Fixtures - April 11, 2015
Swansea City
1:1
Everton
West Brom
2:3
Leicester City
Southampton
2:0
Hull City
West Ham
1:1
Stoke City
Sunderland
1:4
Crystal Palace
Tottenham
0:1
Aston Villa
Burnley
0:1
Arsenal
Real Madrid
3:0
Eibar
Málaga
2:2
Atletico Madrid
Sevilla
2:2
Barcelona
Almería
3:0
Granada
Celta Vigo
6:1
Rayo Vallecano
Mönchengladbach
3:1
Dortmund
Bayern
3:0
Eintracht Frankfurt
Paderborn
2:1
Augsburg
Mainz
2:3
Leverkusen
Schalke
0:0
Freiburg
Hamburger SV
0:2
Wolfsburg
Boavista
0:2
CS Maritimo Madeira
Benfica
5:1
Academica Coimbra
Rio Ave
1:3
Porto
Moreirense
2:1
Vitoria Guimaraes
Karpaty Lviv U21
3:0
Vorskla U21
Dynamo Kyiv U21
1:1
Zorya Luhansk U21
Dnipro Dnipropetrovsk U21
0:0
Metalist Kharkiv U21
Derby County
1:1
Brentford
Middlesbrough
2:0
Rotherham United
Reading
0:0
Blackburn
Birmingham City
2:1
Wolverhampton
Leeds United
1:2
Cardiff City
Nottingham
0:1
Huddersfield Town
Ipswich Town
3:2
Blackpool
Millwall
0:2
Watford
Bolton Wanderers
1:2
Norwich City
Sheffield Wednesday
1:1
Charlton Athletic
Kortrijk
2:0
Club Brugge
Waasland-Beveren
0:2
Genk
Sporting Lokeren
1:1
Westerlo
Royal Mouscron
2:0
KV Oostende
Royal Charleroi SC
2:1
Gent
FK Mlada Boleslav
1:1
Slovan Liberec
FC Vysocina Jihlava
1:2
FK Dukla Prague
1 FK Pribram
1:0
SK Dynamo Ceske Budejovice
Sparta Prague
2:1
Slavia Praha
Crucero del Norte
1:1
Atletico de Rafaela
Temperley
2:1
Colon
Godoy Cruz
2:2
Velez Sarsfield
Gimnasia y Esgrima
4:1
Aldosivi
Cangzhou Mighty Lions
2:1
Shanghai Shenxin
Guizhou Renhe
0:1
Tianjin Jinmen Tiger
Shanghai Shenhua
2:2
Chongqing Lifan
Al Fateh
2:0
Al Khaleej
Al-Nassr
2:1
Al Taawon
Al Raed
3:1
al-Shabab
Al Orubah
1:3
Al Ahli Jeddah
Al-Hilal
3:0
Al Faisaly KSA
Mallorca
2:3
Racing Santander
CE Sabadell
2:1
CD Lugo
Real Zaragoza
1:1
Sporting Gijón
Real Valladolid
2:1
CD Mirandes
Alaves
1:0
Tenerife
UE Llagostera
0:0
Alcorcon AD
AS Cittadella
0:1
Carpi FC
Frosinone
2:1
Pescara
Modena
2:0
Virtus Entella
Pro Vercelli
3:3
Livorno
Spezia Calcio
0:1
Ternana Calcio
Catania
4:1
Trapani Calcio
Virtus Lanciano
1:1
Latina
Bari 1908
1:1
Crotone
Brescia
1:1
Bologna
União Madeira
4:2
Academico de Viseu
FC Porto B
3:2
Trofense
Olhanense
1:0
SC Freamunde
Sporting Farense
2:0
Atletico CP
Portimonense
1:1
CD das Aves
Feirense
2:1
Leixões
Vitoria Guimaraes B
1:2
Tondela
Beira-Mar
1:0
Sporting Braga B
Clube Oriental de Lisboa
2:1
Maritimo Madeira B
CD Santa Clara
2:1
UD Oliveirense
Tychy
3:3
Chojnice
Widzew
2:1
Bruk-Bet Termalica
MKS Dolcan Zabki
0:0
Wigry Suwalki
Olimpia Grudziadz
0:1
Pogon Siedlce
Miedz
1:1
Oks Stomil Olsztyn
Katowice
0:0
Bytovia Bytow
Arka
1:0
MKS Flota Swinoujscie
Chrobry
0:0
Zaglebie
Preston North End
1:1
Bristol City
Doncaster Rovers
1:1
Rochdale
Barnsley
1:1
Chesterfield
Gillingham
1:0
Bradford City
Coventry City
1:0
Colchester United
Crewe Alexandra
1:1
Leyton Orient
Port Vale
0:0
Milton Keynes Dons
Scunthorpe United
2:1
Crawley Town
Yeovil Town
1:1
Notts County
Walsall
1:0
Fleetwood Town
Swindon Town
1:0
Peterborough
Oldham Athletic
2:2
Sheffield United
York City FC
1:0
Hartlepool United
Shrewsbury Town
4:0
Exeter City
Luton Town
0:1
Burton Albion
Wycombe Wanderers
2:1
Cheltenham Town
Morecambe FC
3:1
Portsmouth
Stevenage
2:1
Northampton Town
Southend United
1:0
Tranmere Rovers
Carlisle United
1:0
Dag & Red
AFC Wimbledon
0:0
Oxford United
Cambridge Utd.
2:2
Accrington Stanley
Newport County
0:2
Bury
Plymouth Argyle
2:1
Mansfield Town
FC Ordabasy
2:2
FC Kairat Almaty
FC Irtysh Pavlodar
3:1
FC Okzhetpes
FC Taraz
2:0
Astana
FK Atyrau
1:2
Tobol Kostanay
Shakhter Karagandy
2:1
FC Zhetysu
FC Aktobe
0:0
FC Kaisar Kyzylorda
FC Dinamo Batumi
1:0
FC Samtredia
FC Torpedo 2008 Kutaisi
0:0
FC Zugdidi
FC Tskhinvali
3:0
FC Guria Lanchkhuti
FC Wit Georgia Tbilisi
1:2
FC Chikhura Sachkhere
FC Merani Martvili
1:1
FC Dinamo Tbilisi
FC Dila Gori
1:0
Sioni Bolnisi
Kolkheti 1913 Poti
4:0
FC Zestafoni
FC Rustavi
1:3
FC Shuqura
FC Neman Grodno
1:1
Dinamo Minsk
Torpedo Belaz Zhodino
1:3
FC Brest
FC Minsk
0:0
Naftan Novopolotsk
FC Granit Mikashevichi
1:1
FC Vitebsk
FC Shakhter Soligorsk
2:0
Slutsksakhar Slutsk
FC Black Stars
3:3
FC Munsingen
Grasshopper II
2:3
FC Wettswil-Bonstetten
FC Schotz
1:0
Young Boys II
FC Bern
0:0
FC Solothurn
FC Dietikon
1:0
Balzers
FC Naters
1:2
Düdingen
Mendrisio
3:0
FC Ticino
Martigny Sports
4:2
US Terre Sainte
FC Grenchen
1:8
Zug 94
FC Azzuri 90 LS
1:1
Yverdon
FC Echallens Region
2:1
FC Monthey
Usv Eschen-Mauren
2:0
FC Gossau
Fribourg
3:1
FC Meyrin
Lancy
0:1
Lausanne Sport II
FC Bavois
1:2
Stade Lausanne Ouchy
Concordia Basel
3:4
Wangen
FK Auda
4:2
FK 1625 Liepaja
Staiceles Bebri
0:1
FK Ogre
FK Tukums 2000/TSS
7:0
Jēkabpils
Rigas Futbola Skola
8:0
Preilu BJSS
FK Smiltene
1:1
Salaspils BJSS
African Warriors
4:2
Maluti FET College
Ubuntu Cape Town
0:1
Royal Eagles
Garankuwa United
4:1
Witbank Spurs
Jomo Cosmos FC
2:0
Baroka
Highlands Park
4:0
Santos FC
Tekstilac Derventa
1:1
FK Krupa
