Fixtures - May 27, 2016
Kryvbas
0:0
FC Nyva Ternopil
Mariupol
3:0
Zirka Kropyvnytskyi
Obolon-Brovar Kiev
1:2
FC Kobra Kharkiv
Girnik-Sport
3:4
FC Poltava
Cherkashchyna-Akademiya Bilozirya
3:1
Dinamo-2 Kiev
FC Sumy
3:2
Naftovyk-Ukrnafta
FC Ternopil
0:1
FK Mykolaiv
SFC Desna Chernihiv
3:1
FC Avangard Kramatorsk
Skala Stryi
4:0
Real Pharma Odessa
Veres Rivne
2:0
Krystal Kherson
FC Nikopol
1:5
Kolos Kovalivka
Bukovina Chernovtsy
0:0
FC Kremin Kreminchuh
FC Arsenal Bila Tserkva
5:1
Barsa Sumy
Enerhiya Nova Kakhovka
2:0
Myr
Arsenal Kyiv
3:1
FC Ingulets
Slovakia
3:1
Georgia
Czech Republic
6:0
Malta
Togo
1:0
Zambia
Nigeria
1:0
Mali
Morocco
2:0
Congo
Croatia
1:0
Moldova
Northern Ireland
3:0
Belarus
Republic of Ireland
1:1
Netherlands
England
2:1
Australia
SC Ritzing
3:0
FC Stadlau
SV Oberwart
0:3
Amstetten
SV Schwechat
2:0
Admira Wacker II
Sollenau
0:0
Wiener SK
SKN St. Polten II
1:0
Young Violets FK Austria Wien
Rapid Vienna II
2:2
SC Neusiedl
SV Wallern
2:1
Deutschlandsberger SC
Union St Florian
0:1
Hartberg
Union Gurten
1:2
SV Allerheiligen
Blau-Weiss Linz
4:0
SK Vorwarts Steyr
FC Juniors OO
3:1
Annabichl / Austria II
Lafnitz
2:0
SC Kalsdorf
Wac
2:2
ATSV Stadl-Paura
SC Parndorf
0:3
Horn
First Vienna
4:1
ASK Ebreichsdorf
Sturm Graz II
3:1
SC Weiz
Aarau
1:3
Schaffhausen
FC Biel-Bienne
FC Wohlen
FC Le Mont Ls
2:4
Neuchâtel Xamax
FC Wil
2:3
Lausanne
Winterthur
0:0
FC Chiasso
Colmar
1:1
Amiens SC
Épinal
3:1
Chambly
Etoile Frejus Saint-Raphael
1:4
US Boulogne
Sedan
0:3
Châteauroux
Les Herbiers
3:0
Consolat Marseille
Béziers
1:0
Vendee Lucon
Orleans
2:2
Avranches
Dunkerque
1:1
CA Bastia
Belfort
0:0
Strasbourg
Aalborg Freja
1:2
Viby
Lyseng
1:0
Lystrup IF
Vejgaard BK
2:1
Aalborg BK II
Oure Fodbold Akademi
4:1
Kalundborg GB
Nørresundby
1:1
Aarhus Fremad II
Keila JK
3:2
Saue
Imavere
1:3
Tõrva
Narva United
2:1
Johvi FC Lokomotiv
Tallinna FC Levadia III
1:2
Piraaja
Tartu FC Santos II
3:1
Kuusalu JK Rada
JK Tabasalu
0:0
Lasnamae FC Ajax
Alberschwende
2:1
FC Langenegg
Straßwalchen
0:0
SV Wals-Grunau
Gnas
2:2
Kapfenberger SV II
Lebring
2:3
Leoben
FC Zeltweg
FC Piberstein Lankowitz
FC Gleisdorf 09
2:0
TuS Heiligenkreuz
Frohnleiten
1:0
SV ADA Anger
Liezen
0:1
TUS Bad Gleichenberg
FC Kindberg-Mürzhofen
1:3
SC Furstenfeld
Mannswörth
3:0
ASK Elektra
Gerasdorf Stammersdorf
4:1
Simmeringer SC
ASV Drassburg
2:2
SV Stegersbach
Langenrohr
3:1
Waidhofen / Thaya
SC Zwettl
0:3
FC Mannsdorf
SCU Ardagger
1:1
SV Wurmla
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic
3:0
CS Millenium Giarmata
Odorheiu Secuiesc
3:2
CS Oşorhei
Asc Daco-Getica Bucuresti
1:0
FC Delta Dobrogea Tulcea
CS Voinţa Snagov
2:7
Înainte Modelu
Paşcani
1:2
Sepsi OSK
National Sebis
2:1
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu II
CSM Deva
2:2
CSM Lugoj
CS U Craiova II
2:3
Metalurgistul Cugir
Măgura Cisnădie
5:1
Acs Asu Politehnica Timisoara
Comuna Recea
2:2
CS Iernut
JS Kabylie
0:0
MC Oran
RC Arbaa
1:2
CS Constantine
NA Hussein Dey
0:0
MO Bejaia
USM Blida
1:0
Union Sportive Médina d'Alger
DRB Tadjenant
0:1
Belouizdad
USM EL Harrach
1:1
RC Relizane
ASM Oran
0:1
JS Saoura
MC Alger
2:2
ES Sétif
Cincinnati Dutch Lions FC
2:0
Toronto II
Charlotte Eagles
8:0
West Virginia Alliance FC
Southern West Virginia King's Warriors SC
3:0
Peachtree City MOBA FC
SC United Bantams
0:1
North Carolina Fusion
Midland-Odessa
0:1
Mississippi Brilla
BYU Cougars
0:0
San Francisco City FC
FC Miami City
5:0
South West Florida Adrenaline