Fixtures - April 03, 2015
Olimpik Donetsk U21
2:4
Hoverla Uzhhorod U21
Chornomorets Odessa U21
0:3
Dynamo Kyiv U21
Vorskla U21
1:2
Dnipro Dnipropetrovsk U21
Metalist Kharkiv U21
2:1
Metalurh Donetsk U21
Middlesbrough
1:0
Wigan Athletic
Birmingham City
2:1
Rotherham United
Nottingham
1:2
Wolverhampton
Brighton
0:1
Norwich City
Millwall
2:1
Charlton Athletic
Fulham
1:4
Brentford
Ipswich Town
1:1
Bournemouth
Derby County
2:2
Watford
Shanghai Shenxin
1:2
Shandong Taishan
Guangzhou R&F FC
4:0
Guizhou Renhe
Beijing Guoan
2:0
Shanghai Shenhua
Henan Songshan Longmen
2:1
Guangzhou
Fujairah
1:0
Al Wahda
Al Jazira
3:0
Ittihad Kalba
Al Dhafra
2:2
Al Nasr Dubai
Ajman
2:2
Bani Yas
Al Wasl
2:1
Al Sharjah
Tours
1:0
Châteauroux
Auxerre
3:1
Nimes
Niort
1:1
AC Arles Avignon
Le Havre
0:1
Nancy
Créteil
1:0
Orleans
Stade Lavallois Mayenne FC
2:2
Sochaux
Valenciennes
1:1
Ajaccio
Clermont
2:0
Angers
FC Oss
2:1
Den Bosch
Roda JC Kerkrade
3:0
Achilles '29
Almere City FC
2:3
RKC Waalwijk
FC Emmen
3:2
Fortuna Sittard
MVV Maastricht
3:0
SC Telstar
Helmond Sport
2:1
De Graafschap
NEC Nijmegen
1:0
Sparta Rotterdam
VVV Venlo
0:2
PSV II
Ajax Amsterdam
1:2
FC Eindhoven
Volendam
2:2
Jong FC Twente
Walsall
0:0
Notts County
Oldham Athletic
1:1
Bristol City
Crewe Alexandra
0:0
Crawley Town
Gillingham
0:1
Fleetwood Town
Port Vale
1:2
Colchester United
Scunthorpe United
2:0
Peterborough
Preston North End
1:0
Rochdale
Yeovil Town
2:3
Chesterfield
Doncaster Rovers
0:3
Bradford City
Morecambe FC
1:1
Accrington Stanley
Cambridge Utd.
0:2
Bury
Luton Town
2:3
Exeter City
AFC Wimbledon
2:2
Northampton Town
Southend United
2:0
Mansfield Town
Stevenage
2:2
Tranmere Rovers
Wycombe Wanderers
2:3
Oxford United
Newport County
2:2
Hartlepool United
Shrewsbury Town
2:0
Dag & Red
Plymouth Argyle
1:1
Burton Albion
York City FC
1:0
Cheltenham Town
Carlisle United
2:2
Portsmouth
FC Samtredia
4:1
FC Shuqura
FC Zestafoni
2:0
FC Rustavi
Sioni Bolnisi
1:2
Kolkheti 1913 Poti
FC Chikhura Sachkhere
2:0
FC Merani Martvili
FC Guria Lanchkhuti
4:1
FC Wit Georgia Tbilisi
FC Zugdidi
3:2
FC Tskhinvali
FC Dinamo Batumi
2:3
FC Torpedo 2008 Kutaisi
FC Dinamo Tbilisi
2:2
FC Dila Gori
St. Polten
1:0
Austria Lustenau
Wacker Innsbruck
2:0
LASK
FAC
1:3
Hartberg
Liefering
3:1
Horn
Kapfenberger SV
1:2
SV Mattersburg
Amathous
2:3
Ethnikos Ashias FC
Digenis Akritas
1:3
EN Thoi Lakatamias FC
Ormideia
1:2
MEAP Nisou
ASIL
0:0
Halkanoras
Foinikas Ayias Marinas Chrysochous
0:1
PAEEK
Krasava
3:1
Akritas
Ethnikos Latsion
3:2
Ahironas
USMM Hadjout
0:1
DRB Tadjenant
WA Tlemcen
1:0
US Chaouia
USM Blida
1:1
CA Bordj Bou Arreridj
CA Batna
2:0
Mérouana
AIN Fakroun
1:0
MC Saida
AS Khroub
3:1
Amal Bou Saâda
JSM Bejaia
3:2
ESM Koléa
SC Neusiedl
0:2
Admira Wacker II
WSG Tirol
3:1
FC Wacker Innsbruck II
SC Kalsdorf
5:1
SAK Celovec/Klagenfurt
Sollenau
1:4
SC Parndorf
Neumarkt
2:1
SV Seekirchen
SV Stegersbach
1:1
Neuberg
Wiener SK
1:0
Young Violets FK Austria Wien
SC Ritzing
5:0
Mattersburg II
Brasilia DF
0:1
Nautico PE
Ponte Preta SP
3:0
Vilhena RO
America Mineiro MG
Luziania DF
CRB AL
1:0
Amadense SE
Remo PA
1:1
Atletico Paranaense
Nacional AM
0:0
EC Bahia BA
Palmeiras
Vitoria Da Conquista BA
Amiens SC
2:1
Colmar
