Fixtures - November 25, 2015
Astana
2:2
Benfica
CSKA Moskva
0:2
Wolfsburg
Malmö FF
0:5
PSG
Donetsk
3:4
Real Madrid
Man United
0:0
PSV
Juventus
1:0
Man City
Mönchengladbach
4:2
Sevilla
Atletico Madrid
2:0
Galatasaray
Astana U19
0:5
Benfica U-19
Shakhtar U-19
2:6
Real Madrid Juvenil A
CSKA Moskva U19
1:2
VfL Wolfsburg U19
Atletico Madrid U19
4:0
Galatasaray U-19
Borussia Mönchengladbach U19
2:2
Sevilla Juvenil A
Juventus U19
2:1
Manchester City U19
Manchester United U19
0:5
PSV U-19
Malmo FF U19
0:3
PSG U19
Viitorul U19
0:0
Pribram U19
Elfsborg U19
0:0
Rad U19
Ajax U19
2:1
Spartak Moskva U19
Celtic U19
3:0
Felcsút U19
Atletico CP
0:1
Gil Vicente
Chaves
1:0
Sporting Lisbon B
Vitoria Guimaraes B
0:1
Feirense
FC Porto B
2:0
CD Mafra
Famalicao
2:0
CD Santa Clara
Penafiel
0:0
Sporting Farense
Guernsey
0:0
Herne Bay
Petersfield Town
3:1
Fleet Town
Northwich Victoria
5:1
Mossley AFC
Larkhall Athletic
2:0
Mangotsfield Utd
North Leigh FC
1:2
Evesham United
Ermis Zonianon
2:0
AO Glyfadas
Nestos Chrisoupolis
3:0
Apollon Krya Vrysi FC
Thyella Filotas
0:1
Doxa Dramas
Langadas FC
0:1
Apollon Pontou
Byzantio FC Kokkinókhoma
6:1
Evros Soufli FC
Ethnikos Neo Agioneri
3:0
Kozani FC
Iraklis Ampelokipon
3:2
Ethnikos Serron
Eordaikos 2007
1:2
Aris Thessaloniki FC
Ethnikos Alexandroupoli FC
1:1
Kavala
Pierikos FC
2:1
Farkadonas FC
Niki Volos
1:0
Acheron Kanalaki
Aiginiakos FC
3:0
AO Dotieas Agias
FC Fokikos
0:2
Thesprotos
Pyrasos Nea Anchialos FC
0:0
Rigas Feraios FC
Oikonomos Tsaritsanis
3:3
Karaiskakis
Opountios
0:1
Achilleas Neokaisareias FC
Ethnikos Filippiadas FC
1:1
Pydna Kitros FC
Iskra
0:2
Sheriff II
Edineţ
3:0
Gagauziya
Dacia Buiucani
0:3
FC Codru Lazova
FC Sfintul Gheorghe
2:3
FC Spicul Chiscareni
CF Ungheni
2:2
Victoria Bardar
FC Zimbru Chisinau 2
4:0
Real Succes
Intersport-Aroma
0:1
Prut Leova
FC Gloria Buzau
2:0
Acs Foresta Suceava
SC Bacău
2:1
FC Bucovina Pojorâta
Berceni
0:5
AFC Dunarea 2005 Calarasi
CS Balotesti
0:2
Acs FC Academica Clinceni
CS Şoimii Pâncota
2:1
CS Gaz Metan Medias
Olimpia Satu Mare
1:4
Chindia
CSM Râmnicu Vâlcea
3:0
Bihor Oradea
AS Municipal SR Brasov
11:2
CS Sportul Snagov Sa
Minaur Baia Mare
3:0
Caransebeş
FC Universitatea Cluj
0:0
Unirea Tărlungeni
Mioveni
2:0
UTA Arad
Ceahlaul
0:2
Rapid Bucharest
Otelul
0:1
Acs Dacia Unirea Braila
FK Rabotnicki Skopje
3:0
FK Sileks Kratovo
Mladost Carev
1:1
FK Bregalnica Stip
Gjorce Petrov
2:4
Horizont Turnovo
Magharoeli Chiatura
0:6
FC Liakhvi Tskhinvali
Rustavi
1:0
FC Chkherimela Kharagauli
FC Matchakhela Khelvachauri
1:0
FC Gagra
Tosno
1:0
Torpedo Armavir
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
0:1
FC Tyumen
Spartak-2 Moscow
2:0
FK Yenisey Krasnoyarsk
FC Sibir Novosibirsk
2:1
SKA Khabarovsk
FC Zenit-2 St Petersburg
1:2
FC Orenburg
FC Radian Baikal Irkutsk
0:2
FC Shinnik Yaroslavl
Arsenal Tula
1:2
Tom Tomsk
Volga Nizhny Novgorod
0:0
FC Sokol Saratov
FC Fakel Voronezh
0:1
FC Volgar Astrakhan
FC Baltika Kaliningrad
3:0
Luch Vladivostok