Fixtures - September 13, 2014
Olimpik Donetsk
3:2
Metalurh Donetsk
Metalist Kharkiv
2:5
Dnipro
FC Zorya Lugansk
2:2
Dynamo Kyiv
Chernomorets
0:2
Donetsk
Arsenal
2:2
Man City
Chelsea
4:2
Swansea City
Crystal Palace
0:0
Burnley
Southampton
4:0
Newcastle
Stoke City
0:1
Leicester City
Sunderland
2:2
Tottenham
West Brom
0:2
Everton
Liverpool
0:1
Aston Villa
Bayern
2:0
Stuttgart
Dortmund
3:1
Freiburg
Hoffenheim
1:1
Wolfsburg
Hertha
1:3
Mainz
Paderborn
0:0
Köln
Mönchengladbach
4:1
Schalke
Thurrock FC
2:0
Welwyn Garden City
Grays Athletic
2:2
Harlow Town
Enfield Town
5:0
Felixstowe & Walton Utd.
Barton Rovers FC
1:1
Northwood FC
Aylesbury FC
1:2
Kettering Town
Bedfont & Feltham
0:6
Uxbridge FC
Biggleswade United
1:2
Leverstock Green
AFC Hayes
2:3
Harrow Borough
Hitchin Town
2:1
Daventry Town
Biggleswade Town
2:1
Arlesey Town FC
Dunstable Town FC
2:2
Chesham Utd
Hendon FC
1:0
Rushden & Diamonds
Abingdon United
3:0
Milton United
Flackwell Heath
3:3
Wantage Town
Shortwood United
1:1
Cirencester Town
Knaphill
1:2
Fleet Town
Chalfont St Peter
2:1
Hungerford Town FC
Bishop's Cleeve
0:1
Banbury United
Slough Town FC
1:2
Ardley United
Bognor Regis Town
0:0
Lewes FC
Blackfield & Langley
3:2
Sherborne Town
Horndean
0:1
Newport Isle of Wight
Yate Town
1:2
Dorchester Town
Winchester City FC
3:0
Bemerton Heath Harleq.
Sholing FC
0:1
Chippenham Town
Mangotsfield Utd
0:3
Weymouth FC
Poole Town
4:0
Bradford Town
Longwell Green Sports
0:1
Folland Sports
AFC Totton
0:2
Swindon Supermarine
Bodmin Town
3:3
Bridgwater Town
Paulton Rovers
3:1
Taunton Town
Tiverton Town
0:0
Bideford FC
Frome Town
2:0
Wimborne Town
Truro City FC
0:2
Larkhall Athletic
Willand Rovers
2:1
Saltash United
Marske United FC
2:2
Dunston Uts
West Allotment Celtic
0:5
Lancaster City
Newcastle Benfield
3:1
Bridlington Town
Ashington
2:2
Scarborough Athletic
Shildon FC
1:1
Whitby Town
Workington AFC
2:0
Consett
Harrogate Railway
3:1
Clitheroe
Bishop Auckland
2:3
Spennymoor Town
Ossett Albion
0:4
Droylsden FC
Salford City
2:0
Nantwich Town
Brighouse Town
1:2
Ashton United FC
Northwich Victoria
0:0
Glossop North End FC
Buxton FC
3:2
Ramsbottom United
Bamber Bridge
2:2
Squires Gate
Farsley Celtic
2:1
Frickley Athletic
Runcorn Town
5:3
Witton Albion
Marine FC
2:1
Ossett Town
Burscough
0:1
Curzon Ashton FC
Redhill
1:0
Carshalton Athletic
Cleethorpes Town FC
3:2
Carlton Town
Grantham Town
4:1
Clipstone
Mildenhall Town FC
1:3
Wroxham FC
St Neots Town
1:1
Dereham Town FC
Newmarket Town
0:3
Histon FC
Kings Lynn FC
7:0
Boston Town
Cambridge City
2:4
Needham Market FC
Norwich United
1:0
Wisbech Town
Billericay Town
4:0
Hadleigh United
Hertford Town
1:4
Canvey Island
Haverhill Borough FC
0:2
Leiston FC
Tilbury FC
0:4
Aveley FC
AFC Hornchurch
1:1
East Thurrock United
London Tigers
1:0
Brightlingsea Regent
Waltham Abbey
3:1
Barkingside
Bowers & Pitsea
0:4
Witham Town
Brentwood Town
1:0
London Colney
Wingate & Finchley
2:2
Ipswich Wanderers
Warrington Town
1:0
Trafford FC
Rugby Town FC
1:1
Chasetown FC
Evesham United
0:0
Redditch United
Market Drayton Town
1:3
Stourbridge FC
Boldmere St. Michaels
0:3
Bedworth United
Halesowen Town FC
3:0
Sutton Coldfield
Coleshill Town
1:2
Barwell
Blaby Whetstone Athletic
4:1
Tipton Town FC
Rushall Olympic
3:2
Romulus FC
Ellistown & Ibstock Utd.
3:2
Hereford United
Stafford Rangers
0:0
Tividale
AFC Sudbury
1:3
FC Romania
Corby Town
3:3
Norton United
Leek Town
2:1
Stourport Swifts
Lincoln Utd
2:3
Stamford
Mickleover Sports
3:0
Staveley MW
Matlock Town
1:2
Ilkeston
Sheffield FC
3:2
Shepshed Dynamo
Spalding United
4:0
Holwell Sports
Belper Town
3:3
Coalville Town
Thame Utd
1:2
Burnham FC
Godalming Town FC
0:0
Beaconsfield Town
Leatherhead FC
1:2
Faversham Town
Hythe Town
4:0
Whitstable Town
Ramsgate
1:2
Raynes Park Vale
Peacehaven & Telscombe
0:0
East Preston
Dorking Wanderers
4:2
Pagham
South Park
2:2
Metropolitan Police
Dulwich Hamlet
0:3
Worthing FC
Whyteleafe FC
1:2
Hastings United
Folkestone Invicta
0:0
Margate FC
Tonbridge Angels
6:0
Herne Bay
Croydon
2:3
Burgess Hill Town
Greenwich Borough
1:0
Chessington & Hook Utd.
Cray Wanderers
1:2
Tooting & Mitcham United
Merstham
2:2
Chipstead FC
Maidstone United FC
10:0
Littlehampton Town
VCD Athletic FC
3:2
Hampton & Richmond
Skelmersdale United
4:3
Radcliffe
Horsham FC
0:4
Kingstonian FC
Ajax
2:1
Heracles
Twente
2:1
Go Ahead Eagles
AZ Alkmaar
0:1
Heerenveen
Feyenoord Rotterdam
1:2
Willem II Tilburg
PEC Zwolle
3:1
PSV
Stal Kamyanske
2:1
Zirka Kropyvnytskyi
SFC Desna Chernihiv
4:0
Girnik-Sport
Naftovyk-Ukrnafta
1:0
Bukovina Chernovtsy
Oleksandria
1:0
Stal Alchevsk
Enerhiya Nova Kakhovka
0:2
Cherkashchyna-Akademiya Bilozirya
Real Pharma Odessa
2:3
Obolon-Brovar Kiev
Skala Stryi
2:1
Shakhtar Donetsk III
FC Kremin Kreminchuh
2:0
FC Nikopol
Chornomorets Odessa U21
0:0
Shakhtar Donetsk U21
Volyn Lutsk U21
4:0
Metalurh Zaporizhya U21
Mariupol U21
0:2
Hoverla Uzhhorod U21
Vorskla U21
2:0
Karpaty Lviv U21
Birmingham City
1:1
Leeds United
Bournemouth
1:1
Rotherham United
Blackburn
3:1
Wigan Athletic
Blackpool
0:0
Wolverhampton
Bolton Wanderers
0:0
Sheffield Wednesday
Brentford
3:2
Brighton
Cardiff City
2:4
Norwich City
Charlton Athletic
1:0
Watford
Huddersfield Town
1:2
Middlesbrough
Ipswich Town
2:0
Millwall
Reading
3:0
Fulham
Celtic
2:1
Aberdeen
St. Johnstone
0:1
Dundee
Dundee United
2:2
Hamilton
Partick Thistle
3:1
Inverness CT
Ross County
1:2
Motherwell
Kilmarnock
2:1
St. Mirren
Gençlerbirliği
1:2
Bursaspor
Kardemir Karabukspor
0:0
Basaksehir FK
Galatasaray
0:0
Eskişehirspor
Atiker Konyaspor 1922
2:0
Balıkesirspor
Lierse
2:2
Anderlecht
Zulte-Waregem
1:4
Waasland-Beveren
Yellow-Red KV Mechelen
5:2
Westerlo
Cercle Brugge
1:0
Royal Charleroi SC
Standard Liege
3:5
KV Oostende
1 FK Pribram
1:4
FK Jablonec
SK Dynamo Ceske Budejovice
2:2
1 FC Slovacko
FC Hradec Kralove
0:3
FC Vysocina Jihlava
FK Dukla Prague
0:1
Bohemians Prague 1905
FC Banik Ostrava
1:0
FK Mlada Boleslav
FK Teplice
0:0
Sparta Prague
Gimnasia y Esgrima
0:3
Defensa y Justicia
San Lorenzo
2:1
Godoy Cruz
Tigre
4:1
Rosario Central
Atletico de Rafaela
1:0
Estudiantes de La Plata
Shandong Taishan
1:0
Changchun Yatai
Guizhou Renhe
0:2
Dalian Pro
Nei Mongul Zhongyou F.C.
