Fixtures - October 12, 2016
CD Tudelano
0:0
SD Formentera
Mallorca
1:2
UCAM Murcia
CA Cirbonero
1:2
CD Guijuelo
Rayo Vallecano
1:1
Gimnàstic Tarragona
Racing Santander
2:0
SD Amorebieta
Cultural Leonesa
2:1
Albacete Balompie
Hércules
2:1
UD Cornella
CD Toledo Sad
4:1
Caudal Deportivo
Cadiz
1:2
Córdoba
Real Valladolid
3:1
Tenerife
Delvina
3:1
KS Butrinti Sarande
KF Oriku
2:0
Përmeti
KS Gramozi Erseke
1:5
KS Naftetari
KF Devolli
4:1
KS Domosdova Prrenjas
KF Memaliaj
3:2
Maliqi
Këlcyra
1:0
Tepelena
Luzi 2008
0:0
KS Albpetrol Patos
Egnatia Rrogozhine
2:0
KS Kukësi II
Internacional Tirana
0:3
KS Veleciku Koplik
KF Gramshi
1:1
Partizani Tirana II
FC Kevitan
0:0
FK Vora
Tirana II
5:0
KS Ada
Rivadavia Lincoln
2:2
Defensores Belgrano VR
Deportivo Maipu
4:1
Gutiérrez
Deportivo Madryn
2:1
Villa Mitre
San Lorenzo Alem
1:1
Union Aconquija
Luftetari Gjirokaster
1:1
KF Vllaznia
Korabi Peshkopi
0:1
KF Tirana
Skënderbeu Korçë
1:0
KS Teuta Durres
Flamurtari Vlore
1:1
KS Kukesi
FK Shenkolli
1:0
KF Iliria Fushe-Kruje
Besa Kavaje
1:1
KS Burreli
Terbuni Puke
0:1
Dajti Kamza
KF Erzeni
2:3
Beselidhja Lezhe
Adriatiku Mamurrasi
1:1
KS Kastrioti Kruje
KF Elbasani
1:0
Shkumbini Peqin
KS Lushnja
1:0
Dinamo Tirana
Bylis Ballsh
2:1
Turbina Cerrik
Apolonia Fier
2:2
KS Pogradeci
Sopoti Librazhd
1:1
FK Tomori
Mladost Carev
FK Metalurg Skopje
Pobeda
5:0
Novaci
FK Shkupi
3:1
FK Akademija Pandev
FK Teteks Tetovo
1:2
FK Bregalnica Stip
Horizont Turnovo
3:3
FK Sileks Kratovo
Annagh United FC
0:6
Cliftonville
Ards FC
2:4
Warrenpoint Town FC
Armagh City FC
0:2
Carrick Rangers
Ballymena United
4:1
Linfield
Coleraine
3:0
Knockbreda FC
Dungannon Swifts
6:1
Ballinamallard United FC
Glenavon
4:2
Harland and Wolff Welders FC
Portadown
3:4
Crusaders
SpVg Schonnebeck 1910
5:2
Jahn Hiesfeld
VFR Krefeld-Fischeln
5:0
SC Duesseldorf West
Hilden
1:4
Velbert
Turu Dusseldorf
0:2
VfB Homberg
Uerdingen
5:1
Hönnepel-Niedermörmter
Lehnerz
1:1
Viktoria Kelsterbach
Lokomotiv BFK
0:0
Sementchi Kuvasoy
Oq-tepa
FK Yozyovon Lochinlari
FK Kasansay
0:2
Norin FK
FK Khotira-79 Uychi
4:3
Uz Dong Joo
Zaamin
3:0
PFK Xorazm
PFK Dinamo Samarqand
6:1
FC Aral Nukus
Mash'al II
3:2
Pakhtakor II
Nasaf II
1:2
NBU Osiyo Tashkent
Brea
2:1
CDJ Tamarite
Santutxu
2:2
Beasain
Santurtzi
2:1
Bermeo Futbol Taldea
Pd Santa Eulalia
2:1
Collerense
CD Almoradí
1:0
CD Segorbe
La Unión CF
1:2
La Unión Atlético
EMF Meruelo
1:1
Revilla
Illescas
1:2
UD Carrión
Atlético Onubense
4:2
Coria CF
Cariñena
3:0
Belchite 97
Robres CD
0:0
SD Ejea
CD Castellon
4:1
Silla CF
Velarde CF
1:1
Siete Villas
UD Poblense
5:1
Felanitx
CD Binisalem
2:0
CD Constancia
Villarreal C
5:2
CF Borriol
Huércal Overa
1:0
Yeclano Deportivo
EDMF Churra
1:0
CD Algar
UM Escobedo
3:1
CD Laredo
CD AZUQUECA
3:1
CD Atletico Tomelloso
Alhaurín
3:3
Antequera CF
Velez CF
2:0
UD San Pedro
UE Sant Andreu
0:2
CF Peralada
Montañesa
1:2
Olot
Pobla de Mafumet CF
0:0
FC Asco
Castelldefels
1:2
Europa
Burgos Promesas
2:1
Numancia II
CD Virgen Del Camino
3:3
Real Avila CF
Unionistas CF
3:0
Atletico Bembibre
Cabecense
