Fixtures - June 28, 2015
Toronto
0:0
DC United
Philadelphia Union
2:2
Montreal Impact
New England Revolution
1:2
Vancouver Whitecaps
Sporting Kansas City
2:0
Colorado Rapids
Real Salt Lake
2:2
Columbus Crew
San Jose Earthquakes
3:1
LA Galaxy
New York City
1:3
NY Red Bulls
Corinthians
2:1
Figueirense FC
Atletico Mineiro MG
1:0
Joinville SC
Palmeiras
4:0
Sao Paulo SP
Ponte Preta SP
2:1
Atletico Paranaense
Coritiba PR
1:0
Cruzeiro MG
Goias GO
1:2
Fluminense RJ
Viking FK
3:1
Sarpsborg
Tromsø
2:0
Haugesund FK
Mjondalen
2:2
Sandefjord Fotball
Lillestrom SK
1:1
Odds BK
Valerenga IF
1:2
Bodo/Glimt
Changchun Yatai
1:2
Shandong Taishan
Cangzhou Mighty Lions
1:1
Guangzhou
Beijing Guoan
2:0
Chongqing Lifan
Guangzhou R&F FC
2:0
Zhejiang Greentown
Tianjin Jinmen Tiger
2:3
Henan Songshan Longmen
Shanghai Shenxin
1:1
Shanghai Shenhua
Lech
2:0
FK Atlantas Klaipeda
Asa Targu Mures
Akhmat
Aberdeen
1:0
St. Johnstone
Krasnodar
2:3
Ludogorets
Kirchanschöring
0:5
1860 Munich
Sporting Kortenberg
0:2
Oud-Heverlee
MTV Barum
0:3
St. Pauli
SV Trusetal 05
0:15
Rot-Weiss Erfurt
FC Kobra Kharkiv
0:2
FC Poltava
PSIS Semarang
2:0
Persibas Banyumas
SV Roeselare
3:2
Eendracht Zele
Wormatia
1:2
FSV Frankfurt
SC Lassee
1:9
Rapid Wien
Spartak-2 Moscow
1:0
Khimki
SV Stegersbach
0:4
Hartberg
FK Spartak Subotica
1:1
FC Petrolul Ploiesti
Akhmat
7:0
Haladas
Piast
FC Viitorul Constanta
SK Žebětín
2:9
FC Vysocina Jihlava
Sint-Truiden
3:1
ASV Geel
Dinamo Zagreb
1:0
Krasnodar
KVV Zelzate
0:9
Sporting Lokeren
Tobol Kostanay
3:0
FC Taraz
FC Okzhetpes
2:2
FK Atyrau
FC Irtysh Pavlodar
3:1
Shakhter Karagandy
FC Kairat Almaty
2:0
Astana
FC Minsk
5:0
FC Granit Mikashevichi
FC Neman Grodno
0:4
Slutsksakhar Slutsk
FC Gomel
0:2
FC Slavia Mozyr
BATE Borisov
1:0
FC Brest
Vindbjart
5:2
Fyllingsdalen
Tromsdalen
3:1
KFUM Oslo
Ullern
3:0
Harstad
Alta IF
6:0
Sprint-Jeløy
Ham-Kam
3:4
Kongsvinger IL
Kjelsaas
5:1
Lyn FK
San Lorenzo Alem
3:0
Andino
Tiro Federal
1:1
Deportivo Maipu
Gimnasia y Esgrima Concepcion
2:0
Mitre
C.A.I.