2:3
Beijing Guoan
Shanghai Port
0:3
Guangzhou
Shimizu S-Pulse
1:4
Urawa Reds
Omiya Ardija
2:1
Kashima Antlers
Ventforet Kofu
1:0
Sagan Tosu
Tokyo
1:1
Vissel Kobe
Sanfrecce Hiroshima
0:1
Gamba Osaka
Yokohama F. Marinos
0:2
Nagoya Grampus
Albirex Niigata
1:0
Vegalta Sendai
Kawasaki Frontale
4:0
Tokushima Vortis
Cerezo Osaka
2:0
Kashiwa Reysol
Numancia
1:3
SD Ponferradina
Mallorca
1:2
Recreativo Huelva
Alaves
2:3
Barcelona B
Racing Santander
1:2
Las Palmas
UE Llagostera
0:0
Osasuna
US Avellino 1912
0:0
Spezia Calcio
Crotone
1:1
Carpi FC
Frosinone
1:1
Bari 1908
Modena
1:0
Pro Vercelli
Perugia
1:0
Catania
Trapani Calcio
2:1
AS Cittadella
Varese
1:1
Virtus Lanciano
Virtus Entella
0:1
Brescia
NEC Nijmegen
1:0
RKC Waalwijk
FC Eindhoven
2:0
Achilles '29
De Graafschap
3:2
SC Telstar
Fortuna Sittard
0:2
Roda JC Kerkrade
UD Oliveirense
1:0
Tondela
Maritimo Madeira B
1:3
Beira-Mar
Leixões
2:1
CD das Aves
Sporting Lisbon B
0:0
Portimonense
Clube Oriental de Lisboa
0:0
Benfica Lisbon B
União Madeira
1:0
Vitoria Guimaraes B
CD Santa Clara
0:0
Olhanense
Feirense
0:0
SC Freamunde
Sporting Farense
1:0
FC Porto B
MKS Flota Swinoujscie
2:0
Arka
Oks Stomil Olsztyn
1:2
Miedz
Bytovia Bytow
1:4
Katowice
Wisla Plock
2:1
MKS Sandecja Nowy Sacz
Wigry Suwalki
0:1
MKS Dolcan Zabki
Barnsley
3:5
Milton Keynes Dons
Bradford City
1:2
Swindon Town
Bristol City
3:0
Doncaster Rovers
Chesterfield
4:1
Scunthorpe United
Coventry City
2:1
Yeovil Town
Crawley Town
1:0
Fleetwood Town
Crewe Alexandra
2:1
Port Vale
Leyton Orient
0:2
Colchester United
Oldham Athletic
0:0
Gillingham
Peterborough
0:0
Notts County
Sheffield United
1:0
Rochdale
Walsall
3:1
Preston North End
Accrington Stanley
1:0
AFC Wimbledon
Burton Albion
2:0
York City FC
Carlisle United
0:3
Bury
Dag & Red
2:3
Cambridge Utd.
Exeter City
1:1
Oxford United
Hartlepool United
0:0
Tranmere Rovers
Luton Town
1:0
Cheltenham Town
Morecambe FC
2:1
Plymouth Argyle
Newport County
3:2
Northampton Town
Southend United
2:0
Portsmouth
Stevenage
1:0
Shrewsbury Town
Wycombe Wanderers
2:1
Mansfield Town
Ulisses Yerevan FC
3:1
FC Mika Yerevan
Pyunik Yerevan FC
4:0
Ararat Yerevan FC
Alashkert
2:0
Shirak Gyumri FC
CSKA Moskva
2:1
Arsenal Tula
Lokomotiv Moskva
1:1
FC Mordovia Saransk
Zenit
3:2
Dinamo Moskva
Rostov
1:2
FC Rubin Kazan
Lausanne Sport II
3:0
Lancy
FC Wettswil-Bonstetten
2:0
Grasshopper II
Balzers
4:0
FC Dietikon
Baden
3:2
FC Muri
FC Thalwil
0:2
AC Taverne
Zug 94
9:0
FC Grenchen
FC Solothurn
6:0
FC Bern
Young Boys II
1:0
FC Schotz
FC Gossau
2:1
Usv Eschen-Mauren
Stade Lausanne Ouchy
3:3
FC Bavois
Wangen
2:0
Concordia Basel
Yverdon
2:1
FC Azzuri 90 LS
Düdingen
3:0
FC Naters
SC Kriens
3:2
Luzern II
FC Meyrin
1:2
Fribourg
US Terre Sainte
3:0
Martigny Sports
Preilu BJSS
1:5
Rēzekne / BJSS
SFK United
0:0
Salaspils BJSS
Jēkabpils
8:0
FK Plavinas DM
Valmiera FK/BJSS
7:2
FK 1625 Liepaja
FK Tukums 2000/TSS
4:0
JFK Saldus
FK Smiltene
1:1
FK Ogre
Olaine
1:3
FK Auda
Black Leopards FC
1:1
Garankuwa United
Ubuntu Cape Town
0:0
Golden Arrows
Thanda Royal Zulu FC
0:0
Stellenbosch
African Warriors
1:1
Santos FC
Marumo Gallants
3:0
Jomo Cosmos FC
NK Metalleghe-BSI
1:0
NK Gosk Gabela
FK Turbina Jablanica
1:1
HNK Capljina
Rudar Kakanj
1:0
FK Buducnost Banovici
NK Podgrmeč
1:0
HNK Orasje
OFK Gradina Srebrenik
0:0
Bratstvo Gračanica
Goražde
1:0
FK Mladost Doboj Kakanj
Igman Konjic
1:2
Radnički Lukavac
FK Leotar Trebinje
2:0
FK Napredak Donji Šepak
Sutjeska Foča
4:0
Sloboda Mrkonjić Grad
FK Kozara Gradiska
2:0
Sloboda Novi Grad
Proleter Teslić
0:2
FK Vlasenica
Mladost Gacko
2:1
FK Drina HE Višegrad
FK Krupa
1:0
Tekstilac Derventa
IA Akranes
0:2
Haukar Hafnarfjordur
HK Kopavogs
2:2
Leiknir Reykjavik
Bi/Bolungarvik
1:2
Throttur Reykjavik
Vikingur Olafsvik
5:1
KV Vesturbaer
UMF Selfoss
2:4
Ka Akureyri
UMF Tindastoll
0:3
UMF Grindavik
Grotta
4:1
Afturelding
KF Fjardabyggd
2:0
Sindri
Volsungur
2:3
Huginn
UMF Njardvik
1:1
KF Fjallabyggd
Dalvik Reynir
1:2
Reynir Sandgerdi
Ægir
1:1
IR Reykjavik
Traeff
1:1
FK Gjovik-Lyn
Lyn FK
2:3
