Fixtures - February 07, 2016
Sporting Gijón
1:1
Deportivo La Coruna
Levante
0:2
Barcelona
Betis
1:0
Valencia
Celta Vigo
1:1
Sevilla
Granada
1:2
Real Madrid
Hellas Verona
3:3
Inter
Napoli
1:0
Carpi FC
Torino
1:2
AC Chievo Verona
Frosinone
0:2
Juventus
Sassuolo
2:2
Palermo
Milan
1:1
Udinese
Atalanta
0:0
Empoli
Roma
2:1
Sampdoria
América
2:0
Santos Laguna
Monterrey
3:0
Dorados de Sinaloa
Puebla FC
4:1
Atlas
León
1:2
Morelia
Guadalajara
1:1
Toluca
Pumas UNAM
1:1
Pachuca
Patronato
2:2
San Lorenzo
San Martin San Juan
2:1
Newell's Old Boys
Temperley
0:0
Boca Juniors
Independiente
1:0
Belgrano
Defensa y Justicia
2:2
Union Santa Fe
Alcorcon AD
3:3
Córdoba
CD Lugo
1:4
CD Mirandes
Alaves
1:0
UE Llagostera
Girona
1:1
Gimnàstic Tarragona
Mallorca
2:3
Athletic Bilbao B
Osasuna
0:0
Almería
Famalicao
2:2
Gil Vicente
CD Santa Clara
1:2
CD das Aves
Penafiel
1:1
Atletico CP
Leixões
1:2
Chaves
Olhanense
3:1
Vitoria Guimaraes B
Sporting Braga B
2:2
UD Oliveirense
SC Covilha
0:2
Feirense
Sporting Farense
0:0
CD Mafra
Clube Oriental de Lisboa
1:1
Academico de Viseu
Benfica Lisbon B
1:1
Varzim SC
SC Freamunde
1:2
FC Porto B
Jacksonville Armada
1:0
Philadelphia Union
Sutherland Sharks
2:0
South Melbourne
APIA Leichhardt Tigers
9:2
Canberra Olympic
Mounties Wanderers FC
1:2
Canterbury Bankstown Berries FC
Stanmore Hawks FC
0:0
Sydney University SFC
Blacktown City
1:2
Parramatta Melita Eagles FC
ACS Poli Timisoara
11:1
CS Millenium Giarmata
Gorna Oryahovitsa
2:0
OFC Botev Vratsa
Lyngby
2:1
Trelleborg FF
Hsk Zrinjski Mostar
1:2
NK Olimpija
Sogndal IL
0:2
Floro
Gyirmot
3:1
NK Novigrad
BATE Borisov
0:3
Ludogorets
Sparta Prague
4:2
MSK Zilina
Bray Wanderers AFC
2:0
Limerick FC
Dynamo Kyiv
1:0
Suwon Samsung Bluewings
Dnipro
1:1
Sport Luanda e Benfica
Dinamo Moskva
2:0
FC Anzhi Makhachkala
Boluspor
1:0
Adana Demirspor
Gazisehir Gaziantep FK
2:0
Kayseri Erciyesspor
Elazığspor
3:1
Denizlispor
Samsunspor
1:2
Karsiyaka
Tokatspor
1:1
Gumushanespor
Kahramanmarasspor AS
2:1
Kirklarelispor
Pazarspor
2:1
AS Sariyer
Orduspor
0:6
Menemen Belediyespor
Tuzlaspor
3:0
Sivas Belediye Spor
Karagümrük
2:2
Bucaspor
Keciorengucu
1:1
Aydinspor
Buyuk. Tepecikspor
1:0
MKE Ankaragucu
Korfez SK
2:1
Inegolspor
Ankara Demirspor
0:1
Eyupspor
Anadolu Bagcilar Spor
2:3
Umraniyespor
Bayrampasa
0:0
P. Bugsasspor
Bandirmaspor
0:1
Konya Anadolu Selcukspor
Pendikspor
1:1
Hatayspor
Hacettepe
3:0
Fethiyespor
Nazilli Bld Spor
0:0
İstanbulspor
Cizrespor
0:3
Arsynspor
Yomraspor
1:0
Orhangazi Belediyespor
Zaraspor
2:1
Sakaryaspor
Ofspor
0:0
Sultanbeyli Belediyespor
Dersimspor
2:2
Nigde Belediyespor
Iskenderun Demir Celikspor
2:2
Darica Genclerbirligi
Erzin Belediyespor
2:2
Kirikhanspor
Derince Belediyespor
