Fixtures - March 04, 2017
Man United
1:1
Bournemouth
Leicester City
3:1
Hull City
Stoke City
2:0
Middlesbrough
Swansea City
3:2
Burnley
Watford
3:4
Southampton
West Brom
0:2
Crystal Palace
Liverpool
3:1
Arsenal
Dortmund
6:2
Leverkusen
Mainz
1:1
Wolfsburg
Köln
0:3
Bayern
Werder Bremen
2:0
Darmstadt
Hoffenheim
5:2
Ingolstadt
Mönchengladbach
4:2
Schalke
Volyn Lutsk U21
0:2
Shakhtar Donetsk U21
Stal Kamianske U21
0:0
Zirka Kropyvnytskyi U21
Vorskla U21
1:0
Zorya Luhansk U21
Karpaty Lviv U21
0:1
Oleksandria U21
Blackburn
1:0
Wigan Athletic
Bristol City
0:0
Burton Albion
Derby County
2:1
Barnsley
Fulham
3:1
Preston North End
Ipswich Town
1:1
Brentford
Nottingham
3:0
Brighton
Queens Park Rangers
2:1
Cardiff City
Reading
2:1
Wolverhampton
Rotherham United
0:2
Aston Villa
Sheffield Wednesday
5:1
Norwich City
Huddersfield Town
1:3
Newcastle
Genk
2:1
Club Brugge
Royal Mouscron
1:0
Standard Liege
KV Oostende
0:0
Sporting Lokeren
Zulte-Waregem
2:2
Westerlo
Yellow-Red KV Mechelen
3:2
Anderlecht
Royal Charleroi SC
1:1
Kortrijk
Waasland-Beveren
2:3
Gent
Sint-Truiden
2:1
AS Eupen
FK Teplice
1:0
FC Vysocina Jihlava
1 FC Slovacko
0:0
Zbrojovka Brno
FK Jablonec
0:0
Bohemians Prague 1905
FC Hradec Kralove
0:0
FK Mlada Boleslav
Sparta Prague
1:0
FK Dukla Prague
Guangzhou R&F FC
2:0
Tianjin Tianhai
Shandong Taishan
2:0
Tianjin Jinmen Tiger
Shanghai Port
5:1
Changchun Yatai
Urawa Reds
3:1
Cerezo Osaka
Ventforet Kofu
0:1
Kashima Antlers
Sanfrecce Hiroshima
0:1
Shimizu S-Pulse
Tokyo
2:0
Omiya Ardija
Jubilo Iwata
0:1
Vegalta Sendai
Vissel Kobe
2:1
Albirex Niigata
Yokohama F. Marinos
3:0
Consadole Sapporo
Virtus Entella
2:0
Bari 1908
Trapani Calcio
1:1
Latina
Ascoli
1:2
Novara Calcio
US Avellino 1912
0:5
Perugia
Spal 2013
1:1
Pisa
Ternana Calcio
1:2
Pro Vercelli
Carpi FC
1:0
Spezia Calcio
Cesena
1:1
Vicenza
Bytovia Bytow
0:1
KS Wisla Pulawy
MKS Sandecja Nowy Sacz
4:0
Pogon Siedlce
Zaglebie Sosnowiec
1:1
Oks Stomil Olsztyn
Olimpia Grudziadz
2:1
Miedz
MKS Kluczbork
0:1
Stal
Chojnice
2:2
Katowice
Chrobry
1:1
Znicz
Bolton Wanderers
1:1
AFC Wimbledon
Bradford City
1:0
Peterborough
Bury
1:2
Gillingham
Millwall
2:1
Milton Keynes Dons
Northampton Town
2:1
Charlton Athletic
Oxford United
0:2
Bristol Rovers
Rochdale
3:3
Sheffield United
Scunthorpe United
0:2
Fleetwood Town
Shrewsbury Town
0:0
Coventry City
Southend United
1:1
Port Vale
Swindon Town
0:1
Chesterfield
Walsall
2:0
Oldham Athletic
Accrington Stanley
1:0
Barnet FC
Blackpool
3:1
Morecambe FC
Cambridge Utd.