Vard Haugesund
Floro
6:3
Stord
Fyllingsdalen
3:0
Ålgård
Vidar FK
4:0
Fana
Pors Grenland
2:2
Kongsvinger IL
Tillerbyen FK
2:2
Levanger
Elverum
3:2
Nybergsund IL-Trysil
Holmen IF
4:2
Vindbjart
KFUM Oslo
1:3
Eidsvold
Finnsnes IL
1:0
Harstad
Jerv FK
1:0
Flekkeroy
Byaasen Toppfotball
1:3
Brumunddal Fotball
Notodden FK
3:2
Asker
Birkebeineren
0:2
Arendal FK
Follo
13:1
Mo IL
Dürrenast
1:1
FC Granichen
FC Wohlen II
4:1
Schöftland
Goldau
2:0
FC Ibach
AS Castello
3:2
FC Hochdorf
FC Red Star Zh
0:0
Liestal
Team Aargau
0:2
Dornach
FC Seefeld Zh
2:0
SC Binningen
SV Hongg
4:2
FC Dardania Basel
Blue Stars Zürich
1:3
FC Allschwil
FC Mels
2:2
FC Kosova Zurich
Chur 97
1:1
FC Amriswil
FC Linth 04
1:0
Wil II
FC Kreuzlingen
2:3
FC Widnau
Lyss
1:0
Stade Payerne
FC Arbon 05
1:1
FC Freienbach
FC Perly-Certoux
3:2
FC Ugs
Vevey Sports
2:1
FC Veyrier Sports
FC Ruswil
0:4
SC Buochs
FC Plan-Les-Quates
2:3
Servette II
FC La Chaux De Fonds
5:0
Gumefens / Sorens
FC Ostermundigen
4:2
Bümpliz
FC Lenzburg
3:1
FC Olten
FC Gunzwil
0:3
FC Malters
FC Sarnen
3:0
FC Küssnacht am Rigi
Ascona
1:3
FC Hergiswil
FC Uster
1:6
FC Frauenfeld
FC Sierre
2:1
FC Signal
FC Saxon Sports
1:3
Collex-Bossy
Farvagny / Ogoz
2:3
FC Grünstern
FC Thierrens
6:1
FC Beroche-Gorgier
FK Dubnica Nad Vahom
4:1
Slovan Duslo Šaľa
MFK Skalica
3:0
AFC Nove Mesto Nad Vahom
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
4:1
FK Poprad
Dolný Kubín
2:4
Bodva Moldava
1. FC Tatran Presov
0:2
Lokomotiva Zvolen
Partizan Bardejov
1:1
MSK Rimavska Sobota
MSK Zilina B
2:1
FC STK 1914 Samorin
FC Nitra
0:1
Slovan Bratislava II
MFK Zemplin Michalovce
3:0
Lok. Kosice
VfL Osnabrück
2:1
Holstein Kiel
Mainz II
0:0
Energie Cottbus
SG Sonnenhof Grossaspach
1:3
Dynamo Dresden
Jahn Regensburg
0:1
Preußen Münster
MSV Duisburg
2:0
Stuttgarter Kickers
Fortuna Köln
2:0
Unterhaching
Arminia
3:0
Borussia Dortmund II
Hallescher
0:2
VfB Stuttgart II
NK Bilje
7:0
Izola
NK Tabor Sezana
2:4
Primorje
NK Cerknica
4:1
NK Portoroz Piran
NK Komenda
2:0
Sava Kranj
NK Kočevje
1:0
ŠD NK Kolpa
NK Bled Hirter
1:4
NK Radomlje II
SK Aritma Prague
0:2
FK Slavoj Cesky Krumlov
FC Hvezda Cheb
2:0
Táborsko II
TJ Sokol Libis
2:2
N. Byskovice
FC Zlicin
1:1
Sušice
FC Viktoria Marianske Lazne
1:4
1. FC Karlovy Vary
Slavoj Polna
5:1
Napajedla
1.fc Viktorie Prerov
1:1
FK Mohelnice
MFK Vitkovice
1:0
REAL Lískovec
Velké Karlovice
0:0
FC Tvd Slavicin
Rymarov
3:0
Tj Valasske Mezirici
FK Horovicko
1:2
FK Tachov
SK Senco Doubravka
2:4
Malše Roudné
Sokol Čížová
1:1
SK Klatovy 1898
FC Rokycany
0:0
ZVVZ Milevsko
Nove Straseci
3:3
AFK LoKo Chomutov
Nový Bor
3:1
FK Lovochemie Lovosice
FK Litol
1:4
FK Litomericko
Krupka
1:0
SK Kladno
Tj Dvur Kralove Nad Labem
2:1
Vysoke Myto
Týnište nad Orlicí
2:0
Cesky Brod
FK Česká Třebová
2:1
Pardubice II
Tj Sokol Zivanice
0:1
Tj Jiskra Usti Nad Orlici
Jablonec Nad Jizerou
0:2
FK Nachod
FK Dobrovice
0:0
MFk Trutnov
Cameroon U17
1:2
Ghana U17
Angola U17
1:1
Ivory Coast U17
Mali U17
2:0
Tunisia U17
South Africa U17
2:1
Egypt U17
Vitebsk II
0:2
FC Zhlobin
FC Torpedo-MAZ Minsk
0:2
Atlant Kobrin
FC Krumkachi
1:2
Mosty
FC Spartak Shklov
2:1
Slavianin
Kolos-Druzhba
3:2
Kletsk
FC Orsha
4:1
Dnepr Rohachev
FC Osipovichi
4:1
FC Skvich Minsk
FC Molodechno Dussh4
2:4
FC Beliata-Viteks
FC Partizan Minsk
0:3
FC Baranovichi
Chabab Kasba Tadla
0:0
Wydad Fes
Sale
2:0
Chabab Houara
US Témara
2:2
Youssoufia
Dcheira
0:1
Ittihad Tanger
Union Aït Melloul
0:0
Mouloudia Oujda
Racing de Casablanca
1:0
Wydad Temara
El Massira
1:0
Union Mohammédia
CODM
0:0
Raja Beni Mellal
Oeste SP
0:0
Sampaio Correa MA
Nautico PE
2:1
Ceara CE
Icasa CE
1:1
Joinville SC
Luverdense MT
0:1
Ponte Preta SP
Atletico Goianiense
1:1
Vasco Da Gama RJ
ABC RN
0:0
América RN
America Mineiro MG
0:2
Boa Esporte Clube
Parana Clube PR
3:2
Santa Cruz PE
Yanbian Fude
1:1
Tianjin Tianhai
Shenzhen FC
1:0
Qingdao Hainiu
Beijing BSU
1:2
Shenyang Zhongze FC
Cangzhou Mighty Lions
2:1
Guangdong
Shenzhen
1:3
Beijing Institute of Technology FC
Chongqing Lifan
0:0
Xinjiang Tianshan
FK Berane