Podrinje Janja
1:1
FK Rudar Prijedor
FK Drina HE Višegrad
1:1
Mladost Gacko
FK Vlasenica
0:2
Proleter Teslić
Sloboda Novi Grad
0:0
FK Kozara Gradiska
FK Napredak Donji Šepak
1:2
FK Leotar Trebinje
Sloboda Mrkonjić Grad
1:1
Sutjeska Foča
FK Mladost Doboj Kakanj
3:0
Goražde
NK Jedinstvo Bihac
0:0
Branitelj
Bratstvo Gračanica
1:2
OFK Gradina Srebrenik
HNK Capljina
4:0
FK Turbina Jablanica
FK Buducnost Banovici
1:0
Rudar Kakanj
HNK Orasje
2:0
NK Podgrmeč
Chur 97
2:2
Wil II
FC Seefeld Zh
3:1
FC Dardania Basel
SV Hongg
9:0
FC Beringen
FC Colombier
2:0
Gumefens / Sorens
Dürrenast
2:3
FC Bassecourt
FC Red Star Zh
3:3
Blue Stars Zürich
FC Wohlen II
0:1
FC Langenthal
FC Kreuzlingen
3:1
FC Linth 04
SC Buochs
4:2
SC Zofingen
SV Muttenz
1:0
Dornach
FC Arbon 05
4:1
FC Amriswil
FC Hochdorf
1:3
Goldau
Perly-Certoux
1:1
Montreux Sports
Liestal
3:0
FC Kilchberg-Rüschlikon
FC La Tour-Le Paquier
4:0
Bümpliz
Vevey Sports
0:1
Collex-Bossy
FC Ostermundigen
0:5
FC Grünstern
Lyss
0:3
FC Bulle
FC Plan-Les-Quates
1:1
FC Ugs
FC La Chaux De Fonds
4:2
FC Beroche-Gorgier
Stade Payerne
2:1
FC Thierrens
FC Ruswil
0:0
FC Gunzwil
FC Lenzburg
3:1
Schöftland
FC Eschenbach
1:2
FC Küssnacht am Rigi
AS Castello
2:0
FC Malters
Team Aargau
4:0
SC Binningen
FC Sierre
1:2
FC Veyrier Sports
Portalban / Gletterens
1:1
Farvagny / Ogoz
Ascona
2:1
FC Ibach
FC Sarnen
2:2
FC Hergiswil
KF Vellazerimi 77
0:0
FK Euromilk Gorno Lisice
FK Shkupi
0:0
FK Skopje
Mladost Carev
2:0
FK Drita Bogovinje
KF Gostivar
3:1
Napredok
Gjorce Petrov
0:0
Kozuv Gevgelija
MFK Zemplin Michalovce
4:0
Slovan Duslo Šaľa
MFK Skalica
2:0
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
Lokomotiva Zvolen
1:2
Skf Sered
MSK Zilina B
1:3
1. FC Tatran Presov
Partizan Bardejov
2:3
FC Nitra
AFC Nove Mesto Nad Vahom
3:1
FC STK 1914 Samorin
MSK Rimavska Sobota
2:1
Lok. Kosice
NK Ankaran
3:1
Šmartno
Tolmin
1:3
NK Roltek Dob
NK Verzej
2:1
NK Triglav Kranj
Dravinja
4:2
NK Krsko
Šencur
0:3
NK Aluminij Kidricevo
Dynamo Dresden
2:0
Arminia
Preußen Münster
2:3
Chemnitzer FC
Rot-Weiss Erfurt
1:2
Hallescher
Jahn Regensburg
1:1
VfL Osnabrück
Wehen Wiesbaden
0:1
SG Sonnenhof Grossaspach
Hansa
1:0
Stuttgarter Kickers
Energie Cottbus
1:1
Fortuna Köln
Holstein Kiel
1:0
Mainz II
NK Portoroz Piran
Izola
NK Radomlje II
1:2
NK Bled Hirter
NK Dravograd
3:2
Podvinci
Lenart
0:3
Šmarje pri Jelšah
Mons Claudius
1:1
NŠ Drava
NK Fuzinar Ravne
1:0
ŠD Radlje ob Dravi
Črenšovci
1:1
Čarda Martjanci
NK Avto Rajh Ljutomer
3:1
NK Grad
NK Ilirska Bistrica
0:0
Primorje
NK Bilje
1:0
Adria
Sava Kranj
3:0
NK Komenda
NK Jezero Medvode
0:0
NK Zagorje
Šobec Lesce
0:1
NK Ilirija
NK Ivancna Gorica
2:1
NK Britof
NK Rudar Trbovlje
0:0
NK Kranj
NK Cerknica
2:1
NK Tabor Sezana
Jadran Dekani
3:4
NK Brda
FK Lovochemie Lovosice
6:0
Nový Bor
SK Kladno
1:1
Krupka
AFK LoKo Chomutov
1:1
Nove Straseci
FK Litomericko
5:2
FK Litol
Bystřice nad Pernštejnem
1:1
SFK Vrchovina
Napajedla
3:3
Slavoj Polna
FC Msa Dolni Benesov
4:2
TJ Sokol Určice
FK Mohelnice
2:0
1.fc Viktorie Prerov
FK Hodonin
2:4
FC Velke Mezirici
Tj Lokomotiva Petrovice
3:1
Brumov
FK Novy Jicin
4:2
MFK Havirov
Zdar Nad Sazavou
2:0
FC Viktoria Otrokovice
SK Hranice
1:1
Kozlovice FC
FK Tachov
3:0
FK Horovicko
SK Klatovy 1898
4:1
Sokol Čížová
FK Slavoj Cesky Krumlov
2:1
SK Aritma Prague
Vysoke Myto
1:1
Tj Dvur Kralove Nad Labem
Cesky Brod
2:0
Týnište nad Orlicí
Tj Jiskra Usti Nad Orlici
0:1
Tj Sokol Zivanice
Letohrad
2:2
SK Benatky Nad Jizerou
FK Nachod
2:1
Jablonec Nad Jizerou
Motorlet
0:1
SK Uvaly
Banik Sous
1:2
SK Horni Mecholupy
FC Pinzgau Saalfelden
2:0
Eugendorf
Dornbirn
1:1
SC Schwaz
Union Gurten
4:2
Blau-Weiss Linz
SV Seekirchen
2:2
Bizau
Austria Salzburg
5:1
FC Wacker Innsbruck II
FC Kufstein
2:1
Neumarkt
Neuberg
0:4
Sollenau
Höchst
0:1
SC Rheindorf Altach II
TSV St. Johann
1:0
FC Hard
FC Juniors OO
1:0
Wac
Mattersburg II
3:1
Donaufeld
Difaa
0:0
KAC Kenitra
Moghreb Tetouan
1:0
FUS
Raja Casablanca
2:2
Wydad Casablanca
Berkane
1:0
Chabab Rif Al Hoceima
Beijing Institute of Technology FC
2:2
Xinjiang Tianshan
Yanbian Fude
1:1
Shenzhen
Guizhou Zhicheng
1:1
Harbin Yiteng
Jiangxi Lushan
1:2
Nei Mongol Zhongyou
Tianjin Tianhai
1:1
Qingdao Hainiu
Dalian Pro
2:0
Hunan Xiangtao FC
Beijing BSU
0:0
Wuhan Zall
FK Berane
2:1
FK Zeta Golubovci
FK Mogren Budva
0:3
FK Bokelj Kotor
FK Rudar Pljevlja
4:3
FK Mornar Bar
OFK Titograd
0:0
OFK Petrovac
FK Buducnost
1:1
OFK Grbalj
FK Sutjeska
3:0
FK Lovcen
Tre Penne
0:3
AC Libertas
SS Folgore Falciano Calcio
3:1
FC Fiorentino
FC Domagnano
3:2
SS San Giovanni
SS Pennarossa
1:2
SP La Fiorita
Capixaba
0:1
São Mateus
Atletico ES
0:1
Desportiva ES
Estrela Do Norte ES
0:1
Rio Branco ES
Real Noroeste ES
1:2
Linhares
Goytacaz
2:0
Duque de Caxias RJ
Gonçalense
1:0
America RJ
Audax Rio
4:2
Grêmio Mangaratibense
Céres FC
1:1
Clube Atlético da Barra da Tijuca
Portuguesa RJ
3:0
Olaria
Sampaio Corrêa RJ
2:1
Barcelona EC
EC São João da Barra