1:1
Colchester United
Cheltenham Town
0:0
Mansfield Town
Crawley Town
0:0
Doncaster Rovers
Grimsby Town
1:2
Wycombe Wanderers
Hartlepool United
3:1
Exeter City
Newport County
0:4
Leyton Orient
Plymouth Argyle
2:0
Carlisle United
Portsmouth
0:1
Crewe Alexandra
Stevenage
3:0
Notts County
Yeovil Town
0:4
Luton Town
Partizan Bardejov
4:0
Lok. Kosice
KFUM Oslo
1:3
Ullensaker/Kisa
Baerum SK
0:2
Honefoss BK
Molde
Kristiansund BK
Stromsgodset IF
2:0
Lillestrom SK
Elverum
0:1
Ham-Kam
Arendal FK
7:3
Fram Larvik
GIF Sundsvall
1:0
Umea FC
Aasane Fotball
1:2
SK Brann
Boluspor
2:2
Eskişehirspor
Sanliurfaspor
1:2
Adana Demirspor
Elazığspor
5:2
Göztepe
Gazisehir Gaziantep FK
1:2
Mersin İdmanyurdu
Usv Eschen-Mauren
1:3
FC Gossau
Lausanne Sport II
0:3
Stade Lausanne Ouchy
Baden
1:2
FC Munsingen
Zug 94
1:1
SR Delemont
Luzern II
3:1
FC Schotz
Balzers
0:2
FC Wettswil-Bonstetten
Winterthur II
0:2
FC Seuzach
FC Red Star Zh
1:0
FC Thalwil
FC Seefeld Zh
0:3
Grasshopper II
Martigny Sports
4:3
Etoile Carouge FC
FC Sursee
1:2
FC Bassecourt
FC Azzuri 90 LS
2:1
Vevey Sports
Fribourg
1:0
FC La Sarraz-Eclepens
Lancy
0:0
FC Naters
FC Echallens Region
0:2
Düdingen
FC Solothurn
0:2
SC Buochs
Witbank Spurs
2:2
Jomo Cosmos FC
Stellenbosch
2:1
Black Leopards FC
Royal Eagles
4:1
Santos FC
Mbombela United
0:1
AmaZulu
Magesi
1:0
Marumo Gallants
Royal AM
3:2
Pretoria University
FK Buducnost Banovici
2:1
Bratstvo Gračanica
HNK Orasje
1:1
NK Jedinstvo Bihac
FK Velez Mostar
0:0
NK Travnik
Goražde
0:0
NK Zvijezda Gradacac
HNK Capljina
0:1
NK Bosna Visoko
Rudar Kakanj
1:0
Radnički Lukavac
FK Teteks Tetovo
0:0
FK Skopje
Novaci
0:1
FK Akademija Pandev
KF Vellazerimi 77
0:2
FK Vardar Negotino
FK Metalurg Skopje
0:0
FK Euromilk Gorno Lisice
MFk Dukla Banska Bystrica
1:1
Svätý Jur
AFC Nove Mesto Nad Vahom
0:1
MFK Skalica
Fomat Martin
0:3
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
Skf Sered
3:1
MSK Zilina B
Ahironas
3:0
Olympiada Lympion
Digenis Oroklinis
3:2
POX
Leivadiakós / Salamína Leivadión
3:2
AEN Agíou Georgíou Vrysoúllon Acherítou
MEAP Nisou
3:4
Iraklis Yerolakkou
Ethnikos Latsion
3:1
Apep Pitsilias
Holstein Kiel
2:1
Paderborn
Rot-Weiss Erfurt
1:3
FSV Zwickau
Jahn Regensburg
2:0
Sportfreunde Lotte
Hansa
1:1
VfR Aalen
SG Sonnenhof Grossaspach
3:1
FSV Frankfurt
Preußen Münster
1:1
Hallescher
Magdeburg
1:2
Mainz II
Wehen Wiesbaden
2:1
VfL Osnabrück
Peninsula Power
1:1
Grange Thistle
Albany Creek
2:3
Lions
Mitchelton FC
2:1
Logan Lightning FC
Holland Park Hawks
2:1
Rochedale Rovers
Capalaba
0:1
Eastern Suburbs
OFK Grbalj
3:0
FK Decic Tuzi
FK Rudar Pljevlja
1:0
FK Buducnost
FK Sutjeska
2:1
FK Iskra Danilovgrad
FK Bokelj Kotor
2:1
FK Jedinstvo Bijelo Polje
OFK Titograd
0:0
FK Lovcen
Cibao
1:0
Unité Sainte-Rosienne
Grenades
2:2
Club Barcelona Atletico
Don Bosco
11:0
Royal Montserrat Police Force FC
Montego Bay United FC
5:0
Elite SC
Inter Club Brazzaville
2:0
Kondzo
Nathaly's
0:0
Patronage Sainte-Anne
JS Talangai
1:1
Saint-Michel de Ouenzé
VV Capelle
3:2
FC Rijnvogels
Harkemase Boys
0:0
VV IJsselmeervogels
Odin 59
3:2
Almere City FC II
Rijnsburgse Boys
1:3
Scheveningen
Stedoco
1:6
ONS Sneek
Vvog
2:0
Huizen
ltijd Sterker Worden Hendrik-Ido-Ambacht
1:2
FC Lisse
FC Groningen II
1:4
Volendam II
Quick Boys
0:2
Dvs 33 Ermelo
Den Bosch II
2:2
Achilles 1929 II
OJC Rosmalen
2:1
EVV Echt
VV Buitenpost
1:1
Bergumer Christelijke Voetbalvereniging
Drenthina
1:2
PKC '83
Drachtster Boys
1:0
Winsum
VV Kloetinge
1:3
Heinenoord
Rijsoord
5:1
vv Zuidland
LRC
1:1
Almkerk
SHO
2:2
Nieuw Lekkerland
GRC 14
3:3
Oranje Wit
SVL
6:3
Woudenberg
Zuidvogels
1:2
Zwaluwen '30
De Merino's
1:3
Sportvereniging Geinoord Nieuwegein
JSV
1:1
FC Aalsmeer
VVZ '49
0:3
AFC '34
Rkav Volendam
1:2
Montfoort
Neptunus-Schiebroek
0:0
RKVV Westlandia (Zat)
Sportlust '46
3:2
SVC '08
Voorschoten '97
0:4
FC Xerxes
Vitesse Delft
