Fixtures - February 28, 2015
West Ham
1:3
Crystal Palace
West Brom
1:0
Southampton
Newcastle
1:0
Aston Villa
Burnley
0:1
Swansea City
Man United
2:0
Sunderland
Stoke City
1:0
Hull City
Hannover 96
1:1
Stuttgart
Hoffenheim
2:0
Mainz
Dortmund
3:0
Schalke
Hertha
1:0
Augsburg
Leverkusen
1:0
Freiburg
Eintracht Frankfurt
2:1
Hamburger SV
Metalurh Donetsk U21
4:0
Karpaty Lviv U21
Hoverla Uzhhorod U21
1:4
Metalurh Zaporizhya U21
Dnipro Dnipropetrovsk U21
4:0
Volyn Lutsk U21
Dynamo Kyiv U21
2:1
Metalist Kharkiv U21
Rotherham United
2:1
Millwall
Blackpool
1:3
Wigan Athletic
Cardiff City
0:1
Wolverhampton
Sheffield Wednesday
2:0
Middlesbrough
Birmingham City
1:0
Brentford
Bolton Wanderers
1:0
Brighton
Fulham
2:0
Derby County
Reading
0:3
Nottingham
Charlton Athletic
3:0
Huddersfield Town
Leeds United
2:3
Watford
Bournemouth
0:0
Blackburn
Ross County
1:0
Dundee
Motherwell
2:1
Inverness CT
St. Johnstone
0:0
Kilmarnock
Dundee United
0:2
Partick Thistle
St. Mirren
1:0
Hamilton
Royal Charleroi SC
1:0
Sporting Lokeren
Zulte-Waregem
2:3
Yellow-Red KV Mechelen
Lierse
0:2
Genk
Westerlo
3:0
KV Oostende
FK Jablonec
3:0
Bohemians Prague 1905
FC Banik Ostrava
1:1
Sparta Prague
1 FK Pribram
2:0
FK Mlada Boleslav
SK Dynamo Ceske Budejovice
1:3
Zbrojovka Brno
Slavia Praha
2:2
FK Teplice
Arsenal de Sarandi
1:1
Nueva Chicago
Godoy Cruz
2:1
Huracan
Tigre
1:0
Olimpo
Crucero del Norte
0:1
Rosario Central
Najran SC
0:2
Al-Hilal
AL Shoulla FC
1:2
al-Shabab
Al Fateh
1:1
Al-Nassr
Al Khaleej
1:1
Al Ahli Jeddah
Al Taawon
3:1
Al Raed
US Avellino 1912
1:1
Ternana Calcio
Pro Vercelli
0:0
Carpi FC
Virtus Entella
2:5
Pescara
Catania
1:2
Frosinone
Modena
0:1
Bari 1908
Virtus Lanciano
2:2
AS Cittadella
Perugia
2:1
Spezia Calcio
Crotone
1:0
Livorno
Varese
1:2
Brescia
Gillingham
0:1
Barnsley
Peterborough
2:0
Bradford City
Scunthorpe United
1:1
Yeovil Town
Coventry City
2:1
Milton Keynes Dons
Chesterfield
3:0
Fleetwood Town
Bristol City
1:0
Rochdale
Crawley Town
1:1
Sheffield United
Walsall
0:2
Leyton Orient
Notts County
0:1
Port Vale
Oldham Athletic
0:4
Preston North End
Crewe Alexandra
0:0
Swindon Town
Doncaster Rovers
2:0
Colchester United
York City FC
0:0
Exeter City
Cheltenham Town
2:0
Tranmere Rovers
Hartlepool United
1:0
AFC Wimbledon
Southend United
2:0
Carlisle United
Luton Town
2:0
Accrington Stanley
Plymouth Argyle
0:2
Bury
Shrewsbury Town
1:2
Northampton Town
Morecambe FC
0:2
Cambridge Utd.
