Fixtures - January 15, 2017
Cagliari
4:1
Genoa
Lazio
2:1
Atalanta
Sampdoria
0:0
Empoli
Sassuolo
4:1
Palermo
Napoli
3:1
Pescara
Udinese
0:1
Roma
Fiorentina
2:1
Juventus
Roda JC Kerkrade
0:2
Feyenoord Rotterdam
PEC Zwolle
1:3
Ajax
Vitesse
3:1
Twente
Willem II Tilburg
0:1
NEC Nijmegen
Queretaro FC
0:0
Morelia
Monterrey
2:2
Guadalajara
Atlas
2:0
Tigres UANL
Pachuca
1:0
Chiapas
Necaxa
0:1
León
Pumas UNAM
1:0
Cruz Azul
Portimonense
4:0
Sporting Lisbon B
AD Fafe
4:1
Sporting Braga B
Varzim SC
1:1
Gil Vicente
Vitoria Guimaraes B
5:0
CD Santa Clara
Velez Sarsfield
3:0
Tristan Suarez
Tigre
Almagro
Estudiantes San Luis
2:2
Juventud Unida Universitario
Vipers FC
0:2
Adelaide Victory FC
FK Suduva Marijampole
1:0
FK Zalgiris Kaunas
Pogon Siedlce
4:0
Podlasie Biała Podlaska
Bayern Alzenau
0:2
Offenbach
Ingolstadt
0:0
Nürnberg
Brøndby
7:0
KFUM Roskilde
SG Sonnenhof Grossaspach
1:4
Hoffenheim
Mainz
3:1
Thun
Rodinghausen
1:1
VfL Osnabrück
Sogndal IL
5:0
Forde
Eintracht Norderstedt
3:1
Victoria Hamburg
Stuttgart
0:0
MSV Duisburg
SV Sandhausen
3:0
VfR Aalen
Young Boys
1:2
Hannover 96
RB Leipzig
4:0
Rangers
Arka
5:1
KS Chwaszczyno
Kaiserslautern
2:1
Lugano
Deportivo Anzoategui
1:1
Portuguesa FC
Deportivo Lara
3:1
Trujillanos FC
Mineros de Guayana
1:2
Monagas SC
Bandirmaspor
2:0
Samsunspor
Göztepe
2:4
Denizlispor
Eskişehirspor
3:0
Altinordu FK
Adana Demirspor
0:0
Mersin İdmanyurdu
Gumushanespor
2:1
1461 Trabzon
Hatayspor
3:0
Kayseri Erciyesspor
Ofspor
2:1
Anadolu Bagcilar Spor
Sivas Belediye Spor
2:0
Buyuk. Tepecikspor
Kahramanmarasspor AS
2:1
Konya Anadolu Selcukspor
Amed Sportif Faaliyetler
1:1
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
Aydinspor
1:1
MKE Ankaragucu
Tokatspor
1:2
Etimesgut Belediyespor
Nigde Belediyespor
3:1
Eyupspor
AS Sariyer
1:1
Kastamonuspor
Karagümrük
0:1
Fethiyespor
Korfez SK
2:1
Zonguldakspor
Bucaspor
4:2
Keciorengucu
Pendikspor
0:2
İstanbulspor
Hacettepe
0:1
Nazilli Bld Spor
Cizrespor
1:0
Karacabey Birlik Spor A.s
Catalcaspor
0:1
Bodrumspor
Batman Petrolspor
1:1
Kirikhanspor
Düzyurtspor
1:0
Sultanbeyli Belediyespor
Erzin Belediyespor
1:0
Kütahyaspor
Akhisar Belediyespor
0:0
Manavgat Evrensekispor
Yesil Bursa AS
0:2
Pazarspor
Çanakkale Dardanelspor
0:3
Erbaaspor
Manisa Futbol Kulubu
1:2
Halide Edip Adivarspor
Derince Belediyespor
1:1
Bucaspor 1928
Silivrispor
0:0
Duzcespor
Turk Metal Kirikkale
1:0
Yomraspor
Kemerspor 2003
3:1
Dersimspor
Afjet Afyonspor
2:1
Elaziz Belediyespor
Bergama
1:2
Payasspor
Muglaspor
