Fixtures - November 01, 2015
Real Sociedad
2:3
Celta Vigo
Eibar
1:0
Rayo Vallecano
Espanyol
1:1
Granada
Sporting Gijón
1:0
Málaga
Betis
1:3
Athletic Bilbao
Fiorentina
4:1
Frosinone
Bologna
3:0
Atalanta
Carpi FC
0:0
Hellas Verona
Genoa
0:0
Napoli
Udinese
0:0
Sassuolo
Lazio
1:3
Milan
Mariupol
1:1
FC Avangard Kramatorsk
Kryvbas
0:0
Zirka Kropyvnytskyi
Girnik-Sport
1:1
FC Kobra Kharkiv
SFC Desna Chernihiv
0:1
FK Mykolaiv
Obolon-Brovar Kiev
2:2
FC Nyva Ternopil
FC Ternopil
1:0
Naftovyk-Ukrnafta
Academica Coimbra
1:1
Moreirense
Vitória Setúbal
0:0
Arouca
Rio Ave
1:0
Nacional
Boavista
0:1
CS Maritimo Madeira
Olimpik Donetsk U19
3:1
Metalist Kharkiv U19
Metalurh Zaporizhya U19
2:0
Oleksandria U19
Hoverla Uzhhorod U19
0:2
Mariupol U19
Vorskla U19
2:2
Stal Kamianske U19
Karpaty Lviv U19
0:1
Zorya Luhansk U19
Chornomorets U-19
0:3
Volyn Lutsk U19
Ponte Preta SP
1:0
Joinville SC
Avai SC
1:1
Cruzeiro MG
Coritiba PR
1:1
Figueirense FC
Santos
2:1
Palmeiras
Gremio FB Porto Alegrense
2:0
Flamengo
Atletico Mineiro MG
0:3
Corinthians
Chapecoense SC
0:0
Atletico Paranaense
Vasco Da Gama RJ
0:1
Fluminense RJ
Cruz Azul
1:1
Veracruz
Tigres UANL
2:2
Santos Laguna
León
2:1
Atlas
Morelia
4:0
Dorados de Sinaloa
Chiapas
1:0
Puebla FC
Toluca
2:3
América
Tromsø
3:1
Bodo/Glimt
Lillestrom SK
3:1
Sarpsborg
Rosenborg
4:3
Haugesund FK
Mjondalen
1:2
Aalesunds FK
Stabaek Fotball
3:2
IK Start
Valerenga IF
2:2
Odds BK
Sandefjord Fotball
1:2
Stromsgodset IF
Molde
4:1
Viking FK
Velez Sarsfield
0:1
River Plate
Union Santa Fe
0:0
San Martin San Juan
Racing Avellaneda
3:0
Crucero del Norte
Newell's Old Boys
1:1
Lanus
Quilmes
2:1
Huracan
Boca Juniors
1:0
Tigre
Banfield
2:1
Rosario Central
San Lorenzo
2:0
Temperley
Real Zaragoza
2:0
Elche
Alaves
1:1
Albacete Balompie
Osasuna
0:1
Girona
Leganés
0:0
Mallorca
Real Oviedo
0:0
Athletic Bilbao B
Almería
1:1
Real Valladolid
FC Zugdidi
2:1
FC Sapovnela
FC Dila Gori
1:3
FC Shuqura
FC Dinamo Batumi
3:5
Sioni Bolnisi
FC Tskhinvali
1:0
FC Samtredia
FC Merani Martvili
0:3
FC Lokomotivi Tbilisi
FC Dinamo Tbilisi
2:0
FC Chikhura Sachkhere
FC Torpedo 2008 Kutaisi
2:1
FC Guria Lanchkhuti
Krylya Sovetov
0:4
Krasnodar
FC Anzhi Makhachkala
1:2
FC Rubin Kazan
Krasnodar
6:2
Lokomotiv Moskva
Spartak Moscow
0:1
FC Ural Yekaterinburg
Naestved BK
2:1
FC Roskilde
AC Horsens
0:0
FC Helsingoer
FC Fredericia
1:2
Vendsyssel FF
FC Vestsjaelland
0:1
Skive IK
Vejle BK
3:1
HB Koege
FC Konolfingen
1:0
Concordia Basel
SC Binningen
2:0
Tavannes / Tramelan
SV Muttenz
0:4
Liestal
FC Widnau
0:3
FC Frauenfeld
FC Sirnach
2:1
FC Kreuzlingen
FC Olten
1:0
FC Wohlen II
FC Colombier
2:2
FC La Tour-Le Paquier
FC La Sarraz-Eclepens
2:1
Lyss
FC Aigle
2:3
Dardania Lausanne
Bellinzona
5:1
Goldau
FC Dulliken
0:0
Pajde Mohlin
MSK Zilina B
6:2
Slovan Duslo Šaľa
Dunajská Lužná
1:0
SFM Senec
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
1:0
MFk Dukla Banska Bystrica
Teplička nad Váhom
2:4
FK Poprad
MFK Havirov
1:0
Opava II
FC Tvd Slavicin
0:0
Tj Lokomotiva Petrovice
FK Admira Prague
1:1
Semily
Motorlet
6:0
ZVVZ Milevsko
TJ Tatran Sedlcany
2:3
SK Aritma Prague
SK POLABAN NYMBURK
2:0
FK Litomericko
SK Uvaly
1:3
SK Horni Mecholupy
FK Krnov
0:1
FC Odra Petrkovice
1. Bfk Frydlant Nad Ostravici
4:1
Rymarov
Tj Dvur Kralove Nad Labem
3:4
Pencin Turnov
Jaroměř
1:2
Nový Bor
FK Pelhimov
1:2
Sokol Tasovice
FSC Stara Rise
6:1
FC Slovan Havlickuv Brod
SK Tatran Zdirec Nad Doubravou
0:0
FK Apos Blansko
Zdar Nad Sazavou
0:1
Kozlovice FC
FK San Jv Sumperk
1:3
Bystřice nad Pernštejnem
Slavoj Polna
0:0
FC Slovan Rosice
KS Naftetari
4:1
KS Gramozi Erseke
FK Tomori
1:0
KF Memaliaj
Delvina
3:1
KF Himara
Bilisht Sporti
3:1
Tepelena
KF Oriku
