur 97
0:2
FC Uster
FC Amriswil
1:4
FC Widnau
FC Freienbach
3:2
FC Kosova Zurich
FC Dulliken
1:2
FC Lenzburg
FC Malters
1:1
FC Eschenbach
FC Hochdorf
0:2
SC Buochs
FC Grünstern
1:3
FC La Chaux De Fonds
FC Langenthal
4:4
Lerchenfeld
Stade Payerne
3:0
FC Beroche-Gorgier
FC Granichen
0:1
FC Porrentruy
Schöftland
0:2
FC Olten
FC Gunzwil
2:1
FC Sarnen
FC Ibach
0:1
SC Zofingen
FC Allschwil
5:0
SV Muttenz
FC Sierre
3:0
FC Vernier
Vevey Sports
2:0
FC Dardania Lausanne
FC Saxon Sports
1:0
FC Perly-Certoux
FC Signal
1:0
Servette II
FC Hergiswil
0:0
FC Küssnacht am Rigi
FC Veyrier Sports
1:1
FC La Sarraz-Eclepens
Montreux Sports
2:8
FC Ugs
FC Bassecourt
2:5
Thun II
AS Castello
2:0
Ascona
FK Euromilk Gorno Lisice
1:1
Kozuv Gevgelija
FK Shkupi
3:1
FK Drita Bogovinje
KF Vellazerimi 77
3:1
Napredok
Mladost Carev
1:1
Gjorce Petrov
FK Skopje
0:0
KF Gostivar
MFK Skalica
1:0
SFM Senec
AFC Nove Mesto Nad Vahom
1:1
Slovan Duslo Šaľa
FC STK 1914 Samorin
0:0
FC Spartak Trnava II
1. FC Tatran Presov
2:4
MFK Zemplin Michalovce
Partizan Bardejov
4:1
Dolný Kubín
MSK Rimavska Sobota
1:1
FK Poprad
Lokomotiva Zvolen
2:0
Bodva Moldava
VSS Košice II
0:2
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
VfB Stuttgart II
1:0
Holstein Kiel
Borussia Dortmund II
5:1
Jahn Regensburg
Unterhaching
3:1
SG Sonnenhof Grossaspach
Stuttgarter Kickers
2:0
Mainz II
MSV Duisburg
1:1
Hallescher
Arminia
1:2
VfL Osnabrück
Dynamo Dresden
3:1
Preußen Münster
Energie Cottbus
0:0
Rot-Weiss Erfurt
FC Hvezda Cheb
2:0
SK Aritma Prague
SK Kladno
5:1
Slavoj Žatec
FK Lovochemie Lovosice
2:0
Motorlet
FK Litomericko
2:0
N. Byskovice
FC Viktoria Marianske Lazne
2:0
FK Horovicko
Napajedla
1:2
FK Apos Blansko
Bystřice nad Pernštejnem
3:0
Uhersky Brod
FK Hodonin
4:0
FSC Stara Rise
Velké Karlovice
0:1
MFK Vitkovice
Rymarov
6:1
MFK Havirov
Tj Valasske Mezirici
1:3
Brumov
SK Hranice
0:0
FK Mohelnice
FK Novy Jicin
2:3
Tj Lokomotiva Petrovice
FC Rokycany
2:0
FC Zlicin
FK Slavoj Cesky Krumlov
1:0
SK Klatovy 1898
FK Litol
3:1
TJ Sokol Libis
Krupka
2:0
Nove Straseci
Banik Sous
1:0
SK Uvaly
AFK LoKo Chomutov
0:1
SK Sokol Brozany
Jablonec Nad Jizerou
1:0
Tj Dvur Kralove Nad Labem
FK Dobrovice
2:2
Tj Sokol Zivanice
FK Nachod
0:0
Vysoke Myto
Letohrad
1:1
Cesky Brod
Tj Jiskra Usti Nad Orlici
4:0
Pardubice II
FC Wacker Innsbruck II
0:4
Neumarkt
Austria Salzburg
3:0
SC Rheindorf Altach II
FC Kufstein
1:3
Eugendorf
Bizau
0:3
WSG Tirol
Mattersburg II
2:0
SKN St. Polten II
Neuberg
1:4
Wiener SK
Dornbirn
1:3
FC Kitzbuhel
FC Pinzgau Saalfelden
2:2
TSV St. Johann
De Ruiter Roeselare
0:1
K Bocholter VV
Royale Entente Bertrigeoise
0:0
Union Saint-Gilloise
Beringen
1:4
Sint-Eloois-Winkel
Rumbeke
0:5
K Rupel Boom FC
K Esperanza Pelt
0:0
Oosterwijk
SK Ronse
1:1
Royal Cappellen FC
RJ Entente Binchoise
1:0
RFC Tournai
Champlon
1:4
Eendracht Zele
KFC Sint Lenaarts
3:0
KSC Grimbergen
KSV Oudenaarde
5:0
Wetteren-Kwatrecht