1:1
Denizli Belediyespor
Adliyespor
4:2
Sakaryaspor
Bayrampasa
6:1
Orduspor
Maltepespor
0:1
Darica Genclerbirligi
Tarsus Idman Yurdu
2:3
Diyarbekirspor
Beylerbeyi AS
1:1
Corum Belediyespor
Golcukspor
1:0
Kartalspor
Tekirdagspor
1:2
Kocaelispor
Ankara Demirspor
4:2
Idare Genclik
Vitoria PE
1:1
Serra Talhada
Central PE
2:0
Belo Jardim
Salgueiro PE
2:1
Flamengo de Arcoverde PE
Atletico PE
0:2
America PE
CD de Estarreja
2:2
Moimenta Da Beira
FC Cesarense
0:1
AD Sanjoanense
UD Sousense
1:2
CD Cinfaes
Gondomar SC
0:0
SC Coimbroes
SC Salgueiros
1:2
UD Oliveirense
GD Braganca
0:3
Vilaverdense FC
Gdu Torcatense
2:3
Pedras Salgadas
CDC Montalegre
4:4
AD Oliveirense
SC Mirandela
1:0
AD Limianos
AD Ponte Da Barca
0:1
Merelinense FC
Alcobaca
0:2
Vilafranquense
CD Mafra
0:0
Praiense
Alcanenense AC
0:0
SC Angrense
Caldas SC
3:1
Recreativo Gafetense
AFC Gandra
5:3
AD Camacha
Maritimo Madeira B
8:0
GD Torre de Moncorvo
FC Pedras Rubras
2:3
Amarante FC
Felgueiras 1932
7:1
Caniçal
Trofense
3:2
Ar Sao Martinho
Sporting Farense
1:1
Lusitano Vrsa
CF Os Armacenenses
4:4
Mineiro Aljustrelense
CD Pinhalnovense
1:1
SR Almancilense
Louletano
1:1
Fabril Barreiro
Moura
1:1
SC de Viana Do Alentejo
AD Nogueirense
0:0
AAC Secção de Futebol
Rd Agueda
1:2
FC Pampilhosa
GD Tourizense
2:1
Anadia FC
CD Gouveia
1:1
Gd Gafanha
Lusit.vildemoinhos
0:2
Mortagua
Arc Oleiros
0:4
União de Leiria
Naval 1º de Maio
1:5
Operario
CD Fatima
1:0
Castelo Branco
Sertanense FC
2:0
Vitoria Sernache
Atletico CP
0:4
Real Sporte
Clube Oriental de Lisboa
1:1
Sportivo de Loures
FC Barreirense
0:1
1 Dezembro
At Malveira
2:3
Sintrense
Casa Pia Atletico
0:1
SG Sacavenense
Lusitania Dos Acores
1:1
SCU Torreense
Sporting Clube Ideal
4:1
Carapinheirense
Puerto Montt
1:1
Nublense
CDSC Iberia
1:1
CD Cobreloa Calama
Union La Calera
1:1
Deportes Copiapo
Rangers de Talca
1:1
Coquimbo Unido
Deportes Magallanes
1:0
Union San Felipe
Siroco Les Abymes
1:1
USC de Bananier
CS Le Moule
1:2
Arsenal
La Gauloise
0:1
AO Gourbeyrienne
AS Le Gosier
0:0
Phare du Canal
USBM
3:1
ASG Juventus de Sainte-Anne
CD Pasaquina
1:1
Alianza FC (Slv)
CD Dragon
0:0
Municipal Limeno
Chalatenango
1:2
AD Isidro Metapan
CD FAS
2:2
UES
CD Aguila
5:2
CD Luis Angel Firpo
Kalloni
1:4
Apollon Smirnis
AO Neos Acharnaikos
2:3
OFI Crete FC
Aoc-Kissamikos
1:1
Panelefsiniakos Elefsinas
Aiginiakos FC
2:2
Trikala
Panegialios FC
3:0
Panthrakikos
Kallithea
2:2
Sparti
AO Doxa Megalopoli
0:0
Eolikos Mytilinis
Almopos
0:1
Apollon Pontou