1:0
Deportivo Roca
Belgrano Santa Rosa
0:0
Ferro Carril Oeste GP
Union Sunchales
2:0
Sol de America
Gutiérrez
1:2
9 de Julio Morteros
Tiro Federal BB
3:1
Independiente Neuquén
Américo Tesorieri
0:2
Gimnasia y Tiro
Sportivo Las Parejas
2:1
Defensores Belgrano VR
Alianza Cutral Có
2:1
Deportivo Madryn
Cipolletti
1:1
Alvarado
Juventud Antoniana
2:0
Concepción FC
AH Zapla
0:2
Union Aconquija
IBV Vestmannaeyjar
2:0
Breidablik Kopavogur
KR Reykjavik
1:0
Leiknir Reykjavik
Valur Reykjavik
4:2
IA Akranes
Fjolnir Reykjavik
1:3
FH Hafnarfjordur
Guaratingueta SP
0:0
Caxias RS
Brasil de Pelotas RS
3:1
Londrina PR
Aguia de Maraba PA
2:2
Botafogo PB
Icasa CE
2:3
Confianca SE
ASA AL
1:0
Cuiaba Esporte Clube MT
Höganäs BK
1:1
Jonsereds IF
Söderhamns FF
0:1
Selånger FK
Vimmerby
3:1
Konyaspor KIF
Örebro Syrianska
2:2
Eskilstuna City
FC Trollhattan
1:1
Nordvärmland
AFK Linköping
0:0
Aspudden-Tellus
Manta FC
1:1
Fuerza Amarilla SC
L.D.U. Portoviejo
0:0
Deportivo Azogues
CD Espoli
3:1
Tecnico Universitario
CSD Macara
0:0
CD Olmedo
Deportivo Quevedo
1:5
Gualaceo
Canon
1:2
APEJES Academy
Les Astres
2:0
Cosmos de Bafia
Botafogo FC de Douala
2:0
Tonnerre
UMS de Loum
1:3
Sportive de Douala
Young Sport Academy
2:1
New Star
Lion Blessé de Fotouni
1:2
Njalla Quan Sport Academy
Bamboutos
2:1
Unisport de Bafang
Fovu Club
2:2
Coton Sport
Dragon de Yaoundé
0:1
Panthère
Tallinna Depoo
2:4
Vastseliina
Soccernet
2:1
Puhkus Mehhikos
Maardu United
4:3
Narva United
JK Roosad Pantrid
0:5
Tartu FC Bronx Wood
Lelle
1:0
FC Moe
Poseidon
3:2
Rumori Calcio
Raasiku Valla
1:7
Tõrva
Pirita
5:0
Helios
JK Kaitseliit Kalev
12:1
JK Küsimärk
Olympic
2:0
JK Pedajamäe
Tallinna FC Reaal
1:2
JK Väätsa Vald
Oskarshamns AIK
2:3
Trelleborg FF
Vasalunds IF
4:2
Umea FC
Södertälje FK
2:2
BK Forward
Nykoping BIS
1:3
IK Brage
Orgryte Goteborg
5:0
Kristianstad FC
Follo
1:4
Bryne FK
Levanger
1:1
Ranheim IL
Kristiansund BK
1:1
Nest-Sotra
Sandnes Ulf
3:1
Strommen IF
Aasane Fotball
2:1
Honefoss BK
Inter Allies FC
1:0
Legon Cities
Brong Ahafo Stars FC
1:1
Hearts of Oak
Sekondi Hasaacas
2:0
Ashanti Gold FC
Aduana Stars
1:0
Sogakope Wafa
Heart of Lions
1:1
Berekum Chelsea
Asante Kotoko
2:1
Bechem United
Accra Great Olympics
1:0
Liberty Professionals
Mito Hollyhock
0:1
Yokohama
Tochigi
0:3
Cerezo Osaka
Omiya Ardija
0:2
Tokyo Verdy
FC Gifu
1:1
ThespaKusatsu
Tokushima Vortis
2:1
JEF United
Giravanz Kitakyushu
2:3
Fagiano Okayama
V-Varen Nagasaki
0:0
Avispa Fukuoka
Roasso Kumamoto
0:1
Kamatamare Sanuki
Zweigen Kanazawa
1:3
Kyoto Sanga
Ehime FC
0:2
Jubilo Iwata
FC Azul Claro Numazu
2:2
Sagawa Printing Kyoto SC
Vanraure Hachinohe
2:1
Honda
Honda Lock
2:1
Osaka
Biwako Shiga
4:1
Maruyasu Okazaki
Nara Club
1:0
Fagiano Okayama II
Tochigi Uva
2:0
Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki
BK-46
0:0
SalPa
Maskun Palloseura
1:0
Narpes Kraft
Jalkapalloseura FC YPA
3:0
FC Kiisto
Santa Claus
1:0
Tornion Pallo 47
AC Kajaani
0:0
SJK Akatemia
Nurmijarven Jalkapalloseura
0:4
FC Honka
Futura
1:0
Sudet
FC Myllypuro
1:6
FC Lahti Akatemia
JIPPO
0:1
Klubi 04
Ferroviário Nacala
0:0
Clube Ferroviário de Quelimane
Ferroviário Maputo
4:0
Ferroviário Nampula
Costa do Sol
3:0
Chibuto
1° de Maio de Quelimane
1:0
Desportivo Nacala
União Desportiva Do Songo
0:0
Desportivo Maputo
Ferroviário Beira
1:0
LD Maputo
Guillermo Brown
3:3
Los Andes
Instituto
1:1
Union de Mar Del Plata
CD Guarani A.F.