3:2
FC S-Gravenzande
Forum Sport
0:0
Nootdorp
SV Deltasport
3:2
SV Alphense Racing Club
Brielle
0:0
Sportclub Feyenoord
VV Hulzense Boys
0:1
Whc
SVZW
4:2
FC Zutphen
VVGZ
4:1
SV MZC '11
DTS Ede
2:0
Roda '46
DUNO
1:2
Bennekom
Olde Veste '54
0:2
HZVV
Fortuna Wormerveer
0:1
Assendelft
Aldershot Town FC
0:0
Lincoln City
Barrow AFC
0:0
Sutton United FC
Boreham Wood FC
0:0
Bromley FC
Braintree Town FC
1:2
Wrexham
Dover Athletic FC
0:0
Solihull Moors FC
Forest Green Rovers
3:0
Macclesfield Town
Gateshead FC
1:0
Dag & Red
Maidstone United FC
4:2
Southport FC
North Ferriby Utd
2:1
Woking FC
Torquay United
1:2
Guiseley FC
York City FC
3:1
Eastleigh FC
Concord Rangers
0:0
Margate FC
Dartford FC
2:0
Bath City FC
Eastbourne Borough
2:0
Truro City FC
Ebbsfleet United FC
6:1
East Thurrock United
Hemel Hempstead
2:2
Chelmsford City
Maidenhead United FC
0:0
Hampton & Richmond
St Albans City
0:1
Bishop's Stortford
Wealdstone FC
2:1
Gosport Borough
Weston Super Mare FC
3:0
Oxford City
Whitehawk
1:0
Welling United
AFC Telford United
1:0
Altrincham FC
Bradford Park Avenue AFC
0:1
Gloucester City
Curzon Ashton FC
0:0
Brackley Town FC
Halifax Town
0:0
Boston United FC
FC United of Manchester
1:0
Kidderminster Harriers FC
Harrogate Town FC
3:3
AFC Fylde
Nuneaton Town FC
2:1
Gainsborough Trinity
Stockport County
0:0
Chorley FC
Tamworth FC
2:0
Salford City
Worcester City
2:2
Darlington 1883
Marlow
3:0
Aylesbury Utd
Newcastle Town
1:1
Belper Town
Bedworth United
2:2
Northwich Victoria
Kidsgrove Athletic FC
2:1
Basford United
Leek Town
2:1
Loughborough Dynamo
Lincoln Utd
2:0
Carlton Town
Rugby Town FC
1:2
Shaw Lane AFC
Stamford
4:2
Romulus FC
Tadcaster Albion
0:1
Ramsbottom United
Colne
4:0
Goole
Droylsden FC
3:3
Radcliffe
Glossop North End FC
1:0
Clitheroe
Hyde United FC
4:5
Farsley Celtic
Lancaster City
2:3
Brighouse Town
Ossett Albion
3:1
Colwyn Bay
Prescot Cables
1:1
Kendal Town
Scarborough Athletic
1:1
Trafford FC
Burscough
1:2
Mossley AFC
Carshalton Athletic
1:3
Greenwich Borough
Chatham Town
1:4
Horsham FC
Corinthian Casuals
2:0
Dorking Wanderers
Cray Wanderers
3:4
Walton Casuals
Faversham Town
1:0
Molesey
Guernsey
1:1
Three Bridges
Herne Bay
6:0
East Grinstead Town
Lewes FC
1:0
Hythe Town
Ramsgate
1:1
Hastings United
Sittingbourne FC
2:1
Godalming Town FC
Tooting & Mitcham United
3:1
Chipstead FC
Whyteleafe FC
1:2
South Park
AFC Dunstable
1:0
Beaconsfield Town
Arlesey Town FC
1:1
Potters Bar Town FC
Aylesbury FC
0:6
Royston Town
Barton Rovers FC
1:1
Ashford Town Middlesex
Chalfont St Peter
0:0
Egham Town
Fleet Town
7:0
Northwood FC
Histon FC
0:0
Hanwell Town
Petersfield Town
2:4
Kidlington
Uxbridge FC
0:1
Bedford Town Football Club
Barnstaple Town
1:4
Salisbury
Larkhall Athletic
1:2
Evesham United
Swindon Supermarine
3:1
Bridgwater Town
Tiverton Town
4:1
North Leigh FC
Wimborne Town
4:1
Wantage Town
Winchester City FC
1:1
Taunton Town
Yate Town
2:1
Bishop's Cleeve
AFC Hornchurch
1:2
Cheshunt FC
Bowers & Pitsea
5:0
Ware FC
Brightlingsea Regent
0:1
Thurrock FC
Dereham Town FC
2:1
Waltham Abbey
Haringey Borough
3:0
Bury Town FC
Maldon & Tiptree
3:1
Aveley FC
Romford
2:1
Great Wakering Rovers
Soham Town Rangers
1:3
Thamesmead Town
Tilbury FC
2:0
Brentwood Town
VCD Athletic FC
4:3
Wroxham FC
AFC Sudbury
3:1
Folkestone Invicta
Bognor Regis Town
1:0
Leatherhead FC
Enfield Town
1:4
Havant & Waterlooville FC
Grays Athletic
0:2
Metropolitan Police
Harlow Town
0:2
Billericay Town
Hendon FC
2:1
Leiston FC
Burgess Hill Town
1:3
Lowestoft Town
Kingstonian FC
2:3
Harrow Borough
Merstham
0:0
Staines Town
Tonbridge Angels
3:4
Needham Market FC
Wingate & Finchley
1:2
Canvey Island
Worthing FC
0:1
Dulwich Hamlet
Biggleswade Town
2:5
Merthyr Town
Chesham Utd
1:0
Cinderford Town
Chippenham Town
1:0
Dunstable Town FC
Cirencester Town
1:2
Hayes & Yeading United F.C.