Wycombe Wanderers
2:2
Stevenage
Mansfield Town
2:1
Dag & Red
Burton Albion
0:1
Newport County
Portsmouth
0:0
Oxford United
Zlín
1:1
1.SK Prostejov
Arka
3:1
Gryf Wejherowo
B 1908
0:2
BK Fremad Amager
Katowice
3:1
LKS Nadwiślan Góra
FC Flora Tallinn
3:1
IK Frej
FCI Tallinn
3:1
FK Liepaja
MKS Flota Swinoujscie
0:0
Chrobry
Viking FK
2:0
Haugesund FK
Kongsvinger IL
1:0
Ullensaker/Kisa
1 HFK Olomouc
0:1
1 SC Znojmo FK
Lillestrom SK
1:3
Sarpsborg
Molde
2:1
Kristiansund BK
Honefoss BK
2:0
Notodden FK
Strommen IF
2:2
Jerv FK
Dunajská Lužná
1:5
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
Arka
0:1
PKS Olimpia Elblag
Wexford
3:2
Bray Wanderers AFC
Alta IF
Hammerfest FK
Galway United FC
University College Dublin
Sligo Rovers FC
1:0
Athlone Town AFC
Araz Nakhchivan PFK
FK Shuvalan
Keshla FK
2:1
PFK Simurq
FK Sumgayit
0:1
FK Neftchi Baku
Qarabag
0:1
Qabala
Khazar Lenkoran
2:1
FK Baku
Ubuntu Cape Town
1:1
Jomo Cosmos FC
Marumo Gallants
2:2
Garankuwa United
Thanda Royal Zulu FC
2:1
Maluti FET College
African Warriors
0:0
Golden Arrows
Royal Eagles
2:1
Santos FC
Highlands Park
1:2
Baroka
Black Leopards FC
2:1
Witbank Spurs
KF Gostivar
2:1
FK Euromilk Gorno Lisice
Gjorce Petrov
1:0
FK Drita Bogovinje
Napredok
0:1
Kozuv Gevgelija
FK Skopje
1:1
FK Shkupi
MEAP Nisou
1:1
Foinikas Ayias Marinas Chrysochous
ASIL
0:0
Ethnikos Latsion
PAEEK
1:1
Krasava
Halkanoras
0:2
Ethnikos Ashias FC
Arminia
4:0
Unterhaching
Fortuna Köln
0:2
Stuttgarter Kickers
VfL Osnabrück
1:1
MSV Duisburg
Wehen Wiesbaden
2:2
Preußen Münster
SG Sonnenhof Grossaspach
2:2
Energie Cottbus
Chemnitzer FC
3:1
Borussia Dortmund II
Hallescher
1:2
Hansa
Jahn Regensburg
2:3
Dynamo Dresden
Mainz II
0:2
VfB Stuttgart II
Dcheira
1:1
US Témara
El Massira
2:0
Chabab Houara
Raja Beni Mellal
0:0
Ittihad Tanger
Union Mohammédia
0:1
Mouloudia Oujda
CODM
2:1
Youssoufia
Wydad Temara
0:0
Wydad Fes
Union Aït Melloul
1:0
Sale
Racing de Casablanca
2:0
Chabab Kasba Tadla
Madureira RJ
4:0
Nova Iguacu RJ
Barra Mansa FC
2:2
Cabofriense RJ
Vasco Da Gama RJ
2:0
Bangu RJ
Macae Esporte RJ
1:0
Tigres Do Brasil RJ
Univ. Queensland
0:4
Wolves
Albany Creek
3:3
Taringa Rovers
Logan Lightning FC
4:1
Capalaba
Eastern Suburbs
3:0
Ipswich Knights SC
Big Bullets
2:2
Fomboni FC
Al Merrikh
3:0
Azam
Township Rollers
0:1
Kaizer Chiefs
ZESCO United
1:0
Mbabane Swallows
KMKM
1:0
al-Hilal Khartum
Apr FC
2:1
LD Maputo
Étoile Filante
0:0
Pikine
Smouha
1:0
Al Ahli Tripoli
Mamelodi Sundowns
3:0
St Michel United
Moghreb Tetouan
3:0
COB
Buffles de Borgou
0:1
Enyimba
AS Police
0:0
Hearts of Oak
Elgeco Plus Alfa
0:1
URA
Dedebit FC
2:0
Cote Dor FC
Royal Leopards
3:0
Bidvest Wits FC
Elect-Sport FC
0:1
Al-Ittihad
Petrojet FC
6:1
Al-Ghazal
Le Messager Ngozi
0:1
Sport Luanda e Benfica
CARA Brazzaville
3:3
Togo-Port
Sahel
2:0
MC Alger
Rivers United FC
1:0
Vegetarianos
Warri Wolves
3:0
RC Bobo-Dioulasso
Onze Créateurs
1:0
Berkane
Olympique de Ngor
3:1
Unisport de Bafang
OFK Grbalj
1:1
FK Lovcen
FK Buducnost
0:1
OFK Petrovac
FK Zeta Golubovci
1:1
OFK Titograd
FK Rudar Pljevlja
3:0
FK Berane
FK Bokelj Kotor
1:1
FK Sutjeska
FK Mogren Budva
1:1
FK Mornar Bar
SP Tre Fiori
5:0
SS Virtus
FC Domagnano
1:0
FC Fiorentino
SS Murata
1:3
SC Faetano
AC Juvenes/Dogana
3:2
SS Cosmos
Lommel United
2:0
FC Tubize
White Star Bruxelles