1:0
KS Domosdova Prrenjas
FK Skrapari
2:4
Përmeti
KF Gramshi
0:1
FK Vora
KS Albpetrol Patos
1:0
Luzi 2008
FC Kevitan
6:4
Tirana II
FK Shenkolli
1:0
KS Veleciku Koplik
Partizani Tirana II
3:1
Sukthi
Egnatia Rrogozhine
1:0
Internacional Tirana
Deportivo Madryn
2:1
Tiro Federal BB
Libertad
0:0
Gimnasia y Tiro
Concepción FC
1:2
Cipolletti
Union Villa Krause
1:0
Sol de America
Xinjiang Tianshan
4:2
Guizhou Zhicheng
Shenzhen FC
2:0
Shenzhen
Jiangxi Lushan
1:2
Beijing Institute of Technology FC
Hunan Xiangtao FC
2:1
Harbin Yiteng
Wuhan Zall
0:0
Qingdao Hainiu
Beijing BSU
3:0
Nei Mongol Zhongyou
Dalian Pro
2:0
Tianjin Tianhai
Qingdao Hainiu
1:0
Yanbian Fude
Mondinense FC
1:2
Trofense
Varzim SC II
1:2
Ar Sao Martinho
Gdu Torcatense
0:0
Felgueiras 1932
SG Sacavenense
1:1
1 Dezembro
Real Sporte
2:2
Sintrense
Sportivo de Loures
2:1
Electrico FC
SCU Torreense
3:4
At Malveira
Casa Pia Atletico
2:2
Coruchense
Anadia FC
3:0
Lusitania FC
Mortagua
1:2
AD Sanjoanense
Lusit.vildemoinhos
0:0
GD de Oliveira de Frades
FC Cesarense
2:3
CD de Estarreja
Gd Gafanha
2:0
Bustelo
AD Nogueirense
3:0
Sporting Clube Ideal
Oliveira Hospital
0:0
FC Pampilhosa
SC Angrense
2:1
Operario
AAC Secção de Futebol
1:1
SC Sabugal
GD Tourizense
1:4
Praiense
FC Barreirense
2:0
Lusitano Vrsa
Moura
2:0
SR Almancilense
CD Pinhalnovense
2:2
Castrense
Reguengos Monsaraz
1:0
Louletano
Juventude Evora
2:2
CD Cova Piedade
Amarante FC
2:3
SC Vila Real
FC Tirsense
1:0
SC Coimbroes
Gondomar SC
1:1
Sobrado
UD Sousense
0:0
CD Cinfaes
Sertanense FC
1:0
Crato
Alcanenense AC
0:1
Gd Peniche
Aguias Moradal
0:0
Naval 1º de Maio
Castelo Branco
1:2
Caldas SC
Vitoria Sernache
0:2
União de Leiria
CCD Minas Argozelo
1:3
Maritimo Madeira B
Neves Futebol Clube
3:0
SC Vianense
Vilaverdense FC
3:1
AD Limianos
Pedras Salgadas
1:1
GD Braganca
AD Camacha
1:1
SC Mirandela
Club Cortulua
0:3
Once Caldas
Atletico Nacional Medellin
1:0
Millonarios
Rionegro Águilas
2:0
Cucuta Deportivo
Uniautonoma
0:0
Atletico Huila
Táborsko II
1:5
Loko Vltavin
FK Viktoria Zizkov
3:1
SK Zapy
SK Prevysov
2:0
FK Tachov
FC Velke Mezirici
2:2
Třebíč
Zlín II
1:1
1.SK Prostejov
SK Viktorie Jirny
2:1
Afk Chrudim
Baník Most
1:4
FK Kraluv Dvur
FC Kolin
0:1
SK Benesov
SK Sokol Brozany
1:3
SK Benatky Nad Jizerou
Koninklijke HFC
7:2
SWZ Boso Sneek
Wke
JVC Cuijk
HBS
3:2
Tec
De Treffers
6:1
HSC 21
FC Lienden
0:0
OJC Rosmalen
VV Una
0:0
VV Sint Bavo
EVV Echt
1:1
USV Hercules
Papendorp
3:0
Amsterdamsche FC
FK Jezero Plav
1:0
FK Berane
FK Grafičar Podgorica
0:1
FK Kom
Cetinje
0:0
Brskovo
FK Radnički Berane
3:1
Ibar
FK Jedinstvo Bijelo Polje
2:0
FK Bratstvo Cijevna
Imbabura Sporting Club
1:1
Deportivo Azogues
Manta FC
3:1
CSD Macara
L.D.U. Portoviejo
2:0
CD Olmedo
Tecnico Universitario
2:1
Delfin
LONGA '30
4:1
Orion
Tubantia
1:1
Voetbalvereniging Germania
WSV
2:2
AWC
RKVV Rood Wit Groesbeek
2:3
TVC '28
Heino
0:1
RKSV De Zweef
Hoogland
0:0
Vpv Purmersteijn
Velseroorder Sport Vereniging
1:5
Alphense Boys
SC Woerden
5:2
SO Soest
DEM
0:2
AFC '34
Fortuna Wormerveer
3:3
VV de Zouaven
De Rotterdamse Leeuw
0:0
SV Wateringse Veld
FC Olympia
4:1
GDA
Zwervers
2:1
VOC
Boshuizen
4:2
VELO
SVBO
9:0
VV Rolder Boys
Hoogezand
2:2
SC Joure
WVV
3:1
FVC
SC Erica
0:3
VV Emmen
VV Beerse Boys
1:1
Geldrop
VV Goes
7:1
WSC
HVCH
2:0
Brabantia
Moerse Boys
2:0
Schijndel
RKSV Nuenen
2:1
Nemelaer
't Zand
3:2
VV Zeelandia Middelburg
SV Deurne
3:3
Heidebloem
ZSV
1:4
Minor
RVU Rothem
0:1
Sporting Heerlen
Chevremont
4:1
SV Meerssen
Susteren
1:3
RKSV Bekkerveld
Wittenhorst
3:2
De Valk
Woezik
3:1
Bemmel
AVV Zeeburgia
3:1
AFC Quick 1890
PFC
0:5
SJC Noordwijk
TAC'90
0:7
IFC
CVV Germanicus
1:3
Tweede Exloërmondse Voetbalvereniging