Ransart
2:6
Berchem Sport
Kfco Beerschot Wilrijk
2:1
Sportkring Sint-Niklaas
SK Kermt-Hasselt
3:0
Sporting Châtelet
K Olsa Brakel
8:1
Couvin-Mariembourg
Atletico Goianiense
0:2
Ceara CE
Icasa CE
2:0
America Mineiro MG
Ponte Preta SP
1:0
Bragantino
ABC RN
1:2
Vasco Da Gama RJ
Parana Clube PR
3:1
Vila Nova GO
Santa Cruz PE
3:0
Nautico PE
Guaratingueta SP
1:2
Mogi Mirim SP
Fortaleza CE
2:0
Salgueiro PE
Macae Esporte RJ
0:2
Tupi MG
Duque de Caxias RJ
1:1
Madureira RJ
Crac GO
0:2
Cuiaba Esporte Clube MT
Penapolense
2:0
Metropolitano SC
Boavista RJ
0:1
Londrina PR
Estrela Do Norte ES
1:1
Villa Nova MG
Ipatinga MG
1:2
Porto PE
Tombense MG
2:0
Gremio Barueri SP
Peninsula Power
3:2
North Star
Capalaba
5:1
Albany Creek
Logan Lightning FC
2:0
Brisbane Phoenix
Eastern Suburbs
0:2
Wolves
Yanbian Fude
2:2
Chengdu Tiancheng
Beijing Institute of Technology FC
0:2
Hunan Xiangtao FC
Xinjiang Tianshan
1:1
Guangdong
Shenyang Zhongze FC
1:2
Qingdao Hainiu
Tianjin Tianhai
1:2
Beijing BSU
Qingdao Hainiu
2:2
Shenzhen
Shenzhen FC
0:3
Wuhan Zall
Chongqing Lifan
1:1
Cangzhou Mighty Lions
Lommel United
0:2
Patro Maasmechelen
ASV Geel
0:0
KSK Heist
SV Roeselare
0:2
KV Woluwe-Zaventem
Royal Excelsior Virton
2:2
White Star Bruxelles
Oud-Heverlee
3:1
KFC Dessel Sport
Queen of The South
2:0
Alloa Athletic
Raith Rovers
3:1
Dumbarton
Cowdenbeath FC
2:2
Falkirk
Hibernian
2:1
Livingston
Forlì
1:1
San Marino Calcio
SS Matera Calcio SRL
3:1
Vigor Lamezia
Carrarese Calcio 1908
0:0
AS Lucchese Libertas 1905
Gubbio
3:4
Ascoli
Loko Vltavin
0:0
Bohemians Prague
Afk Chrudim
4:0
Meteor Prague
Zlín II
1:0
Slavia Orlová-Lutyně
Tj Jiskra Domazlice
2:0
Vysehrad
SK Lisen
1:5
SK Spartak Hulin
Třebíč
0:0
SK Sigma Olomouc B
Breclav
2:5
MFk Vyskov
1.SK Prostejov
3:2
FC Hlucin
FK Kraluv Dvur
1:1
FC Pisek
HIK Hellerup
2:1
Avedøre
B 1908
0:1
BK Frem
Herlev
1:0
BK Søllerød-Vedbæk
Skovbakken IK
2:0
Middelfart
Rishøj BK
2:2
Hvidovre IF
Jammerbugt FC
1:1
FC Svendborg
Odder IGF
2:0
Marienlyst
Naesby BK
5:0
FC Sydvest 05
Syrianska IF Kerburan
5:1
Aspudden-Tellus
Råslätts SK
0:3
Höganäs BK
Eskilsminne IF
4:0
Lindome GIF
Karlbergs BK
1:3
Västerås IK
Mariehem SK
2:9
Selånger FK
FC Höllviken
4:0
Nosaby
FC Rosengaard 1917
3:1
BW 90 IF
Lindsdals IF
2:1
Kvarnby IK
Bodens BK
0:4
Hudiksvalls Forenade FF
Sävedalen
0:3
Hogaborgs BK
Torslanda
0:1
Stenungsunds IF
Akademi Helsingborgs IF
1:0
Tenhults IF
Åmål
3:0
Karlstad BK
Tvaakers IF
1:1
Assyriska BK
Nordvärmland
1:0
Tibro AIK FK
IF Limhamn Bunkeflo
0:3
Berga
FC Linkoping City
3:1
Rynninge IK
Anundsjö IF
2:3
Team TG FF
Hassleholms IF
5:0
FK Karlskrona
Lerums IS
2:3
IFK Ölme
Gamla Upsala SK
2:1
Värmdö
Carlstad United
5:1
Ytterby IS
Dalstorps
4:0
Jonsereds IF
Södertälje FK
3:1
Smedby
Ånge IF
3:1
Sandviks
Asarum
1:1
Ljungby IF
Morön
4:0
Härnösands FF
Akropolis IF
0:0
Norrtälje
Karlslunds IF
1:1
Enskede IK
Vimmerby
2:0
KSF Prespa Birlik
IK Sleipner