1:1
Kemerspor 2003
Gaziosmanpasa
0:1
Etimesgut Belediyespor
Denizli Belediyespor
1:1
Diyarbekirspor
Bodrumspor
4:0
Manisa Futbol Kulubu
Sancaktepe Belediye
1:1
Adliyespor
Ayvalıkgücü
2:2
Payasspor
Elibol Sandiklispor
1:2
Corum Belediyespor
Cine Madranspor
1:0
Akhisar Belediyespor
Çanakkale Dardanelspor
2:1
Erzincan Refahiyespor
Manavgat Evrensekispor
1:1
Golcukspor
Catalcaspor
1:1
Kastamonuspor
TKI Tavsanli Linyitspor
0:1
Idare Genclik
Yesil Bursa AS
0:0
Maltepespor
Duzcespor
1:1
Kizilcabolukspor
Zonguldakspor
2:1
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
Golbasispor AS
1:1
Karacabey Birlik Spor A.s
Turgutluspor
1:0
Altay Izmir
Tekirdagspor
1:2
Düzyurtspor
Kozan Belediyespor
1:3
Silivrispor
Independiente Neuquén
3:2
Deportivo Madryn
San Jorge Tucumán
2:3
Concepción FC
Sarmiento Resistencia
0:2
Chaco For Ever
Sol de America
1:0
CD Guarani A.F.
Gimnasia y Esgrima Mendoza
2:1
Gutiérrez
Union Villa Krause
1:4
Deportivo Maipu
Gimnasia y Tiro
3:1
Juventud Antoniana
SS San Giovanni
2:5
FC Domagnano
AC Juvenes/Dogana
0:2
FC Fiorentino
SP Cailungo
1:5
SS Folgore Falciano Calcio
Independiente Medellin
0:1
Junior
Patriotas Boyacá
3:3
Atletico Bucaramanga
Alianza Petrolera
1:3
Once Caldas
Jaguares d. Cordoba
0:3
Atletico Nacional Medellin
CD Cobreloa Calama
2:1
Everton de Vina Del Mar
Deportes Temuco
1:0
Puerto Montt
Santiago Morning
2:0
Nublense
Deportes Magallanes
0:0
CDSC Iberia
JS Talangai
2:2
Leopards
Nico-Nicoyé
1:1
Vita Club Mokanda
Jeunes Fauves FC
1:0
Saint-Michel de Ouenzé
Diables Noirs
0:0
Etoile du Congo
Cheminots
2:0
Patronage Sainte-Anne
Boshuizen
2:1
GDA
Tweede Exloërmondse Voetbalvereniging
0:0
FVC
Hoogeveen
2:1
VV Nieuw Buinen
CVV Germanicus
4:2
Hoogezand
Santa Tecla FC
3:1
AD Isidro Metapan
CD Juventud Independiente
2:2
CD Dragon
Chalatenango
1:0
CD Pasaquina
CD Aguila
0:0
Alianza FC (Slv)
Atlético Marte
0:2
Sonsonate FC
CD FAS
1:0
UES
Dragon de Yaoundé
0:1
Racing de Bafoussam
Les Astres
1:2
Unisport de Bafang
Eding Sport FC
2:2
Sportive de Douala
Botafogo FC de Douala
0:1
Canon
Lion Blessé de Fotouni
0:0
New Star
UMS de Loum
0:0
Cosmos de Bafia
Young Sport Academy
1:0
APEJES Academy
Panthère
1:1
Coton Sport
Aigle Royal de la Menoua (Dschang)
1:0
Bamboutos
AO Neos Acharnaikos
3:1
Panegialios FC
Agrotikos Asteras FC
0:1
Anagennisi Karditsas 1904
Chania
3:0
Ergotelis
Aoc-Kissamikos
1:1
Trikala
Olympiakos Volos
0:3
Panserraikos
Universidad San Carlos
0:0
Xelajú
Comunicaciones
2:2
Marquense
Petapa
1:1
Cobán Imperial
Mictlán
3:3
Municipal
Malacateco
2:1
Antigua GFC
Guastatoya
1:0
Suchitepéquez
Real España
1:0
Marathón
Victoria
0:2
Vida
Motagua
3:3
Real Sociedad
Juticalpa
2:1
Olimpia
Platense
2:1
Honduras Progreso