RKVV Roosendaal
1:1
SV Mevo Olympia Combinatie 1917
Sonsonate FC
2:2
CD Dragon
CD Aguila
2:2
Chalatenango
AD Isidro Metapan
3:1
Atlético Marte
UES
1:1
CD Juventud Independiente
JK Tallinna Kalev
2:0
Tartu FC Santos
Kivioli FC Irbis
3:0
Rakvere JK Tarvas
FCI Levadia Tallinn
0:2
Tallinna FC Flora
Vandra JK Vaprus
1:1
FC Kuressaare
Oskarshamns AIK
3:1
Orgryte Goteborg
IK Oddevold
6:1
IS Halmia
Lunds BK
2:2
Qviding FIF
Trelleborg FF
0:0
FC Höllviken
Osters IF
1:0
Norrby IF
Husqvarna FF
2:3
Kristianstad FC
Landskrona BoIS
1:1
Eskilsminne IF
Piteaa IF
1:3
Nykoping BIS
Huddinge IF
2:1
Dalkurd FF
IFK Luleaa
3:1
Vasalunds IF
BK Forward
3:1
Umea FC
Vasteraas SK
4:2
Södertälje FK
IK Brage
1:1
Akropolis IF
Motala AIF
1:2
Carlstad United
SK Sigma Olomouc B
1:2
FK Banik Sokolov
FK Varnsdorf
2:2
FC Sellier & Bellot Vlasim
FC Hradec Kralove
5:0
FK Fotbal Trinec
SK Brann
1:2
Hodd
Bryne FK
2:1
Baerum SK
Fredrikstad FK
1:1
Nest-Sotra
Honefoss BK
3:3
Aasane Fotball
Jerv FK
2:2
Follo
Levanger
4:1
Sogndal IL
Sandnes Ulf
1:0
Ranheim IL
Strommen IF
1:0
Kristiansund BK
FK Renova
2:1
FK Sileks Kratovo
Horizont Turnovo
0:0
FK Shkupi
FK Bregalnica Stip
0:2
Shkendija 79 Tetovo
FK Rabotnicki Skopje
2:0
Mladost Carev
FK Metalurg Skopje
0:1
Vardar Skopje
Ergotelis
3:1
Panelefsiniakos Elefsinas
Panegialios FC
0:0
Apollon Smirnis
Kerkyra
1:0
Panserraikos
Panachaiki 2005
0:0
APS Zakynthos
Lamia
0:0
Aoc-Kissamikos
AO Neos Acharnaikos
2:0
Agrotikos Asteras FC
Larissa
1:0
Olympiakos Volos
Sparti
3:0
Levante FC
Episkopi FC
1:1
AO Kyanos Astir Varis
AOT Alimos
0:1
Fostiras FC
Ialysos
0:0
OFI Crete FC
Ilisiakos FC
1:1
Ethnikos Piraeus
PAO Kroussonas
1:0
Ermis Zonianon
Ionikos
1:0
Iraklio FC
AO Glyfadas
0:0
PAO Atromitos Piraeus
AO Triglia Rafinas
2:0
AE Kifisias
Iraklis Psachnon FC
1:0
AO Chalkis
Panargiakos
3:0
AO Loutraki
Ermionidas
2:1
Kalamata FC
PAO Vardas
2:1
Panarkadikos
Apollon Krya Vrysi FC
1:0
Kampaniakos Chalastras FC
Ethnikos Neo Agioneri
0:1
Iraklis Ampelokipon
Byzantio FC Kokkinókhoma
1:0
Eordaikos 2007
Langadas FC
2:1
Kavala
Thyella Filotas
1:2
Ethnikos Alexandroupoli FC
Nestos Chrisoupolis
1:1
Aris Thessaloniki FC
Doxa Dramas
0:0
Ethnikos Serron
Evros Soufli FC
0:4
Kozani FC
Farkadonas FC
1:0
Tyrnavos 2005 FC
Pyrasos Nea Anchialos FC
2:0
Oikonomos Tsaritsanis
FC Fokikos
0:0
Opountios
Aiginiakos FC
0:0
Pydna Kitros FC
Niki Volos
1:0
Ethnikos Filippiadas FC
Pierikos FC
2:2
Achilleas Neokaisareias FC
Acheron Kanalaki
0:2
Karaiskakis
Thesprotos
0:2
Rigas Feraios FC
Eolikos Mytilinis
2:0
Doxa Neas Manoladas
Antigua GFC
2:0
Malacateco
Suchitepéquez
6:0
Petapa
Marquense
0:1
Cobán Imperial
Mictlán
1:1
Universidad San Carlos
Municipal
0:0
Xelajú
Guastatoya
1:1
Comunicaciones
Sun Hei
3:0
Metro Gallery Sun Source
Shatin
4:0
Resources Capital
Double Flower
2:2
Wofoo Tai Po
Citizen AA
4:0
Kwun Tong FA
Wanchai Sports Federation
1:1
Lucky Mile
Wing Yee
3:0
Yau Tsim Mong FT
Leonidas
1:5
Quick
JOS Watergraafsmeer
1:2
ASV de Dijk
Haarlemsche FC Eendracht Doet Overwinnen
4:0
VV De Meern
DHC Delft
1:0
SDO
Nieuw Utrecht SV
1:3
RKVV Westlandia
vv Rigtersbleek
0:1
HVV Hollandia Hoorn
ROHDA Raalte
1:1
Juliana '31
De Bataven
2:0
VV Dieze West
Silvolde
1:5
RKHVV
OFC Oostzaan
1:0
Ado '20
RKAVV
4:1
vv Nieuwerkerk
Alverna
7:1
Achilles 1894 Assen
Be Quick 1887
0:2
Quick '20
Blauw Geel 38
2:0
VV Gestel
SV Dosko
1:1
Oss 20
Dongen
4:2
Vlissingen
TOP Oss Amateurs
0:2
UDI '19
EHC
1:0
Groene Ster
RKVV Deso
1:2
Halsteren
Consadole Sapporo
3:2
JEF United
Mito Hollyhock
0:0
ThespaKusatsu
Cerezo Osaka
1:1
Roasso Kumamoto
Fagiano Okayama
1:2
Kamatamare Sanuki
Oita Trinita
0:1
Zweigen Kanazawa
Ehime FC
3:0
FC Gifu
Avispa Fukuoka