2:3
OFK Grbalj
FK Rudar Pljevlja
2:1
FK Mogren Budva
FK Lovcen
1:1
FK Zeta Golubovci
FK Mornar Bar
1:0
FK Bokelj Kotor
OFK Titograd
0:0
FK Buducnost
FK Sutjeska
1:1
OFK Petrovac
KSK Heist
3:2
FC Tubize
SV Roeselare
2:0
Sérésien
ASV Geel
0:5
Mons
Lommel United
3:1
Royal Excelsior Virton
AS Eupen
0:1
KFC Dessel Sport
Sint-Truiden
2:1
KRC Mechelen
White Star Bruxelles
3:3
Eendracht Aalst
Bohemians Prague
3:0
Meteor Prague
FC Pisek
3:1
SK Prevysov
FC Chomutov
1:0
Afk Chrudim
Slavia Orlová-Lutyně
0:0
Breclav
SK Lisen
0:2
Unex Unicov
FK Caslav
0:4
FK Louňovice
Avedøre
2:2
BK Søllerød-Vedbæk
Kjellerup IF
2:2
Skovbakken IK
GVI
0:0
B 1908
FC Sydvest 05
2:3
FC Svendborg
B 93
1:2
Avarta
Rishøj BK
1:1
Svebølle B&I
BK Frem
3:0
Holbæk B&I
Marienlyst
7:0
Kolding B
Thisted
1:0
Jammerbugt FC
Varde IF Elite
1:4
Odder IGF
Ringsted
1:2
Skanderborg
Hobro IK II
1:3
Brabrand IF II
Viby
1:3
Randers SK Freja
Jægersborg BK
4:0
Fremad Valby
Otterup
2:4
Boldklubben 1909
Skjold Birkerød
1:1
SC Egedal
AB Tårnby
2:1
Greve
Taastrup
1:1
BSF
Dalum IF
4:2
Kalundborg GB
FA 2000
1:2
LSF
Aarhus Fremad
0:1
Lindholm IF
Djursland
0:1
Lystrup IF
VRI
1:2
Lyseng
Holstebro
2:0
Vorup FB
Vanløse
2:2
Kastrup BK
KFUM Roskilde
7:1
Fredensborg Boldklub og Idrætsforening
Hjørring IF
2:3
Aalborg BK II
BVV Barendrecht
0:0
SV Spakenburg
Rijnsburgse Boys
1:3
Scheveningen
HHC Hardenberg
5:0
Hoek
Gvvv
2:3
Genemuiden
Excelsior Maassluis
2:4
Kozakken Boys
VV IJsselmeervogels
1:0
VV Capelle
Ajax Amateurs
2:1
Sparta Nijkerk
ONS Sneek
2:2
FC Lisse
Aspudden-Tellus
4:2
Skiljebo SK
Eskilsminne IF
7:0
Sävedalen
Värmdö
5:0
Spårvägens FF
Team TG FF
6:0
Sandviks
Nosaby
1:2
Asarum
Ytterby IS
2:5
IK Gauthiod
Enskede IK
3:1
Eskilstuna City
Stromsbergs IF
2:2
Kvarnsvedens IK
Karlbergs BK
1:3
Konyaspor KIF
Hudiksvalls Forenade FF
0:0
Selånger FK
Norrtälje
1:4
Gamla Upsala SK
Lindome GIF
7:0
Torns IF
Lidköping
6:1
Stenungsunds IF
IFK Ölme
1:2
Karlstad BK
Västerås IK
2:2
Syrianska IF Kerburan
Södertälje FK
2:1
Rynninge IK
Berga
2:1
Ljungby IF
Nike
1:4
Jonsereds IF
Carlstad United
7:3
Åmål
Lerums IS
2:1
Nordvärmland
Höganäs BK
4:5
Hogaborgs BK
Tvaakers IF
1:2
Dalstorps
Karlslunds IF
1:1
Boo
FC Höllviken
6:0
Vimmerby
KSF Prespa Birlik
1:2
Hassleholms IF
Härnösands FF
1:1
Anundsjö IF
IFK Östersund
0:0
Ånge IF
Grebbestads IF
1:2
Tibro AIK FK
ASC Nieuwland
0:5
Nunspeet
ASV Dronten
5:1
Go Ahead
DOS '37
1:0
Horst FC
DOS Kampen
1:3
DETO Twenterand
FC Zutphen
1:3
Berkum
cvv Sparta Enschede
1:1
SDV Barneveld
Vroomshoopse Boys
3:2
KHC
SV Bolnes
1:1
Pelikaan
Brielle
1:3
Alexandria '66
Dinteloord
2:2
VVGZ
Heerjansdam
0:3
Sliedrecht
Nieuw Lekkerland
7:0
vv Klundert
Rijsoord
0:3
Heinenoord
SV Alphense Racing Club
1:3
HBOK
SV Deltasport
2:0
DSO
Forum Sport
2:3
HVC '10
Nootdorp
1:2
Valken '68
Sportlust '46
5:0
vv GHC
Swift
0:0
Zwaluwen '30
Voorschoten '97
0:0
vv Haaglandia (Zaterdag)
DTS Ede
1:3
Almkerk
VV Eemdijk
1:0
vv De Meern (Zat)
JSV
0:0
Voetbalvereniging Benschop
LRC
3:1
Roda '46
Roda Boys
6:2
VVZ '49
SVL
9:1
FC Lienden (Zaterdag)
WNC
2:1
Zuidvogels
Balk
0:2
Broekster Boys
Bergumer Christelijke Voetbalvereniging
4:2
LTC
VV Buitenpost
1:3
HZVV
PKC '83
4:1
SV Bedum
CVV Viboa
1:2
vv VEV '67
Oranje Wit
2:1
Alblasserdam
Oranje Nassau
2:3
vv Omlandia
Olde Veste '54
0:2
Drentse Zuid Oost Hoek
SV Someren
0:0
EHC
Susteren
3:2
Wilhelmina
AFC Telford United
2:2
Barnet FC
Altrincham FC
3:3
Eastleigh FC
Braintree Town FC
2:0
Kidderminster Harriers FC
Dover Athletic FC
0:1
Macclesfield Town
Forest Green Rovers
2:0
Halifax Town
Gateshead FC
1:0
Dartford FC
Grimsby Town
0:2
Torquay United
Lincoln City
2:3
Bristol Rovers
Nuneaton Town FC
1:1
Aldershot Town FC
Southport FC
0:2
Alfreton Town FC
Woking FC
1:0
Chester FC
Wrexham
2:1
Welling United
Bishop's Stortford
1:1
Bath City FC
Boreham Wood FC
4:0
Chelmsford City
Concord Rangers
4:2
Wealdstone FC
Eastbourne Borough
0:2
Hemel Hempstead
Farnborough
1:2
Bromley FC
Gosport Borough
1:2
Whitehawk
Havant & Waterlooville FC
2:0
Basingstoke Town
Hayes & Yeading United F.C.