Frome Town
1:2
Banbury United
Kings Lynn FC
2:0
Stratford Town FC
Leamington FC
2:0
St Neots Town
Redditch United
4:2
Dorchester Town
Slough Town FC
3:2
Basingstoke Town
Weymouth FC
3:2
Kettering Town
Barwell
0:1
Buxton FC
Coalville Town
0:0
Marine FC
Corby Town
3:0
Skelmersdale United
Frickley Athletic
0:1
Hednesford Town
Ilkeston
0:2
Warrington Town
Nantwich Town
1:1
Grantham Town
Stourbridge FC
5:3
Matlock Town
Sutton Coldfield
3:2
Blyth Spartans AFC
Caldicot Town
0:1
Monmouth Town
Goytre
4:1
Undy Athletic
Haverfordwest County
3:1
Cwmbran Celtic
Penybont
5:1
Risca United Football Club
Port Talbot Town
0:3
Barry Town United FC
Ruthin Town
3:1
Buckley Town
Denbigh Town
4:1
Flint Town United
Gresford Athletic
3:5
Caersws
Guilsfield
0:0
Caernarfon Town FC
Penrhyncoch
0:2
Prestatyn Town
Pardubice
0:3
SK Sigma Olomouc
Mas Taborsko
3:2
MFK Vitkovice
1.SK Prostejov
1:0
FK Banik Sokolov
FC Sellier & Bellot Vlasim
3:1
Fotbal Frydek Mistek
FC Banik Ostrava
3:0
FK Usti Nad Labem
Dunajska Streda
1:1
MFK Ruzomberok
1. FC Tatran Presov
1:2
AS Trencin
FK Senica
Spartak Myjava
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
0:0
FC Spartak Trnava
Recreativo do Libolo
3:0
1º de Maio
Interclube
1:1
Progresso
CD Progresso do Sambukila da Lunda Sul
0:1
Petro Luanda
Kabuscorp SCP
2:0
Sagrada Esperança
Clube Desportivo Jorge Gomes Mangrinha
1:1
Bravos Maquis
Breukelen
3:0
Achilles Veen
DFS
3:1
Ajax Amateurs
VV Smitshoek
1:0
Spijkenisse
ACV Assen
2:1
NSC
Excelsior '31
0:2
Urk
Staphorst
1:1
VV Eemdijk
Apeldoorn CSV
4:6
Oranje Nassau
Sparta Nijkerk
2:1
SDV Barneveld
Annagh United FC
1:2
Harland and Wolff Welders FC
Armagh City FC
3:0
Lurgan Celtic
Larne
2:1
Knockbreda FC
Loughgall
4:2
Ballyclare Comrades FC
Blekitni Stargard S.
2:2
KS Row 1964 Rybnik
Odra Opole
2:1
PKS Olimpia Elblag
Olimpia Zambrow
1:5
KS Legionovia Legionowo
Rozwoj Katowice
0:0
Siarka Tarnobrzeg
MKP Kotwica Kolobrzeg
1:3
Gryf Wejherowo
Podlasie Biała Podlaska
Wisła Kraków II
Legia Warszawa II
3:0
MKS Kaczkan Huragan Morag
Avia Świdnik
1:2
Podhale Nowy Targ
Resovia
1:0
Spartakus Daleszyce
ZKS Unia Tarnów
2:1
MKS Wierna Małogoszcz
KSZO SSA Ostrowiec Sw.
2:0
MKS Trzebinia Siersza
JKS 1909 Jarosław
1:1
LKS Cosmos Nowotaniec
Ballymena United
0:4
Coleraine
Crusaders
0:2
Linfield
Dungannon Swifts
2:1
Warrenpoint Town FC
Portadown
0:5
Glenavon
JEF United
1:1
Montedio Yamagata
Mito Hollyhock
4:0
Zweigen Kanazawa
Nagoya Grampus
1:1
FC Gifu
Kyoto Sanga
1:0
Tokushima Vortis
Shonan Bellmare
3:1
ThespaKusatsu
Gimpo
2:0
Gyeongju Citizen
Icheon Citizen
2:2
Cheongju
Hwaseong
0:2
Chuncheon
Yangpyeong
0:1
Cheongju City
Jeonju
1:3
Paju Citizen
KF Iliria Fushe-Kruje
1:3
KF Erzeni
Terbuni Puke
1:0
Adriatiku Mamurrasi
Besa Kavaje
0:1
KS Kastrioti Kruje
FK Shenkolli
1:3
Beselidhja Lezhe
KS Burreli
1:1
Dajti Kamza
Shkumbini Peqin
0:0
Sopoti Librazhd
Bylis Ballsh
1:0
Apolonia Fier
KS Lushnja
0:1
KS Pogradeci
KF Elbasani
1:0
FK Tomori
Dinamo Tirana
0:1
Turbina Cerrik
Admira Landhaus
1:1
Austria XIII
Union Mauer
0:4
Mannswörth
Neuberg
1:2
Deutschkreutz
ASV Drassburg
4:0
SV Schattendorf
SV Eltendorf
0:1
SC ESV Parndorf 1919 II
Gerasdorf Stammersdorf
1:1
Simmeringer SC
SV Oberwart