Walter Ferretti
4:1
Real Madriz
Managua
1:0
Municipal Jalapa
Diriangén
3:2
Real Estelí
Juventus Managua
2:0
Deportivo Ocotal
Juventud Unida Universitario
1:1
Independiente Rivadavia
Crucero del Norte
1:1
Almagro
Guillermo Brown
1:0
All Boys
Juventud Unida Gualeguaychu
1:1
Talleres
SV Lurup Hamburg
1:6
Rugenbergen
Halstenbek-Rellingen
2:2
SV Curslack-Neuengamme 1919
Arminia Hannover
2:1
FT Braunschweig
SV Zweckel
2:4
SuS 09 Neuenkirchen
TuS Schwachhausen
4:1
VfL 07 Bremen
Tractor
1:2
Padideh Khorasan FC
Siah Jamegan
1:0
Gostaresh Foulad FC
Zob Ahan
2:2
Persepolis
Foolad
1:0
Sepahan
Saba Battery
0:1
Rah Ahan FC
Saipa
0:1
Esteghlal Khuzestan
Esteghlal
1:1
Esteghlal Ahvaz FC
Supersport United
1:3
Cape Town Spurs
Platinum Stars FC
3:0
Polokwane City
Free State Stars FC
2:5
Mamelodi Sundowns
Lusitanos FC
4:0
Penya Encarnada
FC Santa Coloma
2:0
Sant Julia
FC Ordino
0:4
Encamp FC
UE Santa Coloma
0:3
UE Engordany
Juan Aurich de Chiclayo
2:1
Defensor La Bocana
Universidad Cesar Vallejo
1:1
Comerciantes Unidos
Union Comercio
2:1
Cusco
Ayacucho FC
2:5
Universitario de Deportes
Alianza Lima
2:1
Alianza Atletico
Carchá
2:0
Deportivo Quirigua
Aurora
0:0
Deportivo Jocotán
Sacachispas
1:0
Comunicaciones II
Heredia
1:1
Huehueteco
Sanarate
2:1
Cabrones de Bárcena
Iztapa
2:1
Puerto San José
Deportivo Chiantla
3:2
Santa Lucía Cotzumalguapa
Barillas FC
1:0
Nueva Concepción
Mixco
1:0
Sayaxché
Sud America
2:0
Defensor Sporting
Villa Teresa
0:3
Nacional
Racing
2:0
El Tanque Sisley
Peñarol
2:1
Cerro
Danubio
2:1
Juventud
Mariekerke
2:3
De Kempen
Witgoor Sport
3:3
K. Groen Rood Katelijne
Berg en Dal
2:1
KSK Retie Branddonk
Schriek
4:1
's Gravenwezel
Oppuurs
1:1
Excelsior Kaart
Verbroedering Zwijndrecht
1:3
Houtvenne
Arquet
1:4
CS Onhaye
Ligny
2:0
Beauraing
Assesse
2:2
Nismes
Aische
0:1
Profondeville
Condruzien
0:1
Rochefort
Grand-Leez
1:4
Bièvre
Pesche
0:5
Fosses
RCS Brainois
2:2
Ternat
Crossing Schaerbeek
2:1
Liedekerke
Stockel
2:1
Renaissance Schaerbeek
Borght
1:1
KFC Eppegem
Kruibeke
2:2
Klauwaerts Kemzeke
Warnant
2:1
Ster-Francorchamps
RSC Beaufays
0:3
St Gilles
Herstal
3:0
Aubel
Stockay-Warfusée
0:1
Milanello Herstal
K.Racing Waregem
6:0
Zwevegem Sport
KSC Wielsbeke
3:0
Luingnois
K. Blauwvoet Otegem
4:2
Westkapelle
Oostkamp
0:1
KSK Vlamertinge
Sassport Boezinge
0:0
Oostnieuwkerke
K Londerzeel SK
3:0
FC Gullegem
KFC Izegem
1:1
KSV Temse
Entente Acren Lessines
3:3
KRC Mechelen
K Olsa Brakel
4:1
Sportkring Sint-Niklaas
Sparta Petegem
0:1
Dender
Royal Cappellen FC
2:0
FC Liege
Koninklijk Diegem-Sport
1:0
KSC Grimbergen
RRC Hamoir
3:0
K Rupel Boom FC
Inter Club de Escaldes
2:3
CE Carroi
UE Santa Coloma II
FC Ordino B
FC Santa Coloma II
3:0
FS La Massana