0:2
Ebbsfleet United FC
St Albans City
4:1
Maidenhead United FC
Sutton United FC
4:2
Staines Town
Barrow AFC
2:1
Leamington FC
Brackley Town FC
1:0
Hyde United FC
Colwyn Bay
0:0
North Ferriby Utd
Gloucester City
0:2
AFC Fylde
Harrogate Town FC
0:4
Solihull Moors FC
Hednesford Town
1:1
Guiseley FC
Lowestoft Town
3:2
Bradford Park Avenue AFC
Oxford City
2:0
Gainsborough Trinity
Stalybridge Celtic
3:1
Tamworth FC
Stockport County
3:2
Boston United FC
Worcester City
2:0
Chorley FC
East Grinstead Town
1:5
Guernsey
Corinthian Casuals
1:4
Three Bridges
Kendal Town
2:3
Mossley AFC
North Leigh FC
0:1
Stratford Town FC
New Mills FC
3:2
Padiham
Burnham Ramblers
1:2
Chatham Town
Ware FC
3:2
Great Wakering Rovers
Maldon & Tiptree
1:2
Soham Town Rangers
Goole
2:0
Stocksbridge Park Steels
Rainworth Miners Welfare FC
1:2
Loughborough Dynamo
Gresley FC
10:0
Brigg Town
Kidsgrove Athletic FC
1:6
Newcastle Town
Oskarshamns AIK
2:2
Lunds BK
Uddevalla
1:1
Orgryte Goteborg
Motala AIF
2:1
Norrby IF
Dalkurd FF
2:1
IK Frej
Kristianstad FC
0:1
IS Halmia
Utsiktens BK
0:3
Trelleborg FF
Caersws
2:2
Guilsfield
Holyhead Hotspur
1:0
Llandudno FC
Llandrindod Wells
0:6
Caernarfon Town FC
Mold Alexandra
2:4
Llanidloes Town
Penycae
1:0
Rhayader Town FC
Porthmadog FC
4:1
Flint Town United
Rhydymwyn
0:7
Conwy Borough
Aberdare Town
1:8
Monmouth Town
Cardiff Metropolitan University FC
2:2
Cambrian & Clydach
Garden Village
3:0
Porth
Goytre
1:2
Goytre United
Haverfordwest County
2:1
Taffs Well
Pontardawe Town
1:3
Caerau (Ely)
Pardubice
1:0
Fotbal Frydek Mistek
FK Fotbal Trinec
2:2
1 SC Znojmo FK
SK Sigma Olomouc
5:0
FK Usti Nad Labem
FC Sellier & Bellot Vlasim
2:0
SFC Opava
Mas Taborsko
3:0
Baník Most
Zlín
3:0
FK Banik Sokolov
ÍF Fuglafjørdur
0:2
B36 Tórshavn III
TB II
1:4
B71 Sandoy
FC Suduroy II
3:0
B68 II
FF Giza / FC Hoyvík
1:2
Víkingur III
MB Midvágur
0:0
Undrid
FC VSS Kosice
3:0
FK Zeleziarne Podbrezova
FK Senica
1:0
MFK Ruzomberok
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
1:1
Dunajska Streda
ACV Assen
0:1
Harkemase Boys
Drachtster Boys
1:0
Apeldoorn CSV
Dvs 33 Ermelo
5:2
vv WVF
Excelsior '31
0:1
Vvog
Flevo Boys
1:1
SVZW
Staphorst
0:0
Azsv
Whc
0:0
Urk
Breukelen
2:1
DFS
Montfoort
1:1
Dovo Veenendaal
NSC
3:1
Jodan Boys
Odin 59
2:1
Huizen
SDC Putten
3:1
Rkav Volendam
Stedoco
3:1
Achilles Veen
FC S-Gravenzande
0:2
Ter Leede
VV Kloetinge
1:3
VV Zwaluwen Vlaardingen
Quick Boys
0:1
VV Noordwijk
RVVH
1:1
SHO
VV Smitshoek
0:7
VV Katwijk
Spijkenisse
0:1
ltijd Sterker Worden Hendrik-Ido-Ambacht
FC Xerxes
5:2
FC Rijnvogels
VVA '71
0:1
Bennekom
Blauw Geel 38
2:0
De Valk
SWZ Boso Sneek
3:0
WVV Alcides
Blekitni Stargard S.
2:1
KS Legionovia Legionowo
Rozwoj Katowice
1:1
MKP Kotwica Kolobrzeg
Rakow
5:0
Puszcza
Siarka Tarnobrzeg
1:1
MKS Kluczbork
ZKS Stal Stalowa Wola
3:1
Górnik Wałbrzych
Pogoń Szczecin II
1:0
Gwardia Koszalin
LKS Łysica Bodzentyn
0:0
Granat
Górnik Zabrze II
2:2
Małapanew Ozimek
Poprad Muszyna
0:4
Wisla Sandomierz
MKS Olimpia Olsztynek
2:3
Olimpia Zambrow
Cartusia Kartuzy
0:1
MKS Drawa Drawsko Pomorskie
Pogoń Grod. Mazowiecki
1:2
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
GKP Targówek Warszawa
2:5
Pelikan Łowicz
KS Start Działdowo
0:3
KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Wasilków
3:0
KS Warmia Grajewo
GLZS Start Warlubie
0:1
BKS Sparta Brodnica
MKS Puszcza Hajnówka
1:2
Concordia Elbląg
Bałtyk Koszalin
2:2
OSP Lechia Gdańsk II
Gminny Klub Sportowy Leśnik Manowo
3:1
Przodkowo
MKS Wierna Małogoszcz
0:1
AKS Beskid Andrychów
Wisła Kraków II
1:2
KSZO SSA Ostrowiec Sw.
MKS Trzebinia Siersza
2:0
LKS Wolania Wola Rzędzińska
KS Unia Solec Kujawski
0:1
LKS Centra Ostrów Wielkopolski
Nielba Wągrowiec
0:5
KS Wda Świecie
GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne
1:1
Lech Poznań II
MKS Victoria Września
3:2
KS Chełminianka Chełmno
Polonia Sroda Wielkopolska
5:1
Warta
KS Dąb Sława Przybyszów
0:1
MKS Oława
KP Polonia Sparta Świdnica
3:0
KP Bielawianka Bielawa
Zaglebie II Lubin
1:2
Zielona Góra
JKS 1909 Jarosław
2:0
KS Lublinianka Lubin
Resovia
1:0
Wisłoka Dębica
LKS Omega Kleszczów
1:2
Radomiak
BKS Stal Bielsko-Biała
6:0
LKS Skalnik Gracze
Odra Opole
2:2
LKS Czaniec
Pawłowice Śląskie
4:0
LZS Swornica Czarnowąsy
KS Polonia Łaziska Górne
3:2
GKS Piast Gliwice II
HKS Ruch Zdzieszowice
4:1
Rekord Bielsko-Biała
Hutnik Kraków
4:0
GKS Partyzant Radoszyce
Motor
3:0
Podlasie Biała Podlaska
Ursus Warszawa
1:0
KS Warta Sieradz
Łomża
2:2
MKS Kaczkan Huragan Morag
MKS Elk
2:1
Sokol Ostroda
MKS Rominta Gołdap
1:3
Mlks Znicz Biala Piska
Gryf Wejherowo
3:1
SKS Baltyk Gdynia
Sokół Kleczew
2:1
Jarota Jarocin
TP Ostrovia Ostrów Wielkopolski
3:3
Unia Swarzędz
KS Stilon Gorzów Wielkopolski
6:2
KS Piast Karnin
KS Formacja Port 2000 Mostki
2:0
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
WKS Wieluń
0:1
MKS Pilica Białobrzegi
KS Polonia Bytom SA
3:1
Grunwald Ruda Śląska
GKS Szombierki Bytom
1:3
GKS Jastrzebie Zdroj
SKRA Częstochowa
3:1
KS Górnik Wesoła
Broń Radom
2:1
MKS Polonia Warszawa
Maskun Palloseura
0:2
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
IF Gnistan
0:0
FC Espoo
FC Viikkarit
2:5
FC Lahti Akatemia
Pkku
3:0
Futura
VIFK
2:1
Hämeenlinna
SalPa
2:3
EIF
Sporting Kristina
2:1
ÅIFK
Kultsu
1:3
JAPS
Jakobstads Bollklubb
4:0
Pallo Kerho 37
Atlantis FC
2:0
Mikkelin Palloilijat
ASV 13
1:5
SC Ostbahn XI
SVG Reichenau
2:2
Swarovski Tirol II
Simmeringer SC
0:1
Favoritner AC
Nenzing
5:1
VfB Hohenems
Rot-Weiß Rankweil
1:2
SW Bregenz
Donau
3:1
Admira Landhaus
SV Post Vienna
0:1
Wiener Viktoria
UFC Eferding
0:3
SV Neuhofen/Ried II
SV Grieskirchen
2:1
St. Martin i.M.