0:1
Angra dos Reis
KRC Mechelen
0:3
Mons
KFC Dessel Sport
0:4
Royal Excelsior Virton
Patro Maasmechelen
1:1
KV Woluwe-Zaventem
Antwerp
0:2
Lommel United
Sint-Truiden
3:0
SV Roeselare
White Star Bruxelles
2:3
KSK Heist
AS Eupen
4:0
ASV Geel
Oud-Heverlee
1:2
FC Tubize
Afk Chrudim
1:0
FC Chomutov
Loko Vltavin
0:1
SK Benesov
1 HFK Olomouc
2:0
Opava II
FC Hlucin
2:0
Slovácko II
MFk Vyskov
0:3
SK Sigma Olomouc B
1.SK Prostejov
1:1
SK Spartak Hulin
Breclav
1:0
Slavia Orlová-Lutyně
Třebíč
0:4
Zlín II
FK Kraluv Dvur
0:2
FK Admira Prague
Tj Jiskra Domazlice
2:0
SK Zapy
Kolding IF
1:1
Jammerbugt FC
Avedøre
0:2
FC Helsingoer
Kjellerup IF
6:2
Kolding B
Middelfart
2:2
Odder IGF
FC Sydvest 05
3:1
Skovbakken IK
GVI
1:1
HIK Hellerup
BK Søllerød-Vedbæk
0:1
B 1908
BK Frem
1:0
Avarta
Marienlyst
1:1
FC Svendborg
B 93
5:1
Herlev
Varde IF Elite
0:4
Brabrand IF
Randers SK Freja
2:1
Hobro IK II
Fremad Valby
0:1
KFUM Roskilde
Greve
2:2
SC Egedal
Boldklubben 1903
0:4
Skjold Birkerød
BSF
0:2
AB Tårnby
Lystrup IF
0:2
Viby
Jægersborg BK
1:0
Vanløse
Lindholm IF
0:2
Holstebro
LSF
1:3
Dalum IF
Lyseng
3:0
Djursland
Otterup
1:2
Marstal IF / Rise S & IF
Brabrand IF II
1:5
Vorup FB
Døllefjelde-Musse IF
0:2
Ringsted
FC Sønderborg
6:0
Slagelse B&I
VRI
0:2
Hjørring IF
Skanderborg
2:0
Næstved IF
Boldklubben 1909
2:0
FA 2000
Fredensborg Boldklub og Idrætsforening
1:0
Taastrup
Kastrup BK
4:0
Nexø Boldklub Bornholm
FC Lisse
1:0
VV Capelle
BVV Barendrecht
0:0
Rijnsburgse Boys
Hoek
1:1
Kozakken Boys
Genemuiden
2:3
Excelsior Maassluis
Scheveningen
5:0
ONS Sneek
Sparta Nijkerk
1:2
VV IJsselmeervogels
SV Spakenburg
5:1
HHC Hardenberg
Ajax Amateurs
3:3
Gvvv
Wke
0:2
VV Sint Bavo
Upsala
1:1
Syrianska IF Kerburan
Gällivare Malmbergets FF
3:1
Valbo FF
Lindome GIF
2:4
Akademi Helsingborgs IF
Enskede IK
5:0
Västerås IK
Stromsbergs IF
0:3
Arameiska-Syrianska
Sollefteå GIF FF
1:3
Söderhamns FF
IFK Malmo
4:1
Lindsdals IF
Berga
1:1
Kvarnby IK
KSF Prespa Birlik
4:3
Hassleholms IF
Österlen
0:2
FK Karlskrona
Nosaby
0:1
Asarum
Örebro Syrianska
1:1
IF Sylvia
IFK Stockholm
0:1
Värmdö
Ytterby IS
0:1
Torslanda
Jonsereds IF
0:4
Höganäs BK
Kvarnsvedens IK
1:3
Sollentuna FF
Avesta AIK
1:2
Sandvikens IF
IK Gauthiod
2:2
Skovde AIK
Grebbestads IF
1:1
Lidköping
Team TG FF
3:0
Bergnäsets AIK
IFK Östersund
0:2
Anundsjö IF
Hudiksvalls Forenade FF
2:1
Härnösands FF
Bodens BK
1:2
Ånge IF
IFK Hässleholm
1:2
FC Rosengaard 1917
Vimmerby
2:1
Eskilstuna City
Ekerö IK
3:2
Aspudden-Tellus
Assyriska IF
2:2
FC Linkoping City
Angered United
1:1
Tenhults IF
Tvaakers IF
1:0
Kortedala IF
Selånger FK
2:0
Skelleftea FF
Tibro AIK FK
2:2
Nordvärmland
Vänersborgs FK
0:0
Rynninge IK
Gamla Upsala SK
2:2
Norrtälje
Aiglon Lament
0:0
Golden Lion
L'Emulation Schœlcher
2:0
US Robert
Essor-Préchotain
3:1
Bélimois
Club Franciscain
2:0
US Marinoise
Réal Tartane
0:4
Rivière-Pilote
Golden Star de Fort-De-France
1:2
Club Colonial
ASV Dronten
1:1
SDV Barneveld
ASC Nieuwland
2:4
KHC
SV Deltasport
1:1
Nootdorp
Rijsoord
0:3
Alexandria '66
Olde Veste '54
1:3
VV Buitenpost
Broekster Boys
2:3
SV Bedum
Bergumer Christelijke Voetbalvereniging
1:0
vv Omlandia
Dinteloord
0:2
Sliedrecht
Voorschoten '97
3:1
DSO
Brielle
4:2
Pelikaan
LRC
3:1
Zuidvogels
Heinenoord
4:1
Alblasserdam
cvv Sparta Enschede
0:1
Vroomshoopse Boys
Balk
1:1
Drentse Zuid Oost Hoek
Roda Boys
1:0
WNC
Heerjansdam
1:1
SV Bolnes
vv GHC
5:1
HVC '10
VV Eemdijk
3:2
JSV
Forum Sport
1:1
SV Alphense Racing Club
SVL
0:2
Roda '46
CVV Viboa
0:2
PKC '83
Swift
4:2
Valken '68
Almkerk
2:2
Voetbalvereniging Benschop
Sportlust '46
2:1
Zwaluwen '30
LTC
0:1
vv VEV '67
vv Haaglandia (Zaterdag)
4:0
HBOK
Oranje Wit
1:3
Nieuw Lekkerland
DTS Ede
2:1
VVZ '49
FC Zutphen
3:3
DOS '37
Oranje Nassau
2:0
HZVV
Go Ahead
3:2
Horst FC
DETO Twenterand
3:2
Berkum
FC Lienden (Zaterdag)
1:8
vv De Meern (Zat)
DOS Kampen
1:2
Nunspeet
VVGZ
1:1
vv Klundert
Barnet FC
3:0
Halifax Town
Bristol Rovers
2:0
Southport FC
Torquay United
2:0
Altrincham FC
Braintree Town FC
1:1
Aldershot Town FC
Dartford FC
3:1
Nuneaton Town FC
Chester FC
3:1
Dover Athletic FC
AFC Telford United
1:0
Lincoln City
Forest Green Rovers
3:1
Macclesfield Town
Welling United
3:0
Kidderminster Harriers FC
Grimsby Town
0:1
Wrexham
Woking FC
3:0
Gateshead FC
Eastleigh FC
3:1
Alfreton Town FC
Weston Super Mare FC
0:2
Maidenhead United FC
Gloucester City
2:1
Chorley FC
Bradford Park Avenue AFC
0:0
Guiseley FC
Stockport County
1:3
Gainsborough Trinity
Oxford City
1:1
Harrogate Town FC
North Ferriby Utd
2:4
Colwyn Bay
Farnborough
1:3
Chelmsford City
AFC Fylde
2:2
Solihull Moors FC
Stalybridge Celtic
1:1
Boston United FC
Staines Town
0:2
Concord Rangers
Bromley FC
2:1
Eastbourne Borough
Wealdstone FC
0:2
Whitehawk
Sutton United FC
2:1
Basingstoke Town
Brackley Town FC
1:0
Barrow AFC
Lowestoft Town
2:2
Hednesford Town
Gosport Borough
1:2
St Albans City
Hemel Hempstead
0:3
Bishop's Stortford
Hayes & Yeading United F.C.