FC Rangers
0:13
CE Jenlai
Atletic Club Escaldes
1:0
UE Extremenya
Independiente
2:1
Deportivo Cuenca
El Nacional
2:1
Barcelona SC
Delfin
2:0
L.D.U. Quito
Fuerza Amarilla SC
2:1
Aucas
Paganese Calcio 1926
4:3
Juve Stabia
Padova
2:0
AC Feralpi Salo
Cosenza Calcio
3:1
Messina
Pisa
2:0
US Arezzo
Lupa Roma FC
1:2
Prato
US Alessandria Calcio 1912
1:1
AC Lumezzane
AS Giana Erminio
1:1
Reggina
SS Matera Calcio SRL
2:1
Casertana FC
Tuttocuoio
0:1
Carrarese Calcio 1908
ASD San Cesareo Calcio
0:2
Ssd Albalonga Calcio
Sef Torres Calcio
2:1
Arzachena Costa Smeralda Calcio
Asd Lanusei Calcio
3:0
ASD Astrea
FC Nuorese Calcio
0:0
Muravera
Asd Trastevere 1909
1:1
Olbia
Budoni Calcio
2:2
Ostia Mare
US Grosseto
0:1
FC Rieti
Socio Culturale Castiadas
2:2
Viterbo Calcio
APD Leonfortese
0:0
Gelbison Vallo D L
SC Marsala 1912
0:0
US Palmese 1912
RENDE CALCIO 1968
1:2
US Agropoli 1921
Asd Roccella
1:1
ASD Due Torri
US Vibonese Calcio
1:1
ASD Città di Gragnano
Vigor Lamezia
1:1
Urbs Sportiva Reggina 1914
SSD Calcio Città di Castello
0:0
ASD Olimpia Colligiana Calcio
Foligno Calcio
0:0
Gavorrano
Poggibonsi
1:0
Gualdo Casacastalda
Scandicci
0:2
US Massese
Asd Sangiovannese 1927
2:1
Pianese
Gubbio
3:2
AD Valdinievole Montecatini
Ghivizzano Borgo Mozzano
2:1
Sansepolcro Calcio
Jolly e Montemurlo ASD
0:1
Voluntas Calcio Spoleto
Fano
1:0
SPD Amiternina
Fermana FC
2:0
Avezzano Calcio A.S.D
Castelfidardo Calcio
1:1
Chieti
Giulianova Calcio
1:1
Folgore Veregra ASD
Vis Pesaro
2:0
Jesina Calcio
FC Isernia Calcio
0:0
Olympia Agnonese
SS Matelica Calcio Asd
1:0
Recanatese
Campobasso
1:1
San Nicolò
ASD Monticelli
1:1
Sambenedettese
ASD Arzignano Valchiampo
2:2
Legnago Salus
ASD Fortis Juventus 1909
0:1
Lentigione
Correggese
1:1
Parma
Alto Vicentino
4:2
APD Ribelle Calcio
Mezzolara
0:2
ASD Romagna Centro
Sammaurese
0:0
San Marino Calcio
ASD Villafranca
0:2
Polisportiva Virtus Castelfranco
ASD OltrepoVoghera
2:0
Caronnese
USD Castellazzo
0:0
SCD Ligorna 1922
Venezia
2:0
Montebelluna
USD Dro Alto Garda
1:1
ASD Liventina
Triestina Calcio
2:1
Tamai
Gallipoli Calcio
1:0
FC Aprilia
AZ Picerno
1:0
FC Francavilla 1931
USD Alto Tavoliere San Severo
0:1
AC Nardo
ASD Torrecuso Calcio
1:1
ASD Progreditur Marcianise
Calcio Lecco
3:2
Bustese Milano City FC SSD
Seregno
1:1
US Fiorenzuola 1922
Caravaggio
0:2
AC Ponte San Pietro-Isola
ASD MapelloBonate Calcio
1:1
Ssd Pro Sesto
Virtus Bergamo Alzano Seriate 1909
1:0
Sondrio Calcio
Asd Turris Calcio
0:1
Potenza Calcio
Virtus Francavilla
0:0
ASD Serpentara Bellegra
Cavese 1919
2:1
USD Noto Calcio
Asd Polisportiva Sarnese
1:1
AS Aversa Normanna
Siracusa
3:0
SSD Città di Scordia
Bisceglie
1:1
Asd Calcio Pomigliano
Huracan Valencia
0:1
CD Olimpic de Xativa