Thyella Rafinas Apo
0:0
Ergotelis
Ilisiakos FC
1:1
Ialysos
Proodeftiki
1:0
AE Kifisias
Aeek Synka
1:1
Ionikos
Rhodos FC
0:0
Panthiraikos
Ethnikos Piraeus
4:1
AO Triglia Rafinas
Panathlitikos Omililos Atsaleniou
1:1
Agios Ierotheos
Ethnikos Filippiadas FC
1:3
Diagoras Sevastis FC
Amvrakia Kostakis FC
2:0
Enosi Apolloniou / Istiaias
Zevgolateio FC
0:4
Achaiki
Fostiras FC
1:0
Panarkadikos
PAO Vardas
7:0
Panargiakos
AO Chalkis
1:0
AO Loutraki
Panachaiki 2005
2:0
Ermionidas
Comunicaciones
0:1
Cobán Imperial
Antigua GFC
3:1
Malacateco
Marquense
0:0
Guastatoya
Suchitepéquez
0:0
Municipal
Carchá
0:0
Mictlán
Portmore United
1:1
Montego Bay United FC
Uwi FC
1:0
Harbour View FC
Boys Town
1:2
Arnett Gardens FC
Vere United
0:1
Tivoli Gardens
Waterhouse
0:2
Reno FC
Humble Lions
2:0
Maverley Hughenden FC
Pérez Zeledón
1:1
Municipal Liberia
Limón
2:2
Alajuelense
Carmelita
2:2
Cartaginés
Belén
1:1
Herediano
Santos de Guápiles
2:1
San Carlos
Barrio México
0:0
Turrialba
Curridabat FC
1:0
Escazuceña
Grecia
2:1
Rosario AD
Puntarenas
0:0
Jicaral
Consultants Moravia
0:2
Sporting San José
Santa Rosa
0:4
Cofutpa
Cariari Pococí
1:3
Uruguay
Lobos BUAP
1:2
Dorados de Sinaloa
Cafetaleros
1:0
Cimarrones de Sonora
Celaya
1:2
Oaxaca (old)
Tampico Madero
1:0
Potros UAEM
Murciélagos
0:2
Zacatepec
Universidad Guadalajara
1:0
Juárez
Marsaxlokk
3:1
Ghaxaq
Siggiewi
2:3
Qrendi
Mgarr United
1:1
Birzebbuga
San Gwann FC
6:0
Gudja United
Zabbar Saint Patrick
2:1
Zejtun Corinthians
Mellieha
0:0
Saint Georges Cospicua
Hawkes Bay United
6:3
Eastern Suburbs AFC
Tasman United
1:1
Auckland City FC
Canterbury United
1:3
Southern United
Waitakere United
2:1
Hamilton Wanderers AFC
Shooting Stars
2:0
Lobi Stars
MFM FC
3:0
Niger Tornadoes
Abubakar Bukola Saraki
3:1
Akwa United
Rivers United
2:1
El Kanemi Warriors FC
Enugu Rangers
1:2
Abia Warriors
Katsina United
2:1
Gombe United
Remo Stars
1:2
Plateau United
Enyimba
1:0
Sunshine Stars
Wikki Tourist
0:0
Nasarawa United
Aurora
0:0
Universidad San Carlos
Comunicaciones II
1:0
Mixco
Coatepecano IB /DR
4:1
Barillas FC
Iztapa
1:2
Escuintla
Sayaxché
0:0
Sanarate
Zacapa
Sacachispas
Rosario FC
1:1
Deportivo Chiantla
Nueva Concepción
3:0
Siquinalá
San Pedro
2:1
Santa Lucía Cotzumalguapa
Deportivo Quirigua
1:2
Deportivo Jocotán
Berg en Dal
0:1
KSK Retie Branddonk
Lyra
5:0
K. Groen Rood Katelijne
KFC Lille
4:3
Verbroedering Zwijndrecht
Ternesse
6:2
Rapid Leest
Antonia
0:2
Berlaar-Heikant
VC Herentals
4:2
KFC Brasschaat
Oppuurs
1:1