2:0
Bath City FC
Worcester City
4:1
Hyde United FC
Ebbsfleet United FC
1:1
Boreham Wood FC
Tamworth FC
3:2
Leamington FC
Guernsey
0:1
Hythe Town
Aveley FC
2:3
Ware FC
Brightlingsea Regent
2:4
Cray Wanderers
Burnham Ramblers
0:3
Needham Market FC
Chatham Town
2:0
Barkingside
Dereham Town FC
2:1
Brentwood Town
Harlow Town
3:1
Maldon & Tiptree
Heybridge Swifts
1:1
Wroxham FC
Redbridge
1:3
Great Wakering Rovers
Romford
2:1
Thamesmead Town
Soham Town Rangers
0:2
Thurrock FC
Tilbury FC
1:3
Cheshunt FC
Waltham Abbey
1:4
AFC Sudbury
Northwich Victoria
2:3
Scarborough Athletic
Prescot Cables
4:0
Farsley Celtic
Brigg Town
0:1
Stafford Rangers
Carlton Town
1:2
Tividale
Chasetown FC
3:2
Goole
Coalville Town
4:2
Stocksbridge Park Steels
Kidsgrove Athletic FC
0:5
Gresley FC
Leek Town
1:1
Spalding United
Lincoln Utd
1:1
Newcastle Town
Mickleover Sports
3:0
Market Drayton Town
Norton United
0:1
Rainworth Miners Welfare FC
Sheffield FC
2:3
Romulus FC
Sutton Coldfield
2:0
Loughborough Dynamo
Yate Town
0:0
Merthyr Town
Faversham Town
2:0
Horsham FC
St Ives Town
1:0
Egham Town
Folkestone Invicta
2:0
Redhill
Salford City
2:1
Clitheroe
Tooting & Mitcham United
1:3
Worthing FC
Leighton Town
1:4
Royston Town
Padiham
1:0
Ossett Albion
Bridgwater Town
3:1
AFC Totton
Three Bridges
4:2
Walton Casuals
Hanwell Town
1:1
Marlow
Bedford Town Football Club
0:1
Godalming Town FC
Wimborne Town
2:1
Swindon Supermarine
Ramsgate
3:1
Carshalton Athletic
Shortwood United
2:2
North Leigh FC
South Park
3:2
Hastings United
Larkhall Athletic
5:0
Tiverton Town
Harrogate Railway
0:1
Radcliffe
Uxbridge FC
1:1
Daventry Town
Bedworth United
3:0
Potters Bar Town FC
Walton & Hersham
1:1
East Grinstead Town
AFC Hayes
1:0
Rugby Town FC
Bishop's Cleeve
4:0
Bashley FC
Northwood FC
3:2
Aylesbury Utd
Beaconsfield Town
1:1
Aylesbury FC
Sholing FC
0:0
Wantage Town
Cinderford Town
1:1
Clevedon Town
Barton Rovers FC
0:2
Kettering Town
New Mills FC
2:0
Kendal Town
Brighouse Town
0:0
Warrington Town
Darlington 1883
3:1
Mossley AFC
Whyteleafe FC
2:1
Burgess Hill Town
Ossett Town
2:2
Burscough
Bamber Bridge
2:1
Spennymoor Town
Lancaster City
4:0
Droylsden FC
Stratford Town FC
2:1
Fleet Town
Mangotsfield Utd
1:0
Taunton Town
Whitstable Town
1:2
Corinthian Casuals
Didcot Town
1:5
Evesham United
Chalfont St Peter
2:2
North Greenford United FC
Chipstead FC
1:2
Sittingbourne FC
Stourbridge FC
2:2
Marine FC
Metropolitan Police
2:0
Lewes FC
Hereford United
Truro City FC
Banbury United
3:0
Weymouth FC
Blyth Spartans AFC
2:1
Nantwich Town
Histon FC
1:1
Cirencester Town
Burnham FC
0:2
Redditch United
Canvey Island
0:4
Hampton & Richmond
Arlesey Town FC
0:0
Paulton Rovers
Hungerford Town FC
2:0
Chesham Utd
Enfield Town
3:2
AFC Hornchurch
Leatherhead FC
1:0
Margate FC
Bury Town FC
2:1
Harrow Borough
Dunstable Town FC
2:4
Slough Town FC
Hendon FC
2:2
Dulwich Hamlet
Trafford FC
2:3
Frickley Athletic
VCD Athletic FC
2:0
Wingate & Finchley
Barwell
1:0
Ashton United FC
Poole Town
2:2
Hitchin Town
Belper Town
1:2
Workington AFC
Buxton FC
0:3
Rushall Olympic
Bognor Regis Town
2:2
Leiston FC
Chippenham Town
1:1
Cambridge City
Truro City FC
2:1
Corby Town
Peacehaven & Telscombe
0:2
Billericay Town
Ramsbottom United
1:1
Halesowen Town FC
Tonbridge Angels
3:0
Witham Town
Stamford
1:1
Whitby Town
Bideford FC
0:1
Biggleswade Town
Grantham Town
1:0
Ilkeston
Maidstone United FC
2:1
Grays Athletic
Witton Albion
0:0
FC United of Manchester
Dorchester Town
1:1
St Neots Town
Curzon Ashton FC
4:0
Kings Lynn FC
Södertälje FK
2:5
Piteaa IF
Oskarshamns AIK
2:0
Lunds BK
Carlstad United
2:0
Huddinge IF
Akropolis IF
1:1
IK Brage
Norrby IF
0:1
Osters IF
Haverfordwest County
3:0
Cambrian & Clydach
Goytre
3:0
Aberdare Town
Briton Ferry
0:1
Cardiff Metropolitan University FC
Ton Pentre
0:0
Garden Village
Caersws
1:1
Mold Alexandra
Llandrindod Wells
0:0
Rhayader Town FC
Buckley Town
1:2
Guilsfield
FK Fotbal Trinec
1:0
Mas Taborsko
MFK Karvina
2:0
FC Sellier & Bellot Vlasim
FK Banik Sokolov
1:1
Pardubice
Fotbal Frydek Mistek
0:2
Zlín
SFC Opava
2:1
FK Viktoria Zizkov
ÍF Fuglafjørdur
2:2
KÍ III
EB / Streymur II
6:2
TB II
HB II
0:0
B68 II
Royn
2:1
Víkingur III
FF Giza / FC Hoyvík
4:0
B36 Tórshavn III
FK Renova
2:0
FK Rabotnicki Skopje
FK Sileks Kratovo
0:2
Vardar Skopje
FK Teteks Tetovo
1:3
Horizont Turnovo
FK Bregalnica Stip
1:0
FK Pelister Bitola
MFK Ruzomberok
2:1
Dunajska Streda
FC Spartak Trnava
0:0
Slovan Bratislava
FC VSS Kosice
1:2
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
Recreativo do Libolo
1:1
Petro Luanda
CD Progresso do Sambukila da Lunda Sul
1:0
Bravos Maquis
Kabuscorp SCP
1:1
Progresso
Primeiro de Agosto
2:0
Sagrada Esperança
Dovo Veenendaal
2:1
Rkav Volendam
VV Kloetinge
3:4
Quick Boys
Drachtster Boys
0:0
Urk
Stedoco
2:2
VVA '71
Staphorst
0:2
ACV Assen
Flevo Boys
1:4
Azsv
Whc
0:4
Harkemase Boys
FC Rijnvogels
1:1
SHO
Odin 59
3:3
SDC Putten
DFS
3:1
Huizen
Spijkenisse
3:0
RVVH
NSC
1:2
Bennekom
VV Katwijk
1:1
ltijd Sterker Worden Hendrik-Ido-Ambacht
Breukelen
4:2
Jodan Boys
VV Smitshoek
3:1
Ter Leede
FC S-Gravenzande
1:2
VV Noordwijk
Montfoort
1:0
