Fixtures - September 09, 2016
Zorya Luhansk U21
0:0
Stal Kamianske U21
Olimpik Donetsk U21
2:1
Dnipro Dnipropetrovsk U21
Shakhtar Donetsk U21
2:3
Dynamo Kyiv U21
Ajaccio
1:2
Red Star
Amiens SC
3:1
Tours
Auxerre
0:0
Sochaux
Brest
0:2
Clermont
Stade Lavallois Mayenne FC
3:1
Orleans
Lens
1:1
FC Bourg-En-Bresse Peronnas 01
Niort
1:3
Nimes
Reims
2:0
Gazélec Ajaccio
SC Telstar
2:1
De Graafschap
Den Bosch
2:1
FC Oss
FC Eindhoven
1:1
MVV Maastricht
NAC Breda
1:1
PSV II
Dordrecht
1:1
RKC Waalwijk
FC Emmen
1:2
Helmond Sport
Cambuur
4:1
Almere City FC
VVV Venlo
0:1
Volendam
SC Wiener Neustadt
1:4
Austria Lustenau
Blau-Weiss Linz
0:1
Kapfenberger SV
WSG Tirol
1:1
Liefering
Horn
2:1
Wacker Innsbruck
FAC
2:3
LASK
MC El Eulma
1:0
MC Saida
AIN Fakroun
1:1
Paradou AC
JSM Skikda
1:0
USM Blida
Amal Bou Saâda
0:0
ASM Oran
JSM Bejaia
1:0
RC Arbaa
CA Bordj Bou Arreridj
2:1
GC Mascara
ASO Chlef
2:1
US Biskra
AS Khroub
0:0
WA Boufarik
SK Vorwarts Steyr
3:2
Union St Florian
Sturm Graz II
0:2
Austria Klagenfurt
SV Grieskirchen
1:2
FC Gleisdorf 09
SC Kalsdorf
2:1
Deutschlandsberger SC
SC Weiz
1:1
SV Allerheiligen
Hartberg
4:5
FC Juniors OO
Wolfsberg
0:3
ATSV Stadl-Paura
Young Violets FK Austria Wien
2:0
Traiskirchen FCM
First Vienna
2:1
Rapid Vienna II
SC Neusiedl
2:3
SC Parndorf
SAK 1914 Salzburg
1:2
FC Kufstein
Union Gurten
1:0
Lafnitz
FC Mannsdorf
0:4
SC Ritzing
ASK Ebreichsdorf
2:1
SV Schwechat
Chambly
3:1
Avranches
Dunkerque
2:0
Sedan
Béziers
1:0
Paris
Épinal
1:1
CA Bastia
Pau
2:1
Belfort
Lyon-Duchère
1:2
US Boulogne
Les Herbiers
1:2
US Quevillaise-Rouen Metropole
Concarneau
2:0
Consolat Marseille
Daejeon Korail
2:1
Ulsan Dolphins
Gangneung City
3:2
Gimhae City
Changwon City
1:1
Yongin City
Mokpo City
1:0
Cheonan City
SAK Celovec/Klagenfurt
4:1
Feldkirchen
SK Treibach
1:2
ATUS Ferlach
Zirl
1:2
Swarovski Tirol II
FC Kitzbuhel
3:1
SC Holz Pfeifer Kundl
SV Gmunden
3:1
Bad Schallerbach
FC Wels
3:1
Union Weißkirchen
ASKO Donau Linz
6:1
Grün Weiß Micheldorf
SV Spittal/Drau
1:0
SV Torpedo Nessl Lind
Lebring
1:1
ASK Voitsberg
Bruck an der Mur
2:3
TUS Bad Gleichenberg
Pöllau
2:3
Liezen
SC Furstenfeld
1:2
Mettersdorf
Leoben
5:1
USV Weindorf St. Anna am Aigen
Gnas
3:0
Frohnleiten
TuS Heiligenkreuz
3:1
FC Zeltweg
Fügen
2:1
Völs
SV Wallern
0:2
Edelweiss Linz
Deutschkreutz
2:1
Markt Allhau
Leithaprodersdorf
2:3
SV Eltendorf
SV Schattendorf
2:2
SC ESV Parndorf 1919 II
Mannswörth
0:3
Wiener Viktoria
SC Ostbahn XI
1:2
Gerasdorf Stammersdorf
ASK Elektra
0:0
Donaufeld
Krems
8:0
SV Wurmla
SC Zwettl
6:0
Waidhofen / Thaya
SV Innsbruck
3:1
Ebbs
Sîngerei
1:2
FC Sfintul Gheorghe
Iskra
1:1
Intersport-Aroma
Spartanii
1:5
FC Spicul Chiscareni
Gagauziya
1:2
Victoria Bardar
ACS Atletico Vaslui
2:1
Hărman
Roman
1:2
Csikszereda