3:0
KB Karlskoga FF
KoldingQ Women
10:1
Team Viborg Fodbold Women
Fodboldalliancen B.93 / HIK / Skjold Women
0:12
Fortuna Hjørring Women
Bristol Rovers
0:0
Grimsby Town
Aldershot Town FC
3:1
Altrincham FC
Alfreton Town FC
1:3
Woking FC
Chester FC
0:5
Barnet FC
Dartford FC
1:2
Wrexham
Dover Athletic FC
0:1
Halifax Town
Gateshead FC
3:1
Torquay United
Lincoln City
0:0
Kidderminster Harriers FC
Macclesfield Town
1:0
Braintree Town FC
Nuneaton Town FC
0:3
Eastleigh FC
Southport FC
0:1
Forest Green Rovers
Welling United
1:1
AFC Telford United
Basingstoke Town
0:1
Hemel Hempstead
Boreham Wood FC
2:0
Farnborough
Chelmsford City
0:1
Gosport Borough
Concord Rangers
3:0
Bath City FC
Havant & Waterlooville FC
1:3
Bromley FC
Maidenhead United FC
2:1
Sutton United FC
St Albans City
0:1
Hayes & Yeading United F.C.
Wealdstone FC
1:1
Eastbourne Borough
Weston Super Mare FC
0:1
Bishop's Stortford
Whitehawk
1:2
Staines Town
AFC Fylde
4:0
Brackley Town FC
Boston United FC
2:1
Barrow AFC
Chorley FC
2:2
Lowestoft Town
Gainsborough Trinity
1:0
Hednesford Town
Gloucester City
3:3
Bradford Park Avenue AFC
Harrogate Town FC
0:0
Tamworth FC
Hyde United FC
0:1
Oxford City
Leamington FC
0:1
Guiseley FC
Solihull Moors FC
0:0
Colwyn Bay
Stockport County
0:1
North Ferriby Utd
Worcester City
2:2
Stalybridge Celtic
AFC Hayes
2:2
Hanwell Town
Aylesbury FC
1:1
Potters Bar Town FC
Barton Rovers FC
4:5
Egham Town
Beaconsfield Town
3:5
Bedford Town Football Club
Chalfont St Peter
0:2
Bedworth United
Daventry Town
1:0
Uxbridge FC
Godalming Town FC
1:0
Marlow
Kettering Town
2:1
Aylesbury Utd
Leighton Town
1:1
Northwood FC
North Greenford United FC
1:2
St Ives Town
Royston Town
2:1
Rugby Town FC
Carshalton Athletic
0:0
Herne Bay
Chipstead FC
3:1
Guernsey
Corinthian Casuals
0:3
Sittingbourne FC
Faversham Town
2:1
Worthing FC
Horsham FC
0:2
South Park
Hythe Town
0:1
Burgess Hill Town
Redhill
1:1
East Grinstead Town
Three Bridges
1:1
Folkestone Invicta
Tooting & Mitcham United
1:1
Merstham
Walton Casuals
0:2
Hastings United
Whitstable Town
3:2
Walton & Hersham
Whyteleafe FC
1:0
Ramsgate
Bridgwater Town
4:0
Bashley FC
Clevedon Town
0:2
AFC Totton
Didcot Town
2:0
Swindon Supermarine
Fleet Town
1:1
Evesham United
Merthyr Town
1:1
Wimborne Town
North Leigh FC
6:2
Mangotsfield Utd
Shortwood United
0:0
Sholing FC
Stratford Town FC
2:0
Bishop's Cleeve
Tiverton Town
2:1
Larkhall Athletic
Wantage Town
0:3
Taunton Town
Yate Town
1:0
Cinderford Town
Aveley FC
0:2
Waltham Abbey
Brentwood Town
0:3
Thurrock FC
Chatham Town
3:1
Dereham Town FC
Cray Wanderers
1:5
AFC Sudbury
Maldon & Tiptree
2:2
Cheshunt FC
Needham Market FC
1:0
Great Wakering Rovers
Redbridge
1:3
Harlow Town
Romford
4:0
Burnham Ramblers
Soham Town Rangers
3:1
Heybridge Swifts
Thamesmead Town
2:1
Barkingside
Tilbury FC
2:1
Brightlingsea Regent
Wroxham FC
1:1
Ware FC
Billericay Town
2:0
Grays Athletic
Canvey Island
3:1