0:1
Markt Allhau
SV Wimpassing
0:1
SC St Margarethen
SC Pinkafeld
2:1
Leithaprodersdorf
Wiener Viktoria
3:1
SV Post Vienna
Chindia
3:1
Acs FC Academica Clinceni
Berceni
CSM Râmnicu Vâlcea
CS Balotesti
2:0
Acs Foresta Suceava
Unirea Tărlungeni
0:3
Mioveni
Olimpia Satu Mare
CS Şoimii Pâncota
Sepsi OSK
3:0
CS Afumati
Asc Daco-Getica Bucuresti
2:1
CS Luceafarul Oradea
AFC Dunarea 2005 Calarasi
1:1
AS Municipal SR Brasov
Acs Asu Politehnica Timisoara
1:1
Acs Dacia Unirea Braila
AS Stiinta Miroslava
3:3
Hărman
SC Bacău
0:1
Avântul Valea Mărului
Sporting Lieşti
0:1
Olimpic Cetate
Comuna Recea
0:0
ACS Comunal Recolta Dorolț
Industria Galda de Jos
1:0
CSM Deva
Performanța Ighiu
0:0
CSM Lugoj
CS Urban Titu
0:2
Sporting Roşiori
Pucioasa
1:1
Alexandria
FC Delta Dobrogea Tulcea
2:2
Popești-Leordeni
Dinamo Bucureşti II
2:2
Axiopolis
CS Viitorul Domneşti
0:1
Olteniţa
CS Petrolistul Kaproni Boldeşti
1:2
Unirea Slobozia
Tunari
3:0
ACS Arsenal Malu
Barrio México
1:1
Turrialba
Consultants Moravia
0:0
Sporting San José
Puma Generaleña
5:1
Coto Brus
Curridabat FC
1:2
Escazuceña
DRB Tadjenant
1:0
USM EL Harrach
CS Constantine
2:1
Belouizdad
NA Hussein Dey
2:1
Ol. Medea
Union Sportive Médina d'Alger
2:2
MC Alger
JS Saoura
3:0
USM Bel Abbes
Potros UAEM
1:1
Correcaminos UAT
Zacatepec
0:1
Oaxaca (old)
Cimarrones de Sonora
1:5
Dorados de Sinaloa
Murciélagos
1:1
Venados
Chibuto
2:0
Ferroviário Nacala
União Desportiva Do Songo
2:0
1° de Maio de Quelimane
Costa do Sol
0:1
LD Maputo
ENH Vilankulo
1:1
Ferroviário Nampula
Universidade Pedagógica de Lichinga
1:0
Chingale de Tete
Desportivo Nacala
2:1
Ferroviário Beira
Textáfrica
1:1
Associação Desportiva de Macuácua
Yangon United
1:0
Shan United
Nay Pyi Taw FC
2:1
Rakhine United
Magwe
1:1
Hantharwady United
Zwekapin United
1:3
Chin United
Yadanarbon
2:0
Chinland
Mezokovesdi
0:2
Vasas
MTK
1:2
Paksi
Debrecen
3:0
Diosgyor
Fehervar
3:0
Honved
Gyirmot
1:2
Haladas
Ujpest
0:1
Ferencvaros
Szigetszentmiklósi TK
2:1
Pecs
Komlói Bányász SK
0:2
Mórahalom
Gyulai Termál
2:3
Szekszardi UFC
Dabas-Gyón
1:0
Dunaharaszti MTK
Jászberényi
2:2
Hajdúböszörményi TE
Salgótarján
2:1
Rakospalotai EAC
BSS Monor
0:1
FC Hatvan
Rákosmenti KSK
3:1
Kazincbarcika
Csornai SE
1:0
Kaposvari Rakoczi FC
Andráshida
0:0
Csepel
FC Tatabanya
Sarvar
Érdi VSE
0:1
Gyori ETO
Hévíz FC
1:2
Ajka
Rustavi
3:1
FC Guria Lanchkhuti
FC Wit Georgia Tbilisi
3:0
FC Samgurali Tskaltubo
FC Merani Martvili
0:0
FC Gagra
Sioni Bolnisi
1:0
FC Zugdidi
Dassendorf
0:1
TuS Osdorf
SSV Markranstädt
0:4
VFC Plauen
Union Sandersdorf
4:1
BSC Süd 05
Bischofswerdaer
5:0
SV Merseburg
FC International Leipzig
2:1
Askania Bernburg
SV Schott Jena
1:0
Halberstadt
Union Neumünster
8:0
Kilia Kiel
Flensburger SpVgg 08
0:3
SV Eutin 08
Heider
7:0
TSG Concordia Schönkirchen
TSV Kropp 1946
0:0
TuS Hartenholm
Altenholz
2:5
Flensburg
Kirchanschöring
0:0
Vilzing
Rain/Lech
2:1
BCF Wolfratshausen
FC Unterfohring 1927
2:1
Pipinsried
SV Pullach
0:1
Heimstetten
SV Grün-Weiß Brieselang
0:6
Lichtenberg
Mecklenburg Schwerin
2:3
SV Altlüdersdorf
Malchower SV 90
1:5
Optik Rathenow
Göppinger
1:2
SV Sandhausen II
Arminia Ludwigshafen
10:0
Spvgg Burgbrohl
FC Amberg
2:1
DJK Bamberg
Aubstadt