2:4
Antwerp
SV Roeselare
2:1
Eendracht Aalst
ASV Geel
0:5
Oud-Heverlee
KSK Heist
2:0
KRC Mechelen
Hearts
10:0
Cowdenbeath FC
Alloa Athletic
0:1
Hibernian
Livingston
0:2
Raith Rovers
Dumbarton
0:0
Queen of The South
FC Lisse
0:0
Scheveningen
Hoek
2:2
Rijnsburgse Boys
Kozakken Boys
0:2
HHC Hardenberg
Excelsior Maassluis
1:3
SV Spakenburg
VV Capelle
1:0
Gvvv
Sparta Nijkerk
1:0
Genemuiden
VV IJsselmeervogels
2:2
Ajax Amateurs
ONS Sneek
3:1
BVV Barendrecht
EVV Echt
2:1
VV Una
Bélimois
0:5
US Robert
Club Franciscain
1:2
Aiglon Lament
US Marinoise
0:1
L'Emulation Schœlcher
Réal Tartane
0:3
Golden Star de Fort-De-France
Essor-Préchotain
0:1
Case-Pilote
Deportivo Azogues
1:1
Manta FC
Tecnico Universitario
1:2
Imbabura Sporting Club
CD Espoli
0:1
L.D.U. Portoviejo
Gualaceo
1:0
CD Olmedo
Fuerza Amarilla SC
1:0
CSD Macara
SV Notch Moengo
0:0
Transvaal
Excelsior Meerzorg
3:2
Surinaams National Leger
Takdier Boys
3:5
Leo Victor
Botopasie
2:0
Boma Star
Almkerk
1:0
Roda Boys
ASV Dronten
2:0
FC Zutphen
DSO
1:2
Valken '68
Broekster Boys
0:3
Olde Veste '54
SVL
2:2
LRC
Bergumer Christelijke Voetbalvereniging
0:0
Oranje Nassau
HVC '10
1:0
Nootdorp
Heinenoord
3:0
Nieuw Lekkerland
Dinteloord
1:1
Oranje Wit
Sportlust '46
1:1
Swift
vv Klundert
2:1
Alexandria '66
vv GHC
2:5
SV Alphense Racing Club
Balk
3:0
CVV Viboa
Voetbalvereniging Benschop
2:1
Roda '46
Berkum
4:0
Vroomshoopse Boys
Sliedrecht
5:0
Pelikaan
LTC
0:4
PKC '83
Drentse Zuid Oost Hoek
1:3
HZVV
SV Bedum
1:3
vv Omlandia
vv De Meern (Zat)
4:2
WNC
vv Haaglandia (Zaterdag)
1:1
SV Deltasport
Alblasserdam
0:0
SV Bolnes
Voorschoten '97
0:2
Forum Sport
HBOK
0:2
Zwaluwen '30
Rijsoord
2:1
Brielle
vv VEV '67
2:1
VV Buitenpost
VVZ '49
2:3
Zuidvogels
VVGZ
0:1
Heerjansdam
Go Ahead
2:2
cvv Sparta Enschede
SDV Barneveld
5:2
KHC
DETO Twenterand
0:0
DOS '37
FC Lienden (Zaterdag)
1:4
JSV
DOS Kampen
2:1
ASC Nieuwland
DTS Ede
2:2
VV Eemdijk
Eastleigh FC
4:0
Macclesfield Town
Altrincham FC
1:3
Barnet FC
Nuneaton Town FC
1:0
Welling United
AFC Telford United
0:1
Alfreton Town FC
Lincoln City
0:2
Woking FC
Forest Green Rovers
5:3
Southport FC
Kidderminster Harriers FC
0:0
Halifax Town
Aldershot Town FC
1:1
Dartford FC
Gateshead FC
0:1
Bristol Rovers
Grimsby Town
1:0
Braintree Town FC
Ebbsfleet United FC
2:2
Hemel Hempstead
Gosport Borough
2:1
Farnborough
Bishop's Stortford
3:4
Weston Super Mare FC
Maidenhead United FC
0:2
Whitehawk
AFC Fylde
1:1
Tamworth FC
Lowestoft Town
1:1
Stalybridge Celtic
St Albans City
1:3
Wealdstone FC
Boston United FC
5:2
Harrogate Town FC
Boreham Wood FC
1:2
Havant & Waterlooville FC
Bradford Park Avenue AFC
1:0
Hednesford Town
Colwyn Bay
1:5
Leamington FC
Gainsborough Trinity
3:3
Hyde United FC
Solihull Moors FC
0:1
Guiseley FC
Staines Town
0:1
Sutton United FC
Chelmsford City
1:2
Bromley FC
Chorley FC
3:3
Worcester City
Brackley Town FC
0:1
Stockport County
Basingstoke Town
0:0
Concord Rangers
Norton United
2:3
Lincoln Utd
Brigg Town
1:3
Newcastle Town
Carlton Town
0:1
Coalville Town
Chasetown FC
4:0
Stocksbridge Park Steels
Goole
1:0
Tividale
Kidsgrove Athletic FC
0:2
Mickleover Sports
Rainworth Miners Welfare FC
2:1
Sutton Coldfield
Romulus FC
1:1
Loughborough Dynamo
Spalding United
2:0
Market Drayton Town
Stafford Rangers
0:0
Sheffield FC
Walton & Hersham