0:0
CD Utrera
Calamonte
3:3
Fuente Cantos
CP Cacereno
0:1
Jerez
Moralo
3:3
CD Azuaga
Plasencia
0:2
CD Badajoz
Díter Zafra
0:0
UC La Estrella
Montijo
1:1
CP Amanecer
Cuarte
0:3
AD Almudevar
CD Vitoria
5:1
Deusto
Scd Durango
3:1
Pasaia KE
Real Sociedad III
0:2
Amurrio
Rincón
4:1
CD Huetor Vega
CD Son Cladera
2:0
Penya Ciutadella Esportiva
Vilassar Mar
0:3
Santfeliuenc FC
UB Lebrijana
2:1
CD San Roque
CD Villaralbo
0:1
Sporting Club Uxama
UD San Fernando
3:0
Vera
CD El Cotillo
3:0
CD Marino
UD Villa Santa Brigida
2:0
Arucas
UD Las Palmas B
1:1
Lanzarote
Unión Viera
2:3
Buzanada
Las Zocas
3:1
UD Telde
Santa Úrsula
2:2
Tenisca
Ibarra
2:0
Estrella CF
CD Tenerife B
2:0
La Cuadra
CD Unión Sur Yaiza
1:0
Panadería Pulido
CE Mercadal
2:1
Platges de Calvia
Esporles
1:1
CD Llosetense
CD Toledo II
2:1
CD Yuncos
San Rafael
1:0
Santa Catalina Atlético
Alcúdia
2:2
Ciudad de Ibiza CF
Figueres
2:1
Júpiter
CD Villamuriel
0:0
Bupolsa
Tolosa CF
0:0
Deportivo Alaves B
Muro
1:5
UD Alzira
Ucam Murcia II
0:1
CDA Aguilas FC
Nueva Vanguardia Estudiantes de Murcia CF
0:2
Lorca FC II
Barreda
4:2
Castro
Tropezon
2:0
Rayo Cantabria
Cultural Guarnizo
2:0
Atlético Albericia
Textil Escudo
0:2
RS Gimnastica de Torrelavega
Selaya
1:0
Bezana
CD Guadalajara
2:1
Albacete II
Palamos
1:0
CE Sabadell FC II
Granollers
0:1
UE La Jonquera
Terrassa FC
0:3
FC Vilafranca
Almazán
0:1
Zamora CF
Gimnastica Segoviana
4:0
Mirandés II
Cultural Cebrereña
3:1
La Baneza CF
CD San José de Soria
3:3
Atletico Tordesillas
Real Betis B. B
1:3
Gerena
Pena Sport FC
1:0
CD Erriberri
Cortes
2:1
Cantolagua
Santa Amalia
1:0
CA Pueblonuevo
Extremadura UD II
1:2
Arroyo Cp
Sarinena
0:5
Real Zaragoza Deportivo Aragon
Andorra CF
0:2
CD Teruel
CD Lagun Onak
1:0
Zalla
Ecija Balompie
0:0
Sevilla III
Binéfar
0:0
Utebo
Novelda
1:0
Elche B
Deportiva Minera
1:2
Estrella Grana El Palmar CF
Lorca Deportiva
1:1
Mar Menor Club de Futbol
Olímpico Totana
0:5
Ciudad de Murcia
Quintanar del Rey
1:1
Marchamalo
CF Talavera de La Reina
1:0
Almagro
CD Pedroneras
0:0
Villarrubia CF
River Melilla CF
2:3
UD Almeria B
Atletico Astorga FC
5:1
CD Cristo Atletico
Ceuta
0:0
CA Antoniano
Arcos CF
3:0
Los Barrios
Atlético Espeleño
1:0
Castilleja
AD Sabinanigo
2:1
Épila
Balmaseda
1:1
Club Portugalete
Ontinyent CF
0:1
CF Torre Levante
Buñol
2:3
CD Torrevieja
UD Rayo Ibense
1:1
RC Catarroja
Orihuela CF
2:0
Paterna
CD Cieza
2:2
Real Murcia B
Muleno CF
2:0
Atlético Pulpileño
CD Colindres
0:1
Cayón
Almansa
3:1
Manchego
Madridejos
2:0
Mora
UD Dos Hermanas San Andres
0:2
CD Alhaurino
Martos CD
2:0
Atarfe Industrial
CF Algeciras
3:1
CD Guadalcacín
Valdivia
0:0
Olivenza
Sodupe
1:4
CD Getxo
CD Olimpic de Xativa
0:0
Crevillente Deportivo
Maracena
1:0
Ciudad de Torredonjimeno
Motril
0:0
Guadix CF
Huétor Tájar
1:1
CD Loja
Cerdanyola del Vallès
1:1
AEC Manlleu
Aurrerá Ondarroa
0:0
Basconia
Ferriolense
2:0
CE Campos
El Palo
3:3
Atletico Malagueno
Atlético Escalerillas
0:3
Borja
CP Villarrobledo
2:0
Ub Conquense
Vimenor
4:3
Racing Santander B
CD San Roque de Cádiz
0:3
CD Alcala