Fixtures - August 12, 2016
Aucas
2:1
Cusco
Deportivo Anzoategui
2:1
Sport Huancayo
Blooming
1:0
Plaza Colonia
Palestino
1:0
Libertad
Deportes Tolima
0:0
Dep. La Guaira
CC Deportivo Municipal
0:5
Atletico Nacional Medellin
Volyn Lutsk U21
4:0
Zirka Kropyvnytskyi U21
Dnipro Dnipropetrovsk U21
2:0
Vorskla U21
Chornomorets Odessa U21
0:1
Olimpik Donetsk U21
Oleksandria U21
4:0
Zorya Luhansk U21
Amiens SC
2:0
Niort
FC Bourg-En-Bresse Peronnas 01
2:4
Auxerre
Clermont
1:2
Sochaux
Gazélec Ajaccio
1:1
Le Havre
Orleans
2:0
Ajaccio
Red Star
0:3
Brest
Tours
1:3
Strasbourg
Troyes
1:0
Stade Lavallois Mayenne FC
Den Bosch
2:1
De Graafschap
MVV Maastricht
1:2
VVV Venlo
Cambuur
1:1
PSV II
Achilles '29
1:2
NAC Breda
FC Eindhoven
0:1
Volendam
FC Emmen
1:0
RKC Waalwijk
FC Oss
3:1
Helmond Sport
Almere City FC
1:4
Ajax Amsterdam
SC Telstar
1:1
Fortuna Sittard
Hoffenheim II
Athletic Bilbao
Chanmari FC
1:2
Ramhlun North FC
Karagümrük
Kartalspor
Aizawl
3:2
Shillong Lajong
Arenas Club de Getxo
2:2
SD Zamudio
Tuzlaspor
0:0
Amed Sportif Faaliyetler
Cadiz
1:1
Atletico Madrid
SD Gernika Club
5:1
UD Logrones
AEL
1:0
Kalloni
Osasuna
0:1
Eibar
Hoffenheim
1:1
Athletic Bilbao
Trabzonspor
0:3
Bursaspor
Lenense
1:4
Caudal Deportivo
Elche
0:0
Al Rayyan
Liefering
2:1
FAC
WSG Tirol
0:1
SC Wiener Neustadt
Austria Lustenau
1:3
Kapfenberger SV
Horn
2:1
Blau-Weiss Linz
LASK
1:0
Wacker Innsbruck
SC Rheindorf Altach II
2:0
FC Kufstein
FC Hard
1:4
VfB Hohenems
Austria Salzburg
0:2
FC Pinzgau Saalfelden
Dornbirn
1:1
SC Schwaz
TSV St. Johann
4:1
SAK 1914 Salzburg
Sturm Graz II
1:4
SV Allerheiligen
SK Vorwarts Steyr
1:2
FC Gleisdorf 09
Deutschlandsberger SC
8:0
Wolfsberg
SC Weiz
2:0
SV Grieskirchen
Austria Klagenfurt
0:1
FC Juniors OO
SC Kalsdorf
2:2
Union St Florian
Young Violets FK Austria Wien
3:1
FC Mannsdorf
SC Neusiedl
1:0
FC Stadlau
First Vienna
2:3
SC Ritzing
Rapid Vienna II
4:1
SV Schwechat
Amstetten
4:2
SKN St. Polten II
ASK Ebreichsdorf
4:2
Wiener SK
Paris
0:1
Avranches
Consolat Marseille
0:2
Créteil
Béziers
1:1
CA Bastia
Dunkerque
0:0
Belfort
Chambly
0:0
US Boulogne
Châteauroux
0:3
US Quevillaise-Rouen Metropole
Pau
0:1
Lyon-Duchère
Épinal
1:1
Les Herbiers
Concarneau
3:0
Sedan
Torslanda
2:3
Sävedalen
Ullared
1:3
Eskilsminne IF
Gunnilse IS
2:2
Vänersborgs FK
IK Gauthiod
2:3
Grebbestads IF
Söderhamns FF
2:1
Valbo FF
Värmdö
0:0
Syrianska IF Kerburan
Boo
3:0
FC Gute