0:2
Burgess Hill Town
Ossett Albion
1:3
Droylsden FC
Whitstable Town
1:0
Worthing FC
Swindon Supermarine
6:0
Bashley FC
New Mills FC
1:2
Harrogate Railway
Fleet Town
0:1
Bridgwater Town
Whyteleafe FC
2:3
Corinthian Casuals
Padiham
0:6
Salford City
St Ives Town
1:1
Aylesbury FC
Clevedon Town
2:2
Bishop's Cleeve
Beaconsfield Town
4:2
Barton Rovers FC
Ossett Town
1:2
Farsley Celtic
Didcot Town
2:0
Merthyr Town
Three Bridges
3:4
Hythe Town
Prescot Cables
0:0
Spennymoor Town
Chipstead FC
3:4
Herne Bay
Folkestone Invicta
5:0
Horsham FC
Merstham
0:1
East Grinstead Town
Ramsgate
1:0
Walton Casuals
Leighton Town
0:2
Bedworth United
Royston Town
1:0
Northwood FC
Wantage Town
1:2
Mangotsfield Utd
Tooting & Mitcham United
2:2
Redhill
Stratford Town FC
2:0
Tiverton Town
Rugby Town FC
2:1
Chalfont St Peter
Daventry Town
2:2
Bedford Town Football Club
Darlington 1883
2:1
Bamber Bridge
Potters Bar Town FC
6:1
AFC Hayes
Scarborough Athletic
0:0
Lancaster City
Brighouse Town
0:1
Burscough
Taunton Town
2:1
Sholing FC
Yate Town
3:1
Shortwood United
Godalming Town FC
0:1
Kettering Town
Egham Town
1:2
Aylesbury Utd
AFC Totton
1:4
Evesham United
Northwich Victoria
2:0
Radcliffe
Larkhall Athletic
2:0
North Leigh FC
Aveley FC
1:1
Maldon & Tiptree
Brightlingsea Regent
0:2
Brentwood Town
Burnham Ramblers
1:3
Thurrock FC
Chatham Town
1:1
Cheshunt FC
Dereham Town FC
0:1
Thamesmead Town
Harlow Town
5:2
Barkingside
Heybridge Swifts
2:1
Great Wakering Rovers
Redbridge
0:3
Needham Market FC
Soham Town Rangers
4:2
Cray Wanderers
Tilbury FC
1:1
AFC Sudbury
Waltham Abbey
1:3
Ware FC
Warrington Town
0:1
Mossley AFC
Guernsey
1:0
Hastings United
Kendal Town
2:2
Clitheroe
Poole Town
0:0
St Neots Town
Metropolitan Police
0:1
Grays Athletic
Kingstonian FC
3:3
Margate FC
Burnham FC
2:3
Paulton Rovers
Chesham Utd
7:2
Weymouth FC
Bognor Regis Town
4:0
Dulwich Hamlet
Dorchester Town
2:0
Histon FC
Maidstone United FC
3:0
Billericay Town
Bury Town FC
1:4
AFC Hornchurch
Grantham Town
1:2
FC United of Manchester
VCD Athletic FC
2:1
Hampton & Richmond
Canvey Island
1:1
Lewes FC
Cambridge City
Hereford United
Ramsbottom United
1:2
Ilkeston
Hendon FC
2:0
Witham Town
Dunstable Town FC
0:4
Frome Town
Enfield Town
0:2
Leiston FC
Tonbridge Angels
1:1
Harrow Borough
Cirencester Town
2:0
Truro City FC
Blyth Spartans AFC
4:1
Stamford
Biggleswade Town
3:2
Corby Town
Arlesey Town FC
2:2
Banbury United
Hungerford Town FC
2:0
Bideford FC
Belper Town
1:1
Buxton FC
Redditch United
4:0
Slough Town FC
Matlock Town
2:1
Nantwich Town
Frickley Athletic
1:2
Workington AFC
Peacehaven & Telscombe
1:2
Wingate & Finchley
Leatherhead FC
2:1
East Thurrock United
Kings Lynn FC
0:4
Rushall Olympic
Marine FC
2:1
Whitby Town
Trafford FC
1:1
Witton Albion
Chippenham Town
2:3
Hitchin Town
Barwell
2:0
Skelmersdale United
Curzon Ashton FC
3:0
Stourbridge FC
Halesowen Town FC
2:3
Ashton United FC
Garden Village
2:0
Cardiff Metropolitan University FC
Rhydymwyn
0:2
Penycae
Porth
0:3
Caerau (Ely)
Mold Alexandra
2:2
Porthmadog FC
Aberdare Town
2:1
Goytre
Monmouth Town
3:1
Pontardawe Town
Cambrian & Clydach
1:3
Goytre United
Llandudno FC
4:0
Rhayader Town FC
Caersws
0:0
Conwy Borough
Flint Town United
0:1
Llandrindod Wells
Llanidloes Town
0:0
Caernarfon Town FC
Omonia
1:1
APOEL
Apollon
2:0