4:0
Yokohama
Giravanz Kitakyushu
1:2
Kyoto Sanga
Omiya Ardija
2:1
V-Varen Nagasaki
Tokyo Verdy
0:3
Jubilo Iwata
Tokushima Vortis
1:1
Tochigi
Waterhouse
0:1
Boys Town
Uwi FC
2:2
Reno FC
Rivoli United
0:1
Tivoli Gardens
Portmore United
0:3
Harbour View FC
Honda
2:1
Tokyo Musashino City
Tochigi Uva
0:3
Honda Lock
Nara Club
0:1
FC Azul Claro Numazu
Osaka
2:2
Verspah Oita
Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki
0:2
Kagoshima United
Fagiano Okayama II
0:1
Biwako Shiga
FK Baikonur
0:0
Kyran Shymkent
Kyzyl-Zhar
1:2
FK Kaspiy Aktau
Spartak Semey
3:0
Bayterek
Lashyn
0:3
Maktaaral
FK Vostok Ust-Kamenogorsk
3:1
Ekibastuz
Akzhayik
3:0
FK Bulat-Amt Temirtau
Nakuru AllStars
0:0
Ushuru FC
Gor Mahia
2:0
Muhoroni Youth
Nairobi City Stars
1:1
SoNy Sugar
Chemelil Sugar FC
1:1
Mathare United
Western Stima
1:1
KCB
Sofapaka
2:1
Thika United
Leopards
1:3
Tusker
Ulinzi Stars
0:0
Bandari
Cartaginés
3:3
Deportivo Saprissa
Alajuelense
2:3
Herediano
La U Universitarios
0:1
Pérez Zeledón
Limón
2:2
Santos de Guápiles
Municipal Liberia
5:0
Carmelita
Real Estelí
4:1
Managua
Chinandega
1:1
Juventus Managua
Municipal Jalapa
1:2
Real Madriz
Diriangén
3:1
UNAN Managua
Deportivo Ocotal
4:0
Walter Ferretti
Puma Generaleña
5:0
Cariari Pococí
Coto Brus
2:1
Rosario AD
Real Pococí FC
2:1
Curridabat FC
Consultants Moravia
2:1
Turrialba
Generación Saprissa
2:1
Puntarenas
Cofutpa
0:0
Grecia
Guanacasteca
1:1
Jicaral
San Carlos
1:1
Escazuceña
Etoile du Sahel
2:1
Bizertin
Esperance
5:0
Kasserine
Stade Gabesien
2:0
Hammam-Lif
EO Sidi Bouzid
0:1
Sfaxien
Kairouan
0:1
Stade Tunisien
Chibuto
1:0
Costa do Sol
Desportivo Nacala
1:2
1° de Maio de Quelimane
Desportivo Maputo
1:1
União Desportiva Do Songo
Ferroviário Nampula
1:1
Ferroviário Maputo
Clube Ferroviário de Quelimane
1:0
Ferroviário Nacala
New York Cosmos
2:0
FC Tampa Bay Rowdies
Minnesota United FC
2:2
San Antonio Scorpions FC
Jacksonville Armada
0:1
Fort Lauderdale Strikers
MTK Hungária FC II
2:1
Csepel
Penzugyor SE
1:0
Honvéd II
Szekszardi UFC
3:2
Paksi SE II
Dunaharaszti MTK
2:0
Békéscsaba 1912 Elöre SE II
Dabas
4:0
Esmtk Budapest
Putnok VSE
2:1
Újpest II
Nyiregyhaza Spartacus
3:1
Diósgyőr II
Debrecen II
0:1
Rákosmenti KSK
Ferencváros II
0:1
MTE
Fehérvár II
2:3
BKV Elore
Gyori ETO
1:4
Puskás II
Union de Mar Del Plata
1:2
Atletico Tucuman
Douglas Haig
2:1
Chacarita Juniors
Juventud Unida Gualeguaychu
0:1
Club Atletico Parana
Boca Unidos
0:0
Ferro Carril Oeste
Gimnasia y Esgrima Mendoza
0:1
Central Cordoba
Gimnasia Jujuy
1:1
Santamarina
Wikki Tourist
2:0
Rivers United FC
Heartland
3:2
Giwa FC
Shooting Stars
2:1
Ifeanyi Uba
Nasarawa United
3:0
Sharks FC
Kwara United
1:0
FC Taraba
Abia Warriors
0:1
Enyimba
Warri Wolves
4:0
Bayelsa United
Enugu Rangers
2:2
Akwa United
El Kanemi Warriors FC
1:0
Kano Pillars
SC Condor Hamburg 1956
3:0
SV Curslack-Neuengamme 1919
VfL Halle
3:2
FSV Barleben
FC Eisenach
0:5
Bischofswerdaer
Einheit Rudolstadt
0:2
Lok Leipzig
FC International Leipzig
6:0
VFC Plauen
Hansa Rostock II
2:0
Hertha 06
Berliner SV Hürtürkel
0:4
Lichtenberg
FSV Union Furstenwalde
2:0
BSC Süd 05
Strausberg
2:2
Neubrandenburg 04
Victoria Hamburg
2:3
Altona
Niendorfer
1:0
VfL Pinneberg
Halstenbek-Rellingen
3:1
Buxtehuder SV 1862
SV Lurup Hamburg
2:2
Meiendorfer SV
Holstein Kiel II
4:0
TuRa Meldorf
SV Henstedt-Ulzburg
2:2
TSV Kropp 1946
SV Todesfelde
1:2
SV Eichede
FC Reher / Puls
3:4
VfR Neumunster
VfL Bückeburg
0:2
Heeslinger SC
Arminia Hannover
5:0
SV Teutonia Uelzen
Spelle-Venhaus
1:1
VfL Osnabrück II
FC Wunstorf
1:1
TuS Lingen 1910
VfL Oldenburg
2:0
Eintracht Northeim
Brinkumer SV
5:2
Leher TS
Karbach
4:3
Elversberg II
TSV Grolland
2:2
VfL 07 Bremen