White Star FC
Lauwe
3:0
Oostduinkerke
K.Racing Waregem
2:2
RC Lauwe
Westkapelle
5:1
KSC Wielsbeke
Lutlommel
3:2
Huvo Jeuk
Zepperen-Brustem
0:3
Bilzerse Waltwilder
Bree
0:2
Beringen
Heur Tongeren
2:3
Bregel Sport
K. Hand in Hand Hoepertingen
2:1
Melo Zonhoven
Oostkamp
0:2
Wingene
Kortemark
1:1
Oostnieuwkerke
Eernegem
2:0
Rumbeke
White Star Adinkerke
1:3
Sassport Boezinge
KVV Zelzate
2:2
Ardennen
Lochristi
1:5
Eendracht Aalter
De Jeugd Lovendegem
0:2
Svelta Melsele
Klauwaerts Kemzeke
0:2
Kruibeke
Elene-Grotenberge
0:1
Appelterre-Eichem
Eendracht Buggenhout
2:4
Avanti
Village Superstars
2:1
Conaree United
Newtown United
1:1
St. Pauls United
Sandy Point FC
0:1
Old Road Jets United
KSV Bornem
1:1
Toekomst Menen
Sint-Eloois-Winkel
0:1
Halle
Eendracht Aalst
2:0
FC Gullegem
KFC Izegem
1:3
Sparta Petegem
K Londerzeel SK
3:0
Spouwen-Mopertingen
FC Duffel
5:1
Hades
Sporting West Harelbeke
1:1
Torhout 1992 Km
Royal Knokke FC
3:2
KRC Gent
KV Woluwe-Zaventem
1:2
K Rupel Boom FC
Berchem Sport
2:0
Tempo Overijse
Royal Cappellen FC
1:3
Hoogstraten VV
Sansepolcro Calcio
3:0
Ssd Albalonga Calcio
Flaminia
1:1
Avezzano Calcio A.S.D
Aquila
Foligno Calcio
Asd Lanusei Calcio
3:2
Latte Dolce
FC Rieti
2:1
Monterosi FC
Sef Torres Calcio
1:2
Muravera
SSD Calcio Città di Castello
2:3
FC Nuorese Calcio
Arzachena Costa Smeralda Calcio
2:1
US San Teodoro
Ostia Mare
2:1
Sporting Trestina
SCD Ligorna 1922
3:1
US Fezzanese Calcio
Lavagnese
2:0
FBC Finale
US Massese
0:2
Gavorrano
SSD Argentina
1:1
Real Forte Querceta
Jolly e Montemurlo ASD
0:0
Savona FBC
US Grosseto
1:4
Sestri Levante
Ghivizzano Borgo Mozzano
2:0
Sporting Recco Calcio
Ssd Viareggio 2014
1:2
SSD Unione Sanremo
FC Ponsacco 1920
1:0
AD Valdinievole Montecatini
San Nicolò
Chieti
ASD Romagna Centro
5:1
Campobasso
Castelfidardo Calcio
0:2
Fermana FC
Jesina Calcio
1:3
SS Matelica Calcio Asd
Alfonsine FC 1921
2:1
ASD Monticelli
Civitanovese Calcio
0:3
Olympia Agnonese
Sammaurese
1:0
Recanatese
Vastese Calcio 1902
0:0
San Marino Calcio
Pineto
0:0
Vis Pesaro
US Castrovillari Calcio
1:1
AS Aversa Normanna
Asd Polisportiva Sarnese
1:1
Gladiator
Cavese 1919
1:0
Igea Virtus Barcellona
Asd Roccella
1:2
US Palmese 1912
SSCD Granata 1924
2:3
RENDE CALCIO 1968
ASD Città di Gragnano
2:0
ASD Sancataldese
Asd Calcio Pomigliano
1:3
Sicula Leonzio
ASD Due Torri
0:3
Asd Turris Calcio
Pol. Ciliverghe Mazzano
1:1
Asd Fanfulla
Seregno
3:0
USD Grumellese
US Ciserano
3:0
US Levico Terme
US Darfo Boario
0:0
Monza