Anorthosis
Doxa
1:4
AEK Larnaca
Ethnikos Achna
0:0
Ermis
Nea Salamina
0:0
Ayia Napa FC
Othellos
0:0
AEL
FK Zeleziarne Podbrezova
1:1
FC VSS Kosice
FC Spartak Trnava
5:1
Spartak Myjava
MFK Ruzomberok
2:1
FK Senica
AS Trencin
2:0
MFk Dukla Banska Bystrica
Sagrada Esperança
1:0
CD Progresso do Sambukila da Lunda Sul
Bravos Maquis
3:2
Primeiro de Agosto
Sporting de Cabinda
1:1
ASA
VV Smitshoek
0:0
FC S-Gravenzande
Vvog
2:2
Urk
Breukelen
2:1
NSC
Achilles Veen
1:0
Bennekom
Drachtster Boys
3:0
Whc
Azsv
2:0
Harkemase Boys
VV Katwijk
2:1
RVVH
DFS
0:0
SDC Putten
Flevo Boys
2:6
Dvs 33 Ermelo
Montfoort
1:2
Odin 59
SHO
2:3
Ter Leede
Huizen
1:1
VVA '71
Rkav Volendam
2:1
Jodan Boys
Dovo Veenendaal
0:0
Stedoco
vv WVF
0:1
ACV Assen
ltijd Sterker Worden Hendrik-Ido-Ambacht
1:2
Quick Boys
VV Zwaluwen Vlaardingen
0:4
VV Noordwijk
FC Rijnvogels
2:4
VV Kloetinge
Apeldoorn CSV
0:4
Excelsior '31
SVZW
5:1
Staphorst
FC Xerxes
0:5
Spijkenisse
VV Gemert
2:0
Blauw Geel 38
De Bataven
2:0
RKHVV
Ballyclare Comrades FC
1:2
Loughgall
Lisburn Distillery FC
3:0
Dundela FC
Donegal Celtic FC
2:0
Knockbreda FC
Ards FC
2:1
Psni FC
Harland and Wolff Welders FC
2:3
Ballymena United
Crusaders
4:1
Carrick Rangers
Glentoran
3:0
Dungannon Swifts
Portadown
3:2
Linfield
Besa Kavaje
1:0
KS Burreli
Adriatiku Mamurrasi
2:0
KF Iliria Fushe-Kruje
Terbuni Puke
2:1
KS Veleciku Koplik
Dajti Kamza
0:2
Beselidhja Lezhe
KS Kastrioti Kruje
2:3
KS Ada
Dinamo Tirana
1:2
Bylis Ballsh
Luftetari Gjirokaster
0:1
KS Lushnja
Sopoti Librazhd
0:0
KS Naftetari
KS Butrinti Sarande
1:0
Shkumbini Peqin
FK Tomori
1:0
KS Pogradeci
Austria XIII
1:2
Simmeringer SC
Admira Landhaus
3:2
Favoritner AC
FC Stadlau
2:1
ASK Elektra
Wiener Viktoria
1:1
SC Team Wiener Linien
ASV 13
1:1
Gerasdorf Stammersdorf
Mannswörth
2:0
Young Style SC Wienerberg
Unirea Slobozia
0:3
Acs Foresta Suceava
Berceni
1:3
FC Farul Constanta
Mioveni
0:1
Olt Slatina
Acs Dacia Unirea Braila
1:2
Voluntari
FC Municipal Dorohoi
2:2
FC Gloria Buzau
CSM Râmnicu Vâlcea
2:2
Olimpia Satu Mare
CS Sportul Snagov Sa
1:0
Bihor Oradea
CS Şoimii Pâncota
0:4
Unirea Tărlungeni
CS Balotesti
3:1
SC Bacău
AFC Sageata Navodari
0:3
Acs FC Academica Clinceni
Fortuna
0:3
Caransebeş
Suruhanjaya Perkhidmatan Awam FC
3:0
Pahang Kuantan FA
Padang Besar Melayu Kedah
0:4
Lionsxii
Johor Darul Ta'zim II
2:1
PKNS
Penang
1:0
Perlis
Felda United
2:2
Selangor
Melaka Telekom
1:3
Terengganu
Shahzan Muda
1:3
Perak
PBD KT
3:0
ATM
Ittihad de Sélibaby
0:2
Police
ASC Gueumeul de Rosso
0:1
Tevragh-Zeïne
ASC Ittihad Assaba
0:2
Nouadhibou
Concorde
3:1
Kédia
ASC Armée
0:1
ADK Moderne Kaédi
ASC Snim
5:2
Tidjikja
SE Patrocinense
0:1
Tricordiano MG
Montes Claros Futebol Clube
1:2
Uberlandia MG
CAP Uberlândia
1:1
Araxá
America Teofilo Otoni MG
0:2
Social FC
Nacional MG
Ipatinga MG
Haladas
1:1
Diosgyor
Kecskemet
3:2
Lombard Papa TFC
Nyiregyhaza Spartacus
2:0
Honved
Puskas Akademia
0:1
Debrecen
Ujpest
0:2
Pecs
Szolnoki MAV FC
1:1
Zalaegerszeg
Ajka
1:1
Mezokovesdi
Szeged
1:1
Soroksar
Szigetszentmiklósi TK
2:1
Cegledi VSE
Vasas
1:0
Siofok
Kaposvari Rakoczi FC
0:2
Soproni VSE
Csepel
Veszprem FC
Létavértes SC '97
Felsotarkany SC
Gyulai Termál
1:2
Dabas
BSS Monor
1:1
Rakospalotai EAC
Kazincbarcika
1:1
Cigand SE
Orosháza FC
1:1
Szentlorinc SE
FC Hatvan
2:2
Gyöngyös
Tököl Városi SK