Union Bremen
0:3
Blumenthaler SV
SV Grohn
0:1
Habenhauser FV
WTSV Concordia
1:0
Rugenbergen
TuS Schwachhausen
4:2
BTS Neustadt
Tauro
2:2
Sporting San Miguelito
Atlético Chiriquí
2:2
SD Atlético Nacional
Chorrillo
2:0
Árabe Unido
Chepo
1:1
San Francisco
Alianza
0:3
Plaza Amador
FC Krumkachi
2:2
Energetik Bgu
FC Rechitsa-2014
0:1
FC Dnepr Mogilev
FC Smolevichi-Sti
2:1
Lokomotiv Gomel
FC Smorgon
2:0
FC Baranovichi
FC Lida
0:4
FC Gorodeya
FC Khimik Svetlogorsk
2:0
Atlant Kobrin
FC Orsha
0:2
FC Slonim
FC Bereza
0:2
FC Isloch
FC Ordino
0:1
Lusitanos FC
UE Santa Coloma
6:0
Encamp FC
FC Santa Coloma
3:1
UE Engordany
Penya Encarnada
2:2
Sant Julia
CD Sport Loreto
0:1
Cusco
Club Sportivo Cienciano
1:0
Alianza Lima
Union Comercio
1:2
Universidad San Martin
Universitario de Deportes
2:0
Sport Huancayo
Metropolitanos FC
1:3
Caracas FC
Aragua FC
1:2
Mineros de Guayana
Deportivo Anzoategui
2:0
Tucanes FC
Estudiantes de Merida FC
1:1
Deportivo Tachira
Portuguesa FC
2:0
Deportivo Lara
Urena SC
2:5
Zamora FC
Deportivo Petare
0:2
Atletico Venezuela
Estudiantes de Caracas
0:0
Dep. La Guaira
Sacachispas
1:1
Aurora
Sanarate
0:2
Comunicaciones II
Mixco
4:0
Deportivo Jocotán
Sayaxché
1:0
Cabrones de Bárcena
Puerto San José
3:0
Santa Lucía Cotzumalguapa
Nueva Concepción
3:0
Huehueteco
Halcones
1:2
Iztapa
Deportivo Quirigua
5:1
Carchá
Barillas FC
1:0
Heredia
Racing
2:2
Nacional
Defensor Sporting
4:1
Juventud
River
2:3
CA Rentistas
Danubio
4:0
Liverpool M.
El Tanque Sisley
2:3
Cerro
Peñarol
4:1
Villa Teresa
K. Groen Rood Katelijne
3:2
Houtvenne
Witgoor Sport
3:4
Excelsior Kaart
Verbroedering Zwijndrecht
1:0
's Gravenwezel
Berg en Dal
1:3
VC Herentals
Schriek
1:1
Mariekerke
Oppuurs
2:2
De Kempen
Weerstand Koersel
3:1
Heur Tongeren
Sporting Nevok Gruitrode
1:1
FC Helson Helchteren
Herk
3:1
KFC Moedige Duivels Halen
K. Hand in Hand Hoepertingen
3:2
Vlijtingen
Bree
0:1
Eendracht Termien
Zepperen
0:3
Landen
Elene-Grotenberge
3:0
KVV Zelzate
Appelterre-Eichem
3:2
Jong Lede
Drongen
3:1
Klauwaerts Kemzeke
Avanti
3:0
Lochristi
Herstal
2:3
Raeren
Warnant
2:0
RUS Gold Star Liège
RSC Beaufays
0:2
RFC Huy
Ster-Francorchamps
4:1
JS Fizoise
St Gilles
3:2
Stade Disonais
Mormont
4:0
La Roche
Stockay-Warfusée
3:1
Xhoffraix
Milanello Herstal
1:1
Amay
Oostkamp
0:4
K.Racing Waregem
Arquet
2:0
Assesse
Grand-Leez
1:1
Beauraing
Fosses
0:1
CS Onhaye
Saint-Louis-Saint-Léger
5:0
Vaux-Noville
Luingnois
0:2
Wingene
Sassport Boezinge
1:2
Zwevegem Sport
Meix-Devant-Virton
0:1
Marloie Sport
Čelarevo
1:0
FK Bezanija
FK Dinamo Vranje
2:0
BSK Borca
FK Proleter Novi Sad
1:0
FK Sindelic Beograd
FK Sloboda Uzice
3:1
FK Zemun
Loznica
0:0
FK Kolubara Lazarevac
FC Donji Srem Pecinci
2:1
OFK Backa Palanka
FK Indija
2:1
Radnicki Kragujevac
FK Napredak Krusevac
2:0
Sloga Petrovac
FC Oberlausitz Neugersdorf
2:2
Halberstadt
Auerbach
3:1
Optik Rathenow
SV Babelsberg
0:0
FSV Zwickau
Rasen Ballsport Leipzig II
0:1
Carl Zeiss Jena
Berliner AK
1:0
FC Schonberg 95
Hertha BSC II
3:4
BFC Dynamo
TSG Neustrelitz
0:0
Viktoria Berlin
VfV Hildesheim
1:5
Wolfsburg II
Eintracht Norderstedt
0:1
Oldenburg
SV Drochtersen/Assel
2:1
Luneburger SK Hansa
Weiche Flensburg
1:0
Goslarer SC 08
FC Chelyabinsk
7:0
FC Lada Togliatti
FK Kaluga
3:1
FK Orel
Delin-Zenit Izhevsk
2:0
FC Nosta Novotroitsk
Znamya Truda
4:0
Karelia
Volga Tver
0:3
FC Pskov-747
Arsenal Tula II
0:1
Energomash Belgorod
FC Dynamo Bryansk
0:2
FC Metallurg Lipetsk
FC Avangard Kursk
1:0
FK Ryazan
Druzhba Maikop
0:3
Dinamo Stavropol
Terek Grozny II
2:1
SKA Rostov
Zenit Penza
0:0
FC Tambov
Spartak Nalchik
2:0
Alania-D
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
0:1
FK Angusht Nazran
PFC Sochi
3:2