0:0
SV Alemannia Haibach
Wurzburger FV
1:1
Sand
SV Erlenbach am Main
0:2
SpVgg Weiden
OSC Bremerhaven
0:3
Brinkumer SV
FC Türkiye
1:2
Süderelbe
SV Curslack-Neuengamme 1919
1:0
WTSV Concordia
SSV Reutlingen
1:2
Stuttgarter Kickers II
Neckarsulm
2:0
Bahlinger SC
Pforzheim
1:1
Bissingen
Balingen
1:1
Oberachern
Hollenbach
2:1
SV Spielberg
Offenburger FV
3:0
Astoria Walldorf II
Bayern Alzenau
1:1
SC Borussia 04 Fulda
Viktoria Kelsterbach
2:0
KSV Baunatal
FC Ederbergland
3:2
Hessen Dreieich
FSC Lohfelden 1924
4:2
SKV Rot-Weiss Darmstadt
Lehnerz
5:1
Viktoria Griesheim
FC Viktoria 09 Urberach
3:4
OSC Vellmar
SV Morlautern
3:0
FSV Salmrohr 1921
Hertha Wiesbach
3:1
Diefflen
TSG Pfeddersheim
2:2
SV Saar 05 Saarbrücken
SC Hauenstein
1:0
FK Pirmasens II
Karbach
1:4
Rochling Volklingen
FSV Jaegersburg
4:1
Schott Mainz
Jeddeloh
2:0
VfL Osnabrück II
FC Würzburger Kickers II
0:0
VfB Eichstatt
FK Kokand 1912
1:2
Nasaf
PFC Shurtan
1:0
Neftchi Fargona
Navbahor
2:1
Obod Tashkent
Buxoro
1:0
AGMK
Bunyodkor
1:0
Sogdiana
Capivariano SP
1:0
Associacao Portuguesa de Desportos
União Barbarense
2:1
CA Votuporanguense
Mogi Mirim SP
1:3
EC Agua Santa
CA Taboão da Serra
1:0
Desportivo Brasil
Grêmio Catanduvense de Futebol
1:4
Comercial
São Carlos FC
1:0
Atibaia
Dundela FC
1:1
Sport / Leisure
Lisburn Distillery FC
2:3
Newington Youth
Donegal Celtic FC
0:5
Limavady United FC
FK Zeljeznicar
1:0
FK Mladost Doboj Kakanj
Hsk Zrinjski Mostar
3:1
FK Krupa
NK Vitez
0:0
NK Celik Zenica
FK Sloboda Tuzla
2:1
NK Metalleghe-BSI
FK Olimpic Sarajevo
0:1
FK Sarajevo
NK Siroki Brijeg
2:2
FK Radnik Bijeljina
Hapoel Haifa
1:2
Ironi Kiryat Shmona
Hapoel Raanana FC
0:1
Bnei Sakhnin
Hapoel Tel Aviv
1:2
Bnei Yehuda
Ashdod
0:1
Hapoel Beʼer Sheva
Saint Andrews
0:0
Floriana
Hamrun Spartans
1:3
Gzira United
Tarxien Rainbows
0:1
Birkirkara
Sliema Wanderers
1:2
Hibernians
Cardiff Metropolitan University FC
2:2
Carmarthen Town AFC
Newtown AFC
4:1
Airbus UK Broughton
The New Saints FC
4:0
Bangor City
Parnu JK Vaprus
2:6
Nomme Kalju FC
Paide Linnameeskond
1:5
Narva JK Trans
Tulevik
1:0
JK Sillamae Kalev
FC Flora Tallinn
1:1
Levadia Tallinn
Sport Huancayo
4:2
Comerciantes Unidos
Universidad San Martin
3:0
Union Comercio
Alianza Atletico
1:1
Ayacucho FC
Unión Española
3:0
Huachipato
Everton de Vina Del Mar
2:2
Santiago Wanderers
Colo Colo
2:0
Universidad Católica
White Star Adinkerke
1:4
Lauwe
Voorwaarts Zwevezele
0:1
Oostkamp
Damme
1:1
Oostduinkerke
Rumbeke
1:1
Wingene
De Kempen
3:1
KFC Lille
Oppuurs
4:3
Berg en Dal
Berlaar-Heikant
3:3
KFC Brasschaat
Antonia
2:1
Lyra
Landen
0:0
Vlijtingen
Maldegem
1:2
Appelterre-Eichem
URSL Visé
8:1
Milanello Herstal
Stade Bierbeek
1:0
Hoeilaart
Beringen
0:3
Bregel Sport
Svelta Melsele
2:1
Kruibeke
Jeunesse Freylangeoise
0:3
Oppagne-Wéris
Wellin
2:1
Ethe Belmont
Libramont
3:0
Bastogne
Melreux
0:2
Habay-la-Neuve
Sesvete
2:3
Gnk Dinamo Zagreb II
NK Dugopolje
2:1
NK Lucko
NK Imotski
2:0
NK Rudes
NK Zagreb
0:0
NK Hrvatski Dragovoljac
NK Novigrad
3:0
Solin
Saint Denis École Football Association
1:0
SS Jeanne D Arc
RC Saint Benoît
0:1
Petite-Île
JS Piton Saint-Leu
2:1
Saint-Denis
AS Saint Louisienne
4:3
US Sainte Marienne
Garching
0:2