0:2
BKV Elore
Dorogi FC
2:1
Nagyatádi
Bölcskei SE
7:0
Bajai
Szeol SC
2:1
Esmtk Budapest
III Ker Tue Upe
1:1
Újbuda TC
Jászberényi
2:0
Veresegyhaz VSK
Maglódi TC
3:2
Kozarmisleny
MTE
1:2
Balatonfüredi
Nyirbator FC
0:1
Tiszaujvaros
Hajdúböszörményi TE
0:0
Putnok VSE
Budaorsi SC
5:2
Diósdi TC-SELECT
Sarvar
0:2
Győri ETO II
Debrecen II
1:2
Kisvarda
Zejtun Corinthians
0:2
Dingli Swallows
Zabbar Saint Patrick
1:3
Marsa
Mellieha
2:0
Gharghur
San Gwann FC
2:2
Siggiewi
Senglea Athletic
2:0
Xghajra Tornados
Sirens
3:2
Swieqi United
Mertskhali
1:4
FC Sapovnela
Kolkheti Khobi
0:0
Borjomi
Algeti Marneuli
2:1
Betlemi
Dinamo Tbilisi II
0:3
Meshakhte
FC Chkherimela Kharagauli
1:0
FC Sasco Tbilisi
Sakartvelos Teknikuri Universiteti
1:2
Magharoeli Chiatura
FC Matchakhela Khelvachauri
0:1
Odishi 1919
FC Lokomotivi Tbilisi
5:2
FC Samgurali Tskaltubo
Skuri
0:0
FC Gagra
Wurzburger FV
0:0
TSV Grossbardorf
Optik Rathenow
2:0
Hertha Zehlendorf
Lichtenberg
1:0
FC Pommern Greifswald
BSC Süd 05
1:1
FC Schonberg 95
FC Energie Cottbus II
2:0
VfL Halle
Hankofen-Hailing
2:0
Landsberg
Neubrandenburg 04
1:0
SV Waren 09
Werder Bremen III
2:4
TuS Schwachhausen
Lok Leipzig
3:1
Dynamo Dresden II
Heider
2:0
FC Angeln 02
SpVgg EGC Wirges
1:5
FSV Salmrohr 1921
TSV Kropp 1946
3:0
TuRa Meldorf
Oberrad
1:2
Bayern Alzenau
TSV Steinbach
0:3
Lehnerz
1. FC Schwalmstadt
1:3
Eintracht Stadtallendorf
Sportfreunde Seligenstadt
3:1
OSC Vellmar
Viktoria Griesheim
0:0
SV Wiesbaden 1899
FSC Lohfelden 1924
1:2
SKV Rot-Weiss Darmstadt
Buchonia Flieden
1:1
Eschborn
SV Curslack-Neuengamme 1919
FC Elmshorn 1920
Freiburger FC
1:2
SC Pfullendorf
SSV Reutlingen
1:0
FV Ravensburg
Bahlinger SC
3:1
FC Germania Friedrichstal
Ulm
2:1
Balingen
FC 08 Villingen
1:1
Hollenbach
Kehler FV 07
2:2
Karlsruher SC II
VfR Aalen 1921 II
2:1
SV Kickers Pforzheim
TuS Erndtebruck 1895
0:1
Hammer SpVg
Rasen Ballsport Leipzig II
3:0
Rot-Weiß Erfurt II
TSV Ottersberg
1:4
FC Wunstorf
SC Hauenstein
1:0
TSG Pfeddersheim
SV Saar 05 Saarbrücken
1:1
Schott Mainz
Diefflen
3:2
Arminia Ludwigshafen
Idar Oberstein
3:1
Spvgg Burgbrohl
Velo Clube
1:0
SE Matonense
AD Sao Caetano
4:1
Monte Azul
Clube Atlético Sorocaba
4:0
EC Santo Andre
Comercial
2:1
Guaratingueta SP
Pretoria University
2:1
Cape Town City
Orlando Pirates
3:1
Polokwane City
Maritzburg United
0:0
Free State Stars FC
Annagh United FC
3:2
Newington Youth
Moyola Park FC
1:0
Dollingstown
Lurgan Celtic
9:0
Coagh United
Limavady United FC
1:1
Wakehurst
Glebe Rangers
2:2
Ballymoney United
FK Radnik Bijeljina
1:2
NK Siroki Brijeg
FK Drina Zvornik
3:1
FK Velez Mostar
Hsk Zrinjski Mostar
2:0
FK Slavija Sarajevo
NK Zvijezda Gradacac
0:3
FK Sarajevo
FK Sloboda Tuzla
4:0
NK Travnik
NK Vitez
1:0
NK Celik Zenica
FK Borac Banja Luka
2:0
Mladost Velika Obarska
Hapoel Acre
1:0
Hapoel Tel Aviv
Ashdod
0:0
Maccabi Petah Tikva
Hapoel Raanana FC
2:0
Hapoel Haifa
Maccabi Tel Aviv
2:0
Bnei Sakhnin
Hapoel Petah Tikva
0:1
Beitar Jerusalem
Pieta Hotspurs
1:1
Sliema Wanderers
Tarxien Rainbows
1:2
Floriana
Zebbug Rangers
0:5
Hibernians
Naxxar Lions
1:2
Balzan
Argentino Merlo
0:1
Defensores de Cambaceres
Talleres Remedios
1:0
Justo Jose de Urquiza
Defensores Unidos
1:2
Excursionistas
General Lamadrid
1:2
Argentino Quilmes
Sancti Spiritus
2:3
Camagüey
La Habana
1:1