Spartak Kostroma
Vityaz Podolsk
2:1
Lokomotiv Liski
Syzran-2003
2:0
Dinamo Kirov
FC Krasnodar-2
3:1
FK Astrakhan
FC Chernomorets Novorossiysk
4:0
Mitos Novocherkassk
FK Dolgoprudny
1:0
Solaris
Afips FC
3:0
Biolog Novokubansk
FC Tekstilshchik Ivanovo
1:1
FC Dnepr Smolensk
FC Volga Ulyanovsk
0:1
Neftek. Nizhnekamsk
Khimki
1:1
FK Kolomna
FC Strogino Moscow
1:1
Domodedovo
Luch Vladivostok
0:1
Torpedo Armavir
FC Radian Baikal Irkutsk
2:1
FC Zenit-2 St Petersburg
SKA Khabarovsk
1:0
FC Tyumen
FC Sibir Novosibirsk
2:1
FC Shinnik Yaroslavl
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
0:1
Tom Tomsk
Spartak-2 Moscow
3:1
Tosno
FC Sokol Saratov
1:0
FK Yenisey Krasnoyarsk
Volga Nizhny Novgorod
0:1
FC Volgar Astrakhan
FC Baltika Kaliningrad
2:1
FC Orenburg
FC Fakel Voronezh
3:1
Arsenal Tula
Cayon
5:0
Rivers of Living Water FC
Conaree United
1:0
Garden Hotspurs
Newtown United
1:0
C.C.C. Bath United
KSC Grimbergen
3:1
Sprimont-Comblain
RRC Hamoir
3:2
Oosterwijk
RFC Union La Calamine
1:2
KVK Tienen
Royal Wallonia Walhain CG
3:1
Koninklijk Diegem-Sport
K Bocholter VV
0:3
SK Kermt-Hasselt
FC Liege
2:0
Berchem Sport
K Rupel Boom FC
1:2
Kfco Beerschot Wilrijk
Aquila
1:1
Santarcangelo
Casertana FC
2:1
Benevento
AC Cuneo 1905
2:2
UC Albinoleffe
Carrarese Calcio 1908
1:1
Teramo
Prato
1:0
AC Pistoiese
US Catanzaro 1929
0:1
SS Matera Calcio SRL
Ssd Fidelis Andria 2018
1:2
Ischia
Foggia Calcio
2:0
Messina
Pro Patria
0:1
Pro Piacenza
Savona FBC
2:0
Pisa
Juve Stabia
2:1
Catania
ASD Città di Gragnano
1:0
US Agropoli 1921
SSD Città di Scordia
1:1
US Palmese 1912
SSCD Granata 1924
2:1
Urbs Sportiva Reggina 1914
SC Marsala 1912
0:1
ASD Due Torri
RENDE CALCIO 1968
1:1
AS Aversa Normanna
Siracusa
5:1
Gelbison Vallo D L
US Vibonese Calcio
0:0
USD Noto Calcio
Vigor Lamezia
1:1
Asd Polisportiva Sarnese
Scandicci
1:1
Asd Sangiovannese 1927
Gavorrano
1:1
ASD Olimpia Colligiana Calcio
Gualdo Casacastalda
0:0
Ssd Viareggio 2014
US Massese
0:1
Gubbio
Pianese
4:0
SSD Calcio Città di Castello
AD Valdinievole Montecatini
0:1
Jolly e Montemurlo ASD
Sansepolcro Calcio
0:2
Foligno Calcio
Voluntas Calcio Spoleto
0:2
FC Ponsacco 1920
Avezzano Calcio A.S.D
1:1
Vis Pesaro
Castelfidardo Calcio
1:0
Campobasso
Chieti
0:2
SS Matelica Calcio Asd
Jesina Calcio
1:0
FC Isernia Calcio
Fermana FC
2:1
ASD Monticelli
Olympia Agnonese
0:2
SPD Amiternina
Recanatese
0:2
Folgore Veregra ASD
San Nicolò
5:1
Fano
Sambenedettese
2:0
Giulianova Calcio
Bellaria Igea
0:5
Delta Porto Tolle
Union Clodiense
2:3
Lentigione
Correggese
2:2
Sammaurese
Forlì
2:1
APD Ribelle Calcio
ASD Fortis Juventus 1909
0:4
Imolese Calcio
Mezzolara
1:2
Polisportiva Virtus Castelfranco
Parma
1:0
ASD Romagna Centro
ASD Arzignano Valchiampo
1:2
San Marino Calcio
ASD Villafranca
2:3
Ravenna FC 1913
Acqui US
2:0
US Fezzanese Calcio
Caronnese
3:1
Derthona
USD Castellazzo
0:1
SSD Argentina
SCD Ligorna 1922
4:5
Lavagnese
ASD OltrepoVoghera
1:2
Bra
FC Pinerolo
1:0
RapalloBogliasco
ASD Pro Settimo & Eureka
3:0
AC Gozzano
Sestri Levante
0:2
Chieri
Vado
1:2
FCD Sporting Bellinzago
AC Abano Terme
0:0
FC Calvi Noale
USD Dro Alto Garda
1:2
Belluno
ASD Giorgione Calcio 2000
0:0
ACD Union Ripa La Fenadora
ASD Liventina
0:2
Campodarsego
Luparense
2:2
Tamai
Sacilese
1:1
Este
Unione Fincantieri Monfalcone 1922
0:2
ASD Comunale Fontanafredda
Triestina Calcio
2:4
Montebelluna
Venezia
0:0
US Levico Terme
Virtus Verona
0:0
Mestre
Calcio Lecco
1:1
USD Grumellese
Pol. Ciliverghe Mazzano
1:1
Bustese Milano City FC SSD
US Ciserano
1:0
Ssd Pro Sesto
Folgore Caratese
3:0
ASD MapelloBonate Calcio
Asd Calcio Pomigliano
2:2
Isola Liri
Fondi
5:2
ASD Torrecuso Calcio
FC Francavilla 1931
1:0
