Fixtures - May 20, 2016
FC Nyva Ternopil
0:0
Mariupol
FC Poltava
1:2
Obolon-Brovar Kiev
FK Mykolaiv
3:1
FC Sumy
Naftovyk-Ukrnafta
0:1
Cherkashchyna-Akademiya Bilozirya
FC Avangard Kramatorsk
0:2
Zirka Kropyvnytskyi
Barsa Sumy
0:1
Bukovina Chernovtsy
Arsenal Kyiv
0:3
Enerhiya Nova Kakhovka
FC Ingulets
0:0
Real Pharma Odessa
FC Kremin Kreminchuh
1:1
FC Nikopol
Myr
3:0
FC Arsenal Bila Tserkva
Krystal Kherson
2:2
Skala Stryi
US Avellino 1912
1:2
Cesena
Bari 1908
1:2
Trapani Calcio
Livorno
2:2
Virtus Lanciano
Novara Calcio
4:0
Modena
Pescara
1:1
Latina
Pro Vercelli
1:2
Cagliari
Salernitana
1:0
Como 1907
Ternana Calcio
3:2
Brescia
Vicenza
0:0
Perugia
Crotone
1:0
Virtus Entella
Spezia Calcio
0:0
Ascoli
FK Kapaz
0:1
Qabala
Keshla FK
1:0
Zira FK
Ravan Baku
2:2
Khazar Lenkoran
Qarabag
3:0
FK Shuvalan
FK Sumgayit
2:1
FK Neftchi Baku
FC Dacia Chisinau
1:1
Sheriff
Milsami
1:1
FC Zaria Balti
Petrocub
0:2
Csf Speranta Nisporeni
FC Academia Chisinau
0:0
Zimbru
Saksan
0:1
Dinamo-Auto
SC Wiener Neustadt
0:3
St. Polten
LASK
1:1
Kapfenberger SV
FAC
0:3
Liefering
Austria Salzburg
1:1
Austria Lustenau
Austria Klagenfurt
5:2
Wacker Innsbruck
ATSV Stadl-Paura
4:0
SV Wallern
Union Gurten
2:3
Union St Florian
SC Neusiedl
4:0
SV Schwechat
First Vienna
3:0
SV Oberwart
Young Violets FK Austria Wien
2:1
SC Parndorf
Admira Wacker II
1:1
SKN St. Polten II
SC Kalsdorf
1:3
Blau-Weiss Linz
Hartberg
2:2
Sturm Graz II
Deutschlandsberger SC
1:0
FC Juniors OO
SC Weiz
0:0
Wac
SV Allerheiligen
3:2
SK Vorwarts Steyr
WSG Tirol
2:0
FC Wacker Innsbruck II
ASK Ebreichsdorf
2:1
Wiener SK
Amstetten
1:1
Rapid Vienna II
Horn
2:2
SC Ritzing
Coritiba PR
2:2
Juventude RS
Vitoria BA
3:1
Associacao Portuguesa de Desportos
Aparecidense GO
2:1
Ypiranga Futebol Clube RS
Botafogo RJ
1:0
Juazeirense
Tenhults IF
0:0
Dalstorps
Lindome GIF
2:1
Torslanda
Skoftebyns IF
1:2
Gunnilse IS
Härnösands FF
5:2
IFK Timrå
Aspudden-Tellus
1:2
Huddinge IF
Derry City FC
1:1
Drogheda United FC
University College Dublin
4:3
Bray Wanderers AFC
Waterford United FC
0:2
Longford Town FC
Cork City
4:0
St Peter's FC
Dundalk
2:0
Shelbourne FC
Bohemians Dublin FC
2:0
Galway United FC
Shamrock Rovers
4:0
Midleton FC
Firhouse Clover FC
0:3
Wexford
MFK Zemplin Michalovce
3:0
MSK Zilina
AS Trencin
2:1
MFK Skalica
Slovan Bratislava
2:2
FK Zeleziarne Podbrezova
FC Spartak Trnava
3:2
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
FK Senica
1:1
Spartak Myjava
MFK Ruzomberok
3:0
Dunajska Streda
ATUS Ferlach
5:0
SK Treibach
SAK Celovec/Klagenfurt
2:0
SV Spittal/Drau
Bad Ischl
1:1
SC Marchtrenk
VST Voelkermarkt
1:0
Wolfsberg
Feldkirchen
1:3
SC Globasnitz
FC Zeltweg
4:0
Frohnleiten
Liezen
4:1
Leoben
Gnas
FC Piberstein Lankowitz
FC Gleisdorf 09