Isla Juventud
Cienfuegos
1:1
Santiago de Cuba
Guantánamo
1:1
Las Tunas
Ciego de Ávila
2:2
Villa Clara
Oostnieuwkerke
0:0
Damme
Maldegem
1:2
Ninove
Vlug en Vrij Houtem
0:2
Merchtem
Wingene
3:0
Langemark
Herk
1:1
Thes Sport
Aische
1:1
Fosses
Stade Bierbeek
2:0
KFC Eppegem
Vlijtingen
1:2
Beringen
La Roche
0:2
Meix-Devant-Virton
Longlier
6:1
Messancy
FC Lebbeke
3:0
Drongen
Verl
2:2
Rodinghausen
FC-Astoria Walldorf
0:2
Kaiserslautern II
SpVgg Neckarelz
0:3
Pirmasens
VfR Neumunster
0:0
Cloppenburg
Wattenscheid
1:1
Schalke II
Lubeck
1:1
Weiche Flensburg
Wormatia
1:0
Hessen Kassel
St. Pauli II
1:1
BSV Rehden
FT Braunschweig
1:4
Eintracht Norderstedt
SC Freiburg II
0:0
Eintracht Trier
KSV Baunatal
2:0
Waldhof
Elversberg
1:0
Saarbrucken
Brechin City FC
2:1
Stenhousemuir
Peterhead
1:3
Greenock Morton
Stranraer
5:1
Dunfermline
Ayr United
1:0
Forfar Athletic
Airdrieonians
4:1
Stirling Albion
Berwick Rangers
0:2
Albion Rovers FC
East Stirlingshire FC
3:1
Queen's Park
East Fife
2:1
Annan Athletic
Arbroath
3:3
Elgin City
Clyde
2:0
Montrose
KSV Oudenaarde
3:1
KFC Izegem
KMSK Deinze
5:0
KRC Gent
Sprimont-Comblain
1:0
KVK Tienen
SK Kermt-Hasselt
3:0
Visé
RUW Ciney
1:3
Union Saint-Gilloise
Dender
0:1
KSV Temse
Karmiotissa
0:2
AEZ
EN Nikos & Sokratis Erimis
0:2
Enosis Neon Parekklisia FC
Digenis Oroklinis
1:0
Elpida Xylofagou
ENAD
0:2
Pafos
Anagennisi Derynia FC
1:1
Omonia Aradippou
Sozopol
1:0
FK Lokomotiv 2012 Mezdra
Pirin Razlog
0:1
Gorna Oryahovitsa
Botev Galabovo
1:1
FC Pirin Blagoevgrad
PFC Montana 1921
2:0
PFC Chernomorets Burgas
Septemvri Simitli
2:1
FC Vereya
PFC Spartak Varna
0:3
Bansko
OFC Botev Vratsa
0:1
PFC Dobrudzha Dobrich
L.D.U. Loja
1:1
Deportivo Cuenca
L.D.U. Quito
2:1
Emelec
El Nacional
1:2
Independiente
Guayaquil City
2:0
Mushuc Runa
AS Lucchese Libertas 1905
3:1
Aquila
Sef Torres Calcio
0:0
AS Giana Erminio
Prato
0:1
Pro Piacenza
Pordenone Calcio
1:0
US Arezzo
Martina Franca
2:0
Lupa Roma FC
Ancona 1905
0:0
Forlì
Benevento
1:1
Barletta Calcio
Bassano Virtus
1:2
Novara Calcio
Gubbio
1:2
Carrarese Calcio 1908
Urbs Sportiva Reggina 1914
2:3
SS Matera Calcio SRL
Monza
1:2
Venezia
San Marino Calcio
1:0
AC Pistoiese
AC Renate
1:0
Sudtirol
Athletic Bilbao B
2:0
Ub Conquense
Atletico Astorga FC
0:2
Real Murcia
SD Leioa
1:0
Real Madrid Castilla
Huracan Valencia
2:0
UD Cornella
Pallokerho-35 Vantaa/VJS
0:5
Pkku
Jokerit FC Helsinki
1:5
FC Viikingit
Spartak Kajaani
0:2
PS Kemi Kings
Siilinjärven Palloseura
2:0
Jämsänkosken Ilves
Peimari United
1:2
PaiHa
Nekalan Pallo
1:5
TamU-K
FK Borac Cacak
0:1
FK Rad
FK Vojvodina
2:1
FK Mladost Lucani
FK Napredak Krusevac
1:0
Radnicki Kragujevac
FK Vozdovac
0:1
FC Donji Srem Pecinci
FK Spartak Subotica
1:0
OFK Belgrade
FK Novi Pazar
1:2
FK Cukaricki
FK Partizan
0:0
FK Radnicki Nis
Hudiksvalls Forenade FF
0:5
Malmö FF
Kristianstad FC
0:3
AIK
IF Brommapojkarna
1:3
IK Sirius FK
Ljungskille SK
1:1
FC Trollhattan
Jonkopings Sodra
2:0
Assyriska FF
Halmstads BK
3:0
Syrianska FC
Myresjö / Vetlanda FK
0:6
IFK Goteborg
Huddinge IF
1:3
BK Hacken
La Horquetta Rangers
0:7
Defence Force
Morvant Caledonia United
1:0
Athletic Club
Police
1:3
Point Fortin
W Connection
1:0
San Juan Jabloteh
Estrella CF
5:0
Arucas
Atlético Onubense
0:1
Cabecense
CD Iruña
0:0
CA Valtierrano
Cadiz B
0:1
Ecija Balompie