Virtus Bergamo Alzano Seriate 1909
5:0
Olginatese
USD Dro Alto Garda
1:2
AC Ponte San Pietro-Isola
Caravaggio
1:0
Scanzorosciate
Pergolettese
0:1
FC Bolzano 1996
Gelbison Vallo D L
2:1
Atletico Vesuvio Ercolanese 1924
AC Nardo
1:3
ASD Anzio Calcio 1924
Madre Pietra Daunia Calcio
0:3
Bisceglie
CS Vultur Rionero
4:0
Polisportiva Città di Ciampino
Asd Trastevere 1909
1:0
Asd Nocerina 1910
ASD Cynthia 1920
1:2
Potenza Calcio
Belluno
1:2
Campodarsego
Triestina Calcio
0:1
ASD Cordenons
Tamai
3:0
ADC Eclisse Carenipievigina
Alto Vicentino
0:0
Este
AC Abano Terme
1:0
Vigontina Calcio
Borgosesia
0:0
Bra
Verbania
0:1
Caronnese
ASD Varesina
2:3
Casale
AC Cuneo 1905
4:1
US Inveruno 1945
Ssd Pro Sesto
2:2
AC Legnano 1913
Bustese Milano City FC SSD
2:3
ASD OltrepoVoghera
AC Gozzano
1:0
FC Pinerolo
Chieri
2:2
ASD Pro Settimo & Eureka
Folgore Caratese
0:2
Varese
Lentigione
1:0
ACD Castelvetro
Ravenna FC 1913
2:1
US Fiorenzuola 1922
Polisportiva Virtus Castelfranco
0:0
Mezzolara
ASD Olimpia Colligiana Calcio
4:1
Pianese
Poggibonsi
0:4
APD Ribelle Calcio
Scandicci
2:1
USD Rignanese
Correggese
2:3
San Donato Tavarnelle
Gravina
1:0
FC Francavilla 1931
Manfredonia Calcio
2:0
USD Alto Tavoliere San Severo
CF Badalona
1:0
CE Lhospitalet
UE Llagostera
3:0
CD Ebro
CE Sabadell
1:1
Atletico Saguntino
CF Gava
1:1
CF Villarreal B
FC Coruxo
1:0
CA Osasuna B
UD Extremadura
4:0
Jumilla CF
San Sebastian Reyes
0:1
SD Leioa
Athletic Bilbao B
5:0
SD Zamudio
Melilla UD
2:1
La Roda CF
CD Mensajero
3:2
SD Amorebieta
Real Jaen
1:3
Recreativo Huelva
CD Izarra
3:1
CD Palencia Balompie
CD Boiro
1:0
Real Valladolid B
UD Somozas
0:1
CD Tudelano
CD Artistico Navalcarnero
1:1
SD Gernika Club
Club Deportivo Eldense
1:0
AE Prat
UD Cornella
1:0
CD Alcoyano
Racing Santander
0:1
Celta de Vigo B
CD Guijuelo
2:2
Racing de Ferrol
Arandina CF
0:2
CD Lealtad
Cultural Leonesa
0:0
SD Ponferradina
Real Murcia
2:1
CF Villanovense
Atletico Sanluqueno
0:0
Real Balompedica Linense
Marbella FC
2:0
CD Linares
FC Cartagena
1:2
Cordoba CF B
CD San Fernando
1:1
Atl Mancha Real
Lorca CF
2:0
Merida UD
Albacete Balompie
0:1
Real Sociedad B
UD Logrones
1:1
Fuenlabrada
Barakaldo CF
4:0
UD Socuellamos CF
Caudal Deportivo
1:2
Burgos CF
Atlético Onubense
0:3
Arcos CF
Leganés II
1:0
Atlético Pinto
CD Mostoles
1:0
Villanueva Pardillo
RSD Alcala
1:0
Santa Ana
AD Alcorcon B
0:3
CF Getafe B
Villaverde-Boetticher
3:2
Rayo Vallecano B
AD Parla
0:3
AD Union Adarve
AD Alcobendas Levitt CF
1:0
Trival Valderas A.