Aerostar Bacau
0:1
Metalosport Galaţi
Râmnicu Sărat
2:1
Olimpic Cetate
Metalurgistul Cugir
1:0
CS Iernut
CS Oşorhei
1:2
Avântul Reghin
Unirea Jucu
1:2
Unirea Dej
CS Sanatate Cluj
4:0
ACS Comunal Recolta Dorolț
CS FC Zalău
0:1
Gaz Metan Mediaş II
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic
0:3
FC Unirea Alba Iulia
ACS Poli Timişoara II
5:1
CSM Deva
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu II
0:3
ACS UTA Bătrâna Doamnă II
National Sebis
1:0
Resita
CS Mioveni II
1:2
Viitorul Pandurii
Atletic Bradu
2:1
Voluntari II
Concordia Chiajna II
0:0
Sporting Roşiori
Arges
4:0
Filiaşi
CS U Craiova II
3:3
FCSB II
Dinamo Bucureşti II
0:0
Popești-Leordeni
Astra II
3:1
ACS Arsenal Malu
Metaloglobus
2:2
Viitorul Constanţa II
Hapoel Petah Tikva
1:1
Hapoel Katamon
Hapoel Acre
0:0
Maccabi Achi Nazareth FC
Hapoel Nof HaGalil
0:2
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Hapoel Jerusalem
3:2
Hapoel Bnei Lod
Ironi Nesher
1:0
Maccabi Herzliya
Perlis
2:1
Sime Darby
ATM
0:1
PKNS
Kelab Bolasepak DRB-Hicom FC
2:2
Sabah
Melaka
1:1
Johor Darul Ta'zim II
Kuala Lumpur City
1:2
Negeri Sembilan
Pahang Kuantan FA
1:1
Uitm FC
VfL Halle
0:1
SV Merseburg
Eintracht Northeim
1:1
SVG Göttingen
Bremer SV
4:1
TSV Blau-Weiß Melchiorshausen
Union Sandersdorf
0:1
Carl Zeiss Jena II
SSV Markranstädt
0:6
Halberstadt
Brinkumer SV
8:2
OSC Bremerhaven
Borussia Freialdenhoven
1:2
Wegberg-Beeck
Barmbek-Uhlenhorst
1:1
TuS Osdorf
Tennis Borussia
1:1
Optik Rathenow
Victoria Seelow
2:2
Altglienicke
Metallurg Bekabad
2:0
Pakhtakor
Navbahor
3:3
AGMK
Neftchi Fargona
1:2
PFK Mash AL Mubarek
Qizilqum
1:1
FK Kokand 1912
Sogdiana
1:0
Andijon
Lokomotiv Tashkent
3:0
PFC Shurtan
Nasaf
3:0
Buxoro
Luckenwalde
1:1
BFC Dynamo
TSV 1860 Rosenheim
3:0
Augsburg II
1860 Munich II
2:0
Schalding-Heining
SV Drochtersen/Assel
0:0
Wolfsburg II
FSV Wacker 90 Nordhausen
0:5
Viktoria Berlin
Memmingen
1:1
Greuther Fürth II
BSV Rehden
0:2
Hamburger SV II
FC Chelyabinsk
6:0
FC Lada Togliatti
SKA Rostov
2:0
Kuban-2 Krasnodar
Arsenal Tula II
2:2
FK Orel
FC Pskov-747
1:1
FK Dolgoprudny
Biolog Novokubansk
1:5
FK Rotor Volgograd
Chayka Peschanokopskoye
1:1
FK Angusht Nazran
FC Volga Ulyanovsk
1:1
FC Nizhny Novgorod
FC Krasnodar-2
4:1
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
Solaris
1:0
Znamya Truda
Afips FC
2:0
FC Chernomorets Novorossiysk
Druzhba Maikop
2:2
Alania-D
Syzran-2003
0:2
FC Nosta Novotroitsk
Sochi
0:1
Dinamo Stavropol
Torpedo Armavir
5:0
Legion-Dynamo
CSKA U21
3:0
Akhmat Grozny U21
Rostov U21
2:0
Krylya Sovetov U21
Amkar Perm U21
3:2
Tom Tomsk U21
Orenburg U21
4:2
Anzhi Makhachkala U21
Real Sociedad III
2:1
CD Lagun Onak
Beasain
0:2
Tolosa CF
CD Oberena
3:2
Txantrea
Panadería Pulido
1:1
Unión Viera