CD San Roque de Cádiz
0:1
CD Guadalcacín
UB Lebrijana
1:0
Gerena
Racing Santander B
3:1
CD Colindres
Santoña CF
4:1
Bezana
CD Villa de Simancas
1:0
La Baneza CF
CD Manacor
2:2
UD Alaró
Txantrea
1:4
Pena Sport FC
CD Llosetense
0:0
CD Montuïri
Penya Ciutadella Esportiva
1:1
CD Constancia
Huarte
0:1
Cortes
Agoncillo
4:0
La Calzada
AD San Juan Pamplona
1:0
Burladés
Subiza
4:3
Valle de Egues
Pamplona
1:1
Union Mutilvera
Barreda
0:1
Gama
CD Virgen Del Camino
4:2
Atletico Tordesillas
CD Binisalem
3:1
Ferriolense
Sevilla III
1:0
La Palma
Mirandés II
1:0
Arandina CF
Santa Úrsula
0:0
Lanzarote
Alcúdia
1:2
CD Atlético Rafal
SD Zamudio
1:1
Pasaia KE
Scd Durango
0:0
Zalla
Ribarroja CF
0:0
CF La Nucia
Arenas Club de Getxo
2:2
Club Portugalete
Beasain
2:2
SD Erandio Club
SD Oyonesa
3:0
River Ebro
CF Torre Levante
1:1
Crevillente Deportivo
Unión Viera
0:1
CD Tenerife B
Pobla de Mafumet CF
0:1
CF Gava
Burgos Promesas
0:3
CD Cristo Atletico
CD Villaralbo
3:2
CD Becerril
Vimenor
1:5
Cayón
CD Unión Sur Yaiza
1:0
Laguna
Real Sociedad III
1:0
CD Aurrerá de Vitoria
Los Barrios
0:4
Coria CF
Villarreal C
0:0
Novelda
Balmaseda
0:1
Santutxu
CD Roces
0:0
Real Avilés CF II
UD Telde
0:0
Ibarra
CD Oberena
0:1
CA Osasuna B
Rayo Cantabria
3:1
Club Deportivo Arenas de Frajanas
CD Calahorra
4:0
Tedeón
Chainat Hornbill
2:1
Chiangrai United
Saraburi FC
1:3
Suphanburi
BG Pathum United
0:0
Muang Thong United
Police Tero
2:0
Port
Samut Songkhram
0:1
Police United
Ang Thong
4:0
TTM
Phichit
4:2
Ayutthaya
Nakhon Pathom United
1:0
Bangkok
Bbcu FC
2:0
Chiangmai
St Gilles
1:2
Royal Aywaille FC
OMS Ingelmunster
6:1
Sassport Boezinge
Leopoldsburg
3:0
Witgoor Sport
R Racing Club de Waterloo
0:0
RJ Entente Binchoise
K Esperanza Pelt
1:1
KSC City Pirates
Tempo Overijse
2:2
Boussu Dour Borinage
KFC Sint Lenaarts
0:2
Kfco Beerschot Wilrijk
Lyra
2:2
KFC Zwarte Leeuw
RFC Huy
3:1
CS Onhaye
Royale Entente Bertrigeoise
0:3
FC Liege
FC Jeun Lorr Arlonaise
0:0
US Givry
Zmaj Makarska
0:1
Zmaj Blato
Junak
1:2
HNK Hajduk II
Neretva Metković
2:0
Omiš
Zagora
0:0
Kamen Ivanbegovina
GOŠK Dubrovnik
0:0
Solin
HNK Val Kaštel Stari
0:0
Neretvanac Opuzen
HNK Sibenik
4:0
Jadran LP
NK Mosor Zrnovnica
2:0
Croatia Zmijavci
Dugo Selo
1:0
NK Vrapce
NK Istra 1961 II
2:1
Trnje
NK Samobor
0:1
NK Novigrad
Dubrava Zagreb
4:1
Zagorec Krapina
Maksimir Zagreb
0:1
NK Vrbovec
Špansko Zagreb
1:1
HAŠK
NK Mladost Antin
1:1
NK Vukovar 91
Belišće
2:2
Slavonija Požega
Višnjevac
0:0
Podravina Ludbreg
NK Medimurje Cakovec
1:0
Bjelovar
Mladost Ždralovi
5:0
Virovitica
VSNK Varazdin
0:0
Bijelo Brdo
Slavija Pleternica
3:1
Koprivnica
Đakovo-Croatia
2:1
Oriolik Oriovac
Spartak Plovdiv
PFC Rodopa Smolyan
Dimitrovgrad
FK Elhovo
Gigant Saedinenie
2:0
FK Asenovets 2005 Asenovgrad
Svilengrad
1:0
Levski Karlovo
Pomorie
3:0
PFC Minyor Radnevo
Tundzha Yambol
0:0
Rozova Dolina
FK Stara Zagora
0:3
Zagorets
PFC Nesebar
6:1
OFC Sliven 2000
FK Evrokolezh Plovdiv
1:0
Maritsa Plovdiv
FK Ticha 1948 Dolni chiflik
0:2
FC Dunav 2010
SV Fortuna Wormerveer Women
1:0
Wartburgia Women
RCL Women
1:1
DTS Ede Women
CVV Oranje Nassau Women
2:1
Reiger Boys Women
Ter Leede Women
0:4
SC Buitenveldert Women
Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging Women
1:0
Saestum Women
Fortuna '54 Women
2:1
FC Twente II Women