Achilles Veen
Dvs 33 Ermelo
1:2
Excelsior '31
Apeldoorn CSV
3:0
vv WVF
FC Xerxes
2:0
VV Zwaluwen Vlaardingen
SVZW
3:0
Vvog
SC NEC
0:0
Juliana '31
VV Gemert
0:3
Oss 20
KS Wisla Pulawy
4:2
KS Row 1964 Rybnik
Brzesko
0:0
Znicz
Puszcza
0:2
Rakow
MKS Limanovia Limanowa
0:1
Stal
Górnik Wałbrzych
1:3
ZKS Stal Stalowa Wola
MKS Kluczbork
1:1
Siarka Tarnobrzeg
MKP Kotwica Kolobrzeg
1:2
Rozwoj Katowice
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
3:0
GKP Targówek Warszawa
Rks Garbarnia Krakow
2:0
KSZO SSA Ostrowiec Sw.
KS Chwaszczyno
5:0
NKS Astra Ustronie Morskie
Start Otwock
0:2
LKS Omega Kleszczów
Śląsk Wrocław II
2:2
Piast Żmigród
Chemik Police
2:1
Arka Gdynia 1929 II
Górnik Zabrze II
3:1
GKS Jastrzebie Zdroj
KP Rokita Brzeg Dolny
2:3
Ślęza Wrocław
KS Formacja Port 2000 Mostki
5:1
KP Bielawianka Bielawa
Avia Świdnik
3:0
Stal Kraśnik
Wólczanka W. Pełkińska
1:1
MKS Orzeł Przeworsk
MKS Drawa Drawsko Pomorskie
1:1
Cartusia Kartuzy
MKS Puszcza Hajnówka
0:5
Olimpia Zambrow
MKS Rominta Gołdap
2:0
Concordia Elbląg
Łomża
0:1
MKS Korsze
BKS Sparta Brodnica
0:1
KS Unia Solec Kujawski
Unia Swarzędz
0:0
Sokół Kleczew
KP Polonia Sparta Świdnica
5:0
Zielona Góra
KS Dąb Sława Przybyszów
1:0
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
TSSR Polonia Trzebnica
0:1
MKS Oława
Chełmianka Chełm
0:2
Stal Rzeszow
Resovia
3:0
Orlęta Radzyń Podlaski
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
3:0
Wisłoka Dębica
JKS 1909 Jarosław
2:1
Sokół Sieniawa
Karpaty Krosno
2:0
KS Lublinianka Lubin
GKS Partyzant Radoszyce
0:1
LKS Łysica Bodzentyn
Poprad Muszyna
0:0
LKS Wolania Wola Rzędzińska
Gwardia Koszalin
1:0
Pogoń Szczecin II
Przodkowo
0:1
Gminny Klub Sportowy Leśnik Manowo
Rekord Bielsko-Biała
3:2
SKRA Częstochowa
BKS Stal Bielsko-Biała
1:1
HKS Ruch Zdzieszowice
KS Polonia Łaziska Górne
0:3
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II
Pawłowice Śląskie
1:1
KS Ruch Chorzów II
GKS Szombierki Bytom
0:3
GKS Piast Gliwice II
KS Polonia Bytom SA
2:1
KS Górnik Wesoła
LKS Skalnik Gracze
0:5
LKS Czaniec
Małapanew Ozimek
0:2
Grunwald Ruda Śląska
Wasilków
2:0
Mlks Znicz Biala Piska
MKS Elk
1:1
KS Warmia Grajewo
KS Start Działdowo
0:0
MKS Kaczkan Huragan Morag
WKP Włocłavia Włocławek
0:3
Warta
LKS Centra Ostrów Wielkopolski
0:0
KS Wda Świecie
KS Pogoń Mogilno
3:1
GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne
KS Chełminianka Chełmno
2:2
TP Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Polonia Sroda Wielkopolska
0:1
MKS Victoria Września
MKS Polonia Warszawa
0:2
Pogoń Grod. Mazowiecki
KS Warta Sieradz
2:0
MKP Pogoń Siedlce II
Radomiak
2:0
Ursus Warszawa
MKS Pilica Białobrzegi
2:1
LKS
Lechia Dzierzoniow
0:2
MKS Karkonosze Jelenia Góra
Hutnik Kraków
3:1
MKS Wierna Małogoszcz
MKS Czarni Połaniec
1:0
MKS Trzebinia Siersza
Wisła Kraków II
0:0
Wisla Sandomierz
KS Soła Oświęcim
1:0
Granat
AKS Beskid Andrychów
0:2
ZKS Unia Tarnów
TS Sokol Aleksandrow Lodzki
3:1
Broń Radom
Mito Hollyhock
3:0
Tokushima Vortis
Tochigi
2:4
Giravanz Kitakyushu
ThespaKusatsu
0:1
Ehime FC
Jubilo Iwata
1:1
Fagiano Okayama
Kamatamare Sanuki
0:0
Consadole Sapporo
Kyoto Sanga
1:4
V-Varen Nagasaki
Roasso Kumamoto
0:1
Yokohama
JEF United
2:0
Omiya Ardija
Tokyo Verdy
4:3
FC Gifu
Cerezo Osaka
0:2
Zweigen Kanazawa
Oita Trinita
1:2
Avispa Fukuoka
Dinamo Tirana
2:3
KS Lushnja
KS Pogradeci
0:1
Bylis Ballsh
Shkumbini Peqin
1:0
Luftetari Gjirokaster
FK Tomori
0:2
KS Butrinti Sarande
Dajti Kamza
1:2
Beselidhja Lezhe
KS Kastrioti Kruje
1:0
KS Ada
Besa Kavaje
1:2
Terbuni Puke
KF Iliria Fushe-Kruje
0:1
Adriatiku Mamurrasi
KS Burreli
4:2
KS Veleciku Koplik
Chemelil Sugar FC
1:1
Nairobi City Stars
Mathare United
0:0
KCB
Muhoroni Youth
2:2
Tusker
Western Stima
0:1
Thika United
Bandari
0:1
SoNy Sugar
Ushuru FC
1:1
Ulinzi Stars
Seoul Jungnang
0:0
Korea University
Yongin City
5:0
Nexen
Gangwon
2:1
Gyeongnam
Anyang
2:0
Woosuk University
Chungju Hummel FC
2:0
Kyung Hee University
Goyang Hi FC
3:2
Incheon University
Seoul E-Land
2:0
Sunmoon University
Busan Transportation
2:2
Hanyang University
Bucheon
1:0
Gimhae City
Gimpo
2:2
Hongik University
Sangji University
1:1
Dankook University
Gimcheon Sangmu
0:1
Gyeongju HNP
Hwaseong
2:1
Mokpo City
Chungnam Asan
2:0
Soongsil University
Cheonan City
1:1
Icheon Citizen
Daegu
3:0
Cheongju
Daejeon Korail
3:0
Hannam University FC
Gangneung City
1:2
Yeungnam University
Changwon City
2:0
Jeonju
Suwon
1:2
Ulsan Dolphins
Völs
2:2
Silz / Mötz
ASK Elektra
2:0
Donau
Kapfenberger SV II
2:1
Frohnleiten
SC ESV Parndorf 1919 II
3:2
SV Forchtenstein
Mannswörth
1:1
FC Stadlau
ÖTSU Henndorf
0:0
USV 1960 Berndorf
Simmeringer SC
3:1
SC Team Wiener Linien
Edelweiss Linz
1:1
SC Marchtrenk
Alberschwende
0:0
Nenzing
Bleiburg
1:1
SK Kühnsdorf Klopeinersee
Admira Dornbirn
1:1
SK CHT Austria Meiningen
UFC Jennersdorf
0:1
SC St Margarethen
Austria Lustenau II
5:2
Blau-Weiß Feldkirch
Bramberg
0:2
ÖTSU Hallein
Kirchbichl
2:2
Kematen
FC Anif
4:0
Bergheim
SV ADA Anger
0:1
Gnas
Altenmarkt
2:1
SV Wals-Grunau
Gmünd
4:4
FC Lendorf
SV Post Vienna
2:1
Favoritner AC
Puch
2:2
FC Zell am See
UFC Eferding
1:1
St. Martin i.M.