Hassleholms IF
1:2
Kvarnby IK
Kuchl
2:1
Bischofshofen
Hallwang
0:0
ÖTSU Hallein
Gmünd
2:6
SK Treibach
Neuberg
0:1
SV Eberau
Kematen
0:5
Kirchbichl
Völs
1:2
Swarovski Tirol II
Ebbs
2:2
Imst
SVG Reichenau
4:1
Fügen
SV Hall
0:2
FC Kitzbuhel
SC Holz Pfeifer Kundl
1:0
Union Innsbruck
SV Gmunden
1:1
Edelweiss Linz
Grün Weiß Micheldorf
2:2
WSC Hertha
FC Wels
1:0
SV Neuhofen/Ried II
Bad Schallerbach
1:2
Union Vocklamarkt
SV Spittal/Drau
4:5
ATUS Ferlach
SAK Celovec/Klagenfurt
3:2
FC Lendorf
Gnas
3:0
FC Zeltweg
Mettersdorf
1:5
USV Weindorf St. Anna am Aigen
Leoben
2:1
Liezen
Lebring
0:2
TUS Bad Gleichenberg
SC Furstenfeld
0:2
Wildon
TuS Heiligenkreuz
3:0
Pöllau
Mattersburg II
3:0
Horitschon
Altenmarkt
1:4
Golling
Erdal Hallein' 04
2:2
Bergheim
FC Zell am See
0:2
Straßwalchen
Silz / Mötz
5:1
Zirl
SV Innsbruck
1:1
Telfs
ASKO Donau Linz
2:0
Union Perg
SV Wimpassing
1:0
SV Schattendorf
SV Stegersbach
0:0
Markt Allhau
SV Oberwart
0:2
SC ESV Parndorf 1919 II
ASV Drassburg
2:0
Deutschkreutz
SV Eltendorf
4:0
SC St Margarethen
Krems
3:1
Spratzern
Langenrohr
2:1
SCU Ardagger
SC Zwettl
1:2
SV Leobendorf
Bramberg
1:2
SV Wals-Grunau
Sheriff II
0:1
Real Succes
Iskra
1:0
Dacia Buiucani
Spartanii
2:4
Edineţ
FC Zimbru Chisinau 2
2:2
FC Sfintul Gheorghe
Gagauziya
5:0
Prut Leova
Gundelfingen
5:1
BCF Wolfratshausen
SSV Markranstädt
1:2
SV Merseburg
Kilia Kiel
3:0
Altenholz
TSV Marl-Hüls
3:2
SC Buer Hassel 1919
Brinkumer SV
3:1
Habenhauser FV
Bremer SV
6:1
Leher TS
TSV Blau-Weiß Melchiorshausen
2:3
TSV Grolland
Hessen Dreieich
4:1
Viktoria Kelsterbach
FC Unterfohring 1927
3:2
Landsberg
SV Germania 90 Schöneiche
1:2
Tennis Borussia
Cork City
0:0
Bohemians Dublin FC
Saint Patrick's Athletic FC
1:0
Galway United FC
Sligo Rovers FC
3:2
Shamrock Rovers
Finn Harps FC
0:5
Derry City FC
Wexford
2:0
Longford Town FC
JK Sillamae Kalev
0:1
Nomme Kalju FC
Narva JK Trans
1:1
Rakvere JK Tarvas
FC Flora Tallinn
3:0
Parnu Linnameeskond
Nurafshon-Bukhara
1:6
PFK Dinamo Samarqand
FK G'ijduvon
3:3
Zaamin
FK Yozyovon Lochinlari
5:2
Nasaf II
Sementchi Kuvasoy
4:0
Mash'al II
FV Illertissen
3:0
Bayern Hof
Bayreuth
0:2
Greuther Fürth II
Ingolstadt II
0:0
Bayern II
Unterhaching
3:1
Augsburg II
Buchbach
4:0
Schalding-Heining
TSV 1860 Rosenheim
0:2
Garching
Borussia Dortmund II
1:0
RW Oberhausen
Verl
1:1
Wiedenbruck
Offenbach
3:2
FC-Astoria Walldorf
Waldhof
1:1
Hoffenheim II