Bognor Regis Town
Dulwich Hamlet
3:2
Harrow Borough
East Thurrock United
1:0
AFC Hornchurch
Enfield Town
2:5
Kingstonian FC
Hendon FC
2:0
Bury Town FC
Leatherhead FC
2:2
Peacehaven & Telscombe
Maidstone United FC
3:1
Metropolitan Police
Margate FC
1:0
Hampton & Richmond
Tonbridge Angels
4:1
VCD Athletic FC
Wingate & Finchley
3:4
Leiston FC
Witham Town
1:1
Lewes FC
Arlesey Town FC
1:0
Dorchester Town
Banbury United
0:1
Poole Town
Bideford FC
1:2
Dunstable Town FC
Biggleswade Town
0:2
Chippenham Town
Burnham FC
0:2
Slough Town FC
Corby Town
2:0
Hitchin Town
Hereford United
St Neots Town
Histon FC
1:2
Frome Town
Paulton Rovers
2:1
Cirencester Town
Redditch United
2:4
Cambridge City
Truro City FC
0:3
Chesham Utd
Weymouth FC
3:1
Hungerford Town FC
FK Fotbal Trinec
1:3
MFK Karvina
SK Sigma Olomouc
3:0
Fotbal Frydek Mistek
FC Sellier & Bellot Vlasim
1:1
FK Banik Sokolov
Mas Taborsko
1:1
FK Varnsdorf
MFk Dukla Banska Bystrica
0:0
MSK Zilina
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
1:0
Spartak Myjava
FK Senica
2:1
Dunajska Streda
Cherno More Varna
0:1
Marek
Lokomotive Sofia
1:0
PFC Slavia Sofia
Botev Plovdiv
3:3
Litex Lovech
Lokomotiv Plovdiv
1:4
Ludogorets
Armagh City FC
1:1
Ards FC
Bangor FC
4:1
Dergview FC
Carrick Rangers
2:0
Donegal Celtic FC
Larne
4:1
Ballyclare Comrades FC
Lisburn Distillery FC
2:0
Knockbreda FC
Dundela FC
4:0
Loughgall
Psni FC
0:2
Harland and Wolff Welders FC
Blekitni Stargard S.
4:0
KS Wisla Pulawy
KS Legionovia Legionowo
1:0
Zaglebie Sosnowiec
Brzesko
0:2
MKS Kluczbork
Rakow
2:0
ZKS Stal Stalowa Wola
Rozwoj Katowice
2:2
KS Row 1964 Rybnik
LKS Nadwiślan Góra
0:1
Siarka Tarnobrzeg
Stal
1:0
MKP Kotwica Kolobrzeg
Noorus-96
7:4
Tallinn CF
JK Tallinna Kalev
4:0
Keila JK
Võru
2:2
Lasnamae FC Ajax
TJK Legion II
2:3
Loo
Viimsi
1:2
Viljandi JK Tulevik II
KS Chwaszczyno
1:0
Cartusia Kartuzy
Gać Oława
1:1
MKS Oława
Legia Warszawa II
0:2
MKP Pogoń Siedlce II
Start Otwock
4:1
Pogoń Grod. Mazowiecki
Grunwald Ruda Śląska
4:1
GKS Jastrzebie Zdroj
MKS Czarni Połaniec
1:2
LKS Łysica Bodzentyn
MKS Rominta Gołdap
2:4
MKS Elk
NKS Astra Ustronie Morskie
1:1
Pogoń Szczecin II
Poprad Muszyna
1:0
MKS Wierna Małogoszcz
GLZS Start Warlubie
2:0
Warta
KS Kaszubia Kościerzyna
4:1
Chemik Police
TS Sokol Aleksandrow Lodzki
1:1
Lechia T. Mazowiecki
Wasilków
0:0
LKS Dąb Dąbrowa Białostocka
MKS Olimpia Olsztynek
2:2
Łomża
Olimpia Zambrow
2:1
KS Start Działdowo
Mlks Znicz Biala Piska
3:1
KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
WKS Rasel Dygowo
0:3
Arka Gdynia 1929 II
Gminny Klub Sportowy Leśnik Manowo
0:5
Gryf Wejherowo
Przodkowo
2:0
Bałtyk Koszalin
Gwardia Koszalin
3:1
MKS Drawa Drawsko Pomorskie
MKS Trzebinia Siersza
0:2
Wisła Kraków II
LKS Wolania Wola Rzędzińska
1:1
KS Soła Oświęcim
GKS Partyzant Radoszyce
2:0
AKS Beskid Andrychów
Korona Kielce II
2:1
Rks Garbarnia Krakow
Wisla Sandomierz
1:1
KSZO SSA Ostrowiec Sw.