FC Wolfurt
0:1
SW Bregenz
UFC St. Peter in der Au
0:1
Bad Voslau
SV Leobendorf
3:3
Krems
Spratzern
0:0
SC Retz
SV Gaflenz
4:1
Atsv Ober-Grafendorf
SV Bad Goisern
0:2
Bad Schallerbach
Grün Weiß Micheldorf
1:5
ATSV Stadl-Paura
SV Sierning
1:2
Union Weißkirchen
Brauerei Egg
0:0
Rot-Weiß Rankweil
SK Jenbach
0:1
Swarovski Tirol II
TuS Heiligenkreuz
3:2
Gleinstätten
ASV 13
2:1
Austria XIII
Imst
3:0
Reutte
SC Pinkafeld
0:0
SV Wimpassing
USV Weindorf St. Anna am Aigen
5:0
FC Zeltweg
St. Veit / Glan
0:3
Annabichl / Austria II
Lionsxii
0:0
JDT
Sarawak
2:1
Sime Darby
ATM
1:3
Selangor
Kelantan
0:2
Pahang
Perak
2:3
Terengganu
Felda United
3:2
PDRM
Dunaujvaros Palhalma Agrospecial SE
0:0
MTK
Honved
1:1
Diosgyor
Lombard Papa TFC
0:1
Puskas Akademia
Paksi
2:0
Pecs
Gyori ETO
2:3
Nyiregyhaza Spartacus
Siofok
3:0
Kaposvari Rakoczi FC
Szigetszentmiklósi TK
0:2
Vasas
Szeged
1:3
Gyirmot
Bekescsaba 1912 Elore
0:0
Ajka
Cegledi VSE
0:0
Soproni VSE
Szolnoki MAV FC
0:1
Balmazujvarosi FC
Zalaegerszeg
2:3
Aqvital
FC Tatabanya
2:0
Balatonfüredi
III Ker Tue Upe
2:2
Diósdi TC-SELECT
Sarvar
3:3
MTE
Orosháza FC
1:0
Bölcskei SE
BSS Monor
2:1
Fehérvár II
Szentlorinc SE
0:0
Kozarmisleny
Rákosmenti KSK
4:1
Győri ETO II
Maglódi TC
0:2
Gyulai Termál
Nyirbator FC
Létavértes SC '97
Salgótarjáni BTC
2:1
Gyöngyös
Szeol SC
2:0
Bajai
Tököl Városi SK
1:0
Budaorsi SC
Dorogi FC
1:0
Csepel
Kisvarda
3:0
Cigand SE
Tiszaujvaros
2:3
Putnok VSE
Hajdúböszörményi TE
1:6
FC Hatvan
Kazincbarcika
0:0
Jászberényi
Vac FC
5:1
Rakospalotai EAC
I. SC Göttingen
0:2
Eintracht Northeim
Dassendorf
3:0
Altona
Dachau
2:0
TSV 1860 Rosenheim
VfR Aalen 1921 II
1:3
Ulm
Lichtenberg
2:2
BSC Süd 05
Landsberg
0:1
1. FC Bad Kötzting
Flensburger SpVgg 08
1:1
TuS Hartenholm
SV Eutin 08
2:0
FC Angeln 02
Heider
0:3
SV Eichede
Werder Bremen III
9:0
SV Türkspor Bremen
Elversberg II
3:2
Mechtersheim
Carl Zeiss Jena II
0:1
FC Oberlausitz Neugersdorf
SV Germania 90 Schöneiche
0:1
Hertha Zehlendorf
TSV Kropp 1946
1:0
NTSV Strand 08
Borussia Neunkirchen
0:3
TSG Pfeddersheim
Vilzing
2:1
SpVgg Landshut
Roland Beckum
4:1
Eintracht Rheine
SV Pullach
1:1
Pipinsried
Rot-Weiß Hadamar
2:0
1. FC Schwalmstadt
FSC Lohfelden 1924
3:1
FC Ederbergland
Bayern Alzenau
0:1
Buchonia Flieden
Eintracht Stadtallendorf
1:2
OSC Vellmar
Lehnerz
0:1
SV Wiesbaden 1899
Eschborn
0:2
Viktoria Griesheim
SKV Rot-Weiss Darmstadt
1:3
Sportfreunde Seligenstadt
VfL Frohnlach 1919
0:2
SpVgg Jahn Forchheim
Ansbach
3:2
SV Memmelsdorf 1923
SV Curslack-Neuengamme 1919
2:1
Meiendorfer SV
Blumenthaler SV
7:1
OSC Bremerhaven
Sonthofen
1:0
FC Unterfohring 1927
Spvgg Burgbrohl
1:1
SC Hauenstein
SV Kickers Pforzheim
1:1
FC 08 Villingen
Freiberg
1:0
Karlsruher SC II
FSV Salmrohr 1921
2:1
Schott Mainz
SC Pfullendorf
0:1
Balingen
VfR Mannheim
0:2
Bahlinger SC
Rochling Volklingen
1:1
SV Saar 05 Saarbrücken
Preetzer TSV
3:0
Dornbreite Lübeck
SV Spielberg
1:0
Hollenbach
FV Ravensburg
2:0
FC Germania Friedrichstal
Idar Oberstein
3:0
SG 06 Betzdorf
SV Erlenbach am Main
2:0
SpVgg Weiden
Aubstadt
2:0
TSV Grossbardorf
FC Amberg
3:0
Bayern Hof
Spelle-Venhaus
1:2
SV Teutonia Uelzen
TSV 1883 Bogen
3:2
SB DJK Rosenheim
Jeddeloh
1:0
FC Wunstorf
TB Uphusen
4:0
TSV Ottersberg
SV Alemannia Haibach
2:3
Jahn Regensburg II
Hankofen-Hailing
2:3
BCF Wolfratshausen
Hertha Wiesbach
2:1
Arminia Ludwigshafen
Metallurg Bekabad
0:1
Neftchi Fargona
FK Kokand 1912
0:0
Andijon
PFC Shurtan
1:0
PFK Dinamo Samarqand
Navbahor
1:0
Sogdiana
AD Sao Caetano
0:1