Etoile Frejus Saint-Raphael
0:2
Consolat Marseille
Vendee Lucon
2:0
US Boulogne
Istres
1:2
FC Bourg-En-Bresse Peronnas 01
Colomiers
0:1
Paris
Dunkerque
3:0
CA Bastia
Chambly
2:1
Épinal
Red Star
0:0
Le Poiré-sur-Vie
Avranches
2:1
Strasbourg
Altrincham FC
2:0
Southport FC
Bristol Rovers
5:1
Chester FC
Braintree Town FC
1:3
Lincoln City
Halifax Town
2:2
Macclesfield Town
Forest Green Rovers
1:3
Aldershot Town FC
MKS Kaczkan Huragan Morag
0:2
PKS Olimpia Elblag
Bałtyk Koszalin
2:0
SKS Baltyk Gdynia
Sokół Kleczew
2:2
KS Pogoń Mogilno
MKP Pogoń Siedlce II
3:1
TS Sokol Aleksandrow Lodzki
Athlone Town AFC
0:1
Wexford
University College Dublin
2:2
Finn Harps FC
Waterford United FC
2:2
Shelbourne FC
FC Zeltweg
1:1
TuS Heiligenkreuz
Lebring
0:1
Kapfenberger SV II
Gnas
0:1
FC Gleisdorf 09
SC Furstenfeld
1:3
ASK Voitsberg
SV Oberwart
3:1
UFC Jennersdorf
ASK Marz
4:2
UFC St. Georgen Eisenstadt
Krems
2:0
Waidhofen / Thaya
SCU Ardagger
1:1
UFC St. Peter in der Au
CSM Lugoj
1:0
Hunedoara
CS Voinţa Snagov
4:3
Tunari
ACS Callatis 2012 Mangalia
0:2
Asc Daco-Getica Bucuresti
Dinamo Bucureşti II
3:0
Oţelul II
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu II
3:3
Ştiinţa Turceni
Concordia Chiajna II
3:0
CN Dinicu Golescu Câmpulung Muscel
Astra II
0:2
CS Inter Clinceni
Filiaşi
0:1
UTA Arad
FC Ceahlăul Piatra Neamţ II
1:2
Csikszereda
CS FC Zalău
3:0
CS Oşorhei
CS Sanatate Cluj
5:4
CS Iernut
ACS Metropolitan Işalniţa
1:0
Ineu
Avântul Reghin
0:1
AFC Arieşul 1907 Turda
Sânmartin
1:2
Sighetu Marmaţiei
Paşcani
1:0
Roman
Metalurgistul Cugir
0:3
Minaur Baia Mare
Înainte Modelu
1:1
CS Viitorul Domneşti
Unirea Dej
1:2
Unirea Jucu
Metaloglobus
2:0
Popești-Leordeni
Bucovina Rădăuţi
1:1
Sepsi OSK
Atletic Bradu
3:1
CS Urban Titu
PKNS
1:1
Negeri Sembilan
Uitm FC
3:1
Suruhanjaya Perkhidmatan Awam FC
Kuala Lumpur City
0:1
Kedah
PBD KT
4:3
Sabah
Penang
2:1
Johor Darul Ta'zim II
Pahang Kuantan FA
2:1
Kelab Bolasepak DRB-Hicom FC
Persepolis
2:2
Rah Ahan FC
Saipa
1:0
Malavan
Tractor
3:0
Esteghlal Khuzestan
Naft Tehran FC
1:0
Naft MIS
Foolad
2:1
Esteghlal
Sligo Rovers FC
1:3
Bray Wanderers AFC
Cork City
3:0
Derry City FC
Drogheda United FC
0:1
Bohemians Dublin FC
Shamrock Rovers
3:0
Galway United FC
Chicken Inn
1:0
Tsholotsho FC
Wha Wha FC
1:1
Harare City
Highlanders
1:0
Hwange
Dynamos
1:0
Dongo Sawmills FC
Triangle United
3:0
Chapungu United
Kariba
5:2
Buffaloes FC
Arquet
5:0
Sporting Espoir Jemeppe
Aische
2:1
Ligny
Fosses
4:3
Chevetogne
Grand-Leez
1:5
Nismes
Gesves
1:1
Beauraing
Bièvre
4:3
Condruzien
Zhemchuzhina Yalta
SKCHF Sevastopol
TSK Simferopol
FC Krasnodar-2
FK Angusht Nazran
0:0
Alania-D
Mitos Novocherkassk
0:1
FK Rotor Volgograd
Vityaz Krymsk
2:1
FC Chernomorets Novorossiysk
Biolog Novokubansk
2:1
Sochi
Druzhba Maikop
3:1
Torpedo Armavir
FK Astrakhan
1:1
Terek Grozny II
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
0:2
Dinamo Stavropol
Taganrog
1:2
Spartak Nalchik
Spartak U21
2:0
Kuban Krasnodar U21
Dinamo Moskva U21
3:1
Lokomotiv Moskva U21
Amkar Perm U21
1:6
Rubin Kazan U21
Krasnodar U21
2:3
Mordovia Saransk U21
FC Asco
4:0
Pobla de Mafumet CF
Martinenc
3:1
CE Sabadell FC II
CD Azuaga
1:3
Merida UD
Binéfar
1:1
Sarinena
Santfeliuenc FC
0:1
Palamos