BKS Sparta Brodnica
1:0
Lech Poznań II
KS Wda Świecie
2:0
Unia Swarzędz
KS Unia Solec Kujawski
2:1
KS Pogoń Mogilno
Nielba Wągrowiec
1:0
KS Chełminianka Chełmno
Sokół Kleczew
4:0
Polonia Sroda Wielkopolska
GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne
2:1
MKS Victoria Września
TP Ostrovia Ostrów Wielkopolski
4:0
WKP Włocłavia Włocławek
Piast Żmigród
1:1
KS Piast Karnin
KS Stilon Gorzów Wielkopolski
3:0
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Lechia Dzierzoniow
3:1
KP Bielawianka Bielawa
KP Rokita Brzeg Dolny
1:2
Zaglebie II Lubin
KS Dąb Sława Przybyszów
1:6
KS Formacja Port 2000 Mostki
Stal Kraśnik
3:1
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
Podlasie Biała Podlaska
1:1
Karpaty Krosno
MKS Orzeł Przeworsk
1:1
KS Lublinianka Lubin
Stal Rzeszow
1:2
Sokół Sieniawa
LKS Omega Kleszczów
0:1
Ursus Warszawa
WKS Wieluń
1:4
Broń Radom
MKS Pilica Białobrzegi
2:2
Pelikan Łowicz
Radomiak
3:1
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
KS Warta Sieradz
2:0
MKS Polonia Warszawa
BKS Stal Bielsko-Biała
2:1
LKS Czaniec
Małapanew Ozimek
0:3
KS Górnik Wesoła
LKS Skalnik Gracze
1:1
LZS Swornica Czarnowąsy
Górnik Zabrze II
2:0
GKS Piast Gliwice II
Odra Opole
4:1
KS Ruch Chorzów II
GKS Szombierki Bytom
2:1
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II
SKRA Częstochowa
0:1
HKS Ruch Zdzieszowice
Pawłowice Śląskie
0:3
KS Polonia Łaziska Górne
Sokol Ostroda
3:0
MKS Korsze
Hutnik Kraków
0:0
LKS Poroniec Poronin
MKS Karkonosze Jelenia Góra
0:1
Ślęza Wrocław
TSSR Polonia Trzebnica
0:4
KP Polonia Sparta Świdnica
Motor
1:2
Resovia
Seoul Jungnang
2:3
Icheon Citizen
Jeonju
3:1
Gimpo
Hwaseong
3:2
Gwangju Gwangsan
Seoul United
1:4
Gyeongju Citizen
Cheongju City
1:3
Paju Citizen
Seoul FC Martyrs
2:9
Pocheon
Cheongju
1:0
Chunnam Youngkwang
Yangju Citizen
2:1
Chuncheon
FC Okzhetpes
3:1
Lashyn
Kyzyl-Zhar
0:2
Kyran Shymkent
Gefest
0:3
FK Bulat-Amt Temirtau
CSKA Almaty
0:1
Akzhayik
Zhetysu Sunkar
2:1
Maktaaral
FK Astana-1964
3:0
FK Kaspiy Aktau
FK Vostok Ust-Kamenogorsk
1:2
Bayterek
Fügen
3:1
Imst
St. Martin i.M.