Asd Turris Calcio
Potenza Calcio
2:1
Gallipoli Calcio
ASD Progreditur Marcianise
3:1
FC Aprilia
SS Taranto 1927
2:2
AC Nardo
US Inveruno 1945
0:3
Seregno
Monza
0:0
Sondrio Calcio
Pergolettese
2:1
AC Ponte San Pietro-Isola
Piacenza
3:1
US Fiorenzuola 1922
Varesina
2:1
Olginatese
Virtus Bergamo Alzano Seriate 1909
1:2
Caravaggio
Ssd Albalonga Calcio
1:0
FC Nuorese Calcio
Arzachena Costa Smeralda Calcio
4:0
US Grosseto
ASD Astrea
2:4
Olbia
ASD San Cesareo Calcio
1:2
Socio Culturale Castiadas
ASD Cynthia 1920
1:1
Asd Lanusei Calcio
Muravera
0:2
FC Rieti
Ostia Mare
0:1
Flaminia
Budoni Calcio
1:1
Sef Torres Calcio
Viterbo Calcio
1:0
Asd Trastevere 1909
Borgosesia
1:2
USD Novese
ASD Serpentara Bellegra
1:2
USD Alto Tavoliere San Severo
Cavese 1919
2:0
Asd Roccella
Manfredonia Calcio
2:0
Virtus Francavilla
Bisceglie
1:0
AZ Picerno
DAC 1904 Dunajská Streda II
0:0
FK Puchov
Topoľčany
0:2
FC STK 1914 Samorin
Kremnička
2:1
Bytča
ŽP Šport Podbrezová II
2:1
LAFC Lučenec
FK Slavoj Trebisov
1:2
FK Krásna
Veľké Revištia
2:1
MSK Tesla Stropkov
Milénium
0:1
SK Odeva Lipany
Slovan Sabinov
2:0
Rozvoj Pušovce
Snina
0:1
Družstevník Plavnica
Rovinka
2:0
Slovan Most
Lokomotíva DNV
1:2
Viničné
Tomasov
2:0
Pezinok
Rohožník
1:1
Rača
Slovan Ivanka
0:0
Bernolákovo
Slovenský Grob
3:0
MŠK Kráľová pri Senci
Lozorno
2:2
Svätý Jur
FC Spartak Trnava III
3:1
Lednické Rovne
OTJ Palárikovo
1:2
FC Neded
Baník Kalinovo
5:0
FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa II
CD Mensajero
0:0
Sestao River Club
Club Portugalete
0:0
SD Leioa
Atletico Levante UD
1:0
Valencia CF Mestalla
Fuenlabrada
0:2
CF Rayo Majadahonda
CF Getafe B
2:0
Real Madrid Castilla
CP Cacereno
0:0
SD Compostela
Real Valladolid B
3:1
Atletico Astorga FC
Sporting Gijon B
3:2
Pena Sport FC
Melilla UD
1:1
Sevilla Atletico
Real Betis B. B
0:0
Cartagena
CF Villarreal B
2:0
CE Sabadell
CD Alcoyano
0:0
CD Atletico Baleares
CE Lhospitalet
0:1
CD Olimpic de Xativa
CD Llosetense
0:2
Pobla de Mafumet CF
UD Socuellamos CF
1:2
Real Sociedad B
CD Toledo Sad
2:1
Real Union de Irun
CD San Roque
2:2
Real Balompedica Linense
CD Tudelano
2:0
CD Lealtad
UD Somozas
2:1
Arandina CF
Real Murcia
1:0
UD Almeria B
SD Gernika Club
3:3
CF Talavera de La Reina
Barakaldo CF
4:1
La Roda CF
CD Linares
0:1
Cadiz
CF Villanovense
0:1
Jumilla CF
CF Reus Deportiu
1:0
Barcelona B
Lleida Esportiu
2:0
CF Badalona
Olot
5:0
Club Deportivo Eldense
CF Algeciras
1:3
Real Jaen
Hércules
4:0
Huracan Valencia
FK Buducnost Dobanovci
1:1
Crvena Zvezda MML
Srem Jakovo
1:2
Radnički Obrenovac
FK Senta
2:1
FK Tsc Backa Topola
FK Polet Ljubić
3:1
FK Mihajlovac 1934
FK Zvižd
1:1
Sloga Požega
Moravac Mrštane
1:0
Sinđelić Niš
FK Temnić 1924 Varvarin
1:0
Dunav Prahovo
IK Frej
1:0
IFK Varnamo
Mjallby AIF
2:1
IF Brommapojkarna
GAIS
2:3
IK Sirius FK
Assyriska FF
2:1
Degerfors IF
Jonkopings Sodra
5:2
Utsiktens BK
Varbergs BoIS
1:0
Angelholms FF
Ostersunds FK
2:0
Ljungskille SK
AFC Eskilstuna
2:3
Syrianska FC
FK Mladost Lucani
2:0
FK Jagodina
FK Radnik Surdulica
1:0
FK Spartak Subotica
FK Radnicki Nis
0:1
FK Borac Cacak
FK Metalac GM
1:0
FK Partizan
FK Cukaricki
1:1
FK Vojvodina
Deportes Rengo
4:3
Deportes Vallenar
Deportes Limache
0:4
Club Deportivo y Social Gasparín FC
General Velásquez
0:2
Club Deportivo Social y Cultural Tomás Greig
Club de Deportes Provincial Marga Marga
1:3
Club Deportivo Unión Casablanca
Provincial Talagante
3:2
Chimbarongo FC
Real San Joaquín
0:0
Deportivo Estación Central
Deportivo Alaves B
2:1
Balmaseda
ACD San Marcial
0:0
Vianés
CD Alcala
0:1
CMD San Juan
AD Alcorcon B
1:0
Collado Villalba
CD Colonia Moscardó
2:3
AD Union Adarve
San Fernando Henares
0:2
Trival Valderas A.