Club Portugalete
3:1
CF Getafe B
Sevilla Atletico
1:1
Granada CF B
CD Ebro
0:0
Sestao River Club
CF Rayo Majadahonda
1:1
SD Amorebieta
Real Sociedad B
4:0
CD Mensajero
CP Cacereno
0:1
Cultural Leonesa
CD Lealtad
0:1
UD Somozas
FC Coruxo
0:0
CD Izarra
Melilla UD
1:1
Real Murcia
Merida UD
4:0
Recreativo Huelva
CF Villarreal B
1:1
CD Alcoyano
CF Reus Deportiu
0:3
Hércules
CF Badalona
1:2
CE Lhospitalet
CE Sabadell
0:1
Espanyol Barcelona B
CD Atletico Baleares
1:0
Pobla de Mafumet CF
Valencia CF Mestalla
1:0
UD Cornella
Club Deportivo Eldense
2:1
CD Llosetense
CF Talavera de La Reina
0:4
CD Toledo Sad
CD Tudelano
2:1
Real Valladolid B
Jumilla CF
2:0
Real Jaen
UD Almeria B
0:0
FC Cartagena
SD Gernika Club
3:1
Fuenlabrada
La Roda CF
0:1
Arenas Club de Getxo
CD Guijuelo
1:0
Burgos CF
Racing de Ferrol
2:0
Sporting Gijon B
Racing Santander
3:0
Pena Sport FC
Arandina CF
2:1
Celta de Vigo B
CD Linares
1:2
CF Villanovense
Real Balompedica Linense
1:0
CF Algeciras
Lleida Esportiu
4:0
Atletico Levante UD
UCAM Murcia
1:0
Real Betis B. B
Barakaldo CF
3:2
CD Guadalajara
CD Español de El Alquián
0:3
Atarfe Industrial
Lucena CF
0:2
Arcos CF
EDMF Churra
1:2
Huércal Overa
Santutxu
2:1
CD Getxo
Santurtzi
0:0
CD Aurrerá de Vitoria
CD Constancia
1:0
CD Binisalem
CD Ronda
1:0
River Melilla CF
CD Vitoria
2:0
Aurrerá Ondarroa
Real Zaragoza Deportivo Aragon
1:0
CF Villa de Alagón
Illescas
0:0
Almagro
CD Alcala
1:1
CD Utrera
AD Union Adarve
10:2
Collado Villalba
Trival Valderas A.
0:0
Alcobendas Sport
CDE Lugo Fuenlabrada
0:0
Aravaca CF
Puerta Bonita
0:0
CD Colonia Moscardó
AD Parla
2:3
San Fernando Henares
Elche B
0:0
Atletico Saguntino
CD Masnou
0:2
FC Vilafranca
Júpiter
2:1
Cerdanyola del Vallès
AE Prat
2:0
Rubí
Europa
1:0
AEC Manlleu
CE Mercadal
3:1
Alcúdia
UD Poblense
2:0
Penya Ciutadella Esportiva
Velez CF
2:0
Alhaurín
Atletico Malagueno
1:1
CD Loja
Atl Mancha Real
2:1
Rincón
UD San Pedro
1:1
Antequera CF
CD Virgen Del Camino
2:0
Atletico Bembibre
RC Deportivo Fabril
2:0
CF Noia
Cuarte
1:3
Illueca CF
Villegas
1:2
Tedeón
CP Villarrobledo
0:0
Atlético Ibañés
Ub Conquense
2:1
Albacete II
CD San Roque de Cádiz
0:0
Coria CF
Conil
1:1
Roteña
CD Azuaga
1:1
Arroyo Cp
Real Oviedo B
4:3
Colunga
CD Mostoles
0:2
San Sebastian Reyes
RSD Alcala
1:0
Rayo Vallecano B
Pozuelo Alarcón
2:1
Sadcf Internacional de Madrid Dsl
CD Torrevieja
0:0
Villarreal C
CD Castellon
1:0
CF Borriol
Paterna
0:2
UD Rayo Ibense
Peña Balsamaiso CF
1:4
Anguiano
CF Gava
1:0
Figueres
SD Formentera
0:1
Collerense
CMD San Juan
3:0
Sevilla III
UB Lebrijana
0:0
Gerena
UD Villa Santa Brigida
1:0
La Cuadra
CD El Cotillo
6:0
Atlético Granadilla
Tenisca
1:1
Santa Úrsula
UD Las Palmas B
1:1