0:2
Gimnasia Jujuy
Club Atletico Parana
0:2
Patronato
Independiente Rivadavia
1:0
Douglas Haig
Giwa FC
3:1
El Kanemi Warriors FC
Ifeanyi Uba
0:1
Wikki Tourist
Sharks FC
1:1
Heartland
Enyimba
2:0
Nasarawa United
Bayelsa United
2:0
Kwara United
Lobi Stars
2:0
Abia Warriors
Akwa United
1:1
Warri Wolves
Enugu Rangers
1:0
Sunshine Stars
Kano Pillars
2:2
Rivers United FC
Abbotsford Mariners
1:1
Tigers Vancouver
Kamloops Heat
2:1
Vancouver United FC
Tim Horton Pinacles
2:5
Khalsa
Tim Horton Pinacles
5:3
Vancouver United FC
Mid Isle Mariners
1:2
Victoria Highlanders
Sportivo Trinidense
2:2
Club River Plate Asuncion
Sport Colombia
1:3
Club Fernando de La Mora
CA 3 de Febrero
1:0
Independiente FBC
Cristobal Colon
2:3
Sportivo Iteno
Deportivo Liberacion
1:1
Caacupe FBC
Deportivo Caaguazu
0:0
Resistencia
Energetik Bgu
2:0
FC Rechitsa-2014
Lokomotiv Gomel
1:1
FC Smorgon
FC Gorodeya
4:0
FC Orsha
FC Slonim
0:3
FC Isloch
FC Krumkachi
0:3
FC Smolevichi-Sti
FC Baranovichi
0:3
FC Lida
Atlant Kobrin
1:2
FC Bereza
FC Dnepr Mogilev
0:1
FC Khimik Svetlogorsk
Wha Wha FC
0:0
Chapungu United
Triangle United
1:0
Kariba
Tsholotsho FC
1:1
Flame Lilly FC
Dynamos
3:2
Highlanders
How Mine FC
2:1
Hwange
Atletico Minero
1:1
Carlos Mannucci
Atlético Torino
1:0
Alianza Universidad de Huanuco
San Simón
2:1
Sport Boys
Union Huaral
1:2
Deportivo Coopsol
Sport Victoria
2:1
Los Caimanes
Willy Serrato
2:4
Comerciantes Unidos
Emelec
4:0
L.D.U. Loja
Independiente
2:3
Barcelona SC
Mushuc Runa
0:1
L.D.U. Quito
El Nacional
2:1
Guayaquil City
Aucas
3:1
Universidad Catolica
Deportes Vallenar
2:1
Club Deportivo y Social Gasparín FC
Deportivo Estación Central
0:1
Lautaro de Buin
Independiente
4:1
Provincial Talagante
Real San Joaquín
3:2
Club de Deportes Provincial Marga Marga
Club Deportivo Social y Cultural Tomás Greig
0:1
CD Atletico Solidario Juventud Salvador
Club Portugalete
3:0
Cayón
Numancia II
0:3
CD Izarra
Pobla de Mafumet CF
1:0
Gerena
CF Algeciras
1:0
Gimnastica Segoviana
Nakhon Ratchasima
1:0
Police Tero
TOT SC
2:2
Suphanburi
Chonburi
2:1
Muang Thong United
Army United FC
1:0
Port
PTT Rayong FC
0:1
Songkhla United
Sukhothai
7:1
Trat
Samut Prakan City
2:2
Ang Thong
Air Force United FC
1:1
Phichit
Phuket
0:5
Police United
FC Miami City
2:2
Floridians FC
AC Connecticut Soccer
2:1
FA Euro New York
Portland Phoenix
0:0
Jersey Express
Baltimore Bohemians
1:2
New York RB III
Ocala Stampede
2:3
South West Florida Adrenaline
Next Academy Palm Beach FC
1:2
IMG Academy Bradenton
Real Boston Rams
5:1
Westchester Flames FC
Southern West Virginia King's Warriors SC
1:1
Charlotte Eagles
DC United U23
6:1
FC Lehigh Valley United Sonic
West Virginia Alliance FC
2:2
North Carolina Fusion
Des Moines Menace
2:0
Thunder Bay Chill
Midland-Odessa
2:1
Mississippi Brilla
Laredo Heat
1:2
Houston Dutch Lions FC
Kitsap Pumas
4:0
Lane United FC
Tucson
4:3
Real Colorado Foxes
Fresno FC II
0:1
Ventura County Fusion
Las Vegas Mobsters FC
4:0
BYU Cougars
Calgary Foothills Soccer Club
0:4
Sound
K-W United
1:0
Dayton Dutch Lions
Puget Sound Gunners FC
1:1
Portland Timbers III
DC United U23
3:3
New York RB III