TSV 1860 Rosenheim
FC Schonberg 95
2:0
FC Oberlausitz Neugersdorf
Hamburger SV II
6:0
BSV Rehden
Viktoria Berlin
2:1
FSV Wacker 90 Nordhausen
Stuttgarter Kickers
0:1
TuS Koblenz
Waldhof
3:1
Ulm
Elversberg
2:0
Hessen Kassel
Kaiserslautern II
3:0
TSV Steinbach
FC Gießen
3:2
FC-Astoria Walldorf
Augsburg II
0:1
Unterhaching
Schalding-Heining
0:0
Buchbach
Bayern Hof
0:1
FV Illertissen
Memmingen
0:1
1860 Munich II
Wolfsburg II
2:1
SV Drochtersen/Assel
Wiedenbruck
1:1
Borussia Dortmund II
Wuppertaler SV
0:0
Verl
Viktoria Koln
3:1
Rot Weiss Ahlen
Fortuna Düsseldorf II
4:3
Rodinghausen
Wattenscheid
3:0
Sportfreunde Siegen
RW Oberhausen
3:1
Köln II
Sprockhövel
1:0
Schalke II
Krylya Sovetov U21
0:7
Lokomotiv Moskva U21
Ural Sverdlovskaya Oblast U21
1:1
Amkar Perm U21
Krasnodar U21
2:2
Spartak U21
Airdrieonians
1:2
Stranraer
East Fife
2:0
Albion Rovers FC
Queen's Park
1:1
Livingston
Stenhousemuir
3:1
Peterhead
Clyde
2:2
Forfar Athletic
Cowdenbeath FC
0:2
Stirling Albion
Elgin City
0:0
Arbroath
Montrose
2:3
Annan Athletic
Torhout 1992 Km
1:2
Sportkring Sint-Niklaas
Hades
2:1
K Bocholter VV
RFC Meux
4:2
RFC Union La Calamine
Waremme
4:1
US Givry
Union Royale La Louviere Centre
2:0
Royal Wallonia Walhain CG
Hoogstraten VV
1:2
Thes Sport
Tempo Overijse
2:1
KFC Zwarte Leeuw
ASIL
2:2
PAEEK
Omonia Aradippou
1:1
Ethnikos Ashias FC
Othellos
3:3
Alki Oroklini
Olympiakos Nicosia
2:0
Akritas
Enosis
3:2
ENAD
UCV
1:0
Unión Atlético Falcón
Caracas II
0:0
Deportivo Petare
Titanes
1:1
Atlético El Vigía
Atlético Venezuela FC II
0:0
Petroleros de Anzoátegui
Yaracuyanos FC
1:0
Academia Puerto Cabello
Gran Valencia Maracay FC
4:2
Yaracuy
Real Frontera
2:0
Zamora II
ULA
2:0
Urena SC
Angostura
2:2
Tucanes FC
Guayaquil City
0:2
Universidad Catolica
Delfin
5:1
Fuerza Amarilla SC
CD Clan Juvenil
1:1
Barcelona SC
Emelec
2:0
CSD Macara
AC Renate
1:0
Carrarese Calcio 1908
Olbia
1:3
US Cremonese
Viterbo Calcio
3:4
AS Giana Erminio
Lupa Roma FC
1:3
Pontedera
Modena
1:1
AC Lumezzane
Tuttocuoio
1:4
Piacenza
Pro Piacenza
2:0
Prato
AC Pistoiese
0:0
US Alessandria Calcio 1912
Lupa Castelli Romani
1:1
US Arezzo
Livorno
0:2
Siena
FK Dubnica Nad Vahom
1:1
FK Puchov
Baník Prievidza
1:2
Beluša
Nové Zámky
3:0
Topoľčany
Veľký Meder
0:1
FC Neded
SD Leioa
1:1
SD Gernika Club
CF Gava
1:0
CE Sabadell
CA Osasuna B
3:1
CD Palencia Balompie
Barcelona B
1:1
Atletico Levante UD
Arenas Club de Getxo
3:1
Albacete Balompie
OPS
3:2
HauPa
Musa Pori
1:3
SJK Akatemia
Grankulla IFK
2:0
IF Gnistan
P-Iirot
3:3
FC Legirus Inter
AC Oulu
1:2
KPV Kokkola
FC KTP
0:2
FC Honka
Jaro
6:1
FC Jazz
FK Napredak Krusevac
1:2
FK Radnicki Nis
FK Vozdovac
3:0
FK Radnik Surdulica
FK Mladost Lucani
0:1
FK Novi Pazar
FK Metalac GM
0:1
OFK Backa Palanka
FK Rad
1:1
FK Javor Ivanjica
FK Spartak Subotica
0:1
FK Cukaricki
Red Star Belgrade
1:1
FK Partizan
Degerfors IF
1:4
IF Brommapojkarna
Djurgardens IF
1:0
Helsingborg
Orgryte Goteborg
1:3
Vänersborgs FK
IFK Norrkoping
7:0
Halmstads BK
Trelleborg FF
2:1
Landskrona BoIS
Kalmar FF
3:0
Gefle IF
Ljungskille SK
2:0
Arameiska-Syrianska
IFK Goteborg
2:2
IK Sirius FK
Cuarte
1:0
Épila
Vera
3:0
UD San Fernando
CD Marino
1:1
CD El Cotillo
Arucas
1:1
UD Villa Santa Brigida