Real Zaragoza Deportivo Aragon
4:0
Brea
Club Portugalete
1:1
Deusto
La Unión CF
0:0
Yeclano Deportivo
Maracena
0:2
Atletico Malagueno
Real Oviedo B
3:0
Lenense
Santa Catalina Atlético
0:1
CD Llosetense
Villarreal C
3:1
Silla CF
Paterna
1:0
CD Almazora
CF Borriol
1:1
Elche B
CD Almoradí
1:3
CF Torre Levante
Lorca FC II
2:0
CD Algar
Villegas
0:2
UD Logroñés II
CD Varea
0:1
CD Calahorra
CD Castro
3:3
Racing Club Villalbes
Rapido de Bouzas
1:1
Villalonga FC
CD Guadalajara
2:0
Quintanar del Rey
CD Toledo II
2:3
Almansa
CD AZUQUECA
2:1
CP Villarrobledo
Alhaurín
2:3
CD Huetor Vega
Castelldefels
0:1
Terrassa FC
Montañesa
0:2
UE Sant Andreu
Pobla de Mafumet CF
1:0
Palamos
Figueres
0:0
CE Sabadell FC II
Vilassar Mar
1:0
UE La Jonquera
Europa
1:0
CF Peralada
Júpiter
0:1
Olot
FC Asco
3:0
AEC Manlleu
Gerena
1:1
Sevilla III
CD Guadalcacín
0:2
CD San Roque
Cabecense
2:0
CA Antoniano
Real Betis B. B
5:0
CD Alcala
CD San Roque de Cádiz
0:0
CD Utrera
Pozuelo Alarcón
0:0
Sadcf Internacional de Madrid Dsl
Aravaca CF
1:3
San Fernando Henares
Atletico Madrid B
0:2
Alcobendas Sport
Fuente Cantos
0:4
CD Badajoz
UC La Estrella
1:1
CD Azuaga
Real Sociedad III
1:1
Balmaseda
Real Aviles
2:0
Llanera
UP Langreo
4:0
Mosconia
Covadonga
3:1
Colunga
Llanes
3:1
Urraca CF
Sporting Gijon B
4:1
Condal Club
Marino Luanco
3:0
CD Tuilla
Rincón
1:0
CD Loja
SD Formentera
2:0
Esporles
Nueva Vanguardia Estudiantes de Murcia CF
1:0
Lorca Deportiva
UB Lebrijana
2:0
Castilleja
Lanzarote
1:0
Estrella CF
CD Marino
3:0
UD Telde
Vera
1:1
Buzanada
UD Villa Santa Brigida
4:0
La Cuadra
CD El Cotillo
1:2
Panadería Pulido
UD Las Palmas B
2:0
Santa Úrsula
Andorra CF
1:0
Binéfar
Robres CD
1:1
Sarinena
Selaya
2:1
Tropezon
UD Poblense
2:0
CE Mercadal
CE Campos
1:2
UD Rotlet Molinar
Ucam Murcia II
2:1
Huércal Overa
CAP Ciudad de Murcia
0:5
CDA Aguilas FC
Anguiano
4:1
CF Rapid de Murillo
Agoncillo
2:1
SD Oyonesa
River Ebro
4:0
Casalarreina
Cultural Cebrereña
2:4
Burgos Promesas
Bupolsa
1:1
Real Avila CF
CD San José de Soria
1:0
Sporting Club Uxama