3:1
SV Neuhofen/Ried II
VfB Hohenems
1:4
Austria Lustenau II
SW Bregenz
3:1
Röthis
Nenzing
1:0
Brauerei Egg
Blau-Weiß Feldkirch
2:1
Lauterach
ÖTSU Henndorf
1:2
SV Wals-Grunau
Puch
1:0
Bramberg
FC Zell am See
1:1
ÖTSU Hallein
Bergheim
2:1
Hallwang
Erdal Hallein' 04
0:4
Altenmarkt
SC Holz Pfeifer Kundl
3:3
Völs
SVG Reichenau
5:0
SV Hall
Horitschon
3:0
Klingenbach
SC Marchtrenk
2:0
UFC Eferding
Bad Ischl
2:1
ASKO Donau Linz
Spratzern
1:1
FC Mannsdorf
Bad Voslau
0:4
SC Retz
UFC St. Peter in der Au
1:1
SV Wurmla
Bleiburg
0:3
Annabichl / Austria II
Villacher SV
1:3
ATUS Ferlach
SK CHT Austria Meiningen
0:1
Andelsbuch
SCU Ardagger
4:0
Waidhofen / Thaya
Gmünd
3:0
SV Spittal/Drau
SV Forchtenstein
1:0
SV Wimpassing
Bad Schallerbach
2:0
SV Gmunden
Union Innsbruck
3:2
Kematen
Reutte
1:1
Kirchbichl
USV 1960 Berndorf
0:2
Kuchl
USV Weindorf St. Anna am Aigen
1:3
Gnas
Grün Weiß Micheldorf
2:1
SV Sierning
Edelweiss Linz
2:1
SV Bad Goisern
Ónod SE
0:6
Siofok
Kozarmisleny
5:1
Diósdi TC-SELECT
BSS Monor
2:4
Balmazujvarosi FC
Sárisáp-Tatabányai Alapítvány SK
1:2
Jászapáti Városi SE
Cigand SE
2:3
Szigetszentmiklósi TK
Soltvadkerti
2:0
Ebes KKSE
Pétervására
1:2
BKV Elore
Balatoni Vasas
0:0
Fertőszentmiklós
Veresegyhaz VSK
0:7
Bölcskei SE
Mezőkovácsházi TE
0:7
Mezokovesdi
Sajóbábony Vegyész
5:2
Nagybajomi AC
Gyulaháza KSE
0:3
Ajka
Kisvarda
4:1
Tököl Városi SK
Celldomolki VSE
3:0
Sarvar
Kunszállás SE
3:0
Rákosmenti KSK
Semjénháza SE
2:4
Szeol SC
Dunaharaszti MTK
1:2
Bekescsaba 1912 Elore
FC Tatabanya
2:3
Szeged
Püspökladányi LE
1:2
Győrsövényház SE
Mórahalom
3:2
Maglódi TC
Nyirbator FC
1:5
Vac FC
Jászfényszarui VSE
0:1
Bajai
Alsózsolcai KSC
2:3
Velence SE
Nőtincs SE
5:1
II. Rákóczi Ferenc SE Szakoly
Ivancsa KSE
1:0
Hajdúböszörményi TE
FC Hatvan
2:3
Aqvital
Csepel
12:0
Létavértes SC '97
Körmendi FC-Boldizsár Trans
0:5
Gyirmot
Majosi
0:8
Cegledi VSE
Sárosd NSK
3:2
MTE
Kisújszállási SE
1:3
Tiszaujvaros
Ikarus Budapest SE
1:0
Kondorosi TE
Orosháza FC
1:0
Dunaujvaros Palhalma Agrospecial SE
Fehervar
3:2
Gyori ETO
Honved
0:1
Nyiregyhaza Spartacus
Pecs
1:1
Ujpest
Lombard Papa TFC
3:2
Kecskemet
Debrecen
2:0
Puskas Akademia
Sarmiento
0:0
Independiente Rivadavia
Colon
0:0
Instituto
Aldosivi
1:1
Nueva Chicago
Argentinos Juniors
1:0
Boca Unidos
Victoria Hamburg
2:2
SC Condor Hamburg 1956
Buchholz
4:1
TuS Germania Schnelsen
TSV 1883 Bogen
2:0
SpVgg Landshut
Landsberg
2:2
BCF Wolfratshausen
TSV 1860 Rosenheim
1:1
VfB Eichstatt
SV Germania 90 Schöneiche
1:5
SV Waren 09
Neubrandenburg 04
3:2
SV Altlüdersdorf
Lichtenberg
1:2
FC Schonberg 95
BSC Süd 05
0:4
Luckenwalde
Altenholz
4:1
Dornbreite Lübeck
NTSV Strand 08
3:2
Bordesholm
Union Sandersdorf
0:4
FC Oberlausitz Neugersdorf
TSV Kropp 1946
3:0
SV Todesfelde
Bayern Hof
4:1
Eltersdorf
SpVgg Jahn Forchheim
3:2
FC Amberg
Rugenbergen
0:1
Meiendorfer SV
Vilzing
0:3
Rain/Lech
Blumenthaler SV
0:5
SV Türkspor Bremen
FC Ederbergland
4:0
OSC Vellmar
