Fixtures - September 13, 2016
Dynamo Kyiv
1:2
Napoli
Benfica
1:1
Besiktas JK
Bayern
5:0
Rostov
PSV
0:1
Atletico Madrid
PSG
1:1
Arsenal
Basel
1:1
Ludogorets
Barcelona
7:0
Celtic
Kolos Kovalivka
0:1
Skala Stryi
Bukovina Chernovtsy
0:2
Arsenal Kyiv
Naftovyk-Ukrnafta
1:1
Mariupol
Veres Rivne
4:0
FC Ingulets
FC Ternopil
1:1
Girnik-Sport
FC Avangard Kramatorsk
0:2
SFC Desna Chernihiv
FC Kobra Kharkiv
1:0
FC Poltava
Cherkashchyna-Akademiya Bilozirya
1:0
Obolon-Brovar Kiev
FK Mykolaiv
4:0
FC Sumy
Enerhiya Nova Kakhovka
1:2
FC Balkany Zorya
FC Arsenal Bila Tserkva
2:6
FC Kremin Kreminchuh
FC Nyva-V Vinnytsia
1:0
Krystal Kherson
Rukh Vinnyky
1:0
Myr
Real Pharma Odessa
3:1
MFC Metalurh Zaporizhya
Inhulets II
2:3
FC Zhemchuzhyna Odesa
Prykarpattya
1:0
FC Nikopol
Dynamo Kyiv U19
4:1
Napoli U-19
Bayern U-19
4:2
Rostov U19
Basel U19
1:0
Ludogorets U19
Barcelona U19
2:1
Celtic U19
Manchester City U19
4:1
Borussia Mönchengladbach U19
PSV U-19
0:0
Atletico Madrid U19
Benfica U-19
0:0
Besiktas Jimnastik Kulubu U19
PSG U19
0:0
Arsenal U19
Club Brugge U19
2:1
Leicester City U19
Brighton
1:0
Huddersfield Town
Derby County
0:1
Ipswich Town
Fulham
1:1
Burton Albion
Leeds United
2:1
Blackburn
Norwich City
2:1
Wigan Athletic
Preston North End
3:0
Cardiff City
Queens Park Rangers
0:6
Newcastle
Wolverhampton
0:4
Barnsley
Reading
0:0
Birmingham City
Sheffield Wednesday
3:2
Bristol City
Boreham Wood FC
1:1
Aldershot Town FC
Chester FC
2:0
Guiseley FC
Dag & Red
2:0
Dover Athletic FC
Forest Green Rovers
1:1
Eastleigh FC
Gateshead FC
0:1
North Ferriby Utd
Lincoln City
0:0
Solihull Moors FC
Maidstone United FC
0:2
Bromley FC
Southport FC
1:4
Barrow AFC
Sutton United FC
1:2
Braintree Town FC
Woking FC
3:1
Torquay United
York City FC
0:0
Tranmere Rovers
Bath City FC
4:0
Gosport Borough
Bishop's Stortford
0:3
Ebbsfleet United FC
Concord Rangers
0:1
Wealdstone FC
Hampton & Richmond
0:2
Whitehawk
Margate FC
0:2
Dartford FC
Oxford City
1:3
Maidenhead United FC
St Albans City
2:2
Hemel Hempstead
Truro City FC
0:0
Poole Town
Welling United
3:1
Eastbourne Borough
Weston Super Mare FC
0:1
Hungerford Town FC
Boston United FC
3:2
Alfreton Town FC
Brackley Town FC
0:2
Worcester City
Chorley FC
2:1
Salford City
Gainsborough Trinity
3:2
Halifax Town
Gloucester City
3:0
AFC Telford United
Kidderminster Harriers FC
6:0
Tamworth FC
Nuneaton Town FC
4:1
Altrincham FC
Harrogate Town FC
3:1
Stalybridge Celtic
Biggleswade Town
2:0
Kings Lynn FC
Chippenham Town
0:1
Banbury United
Cirencester Town
3:2
Cinderford Town
Dunstable Town FC
4:1
St Ives Town
Hayes & Yeading United F.C.
1:0
Chesham Utd
Kings Langley
2:0
Basingstoke Town
Leamington FC
2:1
Redditch United
St Neots Town
1:5
Kettering Town
Weymouth FC
0:1
Slough Town FC
Whitby Town
2:1
Ilkeston
Blyth Spartans AFC
1:0
Marine FC
Frickley Athletic
2:2
Workington AFC
Nomme Kalju FC
0:3
Levadia Tallinn
JK Sillamae Kalev
4:2
Parnu Linnameeskond
Narva JK Trans
4:2
Jalgpallikool Tammeka
FC Flora Tallinn
2:1
FCI Tallinn
Csikszereda
0:1
Acs Foresta Suceava
Dinamo Bucureşti II
4:0
Înainte Modelu
Hărman
0:2
Arges
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic
3:2
Industria Galda de Jos
Șoimii Lipova
1:3
CSM Deva
Comuna Recea
0:3
Metalurgistul Cugir
ACS Unirea Brânceni
0:3
Filiaşi
FC Nosta Novotroitsk
2:1
FC Chelyabinsk
FC Lada Togliatti
1:4
Delin-Zenit Izhevsk
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
0:2
FC Volga Ulyanovsk
FC Nizhny Novgorod
7:0
Dinamo Kirov
AC Feralpi Salo
2:2
AC Lumezzane
Mantova 1911
0:2
Pordenone Calcio
Teramo
1:2
Modena
Bassano Virtus
1:1
Sudtirol
Fano
3:1
Padova
Forlì
2:2
UC Albinoleffe
Gubbio
1:3
Sambenedettese
Maceratese
0:0
Ancona 1905
Parma
1:2
Venezia