River Ega
2:0
Subiza
CD Corellano
1:1
CD Iruña
CDJ Tamarite
1:0
AD Almudevar
Borja
6:2
Épila
SD Ejea
2:1
Cariñena
Illueca CF
2:2
Cuarte
Amurrio
1:0
Scd Durango
Muleno CF
0:0
Estrella Grana El Palmar CF
CP Amanecer
2:2
Moralo
Valdivia
1:1
Díter Zafra
Penya Ciutadella Esportiva
2:0
Ciudad de Ibiza CF
CD Cieza
2:1
EDMF Churra
La Unión Atlético
0:0
Mar Menor Club de Futbol
Atlético Pulpileño
1:0
Real Murcia B
La Calzada
1:2
Alfaro CD
Arnedo
2:1
ACD San Marcial
Alondras CF
8:0
As Pontes
Céltiga FC
3:1
SD Dubra
UD Barbadás-Bentraces
0:3
Silva SD
Cerceda
2:0
Arosa SC
CD Pedroneras
1:0
Illescas
Madridejos
1:4
Ub Conquense
Villarrubia CF
3:1
Marchamalo
Almagro
2:1
UD Carrión
Mora
2:1
Albacete II
CD Atletico Tomelloso
2:0
CD Yuncos
Guadix CF
1:2
CD Alhaurino
Huétor Tájar
1:1
Martos CD
Almazán
2:1
Numancia II
La Baneza CF
1:2
Atletico Bembibre
Atletico Tordesillas
1:2
Mirandés II
CA Pueblonuevo
0:3
Jerez
CD Coria
1:1
Calamonte
Montijo
6:1
Santa Amalia
Utebo
1:1
Belchite 97
CD Teruel
5:1
AD Sabinanigo
Sociedad Deportivo Tarazona
2:1
Atlético Escalerillas
Ribadumia
0:2
SD Compostela
CD Olimpic de Xativa
2:2
UD Alzira
Novelda
1:1
CD Castellon
Ontinyent CF
4:1
CD Segorbe
Orihuela CF
2:1
CD Torrevieja
Crevillente Deportivo
1:0
RC Catarroja
Olímpico Totana
1:1
Deportiva Minera
Club Haro Deportivo
5:0
Tedeón
Calasancio
1:2
SD Logrones
Vianés
1:6
Naxara CD
Bergantinos CF
2:2
RC Deportivo Fabril
Negreira
3:1
CD BARCO
Choco
4:1
SD Órdenes
Textil Escudo
3:0
Velarde CF
CD Colindres
2:3
Siete Villas
RS Gimnastica de Torrelavega
1:0
Racing Santander B
CF Talavera de La Reina
1:1
Manchego
Cerdanyola del Vallès
1:0
Granollers
Zamora CF
1:0
CD Cristo Atletico
CF Algeciras
1:0
Coria CF
Ecija Balompie
6:0
Los Barrios
Ceuta
0:0
Atlético Espeleño
Arroyo Cp
1:2
CP Cacereno
Olivenza
1:0
Plasencia
Extremadura UD II
1:1
CD Don Benito
Sodupe
0:2
CD Lagun Onak
UD Dos Hermanas San Andres
2:2
UD San Pedro
Club Atlético de Lugones SD
4:2
CD Tineo
Ciudad de Torredonjimeno
1:1
UD Almeria B
Revilla
3:2
Rayo Cantabria
Siero
0:1
Praviano