Union Weißkirchen
0:3
SC Marchtrenk
Atsv Ober-Grafendorf
0:3
SV Gaflenz
ÖTSU Hallein
3:3
SV Scholz Grodig 1B
Hallwang
2:4
Altenmarkt
FC Zell am See
2:2
Erdal Hallein' 04
Bergheim
1:1
SAK 1914 Salzburg
ÖTSU Henndorf
2:3
FC Anif
SV Wals-Grunau
1:3
Bramberg
SV Matrei und Umgebung
1:3
Silz / Mötz
Völs
2:0
Reutte
SK Jenbach
0:2
Kematen
SC Pinkafeld
3:0
Klingenbach
USV Weindorf St. Anna am Aigen
1:0
SC Furstenfeld
CSM Râmnicu Vâlcea
1:0
ACS Poli Timisoara
Mioveni
0:0
CS Sportul Snagov Sa
CS Şoimii Pâncota
1:1
Bihor Oradea
Fortuna
2:0
Olimpia Satu Mare
Caransebeş
0:0
Unirea Tărlungeni
CS Balotesti
3:3
Berceni
AFC Sageata Navodari
1:0
Unirea Slobozia
Acs Dacia Unirea Braila
0:2
Acs Foresta Suceava
FC Municipal Dorohoi
0:2
SC Bacău
FC Farul Constanta
1:1
Acs FC Academica Clinceni
FC Gloria Buzau
1:0
Voluntari
Ineu
1:2
Hunedoara
UTA Arad
2:1
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu II
Podari
1:4
CS Afumati
CN Dinicu Golescu Câmpulung Muscel
2:0
Vişina Nouă
Ştefăneşti
1:1
Concordia Chiajna II
Sporting Roşiori
0:2
Astra II
Metalosport Galaţi
0:4
Asc Daco-Getica Bucuresti
FC Delta Dobrogea Tulcea
1:1
Metaloglobus
Oţelul II
0:3
AFC Dunarea 2005 Calarasi
CS Viitorul Domneşti
1:2
Dinamo Bucureşti II
CS Iernut
3:1
CS Oşorhei
AFC Arieşul 1907 Turda
0:0
Metalurgistul Cugir
Unirea Jucu
4:0
CS Sanatate Cluj
Industria Galda de Jos
2:2
Avântul Reghin
Sighetu Marmaţiei
2:0
Unirea Dej
Sânmartin
1:0
CF Gloria Progresul Bistriţa
Sepsi OSK
2:0
Sporting Lieşti
Csikszereda
3:1
Bucovina Rădăuţi
Roman
0:3
FC Bucovina Pojorâta
JS Saoura
3:1
ASM Oran
Union Sportive Médina d'Alger
2:0
Belouizdad
CS Constantine
4:1
USM EL Harrach
MC Oran
2:0
RC Arbaa
MC El Eulma
0:1
ES Sétif
USM Bel Abbes
0:2
JS Kabylie
ASO Chlef
0:0
MO Bejaia
Lobos BUAP
3:0
Dorados de Sinaloa
Mineros de Zacatecas
0:0
Venados
Correcaminos UAT
1:0
Oaxaca (old)
Necaxa
1:2
Cafetaleros
Fehérvár II
0:2
Gyulai Termál
Felsotarkany SC
2:4
Nyirbator FC
Diósdi TC-SELECT
1:0
Tököl Városi SK
Szekszardi UFC
1:0
Maglódi TC
Bajai
0:0
Orosháza FC
Rakospalotai EAC
1:3
Szeol SC
Kozarmisleny
3:0
Esmtk Budapest
Bölcskei SE
1:0
BSS Monor
Balatonfüredi
1:2
Dorogi FC
Veszprem FC
FC Tatabanya
Nagyatádi
1:1
Újbuda TC
Budaorsi SC
3:0
Sarvar
MTE
1:0
Csepel
Győri ETO II
3:1
III Ker Tue Upe
Cigand SE
4:3
Honvéd II
Putnok VSE
3:1
Salgótarjáni BTC
Tiszaujvaros
0:7
Kisvarda
Jászberényi
1:1
FC Hatvan
Santamarina
1:1
Huracan
Boca Unidos
2:0
Gimnasia Jujuy
Sportivo Belgrano
2:2
Patronato
San Martin San Juan
1:0
CD Guarani A.F.
Atletico Tucuman
1:1
Sarmiento
Douglas Haig
1:2
Nueva Chicago
Crucero del Norte
3:0
Temperley
Union Santa Fe
2:0
Independiente Rivadavia
Ferro Carril Oeste
0:1
Aldosivi
Dassendorf
3:1
SV Curslack-Neuengamme 1919
Meiendorfer SV
2:3
VfL Pinneberg
BCF Wolfratshausen
1:3
SV Pullach
Sportbund Deutsche Jugend Kraft Rosenheim
2:2
Rain/Lech
Dachau
1:1
Landsberg
FC Unterfohring 1927
6:0
SpVgg Unterhaching II
FC Schonberg 95
8:1
SV Germania 90 Schöneiche
Optik Rathenow
2:0
Lichtenberg
Heider
4:1
Preetzer TSV
Flensburger SpVgg 08
3:1
SV Henstedt-Ulzburg
Altenholz
1:4
Holstein Kiel II
NTSV Strand 08
0:0
SV Eutin 08
FC Erzgebirge Aue II
3:1
FC Eisenach
FC Oberlausitz Neugersdorf
2:0
Chemnitzer FC II
SV Saar 05 Saarbrücken
3:0
Spvgg Burgbrohl
SpVgg EGC Wirges
5:0
Idar Oberstein
Ansbach
4:1
Eltersdorf
VfL Frohnlach 1919
0:4
SpVgg Weiden
Rugenbergen
1:1
Victoria Hamburg
SpVgg Landshut
1:1
SV Raisting
VfL 07 Bremen
0:1
SC Sparta Bremerhaven
OSC Bremerhaven
0:2
Leher TS
Werder Bremen III
1:1
SV Grohn
Blumenthaler SV
1:1
TuS Schwachhausen
VfB Hüls
2:2
TuS Erndtebruck 1895
Malchower SV 90
2:0
BSC Süd 05
Bayern Alzenau
2:1
SV Wiesbaden 1899
Lehnerz
2:3
Sportfreunde Seligenstadt
Eintracht Stadtallendorf
4:2
Viktoria Griesheim
OSC Vellmar
3:3
Oberrad
SV Wehen Wiesbaden II
5:0
FSC Lohfelden 1924
Rot-Weiß Hadamar
4:1
Buchonia Flieden
SKV Rot-Weiss Darmstadt
0:3
FC Ederbergland
Union Neumünster
3:0
FC Angeln 02
Bordesholm
2:1
TuRa Meldorf
Arminia Ludwigshafen
1:3
Elversberg II
Kehler FV 07
3:0
VfR Mannheim
Bahlinger SC
1:2
SV Spielberg
SSV Reutlingen
1:2
Freiberg
Freiburger FC
0:0
SV Kickers Pforzheim
Hollenbach
2:3
Balingen
FC 08 Villingen
1:2
FV Ravensburg
TSG Pfeddersheim
0:1
FSV Salmrohr 1921
SC Hauenstein
2:0
Borussia Neunkirchen
SV Alemannia Haibach
4:3
SV Memmelsdorf 1923
SV Erlenbach am Main
1:0
Ammerthal
Aubstadt
0:0
Bayern Hof
Eschborn
0:1
TSV Steinbach
Spelle-Venhaus
0:0
SV Drochtersen/Assel
Dornbreite Lübeck
1:1
SV Todesfelde
Diefflen
1:1
SV Gonsenheim
SG 06 Betzdorf
0:5
Hertha Wiesbach
VfB Eichstatt
1:1
Hankofen-Hailing
Club River Plate Asuncion
2:1
Deportivo Caaguazu
General Caballero
0:1
Deportivo Santani
Tacuary
1:1
Carapegua
Caacupe FBC
1:0
Olimpia de Ita
Energetik Bgu
1:1
Lokomotiv Gomel
Minsk II
1:3
FC Smorgon
FC Smolevichi-Sti
1:2
FC Slonim
FC Gorodeya
1:1
FC Lida
FC Isloch
0:2
FC Granit Mikashevichi
FC Vitebsk
0:3
FC Slavia Mozyr
Kaizer Chiefs
2:1
Pretoria University
Maritzburg United
0:0
Cape Town City
Supersport United
3:1
Platinum Stars FC
Polokwane City
2:2
AmaZulu
Orlando Pirates
1:0
Bidvest Wits FC
Cape Town Spurs
2:1
Free State Stars FC
NK Travnik
2:2
FK Drina Zvornik
FK Radnik Bijeljina
2:0
FK Sloboda Tuzla
Hsk Zrinjski Mostar
3:0
NK Zvijezda Gradacac
NK Celik Zenica
1:1
FK Sarajevo
FK Zeljeznicar
2:1
NK Vitez
Hapoel Tel Aviv
1:0
Maccabi Netanya
Hapoel Raanana FC
4:0