4:2
SC Furstenfeld
ASK Voitsberg
3:1
TuS Heiligenkreuz
Lebring
4:0
Kapfenberger SV II
FC Kindberg-Mürzhofen
0:4
SV ADA Anger
Edelweiss Linz
3:0
ASKO Donau Linz
Union Vocklamarkt
1:0
FC Wels
Bad Schallerbach
0:1
SV Neuhofen/Ried II
SV Wals-Grunau
4:0
ÖTSU Hallein
Kuchl
0:0
SAK 1914 Salzburg
SC Ostbahn XI
2:1
Mannswörth
SK Jenbach
0:7
Telfs
SV Innsbruck
1:0
Kematen
SC Neudörfl
1:1
UFC Jennersdorf
Deutschkreutz
1:1
SV Eltendorf
SV Stegersbach
3:1
USC Wallern
Krems
1:0
SC Retz
FC Mannsdorf
0:0
Traiskirchen FCM
ASK Kottingbrunn
1:4
SV Haitzendorf
Union Perg
3:1
Grün Weiß Micheldorf
CS Voinţa Snagov
0:1
Olteniţa
Râmnicu Sărat
1:0
AS Stiinta Miroslava
Paşcani
1:1
ACS Atletico Vaslui
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu II
5:2
CS Minerul Motru
National Sebis
1:1
Filiaşi
CSM Deva
2:2
CS Millenium Giarmata
CS U Craiova II
1:2
Acs Asu Politehnica Timisoara
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic
0:2
Măgura Cisnădie
CS FC Zalău
3:2
CS Oşorhei
Maccabi Herzliya
1:2
Maccabi Achi Nazareth FC
Hapoel Ramat Gan
4:1
Hapoel Petah Tikva
Hapoel Bnei Lod
0:3
Ashdod
Hapoel Ironi Nir
4:1
Maccabi Yavne
Maccabi Kiryat Gat FC
0:4
Hapoel Rishon LeZion
Hapoel Jerusalem
1:4
Hapoel Afula
Hapoel Nof HaGalil
0:0
Beitar Tel Aviv Bat Yam
RC Relizane
3:1
ASM Oran
Belouizdad
1:1
USM EL Harrach
Union Sportive Médina d'Alger
2:1
DRB Tadjenant
MO Bejaia
2:0
MC Alger
CS Constantine
1:0
NA Hussein Dey
MC Oran
2:1
RC Arbaa
ES Sétif
2:0
JS Kabylie
JS Saoura
2:1
USM Blida
Perlis
2:0
Sabah
Negeri Sembilan
4:2
Uitm FC
Johor Darul Ta'zim II
4:1
Pahang Kuantan FA
PKNS
5:0
Kelab Bolasepak DRB-Hicom FC
Sime Darby
1:1
Kuala Lumpur City
SV Schott Jena
3:2
Rot-Weiß Erfurt II
SV Lurup Hamburg
0:11
Niendorfer
Süderelbe
6:1
FC Türkiye
Rugenbergen
2:6
Halstenbek-Rellingen
Meiendorfer SV
2:6
SC Condor Hamburg 1956
SV Curslack-Neuengamme 1919
3:0
Altona
Paloma
1:4
Dassendorf
Barmbek-Uhlenhorst
4:1
Buxtehuder SV 1862
Buchholz
2:0
Victoria Hamburg
VfL Pinneberg
2:6
WTSV Concordia
Holstein Kiel II
4:1
FC Reher / Puls
SVG Göttingen
1:5
Lupo-Martini
Tennis Borussia
5:0
1. FC Frankfurt
Sportfreunde Siegen
5:0
SuS Stadtlohn
SC Borussia 04 Fulda
1:0
Hessen Dreieich
FC Strogino Moscow
3:2
Karelia
FK Kolomna
0:3
FK Dolgoprudny
Spartak Kostroma
2:0
Znamya Truda
FC Torpedo Vladimir
0:0
Volga Tver
FC Dnepr Smolensk
0:3
Solaris
PFC Sochi
3:0
Domodedovo
Khimki
1:1
FC Tekstilshchik Ivanovo
Ufa U21
1:3
Spartak U21
Dinamo Moskva U21
0:0
Zenit St. Petersburg U21
Lokomotiv Moskva U21
3:1
Mordovia Saransk U21
Ural Sverdlovskaya Oblast U21
0:1
Kuban Krasnodar U21
Krylya Sovetov U21
1:2
Anzhi Makhachkala U21
Krasnodar U21
1:2
Amkar Perm U21
Akhmat Grozny U21
2:1
Rostov U21
Rubin Kazan U21
3:2
CSKA U21