AD Parla
1:0
Atlético Pinto
Puerta Bonita
2:0
CDE Lugo Fuenlabrada
Maracena
2:0
CD El Ejido 2012
CD Azuaga
2:1
Olivenza
UD Alaró
1:2
San Rafael
RCD Mallorca B
1:0
SD Formentera
Sóller
1:3
CE Mercadal
Velez CF
0:0
Atl Mancha Real
El Palo
4:1
Guadix CF
Alhaurín
0:1
Huétor Tájar
Atarfe Industrial
5:3
CD Ronda
CD Loja
3:2
Martos CD
Castilleja
2:0
UB Lebrijana
Ecija Balompie
1:1
Cabecense
Gerena
1:1
Coria CF
Albacete II
4:1
Munera CF
Astur CF
2:1
Gijón Industrial
Club Atlético de Lugones SD
0:0
CD Tuilla
UP Langreo
2:1
Real Aviles
Alcobendas Sport
1:1
CD Mostoles
Atletico Madrid B
1:0
Rayo Vallecano B
Sadcf Internacional de Madrid Dsl
4:1
RSD Alcala
Pozuelo Alarcón
1:1
CD Artistico Navalcarnero
CD Castellon
1:2
Orihuela CF
Paterna
0:1
Villarreal C
RC Catarroja
0:1
UD Alzira
Jove Español
3:0
CF Borriol
Júpiter
3:0
CD Morell
Granollers
3:1
CD Masnou
AE Prat
1:1
Figueres
Rubí
0:1
Montañesa
Cerceda
0:1
UD Barbadás-Bentraces
AD San José Obrero
1:0
Villarrubia CF
Covadonga
1:1
Llanes
UD Cruz Santa
0:2
UD Telde
UD Villa Santa Brigida
1:0
CD Marino
La Cuadra
3:0
Tenisca
Real Sporting San José
0:1
CD Unión Sur Yaiza
Lanzarote
2:1
UD Las Palmas B
Ibarra
1:0
CD El Cotillo
Las Zocas
5:0
Unión Viera
Atlético Granadilla
1:1
Santa Úrsula
Andorra CF
1:1
Utebo
Belchite 97
2:3
Illueca CF
CP Amanecer
1:3
Calamonte
Mirandés II
1:3
Numancia II
Real Zaragoza Deportivo Aragon
2:0
Borja
Villanueva CF
2:1
Cuarte
Alberite
0:1
Alfaro CD
Atlético Ibañés
0:0
Illescas
Elche B
2:1
Crevillente Deportivo
CD Erriberri
0:3
CD Iruña
Deportiva Minera
2:2
Plus Ultra
CA Cirbonero
1:1
Ardoi
Valdivia
1:1
CA San José Promesas
CD Valdelacalzada
2:1
CP Sanvicenteño
Penya Ciutadella Esportiva
3:0
Santa Catalina Atlético
UD Aretxabaleta
3:2
Beasain
Atletico Bembibre
2:0
Cultural Cebrereña
Almazán
0:1
Burgos Promesas
Alondras CF
2:0
Negreira
CD Boiro
1:0
Verín CF
UD Fraga
2:1
Atlético Escalerillas
Sociedad Deportivo Tarazona
2:0
CF Villa de Alagón
CA Monzon
3:1
AD Sabinanigo
AD Almudevar
1:0
Sarinena
Mar Menor Club de Futbol
2:1
Nueva Vanguardia Estudiantes de Murcia CF
AD Caravaca Vera Cruz
0:3
Pinatar CF
CD Calahorra
6:0
La Calzada
Mora
0:0
Ub Conquense
Manzanares
1:0
Quintanar del Rey
Aravaca CF
3:1
San Sebastian Reyes
Benigànim
1:1
Novelda
UD Rayo Ibense
1:0
Atletico Saguntino
AEC Manlleu
1:1
Cerdanyola del Vallès
Deportivo Pacense
1:2
Santa Amalia
Jerez
3:0
CD Coria
UD Extremadura
4:0
Díter Zafra
CD Colindres
0:5
Tropezon
Antequera CF
0:0
CD Comarca del Mármol
Zalla
2:1
Santutxu
CD Palencia Balompie
2:1
CD Becerril
Bergantinos CF
0:1
CD BARCO
CF Noia
1:2
Silva SD
Ribadeo FC
0:2
Sociedad Deportiva Cultural Galicia de Mugardos
Rapido de Bouzas
1:0
As Pontes
Lorca Deportiva
4:1
Ciudad de Murcia
Yeclano Deportivo
0:1
Huércal Overa
Atlético Pulpileño
3:3
La Unión CF
SD Oyonesa
0:3
River Ebro
SD Logrones
3:0
Villegas
Naxara CD
4:1
Peña Balsamaiso CF
Tedeón
1:5
CD Varea
CD San Fernando
2:0
CD San Roque de Cádiz
Almansa
1:0
CD Toledo II
Buñol
0:2
Muro
Acero
2:4
Ontinyent CF
Terrassa FC
1:0
CF Gava
CF Peralada
4:1
FC Asco
CE Sabadell FC II
2:1
UE Sant Andreu
CD Don Benito
2:1
CA Pueblonuevo
Atletico Sanluqueno
1:1
Cordoba CF B
Calasancio
1:3
Club Haro Deportivo
Lucena CF
2:3
Ceuta
Santfeliuenc FC
4:3
Palamos
Europa
1:2
FC Vilafranca
Los Villares CF
1:2
UD San Pedro
Baztán
2:1
CD Mendi
Chainat Hornbill
1:2
Sisaket FC
Navy Football Club
1:2
Chonburi
Police Tero
1:1
BG Pathum United
Bangkok United
0:1
Chiangrai United