Hapoel Petah Tikva
Hapoel Acre
1:1
Hapoel Haifa
Ashdod
0:0
Ironi Kiryat Shmona
Hapoel Beʼer Sheva
1:1
Beitar Jerusalem
Carmarthen Town AFC
1:1
Newtown AFC
Prestatyn Town
0:2
Airbus UK Broughton
The New Saints FC
2:0
Port Talbot Town
Ballinamallard United FC
2:3
Institute
Ballymena United
2:2
Glentoran
Cliftonville
2:3
Coleraine
Dungannon Swifts
2:2
Crusaders
Glenavon
2:4
Portadown
Linfield
1:0
Warrenpoint Town FC
Narva JK Trans
2:1
Jalgpallikool Tammeka
JK Tallinna Kalev
1:8
JK Sillamae Kalev
FCI Tallinn
1:3
Nomme Kalju FC
FC Flora Tallinn
6:2
Johvi FC Lokomotiv
San Telmo
3:1
Defensores de Cambaceres
Luján
0:0
Deportivo Riestra
Argentino Quilmes
2:0
Deportivo Laferrere
Defensores de Belgrano
3:0
General Lamadrid
Central Córdoba
0:0
Excursionistas
Sacachispas
2:4
Flandria
El Porvenir
1:1
Yupanqui
Liniers
0:0
Victoriano Arenas
Lugano
0:1
Central Ballester
Argentino Rosario
1:0
Deportivo Muñiz
Union La Calera
1:1
Deportes Iquique
Santiago Wanderers
4:1
Cobresal
Universidad Católica
2:0
San Marcos de Arica
O`Higgins
1:3
Unión Española
K Eendracht Wervik
1:1
Westkapelle
Apollo Gellik
2:3
Herk
Huvo Jeuk
2:2
Zonhoven
Nijlen
5:0
Berlaar-Heikant
Wingene
0:1
Damme
Betekom
1:1
Union Lovenjoel
Stade Bierbeek
2:2
KFC Strombeek
Racing Jet Wavre
2:0
Halle
Ninove
2:1
Drongen
Longlier
0:0
Meix-Devant-Virton
La Roche
3:2
Vaux-Noville
Bastogne
0:1
Champlon
Aische
2:1
Chevetogne
Bièvre
1:2
Beauraing
FK Sindelic Beograd
2:4
FK Radnik Surdulica
FK Indija
1:0
FK Bezanija
OFK Backa Palanka
0:1
Sloga Petrovac
FK Sloboda Uzice
0:2
Moravac Mrštane
FK Javor Ivanjica
2:0
FK Proleter Novi Sad
FK Kolubara Lazarevac
2:1
Sloga Kraljevo
Macva Sabac
1:1
Jedinstvo Putevi
FK Metalac GM
1:1
BSK Borca
Maribor
2:0
NK Krka
ND Gorica
1:1
NK Celje
NK Rudar Velenje
2:3
FC Koper
NK Radomlje
0:2
NK Domzale
NK Olimpija
2:0
NK Zavrc
Saint-Pauloise
3:1
US Sainte Marienne
AS Saint Louisienne
1:1
SS Jeanne D Arc
US Bénédictins
Stade Tamponnaise
SS La Capricorne
1:2
Excelsior
FSV Wacker 90 Nordhausen
4:0
Berliner AK
Hamburger SV II
5:0
Cloppenburg
Hannover 96 II
3:1
BSV Rehden
Lubeck
1:0
Wolfsburg II
SV Wacker
0:0
Augsburg II
Heimstetten
0:4
1860 Munich II
Nürnberg II
3:3
FV Illertissen
Schalding-Heining
1:0
SV Seligenporten
Würzburger Kickers
1:1
Ingolstadt II
Uerdingen
0:0
Verl
Sportfreunde Siegen
1:2
Rodinghausen
Wiedenbruck
1:0
Alemannia Aachen
Köln II
1:1
RW Oberhausen
Fortuna Düsseldorf II
1:1
FC Kray
FC-Astoria Walldorf
1:3
SpVgg Neckarelz
SC Freiburg II
1:3
Wormatia
Waldhof
0:1
Saarbrucken
Zweibrücken
0:3
Offenbach
1. FC Union Berlin II
1:1
Hertha BSC II
FC Chita
1:1
FC Smena Komsomolsk-na-Amure
FC Radian Baikal Irkutsk
1:1
Yakutiya Yakutsk
Tom Tomsk II
0:1
FC Dynamo Barnaul
FK Rotor Volgograd
1:2
Spartak Nalchik
Sochi
2:1
Druzhba Maikop
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
2:2
Anzhi Makhachkala-2
Biolog Novokubansk
TSK Simferopol
Mitos Novocherkassk
0:0
FK Angusht Nazran
Zhemchuzhina Yalta
Torpedo Armavir
Dinamo Stavropol
2:1
Alania-D
Vityaz Krymsk
1:0
Afips FC
FC Chernomorets Novorossiysk
3:1
FC Krasnodar-2
FC Sibir Novosibirsk
0:2
FC Sokol Saratov
FC Tyumen
1:2
Tom Tomsk
FC Shinnik Yaroslavl
2:1
Khimik Dzerzhinsk
FC Orenburg
2:1
PFC Sochi
Volga Nizhny Novgorod
0:4
Krylya Sovetov
Tosno
1:0
Sakhalin Sakhalinsk
FC Anzhi Makhachkala
1:1
SKA Khabarovsk
FC Volgar Astrakhan
0:0
FK Yenisey Krasnoyarsk
FC Baltika Kaliningrad
1:2
Luch Vladivostok
Lokomotiv Moskva U21
4:1
Mordovia Saransk U21
Rostov U21
3:2
Rubin Kazan U21
Spartak U21
2:0
Torpedo Moskva U21
Krasnodar U21
0:2
Ufa U21
Clachnacuddin FC
1:7
Hurlford United
Cove Rangers
9:0
Royal Albert FC
Lossiemouth
0:4
Turriff United
Deveronvale FC
0:1
Nairn County
Selkirk
0:4
Bo'ness United
Gretna 2008
2:1
Gala Fairydean
Culter
4:2
Strathspey Thistle
Rothes FC
0:4
Banks O'Dee FC
Preston Athletic
1:2
Threave Rovers
Forres Mechanics FC
4:1
Civil Service Strollers FC
Huntly
2:1
Wick Academy FC
Keith FC
1:3
Formartine United
Edinburgh City
2:1
Coldstream FC
Fraserburgh
0:0
Linlithgow Rose FC
Lothian Thistle
0:1
East Kilbride
Golspie Sutherland
1:4
Dalbeattie Star
Auchinleck Talbot
5:0
Buckie Thistle FC
Whitehill Welfare
3:1
Girvan FC
Greenock Morton
2:1
Airdrieonians
Stirling Albion
0:5
Brechin City FC
Forfar Athletic
1:0
Peterhead
Dunfermline
2:0
Stenhousemuir
Ayr United
0:2
Stranraer
Montrose
0:2
Albion Rovers FC
Annan Athletic
2:0
Berwick Rangers
East Stirlingshire FC
1:0
Clyde
Arbroath
0:2
East Fife
Queen's Park
2:1
Elgin City
RFC Tournai
0:1
KSV Bornem
Torhout 1992 Km
1:1
K Olsa Brakel
Union Royale La Louviere Centre
2:0
KSC Grimbergen
KFC Turnhout
1:4
Sprimont-Comblain
Oosterwijk
2:5
Royal Cappellen FC
KRC Gent
2:0
KSV Oudenaarde
KMSK Deinze
2:0
Dender
KSV Temse
0:0
Géants Athois
Sozopol
1:0
Septemvri Simitli
PFC Montana 1921
3:0
PFC Spartak Varna
FK Burgas
2:0
OFC Botev Vratsa
Botev Galabovo
2:1
PFC Dobrudzha Dobrich
Pirin Razlog
1:1
Bansko
FK Lokomotiv 2012 Mezdra
4:1
FC Vereya
Gorna Oryahovitsa
2:0
PFC Chernomorets Burgas
FC Pirin Blagoevgrad
2:1
Rakovski 2011
Estudiantes de Caracas
0:1
Angostura
Diamantes de Guayana
3:0
UCV
Carabobo FC II
Deportivo Táchira FC II
Arroceros de Calabozo
2:3
Mineros de Guayana II
Policía de Lara FC
1:0
Zamora II
Boston River
2:0
Plaza Colonia
Miramar Misiones
1:1
CS Cerrito
Villa Teresa
2:0
Canadian
CD Villa Espanola
4:1
Central Espanol FC
Torque
0:3
Liverpool M.