Guarani FC SP
EC Agua Santa
2:1
Rio Branco EC
EC Santo Andre
0:0
Comercial
União Barbarense
0:3
SE Matonense
Lurgan Celtic
4:0
Annagh United FC
Sport / Leisure
1:1
Dollingstown
Portstewart FC
0:1
Newington Youth
Banbridge Town
3:1
Glebe Rangers
Queens University
7:1
Wakehurst
Ballymoney United
3:0
Coagh United
Hsk Zrinjski Mostar
1:0
FK Sloboda Tuzla
FK Zeljeznicar
2:0
FK Drina Zvornik
FK Slavija Sarajevo
2:1
NK Zvijezda Gradacac
NK Celik Zenica
1:0
Mladost Velika Obarska
NK Siroki Brijeg
0:0
FK Borac Banja Luka
FK Olimpic Sarajevo
1:0
FK Velez Mostar
Hapoel Haifa
0:1
Hapoel Tel Aviv
Hapoel Raanana FC
1:2
Maccabi Netanya
Ashdod
0:0
Hapoel Acre
Hapoel Petah Tikva
2:3
Bnei Sakhnin
Cliftonville
0:1
Crusaders
Coleraine
1:2
Ballinamallard United FC
Dungannon Swifts
1:1
Warrenpoint Town FC
Glentoran
0:0
Portadown
Institute
1:2
Ballymena United
Linfield
0:2
Glenavon
Paide Linnameeskond
2:4
FCI Tallinn
FC Flora Tallinn
0:2
Nomme Kalju FC
Jalgpallikool Tammeka
3:1
Narva JK Trans
Camagüey
2:0
Sancti Spiritus
Santiago de Cuba
1:1
Cienfuegos
Las Tunas
0:2
Guantánamo
Villa Clara
0:3
Ciego de Ávila
Langemark
0:5
Damme
KSC Dikkelvenne
1:2
Ninove
K. Willen Is Kunnen Eine
0:2
Drongen
De Ruiter Roeselare
3:3
FC Helkijn
Oostduinkerke
1:1
KSC Wielsbeke
Zwevegem Sport
0:0
K Eendracht Wervik
Rumbeke
1:2
Meulebeke
Fosses
2:4
Loyers
Stade Bierbeek
7:1
Union Lovenjoel
De Kempen
3:1
K. Groen Rood Katelijne
Racing Jet Wavre
1:1
BX Brussels
Berlaar-Heikant
0:2
Nijlen
Maldegem
1:1
Appelterre-Eichem
KFC Strombeek
1:1
KFC Eppegem
Champlon
2:0
Libramont
Antonia
2:2
Sint-Job
FC Lebbeke
4:1
Robur
Longlier
1:1
Gouvy
Bastogne
2:0
Vaux-Noville
Aische
3:1
Rochefort
KFC Lille
2:2
Schriek
FK Javor Ivanjica
3:0
Jedinstvo Putevi
FK Sloboda Uzice
1:0
Sloga Kraljevo
OFK Backa Palanka
1:0
FK Proleter Novi Sad
Moravac Mrštane
1:0
FK Radnik Surdulica
FK Indija
2:1
Sloga Petrovac
Macva Sabac
0:2
FK Sindelic Beograd
FK Kolubara Lazarevac
1:1
BSK Borca
FK Metalac GM
2:1
FK Bezanija
SS La Capricorne
2:0
US Sainte Marienne
Petite-Île
0:2
Excelsior
AS Saint Louisienne
1:0
AS Les Marsouins
Association Racing Club de Bras Fusil
0:1
Saint-Pauloise
SS Jeanne D Arc
2:1
US Bénédictins
Hannover 96 II
2:3
Hamburger SV II
Schalke II
0:0
Sportfreunde Lotte
Wolfsburg II
1:1
Weiche Flensburg
Magdeburg
3:0
Auerbach
VFC Plauen
Hertha BSC II
St. Pauli II
0:0
Meppen
Wormatia
1:1
Elversberg
Wattenscheid
0:4
Uerdingen
Ingolstadt II
1:1
Würzburger Kickers
Augsburg II
2:2
SV Wacker
Verl
1:0
RWE
Rodinghausen
1:0
Fortuna Düsseldorf II
Greuther Fürth II
0:3
Memmingen
Schweinfurt
0:0
Buchbach
Garching
0:1
Bayreuth
FC Kray
1:0
Alemannia Aachen
Viktoria Koln
4:0
Köln II
Sportfreunde Siegen
0:0
Hennef 05
FV Illertissen
0:0
Nürnberg II
Hessen Kassel
0:2
FC Nottingen
SC Freiburg II
1:2
Hoffenheim II
SpVgg Neckarelz
2:0
KSV Baunatal
Brechin City FC
2:1
Stirling Albion
Forfar Athletic
2:0
Airdrieonians
Dunfermline
1:0
Stranraer
Ayr United
2:4
Peterhead
Greenock Morton
3:2
Stenhousemuir
East Fife
1:0
Albion Rovers FC
Queen's Park
2:0
Annan Athletic
Elgin City
2:1
Arbroath
East Stirlingshire FC
0:1
Montrose
Berwick Rangers
0:0
Clyde
Koninklijk Diegem-Sport
2:2
Oosterwijk
FC Gullegem
1:2
Géants Athois
RFC Tournai
1:6
KFC Izegem
Torhout 1992 Km
0:1
KMSK Deinze
Union Royale La Louviere Centre
3:2
KVK Tienen
KRC Gent
2:1
KSV Bornem
RUW Ciney
1:2
Hoogstraten VV
SK Kermt-Hasselt
1:1
Royal Cappellen FC
Central Espanol FC
1:2
Plaza Colonia
Canadian
3:4
Huracan Del Paso
Liverpool M.