Buchonia Flieden
2:2
Eintracht Stadtallendorf
FSC Lohfelden 1924
0:6
Lehnerz
Rot-Weiß Hadamar
0:1
Eschborn
Sportfreunde Seligenstadt
5:1
Viktoria Griesheim
Rasen Ballsport Leipzig II
6:1
Dynamo Dresden II
Arminia Ludwigshafen
5:0
SG 06 Betzdorf
Freiberg
4:1
Kehler FV 07
Hollenbach
2:1
SSV Reutlingen
Freiburger FC
2:3
Balingen
VfR Mannheim
0:1
FV Ravensburg
VfR Aalen 1921 II
2:1
SC Pfullendorf
Ulm
4:1
FC 08 Villingen
Mechtersheim
2:0
SpVgg EGC Wirges
TSG Pfeddersheim
2:2
SV Saar 05 Saarbrücken
SC Hauenstein
2:0
Diefflen
Ammerthal
1:3
Ansbach
SpVgg Weiden
2:0
SV Alemannia Haibach
1. FC Schwalmstadt
0:2
Oberrad
TSV Steinbach
2:0
SV Wiesbaden 1899
Rotenburger SV
2:1
VfL Oldenburg
Jeddeloh
4:0
Spelle-Venhaus
Eintracht Northeim
2:1
SV Teutonia Uelzen
I. SC Göttingen
3:0
TB Uphusen
Hertha Wiesbach
2:1
Spvgg Burgbrohl
1. FC Bad Kötzting
5:0
TSV Schwabmunchen
Sonthofen
2:0
SV Pullach
FSV Salmrohr 1921
0:1
SV Gonsenheim
VFR Krefeld-Fischeln
3:1
Jahn Hiesfeld
Viktoria Aschaffenburg
2:0
SV Erlenbach am Main
TSV Grossbardorf
4:1
Neudrossenfeld
Andijon
2:0
Qizilqum
Metallurg Bekabad
3:0
PFK Dinamo Samarqand
Sogdiana
0:0
AGMK
Pakhtakor
1:0
Neftchi Fargona
Sportivo Trinidense
1:0
Caacupe FBC
Porteno PF
1:0
Sp. San Lorenzo
Paranaense FC
1:2
Sportivo Iteno
Resistencia
0:0
Independiente FBC
FC Smolevichi-Sti
1:3
FC Slavia Mozyr
FC Bereza
2:2
FC Slonim
Lokomotiv Gomel
0:0
FC Gorodeya
FC Smorgon
1:2
FC Granit Mikashevichi
Minsk II
0:1
FC Volna Pinsk
FC Khimik Svetlogorsk
2:1
Energetik Bgu
FC Isloch
2:0
FC Lida
FC Vitebsk
0:1
FC Rechitsa-2014
Pretoria University
0:1
Polokwane City
Free State Stars FC
0:1
Kaizer Chiefs
Chippa United
2:0
Platinum Stars FC
Supersport United
0:1
Bidvest Wits FC
Orlando Pirates
1:2
Moroka Swallows
Ballymoney United
1:2
Queens University
Banbridge Town
0:2
Portstewart FC
Dollingstown
0:1
Wakehurst
Newington Youth
1:4
Lurgan Celtic
Sport / Leisure
2:0
Limavady United FC
FK Sloboda Tuzla
1:0
NK Celik Zenica
FK Drina Zvornik
1:2
Hsk Zrinjski Mostar
NK Vitez
0:1
FK Olimpic Sarajevo
NK Zvijezda Gradacac
0:0
NK Travnik
FK Velez Mostar
0:0
Mladost Velika Obarska
Highlanders
0:1
Dynamos
Buffaloes FC
2:1
Bantu Rovers FC
Harare City
1:0
Chapungu United
Triangle United
0:0
Black Rhinos
Kariba
3:0
Shabanie Mine FC
FC Platinum
2:1
How Mine FC
Ballymena United
2:0
Warrenpoint Town FC
Cliftonville
0:0
Glentoran
Coleraine
1:1
Ballinamallard United FC
Dungannon Swifts
2:2
Institute
Glenavon
2:2
Crusaders
Portadown
3:0
Linfield
Chacarita Juniors
3:1
Deportivo Espanol
Colegiales
1:2
Tristan Suarez
Fenix
1:0
Atlanta
Comunicaciones
0:0
Acassuso
Deportivo Armenio
1:0
Sportivo Italiano
Dock Sud
2:0
Deportivo Riestra
Defensores de Belgrano
0:0
Berazategui
Justo Jose de Urquiza
0:1
Defensores Unidos
Argentino Merlo
0:1
Flandria
Central Córdoba
1:2
Defensores de Cambaceres
Sacachispas
0:3
San Telmo
Augsburg II
0:2
Bayreuth
VFC Plauen
FSV Wacker 90 Nordhausen