Sudtirol
1:0
Monza
Ischia
0:0
Vigor Lamezia
AC Pistoiese
1:0
Pro Piacenza
Pordenone Calcio
0:3
Bassano Virtus
SS Matera Calcio SRL
0:0
Lecce
US Grosseto
0:0
Reggina
Mantova 1911
0:1
Venezia
US Catanzaro 1929
1:0
Martina Franca
San Marino Calcio
1:1
Carrarese Calcio 1908
UC Albinoleffe
0:2
Como 1907
Barletta Calcio
3:0
Cosenza Calcio
Forlì
0:1
Teramo
Casertana FC
0:1
Juve Stabia
Spal 2013
3:0
Santarcangelo
Rimini
4:1
Imolese Calcio
SSD Argentina
2:1
Chieri
Bra
1:1
AC Cuneo 1905
ASD Pro Settimo & Eureka
1:0
ASD Borgomanero
Caronnese
2:2
Vado
Vallée d’Aoste
0:2
Lavagnese
US Ciserano
3:3
AC Castellana Castel Goffredo
USD Novese
2:0
Acqui US
SK Odeva Lipany
2:0
Slovan Giraltovce
Spisska Nova Ves
3:0
Vyšné Opátske
ŠK Futura Humenné
2:1
MSK Tesla Stropkov
Vranov nad Topľou
1:0
1. FC Tatran Prešov II
Fomat Martin
3:0
Javorník Makov
LAFC Lučenec
3:0
Čadca
Real Union de Irun
2:1
CD Guadalajara
CD San Roque
3:2
UD Almeria B
Sestao River Club
3:2
Real Sociedad B
Valencia CF Mestalla
0:1
CD Olimpic de Xativa
Rayo Vallecano B
0:0
Fuenlabrada
Radnički Nova Pazova
5:1
FK Sloga Temerin
Radnički Sombor
3:1
FK Dinamo 1945 Pancevo
FK Vršac
0:1
Dunav Stari Banovci
FK Radnički Šid
3:1
Cement Beočin
FK Tekstilac Odžaci
1:1
Radnički Sr. Mitrovica
Bačka 1901
1:2
FK Banat Zrenjanin
FK Đerdap Kladovo
2:1
Ozren Sokobanja
FK Kopaonik Brus
2:2
OFK Bor
Car Konstantin
3:1
Trstenik PPT
Radan
3:0
Timočanin
FK Tabane Trgovački
1:2
Radnicki Pirot
FK Dinamo Vranje
2:0
FK Sloga Despotovac
Sinđelić Niš
3:2
FK Hajduk Veljko Negotin
Železničar Lajkovac
1:0
Loznica
Jošanica
3:1
Šumadija Aranđelovac
Bane Raška
0:1
Smederevo 1924
FK Šumadija 1903 Kragujevac
1:0
Jedinstvo Ub
Sloga Požega
3:1
FK Pobeda Beloševac
FK Polet Ljubić
0:0
Budučnost Krušik
GFK Jasenica 1911
1:4
FK Rudar Kostolac
FK Karadjordje Topola
1:2
FK Zvižd
IMT Novi Beograd
0:3
FK Turbina Vreoci
IM Rakovica
0:0
FK Zemun
FK Novi Pazar
1:2
FK Mladost Lucani
FC Donji Srem Pecinci
1:1
FK Rad
FK Napredak Krusevac
0:0
Red Star Belgrade
FK Borac Cacak
1:1
OFK Belgrade
FK Vozdovac
0:1
Radnicki Kragujevac
FK Partizan
4:2
FK Cukaricki
Platges de Calvia
1:0
UD Poblense
Maracena
5:1
CD Atlético Melilla
CD Colindres
0:0
Rayo Cantabria
Arandina CF
1:0
Real Avila CF
Gijón Industrial
0:2
Real Avilés CF II
Casalarreina
0:1
Anguiano
Pasaia KE
3:0
Basconia
CD Aurrerá de Vitoria
0:2
Scd Durango
Penya Ciutadella Esportiva
2:1
Alcúdia
CE Campos
0:2
CD Manacor
Real Sporting San José
1:2
CD Unión Sur Yaiza
SD Buelna
0:3
CD Laredo
Subiza
2:1
Pamplona
Agoncillo
1:3
Club Haro Deportivo
Villegas
1:3
SD Logrones
CD Lagun Onak
1:2
Beasain
UD Alaró
1:0
CD Son Cladera
Lanzarote
2:1
Unión Viera
CD Villa de Simancas
1:3
Salamanca CF Uds
Laguna
1:2
Tenisca
Santoña CF
0:1
Textil Escudo
Bezana
1:1
Selaya
Castro
1:0
Vimenor
Huarte
5:0
CD Corellano
Valle de Egues
2:3
Txantrea
La Granja
1:3
CD Palencia Balompie
Jove Español
0:1
Muro
Sarinena
0:0
CA Monzon
Condal Club
0:0
Llanes
Astur CF
4:0
Mosconia
Santfeliuenc FC
0:1
Vilassar Mar
Madridejos
2:0
CF Gimnástico Alcázar
Ceuta
1:0
Cadiz B
Collerense
2:3
CD Llosetense
Ferriolense
2:1
San Rafael
UD Villa Santa Brigida
2:0
UD Telde
Arucas
3:1
Atlético Granadilla
CD Tenerife B
0:1
Ibarra
CD Cieza
2:5
La Unión CF
Vianés
0:1
CD Calahorra
Yagüe
2:2
Tedeón
CD San Roque de Cádiz
0:2
UB Lebrijana
Ardoi
0:1
Burladés
CD Atlético Rafal
4:0
Sóller
RJ Entente Binchoise
3:1
Sterrebeek
FC Pepingen
1:1
Solre-sur-Sambre
KFC Zwarte Leeuw
2:1
Leopoldsburg
Bilzerse Waltwilder
1:4
Wellen
US Givry
1:0
CS Onhaye
Couvin-Mariembourg
3:1
Royale Entente Bertrigeoise
Renaissance Schaerbeek
2:1
Olympia SC Wijgmaal
Kfco Beerschot Wilrijk
3:0
Witgoor Sport
KSC City Pirates
3:2
Hades
Podravina Ludbreg
2:1
NK Mladost Antin
Bjelovar
4:1
Slavonija Požega
Virovitica
1:2
NK Vukovar 91
Oriolik Oriovac
2:2
NK Medimurje Cakovec
Đakovo-Croatia
2:3
Mladost Ždralovi
Slavija Pleternica
1:0
VSNK Varazdin
Omiš
1:1
Zmaj Makarska
Solin
4:1
Zmaj Blato
Jadran LP
2:2
Neretva Metković
Hrvace
2:0
Zagora
NK Mosor Zrnovnica
2:0
HNK Val Kaštel Stari
NK Vrbovec
3:1
NK Samobor
HAŠK
2:0
Dubrava Zagreb
Špansko Zagreb
3:0
Maksimir Zagreb
FC Vitosha Bistrica
0:2
PFC Pirin Gotse Delchev
Svilengrad
3:0
Spartak Plovdiv
PFC Nesebar
2:0
FK Evrokolezh Plovdiv
Gigant Saedinenie
2:1
Dimitrovgrad
Tundzha Yambol
0:0
Maritsa Plovdiv
Pomorie
PFC Rodopa Smolyan
Levski Karlovo
0:0
OFC Sliven 2000
PFC Minyor Radnevo
4:1
FK Asenovets 2005 Asenovgrad
Rozova Dolina
2:1
Zagorets