0:1
Deportivo Maldonado
Torque
2:1
CA Progreso
CD Villa Espanola
3:0
Rocha FC
Villa Teresa
2:1
Boston River
Tuttocuoio
3:0
Savona FBC
AC Savoia 1908
1:3
Juve Stabia
AS Giana Erminio
3:2
UC Albinoleffe
Teramo
4:3
AS Lucchese Libertas 1905
Mantova 1911
1:2
Novara Calcio
US Grosseto
1:1
Ascoli
US Arezzo
0:1
US Cremonese
Salernitana
4:1
Lupa Roma FC
AS Aversa Normanna
0:1
Barletta Calcio
Alessandria
0:1
Monza
Pro Patria
1:0
AC Feralpi Salo
Benevento
4:0
Urbs Sportiva Reggina 1914
Pordenone Calcio
2:0
Sudtirol
Martina Franca
0:1
SS Matera Calcio SRL
Borgosesia
1:1
Caronnese
ASD Tiger Brolo
1:1
Akragas
Correggese
2:2
APD Ribelle Calcio
FC Nuorese Calcio
1:1
Lupa Castelli Romani
ASD Villabiagio
4:1
AC Bastia Calcio 1924
SSCD Granata 1924
1:0
Sorrento Calcio
Vranov nad Topľou
3:0
ŠK Futura Humenné
Nové Zámky
2:1
Lednické Rovne
Topoľčany
1:1
KFC Komarno
LAFC Lučenec
1:3
Nová Baňa
TJ Iskra Borcice
1:0
Veľké Ludince
FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa II
2:1
Bytča
Fomat Martin
1:1
MSK Namestovo
Veľký Meder
1:1
Nemšová
FK Inter Bratislava
3:0
MŠK Kráľová pri Senci
Svätý Jur
0:1
Tomasov
Cordoba CF B
0:1
Cartagena
SD Amorebieta
1:1
CD Guadalajara
Cadiz
2:2
Real Balompedica Linense
CF Villarreal B
0:0
CD Alcoyano
Valencia CF Mestalla
0:0
Lleida Esportiu
SD Leioa
0:3
Sestao River Club
CD Olimpic de Xativa
1:1
Huracan Valencia
SD Compostela
4:2
Tropezon
Burgos CF
0:0
CD Lealtad
Polet Dorćol
1:0
Srem Jakovo
FK Šumadija 1903 Kragujevac
1:0
FK Pobeda Beloševac
FK Polet Ljubić
3:0
FK Rudar Kostolac
FK Sloga Despotovac
4:3
FK Dinamo Vranje
Sloga Požega
1:1
Budučnost Krušik
Železničar Lajkovac
0:0
Šumadija Aranđelovac
GFK Jasenica 1911
2:0
FK Zvižd
Bane Raška
2:1
Jedinstvo Ub
FK Karadjordje Topola
1:1
Loznica
Timok Zaječar
1:0
Radnički Svilajnac
Timočanin
0:1
Radan
OFK Bor
4:1
FK Kopaonik Brus
Čelarevo
1:0
FK PIK Prigrevica
Radnički Sr. Mitrovica
4:0
FK Tekstilac Odžaci
FK Dinamo 1945 Pancevo
4:0
Radnički Sombor
FK Sloga Temerin
1:0
Radnički Nova Pazova
FK Sopot Beograd
2:1
FK Dorćol Beograd
FK Teleoptik
2:1
BASK
Ozren Sokobanja
2:0
FK Đerdap Kladovo
Trstenik PPT
1:2
Car Konstantin
Radnicki Pirot
4:0
FK Tabane Trgovački
FK Hajduk Veljko Negotin
1:0
Sinđelić Niš
Brodarac
5:2
Hajduk Beograd
FK Banat Zrenjanin
0:0
Bačka 1901
Cement Beočin
1:0
FK Radnički Šid
FK Zemun
0:1
IM Rakovica
Metro Claremont SC
1:7
Taroona SC
University of Tasmania SC
7:0
New Town Eagles FC
Burnie United FC
3:1
Launceston City FC II
Ulverstone FC
2:3
Somerset FC
Riverside
2:4
Launceston United SC
Devonport City Strikers FC II
3:1
Northern Rangers FC II
Clarence United
1:2
BeachSide FC
CD Atlético Melilla
2:1
Velez CF
CD Villa de Simancas
0:3
CD Becerril
Jove Español
3:1
CF Cullera
Real Sociedad III
2:0
Santurtzi
CD Iruña
1:1
CD Idoya
CD Oberena
1:0
CA Cirbonero
Plus Ultra
1:2
Real Murcia B
Las Zocas
1:1
Arucas
Huarte
1:3
Burladés
Txantrea
0:2
AD San Juan Pamplona
Burgos Promesas
1:0
CD Villaralbo
Beasain
2:1
Scd Durango
Subiza
2:1
Ardoi
L'Entregu
0:0
Gijón Industrial
Cortes
2:1
CA Valtierrano
Penya Ciutadella Esportiva
2:1
CE Mercadal
Benigànim
2:1
CF Torre Levante
Atletico Saguntino
2:1
Ontinyent CF
CD Constancia
3:1
Platges de Calvia
Santa Úrsula
1:1
Tenisca
CD Unión Sur Yaiza
1:0
Unión Viera
Pamplona
2:0
Beti Onak
Arcos CF
3:0
CD Alcala
CD Laredo
3:0
Siete Villas
Club Deportivo Arenas de Frajanas
2:2
UM Escobedo
Alcúdia
2:1
Collerense
Universidad Oviedo
0:1
Mosconia
Salamanca CF Uds
2:1
Almazán
Arenas Club de Getxo
1:1
Pasaia KE
SD Zamudio
1:1
Oiartzun KE
CD Atlético Rafal
2:4
Ferriolense
Silva SD
0:3
Racing Club Villalbes
Peña Balsamaiso CF
0:3
CD Calahorra
Balmaseda
1:0
Zalla
Valle de Egues
3:2
Pena Sport FC
CD Marino
1:1
Ibarra
Wetteren-Kwatrecht
2:0
K FC SP St-Gillis Waas
RJ Entente Binchoise
0:1
Ganshoren
Sparta Petegem
1:0
SK Berlare
OMS Ingelmunster
1:1
RFC Wetteren
Vk Ieper
1:1
Jong Lede
K Esperanza Pelt
1:1
Wellen
Sportkring Sint-Niklaas
2:1
Eernegem
KFC Sint Lenaarts
1:2
Leopoldsburg
Spouwen-Mopertingen
1:2
KFC Zwarte Leeuw
Tempo Overijse
2:0
FC Pepingen
FC Jeun Lorr Arlonaise
3:0
RFC Huy
Lyra
2:1
Witgoor Sport
SK Ronse
5:0
K.Racing Waregem
KVV Vosselaar
1:1
Kfco Beerschot Wilrijk
Zmaj Makarska
1:2
Solin
Kamen Ivanbegovina
0:1
Neretvanac Opuzen
Omiš
0:1
Jadran LP
HNK Hajduk II
1:0
Hrvace
Zmaj Blato
2:1
Croatia Zmijavci
Junak
0:1
NK Mosor Zrnovnica
Neretva Metković
3:3
NK Primorac 1929
Zagora
3:2
HNK Sibenik
GOŠK Dubrovnik
0:0
HNK Val Kaštel Stari
Dugo Selo
3:0
NK Iskra Zelina
Gnk Dinamo Zagreb II
3:1
NK Novigrad
Trnje
0:0
Zagorec Krapina
NK Vrapce
3:0
NK Vrbovec
NK Istra 1961 II
1:0
HAŠK
NK Stupnik
1:0
Špansko Zagreb
HNK Rijeka II
1:0
Maksimir Zagreb
NK Samobor
0:1
Dubrava Zagreb
Podravina Ludbreg
2:0
Virovitica
Slavonija Požega
2:1
Bijelo Brdo
NK Vukovar 91
1:3
Koprivnica
Belišće
3:0
Oriolik Oriovac
NK Medimurje Cakovec
1:0
Slavija Pleternica
Mladost Ždralovi
2:2
VSNK Varazdin
PFC Pirin Gotse Delchev
6:1
FK Germaneya Sapareva banya
FC Vitosha Bistrica
0:1
Oborishte Panagyurishte
FK Chepinets Velingrad
3:2
FK Koneliano German
Belasitsa
3:2
FK Balkan Varvara
Mesta
0:2
PFC Vihren Sandanski
Strumska Slava
0:1
PFC Rilski Sportist Samokov
Velbazhd
1:0
PFK Sportist Svoge
FK Ticha 1948 Dolni chiflik
7:0
FK Dve Mogili
DTS Ede Women
1:1
Wartburgia Women
RCL Women
1:5
CVV Oranje Nassau Women
Reiger Boys Women
0:0
FC Twente II Women
Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging Women
1:1
Fortuna '54 Women
Ter Leede Women
3:1
SV Fortuna Wormerveer Women
Saestum Women
2:0
SC Buitenveldert Women