Unión Viera
Real Sociedad III
1:1
CD Betoño Elgorriaga
Villanueva CF
0:0
Sociedad Deportivo Tarazona
CA Monzon
0:1
UD Fraga
Belchite 97
1:3
Andorra CF
Cariñena
1:0
Sarinena
Borja
0:0
Binéfar
Atlético Pulpileño
0:0
Plus Ultra
Sporting La Gineta CF
1:2
AD San José Obrero
CD Erriberri
0:2
Union Mutilvera
River Ega
0:1
AD San Juan Pamplona
Gijón Industrial
1:2
CD Tineo
Mosconia
1:3
Llanes
CD Tuilla
3:0
Ceares
Real Aviles
2:1
Caudal Deportivo
Palamos
2:2
FC Asco
San Rafael
3:1
UD Rotlet Molinar
Guadix CF
1:1
CD El Ejido 2012
CD Becerril
0:1
Burgos Promesas
Cerceda
1:2
Racing Club Villalbes
CD BARCO
2:1
Ribadeo FC
UD Barbadás-Bentraces
1:2
CD Boiro
Choco
5:3
As Pontes
AD Almudevar
3:1
Utebo
CD Teruel
2:1
Atlético Escalerillas
CAP Ciudad de Murcia
4:1
Nueva Vanguardia Estudiantes de Murcia CF
Deportiva Minera
0:1
Pinatar CF
Mar Menor Club de Futbol
2:0
CDA Aguilas FC
Alfaro CD
1:0
Pradejón
La Calzada
2:2
CD Varea
Mora
3:3
Madridejos
Marchamalo
0:0
Quintanar del Rey
CP Amanecer
3:2
Santa Amalia
Urraca CF
1:4
Condal Club
Atlético Pinto
1:1
Atletico Madrid B
CD Artistico Navalcarnero
3:0
AD Alcorcon B
Orihuela CF
0:1
UD Alzira
Buñol
0:0
Jove Español
Sociedad Deportiva Cultural Galicia de Mugardos
3:3
Rapido de Bouzas
Estrella Grana El Palmar CF
3:0
La Unión CF
Valdivia
1:0
CD Valdelacalzada
Terrassa FC
1:1
CE Sabadell FC II
CF Peralada
1:0
CD Morell
CD Montuïri
0:1
Platges de Calvia
Textil Escudo
1:5
Racing Santander B
Tropezon
1:3
Rayo Cantabria
Los Villares CF
0:1
El Palo
CD Cristo Atletico
1:3
Gimnastica Segoviana
Bergantinos CF
3:1
Alondras CF
Ribadumia
0:2
Arosa SC
Negreira
1:2
SD Órdenes
Lorca Deportiva
2:1
Real Murcia B
Yeclano Deportivo
2:1
Muleno CF
SD Logrones
4:1
Alberite
Almansa
4:0
CD Pedroneras
Manchego
3:2
Munera CF
Cordoba CF B
2:1
Castilleja
Deportivo Pacense
4:1
CP Sanvicenteño
Jerez
1:0
CD Badajoz
UD Extremadura
4:2
Moralo
Marino Luanco
2:0
Club Atlético de Lugones SD
Astur CF
1:5
UP Langreo
Siero
0:2
Covadonga
Novelda
0:1
Muro
Santfeliuenc FC
2:0
Montañesa
Siete Villas
1:0
Vimenor
FC Duffel
5:2
R Leopold Uccle FC
K FC SP St-Gillis Waas
0:2
Wetteren-Kwatrecht
Royal Knokke FC
3:0
Toekomst Menen
OMS Ingelmunster
0:0
SK Berlare
Eendracht Zele
1:0
FC Pepingen
SK Ronse
2:0
Damme
Sporting West Harelbeke
2:0
Vk Ieper
KSC Dikkelvenne
4:1
Eernegem
Patro Lensois
4:3
RFC Meux
FC Richelle United
2:2
Longlier
Royal Aywaille FC
1:2
Cointe-Liège
Solières Sport
3:0
Waremme
R CS Verlaine
0:1
FC Jeun Lorr Arlonaise
FC Charleroi
1:1
RUS Rebecquoise
Sterrebeek
4:0
RFC Tournai
Ganshoren
2:1
Boussu Dour Borinage
Sporting Châtelet
3:2
Wolvertem
Spouwen-Mopertingen
2:1
KFC Sint Lenaarts
KFC Turnhout
2:1
Bilzerse Waltwilder
Wellen
2:2
K Esperanza Pelt