Hertha BSC II
2:2
Carl Zeiss Jena
SV Wacker
2:0
Memmingen
Schweinfurt
5:0
Schalding-Heining
FV Illertissen
3:1
Garching
Ingolstadt II
1:0
Greuther Fürth II
RW Oberhausen
2:1
Sportfreunde Siegen
Bochum II
1:1
Wattenscheid
Sportfreunde Lotte
1:2
Fortuna Düsseldorf II
Köln II
1:0
Uerdingen
Schalke II
0:4
Viktoria Koln
FC-Astoria Walldorf
1:3
Saarbrucken
SC Freiburg II
1:1
Kaiserslautern II
SpVgg Neckarelz
2:5
Hessen Kassel
Zweibrücken
1:2
FC Nottingen
KSV Baunatal
1:0
TuS Koblenz
Goslarer SC 08
0:2
TSV Havelse
SV Seligenporten
0:0
Eintracht Bamberg
Lubeck
1:0
FT Braunschweig
Stenhousemuir
1:0
Airdrieonians
Dunfermline
0:0
Brechin City FC
Stranraer
1:1
Forfar Athletic
Ayr United
1:0
Greenock Morton
Peterhead
1:1
Stirling Albion
Albion Rovers FC
2:1
Annan Athletic
Berwick Rangers
1:2
Arbroath
Queen's Park
1:2
Clyde
Elgin City
1:0
East Fife
Montrose
4:1
East Stirlingshire FC
Sozopol
0:1
OFC Botev Vratsa
Septemvri Simitli
0:0
Bansko
PFC Montana 1921
2:0
FC Vereya
FK Burgas
0:0
PFC Chernomorets Burgas
Botev Galabovo
4:2
Rakovski 2011
Pirin Razlog
1:0
FC Pirin Blagoevgrad
FK Lokomotiv 2012 Mezdra
0:4
Gorna Oryahovitsa
Arroceros de Calabozo
6:3
Margarita
Diamantes de Guayana
3:0
Mineros de Guayana II
UCV
0:1
Angostura
Carabobo FC II
1:1
Libertador FC
Policía de Lara FC
4:0
Atlético El Vigía
Zamora II
2:3
Yaracuyanos FC
Deportivo Anzoátegui SC II
0:0
Gran Valencia Maracay FC
SD Quito
1:1
Mushuc Runa
Deportivo Cuenca
2:1
El Nacional
L.D.U. Quito
1:1
L.D.U. Loja
Manta FC
2:3
Independiente
ŠK Futura Humenné
1:3
FK Vysoké Tatry Starý Smokovec
Vranov nad Topľou
0:0
Slovan Sabinov
Rakytovce
0:2
FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa II
MSK Namestovo
1:1
Tatran Krásno
Teplička nad Váhom
3:0
Kremnička
Čadca
FK 34 Brusno-Ondrej
Piešťany
TJ OFC Gabčíkovo
FK Puchov
1:0
Vrbové
FK Stupava
0:1
Rohožník
Svätý Jur
3:0
Slovenský Grob
MŠK Kráľová pri Senci
2:0
Rovinka
Assyriska FF
1:1
Angelholms FF
Ostersunds FK
2:1
Syrianska FC
Jonkopings Sodra
1:1
Ljungskille SK
Landskrona BoIS
1:5
Varbergs BoIS
GAIS
2:1
Husqvarna FF
FK Spartak Subotica
1:0
Radnicki Kragujevac
FK Novi Pazar
1:0
FK Rad
Red Star Belgrade
2:0
FK Radnicki Nis
FK Jagodina
1:1
FK Mladost Lucani
FK Napredak Krusevac
0:2
FK Cukaricki
FK Borac Cacak
2:0
FC Donji Srem Pecinci
Nelson Eastern Suburbs FC
2:2
BeachSide FC
Riverside
3:3
Northern Rangers FC II
Taroona SC
4:1
New Town Eagles FC
Ulverstone FC
1:0
Burnie United FC
Prospect Knights FC
3:1
Launceston City FC II
Somerset FC
11:0
Launceston United SC
Clarence United
3:4
University of Tasmania SC
Chiangrai United
2:2
Muang Thong United
Police Tero
0:0
Super Power Samut Prakan FC
Ratchaburi
3:0
Bangkok United
Songkhla United
1:0
Chainat Hornbill
BG Pathum United
2:1
Sisaket FC
Levski Karlovo
1:0
Svilengrad
PFC Minyor Radnevo
1:2
Pomorie
Rozova Dolina
1:2
Tundzha Yambol
PFC Rodopa Smolyan
Spartak Plovdiv
Maritsa Plovdiv
3:2
FK Evrokolezh Plovdiv