Pd Santa Eulalia
1:0
Santa Catalina Atlético
CF Torre Levante
4:2
Ontinyent CF
Elche B
1:0
Novelda
CF Borriol
1:1
Villarreal C
UD Carrión
2:4
Illescas
Andorra CF
0:1
SD Ejea
Esporles
4:0
CE Campos
CE Mercadal
0:2
Penya Ciutadella Esportiva
UD Alzira
2:0
Muro
CDA Aguilas FC
2:0
Ucam Murcia II
Cayón
6:0
CD Colindres
Cortes
3:0
CD Erriberri
Subiza
3:1
Ardoi
CD Iruña
2:0
Pena Sport FC
CD Oberena
1:0
Valle de Egues
Txantrea
1:5
Pamplona
Aurrerá Ondarroa
1:1
Santutxu
Vianés
2:0
Calasancio
Mirandés II
0:1
Gimnastica Segoviana
Numancia II
1:0
Burgos Promesas
Scd Durango
1:1
Deusto
Praviano
1:1
CD Tuilla
UD Poblense
7:0
Collerense
Atlético Albericia
0:3
Cultural Guarnizo
Bezana
2:1
Selaya
Guadix CF
1:0
River Melilla CF
Sporting Club Uxama
5:1
CD Villaralbo
CA Valtierrano
0:1
Cantolagua
River Ega
1:0
Lourdes
Estrella CF
1:0
Ibarra
CD Lagun Onak
1:2
Club Portugalete
Amurrio
1:1
Beasain
Casalarreina
0:1
Anguiano
Sodupe
1:1
Deportivo Alaves B
Balmaseda
1:0
Pasaia KE
Santurtzi
3:2
Zalla
Santfeliuenc FC
0:2
Vilassar Mar
Buzanada
2:1
Unión Viera
CD Laredo
3:0
UM Escobedo
Villarrubia CF
1:1
CD Pedroneras
UD Telde
0:1
Las Zocas
Ferriolense
2:0
Felanitx
Manchego
1:0
Almansa
Sisaket FC
3:1
Sukhothai
Super Power Samut Prakan FC
1:2
Police Tero
Thailand Honda FC
1:5
Buriram United
Nakhon Ratchasima
2:2
Samut Prakan City
Port
1:0
Navy Football Club
K Eendracht Wervik
2:2
FC Pepingen
OMS Ingelmunster
2:0
SK Berlare
K Esperanza Pelt
1:2
Houtvenne
Betekom
1:3
KFC Eppegem
KFC Turnhout
1:1
KFC Sint Lenaarts
Diest
3:4
KVV Vosselaar
Wetteren-Kwatrecht
6:1
K FC SP St-Gillis Waas
FC Lebbeke
0:0
KSK Vlamertinge
KSC City Pirates
3:0
Sterrebeek
KRC Mechelen
0:3
Leopoldsburg
CS Onhaye
2:1
Ganshoren
Genly-Quévy
1:1
Boussu Dour Borinage
Royale Entente Bertrigeoise
1:1
FC Jeun Lorr Arlonaise
RFC Huy
0:3
Longlier
RES Durbuy
2:1
R CS Verlaine
Belišće
0:1
VSNK Varazdin
Slavija Pleternica
0:1
Bedem Ivankovo
Mladost Ždralovi
0:2
NK Medimurje Cakovec
Đakovo-Croatia
1:0
Oriolik Oriovac
NK Vukovar 91
1:1
Marsonia Brod
NK Osijek II
1:1
Slavonija Požega
NK Samobor
2:3
NK Vrapce
Dubrava Zagreb
1:5
Maksimir Zagreb
Opatija
2:1
Zagorec Krapina
NK Stupnik
1:5
NK Vrbovec
Krk
2:1
Kustosija
Jadran Poreč
2:2
Segesta Sisak
Dugo Selo
1:0
HAŠK
Primorac Biograd
1:1
NK Primorac 1929
Kamen Ivanbegovina
1:0
Hrvace
NK Orkan Dugi Rat
1:0
Croatia Zmijavci
Neretva Metković
1:2
Neretvanac Opuzen
Zmaj Makarska
2:2
Omiš
Otok
1:0
GOŠK Dubrovnik
HNK Val Kaštel Stari
2:0
NK Zadar
Karnobat
5:1
FK Asenovets 2005 Asenovgrad
Svilengrad
1:0
FK Elhovo
FK Atletik Kuklen
0:1
PFC Minyor Radnevo
Gigant Saedinenie
1:0
Uragan Boyadzhik
Rozova Dolina
2:1
Ljubimec 2007
FK Arda Kurdzhali
3:1
Rakovski 2011
Dimitrovgrad
2:0
FK Evrokolezh Plovdiv
Zagorets
1:0
Maritsa Plovdiv
FK Svoboda 2011 Peshtera
2:1
PFC Pirin Gotse Delchev
Strumska Slava
0:0
Marek
FK Chepinets Velingrad
1:0
FK Germaneya Sapareva banya
Velbazhd
2:2
Belasitsa
Balkan Botevgrad
3:0
Chavdar Etropole
Slivnishki geroy
4:2
Botev Ihtiman
PFC Vihren Sandanski
0:0
Pirin Razlog
PFC Rilski Sportist Samokov
0:1
Minyor Pernik
Septemvri Simitli
3:0
Hebar Pazardzhik
Dorostol
0:4
Kaliakra Kavarna
Chernomorets Balchik
1:0
FK Suvorovo